Огляд MozyPro – припинено – оновлено 2020 рік

Огляд MozyPro

MozyPro був викуплений карбонітом і зараз належить до цієї родини.


Для підприємств, які прагнуть створити резервну копію декількох комп’ютерів та з широкими потребами платформи, MozyPro пропонує універсальний сервіс резервного копіювання, який дуже добре відповідає. Це включає підтримку прямого чату та телефону в режимі реального часу та можливість налаштувати політику зберігання файлів для вашої бази користувачів.

Однак усі правильні кроки, які він вживає, скасовуються цінником, який вищий вище рівня конкуренції. При понад 850 доларів США на рік за 250 ГБ резервного копіювання ви платите понад одинадцять разів від ціни, запропонованої IDrive for Business (перегляньте наш огляд IDrive for Business для отримання детальної інформації про схему ціноутворення на цю послугу) на однакову кількість гігабайт.

Для такої невідповідності вартості, ви можете очікувати онлайн-сервісу резервного копіювання, який перевершує, але правда полягає в тому, що MozyPro в більшості способів відстає від решти пакета в кращому онлайн-резервному резервному резерві для бізнесу..

Перш ніж скористатись вашими грошима, радимо дати нашому огляду MozyPro швидко прочитати, щоб переконатися, що це правильно для вас, або підписатись на 30-денну безкоштовну пробну версію, якщо ви більш практичний.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для MozyPro

Особливості

Хоча Mozy має свої проблеми, підтримка платформи – здебільшого – не одна з них. MozyPro забезпечує онлайн-резервне копіювання для необмежених ноутбуків та настільних ПК. Підтримувані комп’ютерні операційні системи включають Windows, Mac та Linux.

Також доступні резервні копії файлових серверів Windows, Mac та Linux, як і резервне копіювання для MS SQL Server та MS Exchange. MozyPro також можна використовувати для резервного копіювання необмежених пристроїв NAS. Сервер Oracle не підтримується – див. IDrive for Business, якщо це щось вам потрібно.

MozyPro також не можна використовувати для резервного копіювання даних смартфонів, хоча є мобільні додатки для Android та iOS, які можна використовувати для доступу до вашого сховища даних.

Ви також можете отримати доступ до своїх файлів з веб-сайту MozyPro. Тут ви також керуєте своїм обліковим записом, використовуючи адміністраторську консоль, щоб додавати нових користувачів, контролювати резервне копіювання та виконувати інші адміністративні завдання.  

Mozy підтримує одночасне резервне копіювання на локальні пристрої зберігання на додаток до надсилання даних у хмару. Ця функція на Mozy ринках – Mozy 2xProtect, але, більш розмовно, її називають гібридною резервною копією. Є переваги у підтримці локальної копії ваших даних, не менш важливим з яких є те, що відновлення після аварій швидше з локального сховища, ніж через Інтернет.

Щоб швидко отримати ваші дані в хмару, Mozy пропонує кур’єрську послугу під назвою Mozy Data Shuttle. Mozy дозволить вам перезавантажити пристрій протягом ночі. Надішліть його назад, і технічні послуги передадуть його безпосередньо на сервери центрів обробки даних Mozy, що, можливо, заощадить ваші тижні часу.

На відміну від кур’єрської служби IDrive, однак Mozy Data Shuttle не є безкоштовним – або навіть особливо дешевим.

З вас стягується плата залежно від того, скільки даних потрібно створити для резервного копіювання:

 • 1,8 ТБ коштує 275 доларів
 • 3,6 ТБ коштує $ 375
 • 5,4 ТБ коштує 475 доларів
 • 7,2 ТБ коштує 575 доларів

Трансфер також не доступний для відновлення, що трохи несподівано.

MozyPro також включає функцію синхронізації. Sync використовує клієнт, який може бути встановлений на декількох пристроях, щоб ви могли переходити з одного на інший і працювати над тим самим файлом майже в реальному часі.

Ця функція більшою мірою асоціюється з хмарним сховищем, ніж інструмент резервного копіювання в Інтернеті, що робить його включення чимось дивним.

Хоча деякі бізнес-користувачі отримуватимуть від цього використання, є спеціалізовані рішення для синхронізації та спільного використання (EFSS), які пропонують більш потужні функції продуктивності роботи. Якщо це щось, що ви шукаєте, у нас є посібник для покупців, який розроблений для того, щоб ознайомити читачів із питаннями пошуку найкращого рішення EFSS для них..

MozyPro – це не архівна служба, це служба резервного копіювання. Це означає, що якщо ви видалите файли зі свого комп’ютера, вони з часом видаляються з хмари. Однак, як адміністратор, ви можете налаштувати політику збереження для користувачів та груп користувачів, щоб підтримувати видалені файли протягом певного періоду часу, пропонуючи міру захисту від помилок, що містять жир.

Ви також можете встановити політику версій для своїх партнерів. Версія зберігає попередні стани файлів, дозволяючи швидко скасувати небажані зміни файлів. Він також захищає вас від пошкодження файлів, у тому числі тих, що викликані вимогами.

Ще одна цікава функція, яку ви отримуєте з MozyPro, це те, що вона дозволяє обмежувати резервне копіювання в певних мережах і встановлювати параметри проксі, якщо ви відстаєте від проксі-сервера.

Інші основні особливості включають швидке затримку, постійне резервне копіювання, планування резервного копіювання та копіювання файлів на рівні блоку, про все про що ми поговоримо пізніше в цьому огляді.

Помітно відсутній варіант стиснення файлів на комп’ютері перед надсиланням їх у хмару, що може негативно вплинути на швидкість завантаження та завантаження. Це особливість, яку включає більшість інших резервних служб.

Ціноутворення

Багаторівневі цінові плани MozyPro забезпечують онлайн-резервне копіювання простору, яке можна ділити між необмеженими комп’ютерами та серверами. Доступні щомісячні, річні та дворічні підписки. Плани починаються від 10 Гб і піднімаються до 4 ТБ.  

Mozy на своєму веб-сайті лише котирує ціни до 250 ГБ. Більше того, і вам потрібно буде вимагати ціни. Ми не зовсім впевнені, чому, але це може бути пов’язане з шоком наклейки (вони повинні мати відмінних торгових представників).

Незважаючи на те, що гнучкість у декілька ярусів хороша, існує декілька проблем зі структурою витрат MozyPro. Для одного, 10 Гб резервного простору, ймовірно, не вистачить для резервного копіювання одного комп’ютера, а не кількох. Якщо у вас є кілька серверів для резервного копіювання, є ймовірність, що 4 Тб навіть не скоротить її.

Однак найбільшим питанням є те, що вартість значно вища, ніж конкуренція. MozyPro стягує 850 доларів на рік за 250 ГБ резервного копіювання. IDrive стягує 75 доларів за ту ж суму, як і MozyPro, можна використовувати для резервного копіювання необмежених пристроїв. CrashPlan стягує 10 доларів за комп’ютер (ознайомтеся з нашим оглядом CrashPlan for Small Business, щоб дізнатися більше про це).  

Простота використання

MozyPro не такий простий у використанні, як деякі інші онлайн-резервні копії, вимагає трохи роботи, перш ніж ви можете почати завантажувати програми та створювати резервну копію даних. Однак, як тільки ви налаштуєте речі, він має деякі приємні функції, які полегшують процес.

Після реєстрації в обліковому записі вам потрібно буде увійти на веб-портал і додати користувачів.

Вам потрібно буде визначити їх як “сервер” або “настільний” користувач, і ви можете встановити обмеження для зберігання та пристрою для них. Також є можливість включити можливості синхронізації. Цей процес може зайняти деякий час, якщо вам потрібно додати багато людей, хоча ви можете додавати їх за допомогою файлу .csv, щоб прискорити роботу.

Вам також потрібно буде додати себе як користувача, якщо ви хочете створити резервну копію власних пристроїв.

Кожен користувач отримає електронний лист із посиланням, яке дозволить їм встановити свій власний пароль облікового запису. Цей пароль буде необхідний пізніше для підключення настільного клієнта, який використовується для резервного копіювання до хмари. Після створення їм буде надана можливість завантажити цього клієнта, крім клієнта для синхронізації MozyPro та мобільних додатків.

Завантаження клієнта для настільних комп’ютерів є відносно прямим і встановлення займає секунди. Як тільки клієнт працює, увійдіть, використовуючи створені вами облікові дані.

Потім буде запропоновано перейти за допомогою типового або приватного ключа шифрування (див. Безпеку та конфіденційність, нижче), після чого ви зможете розпочати роботу над своїм резервним планом. Більшість роботи з цього приводу робиться саме для вас, оскільки MozyPro сканує вашу файлову систему та автоматично вибирає найбільш поширені типи файлів для резервного копіювання. Про це ми поговоримо докладніше в наступному сегменті.

Загалом, хоча це не самий різкий інтерфейс, який ми коли-небудь бачили, майстер робить гарну роботу зі спрощення процесу..

Консоль адміністратора, доступний через веб-інтерфейс, має деякі інші зручні функції, які полегшать адміністрування облікового запису. Ви можете шукати підключення до свого облікового запису як користувачем, так і пристроєм. Кожен метод відображає інформацію про кількість резервної копії даних та коли виконувалася остання резервна копія.

Також є розділ “графіки та звіти”, який дозволяє візуалізувати історію резервного копіювання та стан резервного копіювання, а також встановити сповіщення електронною поштою. Дуже зручні речі для бізнесу, яким потрібно забезпечити відповідність.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

MozyPro робить швидку роботу сканування вашої файлової системи та автоматичного тегування файлів для резервного копіювання.

На відміну від деяких інших наших найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті, MozyPro робить це, шукаючи загальні типи файлів, а не просто маркуючи загальні місця файлової системи (наприклад, папку «документи») для резервного копіювання. Це економить час, але коли ви працюєте з обмеженим місцем для зберігання, воно також може швидше пережовувати простір.

Якщо вам потрібно скоротити простір резервного копіювання, перед запуском процесу резервного копіювання натисніть на “Налаштування”. Звідти ви можете змінити план резервного копіювання з двох різних вікон: “набори резервних копій” та “файлова система”.

Набори резервного копіювання дозволяють переглядати файли, позначені для резервного копіювання, залежно від типу файлу та знімати вибір тих, які ви не хочете включити. Ви можете сортувати за розміром, типом та папкою, щоб полегшити процес. Файлова система дозволяє вибрати та скасувати вибір папок у вашій файловій системі. Наявність обох варіантів – це розкіш, яку ви не отримуєте у більшості сервісів резервного копіювання, хоча це недостатньо (або віддалено), щоб виправдати цю ціну.

MozyPro виконує постійне резервне копіювання за замовчуванням, яке воно називає “автоматичне резервне копіювання”. Для цієї функції є кілька приємних варіантів налаштування, наприклад зупинка безперервного резервного копіювання, якщо ваш процесор занадто зайнятий або працює лише резервна копія, коли ваш комп’ютер простоював протягом певного часу. Ви навіть можете обмежити кількість резервних копій MozyPro за певний день.

Ці функції допомагають обмежити вплив MozyPro на ресурси системи. Якщо цього недостатньо, ви також можете встановити заплановані резервні копії, виконуючи їх щодня або навіть щотижня.

Що стосується відновлення файлів, оскільки адміністратор ви будете мати доступ до всіх резервних копій файлів, незалежно від того, чи були вони створені з комп’ютера, або один із асоційованих. Цей доступ доступний через веб-інтерфейс.

Відновлення також можна запустити з настільного клієнта, перейшовши на вкладку «відновити».  

Ви можете переглядати дерево дерев і відновити всі або окремі файли. Ви також можете вибрати папку призначення для своїх завантажень, перезаписати існуючі файли або вибрати, щоб перейменувати їх, якщо існує копія. Щойно ви зробили вибір, натисніть «відновити файли», і процес розпочнеться.

Швидкість

Щоб дізнатися, як швидко MozyPro може переміщувати файли до хмари, ми провели кілька тестів, використовуючи стиснуту папку об’ємом 1 ГБ, що складається з різних типів файлів. Оскільки контекст означає все в таких тестах, слід зазначити, що ми проводили ці тести з Бангкока, Таїланд, через Wi-Fi, зі швидкістю передачі даних 55/22 Мбіт / с..

Тест перший: Тест другий: Середній:
Завантажити:01:08:0001:11:0001:09:30
Завантажити:00:08:3000:09:1500:08:53

Спершу поговоримо про час завантаження. При 22 Мбіт / с ми можемо обчислити, що передача файлу повинна зайняти трохи більше семи хвилин. В середньому більше години, це, очевидно, не відбувається.

Однак із резервними копіями чомусь це не рідкість. Загалом, ми виявляємо, що час резервного копіювання в Інтернеті набагато повільніше, ніж у наших кращих постачальників хмарних сховищ. Також у нас було ввімкнено приватне шифрування, яке також сповільнює роботу.

Тим не менш, понад годину для резервного копіювання файлу 1 Гб занадто довго. Частина проблеми може полягати в тому, що MozyPro не стискає файли, перш ніж надсилати їх у хмару, тобто ви переносите набагато більші пакети даних, які вам справді потрібно.

Нічого не обійдеться з тим, що початкове резервне копіювання за допомогою MozyPro буде перешкодою, ймовірно, що для отримання всіх даних у хмару знадобиться кілька днів або навіть тижнів. З іншого боку, це швидше, ніж Carbonite for Office.  

Повільне початкове резервне копіювання в сторону, наступні резервні копії будуть працювати набагато швидше завдяки використанню копіювання файлів на рівні блоку. При копіюванні файлів на рівні блоку, коли файл змінюється, копіюється в хмару лише дельта – частина файлу, який змінився, а не повторне копіювання всього файлу.

Часи завантаження були кращими, хоча все-таки трохи повільнішими, ніж ви очікували. З швидкістю 55 Мбіт / с нам слід було б завантажити файл за три хвилини.

У MozyPro є налаштування дросельної заслінки, якщо ви хочете налаштувати швидкість. Ми провели це на повну потужність, але якщо ви виявите, що резервна копія негативно впливає на системні ресурси, ви можете сповільнити роботу.

Безпека & Конфіденційність

Один з найбільш захоплюючих підходів, який Mozy використовує для забезпечення хмарної безпеки, – це те, що він запрошує сторонні аудити, щоб переконатися, що його серверні засоби вирішують завдання збереження бізнес-даних. Сюди входить проходження аудиту HIPAA-HITECH SSAE 16 типу 1, аудит SSAE 16 типу 2 та отримання сертифікації ISO / IEC 270001.

Mozy підтримує загартовані центри обробки даних по всьому світу, побудовані для протистояння стихійним лихам, збоїв обладнання, вірусних атак та інших подій, які в іншому випадку можуть піддавати вашим даним ризик. Персонал охорони працює цілодобово, а центри обробки даних захищені периметрами, що закриваються, електронним ключем та відеоспостереженням.

Файли, що зберігаються на серверах Mozy, також зашифровані. Насправді вони шифруються перед тим, як коли-небудь покинуть ваш комп’ютер і захищені в дорозі безпечним TLS-з’єднанням. За замовчуванням Mozy зберігає ваш ключ шифрування для вас і використовує 448-бітове шифрування Blowfish. Однак ви також можете вибрати приватне шифрування з нульовим знанням, і в цьому випадку протокол шифрування переходить на 256-бітове шифрування AES.

Перевага приватного шифрування полягає в тому, що це зменшує ймовірність доступу сторонніх осіб до ваших файлів. Також це означає, що Mozy не зможе ділитися читаними версіями ваших файлів з правоохоронними органами.

З іншого боку, якщо ви втратите свій пароль, ви втратите доступ до резервної копії, оскільки Mozy не зможе відновити його. Крім того, при використанні приватного шифрування попередній перегляд файлів та ескізів зображень недоступні в Інтернеті, а файли не можна завантажувати з веб-браузера для синхронізації пам’яті.

І Blowfish, і AES – це безпечні протоколи шифрування, хоча AES є більш поширеним і рекомендується Національним інститутом технологій та стандартів.

Mozy не надає можливість двофакторної аутентифікації (2FA), що викликало розчарування у користувачів. 2FA – це засіб захисту від крадіжки пароля, що вимагає, щоб користувачі також використовували спеціальний код безпеки, який зазвичай надсилається на їх мобільний пристрій під час входу з незнайомої машини.

Підтримка

Підтримка MozyPro працює через портал підтримки, який можна шукати, де ви знайдете категорії для таких завдань, як початок роботи, резервне копіювання, відновлення, управління та синхронізація облікових записів. До кожної категорії додається багато різних статей, які повинні охоплювати більшість основних питань. У самих статтях використовуються скріншоти та нумеровані кроки, щоб спростити процес навчання.

Якщо ви не можете знайти відповіді, які шукаєте в центрі підтримки, ви можете зв’язатися безпосередньо з Mozy. Користувачі MozyPro мають доступ до телефону, електронної пошти та підтримки в чаті. Підтримка телефону та чату доступна цілодобово, що є величезною перевагою для ділових користувачів, які не можуть дозволити собі чекати виправлення до понеділка вранці..

Ми перевірили чат в прямому ефірі і змогли миттєво зв’язатися з агентом, який швидко та ефективно відповів на всі запитання, які ми кинули на нього.

Підтримка електронної пошти використовує систему квитків, щоб ви могли легко відстежувати свій випадок. Часи відповіді залежать від тяжкості вашої справи.

Вирок

Швидкісні швидкості MozyPro були трохи несподіванкою навіть із далекого Таїланду і без користі для стиснення файлів. Сервіс підтримує кілька центрів обробки даних по всьому світу, тому ми очікували кращого. Якщо ви все-таки використовуєте MozyPro як рішення для відновлення після аварій, обов’язково застосуйте локальну резервну копію для її доповнення.

Однак велике питання, що стоїть на шляху настійної рекомендації щодо цієї послуги, – це її вартість. Хоча деякі компанії, без сумніву, не матимуть ніяких проблем оплачувати онлайн-сервіс резервного копіювання, який підтримує безліч різних платформ, пропонує синхронізацію пристроїв, чудовий сервіс для клієнтів та чіткий підхід до безпеки, ви все це отримуєте і з IDrive for Business. і за частку витрат.

Єдиною реальною перевагою, яку MozyPro має, є дещо сильніші функції адміністрування та звітності, а також можливість сканування та резервного копіювання конкретних типів файлів.

Це все, що ми зараз маємо сказати на MozyPro. Ми хотіли б почути вашу власну думку та досвід роботи з цією послугою, тому будьте впевнені та залиште свої думки в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map