Огляд хмарних ігор Blacknut – Ігри для сім’ї – Оновлено 2020 рік

Огляд хмарних ігор Blacknut

Blacknut – це трохи розчарування, оскільки він пропонує один з найкращих хмарних ігрових інтерфейсів, які ми бачили, але також страждає від поганої якості зображення та нудної бібліотеки ігор. Подивіться, що могло бути в нашому повному огляді Блекнута.


Кращі хмарні ігри

Blacknut – це унікальний хмарний ігровий сервіс, який пропонує бібліотеку з понад 300 ігор безкоштовно з вашою підпискою. Вона зосереджена на сім’ях, які хочуть потрапити в хмарні ігри, з наявними варіантами батьківського контролю та сімейним планом чотирьох осіб. Однак обмежена бібліотека ігор та нестабільна якість зображення дозволяють зробити їх жорсткими продажами, сімейними чи ні. 

У цьому огляді Блекнута ми дізнаємось, чи є у нього все необхідне, щоб внести його в наш найкращий список хмарних ігор. Ми будемо говорити про функції, підтримувані ігри, ціну, простоту використання, продуктивність та покриття, перш ніж виносити вирок.

Використання Blacknut розчаровує не тому, що локальні програми погані – навпаки, а тому, що сервіс – це не все, що може бути. Інтерфейс та функції чудові, роблячи нестабільну бібліотеку ігор та низьку якість відеороликів ще більш неприємними.

чорнобривці-повзунки1

чорний ковзник-слайдер2

чорнобривці-повзунки3

чорнобривці-повзунки4

чорнобривці-повзунки5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Blacknut Cloud Gaming

Особливості

Blacknut має цілий ряд чудових функцій, які, хоча і не очевидно, змушують досвід відчувати себе більш текучим. Він взяв багато записів від Netflix з точки зору дизайну та функціональності, про які ми потрапимо в розділ «простота використання» нижче. Однією з ключових особливостей, яку він прийняв, є профілі. 

Як і Netflix, ви можете підтримувати стільки профілів у своєму обліковому записі, скільки вам потрібно. Існує обмеження кількості екранів, які можуть бути активними в будь-який момент часу, але не у ваших профілях. 

Крім того, профілі можна налаштувати залежно від того, хто їх використовує. Ви можете обмежити бібліотеку лише іграми для дітей, встановити PIN-код для облікових записів і навіть налаштувати зображення профілю. 

blacknut-add-account

Хоча це не змінює функціонування служби занадто глибоко, додавання профілів показує продуманий підхід, який рідко можна побачити на ринку хмарних ігор. Оскільки технологія стає все більш досяжною, компанії кидаються на ринок із продуктами, які мають огляди дизайну, як-от PlayStation Now. 

Сумісність є величезним плюсом і для Blacknut. Є програми, доступні для Windows, macOS, Amazon Fire TV, Android, Linux та окремих телевізорів від Panasonic та Samsung. За версією Blacknut є програма для iOS, але вона ще не була випущена. 

Діапазон підтримуваних платформ відображає підтримку контролера. На ПК більшість ігор підтримують контролер, клавіатуру та мишу, а на мобільних пристроях можна використовувати контролер або налаштовані на екрані кнопки. Якщо ви граєте в ігри на смарт-телевізорі, ви також можете використовувати свій пульт Amazon Fire TV або Android TV. 

Підтримка цих пристроїв введення не включає ігри – ви не зможете грати в новіші заголовки, як-от Sniper: Ghost Warrior 3, за допомогою пульта дистанційного керування телевізором – але ми цінуємо, що у більшості заголовків є гнучкість. 

Інші функції включають збереження хмари – це означає, що ви можете забрати свою гру на будь-якому пристрої та продовжити – і батьківський контроль. Blacknut пропонує підтримку контролера та платформи, як жодна інша хмарна служба ігор, з різноманітними корисними функціями для резервного копіювання. 

Огляд особливостей хмарних ігор Blacknut

Ігровий логотип Blacknut Cloud Gamingwww.blacknut.com

Починається від $ 1299 за місяцьУсі плани

Платформи

Android

iOS

Windows

macOS

Веб-переглядач

Підтримувані ігри

Покриття
textarea

Підтримувані платформи DRM
Н / З

База знань

Чат

Електронна пошта

Телефон

Цілодобова підтримка

Підтримувані ігри

Blacknut пропонує обмежену бібліотеку ігор. Однак, на відміну від Vortex, який дозволяє грати в ігри, якими ви володієте на Steam або іншій платформі DRM, Blacknut включає ігри безкоштовно (читайте наш огляд Vortex). 

Хоча це може здатися позитивним, це не так. Бібліотека пропонує понад 320 назв, але немає жодних заголовків, які б виділялися справді чудовими іграми. 

Будь-які впізнавані назви – це індекси класу В або подвійні титри А. Блекнут стверджує, що нові ігри “вибираються ретельно щотижня”, і ми можемо лише вважати, що ігри вибираються на основі того, хто хоче віддавати свої речі безкоштовно. Бібліотека жалюгідна за розмірами та якістю, порівняно з чимось на кшталт PlayStation Now (читайте наш огляд PlayStation Now). 

Важко сприймати Блекнут серйозно, коли Гарфілд Карт є одним із найкращих титулів у розділі «швидкісний бігун». Будь-які впізнавані ігри також є заміною підрозділів для більших назв. Lords of the Fallen, хоч і пристойна гра, є гіршою Dark Souls, а Sniper: Ghost Warrior 3 не нанизує снайперську механіку, як серія Sniper Elite. 

Найкращі ігри поза діапазоном не очевидні. Ще один загублений телефон: Історія Лаури – це прихований дорогоцінний камінь Steam, а Evoland 2 відзначає довгу історію RPG-версій зверху вниз. Однак більшість цих назв дешеві на Steam та / або доступні на мобільних пристроях. Більшість бібліотек Blacknut насправді доступні на мобільних пристроях. 

Одні з найкращих назв – ретро. Наприклад, Blacknut включає Metal Slug та трилогію Double Dragon. Однак важко виправдати плату між 13 і 20 доларами за ці ігри, оскільки на ПК та мобільних пристроях їх є лише кілька доларів.

Немає чого продавати Blacknut за межами кількох інді-назв та кількох ретро-ігор. Райзе: Син Рима – єдиний реальний титул трійки А, який отримав посередні відгуки. Бібліотека – і служба в цілому – орієнтована на дітей та сімей. Є багато зрілих назв, але вони не великі.

Ціна

Blacknut – це сімейно-орієнтована послуга хмарних ігор, і ціноутворення підтримує це. Доступні два плани, і вони відрізняються лише ціною та кількістю пристроїв, якими ви можете користуватися за один раз. Хоча ціна не висока – читайте наш огляд Shadow для цього – це здається саме таким, коли ви враховуєте бібліотеку.

На сторінці продукту Blacknut є список функцій для кожного плану, але вони здебільшого однакові між планами Family та Premium. Обидві підписки оснащені цілою бібліотекою ігор, необмеженим доступом, відсутністю реклами, батьківським контролем та збереженням у хмарі. Єдина відмінність – кількість екранів. 

Плани преміум-класу корисні для одного екрану, тобто незалежно від того, скільки установок Blacknut у вас є, лише один екран може одночасно користуватися послугою. На 7 доларів більше на місяць ви можете оновити сімейний план, який дозволяє одночасно використовувати до чотирьох екранів. 

У вакуумі ціна хороша, а ще краще покращується тим, що вам не потрібно купувати додаткові ігри. Однак ви не можете купувати додаткові ігри. Як уже згадувалося, бібліотека в кращому випадку посередня, тому насправді не має значення, за яку швидкість стягується Бланкет. Якщо бібліотека залишається в її нинішньому стані, вартість завжди буде занадто високою. 

Це означає, що якщо кілька назв викликають ваш інтерес, ціна не є поганою. Blacknut – один із, якщо не єдиний, хмарних ігрових сервісів, який пропонує план, який дозволяє використовувати декілька екранів одночасно. Існує навіть 14-денний пробний процес, щоб дізнатись, чи сподобалось і вам.

Простота використання

Незважаючи на всі свої помилки, Blacknut має дуже плавний процес реєстрації. Він складається з трьох екранів. Ви почнете з введення електронної пошти та вибору пароля, перейдіть до вибору плану, який ви хочете, і, нарешті, введення інформації про вашу кредитну картку. 

Під час автоматичного заповнення даних нашої кредитної картки LastPass (читайте наш огляд LastPass) ми мали невеликий гикавку, але в цілому процес пройшов гладко.

чорнобривці-підписка

Ці три кроки можна стиснути на одному екрані, але з тим, як рівномірно рухається веб-сайт, ми вміємося. Після підтвердження оплати ви перейдете на екран завантаження, на якому відображаються всі платформи, якими ви можете користуватися з Blacknut.

blacknut-скачати

Нарешті, ви можете увійти. У додатку є можливість “створити безкоштовний обліковий запис Blacknut”, але, незважаючи на пошук, ми не змогли знайти безкоштовний план. У програмі ви також маєте можливість увійти через Amazon або Google, що не є опцією, наданою під час реєстрації на веб-сайті. Незважаючи на ці невідповідності, почати роботу з Windows було легко. 

Додаток простий, але чудово розроблений. Рекомендовані ігри отримують знімок екрана з високою роздільною здатністю та вікно відео вгорі, внизу – списки, схожі на Netflix, для різних категорій. Меню, доступ до якого можна отримати за допомогою кнопки у верхньому лівому куті, дозволяє переходити до кожної категорії, переглядати улюблені ігри, переглядати нещодавно зіграні ігри та шукати.

чорнобривці-застосування

У верхній частині меню ви також побачите свою електронну адресу. Якщо натиснути там, ви перейдете до екрана вибору профілю, коли ви зможете переглянути свої налаштування та додати додаткові профілі. Навіть якщо у вас план на одному екрані, ви можете додати більше профілів. Крім того, ви можете вибрати, чи це дорослий обліковий запис, і встановити PIN-код. 

Нижче в розділі профілю ви можете отримати доступ до своїх налаштувань. Хоча це не вичерпний список, Blacknut дозволяє вам керувати своїм профілем безпосередньо в додатку. Ви можете змінити свій план незалежно від того, де ви знаходитесь у місяці, оновити свій пароль та змінити спосіб оплати. Ви навіть можете скасувати підписку в програмі. 

налаштування облікового запису blacknut

Додаток Android настільки ж простий у використанні і навіть включає екранне управління для ігор. Однак у додатку Android є більш обмежена бібліотека. На мобільних пристроях доступні лише мобільні та ретро-ігри, що має сенс для роботи на LTE-з’єднаннях. Однак, зважаючи на заїкання, яке ми пережили, є мало виправдання, щоб не включити повну бібліотеку. 

Вибір гри, незалежно від Android чи робочого столу, принесе багато корисної інформації. Ви можете побачити трейлер до гри; переглянути деталі, такі як тривалість, складність та клавіатури; побачити подібні ігри; і переглянути сумісність з платформами та контролерами. 

blackbut-select-game

Щоб завершити тестування на зручність, ми склали обліковий запис дітей та переглянули бібліотеку. Звичайно, всі зрілі титули було вилучено, але також було видалено багато підходів для підлітків. Немає зернистого батьківського контролю; або ти займаєшся цим, або ні.

Продуктивність

Перед тестуванням ми переконалися, що ми досягли рекомендованої Blacknut швидкості завантаження 6 Мбіт / с для оптимальної продуктивності. Використовуючи Speedtest.net, ми оцінили свою швидкість з пінг в 9 мілісекунд, швидкість завантаження 49,17 Мбіт / с і швидкість завантаження 21,33 Мбіт / с. Наша швидкість була вдосталь швидкою. 

Це, мабуть, не є обмежуючим фактором для Блекнута. Ми протестували чотири ігри, три з них на робочому столі та одна на Android. На робочому столі ми грали Sniper: Ghost Warrior 3, Ryse: Син Риму та Фурі. Виходячи з наявних варіантів графіки, ми припускаємо, що ці ігри – це версії для ПК, а не консольні порти. 

Ми відразу перейшли до графічних варіантів, тому що ігри виглядали настільки погано. Фурі був прекрасний, але зважаючи на його просту естетику, це має сенс. Проте Снайпер та Райз швидко перетворилися на нерівну каламутну безладу. Відповідно до графічних налаштувань гри, обидві ці ігри працювали з роздільною здатністю 720p, але ми підозрюємо, що вони поставляються нижче цього. 

Ви можете змінити налаштування графіки – ми зіткнулися з роздільною здатністю, щоб побачити, чи вирішить це наші проблеми – але це не змінить спосіб відображення гри. Ви все одно отримаєте той самий пікселізований потік, незалежно від того, яку роздільну здатність ви виберете. 

Однак зміна налаштувань графіки впливає на гру. Більш висока роздільна здатність призводить до набагато більше відставання на вході та менших кадрів, незважаючи на те, що вони виглядають однаково. 

Не дивно, що Blacknut дозволяє взагалі змінити налаштування графіки, оскільки потік, який ви отримуєте, не змінюється в якості. На щастя, при використанні налаштувань за замовчуванням, геймплей був міцним. Незважаючи на те, що все-таки було відчутне відставання, ми змогли без особливих проблем грати в дуже точну гру, як Фурі. 

Наш мобільний досвід поставив більше проблем. Ми спробували Contra з екранними елементами управління на Samsung Galaxy S9 +, протестуючи WiFi та LTE. Незалежно від зв’язку, було багато заїкання, що зробило навіть найскромніші ігри неспроможними. 

чорнобривців-андроїд

Найбільшою проблемою з Blacknut, здається, є його обладнання. З огляду на те, як різко знижується продуктивність при більш високих налаштуваннях графіки, ми можемо лише припускати, що сервери, які розміщують ігри, недостатньо. 

На це є кілька підказок. Зниження продуктивності, але недостатня якість означає, що ви не використовуєте віддалений сеанс; ви отримуєте відеопотік. Через це зниження продуктивності не має нічого спільного з вашим підключенням до Інтернету, а скоріше з обладнанням, в якому гра працює. 

Через це, незалежно від того, наскільки швидким є ваш Інтернет, ви матимете додатковий досвід. Blacknut не пропонує будь-якого адаптивного дозволу, це означає, що ви отримуєте однакову якість зображення з низькою мочою незалежно від того, платите за 10 Мбіт / с або 1000 Мбіт / с.. 

Принаймні, Blacknut забезпечує досвід без заїкання та непридатного відставання на вході. Ви можете грати в пропоновані ігри та грати в них, не відмовляючись від великої плинності. Однак ви втрачаєте багато якості в процесі. Наприклад, під час перегляду меню Sniper: Ghost Warrior 3 ми не змогли сказати різницю між піктограмою для клавіш “e” та “f”. 

Покриття чорного горіха

Blacknut не публічно показує свою кількість центрів обробки даних, і коли ми звернулися по електронній пошті, хтось повернувся до нас і швидко повернувся до цього. Однак вони не дали відповіді на наше запитання, але повідомимо нам, що ця послуга наразі доступна в Європі та Північній Америці. Ні про які конкретні європейські країни не згадувалося. 

Представник служби підтримки також сказав, що “технічно ми можемо розгорнути послугу в усьому світі через нашу загальнодоступну хмарну інфраструктуру або через приватний хмарний підхід”. З цього приводу не було жодних роз’яснень, але це дає підказку щодо того, як Blacknut працює у своїй мережі. 

Цілком ймовірно, що Blacknut орендує серверний простір із існуючих хмарних мереж, що дозволяє йому розширюватися до будь-яких областей. Це мало б сенс з огляду на виставу, яку ми також бачили. Напевно, сервери загального призначення, які повинні мати достатню потужність для запуску більшості мобільних ігор.

Найвимогливіші ігри – Ryse: Римський син та лорди падіння – вимагають скромних специфікацій за сьогоднішніми стандартами, а тим більше, коли вони працюють у 720p. Що стосується доступності, Blacknut офіційно доступний в США та більшості європейських країн. Якщо ви живете в іншому місці, найкраще зв’язатися з Blacknut перед придбанням передплати.

Вирок

Blacknut не пропонує поганий хмарний досвід гри – насправді далеко не це, але обмежену бібліотеку ігор важко подолати. Хоча ціна і непогана, ви купуєте список заголовків, у яких свічка не може містити сучасні випуски. Є кілька дорогоцінних дорогоцінних каменів та кілька ретро-ігор, але за ціною, яку ви бажаєте, цього недостатньо. 

Якби Blacknut міг підтримувати DRM-платформи на зразок Steam, це була б зовсім інша історія. Однак, враховуючи нечисленні посередні назви та якість потокової передачі даних, важко рекомендувати Blacknut. 

Прикро, враховуючи, наскільки відмінний інтерфейс користувача та кількість функцій.

Чи плануєте ви скористатися 14-денним випробуванням Блекнута? Повідомте нас про ваш досвід у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map