Огляд Dropbox – оновлено 2020 рік

Огляд Dropbox

Сервіс, який створив хмарне зберігання, Dropbox як і раніше не став жертвою звичної пастки для trailblazers, пропонуючи швидкість і простоту використання. Проте його безпека залишає бажати кращого, і з Big Brother це занадто затишно, якщо ви запитаєте нас. Прочитайте наш огляд Dropbox для детальної інформації.


Огляди хмарного зберігання

Dropbox був запущений в 2007 році і є одним з найкращих хмарних сервісів зберігання на ринку. Це також другий за популярністю, на Google Drive є більше користувачів, які мають близько 1 мільярда порівняно з 500 мільйонами Dropbox (прочитайте наш огляд Google Диска, щоб дізнатися, чому це може бути). Однак це число все ще вражає, і сервіс добре працює на нашому найкращому порівнянні хмарного зберігання.

Dropbox зазнав порушення в 2012 році і йому не вистачає шифрування нульових знань, що не робить його кандидатом на одну з найбезпечніших хмарних служб зберігання даних. Слід сказати, що його простота використання є впорядкованою, тому більшість користувачів почуватимуться як вдома, чи користуються вони настільною, мобільною чи веб-версією. Він також працює для співпраці, оскільки інтегрується з Office Online і має вбудовану програму для заміток.

Однак він не може похвалитися своїми цінами, оскільки вони не є одними з найбільш конкурентоспроможних на ринку. Ми будемо занурюватися в ціноутворення та інші категорії в цьому огляді Dropbox, тому дотримуйтесь нас, щоб дізнатися деталі про послугу.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Dropbox

Особливості

Бізнес-версія Dropbox, Dropbox Business – один з найкращих хмарних сервісів зберігання даних для співпраці, але особиста версія не є непохитною. Якщо ви бажаєте прочитати про бізнес-версію, перегляньте наш огляд Dropbox Business.

dropbox-особливості-офіс-онлайн

Багато хмарних служб зберігання даних пропонують хороші варіанти співпраці, інтегруючись з офісним пакетом Google або Office Online. Dropbox інтегрується з останнім. Ви можете використовувати Office Online для створення файлу Word, PowerPoint або Excel безпосередньо у папках Dropbox. Ви можете редагувати документи і після їх завантаження.

Якщо вам потрібно працювати з офісним пакетом Google, а також Office Online, спробуйте поле. Перш ніж зробити це, прочитайте наш огляд Box, щоб дізнатися, у що ви потрапляєте.

dropbox-особливості-папір

Dropbox Paper – це додаток, який можна використовувати для створення нотаток, вставлення медіа-файлів та співпраці з іншими. Не можна зробити багато іншого, хоча Є кращі програми для запису приміток, про які ви можете прочитати в нашій кращій статті про додатки для запису приміток. Це означає, що якщо версія Dropbox вас заінтригує, прочитайте наш огляд Dropbox Paper.

У Dropbox є ще одна програма під назвою Showcase. Це дає змогу ділитися своїми файлами на професійній сторінці, що є приємним доповненням. Однак немає можливості поділитися безпосередньо в соціальних мережах.

dropbox-особливості-мобільне сканування

Ви можете здійснити повнотекстовий пошук у вмісті файлів і знайти те, що шукаєте. Це включає в себе документи, відскановані за допомогою мобільного додатка, що є приємним доповненням, оскільки мобільний додаток дозволяє сканувати документ, налаштувати сканування та завантажувати його у форматі .pdf або .jpeg у хмару.

У програмі Plus версія версії дозволяє відновити видалені файли або старіші версії за останні 30 днів. Якщо вам потрібно більше часу, ви можете підписатися на Професійний план або один із командних планів. Ви можете знайти альтернативні сервіси, які дозволяють відновити з більш тривалого періоду і не мають дорогих планів у нашому кращому хмарному сховищі для статті з версіями.

Dropbox також дозволяє переглядати фотографії та відтворювати музику та відео. Можливості відтворення аудіозапису є основними, тому це не було найкращим хмарним сховищем для списку музики. pCloud знаходиться у верхній частині завдяки своїм вдосконаленим звуковим можливостям. Dropbox представлений на нашому найкращому хмарному сховищі для фотографій та відео.

dropbox-sync-online-файли

Якщо ви хочете заощадити місце на своєму жорсткому диску за допомогою Dropbox, ви можете ввімкнути інтелектуальну синхронізацію, якщо ви користуєтесь обліковим записом Професіонала чи команди. Він дозволяє отримувати доступ до кожного файлу та папки у вашому обліковому записі Dropbox зі свого комп’ютера, не використовуючи місця на жорсткому диску. Це означає, що вміст не синхронізується з вашим комп’ютером, але ви також не можете отримати доступ до нього в режимі офлайн.

Огляд функцій Dropbox

Dropbox логотипwww.dropbox.com

Починає від $ 825 на місяць для 1000 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Dropbox не має конкурентних цін. Для цього нам знадобиться серйозне оновлення, щоб зробити найкращі пропозиції в рейтингу хмарних сховищ.

План «Плюс» становить 9,99 доларів на місяць або 99 доларів на рік. Він надає 1 ТБ пам’яті, 30-денну історію версій, інтеграцію Microsoft Office 365, пріоритетну підтримку електронної пошти та стандартні функції хмарного зберігання.

Якщо ви вирішите піти з професійним планом, ви отримаєте спільний контроль посилань, розширену історію версій, розширені засоби співпраці, такі як смарт-синхронізація та Showcase, та доступ до підтримки чату. Це $ 16,58 на місяць або 198,96 доларів на рік.

Стандартні та розширені плани підходять для команд. Стандарт надає 3 ТБ спільного простору за 12,50 долара за користувача на місяць або 150 доларів за користувача на рік. Він включає такі функції, як інструмент переказу облікового запису, відповідність HIPAA, командна папка та централізоване виставлення рахунків.

Advanced надає стільки обсягу пам’яті, скільки потрібно для $ 25 на користувача на місяць або 240 USD за користувача на рік. Він приносить в стіл розширені функції команди, такі як одиночний вхід, ролі адміністратора, аудит журналу та підтримка телефону в робочий час..

Перш ніж підписатися на будь-який із преміум-планів, ви можете скористатися безкоштовним планом, який пропонує потужні 2 Гб пам’яті, щоб перевірити послугу. Ви можете додати до нього, виконуючи завдання, але це ще далеко від угод у нашому найкращому безкоштовному хмарному сховищі.

Простота використання

Наскільки просто користуватися послугою настільки ж важливо, як і функції, які вона має, якщо не важливіша. Причиною цього є те, що користувачі не дізнаються, наскільки хороша функція, якщо вони не можуть отримати доступ та використовувати її прямо. Дизайн також важливий, оскільки приємніше використовувати додаток, який є сучасним та привабливим.

Dropbox має репутацію в тому, що забезпечує хороший досвід роботи користувачів, і це виправдано здебільшого. Для взаємодії з ним можна використовувати настільний, веб-або мобільний додаток.

Ви використовуєте версію робочого столу, отримуючи доступ до значка системного лотка. Він може відкрити папку синхронізації, веб-додаток або папір Dropbox. Крім того, він показує ваші сповіщення та останні файли.

dropbox-desktop-system-tray

Щоб налаштувати Dropbox, потрібно натиснути значок шестірні та відкрити налаштування. Там ви побачите вкладки, які допоможуть змінити загальні, облікові записи, синхронізацію та інші налаштування. Додаток для настільних ПК має гладкий і привабливий дизайн, тому ви не будете плутати про те, що робити.

dropbox-web-додаток

Ви можете виконати ту саму пісню та танець за допомогою веб-програми. Ліворуч є меню, яке дозволяє переходити між домашньою сторінкою, файлами, паперами Dropbox і Вітриною.

Сторінка “файли” – це те, де ви будете виконувати більшу частину роботи. Там ви можете бачити свої файли у великій чи маленькій сітці та у вигляді списку.

Вам потрібно перейти до меню за трьома крапками, щоб маніпулювати окремими файлами, що є загальним рішенням, але ми вважаємо за краще це зробити і за допомогою правої кнопки миші. Ви можете вибрати більше одного файлу та виконати дію з меню праворуч.

Моторошний смайлик у верхньому правому куті дозволяє отримати доступ до налаштувань, оновити обліковий запис або завантажити інсталятор програми для настільних ПК.

Веб-додаток зрозумілий і простий у використанні. Ви можете перетягнути файл у будь-якому місці, і він почне завантажуватися. Доступ до сторінок і функцій також швидкий.

dropbox-mobile-app

Мобільний додаток також не розчарує. Це простий у використанні і дає можливість автоматично робити резервну копію фотографій та відео. Він також дозволяє обмінюватися своїми файлами та зберігати їх для доступу в автономний режим.

Синхронізація файлів & Обмін

Спільний доступ є одним із найважливіших компонентів хмарних служб зберігання даних, тому робити це слід просто. Ви повинні мати можливість використовувати його для обміну посиланнями на основні соціальні мережі, надсилати їх електронною поштою або копіювати та вставляти їх. Варіанти контролю вмісту, які захищають ваші акції, є першорядними. Коли ви хочете поділитися папкою, ви повинні мати можливість запросити користувачів та призначити їм набір дозволів.

Ви можете поділитися кожною папкою та файлами, які ви зберігаєте, з Dropbox зі свого робочого столу, смартфона чи веб-переглядача.

Кожен хмарний об’єкт має в інтерфейсі браузера пов’язану з ним кнопку «поділитися». Натиснувши на цю кнопку, відкриється вікно, в якому ви можете вводити адреси електронної пошти тих, з ким ви хочете поділитися.

dropbox-спільний вміст-контроль

Dropbox дозволяє ділитися посиланнями, копіюючи та вставляючи їх або надсилаючи електронною поштою, але він не може ділитися безпосередньо в соціальних мережах. Якщо ви хочете припинити ділитися, ви можете видалити посилання. Ви можете захистити своє посилання, скориставшись паролем або терміном дії, відключивши завантаження або обравши конкретних осіб, які мають доступ до нього.

Підписки на план Plus не мають цих функцій, і це один з найбільших недоліків служби. Якщо ви хочете ними скористатися, вам потрібно підписатися на професійний план, що вдвічі перевищує вартість.

Sync.com надає ці функції у всіх його планах, а також функції, які Dropbox не має. Перегляньте нашу статтю Sync.com проти Dropbox для порівняння. Якщо вас цікавить Sync.com, прочитайте наш огляд Sync.com. Тим, хто хоче порівняти декілька сервісів одразу, слід прочитати наші найкращі хмарні служби зберігання даних для спільного використання.

Dropbox-спільний-папка-спільний доступ

Під час спільного використання папок ви можете встановити дозволи “редагувати” чи “переглядати”. Існує сторінка, на якій відображено, чим ви поділилися.

dropbox-спільний-файл-запит

Якщо ви хочете запропонувати іншим поділитися з вами, функція “запит на файл” може допомогти вам у цьому. Ви можете навіть запросити користувачів, які не мають облікового запису Dropbox.

Dropbox винайшов модель синхронізації, яку використовують більшість хмарних служб зберігання даних. Він складається з піктограми системного лотка та папки синхронізації. Будь-який файл або папка, розміщена у папці синхронізації, буде синхронізована з хмарою та підключеними до неї пристроями.

Dropbox має селективну синхронізацію, яка дозволяє вибирати папки, які потрібно синхронізувати. Для цього клацніть піктограму системного лотка, а потім значок шестірні у верхньому правому куті та виберіть “Налаштування”. Перейдіть на вкладку “синхронізація”, потім “селективна синхронізація”, а потім зніміть прапорці з папок, які ви не хочете синхронізувати..

папка-синхронізація-папка

Вибрані папки не займатимуть місця, але вони також не відображатимуться на вашому комп’ютері. Якщо ви хочете найкращого з обох світів, ви можете скористатися функцією розумної синхронізації, про яку ми говорили раніше. З цього приводу було б непогано мати можливість швидко копіювати файли чи папки у папку синхронізації з контекстного меню програми провідника файлів, як це можливо, із Sync.com.

Швидкість

Dropbox має сервери в США, швидкість передачі даних буде залежати від того, наскільки ви близькі до них та від вашого Інтернет-постачальника послуг. Ми провели тести, використовуючи WiFi-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с. Ми не були поруч з дядьком Семом, але результати все-таки були чудовими.

Швидкість завантаження була не такою швидкою, як ми очікували при нашому з’єднанні, але вони все одно становили в середньому 27 хвилин і 20 секунд для файлу 1 ГБ, що швидко. Однак завантаження забирало більше ніж удвічі більше часу, ніж у середньому, три хвилини та 42 секунди.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження:00:32:0000:22:4000:27:20
Час завантаження:00:03:4800:03:3700:03:42

При цьому Dropbox світиться при передачі вже завантажених файлів завдяки синхронізації на рівні блоків. Алгоритм допомагає визначити, які частини файлу є новими, тому додаток повинен лише передати їх. Це корисно і Dropbox винайшов його, тому не дивно, що компанія робить це добре.

Якщо Dropbox сповільнює ваш комп’ютер, ви можете перейти в меню налаштувань і зменшити пропускну здатність. Dropbox добре обробляє синхронізацію, тому вам цього не потрібно робити.

Безпека

Оскільки послуги хмарного зберігання даних є в Інтернеті, вони є стиглою ціллю для зловмисників, тому хороша безпека є обов’язковою. Хакери не соромляться приймати за вашими даними з допомогою викупових програм або зловмисних атак. Вони також можуть спробувати вкрасти ваші дані для входу.

Хмарні сервіси використовують багато методів для захисту ваших даних від потенційних загроз. Протокол TLS запобігає успішному виконанню атак “посеред” і шифрування захищає ваші дані під час передачі та в спокої. Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати ваші файли.

Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Все-таки слід переконатися, що у вас є надійний пароль.

Dropbox мав бурхливу історію безпеки. Він був центром уваги під час порушення в 2012 році. Вкрадено шістдесят вісім мільйонів паролів, і про інцидент не повідомлялося лише через роки. Dropbox був підключений до проекту PRISM також у 2013 році. Хоча компанія вжила заходів після порушення, і її безпека значно краща.

Він використовує 256-бітний AES у стані спокою та протокол TLS з 128-бітним AES для захисту ваших файлів під час транзиту. Рівень шифрування сильний, але Dropbox розшифровує ваші файли, коли вони прибувають у його центр обробки даних, щоб витягнути метадані для індексації та повторно зашифрувати їх згодом.

Метадані залишаються у простому тексті на окремому сервері. Це не найкращий сценарій для вашої конфіденційності, тому подумайте про використання Boxcryptor, приватного додатка для шифрування (читайте наш огляд Boxcryptor).

Конфіденційність

Dropbox не має шифрування нульових знань, він витягує метадані з ваших файлів і має історію з проектом PRISM. Він також базується в США, тому він повинен дотримуватися там законів. Такі закони, як Закон про патріоти США та CLOUD, не допомагають конфіденційності користувачів.

Це вже кілька ударів проти підходу Dropbox до конфіденційності, але ми будемо вивчати його політику конфіденційності, щоб побачити, чи є ще.

Політика конфіденційності не згадує Загального регламенту захисту даних, закону, що захищає конфіденційність громадян ЄС, однак у Dropbox є сторінка, яка детально описує її підготовку до дотримання цього закону. В ній сказано, що він відповідає GDPR, але заплутано, що політика конфіденційності не згадує його.

Політика конфіденційності згадує користувачів прав, проте вони відповідають деяким з GDPR. Вони мають право видалити вашу інформацію, змінити її або отримати доступ та завантажити її.

Ми не знайшли підозрілих застережень, але політика конфіденційності може бути чіткішою. У Tresorit є найпростіший для читання та навігації. Щоб дізнатися більше про електростанцію безпеки, читайте наш огляд Tresorit.

Обслуговування клієнтів

dropbox-довідковий центр

Найпростіша і найшвидша річ, яку ви можете зробити, щоб отримати допомогу, – це ознайомитися зі статтями у довідковому центрі. Вони розділені на категорії для швидкого доступу. Статті зрозумілі та прості у дотриманні, але їх можна вдосконалити за допомогою додавання відеоуроків.

Якщо ви не знайдете рішення своєї проблеми, можете задати питання на форумі спільноти. Є багато активних членів, і модератори спільноти Dropbox допомагають вирішувати проблеми.

Ви можете надіслати електронний лист, щоб зв’язатися із службою підтримки, якщо ви використовуєте обліковий запис Basic або Plus. У контактній формі електронної пошти зазначено, що відповідь надійде протягом одного-трьох днів. Використовуючи безкоштовний акаунт, ми отримали відповідь трохи більше ніж через день. Це означає, що час відповіді проходить повільніше, ніж більшість служб, які ми пробували.

Якщо ви любите твітувати, ви також можете зв’язатися з технічною підтримкою у Twitter.

Вирок

З часу порушення Dropbox пройшов довгий шлях до посилення своєї безпеки. Це підвищує її репутацію за те, що забезпечує велику простоту використання, швидку синхронізацію та обмін можливостями. Висока ціна погіршує загальне враження, однак поряд із відсутнім шифруванням нульових знань.

Тим, хто не турбується про свою конфіденційність або не зберігає конфіденційну інформацію в хмарі, не доведеться турбуватися про те, що члени-шахраї читають їхні дані. Вони зможуть насолодитися інтеграцією Dropbox Office Online, Dropbox Paper, Showcase та розумною синхронізацією.

Чи достатньо функцій Dropbox, щоб змусити вас спробувати? А як щодо його сумнівної практики щодо метаданих та відсутності приватного шифрування? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me