Огляд Tresorit – оновлено 2020 рік

Огляд Tresorit

Tresorit – це дуже безпечний, потужний і швидкий хмарний сервіс зберігання даних, який легко входить до числа кращих в галузі. Однак найбільшим недоліком є ​​його ціна, яка, досить просто, непомірна. Дивіться, що це отримує в нашому повному огляді Tresorit.


Огляди хмарного зберігання

Tresorit – одне з найбезпечніших і приватних хмарних систем зберігання даних завдяки шифруванню нульових знань та підходу до синхронізації файлів і папок. Крім цього, він має багато інших функцій безпеки.

Це, однак, коштує і вище, ніж майже будь-яка інша хмарна служба зберігання даних. Ще одним його недоліком є ​​те, що немає програм для співпраці та продуктивності через шифрування нульових знань.

Він також має потужні можливості спільного доступу, а також параметри контролю вмісту, які забезпечують безпеку ваших акцій.

Tresorit варто подивитися, якщо ви цінуєте свою безпеку та конфіденційність і не заперечуєте проти більшої вартості. Якщо це не те, що вам потрібно, ви можете знайти інші служби на нашій сторінці відгуків про хмарні сховища. Для тих, хто потребує рішення для зберігання хмарних даних у бізнесі, ми також маємо найкраще керівництво для синхронізації файлів підприємства та посібник провайдерів спільного доступу.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Tresorit, будьте докладнішими в цьому огляді Tresorit.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Tresorit

Особливості

Tresorit забезпечує безпечне зберігання у хмарі з акцентом на конфіденційність. Основою його підходу є приватне шифрування в кінці, яке також називається шифруванням нульових знань. Ми детальніше про це поговоримо в розділі безпеки нижче.

Tresorit не інтегрується із сторонніми додатками, такими як Office Online чи Trello, оскільки шифрування нульових знань не грає з ними добре, що обмежує можливості для підвищення продуктивності та співпраці з іншими. Принаймні її виправдання допомагає вашій конфіденційності. Інший підхід див. У нашому кращому хмарному сховищі для спільної роботи.

З тієї ж причини ви не можете переглядати та редагувати файли в Tresorit, а також не можете передавати музику чи інші медіа. Для продуктивності найкращі ставки Google Drive, Dropbox та OneDrive. Якщо вам потрібно відтворення аудіо та відео, прочитайте наш найкращий хмарний сховище для музики та найкраще хмарне сховище для відео-статей, щоб побачити, яка послуга надає його.

tresorit-привід

Tresorit може синхронізувати ваші файли та папки, але він також має функцію мережевого диска під назвою Tresorit Drive. Різниця між папкою синхронізації та мережевим накопичувачем полягає в тому, що папки синхронізації зберігають файли та папки на комп’ютері та у хмарі, а мережеві диски зберігають лише файли у хмарі. Tresorit Drive – це хороший спосіб заощадити місце на жорсткому диску.

Tresorit також пропонує надбудову для Microsoft Outlook, яка забезпечує більш безпечний спосіб обміну файлами, ніж звичайні вкладення електронної пошти.

Для користувачів Linux Tresorit пропонує простий інтерфейс командного рядка, який працює на робочих станціях або серверах Linux. У нього менше функцій, ніж у графічного клієнта Tresorit, але ви можете використовувати його для автоматизації завдань, таких як синхронізація та звітування.

Tresorit також має потужні версійні можливості, заробляючи це місце в нашому найкращому хмарному сховищі для списку версій. Ви можете використовувати версію, щоб відмовити зміни файлів, якщо ви потрапили в програму викупу, хтось випадково змінить файл або він пошкоджений помилкою диска. Версія Tresorit не обмежена для платних рахунків, окрім преміум-класу.

Огляд функцій Tresorit

Tresorit Логотипtresorit.com

Починає від $ 1042 на місяць за 200 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
Європа

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Безпека Tresorit не є дешевою, тому ціни на платні плани не співпадають з іншими послугами.

Преміум – найдешевший план, але він коштує $ 10,42 на місяць за 200 Гб. Це більше, ніж платити за 2 ТБ. Наприклад, план 2CB pCloud складає лише 9,99 дол. США на місяць. Повну таблицю цін pCloud ви можете побачити в нашому огляді pCloud. Інший особистий план, Solo, передбачає 2 ТБ місця за $ 24 на місяць. Немає безкоштовного плану, але платні плани мають безкоштовний пробний період.

Tresorit також пропонує бізнес-плани. Малий бізнес коштує 20 доларів на кожного користувача на місяць і надає 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. Зараз бізнес знижується на 50 відсотків і коштує 12 доларів на кожного користувача на місяць. Він покращує попередній план за допомогою додаткових функцій, таких як розширений контроль над файлами та підтримка.

Підприємство коштує $ 24 на користувача в місяць і дозволяє вам мати більше 100 користувачів, користуватися API адміністратора та проходити навчання персоналу.

Простота використання

Простота використання може зламати послугу, навіть якщо вона має сильні функції. Причиною цього є те, що користувачі позбавлятимуться від служби, яка складна у використанні або не працює так, як належить. Жодна з послуг у нашому кращому рейтингу хмарних сховищ не потрапляє до цієї категорії.

Слід сказати, що Tresorit є складнішим у використанні, ніж середній сервіс, оскільки настільний клієнт вимагає від вас створити tresors – це означає “vault” німецькою мовою – та синхронізувати їх окремо. Це не ракетна наука, але це може бути втомлює для основних користувачів. Якщо ви опинитесь у цій категорії, спробуйте Dropbox. Однак прочитайте про його підхід у нашому огляді Dropbox.

Настільний клієнт працює на Windows, macOS та Linux. Додаток Linux є дещо рідкісним серед хмарних служб зберігання даних. Дивіться наш список найкращих хмарних сховищ для Linux для інших параметрів.

tresorit-desktop-my-tresor

Клієнт настільних ПК зрозумілий і простий у використанні. Немає обліку смаку, але, на наш погляд, настільний клієнт Tresorit – один з найпривабливіших на ринку. Меню зліва дозволяє переходити до останніх дій, ваших порушників, загальних посилань, облікового запису та налаштувань.

tresorit-web-додаток

Якщо ви рухаєтесь, ви можете використовувати веб-додаток Tresorit для доступу до тих же функцій. У ньому багато негативного простору, що полегшує пошук папок та навігаційних посилань. Як і настільний додаток, у нього зліва меню, яке допомагає вам орієнтуватися.

Оскільки для синхронізації файлів потрібно створити окремі трансори, ви не можете перетягувати вміст у кореневу папку веб-клієнта. Це має сенс, оскільки це не перехід, але підхід є нетиповим.

Однак, виконувати дії над файлами та папками легко, оскільки ви можете просто клацнути по них правою кнопкою миші та вибрати потрібну дію або використати три крапки, які з’являються при наведенні на них курсором..

Tresorit також має мобільні додатки для Android та iOS. Їх можна використовувати для завантаження мобільних файлів, таких як зображення та відео, та доступу до вашого хмарного сховища. Це також дозволяє створювати посилання на ваш вміст і працювати в режимі офлайн. Якщо ви хочете переконатися, що лише ви можете отримати доступ до програми, ви можете встановити блокування пароля.

Однак одна з кайф – це розташування кнопки меню. На відміну від мобільних додатків інших служб, у додатку Tresorit немає стандартної кнопки меню, яка видно відразу, а вона зберігає її за трьома точками у верхньому правому куті. Це незначна річ, але швидше отримувати доступ до меню – це зручніше.

Файлообмінник & Синхронізація

Спільний доступ є одним із основних компонентів хмарних служб зберігання даних, і ви, ймовірно, будете робити це часто. Tresorit входить до нашого списку найкращих хмарних служб зберігання даних для спільного використання завдяки потужним параметрам контролю вмісту та можливостям спільного доступу. Ви отримуєте однакові функції обміну, використовуючи веб-або настільний додаток.

tresorit-share-папка

Ви можете ділитися вмістом з певними особами електронною поштою або створювати посилання та копіювати та вставляти його. Ви можете поділитися папкою, створивши посилання або запросивши користувачів електронною поштою. Якщо ви використовуєте електронний лист для обміну папкою, одержувачам потрібно буде зареєструватися для облікового запису Tresorit. Файли можуть бути доступними лише за посиланням і не мають цієї вимоги.

tresorit-share-link

Ви можете захистити посилання за допомогою пароля, терміну придатності або обмеження для завантаження. Папки мають три рівні дозволів. Вони є “менеджером”, який може ділитися, редагувати та переглядати; “Редактор”, який може читати та змінювати; і “перегляд”, який можна лише читати.

tresorit-посилання-сторінка

Існує перегляд “посилань”, який допоможе вам відслідковувати створені вами посилання. Інша вкладка “Контакти” показує, з якими людьми ви ділилися папкою. Однак немає жодного способу створити посилання для завантаження або поділитися в соціальних мережах.

Ви можете використовувати Tresorit для синхронізації вмісту між пристроями, але він також дозволяє зберігати файли лише в хмарі через його функцію мережевого диска.

На відміну від інших хмарних служб зберігання даних, Tresorit не має єдиної папки синхронізації. Натомість він просить створити тресори для кожної папки, яку ви хочете синхронізувати.

Це можна зробити з програми або ви можете натиснути папку правою кнопкою миші та вибрати “створити tresor”. Якщо ви створили його за допомогою програми, вам потрібно буде ввімкнути синхронізацію. Щойно він увімкнеться, трезор буде доданий до спеціальної папки файлової системи Tresorit під назвою “синхронізовані трезори”. Щоб синхронізувати лише певні папки у вашому тресорі, ви можете використовувати функцію вибіркової синхронізації.

Ви можете скопіювати та вставити файли в будь-який із тресорів, щоб синхронізувати їх або використовувати клієнт настільний ПК, який підтримує перетягування та перетягування.

Швидкість

Швидкість передачі даних залежить від нашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Сервери Tresorit знаходяться в Ірландії та Нідерландах. Ми провели тести, використовуючи WiFi-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с. Оскільки ми не були з іншого боку, результати були хорошими.

На завантаження пішло стільки ж часу, як і ми очікували б, навіть при шифруванні в кінці. У середньому 23 хвилини для файлу 1 Гб, що досить швидко.

Тестиперша спроба: друга спроба: середня:
Час завантаження00:24:0000:22:0000:23:00
Час завантаження00:03:5700:04:0300:04:00

Швидкість завантаження не постраждала від додаткового часу через шифрування, але, у середньому за чотири хвилини, вони були повільнішими, ніж повинні бути. Найшвидший час, який ми могли очікувати, – це півтори хвилини.

У Tresorit немає блокової синхронізації, яка б пришвидшила передачу файлів, які вже завантажені, лише надсилаючи змінені частини. Причиною цього немає, тому що шифрування нульових знань не працює з функцією, але представник сказав нам, що планується.

Якщо ви виявите, що Tresorit заважає вашій роботі або ви перебуваєте на обмеженому плані даних, ви можете встановити обмеження на пропускну здатність мережі, перейшовши на вкладку «мережа» меню налаштувань програми настільних ПК. За замовчуванням обмежень немає.

Безпека

tresorit-забезпечення

Ключовим моментом Tresorit є безпека, а головна особливість його арсеналу безпеки – шифрування нульових знань. Це одна з рідкісних сервісів, які пропонують його, і це допомагає їй підкреслити плечі одних з найкращих хмарних служб зберігання даних з нульовими знаннями, такими як SpiderOak ONE, MEGA та Sync.com. Наш найкращий вибір – це Sync.com, про який ви можете прочитати в нашому огляді Sync.com.

Майте на увазі, що, хоча Tresorit використовує шифрування нульових знань для захисту вашої конфіденційності, він не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Якщо ви хочете бути впевнені, ви цього не зробите, спробуйте менеджер паролів з нашої найкращої статті про керування паролями.

Протокол TLS запобігає успішним атакам людини-посередника, а шифрування захищає ваші дані під час транзиту та спокою. Для цього Tresorit використовує 256-бітове шифрування AES.

Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Все-таки слід переконатися, що у вас є надійний пароль.

У центрах обробки даних Tresorit використовується цілодобова безпека, спостереження та біометричне сканування. Вони відповідають найновішим стандартам ISO та працюють у Microsoft Azure. Прочитайте наш огляд Microsoft Azure, щоб отримати докладнішу інформацію про сервіс.

Якщо хтось викраде ваш пристрій, ви можете віддалено витерти дані на ньому, щоб злодій не потрапив на нього. Якщо зловмисне програмне забезпечення пошкоджує ваші файли і вимагає грошей на викуп, ви можете уникнути оплати, використовуючи версію файлів і для їх отримання..

Дорожчі плани дозволяють визначити політику безпеки для набору користувачів, а також дозволити адміністраторам контролювати пристрої та відкликати доступ з цих пристроїв..

Конфіденційність

Tresorit – одна з найзахищеніших хмарних служб зберігання даних, але це не означає, що він слабкий у вашій конфіденційності. Її штаб-квартира знаходиться у Швейцарії, що підтримує конфіденційність, і вона зберігає ваші дані на серверах в Ірландії та Нідерландах, тож ви можете бути впевнені, що служба відповідає Загальним регламентам щодо захисту даних..

У політиці конфіденційності Tresorit немає сумнівних положень. Насправді це одна з найясніших політик, яку ми бачили. Щоб полегшити ситуацію, кнопки вгорі вказують на конкретні питання. Якщо вам важко їх читати, є вікна, що дають пояснення “в двох словах” праворуч.

Згідно з політикою, Tresorit не зберігає ключі шифрування чи паролі в незашифрованому вигляді, тому ви можете бути впевнені, що шифрування нульових знань збереже вашу конфіденційність.

Якщо ви вважаєте, що ваші дані невірні, ви можете попросити Tresorit надати інформацію, щоб ви могли її перевірити. Потім ви можете виправити неточності або змінити ваші особисті дані. Якщо це вас не влаштовує, є можливість також видалити його.

Якщо ви перебуваєте в країні, де застосовується GDPR, у вас є додаткові права, такі як ширше стирання даних та прохання припинити обробку даних.

Обслуговування клієнтів

tresorit-chat-підтримка

Tresorit має підтримку чату та електронної пошти для всіх планів, але підтримка по телефону доступна лише для бізнесу та підприємств. Підтримка недоступна цілодобово, але представник Tresorit запевнив нас в електронній пошті, що працює над цілодобовим покриттям. Ми надіслали пару питань до служби технічної підтримки та отримали відповідь протягом лише двох годин.

tresorit-база знань

Перш ніж зв’язатися з технічною підтримкою Tresorit, ви можете ознайомитися з базою знань. Він розділений на категорії, що дозволяє легко знайти відповіді на поширені проблеми. Якщо це не працює, ви можете скористатися панеллю пошуку, щоб знайти своє питання.

Вирок

Tresorit має високу безпеку та конфіденційність, але платні плани через це дорогі. Його настільний клієнт також складніший, ніж у інших служб. Шифрування з нульовими знаннями заважає йому працювати із сторонніми додатками.

При цьому він має вражаючі швидкості синхронізації, а також потужні можливості спільного використання та контролю вмісту. Обслуговування клієнтів – одне з найбільш здібних, що ми перевірили.

Ті, хто не проти платити більше за надійну безпеку та конфіденційність, порадують Tresorit. Інші, ймовірно, будуть дотримуватися одного з його конкурентів.

Що ви думаєте про Тресорит? Чи варто коштувати? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map