Огляд SugarSync – оновлено 2020 рік

Огляд SugarSync

SugarSync має основу великого постачальника хмарних сховищ, але у нього просто занадто багато питань, щоб бути більш ніж посереднім, якщо це так. Її інтерфейс важкий у використанні, він не має тих функцій, яких ми очікували, і він досить дорогий. Прочитайте наш повний огляд SugarSync для детальної інформації.


Огляди хмарного зберігання

SugarSync – це хмарне сервісне зберігання з США, яке було запущено в 2009 році. Ми очікували б, що це послуга відполірована, враховуючи роки, що стоять за нею, але SugarSync знаходиться в нижній частині нашого рейтингу оглядів хмарного сховища..

Він має привабливий настільний додаток, сильну політику конфіденційності та пристойні можливості версій, але вони затьмарені відсутністю функцій, незграбним веб-клієнтом, дорогими ціновими планами та відсутністю нульових знань.

Якщо ви хочете дізнатися, як SugarSync підтримує найкращі хмарні сервіси зберігання даних, дотримуйтесь нас для цього огляду SugarSync.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для SugarSync

Особливості

Як і багато хмарних служб зберігання даних, SugarSync дозволяє синхронізувати та обмінюватися своїми файлами та папками на різних пристроях, включаючи смартфони. Він також підтримує мережеві пристрої зберігання даних. Щоб скористатися ним, вам потрібно підписатися на один із бізнес-планів SugarSync, запустити Windows і скласти карту мережевого диска.

Якщо ви хочете отримати рішення, яке пропонує власний клієнт мережевого накопичувача, ознайомтеся з нашими посібниками щодо налаштування хмарного мережевого накопичувача та найкращого онлайн-резервного копіювання для NAS.

sugarsync-програми

SugarSync інтегрується з багатьма сторонніми програмами, включаючи Zapier, Xendo, Genius Scan та багато іншого. Однак це не є можливим вибором для співпраці, оскільки він не працює з Office Online або Google Docs. Про сервіси, які це роблять, читайте нашу найкращу хмарну пам’ятку для співпраці. Google Drive – це наш вибір для особистих користувачів. Прочитайте наш огляд Google Диска, щоб дізнатися, чому.

Але SugarSync не може відтворювати аудіо- чи відеофайли. Для цього вам потрібна одна з послуг з нашого найкращого хмарного сховища для музики або кращого хмарного сховища для статей із відео.

Версія дозволяє зберігати та відновлювати попередні версії файлів. Це корисно, коли ви вносите небажану зміну файлу і хочете відновити його або скасувати шкоду, заподіяну вимогами. Хакери використовують викупне програмне забезпечення для шифрування файлів і вимагають оплати, щоб розблокувати їх, але ви можете уникнути необхідності платити, повернувши файли до попереднього стану за допомогою версій.

Версія SugarSync дозволяє зберігати та відновлювати п’ять попередніх версій файлів. Якщо цього вам недостатньо, він дозволяє створити захищену папку, яка зберігає в ній останні 12 версій файлів. Ви можете зберігати версії щодня, щотижня або щомісяця. Зауважте, що захищені папки будуть споживати місця для зберігання кожної збереженої копії.

Щодо сервісу, який не займає місця для зберігання попередніх версій, зверніться до наших кращих хмарних служб зберігання даних з версією або перейдіть до нашого огляду Sync.com.

Огляд функцій SugarSync

SugarSync логотипwww.sugarsync.com

Починає від $ 625 на місяць за 100 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

SugarSync є дорогим, тому він не робив найкращих пропозицій у хмарному списку пам’яті. Насправді він пропонує гірші ціни, ніж Dropbox, що робить його однією з найнижчих послуг на ринку.

Окремі плани мають однакові особливості, але відрізняються кількістю пропонованого ними місця.

Перший план – $ 7,49 на місяць, але він пропонує лише мізерні 100 Гб хмарного сховища. Ви можете отримати вигіднішу угоду, якщо заплатите за рік, і в цьому випадку ціна знизиться до 6,25 долара на місяць.

Наступний план передбачає 250 Гб пам’яті за 9,99 доларів на місяць. Однак він не може перемогти pCloud або Sync.com. Наприклад, ви можете підписатися на план 2 pB pCloud за тією ж ціною, і це ще дешевше, якщо враховувати щорічну знижку. Перегляньте таблицю цін у нашому огляді pCloud, щоб дізнатися більше про неї.

План на 500 ГБ не пропонує кращої вартості, але план Бізнес 1 ТБ – це гідна угода. Для одного-трьох користувачів потрібно платити 55 доларів на місяць. Ціна зростає, коли ви додаєте користувачів, поки не досягнете 10, що коштує 133 доларів на місяць. План включає управління адміністратором, підтримку живого телефону та можливість віддаленого видалення даних з пристроїв.

Бізнес-спеціальний план має ті самі функції, але дозволяє мати більше 10 користувачів та користувальницький простір.

Ви можете протестувати послугу, використовуючи безкоштовну 30-денну пробну версію на будь-якому особистому плані або скориставшись безкоштовним 90-денним планом 5 Гб, який не потребує введення даних вашої кредитної картки.

Простота використання

Служби іноді мають складний досвід користувачів, який відвертає користувачів. Це зовсім не так із SugarSync, але його веб-клієнт потребує роботи.

sugarsync-веб-клієнт

Веб-клієнт є функціональним, але він відчуває застарілість, оскільки його дизайн відрізняється високою ефективністю, і додаток змушує вас пройти більше кроків для завершення простих файлових операцій, ніж багато служб. Наприклад, якщо ви перебуваєте в кореневій папці і хочете завантажити файл, вам потрібно перемкнути область перетягування, а не просто відображатись, коли ви перетягуєте файл на.

Перетягування працює дивним чином і для інших папок, тому що вам потрібно перетягнути файл над іменем поточної папки, щоб завантажити його, а не просто викидати його кудись у нього.

Ви можете переміщатися в додатку за допомогою меню вгорі, але сторінки завантажуються повільно. Меню праворуч дозволяє отримати доступ і налаштувати налаштування свого акаунта. Поруч із ним знаходиться панель пошуку, яка дозволяє шукати за назвою файлу.

sugarsync-desktop-client

Настільний додаток привабливіший і простіший у використанні. Він працює в Windows та macOS. Для служб, що підтримують Linux, зверніться до кращого хмарного сховища для керівництва Linux. Настільний додаток складається з піктограми системного лотка та папки синхронізації. Після його встановлення папка “моя SugarSync”, яка є вашою папкою синхронізації за замовчуванням, поміщається у папку “документи”..

Інтерфейс зрозумілий і простий для навігації за допомогою меню зліва. Різні кольори створюють хороші контрасти, тому легко помітити те, що ви шукаєте. Після того, як ви перейдете до папок, ви зможете скористатися навігацією сухаря, подібною до дослідників файлів вашої операційної системи, щоб повернутися назад. У верхньому правому куті ви можете отримати доступ до свого облікового запису, тоді як у верхньому лівому куті є меню програми.

sugarsync-mobile-explorer

Мобільний додаток також не розчарує. Це простий у використанні і дає можливість автоматично робити резервну копію фотографій та відео. Він також дозволяє обмінюватися своїми файлами та зберігати їх для доступу в автономний режим.

Файлообмінник & Синхронізація

Передаючи свої файли в Інтернеті, ви хочете поділитися ними. Спільний доступ повинен бути швидким і простим. Крім того, ви повинні мати можливість ділитися безпосередньо з великими соціальними мережами, окремими людьми та групами. Ви також повинні мати можливість захищати свої акції за допомогою контролю вмісту, наприклад, захисту паролем, термінів дії та дозволів.

Однак у SugarSync немає таких функцій захисту спільного використання. Якщо вам потрібно зберегти свої акції, найкраще скористатися послугою з нашого найкращого хмарного сховища для публікації статті.

sugarsync-частка

При цьому SugarSync дозволяє обмінюватися файлами, використовуючи Інтернет, настільні та мобільні клієнти. Веб-клієнт дозволяє обмінюватися посиланнями безпосередньо на соціальні мережі, наприклад, Twitter і Facebook. Ви можете поділитися папками однаковим чином або запросити людей по електронній пошті до співпраці над ними. Якщо ви ділитесь папками за запрошеннями, ви можете надати дозвіл на “редагування” чи “перегляд”.

Сторінки “спільно зі мною” та “поділитися зі мною” допомагають вам відслідковувати спільні файли.

Якщо ви використовуєте настільний клієнт, ви можете поділитися з ним, клацнувши правою кнопкою миші файл або папку та вибравши “Скопіювати загальнодоступне посилання”. Існує також сторінка “я поділилася мною”, яка показує, чим ви поділилися. Це корисно, і це не те, що всі послуги пропонують.

Мобільний додаток дозволяє обмінюватися вмістом, копіюючи посилання, надсилаючи його електронною поштою або використовуючи інші методи, залежно від додатків у вашому смартфоні.

Швидкість

У середньому на завантаження папки з блискавкою 1 ГБ в середньому пішло близько 42 хвилин і 15 секунд, що набагато повільніше, ніж 23 хвилини теоретично. Завантаження зайняло вдвічі більше часу, ніж слід, в середньому дві хвилини та п’ять секунд. Якщо SugarSync забирає занадто багато вашої пропускної здатності, ви можете вимкнути це з меню налаштувань настільного додатка.

Ми використовували Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с. Ми не були близькими до серверів SugarSync в США, але це не мало такого впливу на інші сервіси, які мають там сервери, такі як Dropbox. Синхронізація на рівні блоку пришвидшить передачу, але SugarSync не використовує її.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:42:2000:42:1000:42:15
Час завантаження00:02:0100:02:1000:02:05

Безпека

sugarsync-безпека

З хорошим захистом файлів, які ви зберігаєте в Інтернеті, це не жарт. Хакери не вагатимуться націлювати ваші дані за допомогою викупових програм або атак серед людей.

Вони також можуть спробувати вкрасти ваші дані для входу.

Хмарні сервіси використовують багато методів для захисту ваших даних від потенційних загроз. Наприклад, протокол TLS запобігає успішним атакам між посередництвом, в той час як шифрування захищає ваші дані під час транзиту та в спокої. Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати ваші файли.

Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Але ви повинні переконатися, що у вас надійний пароль із самого початку. Скористайтеся нашим сильним посібником з паролів, оскільки SugarSync не пропонує двофакторну автентифікацію.

Служба використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів у спокої та протокол TLS для захисту їх під час перевезення. На жаль, це не постачальник нульових знань. Це означає, що працівники компанії можуть читати ваші файли. Щоб уникнути цього, ви можете спробувати будь-яку з служб у нашому найкращому списку хмарних сервісів з нульовим знанням.

Ви можете використовувати Boxcryptor для прошивки файлів і подальшого захисту конфіденційності. Прочитайте наш огляд Boxcryptor, щоб дізнатися більше про корисну надбудову.

Конфіденційність

Незважаючи на те, що SugarSync не є сервісом з нульовим знанням, він не продаватиме вашу інформацію рекламодавцям і не вийде зі шляху моніторингу ваших даних, як це роблять деякі провайдери. Крім того, її політика конфіденційності говорить, що вона не прагне збирати чи обробляти ваші конфіденційні особисті дані. Якщо це потрібно зробити, це буде відповідати чинному законодавству.

Чутливі особисті дані включають расу чи етнічну приналежність, політичні думки, релігійні чи філософські переконання, членство в профспілках, фізичне чи психічне здоров’я тощо..

Обробка ваших персональних даних необхідна для: надання вам послуг, управління фінансами, проведення опитувань, розслідувань, дотримання чинного законодавства та інших причин.

SugarSync не розголошує ваші персональні дані третім сторонам, якщо вони не є юридичними та регулюючими органами, зовнішніми радниками або у зв’язку з судовими процедурами.

Якщо ви вирішите закрити свій рахунок, SugarSync обіцяє не зберігати ваші особисті дані довше, ніж це потрібно.

Як користувач, ви маєте такі права:

 • Щоб подати запит на доступ до ваших відповідних персональних даних або їх копій.
 • Вимагати виправлення неточностей у ваших відповідних персональних даних.
 • На законних підставах просити:
  1. Видалення ваших відповідних персональних даних.
  2. Обмеження обробки ваших відповідних персональних даних.
 • Заперечити на законних підставах обробку ваших відповідних персональних даних SugarSync або від її імені.
 • Передавати певні відповідні персональні дані, передані іншому об’єкту, у структурованому, загальновживаному та машиночитаному форматі, наскільки це можливо.
 • Подавати скарги до органу захисту даних щодо обробки ваших відповідних персональних даних SugarSync або від її імені.

Політику легко читати, а вгорі є корисний підсумковий текст для тих, хто не любить легаліз. Він також відповідає Загальному регламенту щодо захисту даних, закону ЄС про конфіденційність. Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з GDPR. Це добре знати, оскільки SugarSync зберігає свої сервери в США, країні, яка не відома тим, що має найкращі закони про конфіденційність у світі..

Обслуговування клієнтів

sugarsync-довідковий центр

Хороша технічна підтримка є найважливішою, коли програма не веде себе так, як вам хочеться. Ви спочатку зупиняєтесь, якщо це відбувається із SugarSync – центром довідки. Він розділений на категорії, які містять відповіді на багато питань. Якщо це не допомагає, ви можете перейти на форуми користувачів, але вони не такі активні, і багато питань не відповідають на них.

Багато питань у загальному розділі форумів стосуються скасування облікового запису, оскільки закінчити підписку може бути важко.

З цього приводу ви можете отримати допомогу безпосередньо від SugarSync, створивши запит про допомогу або здійснивши телефонний дзвінок, якщо використовуєте бізнес-план. Якщо ви є індивідуальним клієнтом SugarSync, ви можете підписатися на SugarSync Live. Вартість становить 99,99 дол. США на рік, і це дає вам право на підтримку по телефону з 6:00 до 17:00. PST у будні дні. Підтримка електронної пошти працює і в ці години.

Ми задали кілька запитань через форму запиту та отримали відповідь через 13 годин. Це повільніше, ніж у більшості сервісів. Якщо вам потрібні швидші відповіді та найкраща технічна підтримка, спробуйте Google Drive.

Вирок

SugarSync знаходиться в найкращому списку порівняння хмарного сховища, але він знаходиться далеко не вгорі. Він має надійний набір функцій, але не має хороших можливостей для співпраці. Він також не може захистити ваші акції як слід. Його дорогі цінові плани додають до переліку недоліків.

Безпека ІТ-систем сильна, а її відсутність приватного шифрування зменшується інтеграцією з Boxcryptor. Навіть якщо ви не отримаєте додаток, політика конфіденційності SugarSync не має підозрілих застережень, і вона дотримується GDPR.

Настільні та мобільні додатки привабливі та прості у використанні, що добре враховуючи невдалий веб-додаток. Однак ми не можемо похвалити швидкість передачі. З цього приводу вони повинні ставати кращими, коли ви наближаєтесь до серверів SugarSync в США.

Що ви думаєте про SugarSync? Чи є у вас занадто багато недоліків, щоб ви його розглядали чи знайшли ваш збіг? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map