4Sync огляд – оновлено 2020 рік

4Sync Огляд

4Synch – це досить цікавий хмарний сервіс зберігання даних, який, здається, в основному орієнтований на зберігання та обмін медіа-файлами. Це добре справляється з цим, як ми описуємо в цьому огляді 4Sync, але його відсутність гнучкості робить його непривабливим для багатьох користувачів.


Огляди хмарного зберігання

4Sync – це не ваша хмарна служба зберігання хмари. Він простіший за більшість і орієнтований на збереження медіа-файлів. Це не означає, що ви не можете зберігати інші типи, але сервіс не має додатків, які працюють з ними. У цьому огляді 4Sync ми детально ознайомимося з його характеристиками та розповімо, чого не вистачає.

Хоча це не одна з наших найкращих хмарних служб зберігання даних, вона може бути суперником найкращого хмарного сховища для фотографій та відео. 4Sync не може відповідати значенню pCloud, який займає перше місце в цьому списку, тому прочитайте наш огляд pCloud, якщо ви хочете зберігати свої фотографії та відео для угоди..

4Sync має високу швидкість синхронізації та хороші параметри синхронізації та обміну, але потребує вдосконалення в інших категоріях. У решті цієї статті ми детально обговоримо функції та розповімо, як вони працюють.

Альтернативи для 4Sync

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

4Sync призначений для того, щоб допомогти вам зберігати важливі файли у хмарі та отримувати доступ до них будь-де, вдома чи в дорозі. Ви можете синхронізувати між веб-, настільними, мобільними та планшетними пристроями.

Ви можете створити резервну копію комп’ютера в тій чи іншій мірі, використовуючи його, але для цього слід скористатися хмарною службою резервного копіювання. Якщо ви хочете дізнатися більше про різницю, прочитайте наше пояснення. Якщо вам потрібно створити резервну копію комп’ютера, ознайомтеся з найкращим списком резервного копіювання в Інтернеті.

4sync-web-image-preview

4Sync фокусується на відтворенні медіа та дозволяє переглядати фотографії у вигляді мініатюр, щоб ви могли швидко знайти те, що вам потрібно. Ви можете обертати окремі фотографії або переглянути їх у слайд-шоу. Інші можуть закріплювати коментарі до ваших спільних фотографій та висловлювати свої думки щодо конкретних ділянок зображення, що чудово підходить для отримання відгуків.

Ви також можете встановити сервіс для обробки екранів, завдяки чому він автоматично завантажує їх із комп’ютера.

4sync-веб-музичний плеєр

Коли ви натискаєте грати на аудіофайлах у хмарі, з’являється стрункий музичний плеєр. Він має стандартні функції, яких ви очікуєте від музичного плеєра, включаючи створення списків відтворення, додавання пісень у чергу та переміщення. Ви також можете поділитися своїм плейлистом. Коли ви згортаєте вікно для цього, менший розмір залишається над робочою зоною та показує поточну пісню.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки місця та трафіку ви використовували, ви можете ознайомитись зі сторінкою статистики у своєму обліковому записі. Він може показувати ваше споживання за поточний або попередній місяць. Ви також можете побачити ваші найпопулярніші файли за кількістю завантажень за останній день до попередніх 14 днів.

Огляд функцій 4Sync

4Sync логотипen.4sync.com

Починається від 825 доларів США на місяць для 10000 планів GBA всі

Синхронізація

Синхронізація папки

Синхронізація на рівні блоків

Вибірна синхронізація

Управління пропускною здатністю

Синхронізуйте будь-яку папку

Файлообмінник

Обмін посиланнями на файли

Посилання паролів

Посилання Терміни придатності

Обмін папками

Дозволи до папок

Ліміти завантаження посилань

Завантажити посилання

Продуктивність

Попередній перегляд файлів

Редагування файлів

Співпраця в додатках

Office Online

Документи Google

Додаток Примітки

Відтворення медіа

Мобільні програми

Збереження файлу видалено

Версія

WebDAV

Безпека

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування

Нульові знання

Двофакторна автентифікація

Місцезнаходження сервера
Канада

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Багато сервісів пропонують декілька планів, на які ви можете вибрати, що збільшує гнучкість і дозволяє отримати той, який найбільш відповідає вашим потребам. Однак це не так з 4Sync. У нього є лише один план: Преміум.

Він забезпечує 1 ТБ пам’яті та 10 ТБ пропускної здатності на місяць, до якого ви можете додати, якщо потрібно. Якщо ви вирішите платити за місяць, вам доведеться стравити $ 16,99. Це $ 203,88 на рік. Ви отримаєте 50-відсоткову знижку, якщо заплатите за рік вперед, що в 99 доларів США еквівалентно 8,25 дол. США на місяць.

Ви можете платити всього 8 доларів на місяць, щоб отримати 2TB за допомогою Sync.com. pCloud близький до 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць або 96 доларів на рік, а Amazon Drive стягує 60 доларів на рік за 1 ТБ. Якщо вони викликають ваш інтерес, прочитайте наш огляд Sync.com та огляд Amazon Drive або ознайомтеся з усіма нашими найвищими цінами в списку найкращих пропозицій послуг хмарного зберігання..

4Sync не пропонує безкоштовний план, але існує безкоштовний 60-денний пробний період, який значно довший, ніж пропонують інші послуги. Ви можете продовжити випробування на один місяць для кожного знайомого, а вони, у свою чергу, отримають додатковий місяць. Якщо вони підписалися на Premium, ви отримаєте додаткові два місяці.

Після закінчення пробного періоду у вас є 30 днів для оновлення до Premium або ваш обліковий запис буде деактивовано.

Досвід користувача

Існує багато способів доступу до файлів, що зберігаються в хмарі 4Sync. Ви можете використовувати настільний клієнт, веб-додаток або додаток для смартфонів.

4sync-налаштування робочого столу

Настільний додаток складається з папки синхронізації та піктограми системного лотка. Ми хотіли б бачити піктограми файлів у папці синхронізації, які показують їх стан, але вони відображаються лише в тому випадку, якщо ви видалите папку чи файл із синхронізації. Інтерфейс робочого столу здається датованим, але в ньому чітко і легко переміщуватися.

Є значок, який відкриває веб-додаток і у вашому браузері за замовчуванням.

Він доступний для Windows та macOS, але не для Linux. Якщо вам потрібно працювати в Linux, прочитайте наш кращий хмарний накопичувач для Linux.

4sync-web-ui

Веб-додаток показує ваші файли у вигляді мініатюр або списків. Він також здається датованим, але він приємний і простий у використанні. Кнопки вгорі допомагають швидко виконувати загальні дії, а навігація зліва відповідає загальній структурі дерева, щоб ви не заплутувались. Ви можете перейти до простого перегляду, який приховує всі, крім суттєвих функцій, які також допоможуть вам зосередитись.

4sync-mobile-ui

Ви можете використовувати більшість однакових функцій у мобільному додатку. Угорі є панель пошуку, яка дозволяє фільтрувати файли та набір піктограм для навігації. Вони дозволяють вам отримувати доступ до своїх файлів, завантажувати з камери, бачити, що вам ділиться, зберігати файли для роботи в режимі офлайн і перевіряти налаштування каналу та облікового запису. У налаштуваннях можна ввімкнути автоматичне завантаження фотографій.

Мобільний додаток доступний для Android або iOS.

Синхронізація файлів & Обмін

Синхронізація та спільне використання важливі для хмарного сховища, оскільки вони є основними механізмами, які дозволяють переміщувати ваше сховище до хмари, отримувати доступ до нього з різних пристроїв та ділитися ним.

4sync-sync-папка

Клієнт настільного комп’ютера дотримується загальної моделі синхронізації зі своєю папкою синхронізації та піктограмою системного лотка. Піктограма дозволяє отримувати доступ до налаштувань та відкривати папку синхронізації, не переходячи через додаток файлового менеджера.

Все, що ви помістите у папку синхронізації, синхронізується до хмари, і все, що ви помістите у хмару, завантажується у папку синхронізації.

Не потрібно використовувати папку синхронізації, оскільки 4Sync дозволяє синхронізувати будь-яку папку. Якщо ви цього не хочете, можна клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку або файл і вибрати скопіювати його в папку синхронізації. Ви можете синхронізувати лише вибрані папки, але їх несинхронізація не видаляє. Він просто перериває з’єднання, що йде вперед. Щоб виключити окремі файли, ви можете додати їх до списку ігнорування.

Ви також можете точно налаштувати синхронізацію, коли ви видаляєте файли. Коли файл видаляється в Інтернеті, ви можете його видалити автоматично на робочому столі, встановити запитання, чи слід це робити, або відновити файл на сервері з локальної машини.

Окрім синхронізації, настільний додаток дозволяє ділитися своїми файлами у Facebook чи Twitter або генерувати посилання, яке ви можете скопіювати та вставити. Ви можете поділитися посиланням, яке завантажує файл, або тим, що відкриває вашу долю у веб-інтерфейсі 4Sync. Крім того, ви можете отримати HTML або код форуму, якщо ви хочете вставити частку. Немає можливості встановити пароль посилання або дату закінчення терміну придатності.

Ви можете встановити свою папку як приватну, якщо ви не хочете ділитися нею або оприлюднювати її, щоб усі, хто її запросив, мали доступ до неї. Крім того, ви можете встановити дозволи для людей, яких ви запрошуєте “лише переглянути” або “завантажити та редагувати”. Ви можете захистити спільний доступ до своєї папки, встановивши пароль і зробити його частиною піддомену. HTML-тег iframe доступний і для вбудовування його у віджет.

4sync-веб-обмін

Веб-додаток дозволяє вам робити те саме, але дає можливість скоротити ваше посилання та надіслати його також електронною поштою. Ви можете ділитися папками у Facebook, але вам доведеться підключитися до Twitter із меню налаштувань, щоб поділитися ними.

Ви можете використовувати мобільний додаток для обміну файлами та папками з встановленими програмами, такими як WhatsApp, Slack та Skype. Крім того, ви можете надіслати посилання.

Незважаючи на те, що 4Sync має хороші функції спільного доступу, він не наближається до постачальників у наших найкращих хмарних службах зберігання даних для спільного доступу.

Швидкість

В середньому на завантаження тестової папки з блискавкою 1 ГБ пішло близько 23 хвилин. Наше з’єднання було здійснено через WiFi поза Белградом, Сербія зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 102 Мбіт / с..

Час завантаження дорівнює теоретичному часу, необхідному для перенесення папки 1 Гб, тому ми можемо зробити висновок, що ви відчуєте швидше, чим ближче до серверів 4Sync. Ми припускаємо, що вони перебувають у США, оскільки компанія базується в Каліфорнії, але одна з її політик заважала команді підтримки розкривати цю інформацію.

Швидкість є більшим фактором при співпраці з уже завантаженими файлами. Замість того, щоб завантажувати весь файл після його зміни, алгоритм синхронізації на рівні блоку може перенести лише ту частину, що змінилася, що значно скорочує час завантаження. На жаль, ми виявили, що 4Sync не використовує його, оскільки наші тестові файли не завантажувалися швидше після того, як ми їх змінили.

Безпека & Конфіденційність

Якщо ви зберігаєте свої файли в Інтернеті, не маючи належної безпеки, ви хочете, по крайней мере, грати в азартні ігри. Хакери можуть вдарити вас за допомогою викупу, перехопити ваші файли під час передачі з атаками “людина-в-середині” або вкрасти ваш пароль.

Щоб уникнути того, що служби хмарного зберігання даних повинні використовувати шифрування в режимі спокою та транзиту, протокол TLS захищає ваші дані під час транзиту та двофакторну автентифікацію, щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого облікового запису. Найкращий захист для вашої конфіденційності – приватне, повне шифрування, яке не дозволяє кожному, крім вас, читати ваші файли.

На жаль, 4Sync не збирається дізнатися про свою безпеку. Ми знаємо, що ви можете використовувати SSL для захисту файлів під час передачі з комп’ютера на сервер і HTTPS захистити ваше з’єднання, де це можливо.

Служба не використовує двофакторну автентифікацію, тому обов’язково створіть надійний пароль.

У своїй політиці конфіденційності 4Sync зазначає, що збирає лише метадані та іншу інформацію, пов’язану зі статистикою, якщо ви не підписуєтесь на них через Google, Facebook чи Twitter. У цьому випадку він збирає ваші особисті дані. Однак конфіденційність ваших файлів не гарантована, як це стосується Tresorit, однієї з найкращих служб з нульовим знанням.

Підтримка

Підтримка 4Sync складається з FAQ та форми, яка дозволяє надсилати повідомлення команді технічної підтримки. Немає підтримки телефону чи чату. Поширені запитання прості у використанні, оскільки вони розділені на розділи: “загальний”, “Windows”, “Mac”, “Android” та “iPhone”.

Ми надіслали команду служби підтримки декілька запитань, і вони відповіли через пару днів. Ми не отримали електронного листа з підтвердженням, що вони отримали наше повідомлення, яке полегшило б очікування.

Вирок

4Sync – це гідний сервіс, який забезпечує простий спосіб зберігання та попереднього перегляду музичних, відео та файлів зображень. Ви можете отримати відгуки від інших про свої зображення за допомогою штифтів коментарів. Відеоплеєр відтворюватиме ваші фільми без перешкод, а музичний плеєр дозволяє вам насолоджуватися колекцією музики з хмари.

Користувальницький досвід пристойний, але вважається датованим порівняно з, скажімо, Dropbox. Спільний доступ може бути доступним, але він не має варіантів контролю вмісту. Швидкість синхронізації порівнянна з деякими швидшими службами там, але те ж саме не можна сказати щодо безпеки, оскільки 4Sync не має багатьох варіантів інших постачальників, які ми приймаємо як належне.

Послуга також повинна підвищити її цінність, зменшивши ціну або збільшивши місце для зберігання. Але якщо ви не проти сплатити рік, це хороше місце для зберігання ваших медіа-файлів. В іншому випадку перегляньте наші відгуки про хмарні сховища щодо інших послуг.

Що ви думаєте про 4Sync? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map