Огляд драйву iCloud – оновлення 2020 року

Огляд драйву iCloud

Вбудоване рішення для зберігання хмарних технологій Apple пропонує простоту використання та велику ціну, але досвідчені користувачі можуть зірватися через обмежену функціональність.


Огляди хмарного зберігання

iCloud Drive – це одна з найбільш використовуваних хмарних служб зберігання даних на ринку, і це не мала частина, оскільки вона постачається в упаковці з будь-якими продуктами Apple. Незважаючи на це майже монополістичне положення, сервіс пропонує швидкість і надійність за гідну ціну, хоча перехід на іншого з наших кращих постачальників хмарних сховищ може бути справжнім болем.

Однак iCloud Drive не має своїх проблем: його клієнт для ПК погано задуманий, він не пропонує версії файлів та обмін файлами з iCloud Drive все ще триває. Подивіться, як він накопичується до стійкого розвитку галузі, ознайомтеся зі статтею порівняння Dropbox vs iCloud. 

Apple пропонує 5 Гб місця для зберігання iCloud Drive безкоштовно, тому ви можете спробувати це самостійно без ризиків на www.apple.com. Продовжуйте читати цей огляд iCloud Drive, щоб побачити, де він найкращий та де невдалий. Зауважте, що якщо ви шукаєте рішення для резервного копіювання для Mac, ви можете перевірити IDrive. Щоб дізнатися чому, подивіться нашу статтю iCloud vs IDrive.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для iCloud Drive

Особливості

Основним малюнком iCloud Drive є його інтеграція з пристроями, послугами та іншими сторонніми програмами Apple, які Apple впустила у свою жорстку керовану екосистему. На інших фронтах це не так добре.

Обмін файлами все ще знаходиться в бета-версії, він не підтримує версії, і програма Windows відчуває себе незграбною думкою.

Що ви отримуєте – це єдине місце, де більшість ваших додатків зможуть зберігати інформацію та автоматичну оптимізацію зберігання. Вони разом працюють дуже плавно для економії місця на вашому жорсткому диску

Кожен, хто має справу з невеликими жорсткими дисками, спільними для багатьох пристроїв Mac, буде полегшеним керуванням пам’яттю. Ті, хто любить керувати вручну, який вміст синхронізується та який зберігається у хмарі, будуть розчаровані. Вибірна синхронізація – це не варіант із iCloud Drive.

Ціноутворення

Більшість продуктів Apple не є дешевими, але ціна на iCloud Drive є надзвичайно конкурентоспроможною. Це, незважаючи на те, що не пропонують знижки на щорічні підписки, як це роблять багато інших сервісів у нашій найкращій таблиці порівняння хмарного зберігання.

Кожен може отримати 5 Гб пам’яті iCloud безкоштовно. Це ще три гігабайти, ніж ви отримуєте безкоштовно за допомогою Dropbox, але це не наблизилось до рейтингу в нашій п’ятірці найкращих виборів для безкоштовного хмарного зберігання.

Значення за допомогою iCloud Drive з’являється, коли ви починаєте платити за зберігання.

Багато хмарних служб зберігання даних надають вам опцію 1 ТБ. iCloud не робить, але це дає 2TB за $ 9,99. Це та сама ціна, що і 1 ТБ, і для Google Диска, і для Dropbox. Однак це на два долари більше, ніж план на 2 тБ Sync.com (ознайомтеся з оглядом Sync.com та оглядом Dropbox на предмет розбиття їхніх цінових схем).

Для користувачів, яким потрібно менше місця, iCloud має 50 ГБ і 200 ГБ планів зберігання, тому вам не потрібно платити за сховище, яке вам не потрібно..

Простота використання

iCloud надзвичайно простий у використанні, але лише якщо ви використовуєте пристрої Apple. Налаштування iCloud вбудовані безпосередньо в системні налаштування на macOS, і ви можете швидко перевірити своє використання з “про цей Mac”.

Інтеграція з робочим столом Mac також зручна, завдяки чому елементи робочого столу доступні на будь-якому іншому пристрої, синхронізованому з вашим обліковим записом iCloud.

На жаль, окрім цього, зручність у користуванні iCloud викликає сумніви. Інтерфейс браузера надзвичайно обмежений, а клієнт iCloud для Windows – неприйнятний.

У той час як iCloud чудово справляється з синхронізацією продуктів Apple, додаток Windows відчуває себе відключеним. Замість синхронізації вашої бібліотеки фотографій iCloud використовує три окремі папки в Windows: завантаження, завантаження та спільне використання.

Папка для завантаження також автоматично не додає завантажені раніше фотографії. Це допомагає обмежити використання пам’яті, але також робить вашу бібліотеку фотографій у Windows неповною.

iCloud-Windows-Photos-Integration

Папки додатків також недоступні в Windows. У багатьох випадках вони вам не знадобляться, оскільки програми, для яких зберігаються файли, можуть працювати лише на macOS або iOS. Однак якщо вони вам потрібні, вам потрібно буде перенести їх вручну або розглянути інше хмарне рішення для зберігання даних, якщо ви використовуєте ПК.

Клієнт macOS також не є ідеальним. Наприклад, відображаючи статус синхронізації файлів, iCloud виявляє деякі помилки. Зазвичай несинхронізовані файли мають накладені на них спеціальні індикатори.

Часто папки не матимуть піктограми статусу, що зазвичай вказує на те, що вони синхронізовані. Однак на тестуванні я виявив, що часто це не так. Інші папки показали, що вони не синхронізовані, поки я не натиснув на них, після чого вони негайно змінили статус.

iCloud працює справді безперебійно, але, звичайно, є розчарування. Кожен, хто використовує комп’ютер під керуванням Windows, а не час від часу, повинен розглянути інші варіанти, як-от будь-який наш найкращий хмарний сховище для вибору Windows.

Файлообмінник & Синхронізація

Синхронізація файлів проста з iCloud. Якщо ви використовуєте macOS, як папка документів, так і робочий стіл синхронізуються за замовчуванням.

iCloud також синхронізує зображення, збережені в Apple Photos.

Інші служби Apple також синхронізуються через iCloud. Сюди входять нагадування, нотатки, сірі та календарі. Навіть ваші налаштування системи можна синхронізувати між пристроями.

Синхронізація також поширюється на безліч сторонніх додатків, які інтегруються з iCloud. Іноді виникають проблеми із синхронізованими папками, що належать стороннім додаткам, які не відображаються в iCloud Drive, і видалені папки додатків не відходять.  

Загалом, синхронізація – це фактично одна з найсильніших функцій iCloud Drive, якщо ви дотримуєтесь продуктів Apple.

Можливості спільного використання iCloud не настільки сильні. Насправді історично iCloud не мав загальної підтримки для спільного використання, на відміну від більшості інших основних хмарних служб зберігання даних. Apple додала можливості спільного користування індивідуальними програмами, такими як Notes, Keynote, Numbers і Pages.

Однак на сьогоднішній день спільний доступ до програми iCloud Drive доступний у бета-версії iOS 11 та macOS High Sierra. Офіційні версії виходять цієї осені.

Поки що реалізація виглядає сильною. Багато постачальників хмарних сховищ вимагають використання веб-інтерфейсу для обміну файлами. Функцію спільного використання бета-версії iCloud можна використати в Finder. Клацніть правою кнопкою миші елемент, перейдіть до розділу “Поділитися” та натисніть “Додати людей”.

Ви можете встановити дозволи, щоб інші могли редагувати ваші файли та ділитися вашим вмістом. У будь-який момент ви також можете закінчити спільний доступ, щоб файл знову став виключно вашим.

Нова функція, однак, не підтримуватиме захист паролем для посилань або не дозволяє встановлювати терміни придатності посилань, як це роблять деякі хмарні служби зберігання, зокрема Dropbox, Sync.com та pCloud.

Майбутня функція спільного доступу також обмежена окремими файлами.

Ви не можете ділитися папками, тому iCloud все ще не стане найкращим інструментом для великих проектів, які потребують доступу до багатьох файлів. Для співпраці краще вирішити хмарне сховище типу Google Drive (читайте наш огляд Google Диска для повного зображення). Також пам’ятайте, що бета-функції можуть змінюватися.

Швидкість

Один з найбільших недоліків iCloud – це його швидкість.

Щоб оцінити, наскільки швидко iCloud передає файли, я провів кілька тестів на швидкість, використовуючи папку з гіпсокартоном на блискавці, яку Cloudwards.net використовує для тестування. Підключення до Ethernet, яке використовується для проведення тестів, має середню швидкість 29.54Mb / s вниз і 5.88Mb / s.

Ось результати:

Тестовий файл (846,2 Мб) Час завантаження: Швидкість завантаження: Час завантаження: Швидкість завантаження:
Тест 1:19:425.81Mb / s22:275,07 Мбіт / с
Тест 2:19:655.74Mb / s19:785.70Mb / s
Середній:19:535.76Mb / s21:035.30Mb / s

Ці цифри не є гарними. iCloud займає майже 20 хвилин, щоб завантажити папку 1 Гб, що не страшно, особливо зі швидкістю 5,88 Мбіт / с. Однак той факт, що на завантаження тієї самої папки пішло більше 20 хвилин, – це голова. Половина цього часу була б прийнятною.  

Ці результати будуть досить розчаровують у відриві, але піктограма статусу баггі iCloud важко дізнатися, коли файли синхронізовані. Коли Apple переслідує абсолютно безперебійний досвід, коли все просто працює, проблеми з синхронізацією ще більше дратують.

Безпека & Політика конфіденційності

Кожен, хто пам’ятає про витік фотографій iCloud 2014 року, може бути здивований, побачивши високу оцінку безпеки та конфіденційності. Важливо вирішити інцидент. Відповідальний хакер насправді не зміг застосувати жорстоку атаку і покладався на фішинг, щоб отримати інформацію про ім’я користувача та пароль знаменитостей.

Епізод – це скоріше нагадування про використання надійного пароля для захисту облікового запису, а не помилку безпеки на кінці Apple.

Apple має кілька пристойних функцій безпеки для захисту вашого вмісту iCloud Drive та статтю про їх використання.

Однією з таких особливостей є двофакторна автентифікація, яка працює, перевіряючи надійні пристрої перед тим, як дозволяти входити в систему. На пристроях iCloud Drive не розпізнається, вам буде запропоновано ввести шестизначний код, надісланий на ваш мобільний пристрій.

На серверах драйвера iCloud ваші дані шифруються за допомогою 128-бітного AES, майже нерозбірного протоколу. Варто відзначити, однак, що пошта, яка також зберігається в iCloud, є винятком і не зашифрована у спокої. iCloud Drive також використовує TLS для захисту даних у дорозі.

iCloud Drive не є постачальником нульових знань. Хоча деякі служби Apple, як-от iMessage, зашифровані в кінці, щоб Apple ніколи не отримала доступ до ваших даних, iCloud Drive не отримує такого ж режиму. Це означає, що Apple зберігає ключі шифрування ваших файлів iCloud Drive, які потенційно можуть бути викрадені або використані для передачі ваших файлів за рішенням суду..

Однак Apple була досить безпечною і не дуже співпрацює з правоохоронними органами. Для пересічного користувача iCloud буде достатньо захищеним. Однак якщо повна безпека має для вас найважливіше, вам краще надавати послуги з нульовими знаннями, як Sync.com.

Конфіденційність також захищена Apple. Ваша інформація не продаватиметься рекламодавцям, і Apple лише записує дані про використання для цілей розвитку з вашої згоди.

Обслуговування клієнтів

Оцінка підтримки клієнтів для iCloud Drive цікава. Дивлячись на службу підтримки клієнтів хмарних служб, одним з найчастіших недоліків, з яким ми стикаємося, є відсутність підтримки телефону. Для iCloud Drive, однак, немає інших варіантів.

Якщо ви звернетесь за допомогою до iCloud на веб-сайті Apple, ви можете отримати відповіді одним із двох способів: по телефону або через сторінку спільноти iCloud. Немає електронної пошти чи підтримки в чаті. Хоча включення підтримки телефону є фантастичним, найкраще обслуговування клієнтів має вибір.

Система дзвінків дуже хороша. Apple уникає дратівливих очікувань телефону, надаючи можливість зворотного дзвінка.

Спільнота підтримки менш вражаюча. Члени часто допомагають і можуть допомогти вам вирішити проблеми, але багато питань, які люди задають, потрапляють під радари. Наприклад, на це питання щодо спільного використання папок нотаток ніколи не відповідали, незважаючи на те, що вісім інших користувачів вибрали “У мене теж це питання”.

На жаль, це не поодинокий випадок. Підтримка через форум – це рулон кісток. Ви можете знайти точну відповідь, яка вам потрібна, або зовсім не пощастить, коли ваше запитання вічно сидить у порожнечі спільноти підтримки.

Оскільки в Apple є магазини з цегли та будівельних розчинів, він може особисто запропонувати допомогу для iCloud Drive. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто не дуже досвідчений в технології та потребує покрокового керівництва.

Хоча більше варіантів було б бажаним включенням при зверненні за допомогою до iCloud Drive, загальна підтримка є надійною. Apple “генії” в магазині знають, що вони роблять, і оператори дзвінків корисні.

Вирок

iCloud Drive – рішення не для всіх. Буде багато людей, котрі розглядають деякі питання, обговорені в цьому огляді, як порушувачі угод. Якщо вам потрібне рішення для зберігання нульових знань, потужний інструмент співпраці або широко використовуйте Windows, розгляньте інші варіанти.

Однак для середньостатистичного користувача Apple iCloud Drive – це надійний сервіс, завдяки якому ваші пристрої працюють разом на конкурентному рівні. Вона вже вбудована в операційну систему, тому вам потрібно лише почати її використовувати.

Які ваші думки щодо рішення хмарного сховища Apple? Чи рекомендуєте ви це, чи бажаєте скористатися іншою послугою з наших оглядів хмарного сховища? Повідомте нас у коментарях нижче, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me