Огляд Icedrive – багато вільного зберігання – оновлено 2020 рік

Огляд Icedrive

Icedrive є новим для сцени зберігання, але вже демонструє великі обіцянки завдяки своїм швидким швидкостям та великій простоті використання. У нього кілька нерівних країв, але ви зараз просто не можете перемогти 10 Гб вільного місця, чи не так? Перегляньте наш повний огляд Icedrive для деталей.


Огляди хмарного зберігання

Icedrive запустився в січні 2019 року. Оскільки це нова послуга, їй не вистачає можливостей, але ми припускаємо, що ще багато працює. Він пропонує безкоштовний план на 10 Гб та конкурентоспроможні ціни, які допоможуть йому отримати частинку пирога, який мають найкращі хмарні служби зберігання даних.

Безкоштовна пропозиція та захоплюючі преміум-плани можуть допомогти змусити голову повернутися, але Icedrive також має високу безпеку, швидкісні швидкості, середні функції спільного доступу та гідну підтримку клієнтів. Однак процес синхронізації може використовувати додаткові функції. Те саме можна сказати і про настільний клієнт. Політики конфіденційності також бракує дещо з того, що ми хотіли бачити.

Якщо це не виглядає як вимикач угод, і ви хочете дізнатися, як Icedrive знаходить місце під сонцем, дотримуйтесь детальних деталей цього огляду Icedrive. В іншому випадку зверніться до найкращого порівняння хмарного сховища щодо альтернатив.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Icedrive

Особливості

Оскільки Icedrive почав працювати нещодавно, розумно, що у нього немає стільки функцій під ременем, скільки у конкурентів. Однак, він надає функції спільного використання та функцію синхронізації, хоча не звичайну.

Синхронізація допомагає переміщувати файли до хмари, що дозволяє уникнути втрати їх на несправності на жорсткому диску, а спільне використання дозволяє надсилати файли іншим людям. Icedrive не використовує звичайну модель синхронізації, розроблену Dropbox. Якщо ви хочете побачити, як синхронізує Dropbox, прочитайте наш огляд Dropbox.

Натомість Icedrive монтує мережевий диск, який показує ваші хмарні файли та дозволяє синхронізувати файли з хмари та пристроїв.

Перевага мережевого диска полягає в тому, що ви можете отримати доступ до своїх онлайн-файлів зі свого комп’ютера, не попередньо синхронізувавши їх. Це економить простір та час на жорсткому диску. Однак, недоліком є ​​той факт, що ви не зможете отримати доступ до своїх файлів, якщо ви не в режимі офлайн.

Icedrive не знімає необхідності у просторі на жорсткому диску, оскільки використовує кешування, що прискорює доступ до онлайн-файлів, зберігаючи їх на жорсткому диску. Ви не можете вимкнути його, але ви можете зменшити кількість місця, яке він використовує, до 1 Гб. Ви також можете його очистити в будь-який час.

Цей підхід схожий на той, який використовує pCloud, який є основним сервісом зберігання у багатьох наших статтях. Хоча Icedrive використовує лише мережевий диск, у pCloud є мережевий диск та папка синхронізації. Насправді він може синхронізувати будь-яку папку. Якщо ви цього хочете, прочитайте наш огляд pCloud.

Ми поговоримо докладніше про те, як Icedrive синхронізує та надає спільний доступ у відповідному розділі нижче.

Icedrive та Office

Icedrive може попередньо переглядати файли Office та .pdf, але він не інтегрується з Microsoft Office Online, офісним пакетом Google або будь-яким стороннім редактором документів, наприклад OnlyOffice або Zoho Docs. Box інтегрується з Office Online та офісним пакетом Google. Детальніше про його продуктивність читайте в нашому огляді Box. Якщо це не підходить, зверніться до нашого кращого хмарного сховища щодо списку спільної роботи.

У Icedrive також немає інтегрованого додатка для приміток. Якщо вам потрібен додаток для ведення нотаток, ознайомтеся з нашою найкращою статтею щодо додатків для запису приміток. Microsoft OneNote інтегрується з Microsoft OneDrive і є третім у цьому порівнянні. OneDrive – це здатна хмарна послуга, і ви можете дізнатися більше про неї в нашому огляді OneDrive.

ice-drive-image-preview

Ви також можете використовувати Icedrive для попереднього перегляду своїх зображень, але нічого іншого не можна зробити. Якщо ви хочете отримати більше зображень, вам слід дізнатися про послуги в нашому найкращому онлайн-сховищі для фотографій.

Icedrive не пропонує версії файлів, щоб допомогти вам проти вимкнення програмного забезпечення або випадкових змін та видалення файлів. Якщо це потрібна вам функція, прочитайте наш кращий хмарний накопичувач для збору версій версій.

Хоча Icedrive не має декількох основних функцій, його мобільний додаток має функцію, якої немає в більшості хмарних служб зберігання даних: резервне копіювання мобільних пристроїв. Більшість хмарних служб зберігання даних можуть автоматично створювати резервні копії фотографій і відео, але додаток для смартфонів Icedrive дозволяє також створювати резервну копію ваших документів та аудіофайлів..

Крім того, IceDrive має приватне шифрування, про яке ми поговоримо докладніше в розділі “безпека”.

Огляд функцій Icedrive

Логотип Icedriveicedrive.net

Починає від $ 167 на місяць за 150 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
Дві рибки

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Перш ніж підписатися на будь-який із трьох преміальних планів Icedrive, ви можете створити обліковий запис і отримати 10 Гб безкоштовно, що дозволяє вам бачити, як працює Icedrive. Як мінімум, це щедра пропозиція.

Якщо 20 Гб вільного місця не зменшить її, ви можете підписатися на будь-який із трьох преміальних планів за конкурентною ціною. 

Перший план – Lite, який забезпечує 150 Гб місця для зберігання та 250 ГБ щомісячної пропускної здатності. Ви не можете платити за місяць. Натомість вам доведеться заплатити $ 19,99 за рік наперед.

Це та сама ціна, що і план на 100 дисках Google Drive. Тим не менш, у Google Drive є більше планів, а деякі пропонують більше, ніж робить Icedrive. Якщо вам потрібно набагато більше пам’яті, прочитайте наш огляд Google Диска, щоб дізнатись про ціни.

Наступний план Icedrive, Pro, має щомісячні та щорічні варіанти. Це $ 4,99 на місяць, але якщо ви заплатите за рік, ви отримаєте знижку, яка знизить ціну до $ 49,99 на рік. План передбачає 1 ТБ пам’яті та 2 ТБ щомісячної пропускної здатності.

Це відмінна пропозиція, і вона перевершує план 1 ТБ Amazon Drive, який становить 60 доларів на рік. Але в Amazon Drive є велика гнучкість плану, тому, якщо це вам підходить, прочитайте наш огляд Amazon Drive.

Якщо вам все-таки потрібно більше, остаточним варіантом є план Pro +. Ви отримуєте 5 ТБ місця для зберігання та 8 ТБ щомісячної пропускної здатності. Це $ 17,99 на місяць або 179,99 USD зі знижкою в рік.

Як і pCloud, в Icedrive є пропозиції, що наразі знижуються. Довічна ліцензія вимагає платити лише один раз. Lite – 59 доларів, Pro – 149 доларів, а Pro + – 499 доларів. 

Незважаючи на те, що ці плани мають велику цінність, ціна життя pCloud становить 175 доларів за 500 ГБ і 350 доларів за 2 ТБ. План на 2 ТБ пропонує менше, ніж Pro +, але це краща угода для користувачів, яким не потрібно 5 ТБ. Ті, хто все-таки отримають більше, за свої гроші збираються з Icedrive.

Простота використання

Вам потрібно зареєструватися в обліковому записі Icedrive, щоб почати переміщення файлів у хмару. Це можна зробити, використовуючи веб-додаток, мобільний додаток або настільний клієнт. 

Настільний клієнт працює лише в Windows. Відсутність підтримки Linux не дивно, але відсутність підтримки macOS є. Якщо вам потрібне те чи інше, прочитайте наші кращі хмарні сховища для Mac та кращі хмарні сховища для статей Linux для ідей. Після встановлення настільного клієнта він запропонує встановити накопичувач, для чого потрібно лише натиснути кнопку.

налаштування ice-drive-desktop

На відміну від деяких хмарних сервісів зберігання, Icedrive має тонкий настільний клієнт. Він складається з мережевого накопичувача та піктограми системного лотка. Піктограма системного лотка дозволяє відключити накопичувач або отримати доступ до налаштувань. Налаштування дозволяють увімкнути або вимкнути основні параметри, такі як включення Icedrive при запуску, перевірка оновлень та очищення кешу.

Хоча помітно бракує інших варіантів, як-от посилання, що відкриває веб-клієнт, довідковий розділ або панель, яка показує, скільки місця у вас залишилось. Це означає, що якщо натиснути піктограму, вона відкриє вашу мережеву папку Icedrive. Настільний клієнт простий і простий у використанні, але він повинен мати ще кілька варіантів, щоб зробити його кориснішим.

ice-drive-web-клієнт

Веб-клієнт простий і зрозумілий. Ви можете скористатися навігаційним меню зліва для перегляду файлів, зашифрованих папок, спільних з вами файлів, нещодавно завантажених файлів та видалених файлів. У нижньому правому куті є корисна панель, яка показує, скільки місця ви залишили. Якщо у вас багато файлів, ви можете знайти конкретні, використовуючи панель пошуку вгорі.

Налаштування Icedrive

Ви можете натиснути ім’я свого акаунта у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до меню, яке дозволяє відкривати налаштування, статистику та програми, а також отримати допомогу. Вкладка конфіденційності в меню облікового запису дивує, оскільки ви можете використовувати її для завантаження особистої інформації, пов’язаної з вашим обліковим записом, або видалення її. Більшість служб вимагають від вас надіслати електронний лист для цього.

ice-drive-mobile-app

Додаток для смартфонів не відхиляється від рецепту, який використовують більшість хмарних служб зберігання даних. Коли ви входите в додаток, ви бачите свої файли та папки, які ви можете організувати в режимах перегляду сітки чи списку. Кнопка «+» у нижньому правому куті дозволяє створити папку, завантажити файл або папку та зробити фотографію, яку буде завантажено безпосередньо у хмару.

Ви можете використовувати значок burger зліва для навігації по спільним з вами файлам, зашифрованим сховищем, орендам, вибраним та кошиком. Ви також можете отримати доступ до корисної функції резервного копіювання, налаштувань та довідки. 

Немає можливості позначати файли для офлайн-доступу, але Icedrive переходить в офлайн-режим, якщо ви переходите в режим офлайн. Це дозволяє лише переглядати файли, проте ви не можете їх попередній перегляд. Автоматичне завантаження фото та відео також відсутнє. 

Загальний досвід використання Icedrive є рівним, але відсутність підтримки macOS та загальних функцій, яких ми очікували від додатків для смартфонів, це погіршує це. Однак, зважаючи на те, що Icedrive – це нова послуга, ми сподіваємось, що майбутні оновлення виправлять ці речі.

Файлообмінник & Синхронізація

Основними особливостями хмарних служб зберігання даних є обмін файлами та синхронізація, оскільки вони визначають, як ви збираєтеся завантажувати свої дані в хмару та ділитися ними, як тільки вони потраплять туди. Icedrive має основні функції обміну файлами, до яких можна отримати доступ через веб-клієнт або мобільний додаток. Якщо вам потрібно поділитися з робочого столу, прочитайте наш найкращий хмарний накопичувач для спільного використання.

ice-drive-share-by-email

Веб-клієнт дозволяє обмінюватися файлами, створюючи посилання для обміну, яке можна копіювати, вставляти або надсилати електронною поштою. Якщо ви створили посилання, ви можете захистити його, встановивши дату закінчення терміну дії та пароль доступу. Однак не можна встановити ліміт завантаження. Ви можете відключити загальнодоступне посилання, але це не одна і та ж функція.

Обмін папками працює так само, що означає, що ви не можете запрошувати людей отримувати доступ до вашої папки та надавати їм різні дозволи.

Існує сторінка “Спільно зі мною”, яка дозволяє вам отримувати доступ до файлів і папок, якими ви ділитесь, але немає сторінки, яка показує, що ви поділилися з іншими. Посилання для завантаження, які надавали б іншим можливість завантажувати файли у ваше місце для зберігання, також відсутні. Немає жодного способу ділитися безпосередньо в соціальних мережах.

Мобільний додаток має ті самі функції спільного доступу, але він збагачує їх значком посилання ланцюга, який повідомляє вам, якими файлами та папками ви поділилися.

ice-drive-мережевий привід

Як згадувалося, папки синхронізації немає. Щоб синхронізувати свої файли з настільним клієнтом, ви використовуєте мережевий диск Icedrive. Все, що ви розмістите в ньому, буде синхронізовано з хмарою. Це означає, що ви не знаєте, скільки часу пройде до синхронізації ваших даних із хмарою. У цьому допоможе додавання піктограм файлів і папок, щоб повідомити вас про стан передачі.

Ми завантажили кілька папок за допомогою мережевого накопичувача, але вони не з’являлися автоматично у веб-клієнті, коли їх передача була завершена. Нам довелося оновити клієнта вручну, щоб зробити його доступним. Мобільний додаток показував їх, як тільки вони завантажувались, але нам довелося оновити його вручну і в один раз.

Папка синхронізації недоступна, тому ви не можете синхронізувати будь-яку папку зі свого комп’ютера. Через це ми очікували, що зможемо скопіювати файли та папки в мережеву папку Icedrive, скориставшись правою кнопкою миші, але немає такої.

Ми не відчували затримки або зависання під час процесу синхронізації, але мережевий диск потребує роботи, щоб зробити його більш зручним для користувачів. Обмін файлами також можна покращити, додавши дозволи на папки, посилання на завантаження, обмеження для завантаження та обмін з робочого столу.

Швидкість

Icedrive має сервери в США та ЄС. Чим ближче ви знаходитесь до його серверів, тим краще буде швидкість передачі даних. Зважаючи на це, вони також залежатимуть від вашого постачальника послуг Інтернету.

Ми були близькими до серверів ЄС, оскільки ми провели тести на Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 9,84 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 105,45 Мбіт / с..

Перша спроба: Друга спробаУ середньому:
Час завантаження:00:15:1000:14:0800:14:39
Час завантаження:00:01:1100:01:1900:01:15

Час завантаження в середньому склало 14 хвилин і 39 секунд, що майже в точний час, який він повинен теоретично провести без накладних витрат. Швидкість завантаження була ще кращою, досягаючи в середньому хвилини та 15 секунд, що швидко та час, який ми очікували.

Неможливо зменшити швидкість передачі, щоб не зайняти занадто багато вашого плану даних. Також немає синхронізації на рівні блоку, що допоможе пришвидшити передачу наступних завантажень.

Безпека

На відміну від більшості хмарних сервісів зберігання, які використовують алгоритм Rijndael AES для сканування даних, Icedrive використовує алгоритм Twofish. Це був один із фіналістів процесу Advanced Encryption Standard, але переможцем було обрано алгоритм Rijndael. 

Зважаючи на це, шифрування алгоритму Twofish не є слабким і багато в чому залежить від того, наскільки добре його виконує Icedrive. Алгоритм AES має перевагу, оскільки він приділяє набагато більше уваги протягом багатьох років, а це означає, що він має складні реалізації на ринку.

Icedrive використовує вашу парольну фразу шифрування для генерування 256-бітних ключів, такої ж довжини, як 256-розрядний AES. Він генерує їх на стороні клієнта і не передає їх на свої сервери, тобто лише ви маєте доступ до них. Це робить його приватним, цільним шифруванням.

Якщо ви безкоштовний користувач, ви не отримаєте переваги шифрування. Зарезервовано для користувачів, які підписалися на преміум-плани Icedrive. Зважаючи на це, протокол TLS / SSL захищатиме ваші файли під час транзиту від атак, таких як напади “посередника”, навіть якщо ви вільний користувач.

Icedrive не має двофакторної аутентифікації, тому вам слід створити надійний пароль.

Конфіденційність

Це здорово мати приватне шифрування, щоб забезпечити вашу конфіденційність, але політика конфіденційності повинна враховувати особисту інформацію, яку ви надаєте.

Політика конфіденційності Icedrive говорить, що Icedrive та її власники “застосовують активний підхід до конфіденційності користувачів та забезпечують вжиття необхідних заходів для захисту конфіденційності своїх користувачів протягом їхнього відвідування”. Послуга також відповідає усім законам Великобританії та вимогам щодо конфіденційності користувачів. 

Політика конфіденційності говорить, що користувачі, які звертаються до власників Icedrive або власників Icedrive, “надають особисту інформацію, яку вимагають на власний ризик”. Він також говорить, що ваші особисті дані зберігаються приватними та зберігаються надійно, як це детально визначено в Законі про захист даних 1998 року. 

Ваша контактна інформація буде використана для підписки на програми розсилки електронних розсилок, але лише якщо ви дасте свій дозвіл.

Політика конфіденційності не настільки детальна, як деякі, які ми бачили. Наприклад, це не говорить про те, чи збирає Icedrive додаткові дані, наприклад метадані. Для прикладу більш надійного підходу читайте розділ «конфіденційність» у нашому огляді Tresorit.

З огляду на це, Icedrive відповідає Загальному регламенту щодо захисту даних. Детальніше про нього читайте в нашому посібнику GDPR.

Icedrive використовує приватне шифрування, щоб не мати доступу до вмісту ваших файлів. Крім того, він говорить, що він не ділиться будь-якою особистою інформацією, яку ви надаєте третім сторонам. 

Тим не менш, тривожно читати, що користувачі надають контактну інформацію Icedrive на свій страх і ризик. Потім Icedrive знову каже, що така інформація зберігається в безпеці та приватності. Це не найкращий опис захисту конфіденційності користувачів, і через відсутність деталей про те, чи збирає Icedrive метадані, ми позначимо це як пропуск.

Обслуговування клієнтів

сторінка підтримки льодового накопичувача

Якщо ви зіткнулися з проблемою, ви можете скористатися сторінкою підтримки Icedrive, щоб допомогти вирішити її. Він розділений на кілька категорій, але якщо це не допомагає, ви також можете шукати його. Статей не так багато, але вони зрозумілі. Імовірно, Icedrive додасть більше у міру зростання.

Якщо ви не знайдете відповіді, можете зв’язатися з командою Icedrive, створивши квиток або через Skype за адресою “support_66327”. На контактній сторінці сказано, що команда відповідає на 24–48 годин, але ми отримали відповідь протягом трьох годин. Це досить швидко, але це не дивно, адже штаб-квартира Icedrive знаходиться в Європі. Немає підтримки 24/7.

Вирок

Icedrive – це спроможний сервіс, який, мабуть, завдячує відсутністю функцій, які запускаються порівняно недавно. Найбільш очевидним його плюсом є те, що він пропонує безкоштовний план на 20 ГБ та преміальні плани, які мають велику цінність. Він також простий і простий у використанні, але не має функцій, які б зробили його більш зручним для користувачів.

Крім того, обмін файлами та синхронізація не мають функцій, які мають найкращі хмарні служби зберігання даних у наших оглядах хмарного сховища. Швидкість передачі Icedrive не розчарувала, але не існує глобальної мережі серверів, яка б гарантувала такі швидкості користувачам у всьому світі.

Нам подобається, що Icedrive пропонує приватне шифрування, навіть незважаючи на те, що він знаходиться за платною стіною. Хоча відсутність двофакторної автентифікації є головною помилкою.

Крім безпеки, важлива також конфіденційність ваших даних. Ми не знайшли тривожних застережень у політиці конфіденційності, але недолік деталізації викликає занепокоєння. Нарешті, команда підтримки Icedrive швидко відповіла на наш запит.

Що ви думаєте про Icedrive? Ви вважаєте, що це варте вашої уваги завдяки потужній безпеці, хорошій швидкості передачі та чудовим угодам підписки? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me