Огляд резервного копіювання Acronis – надійний, але дорогий сервіс – оновлено 2020 рік

Огляд резервного копіювання Acronis

Ми рекомендуємо Acronis Backup для майже будь-якого SMB, який багатий. Це швидкий, простий у використанні і, перш за все, безпечний. Однак його ціноутворення може дати вам деяку паузу, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді Acronis Backup.


резервне копіювання бізнесу

У цьому огляді Acronis Backup 12.5 ми будемо перевіряти останнє рішення щодо резервного копіювання бізнесу компанії Acronis, щоб побачити, де воно стоїть порівняно з найкращим онлайн-резервним копієм для послуг малого бізнесу. Якщо ви шукаєте домашнє резервне рішення, замість цього вам потрібно прочитати наш огляд хмари Acronis True Image.

Недолік цього полягає в тому, що, якщо ви можете дозволити собі заплатити здоровенну ціну, додану до Acronis Backup, ви отримаєте користь від передового програмного забезпечення, яке настільки ж багате функціями, як і будь-який інший сервіс резервного копіювання, який вам спадає на думку. Крім цього, він має сучасну хмарну консоль, постійну підтримку, потужну безпеку, швидку швидкість та інше, про що ми поговоримо нижче.

Якщо це не схоже на вашу чашку чаю, прочитайте наші огляди в мережі Інтернет щодо резервних варіантів. Інакше продовжуйте читати, щоб дізнатись, що ще нам сподобалось, а що – не.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для резервного копіювання Acronis

Особливості

Acronis Backup 12.5 може допомогти вам відновити втрату даних на широкому спектрі операційних систем. Насправді Acronis може похвалитися можливістю резервного копіювання понад 20 платформ, включаючи робочий стіл Linux. Це чудове доповнення, враховуючи, що багато сервісів опускають підтримку Linux. Для отримання додаткових варіантів ознайомтеся з найкращою онлайн-резервною копією для Linux. 

У цьому огляді ми зосередимось на резервній копії робочих станцій, яка також доступна для Windows та Mac, але підтримуються і фізичні, і віртуальні сервери. Це включає Windows Server, VMware ESXi, Hyper-V, Citrix XenServer та багато іншого.

Крім цього, Acronis Backup надає інструменти для резервного копіювання смартфонів Android та iOS. Багато бізнес-користувачів вважають це привабливим через те, скільки даних ми збираємо на своїх мобільних пристроях. Якщо ви хочете виділити спеціальний інструмент для мобільних пристроїв – і той, який, можливо, дешевший, ніж Acronis – прочитайте нашу найкращу онлайн резервну копію для мобільних пристроїв.

Acronis Backup також підтримує зовнішні пристрої, а це означає пристрої NAS та зовнішні накопичувачі. Потрібна одна ліцензія на комп’ютер, але Acronis дозволяє робити резервну копію декількох зовнішніх накопичувачів, якщо вони підключені під час резервного копіювання. Також доступні резервні копії з мережі зберігання даних – або SAN, коротше -.

Ви також можете використовувати свої пристрої для локальної резервної копії. Це означає, що замість резервного копіювання до хмари, ви можете сказати Acronis зробити резервну копію на власні сервери чи пристрої NAS (докладніше про них у нашій статті про NAS). 

Це можна зробити поверх хмарного резервного копіювання, а це означає, що Acronis підтримує гібридне резервне копіювання. Насправді, персональна версія Acronis входить у наш список найкращих онлайн-резервних копій для NAS.

Гібридна резервна копія зручна тим, що додає ще один рівень захисту та пришвидшує процес відновлення (відновлення швидше з локального пристрою, ніж через Інтернет). Ви можете прочитати більше про переваги гібридної резервної копії та як її налаштувати в нашому посібнику з резервного резервного копіювання для SMB..

Гібридна резервна копія є важливою, якщо ви хочете реалізувати правило резервного копіювання 3-2-1, і ми рекомендуємо це зробити. Acronis також може створювати резервні копії з хмари в хмару. 

Хмарні сервіси, які підтримує Acronis, включають Amazon EC3, Azure, OneDrive Personal, OneDrive for Business тощо. Якщо це єдина функція, яку ви хочете, вам слід порадитись з нашим кращим обласним сервісом управління хмарою та хмарою щодо ідей.

Особливості резервного копіювання Acronis

Acronis має більше хитрощів, якщо цього не вистачило для більш вимогливих користувачів. Acronis дозволяє відновити машини, які мають інше обладнання, і це не те, що базові сервіси резервного копіювання в Інтернеті не надаються. Це відомо як резервне копіювання на основі зображень. Прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для дискових зображень щодо деяких інших служб резервного копіювання, які можуть його виконувати.

Це схоже на відновлення з голого металу, а це означає, що вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення або програмне забезпечення операційної системи на пристрій, який ви хочете відновити. Це не є новим у світі резервного копіювання, але Acronis дозволяє ініціювати віддалене відновлення голого металу та використовувати його з хостами ESXi та Hyper-V.

Ще однією цікавою особливістю є миттєве відновлення Acronis, яке дозволяє запускати резервну копію Windows або Linux безпосередньо зі сховища як VMware VM, не переміщуючи дані нікуди. Це корисно, якщо комп’ютер працює якнайшвидше.

акроніс-резервне-нотаріальне посвідчення

Acronis включає в себе інші функції, такі як Acronis Active Protection, яка допомагає проти викупу, і нотаріус Acronis, яка допомагає забезпечити цілісність резервного копіювання.. 

Стандартні характеристики Acronis

Стандартні функції Acronis Backup включають додаткове резервне копіювання, планувальник резервного копіювання, версію версій, невизначене збереження видалених файлів, адміністрування на основі ролей та звітів. Однак немає постійного резервного копіювання. Нижче ми розповімо про них докладніше в категоріях «простота використання» та «резервне копіювання та відновлення».

Acronis Backup 12.5 – одна з найбагатших функцій резервного копіювання на ринку. Насправді це був лише загальний огляд його особливостей. Повний список функцій можна переглянути тут. Зверніть увагу, що деякі функції зарезервовані для “розширеної” версії Acronis Backup. Детальніше про це у наступному розділі.

Якщо ви хочете додатково ознайомитись із функціями резервного копіювання, зверніться до нашої онлайн-бібліотеки для додаткового читання.

Огляд функцій резервного копіювання Acronis

Логотип Acronis резервного копіюванняwww.acronis.com

Починається від $ 692 на місяць для необмежених планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Відновлення голого металу

Управління користувачами

Встановити ролі користувача

Встановіть правила резервного копіювання бізнесу

Настроювана звітність

Доступ до резервного копіювання користувача

Монітори підключених пристроїв

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
30

Ціноутворення

Ви можете передплатити або стандартні, або розширені видання Acronis Backup 12.5. Для обох потрібен мінімум один рік зобов’язань, тому, ймовірно, розумно спочатку скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб переконатися, що Acronis Backup є рішенням, необхідним для збереження даних вашого бізнесу..

Якщо ви впевнені, що це так, ви можете записатися на два-три роки заздалегідь, що дає знижку. Якщо ви плануєте довгостроково використовувати резервну копію Acronis, ви навіть можете придбати вічну (довічну) ліцензію.

Однак постійні ліцензії вимагають платити додаткові збори за резервне копіювання та оновлення послуги, а це означає, що ви не зможете отримувати важливих оновлень програмного забезпечення, як тільки вони стануть доступними.

Ви також не маєте доступу до служби резервного копіювання Acronis, яка забезпечує розширений захист даних, або відновлення після аварій, яке здійснює автоматичне відключення критичних бізнес-додатків до хмари Acronis. Безстрокова ліцензія не включає також резервні копії хмари в хмари Office 365 та G Suite.

Резервне копіювання 12.5
Робоча станція
Резервне копіювання 12.5
ServerBackup 12.5
Virtual HostBackup 12.5 Windows Server EssentialsBackup 12.5 Office 365Backup 12.5
G Люкс

1-річна підписка:Стандартний
$ 69,00
Розширений
$ 99,00
Стандартний
$ 499,00
Розширений
839,00 дол
Стандартний
619,00 дол
Розширений
$ 929,00
$ 229,00Стандартний
119,00 дол
Розширений
279,00 дол
199,99 дол
Дворічна підписка:Стандартний
129,00 доларів США
Розширений
$ 179,00
Стандартний
769,00 дол
Розширений
1319,00 доларів США
Стандартний
$ 969,00
Розширений
1469,00 дол
$ 369,00Стандартний
$ 319,00
Розширений
479,00 дол
319,99 дол
3-річна підписка:Стандартний
$ 179,00
Розширений
$ 249,00
Стандартний
1049,00 доларів США
Розширений
1799,00 доларів
Стандартний
1319,00 доларів США
Розширений
1,999,00 дол
$ 499,00Стандартний
399,00 дол
Розширений
599,00 дол
399,99 дол
Безстрокова ліцензія:Стандартний
$ 89,00
Розширений
199,00 доларів США
Стандартний
1049,00 доларів США
Розширений
1799,00 доларів
Стандартний
1319,00 доларів США
Розширений
1,999,00 дол
$ 499,00н / вн / в

Окрім витрат на ліцензування, Acronis стягує плату за використання своєї хмарної інфраструктури. Ціни на хмарне зберігання Acronis такі:

250GB500GB1TB2TB3TB4TB5TB
1-річна підписка:$ 299,00$ 499,00899,00 доларів1749,00 дол2649,00 дол3499,00 дол4 200,99 дол
Дворічна підписка:$ 499,00$ 799,001399,00 доларів2799,00 дол4049,00 доларів США$ 5 449,006 699,00 дол
3-річна підписка:$ 699,001049,00 доларів США1899,00 доларів3699,00 дол$ 5 449,007 499,00 дол8 999,00 доларів

Завдяки цим окремим цінам на використання хмарного сховища, Acronis Backup набагато дорожче, ніж орієнтовані на цінність Інтернет-сервіси резервного копіювання. Хоча вгору переважає багатий набір функцій, сильна підтримка та велика швидкість передачі.

Однак це не чудове рішення, якщо ви менший бізнес, у якого немає грошей, щоб заощадити. IDrive for Business має цінові плани, які не коштують стільки, і пропонує безкоштовну послугу резервного копіювання та відновлення кур’єра, що допомагає зменшити вплив передачі великої кількості даних. 

Для ілюстрації ви отримуєте 2,5 ТБ хмарного резервного копіювання (і стільки ж простору хмарної синхронізації) за 599,62 доларів, що набагато дешевше, ніж 1,749 долара, який потрібно заплатити за 2 Тб на хмарному сховищі Acronis. Крім того, ви повинні заплатити за супровідну ліцензію на резервне копіювання Acronis. IDrive також має свої цікаві особливості, про які ви можете прочитати в нашому огляді IDrive for Business.

Простота використання

У той час як більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті вимагають налаштування планів резервного копіювання за допомогою настільного клієнта, Acronis застосовує інший підхід. Вам потрібно завантажити агент Acronis, щоб запустити резервну копію, але ви керуєте всім іншим за допомогою веб-клієнта. При цьому є веб-клієнт для певної робочої станції та клієнт адміністратора, який управляє декількома робочими станціями.

По-перше, ми поговоримо про ту, яка керує однією робочою станцією. Веб-клієнт робочої станції – це не одне клацання, як Backblaze for Business, але Backblaze – виняток, коли мова йде про простоту використання. Acronis Backup не повинен зайняти багато часу в налаштуванні в порівнянні з такими послугами, як IDrive for Business або CloudBerry Backup. 

Якщо вас це заінтригує, прочитайте наші окремі огляди IDrive for Business, CloudBerry Backup та MozyPro. Це означає, що якщо вас заінтригує простота використання Backblaze, прочитайте наш огляд Backblaze for Business..

В цілому клієнт привабливий і простий у використанні. Меню зліва дозволяє переходити між оглядом, підключеними пристроями, планами резервного копіювання та місцями та налаштуваннями резервного копіювання. Меню чітке та містить більше опцій під кожним записом верхнього рівня.

Ви можете бачити вміст кожного меню на правій панелі. Під час взаємодії із вмістом праворуч меню відображатиметься у висувному вікні праворуч, що максимізує пробіл та створює сучасний вигляд.

acronis-резервне копіювання користувачів-огляд

Веб-клієнт адміністратора Acronis схожий з робочим станцією, за винятком того, що його перегляд за замовчуванням – це менеджер користувачів. За його допомогою ви можете створювати нових користувачів, адміністраторів чи підрозділи (групи користувачів з адміністратором та відповідними пристроями).

Зауважте, що якщо вам потрібно керувати кількома користувачами, ви можете скористатися Backup 12.5 Advanced замість Standard Edition. Це тому, що стандартне видання не включає деякі істотні функції, такі як настроюється звітність та рольовий доступ до резервного облікового запису.

acronis-backup-mobile

Якщо ви хочете, ви можете використовувати мобільний додаток Acronis для доступу до резервних копій комп’ютера. Крім цього, ви можете використовувати безперервне резервне копіювання для захисту своїх мобільних даних, включаючи контакти, фотографії, відео, календарі та повідомлення. Додаток простий, і ви не матимете проблем з його використанням.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Після реєстрації в сервісі вам потрібно завантажити агент Acronis Backup та встановити його на машину, на яку потрібно зробити резервну копію. Для цього вам потрібно увійти у свій обліковий запис на Acronis.com, щоб отримати доступ до консолі управління Acronis Backup.

acronis-account-download-acronis

Після входу ви перейдете на сторінку “товари” за замовчуванням, де відображається, що ви придбали у Acronis. Вам потрібно натиснути кнопку «завантажити резервну копію Acronis» внизу сторінки. Далі натисніть кнопку «відкрити хмарну консоль» або завантажте клієнта для використання в локальній мережі.

Після цього ви побачите спливаюче вікно, яке допоможе вам додати пристрій резервного копіювання. Крім того, ви можете натиснути посилання “показати всі параметри”. Це відкриває меню з підтримуваними платформами з правого боку екрана комп’ютера, що дозволяє завантажувати відповідний агент для вашої машини.

acronis-backup-avail-пристрої

Після завершення інсталяції ви можете почати додавати пристрої до резервного плану з консолі управління, де тепер має з’являтися ваш пристрій.

acronis-backup-new-backup

Перше, що вам потрібно зробити, – це вибрати резервну копію. За замовчуванням для цього встановлено значення “вся машина”, але ви можете створити резервну копію конкретних дисків або файлів і папок. Якщо ви хочете обмежити свої витрати, як і більшість підприємств, найкращим вибором часто є файли та папки. 

Так працює більшість інших сервісів резервного копіювання в Інтернеті, за кількома винятками, наприклад Backblaze for Business, яка забезпечує необмежену кількість резервних копій, але без усіх чудових функцій, які ви отримуєте з Acronis Backup 12.5.

Якщо ви виберете файли та папки (або диски та томи), наступним кроком буде вибір того, що ви хочете створити для резервного копіювання. Це можна зробити, переглянувши структуру каталогу та вибравши саме те, що ви хочете захистити. Веб-переглядач повільний, і ми вважаємо за краще отримати гарну структуру дерева, яка б дозволила користувачам швидко вибрати те, що вони хочуть створити для резервного копіювання.

acronis-backup-add-location

Далі потрібно вибрати місце для резервного копіювання. Якщо ви придбали резервне місце в хмарі Acronis, ви можете вибрати його. В іншому випадку потрібно вибрати локальну папку.

acronis-backup-розклад

На цьому етапі ви також можете встановити графік або відключити його, щоб ви могли вручну запустити резервне копіювання. Планувальник гнучкий, тому дозволяє запускати резервні копії щогодини, щодня, щотижня або щомісяця. 

Планування резервного копіювання Acronis

Ви можете встановити час запуску та час відключення для запуску резервного копіювання. Інші параметри включають запуск резервної копії при запуску або завершенні роботи системи, коли користувач входить у систему тощо.

Зауважте, що резервне копіювання не є безперервним, це означає, що воно не захищає файли, вибрані у вашому наборі резервних копій, як тільки вони додані чи змінені. Це одна з найкорисніших особливостей хмарного резервного копіювання, оскільки це означає, що вам не доведеться турбуватися про те, що забули додати будь-які файли до свого резервного плану.. 

Це головний брак для Acronis. Найближчим до вас можна підійти, щоб вибрати погодинний графік і налаштувати його на кожні 10 хвилин протягом дня.

acronis-резервне копіювання-збереження файлів

Після планування можна визначити, як довго Acronis повинен зберігати попередні стани файлів; коротше кажучи, політика версій. Ви можете визначити правило для кожного набору резервних копій або визначити єдине для всіх наборів резервних копій. Визначаючи правило, ви можете зберігати резервні копії нескінченно, за кількістю резервних копій або за віком. Команда Acronis зробила велику роботу, забезпечивши засоби для створення гнучкої політики.

акроніс-шифрування

Останній крок передбачає ввімкнення шифрування, яке ми не можемо достатньо рекомендувати. Однак ми детальніше поговоримо про шифрування в розділі безпеки. Після цього натисніть «Запустити зараз» і все готово.

acronis-backup-adv-backup-options

Після створення плану з’являються деякі розширені налаштування, які можна змінити, натиснувши на значок шестірні та перейшовши до “Параметри резервного копіювання”. Сюди входить можливість встановлення виключень типу файлів, попереджень, команд до та після публікації, обробка помилок і навіть рівень стиснення файлів.

Відновлення за допомогою резервної копії Acronis

Це дуже основне керівництво щодо резервного копіювання робочої станції Windows. Процес дещо відрізняється для резервного копіювання різних платформ, але функції однакові.

acronis-резервне копіювання-відновлення-початок

Щоб розпочати процес відновлення, вам потрібно натиснути кнопку «відновити», пов’язану з пристроєм, який містить резервну копію, яку ви хочете відновити. Після цього ви можете вибрати резервну копію, яку потрібно відновити.

acronis-резервне копіювання-відновлення-вибір

Далі перейдіть до та виберіть файли та папки, які потрібно відновити. Ви можете відновити їх до оригінального або нового місця. Незалежно від того, що ви вибрали, у вас є можливість перезаписати наявні файли в цьому місці, перезаписати, якщо вони старші або зберегти обидві версії.

Як і процес резервного копіювання, процес відновлення має деякі вдосконалені параметри, якими ви можете скористатися. Вони включають перевірку резервного копіювання, зміну продуктивності та виключення файлів та захист файлів.

Існує занадто багато варіантів, про які можна поговорити, але в цілому досвід резервного копіювання та відновлення забезпечує Acronis чудовий. Єдиною справжньою недоліком є ​​відсутність безперервного резервного копіювання, але ви можете значною мірою зменшити це, настроюючи погодинний графік. 

В іншому випадку Acronis має чудове поєднання простоти використання та функцій, завдяки чому вона добре підходить як для більшого бізнесу з конкретними потребами, так і для менших підприємств, які хочуть швидко стартувати та працювати.

Швидкість

Раніше ми згадували, що Acronis набагато дорожче, ніж деякі інші резервні рішення для бізнесу, але ця швидкість є однією з переваг, які ви отримуєте при такій інвестиції. Це дійсно так, і ми перевірили це, виконавши кілька резервних копій та відновлення, які перевірили швидкість передачі Acronis.

У наших тестах ми створили резервну копію папки в стилі 1 Гб у хмарі та відновили її. Ми проходили тести з Москви, Росія, через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 42,73 Мб / с та швидкістю завантаження 46,17 Мб / с. Ви можете побачити наші результати в таблиці нижче:

Перша спроба: Друга спроба: Середня;
Час завантаження00:04:0300:03:3800:03:51
Час завантаження00:04:4600:04:3500:04:41

З нашою швидкістю, ми повинні розраховувати на завантаження папки 1 Гб за три хвилини та 21 секунду, і ми повинні завантажити її за три хвилини та шість секунд. Як видно з таблиці, середня швидкість Acronis не займає набагато більше часу, ніж ми очікували. Цікаво зазначити, що завантаження зайняло більше часу, ніж завантаження нашої папки.

акроніс-центри даних

Якщо ви ввімкнете шифрування, ваш переказ займе більше часу. Навіть тоді, Acronis є одним з найшвидших сервісів, оскільки для багатьох служб резервного копіювання в Інтернеті потрібно більше години (іноді набагато довше), щоб завантажити один гігабайт даних. Acronis досягає більш високих швидкостей, значною мірою завдяки глобальній мережі серверів.

Подальші завантаження повинні працювати ще швидше, оскільки вони завжди поступові, а це означає, що Acronis використовує алгоритм копіювання файлів на рівні блоку. Це дозволяє Acronis передавати лише ті частини файлів, які змінилися, а не цілі файли.

Якщо вам потрібно збільшити швидкість передачі, ви можете знизити рівень шифрування або налаштувати параметри стиснення. Нижня компресія працює швидше, але це означає, що ваша резервна копія займе більше місця.

Немає служби відновлення кур’єра, як ви отримуєте з IDrive, але є “функція фізичної доставки даних”, яка дозволяє надіслати жорсткий диск із початковою резервною копією на Acronis. Це обійдеться вам у 99 доларів на рік. Проте бізнес-користувачі IDrive можуть користуватися послугою безкоштовно три рази на рік. Однак у цілому ми не маємо жодних проблем щодо процесів резервного копіювання та відновлення.

Безпека

Acronis не шифрує ваші дані за замовчуванням. Однак ви можете ввімкнути шифрування під час створення резервного плану. Ви можете змінити налаштування безпеки лише до того, як скласти резервний план. Якщо ви вирішите його змінити пізніше, вам доведеться створити цілком новий план резервного копіювання.

Протокол шифрування – короткий стандарт розширеного шифрування або AES. Як видно з назви, це стандарт, який використовується сьогодні. Ви можете вибрати між трьома доступними рівнями: 128-, 192- та 256-бітними. Окрім вибору рівня шифрування, вам також запропонують встановити пароль. 

Зауважте, що Acronis не може відновити ваш пароль, якщо ви його загубите. Якщо це трапиться, це означає, що ви втратите доступ до резервної копії. Щоб уникнути цієї проблеми, почитайте наших найкращих керівників паролів для малого бізнесу.

Шифрування Acronis працює від кінця до кінця і є приватним. Це означає, що він шифрує ваші файли до того, як вони покинуть ваш комп’ютер, і не розшифровує їх, поки ви не відновите їх. Це частина кінця до кінця, а приватна частина означає, що ваш пароль шифрування не зберігається ніде в Acronis, тому ніхто, крім вас, ніколи не зможе розшифрувати свої файли.

Такий підхід, який іноді називають також шифруванням нульових знань, є найкращим методом забезпечення максимального захисту ваших даних. Під час передачі цих даних Acronis використовує HTTPS, в який вбудовується протокол SSL для захисту файлів від підробки. Ви можете дізнатися більше про SSL у нашому порівнянні SSL та TSL.

Коли ваші файли дістаються до центрів обробки даних Acronis, вони будуть скопійовані на кілька серверів для надмірності у разі відмови сервера. Самі центри обробки даних призначені для протистояння катастрофам із заходами протидії пожежам, резервним живленням та моніторингом температури.

Резервне копіювання та викуп програмного забезпечення Acronis

Як ми вже згадували, Acronis Backup 12.5 також забезпечує захист від викупу програмного забезпечення за допомогою Acronis Active Protection. Він відстежує ваші файли та спосіб їх зміни, шукаючи докази зараження вимогами.

Дані центри також захищені від проникнення 24/7 патрулями, високими огорожами, відеоспостереженням, біометричними сканерами та картами доступу.

Шифрування не допомагає, якщо хтось намагається зламати ваш пароль, що може бути легко зробити, якщо ви вчинили деякі найгірші помилки пароля. Однак двофакторна автентифікація допомагає захистити свої облікові дані, вимагаючи ввести маркер, надісланий SMS, під час входу з незнайомого пристрою. 

На жаль, Acronis не надає цього. Оскільки ви не можете розраховувати на двофакторну автентифікацію, переконайтеся, що ви знаєте, як встановити надійний пароль.

acronis-active-protection

Acronis також сумісний із HIPAA, тому компаній, які працюють із даними про стан здоров’я, не повинно виникати жодних проблем. Для отримання додаткової інформації про функції безпеки читайте наш буквар із безпеки хмари та наш опис посібника із шифрування.

Конфіденційність

Незалежно від того, що говорить політика конфіденційності, для захисту вашої інформації слід покладатися на приватне шифрування. Однак, підозрілі положення в політиці конфіденційності можуть завдати шкоди вашій особистої інформації, яка не захищена нею. Щоб уникнути цього, ми розглянули, що говорить політика конфіденційності Acronis.

Не повинно бути причин для занепокоєння, оскільки Acronis дотримується Загального регламенту ЄС про захист даних. Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з GDPR.

Найважливіший розділ детально описує, які дані збирає Acronis. Вона включає в себе ділові дані, які ви надаєте – такі як найменування компанії, адресу компанії, електронну адресу та номер ділового телефону – та будь-яку іншу інформацію, яку ви надаєте Acronis.

Збір даних Acronis

Крім того, Acronis збирає інформацію про кредитну карту, яку ви використовуєте під час придбання передплати, та інформацію, яку ви надаєте, звертаючись до служби підтримки. Це також включає інформацію, яку Acronis отримує від продавців та торгових посередників. Він також збирає метадані про те, як ви користуєтесь послугою, включаючи вашу IP-адресу, тип браузера, часовий пояс та інше.

Acronis може надавати ваші дані іншим сторонам, наприклад:

  • Постачальники, які допомагають Acronis діяти, забезпечуючи обслуговування клієнтів, маркетинг або тестуючи його заходи безпеки. Acronis каже, що гарантує, що будь-який постачальник, з яким він поділиться вашими особистими даними, погоджується захищати їх
  • Торговельні посередники та інші треті сторони, які рекламують та перепродують продукцію Acronis
  • Корпорації, якщо вони залучені до злиття, продажу, реструктуризації, придбання чи іншого процесу
  • Правоохоронні органи, коли цього вимагає закон чи інші законні розголошення
  • Це стосується випадків, якщо Acronis вважає, що ви заборонили дані, які використовувались у незаконних цілях у своєму обліковому записі

Acronis може також комбінувати інформацію, зібрану за допомогою своїх служб, та видаляти особисті дані, що ідентифікують, із сукупних даних. Він ділиться цими даними з третьою стороною і не обмежує їх використання.

Як користувач, ви маєте право знати, які дані має Acronis про вас, право виправляти чи видаляти їх, а також право відмовитися від маркетингових електронних листів. Якщо ви живете в ЄС чи певних інших країнах, ви також маєте право подати скаргу до органів управління даними.

Крім того, мешканці Каліфорнії можуть вимагати певної інформації щодо розкриття персональних даних Acronis третім сторонам для їх прямого маркетингу.

У політиці немає пунктів, які змушують нас хмуритися, а сервіс надає вам приватне шифрування, тому інформація про ваш бізнес має бути безпечною..

Підтримка

акроніс-база знань

Acronis має базу знань для Backup 12.5, де ви можете знайти статті про основні процедури, практичні вказівки, посилання, усунення несправностей та поширені запитання. Статті сортуються за категоріями, але ви можете використовувати його функцію пошуку, щоб швидше знаходити відповідний вміст.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте там, ви можете зв’язатися зі службою підтримки через опцію «підтримка» у вашому меню користувача.

Живий доступ до підтримки включає цілодобовий телефон та чат, що є ще однією перевагою, яку ви не отримаєте від більшості інструментів онлайн-резервного копіювання на основі цінності. IDrive for Business наближається до цілодобового чату, але немає 24/7 телефонної підтримки. Ми розпочали підтримку чату о 1:43 ранку і почали спілкуватися з технічним спеціалістом менше ніж за хвилину.

Якщо ви не поспішаєте, можете надіслати запит електронною поштою. Ми зробили це приблизно в той же час, що й наш сеанс чату, і отримали відповідь приблизно через три години. Це швидка відповідь, враховуючи, що деякі послуги займають набагато більше часу, і ми надсилаємо їх протягом ночі.

Нарешті, Acronis надає доступ до корисної спільноти користувачів, яка часто отримує відповіді від експертів спільноти.

Вирок

Зрештою, ви отримуєте те, за що платите, і немає жодного продукту, який би ілюстрував це більше, ніж Acronis Backup. Якщо ви зможете проковтнути високу ціну, вам сподобаються потужні функції, сильна безпека, цілодобова підтримка, вміле керування користувачами та багато іншого. При цьому ви не матимете необмежену резервну чи двофакторну автентифікацію.

Якщо ви не заперечуєте проти цих недоліків, Acronis резервне копіювання може бути просто правильною послугою для вас. Не забудьте скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією для тестування. Що ви думаєте про Acronis Backup? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me