hubiC Review – Ця послуга не працює з травня 2018 року

hubiC огляд

Колись перспективний постачальник хмарних систем зберігання даних, який тепер закрив свої цифрові двері, hubiC був прикладом підручника хорошої материнської компанії, яка сильно перебільшує свої ресурси. Прочитайте наш огляд hubiC щодо брудних деталей, а також посилання на нашу кращу статтю щодо альтернатив hubiC.


Французька компанія OVH – одне з найбільших імен у хмарних обчисленнях, спортивних 20 центрах обробки даних та понад 260 000 серверів у всьому світі. Мережа компанії фактично вміщує понад 18 мільйонів додатків. У тому числі власний hubiC OVH, хмарний сервіс зберігання даних із можливостями резервного копіювання, на які OVH заявляє, має понад 900 000 користувачів. hubiC існує з 2011 року.

Як і багато компаній, які намагаються відмовитися від конкуренції у хмарному просторі зберігання, hubiC застосував підхід для залучення користувачів з безкоштовним сховищем – 25 Гб. З hubiC, здається, стає ще краще, завдяки надзвичайно низьким тарифам: трохи більше 5 доларів на місяць за 10 ТБ. Це вдесятеро більше хмарного сховища – приблизно вдвічі менше того, що дає більша частина конкуренції.

Наприклад, за допомогою Dropbox ви отримуєте 1 ТБ за $ 9,99. На даний момент є хороший шанс, що хтось, хто читає, матиме одну з двох реакцій:

 • Вони вирішили вдарити джек-пот і готові підписатися на hubiC
 • Вони вирішили, що щось підозріло пахне, як гнила риба, змішана з ананасом.

Якщо ви потрапили під категорію номер два і все ще з нами, вітаємо! Хоча ціна hubiC реальна, неіснуючі стандарти безпеки та підтримка клієнтів є більш ніж достатньою причиною не довіряти ваші файли цій службі. Так, ви можете синхронізувати файли до хмари, хоча і без швидкості передачі файлів на рівні блоку. hubiC навіть виступає в якості сервісу резервного копіювання, хоча в ньому відсутні деякі важливі функції (наприклад, гідний планувальник).

Але навіть якщо ви можете не помітити ці проблеми, є всі підстави вважати, що люди в hubiC знаходяться на межі вимкнення речей або більше не піклуються про своїх клієнтів. Отже, якщо ви зберігаєте там файли, вони незабаром можуть зникнути.

Ми шкодуємо, що розчарували. Але гарна новина полягає в тому, що є багато чудових хмарних сервісів зберігання та резервного копіювання, які більш ніж варті їх вартості:

 • Краще хмарне зберігання 2017 року
 • Кращий хмарний резервний запас 2017 року

hubiC доводить вікове прислів’я “не судіть книгу за обкладинкою” правдою – але з усіх неправильних причин. Не забудьте прочитати повний огляд цієї послуги, перш ніж вирішити, заслуговує вона на ваш бізнес, безкоштовний чи ні.

Відвідати 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи hubiC

Ціноутворення

Більшість користувачів hubiC, ймовірно, ніколи не витратять на це ні копійки.

25 ГБ вільного місця, ймовірно, буде достатньо для зберігання гарного куска документів та фотографій. Якщо вам потрібно більше, сервіс пропонує кілька особистих планів: один на 100 ГБ, а другий на 10 ТБ. Перехід від 100 ГБ до 10 ТБ, мабуть, здається дивним, якщо ви знайомі з іншими службами зберігання хмарних споживачів, які зазвичай пропонують план 1 ТБ або 2 ТБ.. 

Однак, зважаючи на низьку вартість, пов’язану з будь-яким планом, це неможливо не помітити.

hubiC також має реферальну програму, де користувачі можуть заробляти 5 Гб додаткового місця для зберігання за рефералом (до 25 ГБ). Якщо ви підписалися на план 100 Гб, ви отримуєте 10 ГБ на одного друга (до 500 ГБ). План на 10 ТБ дає вам 500 ГБ на одного друга (до 2,5 ТБ безкоштовно).

Особливості

Одне, що відрізняє hubiC від багатьох сервісів, – це те, що це послуга зберігання та резервного копіювання у хмарі одночасно, що робить його досить рідкісним видом. Ми написали кілька статей про різницю між хмарним сховищем та резервним копієм, як ця тут. Інші сервіси, які використовують цей підхід «один в одному», включають IDrive та SpiderOakONE.  

На жаль, цього аспекту hubiC недостатньо, щоб врятувати його від інакше рідкого набору функцій.

Особливість: Опис:
Настільні програмиWindows, Mac та Linux підтримуються
Мобільні додаткиiOS, Android та Windows 8
СинхронізаціяСинхронізуйте файли на різних пристроях та у хмарі
Резервне копіюванняПапки з тегами для автоматичного резервного копіювання
Автоматичне резервне копіюванняРезервні копії можуть бути налаштовані так, щоб вони працювали щогодини, щодня або щотижня
Захист транспортного рівня (TLS)Файли захищені захищеними тунелями TLS
Версія файлівДоступно лише для резервного копіювання (не синхронізується)

У вказаному списку відсутні:

 • Інкрементальні трансферти на рівні блоків
 • Шифрування в спокої
 • Безпека нульових знань

Крім того, хоча hubiC робить автоматичні резервні копії, ви мало контролюєте, коли вони відбудуться. І, як ви побачите у розділі «Доступ до користувачів» наступного, у нас виникли проблеми з функціонуванням програми Android для hubiC.

Досвід користувача

Встановлення hubiC на робочий стіл створює папку синхронізації hubiC. Ця папка синхронізації працює на основі моделі, популяризованої Dropbox, і все, що знаходиться всередині неї, зберігається як на вашому жорсткому диску, так і в хмарі hubiC.

Окрім переміщення файлів у папку синхронізації, ви також можете клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку (але не файли) та позначити її для автоматичного резервного копіювання..

Синхронізація підключає всі пристрої, які ви підключаєте до hubiC, використовуючи двосторонню систему передачі файлів під час резервного копіювання, є суворою справою: від комп’ютера до хмари hubiC.

Він створений для захисту вмісту жорсткого диска, а не для підвищення продуктивності роботи. Як тільки ви вирішите створити резервну копію папки, hubiC відкриє екран налаштувань. Звідти ви можете встановити, скільки версій файлів підтримує hubiC і як часто працює резервна копія.

Версія зберігає попередні копії файлів, щоб ви могли будь-коли повернутися до попереднього стану. Уміння зробити це захищає вас від:

 • Помилка користувача
 • Корупція
 • Викуп

Що стосується планування резервного копіювання, hubiC надає можливість резервного копіювання папок лише раз, раз на годину, раз на день або раз на тиждень. Хоча це робить робота, резервна копія hubiC працює не так добре, як сервіси, як-от:

 • Я їду
 • CrashPlan
 • Заднє освітлення

Або більшість інших записів в онлайновому резервному просторі. За допомогою інших служб користувачі можуть встановлювати безперервний цикл резервного копіювання, щоб зберегти дані жорсткого диска, захищені майже в режимі реального часу, або встановити резервну копію для роботи в певні години в певні дні тижня.

Крім того, інші інструменти хмарного резервного копіювання дозволяють тегувати окремі файли для резервного копіювання, крім папок, плюс вони можуть автоматично мітити певні папки для резервного копіювання, щоб заощадити час. Backblaze та Carbonite навіть автоматично створюють резервні копії всіх файлів певного типу, що вони можуть робити, завдяки необмеженій підтримці резервного копіювання..

Якщо вам потрібно керувати деяким аспектом hubiC, зробіть це, клацнувши правою кнопкою миші на значку його панелі завдань. Ви можете негайно розпочати синхронізацію, призупинити її, керувати налаштуваннями та перевірити резервні копії та запущені операції.

У налаштуваннях є корисні варіанти, наприклад вимкнення синхронізації для певних папок та встановлення проміжку синхронізації.

На вкладці розширених налаштувань ви також можете обмежити швидкість завантаження та завантаження, якщо hubiC впливає на ресурси вашої системи.

Тим часом вкладка резервного копіювання змінює налаштування для кожної папки, яку ви позначили для резервного копіювання.

Досвід браузера

Браузер hubiC може отримати доступ до вмісту з будь-якого комп’ютера. Таким чином, якщо ваш персональний комп’ютер з якоїсь причини недоступний, ви можете отримати доступ до даних на чужих, не встановлюючи настільний додаток.

Веб-переглядач досить простий. Ви можете отримати доступ до синхронізованого вмісту з головної сторінки, натиснувши папку, в якій він зберігається. Ви також можете завантажувати та завантажувати файли, і є кнопка спільного доступу, яка генерує URL-посилання на будь-який файл.  

hubiC може обмінюватися файлами через:

 • Електронна пошта
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus

Або ви можете просто створити посилання та скопіювати / вставити його куди завгодно. Одна з приємних речей щодо обміну файлами з hubiC – це те, що вони дозволяють встановити термін дії вашої посилання. Багато хмарних служб зберігання цього не роблять, тому це проблема, оскільки легко забути те, чим ви поділилися.

Однак ми вважаємо за краще встановити будь-яку дату закінчення терміну дії посилання. Крім того, немає ніякого способу ділитися посиланнями нескінченно – вам потрібно обмежити 30 днів. hubiC також не посилається на захист паролем. Крім того, немає жодного способу швидко перевірити всі створені вами посилання.

Окрім перегляду синхронізованого вмісту, ви можете отримати доступ до папок, позначених для резервного копіювання, натиснувши піктограму меню у верхньому правому куті та вибравши “моя резервна копія”.

Останнє зауваження, особливо якщо ви нетерплячі до технологій: ми виявили, що багато з дій, які ми виконували на веб-сайті, протікали повільно. Наприклад, нам знадобилося майже 30 секунд, щоб створити спільні посилання. З іншими службами створення зв’язків – це миттєвий процес.

Мобільний досвід

Зазвичай ми любимо поговорити про мобільний досвід, але у випадку hubiC ми зіткнулися з маленьким корчем. І за допомогою корча ми маємо на увазі, що додаток не працює.

Нам вдалося завантажити додаток Android без проблем. Але як тільки ми відкрили його, жоден з файлів, які ми синхронізували на робочому столі, не був доступний. Ми дали йому день і оновили його купу разів, але нічого так і не з’явилося.

Окрім можливості отримати доступ до папки синхронізації, додаток hubiC для Android повинен створювати резервні копії даних телефону, наприклад:

 • Фотографії
 • Відео
 • Музика
 • Контакти
 • Календарі

Ми були дуже в захваті від цієї функції, оскільки багато хмарних сервісів резервного копіювання роблять лише резервне копіювання на робочому столі, а не смартфон. Однак кожного разу, коли ми намагалися перевірити можливості резервного копіювання Android на hubiC, нас зустрічали повідомлення про помилку:

Судячи з коментарів користувачів у магазині Google Play, ми не опинилися самі в цих проблемах. Деякі користувачі взагалі не мали доступу до своїх даних, а інші могли отримати доступ лише до деяких даних.

Проблема може випливати з того, що hubiC не оновлював свою програму з серпня 2014 року. Майже три роки без оновлення зазвичай не вказують на стабільність програми. Швидше за все, це наголошує, що видавець більше не піклується про це.


 

Швидкість

Ефективна архітектура передачі файлів має вирішальне значення для процесу хмарного зберігання. Це означає, що швидше синхронізується між пристроями, менше часу на створення резервних копій та менше впливу на ресурси системи. Щоб дізнатися, чи може hubiC іти в ногу, ми підготували стиснуту папку в 256 МБ, що містить безліч різних типів файлів і виконали кілька завантажень і завантажень, щоб врахувати її швидкість.

Ці тести проводились через мережу Wi-Fi зі швидкістю завантаження та завантаження 32Мбіт / с та 12Мбіт / с, повідомляє speedtest.net.

Ось наші результати:

Час завантаження:4:45
Час завантаження:2:30

Початкова швидкість завантаження непогана і порівняно з іншими службами вигідно. Однак час завантаження є дещо повільнішим. Зазвичай за допомогою цього тесту ми можемо завантажувати наші файли за хвилину, а зазвичай за менше 30 секунд. Хоча для hubiC це зайняло дві хвилини та 30 секунд.

Більш важливою проблемою є те, що сервіс не підтримує передачу файлів на рівні “блочного рівня”. Багато хмарних сервісів використовують цей тип архітектури, який лише синхронізує або створює резервну копію частин файлу, які були змінені, а не повторно копіював весь файл. Це робить суттєву різницю в швидкості і дозволяє безперешкодно переходити з одного пристрою на інший.

Безпека

hubiC забезпечує захищені файли за допомогою SSL, щоб запобігти підслуховуванню вмісту підслуховувачами. Що ж стосується безпеки, то це майже все, що може запропонувати служба. На відміну від більшості хмарних служб зберігання та резервного копіювання, будь-які файли, що зберігаються за допомогою hubiC, не шифруються. Це означає, що будь-який працівник hubiC або кожен, хто порушує сервер hubiC, зможе переглянути те, що ви там зберігаєте.

Ви можете спершу зробити крок шифрування файлів, але це потребує часу. Якщо ви краще не пройдете клопоту, врахуйте послугу з нульовими знаннями, наприклад:

 • Sync.com
 • pCloud
 • SpiderOak

Підтримка користувачів

Підтримка hubiC працює через сайт довідкового центру, де поширені запитання сортуються за темою. На більшість поширених запитань отримують відповіді в рядку-два, а на сайті немає поглиблених статей чи навчальних посібників. Відсутність інструктажу, ймовірно, не стане серйозною проблемою для більшості користувачів, оскільки інструменти hubiC у будь-якому випадку досить прості.

Однак є форум користувачів, на якому ви можете ніби ставити питання. Але ми не змогли знайти спосіб публікації на форумі. А ще є таке повідомлення:

«Ми перебуваємо в процесі міграції цього форуму. Незабаром з’явиться новий простір. Просимо вибачення за незручності ».

Отже, це може бути причиною того, чому. Однак під час перегляду форуму ми помітили, що з початку лютого не було жодного повідомлення користувача. Крім того, багато останніх публікацій запитували, чому hubiC перестала відповідати на запитання в першу чергу.

Наприклад:

Поза межами форуму, схоже, hubiC не має засобів прямого контакту. Немає номера телефону, на який можна дзвонити, немає прямого чату і навіть електронної адреси.

Фінальні думки

Щедрі плани безкоштовного зберігання hubiC, надзвичайно низька вартість та той факт, що він може використовуватися як хмарне сховище, так і хмарне резервне копіювання, – це дуже захоплюючі функції, але лише на папері. Відсутність передачі файлів на рівні блоку означає, що ви не будете отримувати такі ж швидкості синхронізації та резервного копіювання, як у конкурентів. Гірше, без шифрування на стороні сервера ваш доступ можуть читати і читати інші.

Найбільшою проблемою тут є те, що, схоже, hubiC перейшов у приховування.

Мобільний додаток не оновлювався назавжди (три роки), і він не працює, hubiC також не відповідає на відповіді користувачів на своєму форумі підтримки, і немає ніякого способу зв’язатися безпосередньо з компанією. Усі ці червоні прапори говорять нам про те, що фірма може бути на межі зникнення. Або це, або послуга – це лише блискуча пастка, щоб заробити гроші, і ніхто більше не намагається наглядати за цим.

Так чи інакше, ми не можемо рекомендувати зберігати ваші файли в hubiC, враховуючи той факт, що існує досить хороший шанс, що компанія може зникнути завтра – і ваші дані разом з нею. Це було б не перший раз, коли хмарний сервіс зберігання зникав із вмістом користувачів. Чи відчували ви hubiC? Якщо у вас є момент, ми хотіли б почути про це у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map