Огляд Коофра

Koofr – це дуже безпечна послуга зберігання даних, яка, здається, спрямована переважно на збереження невеликих файлів та обмін ними. Це дуже добре висвітлює і швидко завантажується, але сторонні програми, схоже, відпали. Читайте наш повний огляд Koofr, щоб отримати детальну інформацію про цей гідний сервіс.


Огляди хмарного зберігання

Koofr базується в Словенії, і його назва дуже схожа на місцеве слово для невеликої валізи. Щоправда, він не пропонує багато місця для зберігання, як деякі великі імена у нашому найкращому хмарному сховищі, але це все-таки здатна послуга. Щоб побачити, що він може запропонувати, ми детально розглянемо це в цьому огляді Koofr.

Хмарне зберігання дозволяє завантажувати ваш вміст у хмару, щоб очистити ваш жорсткий диск та співпрацювати з іншими. Koofr не підходить для останнього, тому вам слід звернутися до нашого кращого хмарного сховища для спільної роботи. Якщо ви не можете знайти той, який відповідає вашим потребам, прочитайте наше порівняння кращих хмарних сервісів для отримання додаткових пропозицій.

Koofr має швидкісні швидкості, здатні можливості спільного доступу та пропонує хороший досвід користувача. Якщо це вас заінтригує, дотримуйтесь нас, коли ми обговорюємо його можливості в розділах нижче.

Альтернативи для Koofr

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Окрім зберігання ваших файлів, сервіси часто мають цікаві та нові функції, які доповнюють їх. Koofr має розширення Chrome, яке дозволяє одним кліком зберігати корисні посилання, веб-сторінки, зображення та текст з Інтернету.

koofr-connect-особливість

Ви можете інтегрувати наявні облікові записи у хмарному сховищі, включаючи Dropbox, Google Drive, Amazon Drive та OneDrive, щоб отримати доступ до свого вмісту через єдиний інтерфейс. Якщо ви не знайомі з цими послугами, перегляньте наш огляд OneDrive, щоб дізнатися більше.

Ви можете переглядати фотографії та документи Microsoft Office (.doc, .xls та .ppt), .pdf файли та відтворювати деякі типи відеофайлів, не завантажуючи їх. Якщо ви хочете редагувати документи, вам потрібно це зробити за межами Koofr, оскільки він не інтегрується з Google Office Suite, Microsoft Office або Zoho Office Suite.

Немає можливості редагування фотографій. Якщо вам потрібно зробити це в Інтернеті, прочитайте наш найкращий твір для управління фотографіями для кількох варіантів, які ви можете використовувати.

Плеєр музичного плеєра відтворює ваші аудіофайли, але не дозволяє створювати списки відтворення або додавати пісні до черги. Якщо вам потрібні ці функції, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для музики.

koofr-create-new-txt

Додаток для запису також відсутній. Якщо він вам потрібен, ви можете ознайомитись з нашою кращою статтею про додатки для запису приміток. Evernote, одне з найпопулярніших додатків для запису приміток, – це наш найкращий вибір, а потім OneNote та Google Keep. Якщо ви хочете детальніше, прочитайте наш огляд Evernote. Тим не менш, ви можете створити звичайний текстовий файл, використовуючи веб-інтерфейс, якщо у вас є дрібниця.

Локальні папки дозволяють вам отримувати доступ та ділитися файлами зі свого комп’ютера на інший пристрій, не передаючи нічого до Koofr. Хоча комп’ютер повинен бути в Інтернеті, щоб це працювало.

Ціноутворення

Koofr має хорошу гнучкість плану, оскільки пропонує шість планів на вибір. Деякі сервіси, як-от Dropbox, пропонують лише один або два плани. Проте Dropbox має деякі викупові якості, про які ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox.

Перший план, Starter, безкоштовний і пропонує 2 Гб місця для зберігання. Це невелика кількість, але достатня для тестування послуги.

Платні плани названі за розмірами сорочок, тому перший рівень, звичайно, S. За 57 центів на місяць ви отримуєте 10 Гб місця для зберігання. M коштує 1,14 долара на місяць за 25 Гб. Підписка на план L коштує 2,28 долара на місяць і дає вам 100 Гб. XL дає вам 250 ГБ за 4,55 доларів на місяць, і, нарешті, XXL коштує $ 11,38 на місяць за 1 ТБ місця.

Плани – це далеко не найкраща цінова пропозиція на ринку. Ви можете отримати більше місця для менше, підписавшись на Sync.com або pCloud.

Sync.com пропонує 2 ТБ за 96 доларів на рік, але ви не можете платити за місяць. Ви можете підписатися на pCloud, сплачуючи щомісячну або річну ставку. За $ 9,99 на місяць або $ 95,88 на рік, pCloud надає 2 ТБ місця. Якщо ви зацікавлені, прочитайте наш огляд Sync.com та огляд pCloud.

Простота використання

koofr-web-додаток

Веб-інтерфейс зрозумілий і має багато негативного простору, що дозволяє легко знаходити те, що ви шукаєте. Контрастні кольори привертають увагу найважливіших операцій.

Це працює швидко, і ви відчуваєте, що працюєте з додатком для настільних ПК. Навігаційне меню ліворуч. У верхньому правому куті ви можете перемикатися між переліком списку або плитки або отримувати доступ до налаштувань облікового запису. Також є кнопка закладок, яка дозволяє тегувати папки для швидшого доступу, і кнопка спільного доступу, яка дозволяє ділитися вмістом з іншими.

koofr-desktop-app-welcome

Клієнт настільного комп’ютера дотримується загальної моделі синхронізації, використовуючи папку синхронізації та піктограму системного лотка. Піктограма дозволяє отримувати доступ до налаштувань та відкривати папку синхронізації, не переходячи через додаток файлового менеджера. Меню ліворуч дозволяє переміщатися по додатку без перешкод, тоді як у центральній частині програми відображається вміст меню. Кнопка в нижній лівій частині відкриває веб-інтерфейс.

Все, що ви помістите у хмару, буде завантажено у папку синхронізації та навпаки. Коли ви копіюєте файл або папку в папку синхронізації Koofr, вона автоматично починає синхронізуватися в хмару. Рядок прогресу відображається внизу, але він заплутаний, оскільки не показує хід завантаження чи час, що залишився.

Koofr також додає ярлик на робочий стіл, щоб ви могли отримати доступ до своєї папки синхронізації, використовуючи його. Настільний додаток доступний для Windows, macOS та Linux. Якщо ви купуєте послуги, які корисні для Linux, прочитайте наш найкращий хмарний сховище для Linux, шмат.

Додаток для смартфонів доступний для iOS та Android. Використовувати його просто, а інтерфейс зрозумілий і привабливий.

koofr-smartphone-додаток

Після входу ви побачите меню з тими ж параметрами, що й веб-додаток. Однак у нього є додаткова можливість використовувати файли в режимі офлайн. Ви можете завантажувати наявні носії інформації, а нові фотографії та відеозаписи можна завантажувати автоматично. Якщо у вас обмежений план, ви можете обмежити завантаження, щоб вони відбувалися лише тоді, коли ви користуєтесь мережею WiFi.

Синхронізація файлів & Обмін

Ви не можете синхронізувати папки, але ви можете скопіювати файли та папки, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши «Додати в Koofr». Це скопіює їх у папку синхронізації Koofr та синхронізує їх у хмару.

Хоча у вільному плані не існує селективної синхронізації, щоб вимкнути синхронізацію конкретних папок або файлів, є можливість включити мережевий диск Koofr. Або, альтернативно, ви можете заплатити за один із платних планів Koofr, якщо вибіркова синхронізація є для вас вимикачем. Мережевий диск зберігає лише файли у хмарі та дозволяє переглядати їх на комп’ютері, не використовуючи місця на жорсткому диску.

Ви також можете ввімкнути піктограми синхронізації, які дозволять вам знати стан своїх файлів і папок у папці синхронізації Koofr. Ви можете знайти більше служб, які корисні для синхронізації, у кращому хмарному сховищі із статтею синхронізації.

Поділитися дозволяє ділитися з користувачами в додатку. Не додавши учасників буде запрошено приєднатися, коли буде додано.

koofr-share-link

Ви можете ділитися посиланнями на Facebook, Twitter, Reddit та Tumblr. З огляду на це, ви не можете захистити паролем посилання під час обміну на веб-сайтах соціальних мереж. Однак ви можете встановити термін дії посилань через одну годину, день або тиждень. На відміну від багатьох сервісів, Koofr забезпечує такі функції контролю вмісту для безкоштовних користувачів.

Якщо ви прагнете багато ділитися, прочитайте нашу кращу хмарну пам’ять для спільного використання статті.

koofr-частка-з-людьми

Щоб поділитися папкою, вам потрібно запросити людей, ввівши їх електронну пошту. Роблячи це, ви можете надати їм один або кілька дозволів: “можна коментувати (і бачити коментарі)”, “можна змінювати”, “створювати посилання для завантаження”, “можна створювати посилання для завантаження” та “можна керувати спільними публікаціями”.

У Koofr є сторінка, яка показує, які папки ви поділилися та з ким, що корисно для відстеження, якщо ви ділитесь часто.

Швидкість

Наші тести показали, що завантаження 1-Гб папки в 1 ГБ в середньому займає близько 23 хвилин. Ми підключились через WiFi в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 102 Мбіт / с.

Час завантаження дорівнює теоретичному часу, необхідному для перенесення папки 1 Гб, тому ми можемо припустити, що ви відчуєте подібну швидкість, якщо ви закриєте сервери Koofr у Німеччині.

Швидкість завантаження є більшим фактором при співпраці з уже завантаженими файлами. Замість того, щоб завантажувати весь файл після зміни, синхронізація на рівні блоку може перенести лише ту частину, що змінилася, що значно скорочує час завантаження..

Koofr не використовує синхронізацію на рівні блоків. Ми знаємо, оскільки ми завантажили файли після невеликої модифікації, і вони не завантажувалися швидше. Представник сказав, що це тому, що вони замінюють ваш вміст зашифрованою версією. Крім того, Koofr не надає додатків, які покращують співпрацю.

Безпека & Конфіденційність

Міграція файлів в Інтернеті – це ризик без належної безпеки. Ви можете стати мішенню для вірусів, викупових програм, атак середнього або когось, хто намагається вкрасти ваш пароль. Щоб уникнути цього, хмарні служби зберігання даних повинні запропонувати двофакторну автентифікацію, щоб зупинити несанкціонований доступ до вашого облікового запису, використовувати в режимі спокою та транзиту шифрування та протокол TLS для захисту ваших даних під час транспорту. Найкращий захист для вашої конфіденційності – приватне, повне шифрування, яке не дозволяє кожному, крім вас, читати ваші файли.

Koofr захищає ваші файли під час передачі за допомогою шифрування SSL / TLS. На жаль, немає приватного шифрування для забезпечення вашої конфіденційності, але Koofr не має підозрілих застережень у своїй політиці конфіденційності і повинен дотримуватися Загальних положень про захист даних..

Як підтвердив представник Koofr, коли файли доходять до серверів постачальника, він шифрує їх за допомогою шифрування на стороні сервера за допомогою 256-бітного алгоритму AES, який є одним з найсильніших.

Ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію, щоб захистити свої облікові дані в налаштуваннях облікового запису, а також “обов’язковий захист паролем”.

Сертифіковані центри даних Koofr, сертифіковані ISO 27001, розташовані в ЄС, а це означає, що компанія повинна виконувати закони, що застосовуються там. Тут використовуються надлишкові або резервні джерела живлення, надлишкові з’єднання для передачі даних, контроль навколишнього середовища (наприклад, кондиціонування повітря та гасіння пожежі) та пристрої безпеки..

Як тільки ваші файли доходять до сервера, Koofr копіює їх щонайменше у три фізично окремі місця. Метадані та вміст зберігаються на окремих шарах або навіть на повністю окремих серверах. За допомогою цього налаштування ніхто не може використовувати ваші метадані, щоб визначити розташування вашого вмісту на його серверах. Технічні працівники на місці працюють цілодобово, щоб підтримувати роботу системи на повну потужність.

Підтримка

Існує FAQ, яке може бути більш детальним і включає скріншоти. Існує також форма “зв’яжіться з нами”, де ви можете задавати питання. Проте телефонна підтримка, спілкування в чаті та форуми користувачів недоступні.

Проте ми поставили запитання через контактну форму і отримали відповідь протягом однієї години. З огляду на це, ми не можемо бути впевнені, скільки часу потребуватиме підтримка, щоб відповісти на запитання когось із іншого світу.

Фінальні думки

Koofr не пропонує сторонніх інтеграцій, які керують співпрацею, сильною підтримкою інфраструктури, синхронізацією на рівні блоків або планами підписки з хорошими цінами..

Але це пристойний сервіс, який має можливості обміну якістю, дозволяє безкоштовним користувачам захищати свої спільні параметри за допомогою параметрів контролю вмісту, а також з’єднується з іншими службами хмарного зберігання та показує їх в одному інтерфейсі.

Крім того, швидкість його завантаження є швидкою, а безпека – жорсткою. Він захищає ваші файли за допомогою TLS / SSL, розміщує їх у захищених центрах обробки даних та відповідає GDPR для захисту вашої конфіденційності. Все, що вкладено в обтічну та приємну роботу користувачів.

Якщо Koofr збільшує простір для зберігання даних, робить ціни більш конкурентоспроможними та розширює підтримку, він може бути конкурентом популярнішим сервісам серед наших відгуків про хмарні сховища.

Що ти думаєш про Коофр? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me