Огляд драйву Amazon – оновлено 2020 рік

Огляд Amazon Drive

Потужні вдосконалення порівняно з попередніми версіями, у Amazon Drive є кілька занадто багато проблем, щоб їх можна вважати по-справжньому хорошим постачальником хмарного зберігання.


Огляди хмарного зберігання

Огляди Amazon Drive, як правило, не були добрими. Ведучим у списку скарг була відсутність функції синхронізації, основи хмарного сховища. Однак багато що змінилося, включаючи його назву (раніше це було Amazon Cloud Drive), і з невеликим фанфаром послуга стала набагато кращою. Насправді, нещодавно він склав наш список із десяти найкращих альтернатив Dropbox, головним чином, завдяки його чудовій ціні.

Заслуговує чи хмарний сервіс Amazon на зберігання першого, другого чи десятого погляду від вас, багато в чому залежатиме від ваших потреб. Є ще проблеми з сервісом, зокрема відсутність інструментів продуктивності та відсутність шифрування на стороні сервера.

Якщо ви готові спробувати послугу, ви можете підписатись на 5 ГБ безкоштовного сховища плюс необмежену кількість фотографій, перейшовши на Amazon Cloud Drive. Якщо ви все ще вирішите, наступний огляд Amazon Drive допоможе вам визначити, де він стоїть порівняно з найкращими хмарними послугами зберігання даних.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Amazon Drive

Особливості

Amazon Drive знаходиться в набагато кращому місці, ніж це було навіть рік тому, коли це стосується функцій, але він ще має зробити якусь роботу.

Однією з найбільших проблем, які раніше мали Amazon Drive, є те, що він не мав клієнта для синхронізації, що не дало йому конкурувати як серйозна хмарна служба зберігання даних. З того часу Amazon виправляв цю проблему і тепер використовує ту саму модель папки синхронізації, яку популяризує Dropbox. У ньому також є додатки для смартфонів для Android та iOS.

Ще краще, воно використовує блокове копіювання файлів на рівні синхронізації вмісту. Цей спосіб копіювання файлів створює швидші синхронізації, оскільки він копіює лише ті частини файлів, які змінилися, а не повторну передачу всього файлу. Це єдиний хмарний сервіс зберігання даних, про який ми знаємо, окрім Dropbox та Egnyte, які це роблять.

На Amazon Drive також є сповіщення на панелі завдань, які попереджають вас про активність та дозволяють зменшити швидкість синхронізації.

Попередній перегляд файлів доступний для поширених типів файлів, включаючи розширення Microsoft Office. Ви також можете переглядати фотографії та дивитися відео. Ви можете зберігати музику, але не можете відтворювати її безпосередньо з веб-інтерфейсу Amazon Drive. Однак Amazon Music має змогу отримати доступ до вашої музичної папки (це було для нас).

Amazon Drive не включає будь-які інтеграції продуктивності роботи, такі як Office Online і Google Docs, що, мабуть, є найбільшим його перевагою як альтернатива Dropbox, Google Drive або OneDrive. Що ще дивно, сервіс ще не проводить версію файлів, що відштовхне деяких користувачів. Ще два великих пропуски – це не шифрування в режимі спокою та захист паролем для посилань.

Хоча Amazon Drive має чудові функції, зрозуміло, що ще належить зробити багато.

Ціноутворення

Amazon Drive надає вам 5 Гб безкоштовного сховища. Це на 3 Гб більше, ніж Dropbox, але він не наблизився до розміщення Amazon Drive у нашому списку найкращих безкоштовних постачальників хмарних сховищ. Однак якщо ви є прем’єр-міністром Amazon, ви можете зберігати необмежену кількість фотографій.  

Якщо 5 Гб недостатньо, в даний час в Amazon Drive доступно 13 планів зберігання даних, що робить його найбільш гнучким варіантом хмарного зберігання підписки, який ми ще бачили, навіть вибиваючи Google Диск. Крім цього, ставки більш ніж розумні.

На Amazon Drive раніше існував необмежений план зберігання всього за 60 доларів на місяць. Однак компанія припинила свій необмежений план зберігання в червні 2017 року. Хоча це може розчарувати, план зберігання Amazon Drive на шістдесят доларів в 1 ТБ приблизно на 40 доларів менше, ніж пропонують Dropbox і Google Drive.

На жаль, на жаль, Amazon Drive не має реферальної програми, щоб отримати додаткове безкоштовне сховище. Якщо це те, що вас цікавить, Sync.com також надає 5 Гб безкоштовного сховища, а також додатковий гігабайт для кожного вашого друга (читайте наш огляд Sync.com для більш детальної інформації).

Простота використання

Якщо у вас вже є обліковий запис Amazon Prime, ви можете увійти на веб-сайт Amazon Drive з тими самими обліковими записами та матимете негайний доступ до своїх 5 Гб безкоштовного сховища. Користувацький інтерфейс досить простий і не повинен доставляти більшості людей ніяких труднощів, незалежно від того, користувалися вони хмарним сховищем раніше чи ні.

Щоб завантажити файл, просто натисніть кнопку «завантажити» у верхньому лівому куті. Ви можете завантажити окремий файл або всю папку. Ви також можете створювати папки та перетягувати файли з інтерфейсу користувача.

Клієнти на робочому столі доступні для ПК та Mac. Установка швидка і створює папку синхронізації у вашій файловій системі.

Будь-які файли, які потрапляють у цю папку, надсилаються до хмари. Якщо у вас встановлені інші комп’ютери з клієнтами синхронізації, ці файли також будуть передані разом із ними. Це означає, що ви можете вносити зміни до файлів та отримувати доступ до змінених версій з інших пристроїв без необхідності переносити їх вручну.

Меню панелі завдань Amazon Drive дозволяє швидко перевірити стан завантаження файлів та керувати своїми налаштуваннями, натиснувши «налаштування».

Ми також протестували додаток Android, щоб оцінити загальний досвід роботи з мобільними пристроями. Мобільні програми дозволяють вам отримувати доступ до своїх файлів і надсилати вміст на телефоні в хмару, включаючи фотографії

Загалом досвід не кидає на вас жодних кривих кульок, і нам дуже подобається дизайн. Amazon Drive не робить нічого вражаючого, коли йдеться про досвід користувачів, але також не розчаровує.

Файлообмінник & Синхронізація

Amazon Drive має основний обмін файлами та папками, які можна ініціювати з веб-інтерфейсу, папки синхронізації або мобільних додатків. Ви можете поділитися вмістом, натиснувши на нього та натиснувши кнопку «поділитися».

Доступно декілька варіантів спільного використання контенту: Ви можете створити посилання, надіслати електронною поштою або опублікувати свій вміст безпосередньо у Facebook або Twitter.

Це досить зручно, але Amazon має певну роботу, щоб зробити обмін файлами настільки ж безпечним, як сервіс, як Sync.com або навіть Dropbox. Відсутність можливостей включає можливість захищати паролем посилання та розміщувати на них дати закінчення доступу.

Принаймні, на Amazon Drive є вкладка “Спільний доступ” для швидкого аудиту вмісту, яким ви поділилися. Це те, що багато хмарних служб зберігання даних, включаючи Диск Google, не помічають. 

Amazon дозволяє також ділитися папками, але не дає користувачам редагувати дозволи на завантаження файлів у ці папки. Це сильно обмежує його використання для співпраці.

Синхронізація, як ми вже згадували, тепер є опцією з Amazon Drive, і команда розробників навіть додала можливості синхронізації на рівні блоків. Це висуває Amazon Drive попереду більшої частини змагань щодо синхронізації пристроїв.

Однак, якщо чесно, сервіси з нульовим знанням, такі як Sync.com та SpiderOak, не можуть включати синхронізацію на рівні блоків, оскільки приватне шифрування та синхронізація на рівні блоку не грають разом. У Amazon Drive також є функція під назвою селективна синхронізація, яка дозволяє вимкнути синхронізацію для певних файлів, щоб вони не зберігалися на вашому жорсткому диску.

Єдине питання щодо підходу Amazon Drive до селективної синхронізації – це те, що коли вимкнути синхронізацію, ви більше не бачите цих папок у папці синхронізації. Нам більше подобається підхід Dropbox, який просто позначає вміст, який недоступний в режимі офлайн, але все ж дозволяє вам бачити все.

Швидкість

Як завжди, оцінюючи хмарну службу зберігання, ми вирішили коротко ознайомитись з тим, як Amazon Drive обробляє завантаження та завантаження файлів. Як і більшість шанувальників технологій, ми терпімо трохи терпіння.

Наші тести проводились за допомогою тестової папки об’ємом 10 ГБ, яку ми використовуємо для звичайного тестування. Випробування проводилися з місця поблизу Бостона, штат Массачусетс, через з’єднання WiFi зі швидкістю завантаження близько 200 Мбіт / с та швидкістю завантаження близько 12 Мбіт / с..  

Ось наші результати:

Тест 1: Тест 2: Середній:
Завантажити:15:5016:5016:20
Завантажити:2:101:502:00

Приблизно п’ятнадцять хвилин на гігабайт – це приблизно те, де ми любимо бачити завантаження, тоді як дві хвилини для завантаження – трохи швидше, ніж у середньому.

Ці швидкості також призначені для початкових передач файлів. Під час синхронізації на рівні блоків пам’ятайте, що кожного разу, коли зміни вносяться до файлу, вже скопійованого в іншому місці, слід очікувати, що оновлення відображатимуться значно швидше, ніж розміщені вище.

Amazon Drive також дозволяє скоротити завантаження та швидкість завантаження, якщо ви виявите, що синхронізація впливає на ваші системні ресурси. Однак під час нашого тестування ми не вважали, що це так. Під час наступних тестів нам вдалося передавати відео YouTube, поки синхронізація тривала без проблем.

Безпека

Хороша хмарна безпека починається з шифрування, яке в ці дні має стати основним очікуванням. На жаль, Amazon Drive вибивається за ворота, не в змозі зашифрувати дані користувачів у режимі спокою на своїх серверах.

Ми стали підозрілими, коли не змогли знайти жодної згадки про те, який протокол шифрування він використовує в Інтернеті, тому ми двічі перевірили підтримку Amazon Drive. Після деяких заплутаних покроків (див. Підтримку, нижче), ми нарешті отримали підтвердження, що дані не шифруються.

З іншого боку, безпека центрів обробки даних з Amazon повинна бути чудовою. Хмара Amazon Drive використовує ту саму серверну мережу, яку Amazon використовує для Amazon S3 та власні внутрішні дані.

Amazon підтримує двофакторну автентифікацію для ваших даних для входу, яку ви можете ввімкнути через сторінку свого облікового запису Amazon.com. Це ті самі облікові дані, які використовуються для платформ електронної комерції, Amazon Video та Amazon Drive. Двофакторні облікові дані запобігають слабкому або вкраденому паролю для того, щоб хтось інший входив у ваш обліковий запис.

Окрім цього, це не гарні новини. Ми, як правило, рекомендуємо користувачам взяти свою конфіденційність у свої руки, але у випадку Amazon Drive – це набагато важливіше зробити це.

Якщо ви все-таки вирішите використовувати Amazon Drive, вам потрібно переконатися, що ви спершу зашифруєте свої файли за допомогою такої послуги, як Boxcryptor.

Підтримка

Підтримка Amazon Drive нижча за середню, і це пов’язано з тим, що Amazon підтримує всі свої послуги разом. Це означає, що представники служби підтримки обробляють платформу електронної комерції, Amazon Video, Amazon Music, Amazon Drive та все інше, що призводить до проблем із прогалинами знань. Результат полягає в тому, що, хоча доступна підтримка електронної пошти та чат в реальному часі, отримати відповіді на ваші запитання досить важко.

Наприклад, ми надіслали службі підтримки клієнтів Amazon електронний лист із запитом про кілька запитань щодо синхронізації на рівні блоків, протоколів шифрування та інших технічних питань. У відповідь ми отримали електронний лист, що посилає нас на політику конфіденційності Amazon, гарантуючи, що ніхто в Amazon не може отримати доступ до наших файлів, і повідомляє нам, що файли зберігаються “У службі Amazon Simple Storage Service (S3); таку саму високомасштабну, надійну, швидку інфраструктуру зберігання даних, яку Amazon використовує для запуску власної глобальної мережі веб-сайтів. “

Розчарувавшись, ми замість цього відкрили сесію чату з Amazon і задали просте запитання: чи зберігаються файли на Диску Amazon зашифровані?

Ось відповідь, яку ми отримали: “Так, якщо ви ввійдете, то ви маєте право на доступ. Інша людина не може отримати доступ до ваших файлів без входу. “

Гаразд, не зовсім хочеться, щоб ми хотіли знати, тому ми уточнили питання, і через кілька хвилин нам дали поради, що іноді Amazon змушує нас пройти двоетапну процедуру перевірки на невідомих пристроях. Ще не те, що ми шукали.  

Без зміни, ми спробували ще раз. Нарешті, після тривалого очікування, технік повернувся з відповіддю: “Коли я перевірив, що немає зашифрованого, це буде те саме, що ви завантажили”.

Відповідь, полягає в тому, що ні, Amazon ще не шифрує ваші файли на своїх серверах, але “відбудуться зміни”. Ми намагалися з’ясувати, коли ці зміни можуть статися, але ця дискусія нікуди не пройшла швидко.

Хороша новина полягає в тому, що технічні працівники Amazon доступні цілодобово, агенти чату доступні і на електронні листи відповідають на них протягом дня на основі наших тестів. Ви просто повинні бути трохи наполегливими і не погоджуватися на нерелевантні відповіді.

Вирок

За останній рік Amazon Drive пройшов довгий шлях і зараз багато в чому є життєздатним варіантом зберігання хмар. Це дуже конкурентоспроможно і дозволяє зберігати необмежену кількість фотографій, хоча вартість і зберігання ніколи не були проблемами. Найбільша відмінність полягає в тому, що Amazon Drive тепер можна використовувати для синхронізації, і насправді, здається, керують цим процесом краще, ніж більшість хмарних служб зберігання.

Однак, Amazon ще має певну роботу.

Обмін файлами можна зробити більш захищеним із захистом паролем, і ми хотіли б побачити Office Online, Google Docs або навіть натиснуту програму нотаток для підвищення продуктивності роботи. Без цих можливостей можливості синхронізації обмежені. Крім того, хоча підтримка є доступною, спеціальна підтримка Amazon Drive забезпечить кращого навчання представників підтримки.

Найбільшим недоліком використання Amazon Drive є те, що компанія не шифрує файли, що зберігаються на її серверах. Враховуючи популярність Amazon, важко не уявити, що це велика ціль для потенційних хакерів, і це робить нас подвійно нервуючими. Якщо ви все-таки вирішите скористатися Amazon Drive, розумною грою було б зашифрувати ваші файли, перш ніж надсилати їх у хмару.

Ми будемо інформувати вас, якщо і коли Amazon Drive вирішить додати шифрування в режимі спокою. Тим часом ми сподівалися, що вам сподобався наш огляд Amazon Drive. Залиште коментарі нижче та дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map