Огляд pCloud – оновлений у 2020 році

Огляд pCloud

pCloud – це безпечний і простий у використанні сервіс, який дозволяє безкоштовно зберігати до 10 Гб, пропонує тривалість життя до 2 ТБ і, як правило, зберігає файли простіше, ніж більшість конкурентів. Хоча це не зовсім без його вад, ми не вагатимемось рекомендувати його більшості людей.


Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

pCloud знаходиться у верхній частині нашого найкращого списку хмарних пам’яток, і він часто перемагає у наших „кращих” статтях. Це завдяки потужним мультимедійним можливостям, чудовим планам підписки, потужним можливостям безпеки та обміну. Він раніше зберігав дані лише в США, але тепер він має європейські місця та відповідає нормам ЄС про конфіденційність.

Однак у нього є недоліки, такі як слабкі варіанти співпраці та той факт, що вам потрібно доплатити, щоб увімкнути приватне шифрування. Якщо ви хочете використовувати хмарний сховище для роботи в команді, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ятку для співпраці. Щоб не платити за приватне шифрування, зверніться до найвищої служби в нашому найкращому посібнику з хмарних служб зберігання даних із нульовим знанням.

Якщо ці недоліки для вас не викликають особливих проблем, дотримуйтесь нас, коли ми детальніше обговоримо його можливості в цьому огляді pCloud.

Огляди та оцінки користувачів pCloud

Огляди користувачів pCloud

Абсолютно люблячий pCloud. Однозначно краще, ніж Dropbox – у вас не виникло жодних проблем із обмеженням пропускної здатності, як у Dropbox. Також швидше!
Якщо щось зміниться, буде переглянути цю посаду. До цього часу поки що перейдіть на pCloud!

Тоні

24.03.2017 о 20:16 –

Показати огляд / коментар

Дуже гарна хмара.
Я можу завантажувати свої файли на швидкості 10Mo / s (80Mbits)! Ви можете вибрати будь-які папки на ваш вибір для синхронізації, дуже класно.
Добрий також веб-інтерфейс та додаток для android. Єдина проблема, можливо, безпека, немає 2FA (двофакторної автентифікації) і дані не шифруються на їх сервері за замовчуванням.

Математика

15.09.2016 о 05:04 –

Показати огляд / коментар

Найкраще хмарне програмне забезпечення. Простий у встановленні та використанні, набагато краще, ніж Dropbox. Розумно швидко в Сіднеї, Австралія.

Руді

13.07.2016 о 22:44 –

Показати огляд / коментар

Я в Китаї. Тут дуже добре працює pCloud. Це чудово. Я настійно рекомендую.

лін

2016/05/07 о 07:45 –

Показати огляд / коментар

Для мене pCloud – найкращий! Я спробував OneDrive, Dropbox і GoogleDrive, але мені найбільше подобається pCloud. Його платформа дійсно зручна для користувачів, вони мають хорошу підтримку, і pCloud Crypto допомагає мені почуватись у безпеці щодо моїх файлів.

Ганс Циммер

17.12.2015 о 23:37 –

Показати огляд / коментар

Останні кілька днів я провів усі хмарні провайдери, які я міг знайти в Інтернеті. Я маю на увазі всіх великих гравців, таких як Mega, Dropbox, OneDrive тощо.
На цей момент не існує жодного постачальника, який би міг на сьогодні відповідати pCloud!

surr3a1

23.10.2015 о 00:13 –

Показати огляд / коментар

Це дійсно так безпечно і зручно для користувачів. Найкраще, що я використовував…

Мерт Ямак

2014/10/13 о 11:40 –

Показати огляд / коментар

Попередній

Далі

Відвідайте pCloud

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для pCloud

Особливості

Основна особливість, яку пропонує pCloud, – це можливість зберігати ваші файли у віддаленому місці, щоб ви могли синхронізувати та ділитися ними на різних пристроях та уникати втрати їх на несправності на жорсткому диску. Ми детальніше торкнемось цього в наступному розділі цього огляду pCloud. Тут ми розглянемо, які функції пропонують pCloud, не стандартні для хмарних служб зберігання даних.

Один із них, pCloud Drive, покращує стандартну модель синхронізації. Це дозволяє отримувати доступ та працювати з вашими онлайновими файлами так, ніби вони були на вашому комп’ютері. pCloud Drive в основному працює як мережевий диск, показуючи файли, які ви завантажили в pCloud, не забираючи місця на жорсткому диску. Недоліком такого підходу є те, що вам потрібно бути в Інтернеті, щоб отримати доступ до своїх файлів.

pcloud-audio-player

pCloud – наш найкращий вибір у нашому найкращому хмарному сховищі для музичної статті. Тож не дивно, що його програвач легко обробляє аудіофайли. Як і більш потужні настільні плеєри, він може завантажувати список відтворення, зберігати поточну чергу як одну, переміщувати пісні та повторювати список відтворення. Ви можете отримати доступ до свого списку відтворення в дорозі за допомогою мобільного додатку pCloud.

Послуга дозволяє також переглядати фотографії та відтворювати відео. Насправді він увійшов першим у нашому найкращому хмарному сховищі для фотографій та відеороликів. Переглядач зображень може створити слайд-шоу, і він дозволяє виконувати стандартні операції, такі як видалення, перейменування та копіювання. Зображення зберігають свою роздільну здатність при завантаженні, але ви також можете завантажити зміни розмірів.

pcloud-video-player

Відтворення відео вимагає їх перетворення у веб-формат. Після цього ви можете використовувати інтегрований відеоплеєр, який виконує без заїкання. Існує можливість вибору якості – стандартної або високої чіткості – що приємно. Оскільки немає обмежень щодо розміру файлу, pCloud працює добре, якщо ви хочете зберігати свої HD-фільми.

Користувачі Kodi можуть використовувати неофіційний плагін для передачі фільмів безпосередньо з pCloud у відеоплеєр Kodi. Прочитайте наш кращий хмарний накопичувач для посібника Kodi для отримання додаткової інформації.

pCloud сумісний із WebDAV. Це означає, що ви можете отримати доступ до свого сховища pCloud за допомогою сторонніх інструментів, які мають WebDAV. MultCloud, інструмент синхронізації хмара в хмару, є одним із прикладів. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд MultCloud.

Це означає, що вам не потрібно MultCloud для переміщення файлів з хмари в хмару, якщо ви використовуєте pCloud. У сервісу є ще одна хитрість до його рукава – резервне копіювання в хмару для хмарних сервісів, таких як Dropbox, Google Drive та OneDrive. Ви навіть можете створити резервну копію даних у Facebook та Instagram, що робить його чудовим для резервного копіювання в соціальних мережах.

Огляд функцій pCloud

pCloud логотипwww.pcloud.com

Починає з 399 доларів США на місяць за 500 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

У наших статтях із зберігання хмарних даних, pCloud займає найвищі показники за вартістю. Він перемагає ціни Dropbox, що не важко, але він також перемагає Amazon Drive та Google Drive. Через це не дивно, що вона є однією з найкращих пропозицій у хмарному сховищі. Якщо вам потрібна інша послуга хмарного зберігання, яка пропонує аналогічну цінність, прочитайте наш огляд Sync.com.

pCloud пропонує безкоштовний план 2 Гб, а для реєстрації потрібні лише Ваша електронна адреса та пароль. Ви також можете додати до 8 Гб до цього безкоштовного плану, виконавши певні завдання, наприклад завантаження клієнта для синхронізації та смартфона. Кожен друг, якого ви посилаєте, ви можете додати 1 Гб місця для зберігання pCloud. Ця безкоштовна угода робить pCloud придатним очолити нашу кращу статтю безкоштовного хмарного зберігання.

Є кілька способів сплати абонентської плати: щомісяця, що дає змогу скасувати будь-який час, але в довгостроковій перспективі дорожче; щорічно, що пропонує 20-відсоткову знижку, але вимагає платити заздалегідь; та термін експлуатації, який вимагає великої негайної оплати, але економить багато грошей. Ті, хто хоче залишитися інкогніто, мають можливість оплатити біткойн.

Якщо ви виявите, що pCloud ідеально підходить для вас, пропозиція по життю – це хороший вибір. Технічно це дійсно 99 років або поки ви не почнете роздувати ромашки.

pCloud пропонує свій план преміум 500 ГБ за 4,99 доларів на місяць, що є вагомою пропозицією – вартість 3,99 доларів на місяць при сплаті щороку – але важливим моментом є те, що план Premium Plus 2 ТБ коштує всього 8 доларів на місяць при щорічній підписці..

pCloud for Family дозволяє запросити до п’яти членів вашої родини для використання pCloud та призначити їм необхідну кількість місця для зберігання та загальну квоту. План пропонує 2 ТБ простору для зберігання pCloud та 2 ТБ трафіку посилання для завантаження. Спільні папки займають лише місце для зберігання у власника папки.

Ви також отримуєте 30-денну історію сміття за допомогою програми 2TB Family, який дозволяє відстежувати та відновлювати старіші версії файлів у вашому обліковому записі.

Щоб передплатити сімейний план на 2 ТБ, вам доведеться витратити 1400 доларів. Наразі вона знижується на 65 відсотків, що знижує ціну до 500 доларів.

pCloud пропонує і версію для бізнесу. Для цього потрібно як мінімум п’ять користувачів і стягується 544 долари на рік або 9 доларів на місяць на користувача. Ви також можете платити щомісяця, і в цьому випадку ціна становитиме 56,68 дол. США на місяць або 11,34 дол. США на користувача.

Простота використання

У хмарному сервісі зберігання даних можуть бути функції, які працюють без перешкод, але це все дарма, якщо користувацький досвід не є приємним та інтуїтивним. Це стосується клієнтів настільних, веб- і мобільних додатків. pCloud не розчаровує.

pcloud-desktop-app

Його настільний клієнт відповідає загальній моделі синхронізації і складається з піктограми системного трея та папки синхронізації під назвою pCloud Sync. У Windows папка синхронізації створюється за замовчуванням у папці «документи». Набагато більш помітною є папка pCloud Drive, до якої можна отримати доступ, використовуючи піктограму системного лотка.

Кнопки вгорі робочого столу клієнта полегшують навігацію між оглядом облікового запису, спільними посиланнями, додатком крипто pCloud, налаштуваннями та параметрами довідки та підтримки. Огляд облікового запису показує ваш залишок пам’яті та містить посилання, що відкривають ваш pCloud Drive, веб-клієнт та його кошик. Дизайн виглядає застарілим і виснажливим, але це не сильно погіршує його.

Клієнт працює в Windows, macOS та Linux. Насправді, pCloud знаходиться у верхній частині нашого найкращого хмарного сховища для рейтингу Linux.

pcloud-web-додаток

Якщо ви перебуваєте на іншому комп’ютері, ви можете отримати доступ до своїх файлів за допомогою веб-програми pCloud. Основні функції можна побачити на бічній панелі зліва. Веб-переглядач вмісту може відображати ваші файли та папки у списку чи плитці. Поруч із кожним файлом і папкою є прапорець, тож ви можете їх вибрати та виконувати дії, використовуючи кнопки, розташовані вгорі.

Функція перетягування може покращитися, оскільки ви не можете завантажувати файли або папки, перетягуючи їх куди завгодно, як, наприклад, з OneDrive. Натомість їх потрібно скинути в невелике спливаюче вікно, яке з’явиться в центрі екрану, коли ви перетягуєте вміст. Прочитайте наш огляд OneDrive, щоб отримати детальну інформацію про його веб-досвід.

Ви можете зробити те ж саме для окремих файлів або папок, використовуючи три крапки, які з’являються при наведенні на них курсором. Це працює чудово, але ми вважаємо за краще скористатися правою клавішею миші, оскільки це швидше запустить нас у меню. Однак, веб-клієнт швидкий і простий у використанні.

pcloud-mobile-app

Коли ви рухаєтесь, ви можете використовувати додаток для смартфонів pCloud для доступу до своїх файлів. Піктограми вгорі меню мобільного додатку дозволяють швидко отримати доступ до фотографій, відео, документів або музики. Він також може автоматично завантажувати фотографії та відео. Мобільний додаток простий у використанні та доступний для Android та iOS.

Синхронізація файлів & Обмін

Обмін – одна з головних переваг завантаження файлів у хмару, а не використання фізичного жорсткого диска. Ви можете ділитися файлами за допомогою будь-якого з трьох клієнтів pCloud. Ми спершу розглянемо веб-клієнта.

pcloud-web-share-folder-options

Ви можете ділитися папками та певними файлами за посиланнями. pCloud дозволяє ділитися папками, запрошуючи інших та надаючи дозволи “редагувати” чи “переглядати”. Крім того, ви можете створити посилання для завантаження для інших користувачів, щоб завантажити безпосередньо у вашу папку, або посилання для завантаження, що дозволяє їм завантажувати ваші файли.

pcloud-web-share-link

Коли ви хочете поділитися файлом, ви можете створити посилання, яке можна захистити паролем та терміном дії. Ви також можете скоротити його, але пам’ятайте, що коротка версія менш безпечна, ніж звичайне посилання, тому що простіше здогадатися. Під час обміну файлом ви можете побачити його показники завантаження на вкладці “Статистика”.

Ви також можете поділитися посиланнями на Facebook та Twitter. Якщо ви використовуєте pCloud Crypto, ви не зможете ділитися своїми зашифрованими файлами.

У веб-додатку pCloud є сторінка “ділиться”, яка показує, чим ви поділилися з іншими, і перегляд “поділився зі мною”, який дозволяє вам бачити, що інші поділилися з вами.

pcloud-desktop-share

Небагато хмарних служб зберігання даних мають настільних клієнтів, які можуть обмінюватися файлами та папками, але pCloud є одним із них. Обмін папками відображає параметри, доступні за допомогою веб-програми. Те саме стосується спільного використання файлів, за винятком того, що ви не можете переглянути статистику посилань або захистити свої спільні папки паролем або терміном дії.

Додаток для смартфона дозволяє обмінюватися посиланнями на додатки соціальних медіа, але ви також можете використовувати pCloud для надсилання електронного листа із посиланням. Щоб запросити когось у вашу папку, вам потрібно надіслати електронний лист.

Ви можете синхронізувати будь-яку папку, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши “синхронізувати з pCloud”. Це додасть його до вашого облікового запису pCloud і почне завантажувати файли на сервер. Ви також можете скопіювати файл у існуючу папку синхронізації. Інший підхід – це синхронізувати його з настільним клієнтом. Її меню синхронізації дозволяє додавати нову синхронізацію та показувати наявні синхронізовані папки. У нас не виникли проблеми під час синхронізації.

Швидкість

В середньому на завантаження 1-Гб папки з блискавкою в теорії зайняло близько 23 хвилин, теоретично настільки швидко. Завантаження зайняла близько півтори хвилини, що найшвидше, що ми могли очікувати зі швидкістю 100 мегабіт за секунду. pCloud не вплинув на наші системні ресурси так сильно, що ми не могли виконувати інші завдання, але якщо це станеться, ви можете вручну обмежити свої швидкості.

Ми використовували Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 Мбіт / с і швидкістю завантаження 100 Мбіт / с..

Тестиперша спроба: друга спроба: середня:
Час завантаження00:24:0000:23:0000:22:00
Час завантаження00:01:3000:01:3000:01:20

pCloud зберігає сервери в США, тож швидкість буде кращою, чим ближче до основного центру обробки даних у Далласі, Техас. Щоб прискорити роботу, pCloud використовує синхронізацію на рівні блоків.

Безпека

pCloud має високу безпеку. Він використовує протокол TLS для запобігання успішним та шифруючим атакам між посередництвом та захистом ваших даних під час транзиту та спокою. Як тільки ваші дані дістаються до центру обробки даних, вони будуть тиражуватися як мінімум на п’яти серверах. Ваші файли будуть зашифровані 256-бітним AES.

pcloud-безпека

Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати файли, але pCloud не пропонує його за замовчуванням. Натомість вам доведеться отримати надбудову під назвою pCloud Crypto, яка коштує 3,99 долара на місяць. Це означає, що компанія не включає приватне шифрування у свої плани. Витрата 3,99 долара на місяць може бути непоганою інвестицією, але ми розповімо більше про це в наступному розділі.

pcloud-crypto

Шифрування робить сервер неможливим зрозуміти ваші дані, тому ви не зможете генерувати попередній перегляд файлів. pCloud пропонує вам вибрати, які файли ви хочете зашифрувати та заблокувати, а які ви хочете залишити в спокої.

pCloud використовує двофакторну автентифікацію, щоб запобігти хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Але ви повинні переконатися, що у вас надійний пароль із самого початку.

Конфіденційність

Штаб-квартира pCloud знаходиться у Швейцарії, де є найкращі закони про конфіденційність у світі. pCloud зберігає ваші дані на серверах в США, але він повинен відповідати швейцарському законодавству, оскільки це швейцарська компанія. Однак, у конкретних випадках, коли користувачі порушують його умови поведінки, компанія може залучати та співпрацювати з правоохоронними органами.

Краще за все захистити свою конфіденційність – використовувати шифрування нульових знань, яке не є вільним від pCloud. Покупка додатка для криптовалют за 3,99 доларів на місяць – це хороша інвестиція для запобігання проникненню урядовими установами ваших даних. Ми також отримали повідомлення від читачів, що pCloud пройде через ваші файли, щоб переконатися, що нічого не порушує його умови, якщо ви не використовуєте Crypto.

pCloud відповідає Загальним положенням про захист даних, але ваші дані можуть бути підпорядковані американським хмарним законам та правилам, якщо вони містяться в США, і вони замінять ті умови в політиці конфіденційності, що відповідають GDPR.

За таких умов вам потрібно знати, що ваші особисті дані та комунікації можуть передаватися та підтримуватися на серверах або базах даних, розташованих за межами вашої держави, провінції чи країни.

Закони в США чи ЄС можуть не захищати вашу конфіденційність, як закони у вашому регіоні. Використовуючи pCloud, ви погоджуєтесь, що ви будете розголошувати особисту інформацію службі та що розголошення регулюватиметься чинним законодавством США та ЄС.

Ці персональні дані залишаться у pCloud протягом мінімальної кількості часу, необхідного для виконання юридичних чи регуляторних зобов’язань та ділових цілей. Особисті дані можуть зберігатися довше, ніж це вимагається законодавством, якщо вони мають законні інтереси бізнесу та не заборонені законом.

pCloud може обробляти ваші персональні дані з різних причин, дозволених законодавством про захист даних в Європейському економічному просторі та Швейцарії.

Якщо ви не згодні з тим, як pCloud обробляє вашу інформацію, ви можете відмовитися від згоди, видаливши свій обліковий запис pCloud. Ваша особиста інформація та файли також будуть видалені. Це відповідає “праві на стирання” від GDPR. Більше інформації про параметри конфіденційності ви можете знайти тут.

Під час використання pCloud він також збирає інформацію про вас, яка може включати вашу IP-адресу, тип і версію браузера, операційну систему, джерело реферала та інформацію про пристрій. Однак такої інформації метаданих не повинно бути достатньо для ідентифікації вас.

pCloud використовує служби відстеження для збору інформації про вас, наприклад, тривалості відвідування, перегляду сторінок та шляхів навігації, відвідуваних сторінок тощо. Ви можете знайти деталі в політиці конфіденційності.

Крім метаданих та статистичної інформації збирається pCloud, що є стандартною практикою, вона дотримується GDPR. Однак це не стосується користувачів, які зберігають свої дані на американських серверах. MEGA поширює GDPR на всіх своїх користувачів, а не тільки на тих, хто з ЄС. Прочитайте наш огляд MEGA, щоб дізнатися більше про це, і подивіться, як вони порівнюють у нашому порівнянні pCloud проти MEGA.

Обслуговування клієнтів

pcloud-help-center

pCloud має розділ FAQ, який розділений на категорії. Усі мають детальні відповіді на поширені запитання. Якщо ви там не знайдете свою відповідь, можете звернутися за технічною підтримкою pCloud за допомогою контактної форми.

Підтримка телефону та чату недоступна, але підтримка електронної пошти є. Він відповідає протягом доби, часто протягом декількох годин. Ми отримали відповідь приблизно через шість годин на безкоштовний рахунок. Якщо вам потрібна негайна підтримка, ви можете ознайомитись з тим, як інші хмарні служби, наприклад Dropbox, обробляють їх у нашому огляді Dropbox. Читайте також наш pCloud vs Dropbox.

Вирок

pCloud – це чудовий хмарний сервіс зберігання даних. Його мультимедійні функції допомогли досягти вершини нашого списку у нашому найкращому хмарному сховищі для фотографій та відеозаписів. Крім того, він має pCloud Drive, який допомагає заощадити місце на жорсткому диску, та функцію, яка може створювати резервну копію ваших даних з інших служб.

Програми pCloud прості у використанні і не доставлять вам головних болів. Ви можете використовувати всі три для обміну файлами та папками, які ви можете захистити, використовуючи сильні параметри керування вмістом служби. Синхронізація також працює добре. У вас не виникне проблем із швидкою швидкістю, якщо ваш постачальник послуг Інтернету не має проблеми або ви далеко від сервера.

Сильна безпека допомагає зберегти ваші дані віртуального накопичувача, але pCloud не включає приватне шифрування за замовчуванням. Політика конфіденційності поважає GDPR для користувачів ЄС, але ми рекомендуємо користувачам у США купувати додатки для криптовалюти за 3,99 доларів на місяць, якщо вони хочуть зберігати конфіденційну інформацію.

pCloud не коштує цілого капіталу. Насправді цей хмарний сервіс зберігання даних має кілька найкращих пропозицій на ринку, і його безкоштовного плану більш ніж достатньо для тестування послуги.

Що ви думаєте про pCloud? Він виграє в багатьох категоріях, але чи достатньо для того, щоб скинути ваш жорсткий диск або послугу віртуального диска, яку ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо, що прочитали цей огляд pCloud.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map