Огляд ThunderDrive – оновлено 2020 рік

Огляд ThunderDrive

Цей огляд в цілому не оновлювався з вересня 2019 року, але після декількох повідомлень читачів, як у коментарях нижче, так і за електронною поштою, ми вирішили відкликати нашу вже попередню рекомендацію ThunderDrive. Існує просто занадто багато проблем з його швидкістю, ціновою політикою та підтримкою для нас, щоб продовжувати, ніби з цим провайдером нічого не вдається. 


ThunderDrive – це хмарний сервіс для зберігання даних, схожий на те, що він кинувся на ринок. Не вистачає важливих функцій, таких як настільні та мобільні клієнти, але вони вже працюють. Інші функції, яких немає, – це двофакторна автентифікація, приватне шифрування та версія файлів. Крім того, не вистачає довідкових статей та навчальних посібників, які допоможуть вам виправити будь-які проблеми. 

Як би цього було недостатньо, ThunderDrive не пропонує безкоштовний план чи пробну версію, що очевидно, враховуючи, що це звичайна практика для інших послуг на ринку. Якщо ви не хочете витрачати гроші, прочитайте кращі хмарні сховища з великими безкоштовними планами. Більшість сервісів на ньому представлені в нашому найкращому порівнянні хмарного сховища.

Тим не менш, ThunderDrive не без своїх переваг. У ньому є цінові плани, що конкурують з найвищими послугами на ринку, сильна політика конфіденційності, яка задовольнить навіть найвибагливіших користувачів, загартовані центри обробки даних захистять ваші дані від зловмисників та високої швидкості передачі..

Зверніться до нас, якщо ви хочете дізнатися, як проїжджає ThunderDrive в наших восьми різних категоріях нижче. 


★★★ 10GB безкоштовно

Крім того, ви можете перевірити наш найкращий альтернативний пакет Thunderdrive pCloud з 10 Гб вільного місця для зберігання. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ThunderDrive

Особливості

ThunderDrive – рідкісний звір не тому, що його якісні особливості виділяють його, а тому, що йому не вистачає навіть стандартних. Ми можемо це віднести до того, що ThunderDrive, здається, незавершений, але Icedrive також є новим і перевіряє більше коробок. Щоб побачити, як працює Icedrive, прочитайте наш огляд Icedrive.

Найбільш очевидним недоліком ThunderDrive є відсутність будь-якого виду настільних або мобільних додатків. Можна сказати, що переміщення всього в Інтернеті – це хороший вибір, але важливо мати додатки до веб-клієнта. При цьому, згідно дорожньої карти ThunderDrive, програми планується випустити в другій половині 2019 року.

Такі програми дозволяють автоматично синхронізувати файли в режимі реального часу на різних пристроях, постійно оновлюючи файли та не дозволяючи робити це вручну. Клієнти мобільного зв’язку, як правило, дозволяють вам робити те ж саме, коли ви в дорозі.

У всіх службах нашого найкращого посібника з зберігання хмар є ці програми, тому перевірте, чи не хочете ви пропускати ці основні функції.

ThunderDrive не бракує спільного використання файлів, тому ви можете використовувати його, щоб ділитися своїми онлайн-файлами з друзями. Це зручніше, ніж використання USB-накопичувачів, зовнішніх накопичувачів або інших пристроїв для їх надсилання. 

ThunderDrive дозволяє вам ділитися посиланням або запрошувати людей до вашої папки. Про ці функції ми розповімо докладніше в розділі спільного доступу нижче.

грім-пошук-варіант

Є панель пошуку, за допомогою якої можна швидко знайти свій файл або папку. Це загальна особливість, але нам подобається, як ThunderDrive дозволяє переглядати найпоширеніші типи файлів, вибираючи тип у меню, яке відкриється під панеллю пошуку. Ви також можете вибрати лише папки.

ThunderDrive не може переглядати файли Office, але це можна зробити для файлів PDF. Він також не може редагувати файли. Це тому, що він не інтегрується з Office Online, Google Документами або будь-яким іншим стороннім редактором документів. 

Якщо ви шукаєте продукт, який працює в Інтернеті, ви можете спробувати Box спробувати, оскільки він інтегрується з Office Online і Google Suite. Детальніше про його продуктивність ви можете прочитати в нашому огляді Box. Якщо це не допоможе вам, зверніться до нашого кращого хмарного сховища для списку співпраці.

Не дивно, що ThunderDrive також не має інтегрованого додатка для заміток. Якщо вам це потрібно, ознайомтеся з нашою найкращою статтею про додатки для запису програм. Додаток із найвищим рейтингом, підключений до служби хмарного зберігання даних, – Microsoft OneNote. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд OneNote.

thunder-image-preview

ThunderDrive дозволяє попередньо переглядати зображення, але не пропонує функцій, які дозволять вам робити багато іншого з ними. Якщо вам це потрібно, ви можете дізнатися про ці послуги в нашому найкращому інтернет-сховищі для фотографій.

ThunderDrive також не пропонує версії файлів, що захищає від вимкнення програмного забезпечення або випадкових змін та видалень файлів. Якщо це потрібна вам функція, прочитайте наш кращий хмарний накопичувач для збору версій версій. Ви також можете ознайомитись із нашими порадами щодо захисту від викидів.

Огляд функцій ThunderDrive

ThunderDrive логотипthunderdrive.eu

Починає від 500 доларів на місяць для 500 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
Н / З

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

ThunderDrive не має вільного плану або навіть пробної версії, що є рідкісним підходом для хмарного сервісу зберігання даних. Попросити користувачів підписатися лише на сліпу віру – це не найкраща бізнес-стратегія. Однак, ці два цінові плани дещо компенсують цю суму.

План Pro дозволяє зберігати до 2 ТБ даних за 10 доларів на місяць, що становить 120 доларів на рік. Однак вам доведеться платити цілий рік, оскільки немає щомісячної підписки. ThunderDrive також не передбачає щорічну знижку, і ви також обмежені 2 ТБ щомісячної пропускної здатності..

Якщо вам не потрібно стільки місця, ви можете підписатися на персональний план, який дає 500 Гб пам’яті та стільки ж пропускної здатності за 60 доларів на рік. Якщо ви виявите, що ThunderDrive чудово підходить, ви також можете підписатися на довічні версії двох планів. Прожиттєвий цикл Pro – 1200 доларів, в той час як особистий – 600 доларів.

Ці ціни можуть бути в курсі деяких найбільш конкурентних послуг на ринку, таких як pCloud та Sync.com. Ми говоримо “змагайся”, але ThunderDrive не може відповідати їх вартості, навіть якщо різниця незначна. 

pCloud має ті самі щомісячні ціни, але дає знижку, якщо ви платите за цілий рік і не обмежує пропускну здатність. Крім того, ціна життя pCloud є більш доступною. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді pCloud.

Як і ThunderDrive, Sync.com не дозволяє платити за місяць, а лише за рік наперед. Однак обидва його плани дешевші, ніж у ThunderDrive. Також, як і pCloud, Sync.com має безкоштовний план, який дозволяє протестувати послугу перед передплатою. Якщо вас цікавить Sync.com, прочитайте наш огляд Sync.com.

Простота використання

Враховуючи, що у ThunderDrive є лише веб-клієнт, він повинен працювати без перешкод, і це робить. Це також швидко і просто у використанні. Як і веб-клієнти інших служб, на лівій панелі є панель навігації, на центральній панелі відображаються ваші файли та папки та надається їх інформація в правій бічній панелі.

thunder-web-client

Ліва бічна панель дозволяє переходити між вашим накопичувачем, вмістом, яким ви ділитесь, останніми та улюбленими елементами та кошиком. Ви також можете використовувати дві його кнопки для завантаження файлів або створення папки. 

Не потрібно використовувати громіздку кнопку для завантаження файлів. Натомість ви можете просто перетягнути їх. Як тільки ви це зробите, ви побачите вікно передачі, яке показує, скільки часу потрібно буде виконати. Таймер – приємний штрих, який мають не всі сервіси.

Центральна панель дозволяє переглядати файли та папки у списку або сітці. Крім того, ви можете перемикати бічну панель інформації та виконувати дії, такі як переміщення, перейменування, копіювання, завантаження тощо. 

Як ми вже згадували, така простота використання не поширюється на настільні або мобільні додатки, оскільки ThunderDrive їх не має. Вирішення проблеми, поки не з’явиться мобільний додаток, – це ви отримаєте доступ до ThunderDrive за допомогою веб-браузера.

Файлообмінник & Синхронізація

Обмін файлами та синхронізація – це основні функції зберігання хмари, оскільки вони визначають, як ви збираєтеся завантажувати свої файли в хмару, а потім надавати їм спільний доступ. 

ThunderDrive дозволяє використовувати його функції для спільного доступу під час підключення до Інтернету, однак обмін на робочому столі та мобільному телефоні відсутній із зрозумілих причин. Якщо спільний доступ важливий, і ви хочете мати більше можливостей, включаючи спільний доступ з різних пристроїв, прочитайте наш найкращий хмарний сховище для посилання.

громовідвідний зв’язок

Ви можете ділитися файлами та папками з веб-клієнта, створивши спільне посилання. Перш ніж це зробити, ви можете налаштувати посилання, щоб мати дату закінчення терміну дії, пароль, відключене редагування та завантаження з обмеженими можливостями. Це великий набір функцій контролю вмісту. Після створення посилання ви можете скопіювати та вставити його або опублікувати безпосередньо у Facebook, Twitter та Google+.

грома-папки

Спільний доступ до папки вимагає клацання правою кнопкою миші на папці та вибору опції “керувати людьми” з поганим іменем. Після цього ви побачите вікно, яке дозволяє вводити адреси електронної пошти людей, яких ви хочете додати та призначити їм рівні дозволів, включаючи “можна редагувати”, “можете завантажити” та “можете переглядати”.

Якби це був огляд повного продукту, а не того, що не працює, ми б поговорили про різні варіанти синхронізації настільних клієнтів та про те, наскільки вони добре працюють. Однак у цьому випадку можна сказати, що синхронізація не існує. Якщо вам потрібна синхронізація, ознайомтеся з найкращим хмарним сховищем із порівнянням синхронізації щодо деяких інших параметрів.

Швидкість

Інформація про ThunderDrive є рідкою, і про розташування їх центрів обробки даних не з’явилося більше. Однак відстань до серверів, імовірно, не вплинуло на результати тестування. Ми провели тест через Wi-Fi-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 7,95 Мбіт / с і швидкістю завантаження 118,58 Мбіт / с..

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:26:1200:19:1600:22:44
Час завантаження00:02:0300:01:2800:01:46

Час завантаження в середньому становив 22 хвилини та 44 секунди для завантаження тестової папки 1 Гб, що приблизно на три хвилини більше, ніж ми очікували б без накладних витрат. Швидкість завантаження була схожа, тому що це займало приблизно 30 секунд більше, ніж теоретично потрібно. Все-таки це прекрасні результати.

ThunderDrive не має можливості зменшити швидкість передачі, щоб не забирати занадто багато вашого плану передачі даних, що можна очікувати, враховуючи, що немає настільного клієнта. Те ж саме можна сказати і про відсутність копіювання файлів на рівні блоку, що допоможе прискорити передачу наступних завантажень.

Безпека

У розділі безпеки ThunderDrive йдеться про те, що він використовує шифрування в режимі спокою та під час транзиту (читайте наш опис статті шифрування), але він не згадує, який саме вид. Ми попросили підтримки щодо цього, але вони повернули нас до розділу безпеки.

Все ж ми сподіваємось, що він використовує 256-бітний AES, оскільки це стандарт шифрування. Ми знаємо, що ThunderDrive використовує TLS / SSL для захисту файлів під час транзиту, і він використовує HTTPS для захисту вашого зв’язку зі своїм сервером. 

Оскільки у них немає настільного клієнта, ми також знаємо, що ThunderDrive не може надати приватне шифрування в кінці. (Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про це, прочитайте нашу статтю про нульові знання в хмарі та про те, як це працює.)

Шифрування – це не все, тому що певна помилка пароля може поставити під загрозу навіть найбезпечніші системи. Ось чому важлива двофакторна автентифікація. Якщо він доступний і ввімкнено, він вимагає, щоб ви входили з незнайомого комп’ютера на додаток до своїх даних для входу, крім своїх даних для входу. На жаль, ThunderDrive не надає це.

При цьому ThunderDrive дуже пильно ставиться до того, як він зберігає вашу інформацію у своїх центрах обробки даних. У ньому використовуються надлишкові засоби Tier-IV та сумісність SOC-2 та ISO 27001. У центрах обробки даних працює цілий рік, а персонал служби безпеки на місці захищає від несанкціонованого входу. 

Інші заходи безпеки включають камери безпеки, біометричні зчитувачі та двофакторні (або більші) механізми аутентифікації, які забезпечують доступ до будівлі.

Це сильний комплекс заходів, що захищають від фізичних вторгнень. Однак якщо опис захисту програмного забезпечення виглядає розпливчастим, ви можете прочитати про інші сервіси, які є більш новими щодо їх методів безпеки, в нашій найбільш захищеній облачній пам’яті для зберігання даних..

Конфіденційність

ThunderDrive не надає приватне шифрування, що є найкращим способом забезпечення конфіденційності користувачів, тому ми маємо покладатися на положення в політиці конфіденційності ThunderDrive для захисту прав користувачів. При цьому, одразу ж, зрозуміло, що він відповідає Загальному регламенту ЄС про захист даних. 

Це закон, який зміцнює конфіденційність користувачів, коли йдеться про Інтернет-дані. Це є обов’язковим для компаній, що працюють в ЄС, але багато постачальників хмарних сховищ, які працюють по всьому світу, відповідають його вимогам. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш довідник GDPR.

ThunderDrive збирає ваші дані в результаті обміну даними своїми даними, наприклад, коли ви вводите інформацію у контактну форму. Якщо ви введете свою інформацію у контактній формі, ThunderDrive зберігає цю інформацію, щоб відповісти вам, але вона не надаватиме її без вашої згоди. Крім того, його система автоматично записує інші дані, коли ви відвідуєте його веб-сайт. 

Ці дані, звані “метадані”, містять технічну інформацію, таку як тип вашого веб-браузера, IP-адреса, операційна система або час доступу до сайту. ThunderDrive використовує ці дані для запуску та забезпечення своїх послуг.

ThunderDrive також використовує файли cookie для того, щоб зробити свою послугу, налаштовану під вас. Файли cookie – це невеликі текстові файли, які не представляють проблеми безпеки, але якщо ви хочете керувати ними у своєму браузері, ви можете це зробити.

Якщо ви зв’яжетеся з ThunderDrive електронною поштою, телефоном або факсом, ваш запит разом з відповідними особистими даними зберігатиметься ThunderDrive, але, як і у випадку з контактною формою, ThunderDrive не поділиться ними без вашого явного згоди.

Подібно до цього, ThunderDrive збирає інформацію, коли ви реєструєтесь на послугу або публікуєте коментарі. Це все в межах нормального функціонування хмарного сервісу зберігання даних і не представляє нічого підозрілого.

ThunderDrive використовує Google Analytics та Google Ads, які аналізують ваш інтерес та надають відповідні оголошення за допомогою файлів cookie. З цього приводу ви можете заперечувати проти ремаркетингу, здійсненого Google Analytics, і налаштувати веб-переглядач, щоб забороняти куки Google Ads.

Відповідно до GDPR, ви маєте право заперечувати проти збору даних в особливих випадках, право на подання скарги до контролюючого органу, право на переносимість даних, що дозволяє передавати зібрані вами дані ThunderDrive вам чи сторонній стороні та право вимагати обмежень на обробку в конкретних випадках.

Загалом, ми не змогли знайти жодних підозрілих застережень або формулювань, і політика конфіденційності схожа на політику інших служб, вона також відповідає GDPR. Зважаючи на це, ви повинні почуватись у безпеці щодо своїх особистих даних.

Обслуговування клієнтів

ThunderDrive не має FAQ, форуму користувача або бази знань. Єдине, що ви можете зробити – це зв’язатися із службою підтримки електронною поштою або контактною формою. Крім того, немає можливості ввести контактну форму від веб-клієнта. Швидше вам потрібно відкрити другу вкладку браузера та знайти посилання внизу домашньої сторінки. З іншого боку, ви можете також скористатися опцією чату, щоб зв’язатися із службою підтримки.

Ми зв’язалися із службою підтримки та отримали відповідь протягом чотирьох годин, що швидше, ніж у багатьох службах. Але відповідь була лаконічною і скеровувала нас до розділу безпеки, який, мабуть, мав би відповідь для нас. Ми сподівалися на більш детальну відповідь, яка збагатить інформацію про рівень шифрування, який ми вже знайшли в розділі безпеки.

громові запитання

Жодних навчальних посібників, відеороликів із довідковими статтями або відповідей у ​​FAQs – це велика помилка, але така, на яку ми сподіваємося, сервіс вирішить у майбутньому.

Вирок

ThunderDrive – це картатий сервіс. Він чудово підходить для деяких категорій, таких як ціна, безпека та конфіденційність, але в багатьох інших. Найбільш помітним є відсутність будь-якого настільного або мобільного клієнта. Це означає, що немає можливості легко синхронізувати файли на кількох пристроях або ділитися з робочого столу чи мобільного. Відсутня і двофакторна автентифікація.

Версія файлів та приватне шифрування – це деякі функції, яких ми очікуємо від сервісів вищого рівня, але ThunderDrive також їх відсутній. Тим не менш, настільні та мобільні клієнти працюють, а інші функції, ймовірно, позаду.

З іншого боку, ThunderDrive має чудові цінові плани, сильну політику конфіденційності, загартовані центри обробки даних, здатність обмінюватися, швидкістю та зручним веб-клієнтом. Зважаючи на те, що там добре працює, це означає, що ThunderDrive – це чудова послуга в роботі, але така, яка вийшла занадто рано. Час покаже, чи реалізуватиме ThunderDrive свій потенціал.

Що ви думаєте про ThunderDrive? Розкажіть нам у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map