Огляд MiMedia – оновлений 2020 рік

Огляд MiMedia

MiMedia – це цікавий сервіс, який зосереджується в основному на, ну, медіафайлах. Він пропонує багато користувачів, включаючи досить дружню схему ціноутворення, але його інтерфейс та система підтримки можуть використати певне вдосконалення.


Огляди хмарного зберігання

MiMedia – це персональний постачальник хмарних пам’яток, який фокусується на зберіганні ваших фотографій, відео, музики та документів. Він був запущений у 2010 році, щоб допомогти вам упорядкувати та керувати файлами, у яких зберігаються ваші спогади та документи. У цьому огляді MiMedia ми дізнаємось, як компанії вдалося це зробити та які інші функції вона пропонує, щоб зробити її кращою альтернативою Dropbox.

Він має хороші швидкості завантаження, цікаві функції та пристойні ціни, але MiMedia потребує покращення підтримки та користувальницької роботи, якщо хоче конкурувати з кращими постачальниками хмарних сховищ. Якщо ви хочете дізнатися більше, читайте далі. Ми будемо детально розбиратися про конкретні сфери служби та давати свої заключні думки наприкінці.

Альтернативи для MiMedia

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Служби зберігання хмари полегшують переміщення вашої роботи в хмару, обмін файлами та співпрацювати з іншими. Вони також зменшують вашу залежність від вашого жорсткого диска, що може зламатися або вийти з ладу.

MiMedia дозволяє завантажувати документи, але ви не можете редагувати або співпрацювати над ними. Служби більше зосереджені на медіафайлах. Якщо вам потрібна служба хмарного зберігання даних, яка добре підходить для фотографій та відео, але також може підтримувати багато інших типів файлів і пропонує безліч функцій, прочитайте найкращий хмарний сховище для фотографій та відеозаписів.

Якщо ви скоріше пропустите список і прочитаєте про найкращий вибір, зверніться до нашого огляду pCloud.

Завантажуючи фотографії, MiMedia показує їх на сторінці «фотографії». Ви можете відсортувати їх лише за датою та датою додавання. Фільтр може вибрати всі фотографії або лише улюблені, які ви позначаєте, натиснувши значок серця.

Ви також можете додавати підписи до своїх фотографій.

mimedia-webb-app-by year

Якщо натиснути рік у верхньому лівому куті сторінки «фотографії», ви побачите свої фотографії, відсортовані за місяцями та роками. Доступ до них може бути болем. Додаток орієнтував нас на інший рік, ніж той, який ми натиснули.

Значок пошуку у верхньому правому куті дозволяє шукати фотографії за назвою. Головне меню має декілька функцій: “вибране”, “цей день”, “виявити”, “колекції” та “MiDrive”. “Вибране” представляє ваші улюблені медіа.

“Цей день” показує вам анімацію, що складається з ваших фотографій, зроблених у певний день у супроводі фонової музики.

“Відкрити” сканує ваші теги та відображає ваші фотографії в групах відповідно до них. Він також показує карту Google, яка, на нашу думку, повинна бути там, де ви зробили фотографії, але ця функція ще в розробці.

“Колекція” групує ваші фотографії та відео, тоді як “MiDrive” – ​​це місце, де ви можете завантажувати файли та запрошувати користувачів. Ми поговоримо про це докладніше в розділі нижче. Ви можете залишати в ньому коментарі до фотографій та редагувати їх макет.

Натискаючи фотографію, ви можете бачити її збільшеною та модифікованою. Є лише один варіант редагування фотографій: обертати. Враховуйте, що це сервіс, присвячений медіа-файлам, ми очікували, що він має основні параметри редагування. Інші додатки мають їх, зокрема Flickr та 500px, обидва з яких є у нашому найкращому списку програм управління фотографіями.

Зі збільшенням фотографії ви можете поділитися нею, додати її до MiDrive або колекції, керувати її тегами, завантажити або видалити.

Додаток для робочого столу MiMedia також дозволяє вам використовувати його для вказівки джерел із хмари для шпалер робочого столу. Інтервал часу зміни шпалер може становити лише 10 секунд або довгий один день. Те ж саме стосується і заставки.

Ціноутворення

Ціноутворення найкраще, якщо сервіс має хороші ціни, а це означає, що ви отримуєте багато за свій долар. Більше пам’яті за менше, кілька планів і безліч функцій – все це хороші показники, що ви отримуєте хорошу цінність. Якщо дешеві плани – ваша головна проблема, зверніться до наших кращих пропозицій із зберігання хмар.

Ми також любимо бачити безкоштовний план або пробну версію, щоб ви могли протестувати послугу. У MiMedia є чотири плани, які відрізняються кількістю пропонованого ними місця.

Вільний план, який називається Starter, забезпечує 10 Гб пам’яті. Це не багато, але достатньо, щоб зберегти деякі ваші медіа-файли та відчути послугу.

Наступний план, Basic, стягує $ 7,99 на місяць, або 85 доларів за рік, і дає 500 ГБ пам’яті.

Якщо вам потрібно більше, ви можете підписатися на план Plus, який пропонує 1 ТБ за $ 9,99 на місяць або 100 доларів на рік. Це добре, але Sync.com – наш найкращий вибір у хмарному сховищі, пропонує 2 ТБ за 96 доларів на рік. Докладніше про це читайте в нашому огляді Sync.com.

У MiMedia є власний план на 2 ТБ, який називається Premium, але він коштує $ 15,99 на місяць або 160 доларів за рік. Це далеко не найкраща цінність на ринку.

Простота використання

MiMedia доступний для Android, iOS, Windows та macOS. Є також веб-додаток, який має сучасний інтерфейс, привабливий і простий у використанні.

На головній сторінці відображається колекція ваших фотографій за головним меню. Меню знаходиться в середині сторінки та відображає ваші параметри. У лівій частині представлені типи файлів, які можна завантажити. Клацнувши по одному, ви перейдете на сторінку, відповідну цьому файлу. Права сторона дозволяє отримати доступ до функцій та профілю користувача.

Коли ви переходите з домашньої сторінки, меню перетворюється на кнопку у верхньому лівому куті, яка відображає ваші параметри, коли ви наведіть на неї курсор миші. Приваблива функція перетягування дозволяє легко завантажувати файли.

Завантаження відбувається у формі сповіщень праворуч, які не охоплюють робочу область, тож ви можете продовжувати працювати, поки ви будете чекати, коли воно закінчиться.

Прогортання ваших фотографій не настільки гладке, як могло б бути, тому що ескізи зображення спочатку виявляються розмитими і потрібні вдруге, щоб наточити достатньо, щоб можна було побачити фактичну фотографію.

Видалення фотографій не набагато краще, оскільки вибирати кожну потрібно вручну, що дуже нудно і просто, якщо вам належить багато зробити. Google Фото дозволяє вибирати та знімати вибір фотографій зручним для користувача способом, тому перевірте це, чи хочете ви покращити роботу користувача.

Відтворення відео працює без сучка, але те ж саме не можна сказати і для музики. Ви не можете натиснути на доріжку, щоб відтворити її. Натомість ви повинні вибрати його, а потім додати його до черги. Крім того, трек не почав грати для нас.

Синхронізація файлів & Обмін

mimedia-desktop-app-start

Ви можете синхронізувати лише фотографії, відео, музику та документи, а настільний додаток сканує їх автоматично. Він вибирає всі знайдені файли та надає можливість виключити окремі або типи файлів, вибравши відповідні кнопки вгорі. Ви можете встановити параметри автоматичного виключення в меню налаштувань.

mimedia-desktop-app-download-content

Ви можете завантажувати фотографії зі свого комп’ютера, соціальних мереж та інших хмарних сховищ. Можливі джерела включають Dropbox, Facebook, Flickr, Google та Instagram. Ми спробували Flickr і застрягли в меню вибраних папок. Коли ми спробували Google, нічого не сталося. Досить сказати, завантаження із зовнішніх джерел потребує виправлення.

Настільний додаток не дотримується класичної моделі синхронізації, оскільки немає конкретної папки синхронізації. Швидше MiMedia сканує підтримувані файли та показує вам список папок, що містять їх. Вони заздалегідь обрані за замовчуванням, але ви можете вибрати та вибрати.

Ви можете клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку в своєму менеджері системних файлів і вибрати опцію “Завантажити один раз” MiMedia. Це працює як синхронізація папки з іншими службами. 

Якщо ви хочете “синхронізувати” ваш вміст, вам потрібно вибрати маленький значок шестірні в додатку для настільних ПК, перейти до “завантаження”, а потім натиснути “завантажити зараз”.

mimedia-webb-app-share

Ви можете ділитися одними або кількома фотографіями у Facebook чи Twitter або електронною поштою.

mimedia-new-midrive

Якщо вам потрібно співпрацювати з іншими, ви можете створити MiDrive, який схожий на колекцію ваших фотографій, яка дозволяє вам запрошувати людей на нього.

mimedia-webb-app-midrive

Швидкість

В середньому на завантаження фотографій 525 МБ було потрібно приблизно 12 хвилин, що є максимально швидким теоретично. Наше з’єднання було здійснено через WiFi поза Белградом, Сербія зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 102 Мбіт / с..

При нашій першій спробі кілька фотографій відстали, але вони були завантажені незалежно.

Безпека & Конфіденційність

Працюючи в Інтернеті, включаючи зберігання файлів у хмарі, є ризики. Після того, як файли в Інтернеті, хакери та інші шкідливі особи не вагаються, щоб націлити їх. Це означає, що необхідна безпека.

Хмарна безпека використовує багато протоколів і шифрів для захисту ваших файлів під час перевезення та в спокої. Вони включають протокол TLS для зупинки атаки “людина-посеред”, двофакторну автентифікацію для запобігання доступу, якщо хтось викраде ваші вхідні дані та приватне, цільове шифрування, щоб забезпечити вашу конфіденційність, не дозволяючи нікому, крім вас, читати свої файли.

MiMedia не використовує багато з них, але зашифровує ваші файли під час передачі за допомогою 128-бітного шифрування SSL. Потрапивши на сервер, надмірна архітектура захищає ваші дані від аварій.

Компанія також бере на себе конфіденційність, кажучи, що лише хтось із вашими обліковими даними може отримати доступ до ваших даних, тому не забудьте створити надійний пароль або використати одного з наших найкращих менеджерів паролів.

Підтримка

мультимедіа-підтримка

У MiMedia є FAQ, розділений на багато розділів, що дозволяє легко знайти те, що ви шукаєте. Розділи включають “акаунт”, “безпека”, “мобільний додаток” тощо. Рядок у верхній частині сторінки дозволяє вводити запитання для фільтрування тем. Він також говорить, що ви можете “задати” питання, але немає форми, щоб подати його команді підтримки.

З цього приводу існує форма, яку ви можете отримати, перейшовши на сторінку “про нас” та натиснувши посилання “зверніться до нас”. Сторінка показала кілька помилок, коли ми її відкрили та повідомили, що нам потрібно внести виправлення, перш ніж надсилати наше запитання, але це не дало зрозуміти, що це.

Підтримка телефону та чату не згадується, тому ми припускаємо, що вони недоступні.

Фінальні думки

MiMedia – це послуга, яка дозволяє обробляти ваші медіа-файли та документи. У ньому є функції, які дозволяють фільтрувати їх і створювати колекції. MiDrive цікавий тим, що дозволяє запрошувати інших до своєї колекції та отримувати їх відгуки.

Однак, простота використання потребує роботи. Основні операції, такі як видалення та вибір фотографій, є справою, прокручування фотографій є стомлювальною, а відтворення музики не працює.

Однак ви не відчуєте повільної швидкості завантаження з MiMedia. Безпека пристойна, захищає ваші медіа під час передачі та надмірну архітектуру сервера для захисту ваших файлів. Те саме не можна сказати про підтримку, оскільки у ньому є лише поширені запитання та форма контакту, яка не працює.

Якщо вам потрібен висококласний сервіс для обробки ваших медіа, ви повинні ознайомитися з нашими оглядами хмарного сховища, але якщо у вас мало файлів, потрібно швидко завантажувати їх і не буде турбувати пару примх, дайте MiMedia постріл.

Що ви думаєте про MiMedia? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me