Огляд SecureSafe – оновлено 2020 рік

Огляд SecureSafe

Націлений майже виключно на людей, які хочуть надійно зберігати невеликі файли та паролі, схоже, SecureSafe хоче одночасно обробляти менеджери паролів та захищати сховище. Результати, треба сказати, досить змішані, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді SecureSafe.


Огляди хмарного зберігання

SecureSafe була запущена в 2008 році компанією DSwiss AG на базі Цюріху. Він створює цифрові сховища, які забезпечують надійну безпеку в Інтернеті, тому не дивно, що у нього є унікальні функції, які відрізняють його від інших постачальників хмарних сховищ. У цьому огляді SecureSafe ми розглянемо їх, а також інші функції служби.

Як випливає з назви, вона ставить на перше місце безпеку, що може привести його до конкуренції з нашими найбезпечнішими службами хмарного зберігання, як-от також Tresorit, що базується в Швейцарії (читайте наш огляд Tresorit).

SecureSafe не любить основні хмарні служби зберігання, оскільки він не пропонує багато місця, потужних варіантів спільного доступу або співпраці. Швидше, SecureSafe сподобається користувачам, яким потрібно надійно зберігати невеликі файли та паролі. Якщо це вас заінтригує, читайте далі, як ми детально висвітлимо обидві категорії. В іншому випадку перегляньте наш список найкращих хмарних сервісів зберігання даних.

Альтернативи для SecureSafe

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Служби зберігання в хмарі дозволяють вам розширити можливості своїх жорстких дисків та співпрацювати з іншими. SecureSafe для особистих користувачів не працює так, тому що обсяг пам’яті обмежений.

Він більше схожий на невеликий сейф, в якому можна надійно зберігати свої файли та паролі. Якщо вам потрібно покращити свою командну роботу, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для статті про співпрацю. Якщо ви шукаєте послугу з великою кількістю місця для пам’яті, прочитайте наш кращий хмарний сховище для великих файлів.

безпечно-безпечно-команда-безпека-створення

Ваш “безпечний для команди” дозволяє безпечно переносити дані іншим членам команди. У ньому є безліч протоколів безпеки, про які ми детальніше поговоримо в розділі безпеки.

безпечний-безпечний-паролі-безпечний-1

SecureSafe включає менеджер паролів, який дозволяє імпортувати паролі у файл .csv або додавати паролі вручну. Після цього ви зможете скопіювати своє ім’я користувача або пароль одним клацанням миші або відкрити пов’язаний з ними веб-сайт, і SecureSafe скопіює ваш пароль у буфер обміну, який ви зможете вставити.

secure-safe-паролі-додати

Ви можете розділити свої паролі на категорії та переглянути потужність кожного окремого пароля. Нам подобається ця функція, але вона не відповідає найкращим менеджерам паролів.

безпечний-безпечний вхід пошти

Якщо вам потрібно зберегти свою електронну пошту, ви можете використовувати Mail-In, який дозволяє надсилати електронні листи, включаючи вкладення, безпосередньо у ваш приватний сейф. Просто вкажіть свою електронну адресу Mail-In та надішліть їй електронний лист; Крім того, ознайомтеся з нашим керівництвом щодо шифрування електронних листів.

Після відправлення пошта буде у вашому сейфі. Ви можете встановити сповіщення, щоб отримувати його негайно, коли надійшло повідомлення електронної пошти або раз на день, тиждень чи місяць. За замовчуванням у програмі Mail-In відображаються всі файли, але ви можете відфільтрувати їх, щоб побачити документи лише за вашим бажанням. Однак ви не можете фільтрувати інші типи файлів.

Якщо ви працюєте з великою кількістю файлів і зображень .pdf, ви можете використовувати вбудований .pdf та переглядач зображень для їх попереднього перегляду в Інтернеті, що робить їх завантаження непотрібним.

Огляд функцій SecureSafe

Логотип SecureSafewww.securesafe.com

Починає від 150 доларів США на місяць для 1 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
Європа

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

SecureSafe пропонує чотири плани для приватних користувачів: Безкоштовно, Про, Срібло та Золото. Безкоштовно забезпечує 100MB пам’яті та безпечний пароль для 50 паролів.

Починаючи з плану Pro, ви можете звернутися до служби підтримки, використовувати двофакторну автентифікацію, зберігати необмежені паролі та використовувати 1 ГБ пам’яті. Коштує 1,50 долара на місяць.

Срібло коштує 4 долари на місяць і пропонує 20 Гб, необмежену кількість паролів та використання захищеного .pdf та переглядача зображень.

Крім попередніх функцій, Gold збільшує ваш обсяг пам’яті до 100 Гб за 12,50 доларів на місяць і дозволяє оновити його, якщо вам потрібно більше.

Хоча плани не пропонують багато місця для зберігання, вони не дорогі, тому забезпечують гідну вартість. Якщо ви шукаєте плани, які пропонують багато місця для зберігання дешево, ознайомтеся з нашими найкращими пропозиціями щодо хмарного сховища або перейдіть прямо до нашого огляду Sync.com та огляду pCloud, оскільки обидва представлені у цьому списку.

SecureSafe також пропонує бізнес-плани. План для одного групового проекту дає вам 10 Гб розширюваного простору для зберігання даних за 4 долари на користувача на місяць.

Якщо ви підписалися на компанію, ви отримаєте більше користі від плану для компаній. Він пропонує 100 ГБ зберігання компанії та 10 робочих місць, які можна збільшити за потреби.

Обидва бізнес-плани мають багато можливостей, включаючи версії, журнал управління членами та журнал діяльності. Для повного списку натисніть тут.

Простота використання

Настільний клієнт слідує загальній моделі синхронізації, розробленій Dropbox. Він використовує папку синхронізації, яка показує ваш хмарний вміст і дозволяє завантажувати нові файли, копіюючи їх у неї. Піктограма системного лотка дозволяє швидко відкривати папку синхронізації та налаштувати налаштування.

Клієнт працює на Windows 7 і вище та macOS, але, на жаль, не на Linux. Якщо вам потрібно хмарне сховище для Linux, ви можете знайти чудові альтернативи в нашому найкращому хмарному сховищі для Linux.

налаштування безпечного-безпечного робочого столу

Налаштування дозволяють змінювати частоту синхронізації та час, до якого безпечне блокування пароля. Захищеність файлів показує історію операцій, таких як “створити локальну папку”, “завантажити” та “завантажити”.

secure-safe-desktop-file-safe

Ви можете отримати доступ до безпечного пароля та налаштувань з піктограми системного трея, але вам потрібно перейти на вкладку «безпечний файл», щоб ввести свої синхронізовані папки, що додає зайвий крок. Щоб цього уникнути, радимо ознайомитися з нашим оглядом Dashlane або 1Password.

Інтерфейс зрозумілий і має контрастні кольори, які допоможуть вам помітити те, що ви шукаєте. Піктограми для відображення статусу синхронізації ваших файлів недоступні.

безпечний-безпечний-web-ui

Веб-інтерфейс також привабливий, зрозумілий та інтуїтивно зрозумілий. Ви швидко налаштуєтесь на нього, оскільки він нагадує диспетчер файлів настільних ПК. Ліва структура дерева, яка допомагає вам орієнтуватися, список файлів праворуч і бічна панель, що дає змогу розбивати файли за типом. Цікаво, що він вказав файл .mp4 як документ.

Ще одна химерність – неможливість видалення файлів із подання «всі файли». SecureSafe змушує вас перейти до подання «документи». Якщо ви хочете більш інтуїтивно зрозуміти, ви можете перевірити наш огляд Google Диска.

Для завантаження можна скористатися функцією перетягування та перетягування або кнопкою. Коли ви завантажуєте в порожню папку, ви побачите “перетягнути свої файли сюди” в область, де ви можете скинути файл. Він не завантажиться, якщо опустити його нижче цієї області. Однак, кнопка працює як шарм. Якщо вам потрібен більш складний досвід користувача, ви можете дізнатися більше в нашому огляді Dropbox.

Мобільний додаток доступний для Android та iOS. Це простий у використанні і чітко відображає необхідну інформацію. Це дозволяє отримувати доступ та переглядати файли .pdf, відео та текстові файли, але не документи Office. Ви також можете завантажувати фотографії, відео та документи.

Він також має послугу автоматичного заповнення, яка заповнює ваше ім’я користувача та пароль під час входу в додаток або веб-сайт. Вам потрібно сканувати свій відбиток пальців, щоб користуватися ним, хоча, як і з LastPass (читайте наш огляд LastPass).

Синхронізація файлів & Обмін

Синхронізація та обмін файлами – важливі особливості хмарних служб зберігання даних. SecureSafe робить гідну роботу з спільним доступом, але не синхронізацією. Ви можете поділитися своїми файлами за допомогою функції SecureSend, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши “надійно надсилати”, але ви не можете цього робити з папками.

безпечний-безпечний-безпечний-відправити

Ви можете прикріпити повідомлення до одержувача та встановити термін дії посилання між 10 хвилинами та одним місяцем. Якщо ви підписалися на срібло чи золото, ви можете приєднати пароль до посилання та отримати сповіщення під час його першого використання.

Ви можете побачити свої акції на сторінці “Надіслано”. Він показує електронну адресу одержувача, термін придатності вашого посилання, кількість завантажень і дозволяє видалити свою частку. Однак є сервіси, які пропонують більше можливостей для спільного використання. Прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для спільного використання статті, якщо це те, що вам потрібно.

папка-безпека-синхронізація

Клієнт настільного комп’ютера дозволяє встановити інтервал синхронізації, який може становити п’ять хвилин або до восьми годин. Ви можете скопіювати файли у папку синхронізації, але вони не почнуть автоматично синхронізуватися поза встановленим інтервалом. Вам доведеться вручну натиснути кнопку «синхронізація» на вкладці «Сейф для файлів».

Відсутність піктограм, які показують стан ваших файлів, ускладнює з’ясування того, що було, а що не синхронізоване.

Швидкість

В середньому на завантаження файлу розміром 60 Мб у середньому пішло близько хвилини та половини, що дорівнює теоретичному часу, який він повинен зайняти. Ми використовували підключення Wi-Fi поза Белградом, Сербія зі швидкістю завантаження 5 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 102 Мбіт / с..

Синхронізація на рівні блоків прискорює передачу вже завантажених файлів, перенісши лише змінену частину, але, на жаль, SecureSafe не надає її. Для отримання дивовижних можливостей синхронізації файлів виберіть одну з послуг у нашому найкращому хмарному сховищі зі списком синхронізації.

Безпека & Конфіденційність

Безпека в Інтернеті є важливим фактором використання хмарного сховища. Найкращий захист від хакерів, які крадуть ваш пароль, атак зловмисників та викупового програмного забезпечення – це шифрування в режимі спокою та транзиту та хороша безпека центру обробки даних. Ще краще, якщо для захисту вашої конфіденційності також використовується приватне шифрування, яке використовується в кінці.

SecureSafe піклується про особливу безпеку. Він використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів перед завантаженням і в спокої, а також SSL з тим же рівнем шифрування під час транзиту..

Ви навіть можете запобігти доступ до своїх файлів, встановивши зашифровані файли, щоб вони були доступними лише тоді, коли ви ввійшли в систему. Коли ви виходите з настільного клієнта, ваші зашифровані папки будуть виглядати порожніми. Це корисна функція, якщо, наприклад, хтось краде ваш ноутбук.

Служба має багатошарову криптографічну архітектуру, яка відкрито доступна і перевірена сторонніми сторонами.

безпечний-безпечний-локальний-шифрування

Для максимальної безпеки та конфіденційності SecureSafe ніколи не зберігає ваш пароль. Це означає, що він відповідає нульовим знанням, тому жоден працівник не може читати ваші дані. Мінусом є те, що служба не може скинути ваш пароль, якщо ви його загубите.

Ваші файли зберігаються у двох центрах обробки даних у Швейцарії. Один розташований у колишньому військовому бункері глибоко в горах. Оскільки вони перебувають у Швейцарії, ваші файли підпадають під захист законів про конфіденційність Швейцарії, які є одними з найкращих у світі.

Файли копіюються три рази і зберігаються в обох центрах обробки даних. У центрах працює цілодобове спостереження та є автоматичні тривожні сигнали. Вони також проходять зовнішні перевірки вразливості провідними експертами з питань безпеки для забезпечення їх безпеки.

SecureSafe пропонує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису у випадку, якщо хтось викраде ваш пароль.

Крім того, бізнес-користувачі отримують версії, що дозволяє мати декілька версій одного файлу та дає змогу отримати свої файли, якщо ви потрапили в атаку викупового програмного забезпечення.

Підтримка

Немає форуму користувача, який би радився, але є корисні відео-уроки та чіткий FAQ. Абоненти Pro, Silver та Gold можуть надсилати електронні листи на підтримку, використовуючи форму підтримки. Ви можете встановити рівень передплати на Pro, навіть якщо ви використовуєте Безкоштовний план, тому ми спробували це і отримали відповідь через день.

безпечний-безпечний-форма підтримки

Підтримка чату та телефону не доступна, тому якщо у вас виникне надзвичайна ситуація, ви затримаєтесь, чекаючи електронного листа.

Вирок

SecureSafe – це цікавий сервіс, який має декілька нових функцій – сейфи для команди та паролів – але він не є конкурентоспроможним для інших служб, коли мова йде про стандартні функції.

Спільний доступ має хороший контроль вмісту, але йому не вистачає спільного використання папок, що полегшить обмін кількома файлами. Синхронізація має аналогічну якість. Він працює добре, але не синхронізується автоматично і вимагає зробити це вручну або дочекатися початку інтервалу синхронізації. Завантаження не відстає і не затримується, але синхронізація на рівні блоку відсутня.

Служба, однак, переливається в одну категорію, і це безпека. SecureSafe має сильне шифрування, двофакторну автентифікацію, приватне шифрування в кінці та надійні центри обробки даних у Швейцарії. Чи достатньо надійної безпеки та справедливої ​​ціни, щоб спробувати послугу, ви вирішите. Якщо ні, рекомендуємо ознайомитись з іншими відгуками про зберігання у хмарі.

Що ви думаєте про SecureSafe? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map