PlayStation Now Cloud Gaming Review – Варто це в 2020 році?

PlayStation Now Review

Хоча найдавніший сервіс хмарних ігор у нашому списку на сьогоднішній день, PlayStation Now зазнав проблем при запуску. Однак кілька років вийшли на лінійку, і вона виросла своєю власною силою, із потужними технологіями та великою бібліотекою. Прочитайте наш повний огляд PlayStation Now для детальної інформації.


Кращі хмарні ігри

PlayStation Now вже деякий час, починаючи з 2014 року на PS4, PS3, PS Vita та PS TV. Завдяки складності архітектури PS3, Sony створила власні сервери на основі PS3 для сервісу, надаючи ігри зі старої системи до (на той час) нової консолі PS4. 

На старті PS Now не був вражаючим, пошкоджений потоковими артефактами та затримкою введення лише через кілька моментів гри. Однак тепер, завдяки розширеній бібліотеці та новій технології, з якою грати, сервіс перетворився на власну, з продуктивністю, гідною нашого найкращого списку хмарних ігрових послуг. 

У цьому огляді PlayStation Now ми детально розповімо про наш досвід, витративши деякий час на послугу. Хоча є ще декілька кінок, PS Now набагато краще, ніж це було кілька років тому. Завдяки вражаючій бібліотеці ігор і низькій ціні, щоб завантажитися, це обов’язково купувати будь-який фанат PlayStation.

playstation-now-application 1

playstation-now-doom 2

playstation-now-library 3

playstation-now-playstation-store 4

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для PlayStation Now

Особливості

Що таке PlayStation Now?

PlayStation Now – це не те, що послуга, як Vortex (читайте наш огляд Vortex). Замість того, щоб обіцяти бібліотеку ігор незалежно від того, де ви знаходитесь або який пристрій використовуєте, PlayStation Now обмежений двома платформами: PS4 та Windows PC. 

Її нічия швидше грає в історію PlayStation, а не на комп’ютерні ігри в дорозі. Досить довгий список назв – ми згадаємо кілька прикладів у розділі нижче – і ви можете їх відтворювати на своїх PS4 та ПК, не втрачаючи жодного прогресу збереження. 

Для цього вам знадобиться контролер PS4. Хоча це не проблема для підписників PlayStation Now, які хочуть користуватися послугою на своєму PS4, це проблема для плеєрів ПК. A – використовує контролер PS4 – може коштувати до 60 доларів. 

PlayStation Now не має підтримки клавіатури та миші, що шкода. Якщо ви граєте на ПК, вам потрібно буде придбати DualShock 4 та використати мікро-USB-кабель (який не входить у комплект) або витратити додаткові $ 65 або близько того, щоб придбати бездротовий адаптер DualShock 4. 

Крім того, Windows 10 підтримує контролер Xbox One, а не PS4, що може спричинити деякі проблеми при налаштуванні драйверів. 

Є й інші проблеми зі службою поза цим. Вершина поширених запитань PlayStation Now присвячена питанням черги. Якщо занадто багато гравців, які намагаються грати в одну гру – Sony не говорить про те, яке саме число – вам доведеться в черзі для цієї гри. Щодо того, як довго вам доведеться чекати, нічого не сказано. 

Це теж не наші слова. У поширених запитаннях Sony говорить, що “неможливо здогадатися, як довго ви будете чекати”. Це неприпустимо. Щодо 100 доларів на рік або 20 доларів на місяць, передплатники не повинні чекати, щоб користуватися послугою, за яку вони платять. Це означає, що ви не можете дивитися новий сезон Stranger Things на Netflix, поки інші користувачі не зупиняться. 

playstation-now-review-faq

Той факт, що вам доведеться в черзі, дає зрозуміти, як Sony пропонує PlayStation Now. Швидше за все, у кожному центрі обробки даних є декілька серверів, присвячених PlayStation Network, і користувачі, які витікають з того, що по суті є супер PS4. 

Цей розділ не все погано. PlayStation Now має безліч функцій якості життя, які роблять роботу безперебійною між ПК та PS4. Наприклад, збереження, автоматично, надсилаються в хмару, тому ви легко переходите між PS4 та ПК.

Крім того, існують багатокористувацькі варіанти, такі як онлайн та кушетка, а також голосовий, текстовий та відеочат.

Огляд функцій PlayStation Now

Логотип PlayStation Nowwww.playstation.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Платформи

Android

iOS

Windows

macOS

Веб-переглядач

Підтримувані ігри

Покриття
textarea

Підтримувані платформи DRM
Н / З

База знань

Чат

Електронна пошта

Телефон

Цілодобова підтримка

Підтримувані ігри

На відміну від більшості потокових служб, PlayStation Now не зосереджений на вашій бібліотеці Steam. Хоча такий підхід може запропонувати більшу бібліотеку – ознайомтеся з прикладом нашого огляду Shadow і подивіться, як він порівнюється в нашому творі Shadow vs Playstation Now – він також вигідніше, оскільки вам потрібно буде придбати ліцензію на кожну гру ти хочеш грати. З PlayStation Now більше 800 найменувань включено безкоштовно, на відміну від GeForce Now (читайте наш GeForce Now проти PlayStation Now). Прочитайте наш твір Shadow vs GeForce Now, щоб побачити, як вони порівнюють.

playstation-now-review-library

Ігри PlayStation Now

Витягуючи з багаторічної історії PlayStation, сервіс пропонує заголовки, що відносяться до PS2. Немає оригінальних ігор PlayStation, що має сенс, враховуючи, що найбільші хіти доступні в PlayStation Store. Тим не менше, бібліотека ігор вражає, враховуючи ціну. 

Класичні властивості PlayStation, такі як Jak і Daxter та Ratchet & Кланк, присутні, а також сучасні ексклюзиви, включаючи Bloodborne та The Last of Us. Ігри, які отримали ремастер – такі як God of War III Remastered та Metal Gear Solid HD Collection – також включені..  

Це не означає, що про багатозаплановані заголовки забули. Sniper Elite 4, Fallout 4, Mafia III, Batman: Arkham City та багато-багато інших назв. Від сучасних назв до старих улюблених, PlayStation Now включає трохи всього. Враховуючи давню історію Sony із надання зоряних найменувань перших сторін, це означає, що у вас буде безліч чудових ігор.

Однак не можна ігнорувати той факт, що бібліотека обмежена. Хоча це не так обмежено, як, скажімо, Blacknut (читайте наш огляд Blacknut), PlayStation Now не включає все. Популярні нові інді-заголовки, такі як Селесте та “Вбийте шпиля”, не включені, а останні титули перших сторін, такі як Людина-павук, також пропущені.. 

Ціна

PlayStation Now може бути дуже дорогим, але, на щастя, вам надають вибір між декількома термінами, які пропонують багаторівневі знижки. Хоча попередня вартість здається високою, вам не потрібно купувати жодні ігри.

Як і у випадку з підпискою на мережу PlayStation, найкраща швидкість, з дальнього пострілу, виходить із річного плану. Ми очікуємо, що більшість людей приземляться там, оскільки щорічна щомісячна ставка опускається нижче 10 доларів, що ганьбить навіть найдешевші хмарні ігрові послуги. Порівняно з щомісячними та квартальними варіантами, річний план набагато кращий. 

Нам подобається гнучкість за тривалістю, але тримісячний план не має сенсу. Коли додається, це приблизно половина ціни річного плану, але пропонує лише чверть тривалості. Так само щомісячний план на 140 доларів дорожчий, ніж придбання заздалегідь рік. 

Коефіцієнт хороший на річний кінець речей, особливо якщо врахувати більше 800 ігор, але це за умови, що у вас вже є контролер DualShock 4. Як було сказано в розділі «функції», PS Now не підтримує введення клавіатури та миші. Якщо у вас немає PS4, це може кардинально змінити попередню вартість. 

Навіть на дешевому кінці речей вам доведеться витратити додаткові 120 доларів, щоб отримати DualShock 4 та бездротовий адаптер, що збільшить загальну вартість понад 200 доларів, якщо ви плануєте щорічний план. Хоча PlayStation Now – це багато чого, якщо у вас вже є PS4 або контролер, який його супроводжує, починати з нуля дорого.. 

Безкоштовна пробна версія PlayStation зараз

На щастя, Sony пропонує безкоштовну пробну версію, на відміну від більшості хмарних ігрових сервісів. У вас є повний сім днів, щоб випробувати послугу, а згодом Sony автоматично стягуватиме з вас щомісячну підписку. Нам подобається, що перекидання переходить на щомісячну підписку замість річної. Якщо випробувальний період пропустить вашу думку, принаймні з вас буде стягнуто лише 20 доларів замість 100 доларів.

Простота використання

Початок роботи з PlayStation Now є незграбним, принаймні, на ПК. Початок роботи на PS4 дуже простий. Все, що вам потрібно зробити з PS4 – це зайти в PlayStation Store, придбати підписку та запустити попередньо завантажений додаток PS Now. На ПК, однак, вам доведеться користуватися настільним PlayStation Store, який застарів більше ніж кілька років.

playstation-now-review-store

Звідти вам потрібно перейти до розділу PS Now і придбати підписку або безкоштовну пробну версію. Але це не проблема. Після придбання вашої підписки нічого не відбувається. Вас не переносять на сторінку завантаження або список ваших поточних підписок. Ви отримаєте загальний електронний лист для підтвердження, але це все. 

Ви насправді повинні повернутися до розділу PlayStation Now і самостійно завантажити додаток. Крім того, екран PS Now не визнає, що ви вже підписалися, тому ви все одно побачите ті самі кнопки для запуску безкоштовної пробної версії. 

Це може не здатися великою справою, але не оновлювати вхід у свій обліковий запис може бути заплутаним. Для нас це означало підстрибувати навколо сайту, поки ми не знайшли посилання для завантаження. 

playstation-зараз-огляд-покупка-екран

Нарешті, після встановлення програми ви можете увійти в систему. Однак на робочому столі немає запиту на це. Додаток завантажує список ігор, у верхній правій частині вікна – кнопка «Увійти». 

playstation-now-review-application

Використання PlayStation Now

Додаток PS Now виглядає добре на ПК, але він викликає кілька проблем у користуванні. Наприклад, немає функції пошуку. Вірніше, ігри викладаються в блоковому форматі, подібному до Netflix. Ви можете скласти список, переглянути нові доповнення та подивитися, що грають інші люди. Щодо перегляду бібліотеки, Sony, як не дивно, має ігри, розбиті на декілька алфавітних списків.

Існує дивне відставання і при прокручуванні інтерфейсу. Більшість із цих проблем вирішуються в режимі контролера, який дозволяє використовувати додаток так, як і на вашому PS4, але відсутність функцій пошуку все ще відчуває. На щастя, ви можете перевести додаток у режим повноекранного режиму, щоб інтерфейс у формі плитки не відчував себе так клаустрофобічним. 

Вибравши гру, ви зможете побачити деякі пов’язані з нею засоби масової інформації, вибрати її або додати її до свого списку. Сам інтерфейс працює добре, але відсутність організації та фільтрації змушує себе почувати себе громіздким. Подивившись, як відображаються ігри, коли ви виберете одну з них, зрозуміло, що Sony може зробити її чудовим інтерфейсом. Це ще не було. 

playstation-now-review-start-game

Завантажити гру потрібно кілька хвилин, але в цілому вона безболісна. Під час запуску сеансу інтерфейс покаже вам, як вийти з гри та синхронізувати хмарні заощадження. Якщо ви підписник PlayStation Plus, ви можете завантажити свої збережені хмари на PS Now прямо в додатку.

PlayStation зараз зберігає хмару

У PS зараз є кілька не очевидних проблем із простотою використання. Як було сказано в розділі “функції” вище, ваші збереження надсилаються в хмару, щоб ви могли переходити між PS4 та ПК. Однак якщо ви купуєте гру, доступну на PS Now, і хочете продовжувати зберігати локально, вам доведеться вручну синхронізувати вашу систему PS4 із серверами PS Now. 

Так само і в іншому випадку. Якщо ви запускаєте гру локально і хочете грати в неї на PS Now, вам доведеться синхронізувати збережені вручну. Однак Sony каже, що ви можете робити це лише “іноді”. Якщо у вас є збереження PS3, пов’язані з вашим обліковим записом, можливо, ви зможете синхронізувати свої збереження та трофеї із сеансом PlayStation Now, але це не завжди працює. 

У поєднанні з чергою PlayStation Now не викликає великої впевненості. Поширені запитання дають постійно невтішну “можливо” безліч дуже важливих питань. Це так, ніби PS Now був включений в існуючу екосистему PlayStation Network без повної думки, що може призвести до проблем при синхронізації збережених або запуску нового сеансу. 

Є ще більше сірих ділянок, коли враховується вміст, що завантажується, PlayStation VR та PlayStation Camera. DLC, яким ви володієте, не підтримується, незалежно від того, придбали ви його в PlayStation Store або отримали з диска. Так само ви не можете використовувати свої аксесуари PlayStation, такі як PS VR або PS Camera з PlayStation Now.

Продуктивність

Sony рекомендує скромні 5 Мбіт / с для трансляції PlayStation Now, що є такою ж швидкістю, яку Netflix рекомендує для HD-відео. Перш ніж розпочати тести, ми використовували Speedtest.net, щоб переконатися, що ми дотрималися позначки. Для нашого тестування у нас був пінг в 10 мілісекунд, швидкість завантаження 83,04 Мбіт / с і швидкість завантаження 9,01 Мбіт / с.. 

PlayStation зараз на ПК

Набагато вище позначки ми почали PS Now і завантажили кілька ігор. Ми перевірили ряд назв, але більшу частину нашого часу проводили з DOOM 2016, Mighty № 9 та Bloodborne. На щастя, нам не довелося ставити черги на жодну з цих ігор, хоча тестування було зроблено в другій половині дня в середу. 

Ігри відчули напрочуд чуйність. З артефактуванням було декілька проблем, але вони були швидко вирішені. З усіх ігор, які ми перевірили, ніколи не було слабкої помилки підключення. Якщо ви граєте в гру, і ваше з’єднання припиняється, PS Now попередить вас зберегти та вийти з гри. 

Однак це було непристойним затримкою. Це не порушило досвід – навіть швидкі стрільці, такі як DOOM, були відтворювані – але це було помітно. Здається, ця проблема є більш вираженою у нових заголовках, таких як DOOM, оскільки у нас не було багато проблем із введенням у Moighty № 9. 

playstation-now-review-doom

Усі ігри заблоковані до 720p, звідти виходячи залежно від вашого зв’язку. Ігри не виглядають погано на звичайному дисплеї з роздільною здатністю 1080p, але грати на 4K-дисплеї – не вдалий час. Текстури виглядають каламутними, з помітним артефактуванням. На жаль, немає можливості коригувати свою роздільну здатність. 

Незважаючи на те, що він заблокований до 720p та має найменший біт відставання на вході, PlayStation Now дуже зручний. Ми спробували це кілька років тому, насправді, і ми можемо говорити про те, наскільки він покращився. Ігри граються, що більше, ніж може сказати більшість хмарних ігрових сервісів. Це означає, що ви все ще не отримуєте ідеального досвіду. 

Однак ви можете отримати добрий досвід із кількома заголовками. Більше 300 ігор з бібліотеки можна завантажувати та грати локально на PS4, включаючи будь-які DLC або додатки, якими ви володієте. На жаль, ця послуга недоступна на ПК.

Покриття

PlayStation Now доступний у багатьох країнах, включаючи Австрію, Канаду, Фінляндію, Данію, Бельгію, Францію, Німеччину, Ірландію, Італію, Японію, Люксембург, Нідерланди, Норвегію, Португалію, Іспанію, Швецію, Швейцарію, США та Великобританія. Наскільки кількість центрів обробки даних обслуговує ці країни, важко сказати. 

Sony не вказує кількість центрів обробки даних для PlayStation Now. Однак у PlayStation Now FAQ є декілька підказок. Як згадувалося вище, вам може знадобитися черга на гру, що говорить про те, що на платформі присвячено занадто мало центрів обробки даних. 

Крім того, враховуючи, наскільки велика загальна мережа PlayStation, існує певна кількість серверів, присвячених роботі сервісу. Скільки цих серверів присвячено PlayStation Now, однак загадка. Аналогічно до центрів обробки даних, можна вважати, що їх не багато, враховуючи той факт, що Sony не рекомендує починати сеанс у години пік, щоб уникнути черги..

Вирок

PlayStation Now – це не вражаючий хмарний ігровий сервіс Багато локальних ігор PS4 доступні для завантаження на локальному рівні, що робить ікони, що поставляються разом із хмарними іграми, застарілими. 

Тепер PlayStation варто того? 

Тому ми не рекомендуємо це робити. PS Now – це чудовий сервіс для любителів PlayStation, які хочуть грати через відсталий заголовок, який інакше був би недоступний. Завантаження ігор PS4 локально – це добре, але з проблемами, пов’язаними зі збереженням хмари, краще придбати диск. Однак відтворення на PS2 – це задоволення. 

На основі нашого тестування, відтворення старих чи менш затребуваних назв також призводить до кращих результатів. Крім того, ви можете підбирати та грати в ігри PS2 та PS3 на комп’ютері та PS4, що чудово. В цілому, PS Now – не найкращий хмарний ігровий сервіс, але він пропонує історію ігор, які мало хто робить. 

Чи плануєте ви використовувати семиденну пробну версію PlayStation Now? Повідомте нас про ваш досвід у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map