Огляд Jumpshare – оновлено 2020 рік

Огляд Jumpshare

Jumpshare – це одна з кращих служб обміну, яку ми розглянули, якби тільки вона запропонувала всю енхілада…


Огляди хмарного зберігання

Обмін файлами – один з основних компонентів будь-якої служби зберігання хмар, але не багато хто робить це майже так само, як предмет цього огляду, Jumpshare.

Звичайно, хтось може стверджувати, що Jumpshare взагалі не класифікується як хмарне сховище, а скоріше цілеспрямований хмарний сервіс обміну файлами, як WeTransfer. Це тому, що Jumpshare не можна використовувати для синхронізації файлів на пристроях, що є ще однією поширеною функцією зберігання у хмарі.  

Jumpshare можна використовувати для очищення місця на вашому жорсткому диску, однак як з безкоштовними планами 2 Гб, так і з оплатою 1 ТБ. На додаток до відмінних функцій спільного використання файлів, таких як паролі посилань та планування спільного використання, Jumpshare також пропонує індивідуальні інструменти зовнішнього вигляду та аналітики, які роблять його ідеальним рішенням для SMB, що прагне просунути свій бренд..

Незалежно від того, чи робить Jumpshare кращим чином підходить для ваших потреб, ніж Dropbox чи деякі найкращі альтернативи Dropbox, це питання, на який ви, зрештою, повинні відповісти самі. Однак під час цього огляду Jumpshare ми сподіваємось, що ми надамо все необхідне для того, щоб визначити, чи найкращий ваш хід – стрибати на смузі Jumpshare.

Не забудьте також ознайомитися з нашим найкращим посібником із зберігання хмарних областей для деяких альтернативних хмарних служб зберігання, які також забезпечують відмінні функції спільного використання файлів, крім синхронізації файлів.

Альтернативи для Jumpshare

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Хоча його можна використовувати для зберігання у хмарі, завантаження файлів у хмару, щоб очистити місце на робочому столі, Jumpshare найкраще використовувати як службу обміну файлами. Щоправда, ми не можемо придумати хмарну службу зберігання даних, яка не дозволяє обмінюватися файлами, а також безліч служб резервного копіювання в Інтернеті, але мало хто робить це так красиво, як Jumpshare.

Більшість переваг, які роблять Jumpshare чудовим для спільного використання контенту, потребують платної підписки, про яку ви можете ознайомитись у розділі з ціноутворенням далі. Однак для багатьох SMB, які хочуть компліментувати імідж своєї марки та зберігати свою інтелектуальну власність, Jumpshare Plus буде вартим витрат.

Ми детально розповімо про процес спільного використання файлів пізніше в цьому огляді, але основні функції включають обмін папками, посилання файлів, паролі посилань, планування спільного доступу та завантаження посилань, щоб інші могли розміщувати файли у вашому хмарному сховищі. Jumpshare також має незвичну функцію під назвою “самознищення”, яка призводить до видалення файлів через певну кількість днів. Це бомба.

Jumpshare Plus також дозволяє обмінюватися файлами необмеженого розміру та збільшує пропускну здатність для завантаження в 40 разів за вільний план. Зокрема, безкоштовні користувачі отримують 5 Гб пропускної здатності для завантаження на місяць, а підписники – 200 ГБ.

Jumpshare Analytics

Ще однією перевагою роботи з Jumpshare над типовою хмарною службою зберігання даних є те, що у неї є чудові варіанти аналітики для відстеження спільних файлів та іншої поведінки. Це прекрасний інструмент для бізнес-професіоналів для відстеження способів використання контенту для маркетингу, безпеки та інших цілей.

Крім того, ви можете налаштувати свою URL-адресу Jumpshare відповідно до вашого імені компанії або особистого персоналу та створити бренд свого Jumpshare акаунта за допомогою логотипу вашої компанії.  

Як і в більшості хмарних служб зберігання даних, відновлення видалених файлів та їх версія також є функціями. Версія файлів дозволяє повернутись до попередніх станів файлів у разі небажаних змін. Jumpshare зберігає необмежену кількість версій файлів, але лише протягом 30 днів. Так само видалені файли зберігаються протягом 30 днів, перш ніж їх назавжди видалити зі сміттєвого відра Jumpshare.

Хоча в комплекті з функціями спільного використання файлів, які ви не знайдете у більшості хмарних служб зберігання даних, Jumpshare не синхронізує файли, ще одну поширену функцію зберігання у хмарі. Якщо вам потрібно, перегляньте найкращі хмарні сховища зі списком синхронізації для отримання порад.

Незважаючи на відсутність можливостей синхронізації, у Jumpshare є клієнт для настільних ПК і хороший у цьому. Це не тільки позбавляє вас від необхідності ввійти в Інтернет для обміну файлами, але включає в себе як функції скріншоту, так і екранні записи. Хоча недостатньо складний, щоб скласти наш список найкращого програмного забезпечення для захоплення екрану, вони все ще дуже зручні функції та чудово включені у досвід Jumpshare.  

Настільний клієнт також має функцію приміток для введення швидких нотаток, а також диктофон. Клієнти доступні для Windows та MacOS. Також є додаток для iPhone, на якому, як повідомляється, на додаток Android.

Для хмарного сервісу зберігання даних, який не синхронізує файли, Jumpshare обладнаний функціями, як загальними, так і незвичайними, що робить його вартим вибором залежно від ваших потреб. З папкою синхронізації не виникає сумнівів, що Jumpshare належатиме до розмови для найкращого хмарного сервісу пам’яті загалом.  

Ціноутворення

Багатьом, хто просто шукає Jumpshare для базового інструменту спільного використання файлів, слід чудово використовувати безкоштовну версію Jumpshare, яка отримує 2 Гб місця для зберігання хмар. Якщо це не вирішує це для вас, якщо ви хочете отримати більше пам’яті та повний досвід роботи Jumpshare, вам потрібно буде придбати підписку на Jumpshare Plus.

Jumpshare Plus включає 1 ТБ пам’яті за $ 9,99 на місяць. Йдеться про вартість Google Drive та Dropbox, але не настільки ж хорошу угоду, як Sync.com та pCloud, обидва вони пропонують 2TB плани близько 8 доларів на місяць.

Однак зберігання – це не все, що ви отримуєте за допомогою передплати. Особливості, які ми детально описали в попередньому розділі цього огляду Jumpshare, всі додають до його базової вартості, що робить на нашу думку ціною вартості.   

Ми хотіли б побачити приємну програму рефералів, щоб додати сховище як до безкоштовних, так і до платних облікових записів, але в іншому випадку Jumpshare Plus забезпечує цілком прийнятну цінність для власників малого бізнесу та інших, хто шукає інструмент обміну файлами, щоб компліментувати імідж своєї марки..

Простота використання

Реєстрація в Jumpshare займає кілька хвилин, після чого ви можете увійти до свого облікового запису в Інтернеті, щоб скористатися графічним інтерфейсом Jumpshare. Графічний інтерфейс в Інтернеті має рідкісний дизайн, що добре, якщо мова йде про досвід користувачів

Навігаційні посилання вказані внизу ліворуч, з великою кількістю пробілів на сторінці, щоб не відволікатися. Кожне посилання призводить до іншого перегляду графічного інтерфейсу, включаючи загальну активність, завантаження, вибране, спільне використання, аналітику та сміття.

Загальний вигляд активності дає вам швидкий огляд усього, що відбувається, в той час як перегляд улюблених дозволяє вам отримувати доступ до файлів, на яких ви позначені як “улюблені”, рятуючи вас від необхідності шукати їх..

Аналітичний вигляд, доступний лише для підписників Jumpshare Plus, дозволяє легко відстежувати різні поведінки користувачів, щоб отримати ділову інформацію. Точки аналізу включають топ-рефералів, найкращі файли, загальний перегляд та завантаження.

Як зазначалося раніше, є також настільний клієнт, за допомогою якого ви можете виконувати безліч тих самих дій, що і в Інтернеті, що дозволяє вам увійти, коли ви хочете щось поділитися.

Хоча ви не можете отримати доступ до деяких функцій за допомогою настільного клієнта, як-от аналітика, ви можете використовувати його для завантаження папок і файлів, зйомки екрана та екранного запису, а також складання нотаток і записів голосу.

З налаштувань клієнта настільного комп’ютера можна сказати Jumpshare автоматично завантажувати скріншоти в хмару, рятуючи вас від необхідності робити це вручну. Також доступні налаштовані гарячі клавіші для швидкого виконання таких дій, як відкриття клієнта, обмін електронною поштою та запис екрана.  

Загалом, досвід Jumpshare дуже добре розроблений. У той час як він містить досить багато функцій, мінімалістичний дизайн та параметри автоматизації не дозволяють вам відчувати себе непосильним, чого ви хочете отримати від будь-якого хмарного інструменту.

Файлообмінник & Синхронізація

Обмін файлами – це те, що в основному стосується Jumpshare, і поки ви підписка Jumpshare Plus, він виконується в цій області, як і будь-яка інша служба, про яку ми можемо придумати..

Щоб поділитися з Інтернет-інтерфейсу, натисніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі, щоб отримати доступ до меню дій.

Параметр “поділитися” в цьому меню дозволяє обмінюватися файлами з певними особами на основі їх електронної адреси, до 100 за допомогою підписки Jumpshare Plus.

Ви також можете створити URL-посилання, що вказує на вашу папку чи файл, яким можна ділитися вручну. Посилання також можуть бути скороченими, що ідеально підходить для соціальних мереж, оскільки скорочені посилання виглядають краще і містять менше символів.

Що стосується контролю над вмістом, посилання можуть бути тимчасовими, корисними лише на кілька днів, так що вам не доведеться пам’ятати, щоб вимкнути їх самостійно. Також є можливість відключити завантаження за посиланнями, тобто інші можуть переглядати лише ваші файли. Ви також можете встановити термін дії посилань після певної кількості переглядів або завантажень.

Ще однією корисною функцією управління для обмеження несанкціонованого доступу є функція самознищення, яка автоматично видаляє файли, а не просто закінчуються посилання.

Паролі Jumpshare Link

Немає можливості встановлювати паролі посилань, як ви можете, з іншим улюбленим файлом обміну файлами Cloudwards.net, Sync.com (ось наш огляд Sync.com), але ви можете окремо встановити пароль для будь-якого файлу, використовуючи опцію «замок», доступну в меню файлів. Такий підхід працює, хоча було б зручніше просто перенести функцію в налаштування посилання.

Якщо ви ділитесь електронною адресою, у Jumpshare є дуже класний варіант “планування”, який дозволяє спланувати акції на наступну дату, що нам дуже сподобалось..

Багато з цих функцій веб-графічного інтерфейсу доступні через настільний клієнт. У веб-інтерфейсі GUI є додаткова перевага – надання “спільного” перегляду, однак ви можете перевірити, якими файлами та папками ви зараз ділитесь.  

Абоненти також можуть увімкнути сповіщення на робочому столі, щоб попереджати вас про перегляд чи завантаження файлів або коли хтось обмінюється з вами файлом, що зручно.

Зазвичай під час цього сегменту ми також переглядаємо можливості синхронізації хмарного зберігання даних. Однак Jumpshare не має цієї функції. Ми відкоригували наш бал у цьому розділі, зменшивши деякі з-за цього, але також врахували, що Jumpshare – це в першу чергу служба обміну файлами, і дуже хороша в цьому.

Швидкість

Зазвичай у цьому розділі огляду хмарного сховища ми перевіряємо швидкість синхронізації. Однак, враховуючи, що Jumpshare не синхронізує файли, ми просто протестували його швидкість завантаження та завантаження через веб-інтерфейс GUI.

Ми проводили тести з тестовим файлом об’ємом 1 ГБ, який представляв собою стиснуту папку, що складається з інших різних типів файлів. Тести проводились через WiFi-з’єднання зі швидкістю завантаження 26,79 Mbps та швидкістю завантаження 33,72 Mbps.

Ось результати наших тестів на швидкість Jumpshare:

Тест Jumpshare One: Тест другий: Середній:
Завантажити:10 хвилин10 хвилин10 хвилин
Завантажити:12,5 хв12 хвилин12,25 хв

Результати є досить хорошими, що, можливо, частково пояснюється тим, що Jumpshare використовує Amazon Web Services (AWS) для розміщення файлів, хмарну службу інфраструктури з прекрасними ресурсами.

У кращому випадку з’єднання 30 Мбіт / с може перенести файл 1 Гб приблизно за п’ять хвилин. У той час, коли наші часи були вдвічі більшими, ми також проводили тестування з країн Азії. Якщо ви живете ближче до центру обробки даних Virginia AWS і маєте кращий Інтернет-зв’язок, ви можете очікувати набагато більші швидкості.

Безпека

Зважаючи на порушення даних та інші випадки кіберзлочинності, які, здається, щоденно впадають у заголовки, хмарна безпека та конфіденційність завжди є популярною темою для наших читачів. Jumpshare вживає досить багато заходів, щоб захистити ваші файли, але може піти далі.  

Ми детально описали деякі з таких заходів, як захист паролем файлів, коли ми говорили про обмін файлами раніше. Ще один ключовий крок безпеки, зроблений Jumpshare, – це шифрування завантажених файлів, як у дорозі, так і в спокої, на стороні сервера.

Використовуваний протокол шифрування – AES, що є протоколом, рекомендованим Національним інститутом технологій та стандартів США, і тим, який сьогодні використовується найчастіше хмарними службами. Зокрема, Jumpshare використовує 256-розрядний AES, який, за всіма рахунками, ще не повинен бути зламаний, і фактично знадобиться мільярди років для цього.

На жаль, Jumpshare не має можливості двофакторної аутентифікації. Це досить велика помилка, тому що, хоча ключі шифрування можуть бути неможливими для зламування, слабких паролів немає, і навіть надійні паролі можуть бути викрадені. Двофакторна автентифікація зменшить цю проблему.

Jumpshare також не має можливості для приватного шифрування в кінці або до шифрування з нульовим знанням. Це означає, що компанія управляє вашим ключем шифрування і може розшифрувати ваші файли з юридичних причин. Якщо ви кримінальний натхненник або просто захисник конфіденційності, вам багато хто хоче ознайомитись з нашим найкращим посібником із зберігання хмарних даних про нульові знання.

Як було сказано, Jumpshare не працює власним центром обробки даних. Натомість компанія побудувала свій сервіс за допомогою платформи веб-служб Amazon, використовуючи центр обробки даних AWS, розташований у штаті Вірджинія.

Це і добре, і погано. З одного боку, великі компанії, такі як Amazon та Microsoft, є більш спокусливими цілями злочину в Інтернеті. З іншого боку, центрами обробки даних Amazon добре керовані і вважаються надзвичайно безпечними. Зрештою, це ті самі засоби, в яких Amazon зберігає власні дані.

Наскільки ми можемо сказати, Jumpshare не відповідає HIPAA, це означає, що компанія не підпише з вами угод про бізнес-партнерів (BAA). Більшість SMB, які потребують дотримання HIPAA, було б краще переглянути наш найкращий посібник із EFSS.

Підтримка

Jumpshare забезпечує підтримку цілодобово у будні дні. Доступно кілька електронних адрес, включаючи загальні питання, технічну допомогу та розвиток бізнесу.

Ми надіслали тестовий електронний лист, щоб виміряти час відповіді Jumpshare, і були шоковані, коли отримали відповідь лише за сім хвилин, запис Cloudwards.net. Що зробило це ще більш вражаючим, це те, що ми включили кілька запитань у свій запит, і на кожне було не лише відповіді, на них відповіли в абзацній формі та повних реченнях.

Незважаючи на те, що Jumpshare не надає підтримки в режимі реального часу ні по телефону, ні в чаті, час швидкого реагування електронною поштою та кваліфіковані технічні служби в основному це компенсують.

Також доступний сайт підтримки, де ви знайдете сторінки для загальної підтримки, функцій Jumpshare Plus, Mac, iOS та Windows. Кожна сторінка містить поширені запитання, а не окремі статті підтримки. Ці сторінки досить добре написані, але ми віддаємо перевагу більшої сегментації, а також можливість пошуку статей на основі ключових слів.

Блог Jumpshare, а також сторінки Twitter та Facebook також доступні, щоб не відставати від нових подій.

Хоча підтримка Jumpshare насправді досить тонка, ми все ще давали їй вище середнього базу, залежно від того, наскільки швидкими та ретельними відповідями на електронну пошту здаються.

Вирок

Це був наш перший раз перегляд Jumpshare, який ми вирішили взяти на себе після того, як декілька читачів дали свідчення про його майстерність. Хоча ми йшли з деяким скептицизмом, враховуючи, що Jumpshare не можна використовувати для синхронізації файлів, загальний досвід був набагато більш освіжаючим, ніж ми очікували.

Jumpshare – це не клон Dropbox. Хоча декілька інших хмарних служб зберігання намагаються зробити свою справу, не багато хто знімає її, а також Jumpshare. Це тому, що, схоже, Jumpshare має справжню привабливість до певної ніші, а саме SMB, які хочуть ділитися файлами та добре виглядати..

Посилання паролів, планування, саморуйнування файлів та подібні функції роблять Jumpshare ідеальним для контролю інтелектуальної власності. Тим часом користувацькі логотипи та аналітика чудово підходять для створення бренду. 

Хоча ми хотіли б, щоб Jumpshare покращив свій підхід до безпеки за допомогою двофакторної аутентифікації та приватного шифрування, доки ви вживаєте заходів для створення надійних паролів та використання його функцій контролю вмісту, сервіс повинен зберігати ваші файли в безпеці.

Суть полягає в тому, що наш перший огляд Jumpshare пройшов добре, перевершивши деякі найкращі сервіси хмарного зберігання, доступні в кількох ключових областях. Ми, безумовно, радимо спробувати його, хоча вам потрібно буде придбати підписку на 1 ТБ, щоб отримати доступ до функцій, що відрізняють його.

Що ви берете на Jumpshare? Якщо ви можете придумати кращий хмарний сервіс для обміну файлами, повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me