Огляд GeForce Now – Великі хмарні ігри – оновлено 2020 рік

GeForce Now Review

GeForce Now – це хмарний ігровий сервіс від Nvidia, і, як ви могли очікувати від компанії з такою кількістю ресурсів, це дуже, дуже добре. Чи не обійдеться вона на решті ринків, однак, це ще належить побачити. Прочитайте наш повний огляд GeForce Now для отримання детальної інформації.


geforce-now-slider1

geforce-now-slider2

geforce-now-slider3

geforce-now-slider4

geforce-now-slider5

Попередній

Далі

GeForce Now щойно вийшов з бета-періоду, запускаючи безкоштовну і преміальну підписку. Під час нашого випробування кілька місяців тому ми чудово провели час із GeForce Now, високо оцінивши його якість та послідовність у всіх назвах. Тепер, коли платформа може бути використана масами, ми тут знову, щоб перенести її крізь викрутку. 

У цьому огляді GeForce Now ми детально розповімо про наш досвід, провівши кілька днів із цим хмарним ігровим сервісом, розробленим Nvidia. Ми розповімо про його особливості, ціну, простоту використання, ефективність та багато іншого, перш ніж виносити вирок. 

Простіше кажучи, Nvidia GeForce Now не має собі рівних у більшості хмарних ігрових сервісів, що не відповідає нашому кращому сервісу хмарних ігор, Shadow. Завдяки вигідному ціноутворення, відмінним безкоштовним планом та безкомпромісній продуктивності, GeForce Now пропонує ідеальне впровадження у хмарні ігри.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для GeForce Now

Особливості

Увімкнувши публічний тестовий запуск, Nvidia GeForce Now не має багато функцій. На відміну від Shadow, який пропонує повний робочий стіл Windows 10, GeForce Now обмежений лише потоковими іграми (читайте наш огляд Shadow). Зважаючи на це, зрозуміло, що Nvidia має на увазі єдину мету, має чудову платформу та периферійну підтримку.  

Починаючи з платформи, GeForce Now підтримує Windows, macOS, Android та Nvidia Shield, де працює модифікована версія Android. Щит найбільше світить GeForce Now, пропонуючи телевізору 1080p із швидкістю 60 кадрів в секунду. Незалежно від того, на якому пристрої ви граєте, ви можете вибрати, де ви зупинилися на іншому.

На всіх цих платформах Nvidia автоматично оновлює ігри та драйвери, хоча вам потрібно буде встановити гру під час першої гри. Крім того, він підтримує аудіозапис, що дозволяє використовувати чат в грі незалежно від того, на якій платформі ви граєте. 

Рекомендовані GeForce зараз контролери та маршрутизатори

Хоча GeForce Now підтримує низку контролерів, Nvidia має деякі рекомендації щодо найкращого досвіду. Слід відзначити glap Play p / 1 та Razer Junglecat, які пропонують дизайн Nintendo Switch, подібний до вашого мобільного пристрою. Ці пристрої готові до використання з GeForce Now поза коробкою. 

Інші рекомендовані контролери включають SteelSeries Stratus Duo та Razer Raiju Mobile. Хоча GeForce Now підтримує основні контролери, такі як контролери Sony Dualshock 4 та Xbox One, ці параметри сумісні між ПК та мобільними пристроями і готові до використання без додаткового програмного забезпечення. 

Що стосується маршрутизаторів, Nvidia дає кілька рекомендацій, включаючи Razer Sila та TP-Link Archer C5400X, хоча більшість маршрутизаторів працює. Nvidia рекомендує 15Mbps для потокової передачі 720p і 25Mbps для 1080p. Незважаючи на те, що ви отримаєте найкращий досвід, використовуючи кабельне з’єднання, підтримується також 5 ГГц WiFi. 

Огляд функцій GeForce Now

Логотип GeForce заразwww.nvidia.com

Починає від 499 доларів за місяцьВсі плани

Платформи

Android

iOS

Windows

macOS

Веб-переглядач

Підтримувані ігри
400

Покриття
textarea

Підтримувані платформи DRM
Steam, uPlay, магазин епічних ігор, Bethesda Launcher, Battle.net

База знань

Чат

Електронна пошта

Телефон

Цілодобова підтримка

Підтримувані ігри

Nvidia GeForce Now підтримує безліч ігор, хоча в її лінійці відсутні деякі назви. На відміну від PlayStation Now, вам доведеться пропонувати власні ігри в GeForce Now; тут немає назв (читайте наш GeForce Now проти PlayStation Now). Це означає, що якщо ви новачок на ПК, ви можете почати з більш ніж 30 безкоштовних ігор, які підтримує GeForce Now. 

До них відносяться Destiny 2, Apex Legends, Fortnite, Dauntless, Warframe і Світ танків. В іншому випадку вам знадобиться ліцензія на гру, в яку потрібно грати на певній платформі DRM. GeForce Now здебільшого за замовчуванням застосовує Steam, хоча є декілька інших платформ DRM. 

GeForce Now підтримує uPlay, Steam, магазин епічних ігор, Battle.net та запуск Bethesda. Існує обмежена підтримка інших платформ, включаючи Origin, але вони є основними. Важливо знати, що платформи DRM підтримують GeForce Now, оскільки вам потрібно буде додати належну версію гри до своєї бібліотеки. 

geforce-зараз-метро

Вище, наприклад, результати для Виїзд на метро. Наразі він доступний через Windows Store та магазин Epic Games, хоча він приходить до Steam через кілька тижнів.

Вам потрібно буде додати належну версію до своєї бібліотеки залежно від того, яка платформа DRM зберігає ваші права. Це може заплутатися у деяких крос-платформних іграх, наприклад Виїзд на метро, де ви могли мати ліцензію в одному з трьох місць. 

Однак підтримку Nvidia для платформ ПК не можна відмовити. Інші хмарні ігрові сервіси, наприклад Vortex, обмежені Steam, а деякі не підтримують будь-яку платформу DRM (для прикладу читайте наш огляд Blacknut). Хоча GeForce Now пропонує ідеальну бібліотеку назв на різних платформах управління ліцензіями. 

Ігри GeForce зараз

Коли технічний підзакон не виходить, поговоримо про ігри. GeForce Now підтримує майже кожен великий реліз на ПК, будь то від інді-розробника або студії AAA. Нові назви додаються швидко, з такими іграми Borderlands 3, Sekiro: Тіні вмирають двічі і Жадібність вже готовий до гри. 

geforce-now-library

Однак і цього дуже багато не вистачає Що-небудь з Rockstar і більшість назв EA не підлягають сумніву. Якщо ви хочете пограти Викуп червоних мертвих 2 або Grand Theft Auto V, вам доведеться грати локально. Здається, Nvidia ще не досягла домовленості з Rockstar, що показує зародженість платформи. 

Хоча для цих ігор є сенс, інші упущення не мають. Наприклад, GeForce Now не має жодного із Могильник рейдер ігри. Насправді у нього немає жодних опублікованих Square Enix назв, з усіма Final Fantasy і Квест дракона заголовки відсутні у лінійці. 

Хоча ми раді бачити такі обрані, як ПК Мордхау та інді-класики, як Селесте, Nvidia має певну роботу, щоб отримати інші популярні назви на своїй платформі. Якщо у вас є певна гра, в яку ви хочете грати, переконайтесь, що GeForce Now підтримує її, перш ніж натиснути на прислівний тригер.

Ціна

Nvidia GeForce Now має дивну структуру ціноутворення. Замість фіксованої щомісячної тарифи, як, наприклад, плата за тінь, Nvidia пропонує щось подібне до Stadia, з безкоштовним та преміальним членством (читайте наш огляд Google Stadia). Хоча дивно, GeForce Now настільки дешевий, що умовне обслуговування навряд чи має значення. Прочитайте наш фрагмент Google Stadia vs Shadow, щоб побачити, як вони порівнюють.

Починаючи з безкоштовного плану, ви можете отримати доступ до всіх заголовків, які підтримує GeForce Now з частотою 1080p та 60 кадрів в секунду. Однак Nvidia каже, що безкоштовні користувачі мають лише «стандартний доступ», тобто, можливо, вам доведеться почекати, щоб грати в гру, залежно від обсягу трафіку. Крім того, безкоштовні користувачі обмежуються одногодинними ігровими сесіями, хоча ви можете знову приєднатися відразу після закінчення сеансу. 

План засновників працює за $ 4,99 на місяць протягом перших 12 місяців. Однак перед цим ви зможете користуватися послугою безкоштовно протягом 90-денного вступного періоду. Підписка надає вам пріоритетний доступ, тобто ви будете стріляти на передню частину черги для ігор, відстеження променів у режимі реального часу та тривалої тривалості сеансу на шість годин. 

Однак членство засновників має деякі химерності. Він стягується щомісяця, але Nvidia на сторінці оформлення замовлення говорить, що це дійсно лише до року. Щомісячна ціна на $ 4,99 зросте через 12 місяців до того, що Nvidia стягуватиме за преміум-членство в той час. Крім того, під час написання інформації Nvidia не опублікувала жодної інформації про майбутні ціни. 

Незважаючи на те, ми не можемо заперечувати, скільки цінностей Nvidia надає GeForce Now на даний момент. Безкоштовна підписка вже пропонує багато, при цьому засновники планують відповідати рівню послуг, таких як Shadow, хоча за значно нижчою ціною. З огляду на це, нам доведеться переоцінювати, як тільки Nvidia виявить справжню структуру ціноутворення. 

Простота використання

Незважаючи на перехід до комерційного випуску, GeForce Now перемістився назад від бета-версії з точки зору зручності використання. Бета-додаток насправді був простішим у використанні, і хоча обійти все ще не складно, додавання ігор у вашу бібліотеку є. 

Приєднання просте, на щастя. Спортивний дизайн на одній сторінці веб-сайту вдається відповісти на більшість питань, пов’язаних із сервісом, не переходячи за борт з точки зору дизайну. Кілька кнопок “приєднатися сьогодні” на сторінці вкажуть вас на оформлення замовлення, тому ви зможете швидко зареєструватися. 

веб-сайт geforce-now

Завантаживши програму, вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис. На щастя, ви залишаєтесь увійти в систему, тому вам потрібно буде ввести свій пароль лише один раз. У додатку не так вже й багато, що показує карусель із представленими заголовками вгорі, а бібліотека ігор знизу. Ми переглянемо останнє через мить. 

інтерфейс geforce-now

Єдиною іншою областю є сторінка налаштувань. Хоча пропустити минуле, у GeForce Now багато чого відбувається. Найголовніше, ви можете вибрати найкраще для вас місце розташування сервера, а також якість потокової передачі, яка дозволяє налаштувати якість на основі бажаного споживання даних. 

geforce-now-settings

Додавання ігор до вашої бібліотеки

Тепер про погане. Щоб грати в гру на GeForce Now, вам потрібно буде додати її до своєї бібліотеки. Це здійснюється шляхом пошуку заголовка та натискання значка плюс поруч із ним; досить простий. Проблема полягає в тому, що ви не можете переглядати ігри, які підтримує GeForce Now, хоча ви могли б у бета-версії програми. 

geforce-тепер-додавання-гра

Сторінка перегляду є надзвичайно важливою, але параметри фільтрації теж непогані. Наприклад, можливо, ви хочете знайти лише екшн-ігри чи назви фільтрів на основі, якщо вони підтримують контролер. У GeForce Now вже вбудовані ці метадані – ми дістанемося цього за хвилину – тому не має бути занадто складним втілити якусь систему фільтрації. 

Проблема продовжується, коли ви додасте ігри до своєї бібліотеки. Ваша бібліотека обмежена повзунком на приладовій панелі, не маючи розширеного перегляду. Якщо у вас є 100 або більше ігор, вам потрібно буде клацнути по них п’ять одночасно. У такому випадку краще просто скористатися панеллю пошуку, зробивши бібліотеку застарілою. 

Під час нашого тестування ми знайшли найкраще просто запустити Steam через GeForce Now і перейти до ігор таким чином. Навіть з обмеженими параметрами фільтрації ми здивувалися, скільки інформації надає послуга для ігор, які вже є у вашій бібліотеці. Додавши гру, ви зможете побачити підтримку введення даних, скріншоти, дату випуску, жанр, розробника та багато іншого. 

geforce-тепер-розширена гра

Один крок вперед, два кроки назад

Nvidia вирішила деякі проблеми, які були у нас із попередньою програмою, головне, коли мова йде про те, які ігри підтримуються та на яких платформах вони підтримуються. Однак перепроектування викликає ряд проблем, завдяки чому він більше схожий на бета-програму, ніж попередній. 

Поточній ітерації відчайдушно потрібна спеціальна сторінка бібліотеки, а також вкладка перегляду, де ви можете побачити всі підтримувані заголовки. Якщо Nvidia поєднала свої старі та нові програми в одне, це було б найкращим, що ми бачили.

Продуктивність

Як ми відчували під час бета-версії, Nvidia GeForce Now знаходиться у верхній частині пакета, коли справа стосується потокової гри. Однак, це набрало відповіді на якість для розміщення більшої бази гравців. Незважаючи на те, що ми мали великий досвід роботи з провідним з’єднанням, ми не змогли підняти роздільну здатність до 4К.

Не те, щоб ми мали змогу. GeForce Now заблокований у 1080p, навіть якщо ви намагаєтесь змінити роздільну здатність у налаштуваннях кожної гри. Під час попереднього тестування нам вдалося просувати такі назви Дум до 4 К, залишаючись на північ від 60 кадрів в секунду. Імовірно, Nvidia тепер блокує дозвіл, щоб кожен гравець мав хороший досвід. 

Для нашого тестування ми використовували провідний Інтернет-з’єднання зі швидкістю завантаження 143,19Mbps, що більш ніж достатньо, щоб задовольнити вимогу GeForce Now 25Mbps. Тестування Дум, Купхед і Counter-Strike: Глобальний наступ, важко було помітити різницю між GeForce Now та локальними іграми поза роздільною здатністю. 

Це означає, що є певний відставання. Незважаючи на те, що в грі не помітно, наш курсор, здавалося, відстає від волосся в меню. Це повинно створювати мало проблем для більшості гравців. Однак у тих, хто прагне конкурувати в ігри, все одно виникнуть проблеми із затримкою. 

GeForce Now на Android

Ми також протестували GeForce Now на Android, використовуючи Мертві клітини, Дум і Counter-Strike: Глобальний наступ як наші предмети. На 5 ГГц Wi-Fi з’єднання, воно трималося напрочуд добре, навіть коли втрачали багато пакетів. Однак, провідний досвід був набагато кращим з точки зору відставання вхідних даних та частоти кадрів. 

У мобільному режимі ігри були невмілими, і коли інтернет-з’єднання почало занурюватися, відставання введення та артефакти стали проблемами. Однак у бездротовому з’єднанні GeForce Now важко винуватити. Завдяки прекрасному досвіду на робочому столі та прохідній якості для мобільних пристроїв, GeForce Now є найближчим до мрії грати у свої ігри де завгодно. 

Покриття

Відповідно до сторінки поширених запитань про Nvidia GeForce Now, послуга доступна у Північній Америці та Європі. При цьому на сторінці статусу сервера відображаються сервери “партнерських партнерів” в Японії та Росії, тож зрозуміло, що Nvidia намагається розширити. 

На щастя, Nvidia поставила багато турботи про регіони, які підтримує. У США є дев’ять центрів обробки даних GeForce Now і ще п’ять в Європі. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви маєте розташуватися поруч із вами, скорочуючи жахливу затримку, яка може зробити проблему хмарних ігор проблематичною. 

Хоча наразі доступно багато локацій, охоплення Nvidia не настільки широка, як у Microsoft. Порівнюючи Nvidia GeForce Now з Microsoft xCloud Project, який використовує серверну мережу Azure, Nvidia все ще знаходиться за кривою (читайте наш огляд Project xCloud). Якщо ви живете за межами Північної Америки чи Європи, або ви їдете за кордон, у вас виникнуть деякі проблеми.

Вирок

Офіційний випуск Nvidia GeForce Now має деякі проблеми, а саме, коли мова йде про навігацію по інтерфейсу. Однак, за ціною та якістю немає нічого подібного. 

Хоча Shadow як і раніше улюблений своїми характеристиками та якістю, GeForce Now видуває все інше з води (читайте наше порівняння Shadow vs GeForce Now). Якщо ви спостерігали за Google Stadia, зробіть собі послугу і підпишіться на обліковий запис GeForce Now (читайте наш фрагмент Google Stadia vs GeForce Now). 

Як ти думаєш, хоча? Ви збираєтесь дати постріл GeForce Now? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map