Огляд Диска Google – оновлено 2020 рік

Огляд Google Диска

Google Drive, напевно, є одним з найкращих інструментів хмарної співпраці там, але його бракує, коли мова йде про синхронізацію функцій, безпеку та параметри резервного копіювання. Прочитайте наш повний огляд Google Диска для отримання детальної інформації.


Огляди хмарного зберігання

Google Drive – це близько мільярда користувачів – найпопулярніший сервіс для зберігання хмар у світі. Якщо ви користувач Google або у вас телефон Android, ви вже користуєтесь сервісом, який, безумовно, допомагає змінювати цифри.

Додатки Google відомі своєю простотою використання, і Диск Google не є винятком. Це одна з найкращих служб для співпраці завдяки офісному набору Google та величезній бібліотеці сторонніх додатків. Якщо ви орієнтовані на ваш бізнес, ознайомтеся з нашим найкращим керівництвом для синхронізації файлів підприємства та поділіться посібниками щодо послуг, що відповідають рахунку. Google Drive також має хороші можливості спільного використання та високі швидкості передачі.

Безпека та конфіденційність Google не настільки сильні, як ви отримаєте від своїх конкурентів. Ви можете знайти їх у нашому списку найкращих хмарних сервісів зберігання даних. Цінові плани на Диску Google теж не є особливо конкурентними. Ми розповімо докладніше про безпеку, конфіденційність та інші функції в цьому огляді на Диску Google.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Google Диска

Особливості

Google Drive хороший для співпраці. Насправді, єдина краща послуга для неї – Dropbox Business. Прочитайте наш огляд Dropbox Business, щоб дізнатися більше про нього. Ви можете знайти повний перелік чудових служб співпраці в нашому найкращому хмарному сховищі для спільної роботи.

google-drive-docs

Найбільший внесок у можливості співпраці Google Диска – це офісний набір Google, який включає Документи, Таблиці та Слайди. Google Документи дозволяють створювати та співпрацювати з іншими текстовими документами, Google Sheets дозволяє працювати з електронними таблицями, а Google Slides дозволяє створювати презентації.

Оскільки ці додатки відповідають Microsoft Word, Excel та PowerPoint, у Google є розширення Chrome, яке дозволяє переглядати, редагувати та конвертувати між своїми офісними файлами та Microsoft. Якщо ви працюєте в основному з документами і Google Диск вам не підходить, ознайомтеся з нашим кращим хмарним сховищем для переліку документів для інших варіантів.

google-drive-photo-preview

Ви також можете переглядати фотографії та відтворювати відео на Google Диску. Приватний переглядач фотографій не може редагувати ваші фотографії, але ви можете зв’язатися з редактором Pixlr для цього. Ви також можете відтворювати відео, використовуючи вбудований програвач. Можливості фото та відео на Диску Google допомогли посісти друге місце у нашому найкращому хмарному сховищі за фото та відео.

Найпопулярніший сервіс у цьому посібнику – це pCloud, про який ви можете дізнатися більше в нашому огляді pCloud.

У Google є багато інших додатків, зокрема фотографії, тримати, календар тощо. Google Photos дозволяє легко керувати своїми фотографіями і дозволяє завантажувати необмежену кількість їх, якщо ви робите це “високою якістю” замість “оригіналу”. Це простий у використанні і дозволяє ділитися своїми фотографіями в соціальних мережах. Він також може їх редагувати.

Google Keep – це додаток для створення приміток, який представлений у нашому списку найкращих додатків для запису приміток. Календар Google може запам’ятати ваші події та синхронізувати їх на кількох пристроях.

програми сторонніх розробників google-drive

Крім власних програм, на Google Диску є стороння бібліотека додатків, яка містить сотні, якщо не тисячі, інтеграцій програмного забезпечення, які ви можете додати. Більшість із них також безкоштовні.

Ці варіанти співпраці допомогли йому зробити наш найкращий хмарний сховище для списку команд, хоча і як останній вибір у ньому.

Резервне копіювання файлів також є опцією, оскільки Google оновив свого клієнта для настільних ПК у червні 2017 року. Клієнт, який зараз називається “резервна копія та синхронізація”, дозволяє створювати резервні копії папок на Диску Google.

Резервне копіювання безперервне, тобто коли зміни у файлах у папках, позначених для резервного копіювання, трапляються, ці зміни копіюються на віддалений сервер. Це зручно, але це не забезпечує простоту використання та швидкість роботи спеціалізованого інструменту резервного копіювання в Інтернеті.

Огляд функцій Google Диска

Логотип Google Дискаwww.google.com

Починає від $ 167 на місяць за 100 планів GBAll

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
128-розрядний AES

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
НАС

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Плани Google раніше були дорожчими, але останнім часом вони їх оновили. Вони все ще не входять до числа найкращих пропозицій хмарного сховища, але те, що Google Drive не має за якістю, має і кількість. Його вільний план теж великий.

Безкоштовний план забезпечує 15 Гб пам’яті, що допомогло Google Диску заробити місце в нашому найкращому списку безкоштовного хмарного сховища.

Завдяки шести платним планам Google Drive пропонує велику гнучкість. Ви можете отримати 100 Гб за 2 долари на місяць або 19,99 доларів на рік. Якщо вам потрібно більше, план 2 ТБ коштує $ 9,99 на місяць або $ 99,99 на рік.

Плани вищих рівнів не пропонують щорічну знижку. Вони починаються від 2 ТБ за $ 19,99 на місяць і закінчуються в 20 ТБ за 199,99 доларів на місяць. Жодне не входить до числа найкращих значень у хмарному сховищі. Це найкраще ілюструє той факт, що pCloud пропонує план підписки на 2 ТБ всього за 9,99 доларів на місяць, що становить половину вартості Диска Google.

Простота використання

google-drive-web-додаток

Ви можете отримати доступ до Google Диска, використовуючи веб-, настільний або мобільний клієнт. Веб-клієнт дозволяє використовувати браузер з будь-якого комп’ютера. Його дизайн мінімальний, чіткий, і ви його впізнаєте в багатьох інших програмах Google.

Меню зліва дозволяє вам переміщуватися на диску та створювати нові папки чи файли. Ви можете шукати вміст за допомогою панелі пошуку вгорі. Він здійснює повнотекстовий пошук, тобто він здійснює пошук за вмістом ваших документів. Це корисно, якщо ви не можете згадати, де ви щось написали.

Область швидкого доступу під панеллю пошуку допомагає швидко відкривати останні файли. Область вмісту може відображати ваші файли та папки в сітці або в списку списку. Працювати з ним легко, оскільки ви можете змінити вміст правою кнопкою миші або перетягнути його, щоб перемістити його. Ви також можете перетягувати файли, щоб завантажити їх, але ми вважаємо за краще, якщо ви можете кинути вміст кудись, щоб завантажити його.

google-drive-desktop-app

Настільний додаток складається з папки синхронізації та піктограми системного лотка. У вас не виникне проблем із його використанням, оскільки орієнтуватися просто і просто. Він доступний для Windows та macOS. Якщо вам потрібна підтримка Linux, прочитайте наш кращий хмарний накопичувач для Linux.

google-drive-mobile-додаток

Додаток для мобільних пристроїв попередньо встановлено на більшості телефонів Android та дозволяє отримувати доступ до своїх файлів у дорозі чи офлайн. Ви навіть можете редагувати їх, не завантажуючи їх спочатку, що вимагає багатьох інших служб. Додаток також доступний для iOS. Google Photos, яка ділиться простором з Google Drive, автоматично завантажує ваші фотографії та відео.

Файлообмінник & Синхронізація

Обмінюватися файлами та папками на Диску Google легко. Ви можете створити посилання та скопіювати та вставити його або надіслати електронною поштою. Ви також можете надіслати його безпосередньо у Facebook чи Twitter. Люди, які отримують посилання, можуть переглядати, коментувати чи редагувати залежно від встановлених дозволів. Є таблиця, яка показує вам, хто також має доступ до неї.

Ви можете піти далі, забороняючи редакторам змінювати доступ та додаючи нових людей. Ви також можете відключити параметри для завантаження, друку та копіювання для коментаторів і глядачів.

Однак не можна встановити пароль доступу. Ви також не можете надсилати посилання для завантаження або обмежувати кількість завантажень. Що ви можете зробити, це встановити термін придатності для кожної людини, з якою ви поділилися своїм вмістом. Ви можете сказати, чим поділилися інші з вами, перейшовши в папку “поділився зі мною”, але немає такої папки для вмісту, яким ви поділилися..

Обмін папками працює аналогічно, але з різними можливостями. Люди, яких ви запрошуєте, можуть мати дозвіл на “організацію, редагування & перегляд “або” лише перегляд “.

Google Drive застосовує чіткий підхід до спільного доступу, але це недостатньо добре, щоб перейти до найкращого хмарного сховища для спільного доступу. На вершині цього – Sync.com, наш найкращий хмарний сервіс зберігання хмар. Щоб дізнатися більше про те, що добре працює під час обміну, читайте наш огляд Sync.com.

папка google-drive-sync

Функція синхронізації Диска Google покладається на спеціальну папку у вашій файловій системі, яку називають папкою синхронізації. Коли ви помістите файл у папку, він надсилається до хмари та інших пристроїв, підключених до вашого облікового запису. Такий спосіб роботи називається загальною моделлю синхронізації, і його винайшов Dropbox. Ви можете дізнатися більше про популярну послугу в нашому огляді Dropbox.

Програма для резервного копіювання та синхронізації Диска Google дозволяє синхронізувати конкретні папки на комп’ютері, а також будь-яку папку з комп’ютера в хмару. Ми вибрали одну папку, але програма почала синхронізувати все на Диску. Повторне відкриття програми вирішило проблему. В цілому процес синхронізації проходить безперебійно.

google-drive-backup-sync

Ви також можете створювати резервні копії папок за допомогою настільного додатка. У Windows 10 “документи”, “малюнки” та “робочий стіл” вибираються за замовчуванням.

Швидкість

Google Drive має мережу серверів по всьому світу, тому швидкість передачі даних не повинна страждати від відстані до сервера. Ми провели тести, використовуючи Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с..

Середній час завантаження був близьким до того, що ми очікували, враховуючи швидкість завантаження, тому Google Диск отримує найкращу оцінку. Однак завантаження забирало більше ніж удвічі більше часу, ніж у середньому, три хвилини та дев’ять секунд.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:22:4200:22:4000:22:41
Час завантаження00:03:1500:03:0400:03:09

Диск Google не використовує алгоритм синхронізації на рівні блоків, який би пришвидшив передачу файлів, які вже завантажені, передаючи лише змінені частини.

Якщо настільний додаток Google Диска сповільнить ваш комп’ютер, ви можете перейти в меню налаштувань і зменшити пропускну здатність..

Безпека

google-drive-security

Google регулярно проходить кілька незалежних аудитів безпеки. G Suite та Cloud Cloud Platform отримує аудит SOC1, SOC2 та SOC3 для ISO / IEC 27001, 27017 та 27018. Також він пропонує свою програму винагородження вразливості для веб-ресурсів, що належать Google, якщо ви відчуваєте себе хакером.

Ваші дані шифруються в режимі спокою 128-бітним AES, що не так сильно, як 256-бітний AES. Однак це неможливо для всіх намірів і цілей. Під час передачі ваші файли захищаються за допомогою більш сильної версії алгоритму разом із протоколом TLS. Google також змушує HTTPS для всіх передач між користувачами та його послугами та використовує ідеальну таємницю вперед.

Google Диск, однак, не має нульових знань, оскільки йому не вистачає приватного шифрування. Це означає, що він контролює ваш ключ шифрування, і працівник шахрайства може потенційно прочитати ваші дані. Постачальники в нашому найкращому списку послуг хмарного зберігання даних з нульовими знаннями краще захищають ваші файли, тому обов’язково прочитайте їх.

Якщо ви хочете додатково захистити свої дані, Google Диск дозволяє вам активувати двофакторну автентифікацію.

Ви можете ознайомитися з нашим найбезпечнішим списком послуг хмарного зберігання, щоб знайти службу, яка ще більше захищає ваші файли. Якщо ви хочете зануритися, ви повинні знати, що Sync.com – найкращий сервіс у списку.

Конфіденційність

Google Диск підключено до проекту PRISM Американського агентства національної безпеки. Хоча АНБ каже, що проект використовується лише для націлювання терористичних загроз, а Google заборонив надавати АНБ повний доступ до приватних даних, наявність технологій та потенціал для більшого охоплення не підтримує.

Крім того, Google залишає за собою право сканувати та аналізувати ваш вміст у Gmail та Google Диску для цільового маркетингу у своїй політиці конфіденційності, кажучи:

“Ми використовуємо автоматизовані системи, які аналізують ваш вміст, щоб надати вам такі речі, як налаштовані результати пошуку, персоналізовані оголошення чи інші функції, пристосовані до того, як ви користуєтесь нашими послугами. І ми аналізуємо ваш вміст, щоб допомогти нам виявити зловживання, такі як спам, зловмисне програмне забезпечення та незаконний вміст “

Зважаючи на це, Google дбає про те, щоб не показувати вам рекламу на основі чутливих категорій, таких як раса чи стан здоров’я. Він також не ділиться інформацією, яка особисто вас ідентифікує, наприклад, ваше ім’я чи електронну адресу, з рекламодавцями, якщо ви не даєте свого дозволу.

Хоча деяким людям може сподобатися цей аспект Google, інші сприйматимуть це як особисте вторгнення та привід розглянути більш безпечні сервіси. Якщо ви хочете дотримуватися Google Drive, ви можете захистити свою конфіденційність, використовуючи такі інструменти, як Boxcryptor (читайте наш огляд Boxcryptor) для шифрування файлів на комп’ютері чи смартфоні.

Політику конфіденційності Google легко читати, має пояснення термінів, які можуть бентежити, і надає вам короткі відеоролики, що пояснюють ключові моменти, якщо ви не прагнете її читати. Також є посилання, які переносять вас на параметри налаштувань, які відповідають різним категоріям конфіденційності, тому ви можете змінити їх легше.

Ви можете експортувати копію інформації, яку Google зберігає на вас, у своєму обліковому записі Google. Ви також можете попросити видалити вміст із певних служб Google відповідно до чинного законодавства.

Google дотримується Загальних положень про захист даних. Це стосується даних громадян ЄС, навіть якщо вони передають їх за межі ЄС. Ви можете дізнатися більше про цей закон у нашому посібнику з GDPR.

Крім того, Google пропонує інструмент перевірки конфіденційності, який допоможе вам вибрати налаштування конфіденційності, які підходять саме вам.

Це все добре і добре, але врешті-решт, Google Диск не має приватного шифрування, сканує ваші дані та надає дані уряду. Якщо ви хочете зберігати конфіденційні дані у хмарі, або ви просто переживаєте про свою конфіденційність, вам слід скористатися більш приватною службою. Однією з таких послуг є Tresorit, про яку ви можете дізнатися більше в нашому огляді Tresorit.

Обслуговування клієнтів

google-drive-help center

Більшість сервісів не можуть конкурувати з технічною підтримкою Диска Google. Коли ви зіткнулися з проблемою, ваша перша зупинка стане центром довідки. Це дозволяє шукати відповідь на вашу проблему або вибирати з ряду категорій.

Відповіді чіткі та прості у дотриманні, але їх можна вдосконалити, додавши відео уроки. Кожна відповідь має три вкладки – “комп’ютер”, “Android” та “iPhone & iPad ”- це дозволяє легко знайти відповідь на свій пристрій.

Якщо довідковий центр не вирішує вашу проблему, можете задати питання на форумах користувачів. Спільнота активна, і експерти з продуктів відповідають на питання регулярно.

Якщо ви все ще не отримали відповіді, можете зв’язатися з Google. Підтримка електронної пошти говорить, що вона відповідає протягом 24 до 48 годин, але ми отримали свою відповідь через сім. Однак це все ще повільно порівняно з багатьма службами.

Для більш негайної відповіді ви можете надіслати запит на чат, який запускає дві-три хвилини. Існує навіть варіант зворотного дзвінка, коли представник Google дзвонить вам за хвилину.

Вирок

Оскільки Google Drive не пропонує шифрування знань із нульовим знанням і він був підключений до АНБ, це не корисно для користувачів, яким потрібно зберігати конфіденційні файли. Це також не зробиться, якщо вам потрібно буде зберігати багато вмісту для дешевих, оскільки цінові плани не є гарною цінністю. Безкоштовний план може бути зроблений, якщо ви працюєте з документами та зберігаєте кілька речей.

Однак його простота в користуванні та швидкість є великими. Якщо ви працюєте в команді, ви можете використовувати її продуктивність та сторонні додатки.

У відділі безпеки він не світить, тому, якщо для вас це пріоритет, перегляньте інші наші огляди хмарного сховища.

Google Диск чудово підходить для користувачів, яким потрібно співпрацювати над документами та працювати з ними. Чи буде цього достатньо для того, щоб ви спробували це, чи будете чітко керуватися і вибирати рішення, що має кращу безпеку та конфіденційність? Дайте нам знати, що ви думаєте в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map