Огляд FlipDrive – оновлено 2020 рік

Огляд FlipDrive

Досвід FlipDrive затьмарений великими та малими проблемами. Хоча він має кілька функцій викупу, загалом ми рекомендуємо користувачам триматися подалі.


Огляди хмарного зберігання

Якщо ви шукаєте рішення, що знаходяться поза коробкою, для потреб у вашому хмарному сховищі, то, можливо, ви подумаєте запропонувати прослуховування біт-програвача FlipDrive. Під час цього огляду FlipDrive ми заощадимо вам час і розчарування, зробивши саме це для вас – і, сподіваємось, переконаємо вас розглянути інші варіанти в нашому найкращому посібнику з зберігання хмар..

Суть полягає в тому, що FlipDrive просто не має функцій, яких слід очікувати від здатного інструменту зберігання хмар. Заголовок списку пропусків – це не синхронізація файлів, версія або шифрування на стороні сервера. У кращому випадку FlipDrive не вдалося еволюціонувати з часом. У гіршому випадку, це грошова операція, яка не дуже важлива для надання повноцінної послуги.

Ми вважаємо за краще надавати FlipDrive користь сумнівів і вважати, що це більше некомпетентність, ніж жадібність, що лежить в основі багатьох її питань. Однак той факт, що FlipDrive також підозріло завищений порівняно зі значно кращими варіантами, не допомагає розвіяти цю думку.     

Якщо ви хочете сформувати власну думку з цього приводу, ви можете зареєструвати безкоштовний акаунт на 10 Гб, щоб надати йому бажання. Якщо ви такі розчаровані, як і ми, не хвилюйтесь: там є велика кількість чудових послуг, про які ви можете прочитати в нашій бібліотеці з перегляду хмарних пам’яток..

Альтернативи для FlipDrive

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Хоча технічно хмарний сервіс зберігання даних, FlipDrive насправді не має багатьох спільних особливостей, які ми пов’язали з цим терміном. Ми поговоримо про те, чого не вистачає за мить. Спочатку давайте подивимося, що це робить.

FlipDrive можна використовувати для завантаження файлів у хмару – тобто на віддалений сервер. Основна мета – зекономити місце на жорсткому диску, хоча, як ви побачите, коли ми обговорюємо ціни, далі FlipDrive не пропонує багато в цілому гігабайт.

Досвід FlipDrive повністю запускається через веб-інтерфейс користувача; На відміну від більшості інших інструментів зберігання хмар, він не має клієнта для настільних ПК.

У графічному інтерфейсі ви можете завантажувати файли безпосередньо зі своєї файлової системи та пізніше отримувати доступ до них з будь-якого іншого пристрою, увійшовши у свій обліковий запис.

Також пропонуються мобільні додатки для Android та iOS. За допомогою будь-якого ви можете переглядати зображення та відтворювати музику та відео у вашому сховищі FlipDrive. Додатки також кешують мультимедійні файли, щоб зменшити пропускну здатність, що корисно, якщо ви маєте обмежений план даних смартфона.

У веб-інтерфейсі є спеціальна сторінка для завантаження фотографій, контактної інформації та закладок на веб-сайті

FlipDrive також має основні функції спільного використання файлів, доступні з його графічного інтерфейсу, але вам потрібно буде бути платним підписником, щоб створити посилання на файли для інших користувачів, оскільки ця функція недоступна у вільному плані 10 Гб.

Найбільший недолік FlipDrive – той факт, що його не можна використовувати для синхронізації файлів між пристроями. Без клієнта на робочому столі немає папки синхронізації. Практично кожна інша послуга в нашій бібліотеці відгуків про хмарні сховища пропонує синхронізацію.

Ще одна важлива і зазвичай поширена особливість, відсутня у репертуарі FlipDrive, – це версія версії файлів, яка дозволяє відкидати файли до попередніх станів у разі небажаних змін або пошкодження файлів. FlipDrive також не дозволяє відновити випадково видалені файли.  

Під час тестування служби ми також помітили кілька яскравих недоліків щодо безпеки. Ви можете прочитати про них у розділі безпеки цього огляду.

Зауважте, що хоча веб-сайт FlipDrive рекламує можливості служб як інструмент резервного копіювання файлів, технічно це не рішення для резервного копіювання в Інтернеті. Серед інших відсутніх функцій немає способу планувати створення резервних копій. У нас є стаття про відмінності між резервними копіями в Інтернеті та хмарним сховищем, якщо ви хочете дізнатися більше.

Або перегляньте наш найкращий онлайн-посібник із резервного копіювання пропозицій.

Ціноутворення

Існує цілий ряд різних підписок, які ви можете вибрати, якщо ви вирішите користуватися FlipDrive як службою хмарного зберігання.

Нам подобається різноманітність. Що нам не подобається, це те, що FlipDrive не дає вам багато в дорозі місця для зберігання в порівнянні з іншими постачальниками, і надто дорого коштує. Підписавшись на рік заздалегідь, ви отримаєте два місяці безкоштовно, але це не дуже допоможе покращити її вартість.

Найпопулярнішим планом FlipDrive, наприклад, є FlipDrive Pro, який дає вам лише 100 ГБ пам’яті за 10 доларів на місяць. Порівняйте це з Sync.com, який має підписку на 2 ТБ всього за 10 доларів на місяць (читайте наш огляд Sync.com).

Навіть ігноруючи Sync.com, що, мабуть, може бути найкращою угодою у хмарному сховищі, FlipDrive просто не має сенсу, коли мова йде про підсумковий рядок. Це робить план Dropbox Professional 1TB, який коштує 20 доларів на місяць, здається непоганим у порівнянні.

Бізнес-план також має низькі ціни; Є багато кращих хмарних сховищ для бізнес-послуг, про які ви можете прочитати в нашому найкращому посібнику щодо синхронізації та спільного використання файлів для корпоративних файлів EFSS.

FlipDrive пропонує безкоштовний план на 10 Гб. Хоча це може здатися щедрим, план має ряд обмежень, які не дозволяють йому висадити місце в нашому списку найкращих планів безкоштовного хмарного зберігання. Ці обмеження включають в себе максимальний розмір файлу в 25 Мб і відсутність можливості створювати посилання на файли для спільного використання.

Простота використання

Найбільша проблема, коли справа стосується простоти використання з FlipDrive – це відсутність клієнта на робочому столі. Практично з будь-яким іншим сервісом хмарного зберігання можна просто перетягнути файл у спеціальну папку файлової системи та надіслати його до хмари. За допомогою FlipDrive вам доведеться увійти в онлайн-графічний інтерфейс і завантажувати файли вручну.

Проблема такого підходу полягає в тому, що якщо ви закриєте GUI під час завантаження файлу, завантаження не завершиться, оскільки у фоновому режимі не працює клієнт FlipDrive. Зважаючи на той факт, що FlipDrive не обробляє великі файли добре – принаймні на основі нашого тестування на швидкість, детально описаного в наступному розділі – що робить потенційно дуже важким і фрустраційним досвід користувача.

Сам GUI більше звикає, ніж повинен. Для переходу між ними існує декілька видів перегляду, зокрема “мій диск”, “фотографії”, “контакти” та “закладки”. Проблема полягає в тому, що користувальницький досвід від одного погляду до іншого відчуває себе зовсім інакше, майже як ті, що були складені різною командою розробників.

Найбільша різниця полягає в тому, що у перегляду “Мій диск” немає вкладок навігації вгорі, щоб переходити до інших видів, як це роблять інші вкладки. Натомість вам потрібно скористатися кнопкою меню, розташованою у верхній правій частині сторінки.

Усі сторінки також здаються трохи млявими, з довгими довгими очікуваннями між натисканням кнопки та результатом дії на сторінці.

Незважаючи на те, що функція закладок виглядає як розумне включення, там є краще розроблені, більш текучі інструменти, включаючи Pocket та Google Bookmarks. Те саме стосується функції контактів.

Загалом, щоб розібратися з FlipDrive не потрібно багато часу Однак це не змінює той факт, що він відчуває себе дуже незграбно в порівнянні з більш обтічними інструментами, такими як pCloud (читайте наш огляд pCloud).

Синхронізація файлів & Обмін

Як було сказано, коли ми переглядали функції FlipDrive раніше, сервіс не пропонує синхронізацію. Це момент, коли ви вважаєте, що майже будь-яке інше хмарне сховище синхронізується.

Однак ви можете використовувати його для обміну як папками, так і файлами. Це робиться за допомогою перегляду “Мій диск”, натиснувши кнопку спадного меню поруч із елементом, яким ви хочете поділитися.

Ви можете або створити пряме посилання для спільного доступу до файлу, або можете запросити людей отримати доступ до нього, ввівши їх електронну адресу. Обидві функції спільного використання досить поширені. Ви також можете ділитися папкою, надаючи дозволи для читання, запису та керування іншими.

Спільний доступ до папок і файлів за електронною адресою вимагає, щоб ті, з ким ви ділитесь, налаштували обліковий запис FlipDrive. Обмін посиланнями дозволить кожному завантажувати файл.

Підхід FlipDrive до обміну посиланнями є занадто вільним для наших смаків. Немає варіантів, щоб захистити паролі посиланнями або змусити їх автоматично закінчуватися, як ви можете, з pCloud, Sync.com та Tresorit (читайте наш огляд Tresorit).

Крім того, немає можливості швидко перевірити, яким вмістом було надано спільний доступ, що дозволяє занадто легко втрачати з поля зору вміст. Цей нагляд посилює відсутність безпеки посилань, що робить його занадто простим для доступу сторонніх осіб до сторонніх осіб.

Наша порада: чи ви хочете синхронізувати чи ділитися файлами, шукайте в іншому місці. Синхронізація взагалі не є варіантом, і спільний доступ до файлів FlipDrive просто занадто чіткий, щоб вважати його безпечним.

Швидкість

Ми вирішили провести серію тестів на завантаження та завантаження файлів, щоб побачити, наскільки швидко FlipDrive може впоратися з цими операціями. Як і у всіх хмарних службах зберігання даних, які ми розглядаємо, ці тести проводилися за допомогою стиснутої папки 1 Гб (яка діє як один файл) через мережу WiFi.

Результати не були вражаючими, головним чином тому, що нам ніколи не вдалося успішно завантажити нашу тестову папку. Кожного разу завантаження зупинялося приблизно через дві години і не поновлювалося.  

Більшість хмарних служб зберігання даних, які ми рекомендуємо, зможуть виконати це ж завантаження протягом 15-30 хвилин. Наприклад, тести з Dropbox – про які ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox – завантажили той самий файл приблизно за 15 хвилин.

Деякі з цих питань, без сумніву, пов’язані з тим, що ми працювали з повільним підключенням до Інтернету при тестуванні FlipDrive, але значна частина цього, ймовірно, стосується обмеженої інфраструктури. FlipDrive має лише один центр обробки даних, який знаходиться в Нью-Йорку.

Ми також виконували завантаження менших файлів, і більшість завантажених файлів протягом приблизно 30 секунд. Зважаючи на те, що FlipDrive не можна використовувати для синхронізації, ці швидкості мають бути загальними для загальних. Якщо ви любитель фільму, шукаєте десь сховати свої гігантські медіафайли, перегляньте нашу статтю про найкраще хмарне сховище для відео, щоб отримати варіанти, які дійсно працюватимуть.  

Безпека & Політика конфіденційності

FlipDrive не дуже багато розмовляє на своєму веб-сайті про свою безпеку. Це може бути тому, що, здається, немає про що говорити.

Захищений HTTP (HTTPS) пропонує деяку безпеку передачі файлів, використовуючи 128-бітний SSL. Однак ваші файли не шифруються під час транзиту і не шифруються під час зберігання на серверах FlipDrive. Це означає, що будь-який працівник FlipDrive або будь-хто, хто отримує несанкціонований доступ до серверів FlipDrive, може читати ваші файли, не потребуючи ключа розшифровки..

Відсутність шифрування на стороні сервера повинно бути достатньо для того, щоб відмовити вас від використання FlipDrive для зберігання файлів – якщо припустити, що вартість, низька ємність пам’яті та синхронізація ще не зробили цього.

Якщо ви дійсно хочете переконатися, що ваші файли в безпеці, майже будь-яка інша служба хмарного зберігання зробить кращу роботу. Однак на Cloudwards.net ми надаємо перевагу тим сервісам, які пропонують можливість шифрування нульових знань, наприклад Sync.com.

FlipDrive також не пропонує двофакторну автентифікацію. Це означає, що хтось, хто отримає ваш пароль, не може увійти до вашого облікового запису, не маючи комп’ютера чи смартфона.

Відсутність версій файлів, про які ми згадували раніше, також означає менший захист від атак, що витягуються, які працюють при пошкодженні файлів. Якщо ви отримаєте версію, якщо така атака потрапила, ви можете просто відкинути файли до непошкоджених версій, як тільки ви видалите шкідливі програми.

Крім того, політика конфіденційності FlipDrive містить деякі тривожні примхи, зокрема право показу рекламних оголошень сторонніх сторін в Інтернеті. Компанії, що стоять за цими оголошеннями, також можуть розміщувати файли cookie на вашому комп’ютері:

FlipDrive Services укладає договори з сторонніми компаніями, що розміщують рекламу, для показу реклами в рамках FlipDrive Services. Ви погоджуєтесь, що ці компанії можуть розміщувати файли cookie на вашому комп’ютері, і ви визнаєте, що FlipDrive Services докладуть розумних зусиль, щоб отримати від наших контрагентів договірні обмеження на використання таких файлів cookie лише з метою виконання своїх зобов’язань щодо розміщення реклами перед нами..

Про підхід FlipDrive до безпеки не можна нічого сказати. Якщо ви вирішили використовувати його, принаймні переконайтеся, що ви не зберігаєте конфіденційну інформацію, оскільки сервіс здається легкою ціллю для кіберзлочинності. Крім того, розгляньте можливість використання послуги VPN, щоб запобігти підслуховуванню в Інтернеті.

Один із тих, хто є в нашому найкращому VPN-посібнику, повинен зробити свою справу.  

Підтримка

У ці моменти самостійно зробіть, не розраховуйте на отримання великої допомоги на веб-сайті FlipDrive. База знань обмежена тонкою сторінкою FAQ, яка відповідає лише на основні запитання. Немає статей щодо усунення несправностей чи практичних подій, які б орієнтували ваш шлях.

Якщо ви не можете знайти відповіді на свої запитання, вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з FlipDrive. Немає жодних варіантів підтримки, таких як телефон чи чат; усі прямі контакти покладаються на електронну пошту.

Технічні служби працюють цілодобово, відповідаючи на електронні листи відповідно до веб-сайту FlipDrive. Однак ми перевірили час відповіді, знімаючи тестовий електронний лист, і, ми все ще чекаємо.

Одне, що нас дратувало, – це те, що FlipDrive не надіслав автоматизовану відповідь, повідомивши нам про те, що наш запит про підтримку отримано. Ми віддаємо перевагу певному рівню впевненості, навіть коли ми пропонуємо послуги, які не потребують клієнтів чекати кілька днів.  

Вирок

Ми не можемо сказати, що рекомендувати FlipDrive в будь-якому випадку. Незважаючи на те, що план на 10 Гб здається щедрим, обмеження розміру файлів та інші обмеження можливостей заважають цьому плану конкурувати з кращими пропозиціями безкоштовного сховища, включаючи 10 ГБ безкоштовного хмарного сховища, яке ви можете отримати від pCloud.  

Плани передплати завищені, і вони не забезпечують достатнього обсягу пам’яті для сучасного використання. Навіть якщо ви не в порядку з недостатнім значенням, є список інших причин, за якими можна шукати в іншому місці, зокрема:

 • Синхронізація файлів відсутня
 • Немає версії файлів
 • Немає шифрування на стороні сервера
 • Немає приватного шифрування
 • Немає двофакторної аутентифікації
 • Слабка безпека обміну файлами

FlipDrive також не обробляє великі файли добре, базуючись на нашому тестуванні, з повільною швидкістю завантаження та частими відмовами.

Найкраще, що ми можемо сказати про FlipDrive, це те, що це прекрасний приклад того, як не побудувати хмарну службу зберігання даних. Перегляньте наше найкраще порівняння хмарного сховища для більш корисних рекомендацій, які допоможуть вам знайти ідеальний сервіс для ваших точних потреб.

Звичайно, ми раді, що ми виявилися неправильно. Чи можете ви переглянути свою думку про FlipDrive? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map