Огляд ігрових ігор Shadow Cloud – оновлено 2020 рік

Shadow Cloud Gaming Review

Наразі Shadow – це єдиний повністю реалізований хмарний ігровий сервіс, який робить його головним вибором за замовчуванням. Він пропонує хороші швидкості та приємні враження, хоча не без своїх помилок. Перегляньте наш повний огляд Shadow для всіх деталей.


Shadow – одна з найбільш впізнаваних сервісів хмарних ігор навколо, і за її твердженням про “високоефективні ігри, доступні всім”, легко зрозуміти, чому. 

Він пропонує високоякісне обладнання для ПК за невелику вартість і має велику бібліотеку ігор для завантаження. У цьому огляді Shadow ми дізнаємось, чи є у нього відбивні, щоб увійти в наш найкращий список хмарних ігрових сервісів. 

На щастя, у нього є не тільки відбивні, щоб занести його до списку, але й зробити це вгорі. Наразі Shadow – це остаточний хмарний досвід гри. Хоча сама технологія має ще кілька років до її повної реалізації, Shadow надає рідкісний погляд у майбутнє. Це рідина наскрізь, що важко знайти на сучасному ринку хмарних ігор. 

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Однак, це відповідає ціні. Це дорогий сервіс, який ще дорожче, враховуючи, що вам потрібно буде приносити власні ігри. Незважаючи на це, він демонструє ефективність, з якою не можуть протистояти інші платформи, що коштує лише ціни на вступ.

тінь-повзунок1

тінь-повзунок2

тінь-повзунок3

тінь-повзунок4

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Shadow Cloud Games

Особливості

Найбільш привабливою особливістю тіні є те, як вона налаштована. Більшість хмарних ігрових сервісів пропонують сеанс на встановленому комп’ютері для гри в ігри. У більшості випадків це сервер, оснащений декількома відеокартами та процесорами високого класу з усіма підтримуваними іграми, попередньо завантаженими на жорстких дисках. 

З цим підходом є кілька питань. По-перше, ви не отримуєте жодних виділених ресурсів. Подібно до спільного веб-хостингу – ви можете дізнатися більше про це у нашому огляді типів хостингу – хмарні ігрові сервіси надають багато ресурсів для декількох користувачів і сподіваєтесь, що ці користувачі поділяться ними. 

Як працює Shadow Cloud Games?

Якщо хтось зависає занадто багато або це просто велика година руху, у вас буде досвід роботи з підрозділом. З тінню це не проблема. Купуючи план, ви фактично купуєте спеціалізований ігровий комп’ютер – підходить з графічною картою GTX 1080, 12 ГБ оперативної пам’яті DDR4, 256 ГБ спеціальної пам’яті та швидкістю завантаження 1 Гбіт / с – до якого ви можете віддалено отримати доступ.

Це повна установка Windows 10, тобто ви можете робити все що завгодно на комп’ютері Windows 10. Ви можете завантажити улюблений веб-переглядач, поспішати з шпалерами робочого столу, налаштувати роздільну здатність до 4K та більше. Це не хмарна ігрова платформа, це хмарна обчислювальна платформа. 

тінь-windows-налаштування

Крім того, ви можете отримати доступ до інсталяції Windows 10 на декількох пристроях. Ви можете одночасно підключити лише один пристрій, але ви можете мати стільки інсталяцій програм Shadow, скільки вам потрібно. Він доступний для Windows, macOS, Ubuntu, Android та iOS, тобто ви можете завантажувати свій хмарний ігровий комп’ютер практично в будь-якому місці. 

На жаль, на момент написання запису Windows є єдиною ОС, яку можна встановити на віддаленій машині. Shadow планує додати підтримку Linux у майбутньому відповідно до своїх FAQ, але наразі це все. Однак ви можете налаштувати інсталяцію Windows 10 на свій смак.

Огляд функцій ігор для тіньових ігор

Shadow Cloud Gaming логотиптінь.тех

Починається від $ 1199 за місяцьУсі плани

Платформи

Android

iOS

Windows

macOS

Веб-переглядач

Підтримувані ігри

Покриття
textarea

Підтримувані платформи DRM
Усі

База знань

Чат

Електронна пошта

Телефон

Цілодобова підтримка

Підтримувані ігри

Shadow підтримує будь-яку гру, яка може працювати на ПК з Windows 10. Як згадувалося вище, ви фактично не підписуєтесь на послугу хмарних ігор із Shadow. Скоріше, ви підписалися на комп’ютер високого класу, до якого ви маєте віддалений доступ. Через це ви можете встановити та грати в будь-яку гру, яку хочете, доки у вас є спосіб завантажити цю гру без диска. 

Це приємна зміна темпу порівняно з такими послугами, як Blacknut, які пропонують обмежену бібліотеку ігор (читайте наш огляд Blacknut). Навіть служби, які мають велику бібліотеку, наприклад Vortex, не мають шансів порівняно з Shadow (читайте наш огляд Vortex). Через свій підхід до хмарних ігор вам не доведеться турбуватися про DRM-платформи.

Ви можете встановити будь-яку програму на свій Shadow комп’ютер до тих пір, як це нормально працює в Windows 10. За винятком торрентів, Shadow дає вам повне інтернет-з’єднання в 1 Гбіт / с до завантаження вмісту серця. Для ігор це надзвичайно багато, особливо якщо ви любитель служб без DRM, як-от GOG. 

Однією з головних проблем хмарних ігор є те, як вона інтегрується з такими платформами, як Steam та Origin. Хоча ці сервіси надають більшість ігор на ПК, багато старих назв – наприклад SWAT 4 – вимагають деякої кількості додаткової емуляції для роботи в сучасній ОС, як Windows 10. 

Для цього потрібно багато кодування, і в більшості випадків це не працює. Платформи на зразок GOG зробили для вас важку роботу і пропонують класичні назви ПК із усією необхідною емуляцією. Оскільки Shadow дозволяє завантажувати що завгодно, ви можете грати в ці ігри без жодних проблем. 

Ти обмежений на 256 Гб. Це ще не кінець світу – 256 ГБ може вмістити кілька ігор, але було б непогано мати більше пам’яті. На щастя, швидкість завантаження дуже швидка, тож видалення та перевстановлення ігор – це легкий вітер.

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Ціна

Навколо цього немає способу: Shadow – одна з найдорожчих доступних хмарних ігрових платформ. З 25 доларів на місяць за річний план і 35 доларів за місячний, це важко для вашої кишенькової книги. Однак ви не просто купуєте обмежений спектр ігор для ПК; ви купуєте цілий ПК.

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Це сильно змінює і робить ціну набагато розумнішою в процесі. Оскільки Shadow пропонує вам таку велику гнучкість у налаштуванні комп’ютера та встановлення на ньому, ціна не здається невиправданою. Хоча показник був би занадто високим для бібліотеки з 1000 ігор або близько того, Shadow пропонує набагато більше. 

Додаткова вартість може коштувати цього залежно від вашого випадку використання. Важливо пам’ятати, що разом із Shadow ви купуєте комп’ютер, а не ігри, які на ньому працюють. Якщо ви починаєте з нуля і не маєте бібліотеки Steam тощо, вам потрібно буде розкласти додаткові гроші, щоб придбати улюблені ігри.

Це не чудово, порівняно з такою послугою, як PlayStation Now, яка пропонує понад 800 ігор з багаторічної історії PlayStation за менше 10 доларів на місяць (якщо ви купуєте річний план). Як ви бачите в нашому огляді PlayStation Now, він працює не так добре, як Shadow, але він пропонує велику цінність. 

Немає безкоштовної пробної версії чи гарантії повернення грошей. Швидше, Shadow пропонує 9,95 долара вступного курсу за перші 10 днів. Ви витратите 10 доларів під час реєстрації, і ви почнете свою звичайну підписку через 10 днів. 

Ми не шанувальники вступного періоду. Хоча може здатися, що ви отримуєте угоду, починаючи, ви фактично купуєте послугу на третину місяця, що означає, що з вас знову буде стягнуто плата після реєстрації. 

Крім того, якщо ви збираєтесь щорічно брати на себе зобов’язання, ви фактично витрачаєте більше коштів на перші 10 днів. Не існує способу обійти цей вступний період, і це шкода. 

Простота використання

Зареєструватися в Shadow не надто складно. Після вибору між місячним або щорічним планом та вибору стану, в якому ви проживаєте, вам буде запропоновано створити обліковий запис, підтвердити свою електронну пошту за допомогою одноразового пароля та ввести свою службову адресу. Після цього ви зможете вибрати між заздалегідь налаштованим ПК з Windows 10 або власною установкою.

тінь-реєстрація

Shadow працює лише з Windows 10, хоча у ньому є додатки для macOS, Android, iOS, Windows та Linux. Однак якщо ви хочете змінити спосіб встановлення Windows 10, Shadow надає вам цей варіант. Для тестування ми використовували попередньо налаштовану послугу.

Після цього вам буде запропоновано встановити додаток, але ви ще не готові використовувати Shadow. Оскільки Shadow по суті пропонує вам спеціалізований ігровий ПК з повноцінною установкою Windows 10, для налаштування потрібен певний час. На щастя, це з’ясовано в електронному листі після придбання вашої підписки. 

Але це потребує певного часу. Після підтвердження оплати минуло півтори години, перш ніж ми могли почати користуватися комп’ютером. Чесно кажучи, цей процес є більш репрезентативним щодо того, що ви хочете використовувати на фактичному ігровому ПК, тому важко помилитися з Shadow. Однак після очікування установки та завантаження ігор минуло кілька годин, перш ніж ми почали грати. 

У локальному додатку вас попросять увійти. Потім Shadow надасть вам рекомендовану оптимізацію, включаючи призупинення всіх завантажень і обміну файлами, закриття будь-яких потокових програм та вибір діапазону 5 ГГц на маршрутизаторі.

тінь-логін

Потім Shadow перевірить вашу пропускну здатність, і, нарешті, ви можете завантажити комп’ютер, натиснувши кнопку «start now». Комп’ютер завантажується всередині вікна, що змінюється зміною, і, на наш подив, для запуску знадобилося мало часу. Коли ви вперше завантажите його, Shadow відобразить гарячу клавішу для доступу до швидкого меню, яку ви можете використовувати для налаштування різних налаштувань системи. 

тінь-стартап

За замовчуванням у вас на робочому столі є панель управління Shadow, посилання на підтримку та Microsoft Edge. Оскільки це повний комп’ютер, ми швидко замінили браузер за замовчуванням на Google Chrome (прочитайте наш огляд Microsoft Edge та огляд Google Chrome, щоб дізнатися, чому). 

Під час налаштування ПК все пройшло без проблем. Введення миші було безпроблемним, і ми змогли без перешкод перейти курсор між Shadow і нашим локальним сеансом. 

Найкраща частина віддаленої машини – це те, що ми могли використовувати ярлики Windows. Це має сенс, враховуючи, що це повна установка, але це було дивно. 

Тінь потребує деякого часу, щоб налаштуватись, але вам не потрібно бути рукою за цей час. Поза 30-хвилинної тривалості очікування процес відбувається безперебійно, і після того, як Shadow надішле вам електронне повідомлення про те, що ваша машина готова, вона справді є. Здавалося, що ви користуєтесь будь-яким іншим комп’ютером Windows 10, що чудово.

Продуктивність

Як ми вже говорили, Shadow відчуває себе як звичайний комп’ютер. Отримавши підтвердження електронною поштою, ви запускаєтесь та працюєте протягом декількох секунд, не помітно затримки введення. Ми швидко переглядали Інтернет та багатозадачність в Windows 10, не замислюючись. Тінь відчуває себе місцевим сеансом. 

Здебільшого, принаймні. Було кілька незначних гикавок – наприклад, прокрутка відстає лише трохи – але ці проблеми легко не помітити. Натискання клавіш реєструється негайно, і курсор миші має таку ж чуйність, як і на локальному сеансі. Для ігор це має велике значення.

Найбільша проблема хмарних ігор полягає в тому, що їй потрібно багато пропускної здатності з дуже маленьким пінгом. Надавши вам повний робочий стіл Windows 10, ви можете завантажити файли, необхідні для використання віддаленого комп’ютера, і мати доступ до всього сеансу. Те, що у вас є окремі ресурси, теж дуже допомагає. 

На практиці система Shadow окупається. Ми перевірили чотири ігри: Cuphead, DOOM 2016, римейк Resident Evil 2 та Counter-Strike: Global Offtack. Починаючи з Cuphead, ми були шоковані тим, наскільки рівномірно почувались платформи. Навіть більше, ніж інші ігри, нам не здавалося, що ми граємо на віртуальній машині, навіть із грою, такою точною, як Cuphead.

тінь-пара встановлює

DOOM 2016 пройшов без завад, і, використовуючи моніторинг продуктивності в грі, ми змогли перевірити, що гра працює зі швидкістю 60 кадрів в секунду в 4K та 120 кадрів в секунду в 1080p. Був найменший затримка введення, але недостатньо, щоб зруйнувати досвід. Те саме стосується ремейка Resident Evil 2. 

Counter-Strike: Глобальний наступ мав деякі проблеми. Сам геймплей був чудовим – ми протестували кілька раундів з ботами, але випадкові ікачки в потоці виявилися занадто сильними в конкурентних умовах. Це означає, що якщо ви на ринку граєте в CS: GO випадково, Shadow працює чудово.

За даними speedtest.net, у нас був пінг в 9 мілісекунд, швидкість завантаження 62,07 Мбіт / с і швидкість завантаження 11,39 Мбіт / с, що набагато вище, ніж рекомендує Shadow, 15 Мбіт / с.. 

Ми також тестували ті самі ігри на Android, і вони працювали так само добре, як і на робочому столі. Однак у додатку Android немає екранних елементів керування. Ви можете використовувати сенсорний курсор миші та підняти клавіатуру Android, але це все. Якщо ви хочете грати з Shadow у дорозі, вам потрібно придбати контролер. 

Виправдати інші хмарні ігрові послуги дуже важко, коли на столі стоїть Shadow. Немає передачі “один на один” між локальним ігровим ПК – ветерани, запеклі в бою, скажуть помітну різницю – але це вже чорт близько. Ціна висока, але враховуючи продуктивність, вона того варте того.

Покриття

Тінь має лише шість центрів обробки даних, але ці центри займають багато місця. У США є чотири місця: Даллас, Чикаго, Нью-Йорк та Санта-Клара. Завдяки цим центрам Shadow може запропонувати послугу 38 континентальним штатам, пропускаючи повз Вашингтон, Айдахо, Монтану, Юту, Арізону, Колорадо, Вайомінг, Алабаму, Джорджію та Флориду.. 

В Європі є два центри обробки даних: Париж та Амстердам. Паризький центр обробки даних охоплює Францію, Бельгію, Люксембург, Швейцарію та Великобританію, але сервер Амстердама охоплює лише Німеччину. 

Оскільки сервер розташований у Нідерландах, ми вважали, що сервер Амстердама теж охопить. Однак, згідно з міжнародним веб-сайтом Shadow, він стверджує, що сервіс там недоступний. 

Шість доступних центрів обробки даних роблять багато роботи. На щастя, центри шикарно розміщуються по всій території США, щоб забезпечити широке охоплення, і деякі європейські країни також отримали смак. Однак, не можна заперечувати потенційні обмеження спроб розмістити стільки користувачів з такою кількістю центрів обробки даних. 

Однак, Shadow не надає послугу доступною для всіх, що, мабуть, розчаровує, але, мабуть, розумний крок. Обмежуючи доступність, Shadow гарантує, що його центри обробки даних не надто тонкі, оскільки вони вже покривають багато землі. Проте Project xCloud знищує покриття Shadow, як ви можете прочитати в нашому порівнянні Shadow vs Project xCloud.

Вирок

Хмарні ігри мають ще кілька років, поки не стане все, що зараз обіцяно. Однак Shadow набагато наближається до своїх обіцянок, ніж конкуренція (читайте наш твір Shadow vs GeForce Now). Хоча час від часу заїкання може бути занадто великим для конкурентних ігор, всі інші жанри працюють бездоганно. Shadow – це найвірогідніший хмарний досвід гри. 

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Тіні виконує стрибки та межі вище конкуренції. Однак, це робиться за більш високою ціною. 

Ви плануєте спробувати Shadow? Повідомте нас про ваш досвід у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map