Огляд Sync.com – оновлено 2020 рік

Sync.com огляд

Без сумніву, улюблений постачальник пам’яті Cloudwards.net, Sync.com пропонує простоту використання, швидкість та безпеку за розумною ціною. Він також має хороший безкоштовний план, який ви можете використовувати для його тестування, і виходить із коробки з включеним нульовим кодуванням знань. Прочитайте всі деталі в нашому повному огляді Sync.com.


Огляди хмарного зберігання

Sync.com була заснована в 2011 році в Канаді, що підтримує конфіденційність, і є найкращим постачальником хмарного сховища. Він не підходить для співпраці, як-от найкращий хмарний сховище для співпраці, оскільки його фокус – безпека з нульовим знанням, яка не добре підходить для сторонніх додатків.

Зважаючи на це, безпека Sync.com є найвищою, що відображається в її параметрах контролю вмісту, які захищають ваші спільні файли та папки.

Це не означає, що Sync.com є ідеальним: його клієнти в Інтернеті та настільних комп’ютерах працюють добре, але їм виграє трохи лаку. Веб-клієнт має деякі незграбні операції, і настільний клієнт відчуває себе трохи застарілим. Це не заважає Sync.com мати потужні можливості спільного доступу. Служба отримує переваги від законів про конфіденційність Канади, тобто вам не доведеться турбуватися про конфіденційність.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Sync.com

Особливості

Через жорсткий підхід Sync.com до безпеки, він не має доступу до API сторонніх додатків, таких як Microsoft, Asana, Slack та Trello. Це означає, що він не інтегрується з ними, щоб використовувати їх продуктивність та функції співпраці. Втім, пріоритетність безпеки – хороший привід для відсутності сторонніх додатків, наприклад, Google Drive або Dropbox.

Якщо вам це потрібно, прочитайте наш огляд Google Диска та огляд Dropbox, щоб побачити, які інструменти та функції продуктивності вони пропонують.

Ви можете використовувати плани Sync.com Business Solo та Business Pro для попереднього перегляду файлів Office, .pdfs, контактів та іншого в браузері..

sync.com-vault-особливість

На відміну від папки синхронізації, яка створює резервну копію до хмари та займає місце там і на жорсткому диску, Vault дозволяє зберігати файли та папки без синхронізації їх на інших пристроях. Це відмінна функція, якщо вам потрібно створити резервну копію чи економити місце.

Також слід відзначити можливості версій Sync.com, які дозволяють вам повертати зміни файлів у разі нещасного випадку або пошкодження, спричиненого помилкою диска або викупним програмним забезпеченням. Безкоштовні акаунти можуть повернутись на 30 днів, а преміальні рахунки не мають обмежень. Ось чому Sync.com посіла перше місце в нашому найкращому хмарному сховищі за статтею про версії.

Це також найкращий вибір у нашому найкращому хмарному сховищі для ранжирування великих файлів, завдяки цьому він не встановлює обмежень щодо розміру файлів чи завантажень.

Огляд функцій Sync.com

Sync.com логотипwww.sync.com

Починає від 500 доларів США на місяць для 1000 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
Канада

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Sync.com має кілька найкращих планів цін на ринку. Насправді єдиний конкурент йому – pCloud. Прочитайте наш огляд pCloud, якщо вам потрібна альтернативна послуга з великою ціною.

Ви не можете платити щомісяця, але це не має великого значення, оскільки щорічні угоди є конкурентоспроможними. Для довідки, план на 1 ТБ Dropbox коштує на 2 долари більше на рік, ніж план персонального Pro 2TB Sync.com, але пропонує половину місця для зберігання. Інший особистий план Sync.com, Pro Personal 500GB, також вигідний за $ 49 на рік.

План Solo Business є чудовим, якщо ви – людина, що займається людиною. За 96 доларів США на рік ви отримуєте 2 ТБ пам’яті, пріоритетну підтримку електронної пошти, відповідність різним нормам та 99,9 відсотків гарантії безперервного часу.

Business Pro та Business Pro Advanced потребують щонайменше двох користувачів. Вони забезпечують 1 ТБ або 10 ТБ місця для зберігання відповідно. Business Pro пропонує засоби адміністрування, такі як багатокористувацька адміністративна консоль та централізоване виставлення рахунків. Business Pro Advanced має одну особливість, яку не має аналог: ескалація чату в прямому ефірі.

Простота використання

Простота використання – важлива категорія, оскільки вона визначає, наскільки приємно користуватися послугою. Послуги повинні бути простими та інтуїтивно зрозумілими. Привабливий дизайн повинен зробити цей досвід ще більш привабливим. Це має бути справедливо для настільних, веб- і мобільних клієнтів.

Хоча Sync.com нещодавно оновив свого веб-клієнта, є можливість для вдосконалення.

sync.com-sync-web-додаток

Веб-клієнт показує ваші файли у вигляді списку або сітки. Ви можете швидко змінюватись між ними, а також шукати їх, застосувавши фільтр. У верхньому лівому куті є посилання на Сейф, сторінки спільного використання та події, а у верхньому правому куті зберігаються облікові записи та довідкові меню.

Права сторона містить меню дій, яке відрізняється залежно від того, що ви вибрали зі списку файлів. Ви можете виконати ті самі дії, якщо натиснути на три точки, пов’язані з файлом або папкою. Доступ до меню за допомогою клацання правою кнопкою миші був би швидшим і зручнішим.

Ще один вибір дизайну, який погано виділяється – це спосіб завантаження. Якщо ви вирішили завантажити файл, після закінчення передачі відкриється вікно і просить вас зберегти його. Результат такий же, як і у традиційного підходу до завантаження, але він все ще заплутаний.

Переміщення файлів або папок також є незграбним, оскільки ви не можете перетягувати їх. Швидше, ви повинні перемістити їх за допомогою меню меню. Функція перетягування доступна під час завантаження файлів на веб-клієнт, але для того, щоб увімкнути область перетягування, потрібно натиснути кнопку «Завантажити», а потім перетягнути файл на неї, а не просто перекидати файл будь-де.

Вони можуть здатися незначними, але є кращі підходи, зокрема OneDrive. Щоб побачити, як це працює, та її вражаючий набір програм для співпраці, прочитайте наш огляд OneDrive. Якщо вам потрібна більша конфіденційність, ніж пропонує OneDrive, але ви все ще бажаєте гарної зручності використання, читайте про MEGA в нашому огляді MEGA.

sync.com-sync-папки

Настільний клієнт подібний до багатьох інших рішень. Він відповідає стандартній моделі синхронізації, яка складається з піктограми системного трея та папки синхронізації. Піктограю лотка можна використовувати для доступу до папки синхронізації, налаштувань або веб-клієнта. Вікно налаштувань є чорним, але воно чітко відображає все, що потрібно знати.

І все-таки ми хочемо бачити вікно контрольного центру, яке дає повний огляд вашого облікового запису.

sync.com-desktop-settings

Настільний клієнт працює в Windows та macOS, але не в Linux. Про сервіси хмарного зберігання, які добре грають з пінгвіном, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для Linux.

sync.com-mobile

Мобільний додаток доступний для Android та iOS. Це схоже на додатки інших постачальників хмарних сховищ. Ви можете використовувати його для доступу до тих же функцій, що й веб-клієнт. Якщо ввімкнути завантаження камери, ви можете завантажувати фотографії та відео в хмару автоматично. Ви також можете отримувати доступ до файлів в режимі офлайн.

Додаток включає в себе блокування пароля, автентифікацію відбитків пальців та можливість заблокувати доступ до інших програм під час увімкнення пароля.

Файлообмінник & Синхронізація

Основними особливостями хмарних служб зберігання даних є синхронізація та спільне використання файлів, оскільки вони визначають, як ви збираєтеся відображати свої дані у хмарі та ділитися ними після передачі туди.

Спільний доступ через веб-додаток є найбільш очевидним вибором, і Sync.com чудово справляється з цим. Якщо навести курсор на папку чи файл, з’явиться кнопка, яка дозволяє вам ділитися спільним доступом. Ви також можете поділитися, вибравши файл або папку та натиснувши кнопку “Поділитися” у меню бічної панелі.

sync.com-обмін

Ви можете поділитися файлом у вигляді посилання, яке Sync.com зашифрує навіть у вільному обліковому записі. Є два способи надіслати його: електронною поштою або скопіювати та вставити.

sync.com-sharing-settings

Що б ви не вибрали, ви можете захистити свою частку, включивши параметри керування вмістом. Ви можете встановити пароль, використовуючи безкоштовний акаунт, що, рідше, рідко. Крім того, ви можете видалити посилання, щоб припинити ділитися або включити розширену конфіденційність.

Розширена конфіденційність Sync.com

Покращена конфіденційність дозволяє шифрувати в кінці до спільних посилань. Зауважте, що він не підтримує файли розміром більше 500 Мб, старіші веб-браузери та мобільний Safari. Одержувачі ваших посилань на непідтримуваних браузерах побачать помилку при спробі доступу до них. Ви можете вимкнути покращену конфіденційність, щоб уникнути цього. У цьому випадку протокол SSL захистить ваші файли під час транзиту.

Крім покращеної конфіденційності, підписники преміум-класу отримують доступ до термінів придатності, запити на файли із посиланнями на завантаження, обмеження для завантаження, режим перегляду документів і зображень лише для попереднього перегляду, повідомлення електронною поштою про активність посилань та завантаження статистики.

Повідомлення електронною поштою корисні, якщо ви хочете відслідковувати, що відбувається з вашими акціями, і цю функцію не пропонують багато постачальників. Режим лише для попереднього перегляду корисний, якщо ви хочете показати вміст файлу, не вмикаючи його для спільного використання.

Ви також можете створити командні папки за допомогою веб-клієнта. Це дозволяє керувати доступом на користувача або в папку із детальними дозволами користувача, такими як лише читання та читання-запис.

Існує сторінка посилань, яка показує, що ви поділилися з іншими, але не існує, яка показує, що інші поділилися з вами.

Якщо ви хочете поділитися з настільним клієнтом, ви можете використовувати його для спільного використання посилання, яке копіює його у буфер обміну, але не повідомляє про нього, або “керувати посиланням синхронізації”, що відкриває веб-клієнт, щоб ви могли поділитися ним це звідти.

Мобільний додаток не відстає від інших клієнтів Sync.com. Ви можете використовувати його для надсилання файлів як вкладення через додатки на телефоні, але для цього потрібно спочатку завантажити файл. Якщо ви не хочете цього робити, ви можете скористатися опцією “керувати посиланням”. Це дозволяє надіслати посилання або скопіювати у буфер обміну. Ви можете захистити посилання паролем або видалити його, щоб припинити ділитися.

З усіма цими функціями не дивно, що Sync.com знаходиться у верхній частині нашого найкращого хмарного сховища для спільного доступу.

sync.com-sync-папки

Ви можете синхронізувати файли за допомогою папки синхронізації, але ви не зможете синхронізувати інші папки. Однак ви можете зробити іншу папку, яка буде виконувати функцію папки синхронізації. Якщо вам потрібно зберігати файли або папки в Інтернеті без синхронізації, ви можете вибрати «копіювати у сховище» у меню правою кнопкою миші. Розширена вкладка на панелі керування робочого столу дозволяє виключати папки із синхронізації.

Прочитайте найкращу хмарну пам’ятку для синхронізації для деяких варіантів.

Швидкість

Сервери Sync.com знаходяться в Онтаріо, Канада. Швидкість передачі даних буде залежати від того, наскільки ви близькі до них, а також від вашого постачальника послуг Інтернету. Ми не були поруч, коли ми проводили тести, оскільки ми використовували WiFi-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с..

Завантаження зайняло майже вдвічі більше часу, ніж ми очікували б. Шифрування в кінці до кінця та відстань до сервера сповільнили завантаження. Враховуючи це, результати були швидкими.

Завантаження не сильно постраждало від шифрування, але воно все ще було набагато повільніше, ніж мало бути, в середньому 18 хвилин та 35 секунд.

Тестиперша спроба: друга спроба: середня:
Час завантаження00:40:0000:41:0000:41:00
Час завантаження00:17:4200:19:0000:18:35

sync.com-мережеві налаштування

За замовчуванням Sync.com завантажує та завантажує файли, не обмежуючи пропускну здатність. Якщо ви маєте обмежений план або процес синхронізації перешкоджає іншій діяльності, ви можете зменшити свої швидкості, клацнувши правою кнопкою миші піктограму панелі завдань Sync.com та вибравши “налаштування”. Виберіть вкладку «мережа», щоб встановити обмеження швидкості завантаження та завантаження.

Sync.com не використовує функцію синхронізації на рівні блоків через його нульову інформацію, але представник повідомив нас електронною поштою, що ця функція працює.

Безпека

sync.com-безпека

Sync.com – одна з найбільш захищених хмарних служб зберігання даних на ринку. Насправді він знаходиться вгорі нашого найбезпечнішого списку хмарних пам’яток. Це і наш найкращий вибір серед найкращих хмарних сервісів зберігання хмарних знань. Її прихильність до безпеки настільки далеко, що ви навіть не можете скинути свій пароль за допомогою електронної пошти, якщо ви не включите можливості свого облікового запису.

Sync.com використовує протокол TLS для захисту файлів при передачі від переступів, таких як атаки “людина-в-середині” та шифрування, що захищає ваші дані під час переходу та спокою. Тип шифрування, яке використовує Sync.com, – 256-бітний AES.

Ключі шифрування також захищені за допомогою 2048-бітного RSA. Як тільки ваші дані дістаються до сервера, вони реплікуються в декількох місцях центру обробки даних. Центри обробки даних відповідають або перевищують SOC Type-2 та використовують RAID-архітектуру, щоб запобігти відмов сервера від призводи до втрати даних.

Безпека нульових знань не дозволяє комусь, крім вас, читати файли, але Sync.com не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Це означає, що ваше сховище буде заблоковано, і ви не зможете отримати доступ до своїх файлів. Ви можете вимкнути нульові знання, але кращим підходом є використання менеджера паролів. Для безкоштовного облікового запису доступні нульові знання, що рідко.

Sync.com також має двофакторну автентифікацію. Це відмінна можливість зупинити хакерів, які вкрали ваш пароль, отримати доступ до вашого облікового запису. Але ви повинні переконатися, що у вас надійний пароль із самого початку. Якщо ввімкнено, вам потрібно вводити спеціальний код безпеки кожного разу при вході в систему. Код можна отримати електронною поштою або через Google Authenticator на телефоні.

Конфіденційність

При такій сильній безпеці приємно бачити, що конфіденційність – це не думка. Базируючись в Онтаріо, сервери Sync.com підпадають під захист законів про конфіденційність споживачів Канади, які регулюються статутами, визначеними Законом про захист персональної інформації та електронними документами..

Політика конфіденційності Sync.com окреслює 10 принципів: підзвітності, визначення цілей, згоди, обмеження збору, обмеження використання, точності, гарантій, відкритості, індивідуального доступу та складного дотримання. Політику варто прочитати. Тільки Tresorit може відповідати йому, тому якщо ви хочете альтернативної послуги з чітким конфіденційністю, прочитайте наш огляд Tresorit.

Окрім того, що відповідає нормам Канади, Sync.com дотримується Загальних положень про захист даних для своїх користувачів у Європейському Союзі. Для отримання додаткової інформації про це читайте наш посібник GDPR.

Обслуговування клієнтів

Sync.com має довідковий центр, який показує найпопулярніші запитання вгорі, а решту розбиває на категорії, що полегшує пошук того, що ви шукаєте. Також є поле пошуку, якщо ви не хочете самостійно переглядати відповідь. У багатьох відповідях є відео з ними, які допоможуть вам слідувати за рішенням.

підтримка sync.com

Якщо ви не можете знайти відповідь, ви можете зв’язатися із Sync.com через веб-форму, яка спрямовує вас на технічну підтримку, продаж або загальну підтримку. Основні години служби обслуговування – з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 20:00. EST.

Поза ці години є підтримка в надзвичайних ситуаціях. Абоненти Pro отримують пріоритетну підтримку перед передплатниками. Немає підтримки електронної пошти чи чату, але це звичайно, коли ми маємо справу з рішеннями, що не належать до EFSS.

Sync.com також не має форуму користувачів, але це не дивно, оскільки він не має стільки користувачів, як деякі його більш популярні конкуренти.

Ми надіслали пару питань, щоб побачити, як швидко ми отримаємо відповідь. Він прийшов приблизно через чотири години, що є прекрасним результатом, враховуючи, що ми опинилися на пробному рахунку.

Вирок

Sync.com – найменше, сильний сервіс. Якщо ви цінуєте свою конфіденційність та безпеку, не варто більше шукати. Однак це буде ціною, оскільки Sync.com жертвує швидкістю синхронізації для безпеки синхронізації. Нульові знання також заважають йому працювати з сторонніми додатками. Його досвід роботи також потребує більшої роботи.

Однак, обмін безпекою є сильним, і в політиці конфіденційності немає підозрілих застережень. Насправді це чіткіше і ретельніше, ніж ми бачили з більшістю інших хмарних систем зберігання даних. Обмін проходить добре і має потужні варіанти контролю вмісту. Крім того, його цінові плани є конкурентоспроможними порівняно з іншими нашими оглядами хмарного сховища.

Що ви думаєте про Sync.com? Чи достатня для вас ціна, безпека та конфіденційність або ви віддаєте перевагу роботі з сторонніми додатками, використовуючи менш безпечні послуги хмарного зберігання?

Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map