Огляд CrashPlan для малого бізнесу – оновлено 2020 рік

CrashPlan для огляду малого бізнесу

CrashPlan вирішив повністю зосередитись на своїх клієнтах малого та середнього бізнесу разом із CrashPlan for Business; поки що, здається, це окупилося. Прочитайте наш повний огляд служби, яка діє разом.


резервне копіювання бізнесу

CrashPlan для малого бізнесу входить до числа найкращих онлайн-резервних копій для малого бізнесу. Це завдяки необмеженій системі резервного копіювання, великій цінності, приватному шифруванню та деяким найкращим можливостям версій будь-якої онлайн-служби резервного копіювання, яку ми розглянули..

Однак це має і деякі недоліки. CrashPlan не може створювати резервні копії за типом файлів, немає мобільного додатка, немає служби відновлення кур’єра та підтримки в реальному часі протягом ночі або вихідних. 

Якщо це для вас не має значення, дотримуйтесь нас, коли ми детально розберемося в цьому огляді CrashPlan for Small Business. Якщо це так, зверніться до наших онлайнових резервних відгуків щодо альтернативних послуг.

У 2017 році CrashPlan припинив підтримку приватного резервного копіювання. CrashPlan зробив свій крок, щоб зосередитися виключно на своїх ділових клієнтів. Це було грубою справою для приватних користувачів, але більшість, мабуть, перейшли на інші служби. Якщо ви шукаєте резервну копію для приватних користувачів, перегляньте наше найкраще порівняння онлайн-служб резервного копіювання.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи CrashPlan для малого бізнесу

Особливості

CrashPlan для малого бізнесу схожий на інші сервіси з наших оглядів онлайн резервного копіювання, тобто він може створювати резервні копії ваших комп’ютерів та інших пристроїв, захищаючи від втрат, спричинених збоями на жорсткому диску або іншим програмним збоєм. Однак, CrashPlan відрізняє те, що він забезпечує справжнє необмежене резервне копіювання. 

Якщо ви отримуєте дані до 10 ТБ, немає обмежень розміру файлу. Єдине обмеження – це декілька файлів у певних системних папках, які CrashPlan не захистить. Конкуренти, такі як IDrive Business та Carbonite for Business, обмежують вас до 250 ГБ за допомогою своїх початкових планів і вимагають платити комісію за додатковий обсяг пам’яті..

Недоліком підходу CrashPlan є те, що він дозволяє створити резервну копію одного комп’ютера, а Carbonite та IDrive можуть створити резервну копію необмежених комп’ютерів. Однак ви можете за додаткову плату додати додаткові комп’ютери до свого резервного плану. Детальніше про це в наступному розділі.

Крім того, підписка на CrashPlan дозволяє створити резервну копію стільки зовнішніх дисків, скільки ви хочете, і що включає резервне копіювання NAS, принаймні, якщо ви використовуєте macOS або Linux. Якщо ви користувач Windows, ви не зможете створити резервну копію своїх пристроїв NAS через обмеження рівня операційної системи, вбудованого в Windows. 

CrashPlan також може створювати резервні копії ваших серверів, але не може робити резервні копії ваших комп’ютерів на основі зображень. Для цього вам потрібно проконсультуватися з нашим кращим програмним забезпеченням для резервного копіювання та програмування клонування.

Основні можливості CrashPlan

Функції, про які ми вже згадували, – це не основні функції, тому не дивно, що деякі з них відсутні в арсеналі CrashPlan. Зважаючи на це, CrashPlan включає всі основні функції онлайн-резервного копіювання, які ми очікуємо побачити, коли ми оцінюємо послугу. 

Сюди входить заплановане резервне копіювання, безперервне резервне копіювання, додаткове резервне копіювання, резервне копіювання на локальних дисках, дедуплікація, стиснення файлів, швидке занулення, повідомлення електронною поштою та копіювання файлів на рівні блоку. 

Постійне резервне копіювання є важливим, оскільки дозволяє тегувати комп’ютер для резервного копіювання і не турбуватися про забуття додати файли для резервного копіювання. Інкрементальна резервна копія добре вписується в неї, оскільки вона дозволяє створювати резервну копію процесу лише додані або модифіковані файли, економлячи час і пропускну здатність..

Резервне копіювання локальних дисків кваліфікує CrashPlan як гібридну резервну копію, що означає, що ви можете створювати резервні копії як у хмарі, так і на локальних дисках, наприклад, на зовнішніх дисках. Це полегшує реалізацію правила резервного копіювання 3-2-1.

Версія CrashPlan

CrashPlan також надає версію файлів, що дозволяє відновити попередні версії файлів, щоб уникнути небажаних змін або пошкоджень файлів. На відміну від багатьох інших хмарних сервісів резервного копіювання, CrashPlan надає можливість налаштувати політику версій із настільного клієнта.

краш-версії

Версія CrashPlan не зовсім необмежена, але, оскільки ви можете безстроково зберігати версії файлів на основі 15-хвилинних кроків, можливо, так і буде. CrashPlan також надає вам можливість нескінченно зберігати видалені файли, що приємно, враховуючи, що багато постачальників онлайн-резервних копій назавжди видаляють файли через 15 або 30 днів.

CrashPlan надає найважливіші бізнес-функції, такі як адміністративний доступ для моніторингу резервного копіювання працівників і навіть доступу до їх файлів.

Функції безпеки у хмарі, про які ми детально розповімо в іншому розділі нижче, включають шифрування в режимі спокою, шифрування під час транзиту та необов’язкове приватне шифрування.

CrashPlan не пропускає багато функцій. Однак, окрім своєї невмілої підтримки NAS, CrashPlan не дозволяє запускати багатопотокові резервні копії, щоб прискорити роботу, як це робить Backblaze.

Також немає служби кур’єрського відновлення.

Можливо, найбільші недоліки – це відсутність підтримки для мобільних пристроїв і те, що CrashPlan створює резервну копію за місцем розташування файлів, а не за типом файлу. Якщо вам потрібно створити резервну копію мобільних пристроїв, ознайомтеся з найкращими онлайн-резервними копіями для мобільних пристроїв. Ми детальніше поговоримо про створення резервного копіювання за місцем розташування трохи більше в нашому розділі про простоту використання. Ви можете дізнатися більше про резервне копіювання бізнесу в нашій бібліотеці резервного копіювання бізнесу.

Огляд функцій CrashPlan

Логотип CrashPlan для малого бізнесуwww.crashplan.com

1000 доларів США на місяць для необмеженого ГБ

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Відновлення голого металу

Управління користувачами

Встановити ролі користувача

Встановіть правила резервного копіювання бізнесу

Настроювана звітність

Доступ до резервного копіювання користувача

Монітори підключених пристроїв

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
AES 256

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
30

Ціноутворення

Щоб полегшити роботу, CrashPlan має лише один план ціноутворення. Це 10 доларів на місяць на комп’ютері, і ви отримуєте необмежену кількість резервних копій для роботи. Необмежена кількість резервних копій – це чудово, оскільки це означає, що вам і вашим працівникам не потрібно турбуватися про те, що ви створюєте резервну копію, а що ні. Це, у свою чергу, допомагає зосередитись на важливих аспектах вашої роботи.

Це також легко масштабувати, тому що CrashPlan спрощує додавання нових комп’ютерів до резервного плану. Через це CrashPlan стягується щомісяця, тому немає річної підписки. Перевершення полягає в тому, що ви можете скасувати будь-який час. Перш ніж передплатити, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією для тестування послуги.

Майте на увазі, що за допомогою цієї необмеженої підписки даних ви платите за кількість комп’ютерів, які CrashPlan вважає активними у вашій консолі адміністрації, незалежно від того, створили вони резервну копію даних чи ні.

Якщо ви більше не хочете платити за пристрій, можете відключити його в консолі адміністрування CrashPlan for Small Business. Після цього всі існуючі резервні дані для цього пристрою будуть видалені.

План ціноутворення здається хорошим, коли ви порівнюєте його з, скажімо, IDrive Business, який стягує $ 74,62 на рік за 250 ГБ резервного копіювання для необмежених комп’ютерів.

Аналогічно, Carbonite також може створити резервну копію 250 ГБ даних на необмежених комп’ютерах, але це коштує 287,99 доларів на рік. Ви можете отримати більше місця на 99 доларів за додаткові 100 ГБ. Зважаючи на це, резервне копіювання даних на одному комп’ютері за допомогою карбоніту означає, що вам доведеться платити близько 900 доларів на рік, порівняно з 120 доларами з CrashPlan.

Речі йдуть не так на користь CrashPlan, коли ми порівнюємо це з Backblaze for Business, що дозволяє створювати резервну копію необмежених даних лише за 6 доларів на комп’ютер на місяць або 60 доларів за комп’ютер, якщо ви платите за рік наперед. Ви можете дізнатися більше про цю опцію в нашому огляді Backblaze for Business.

Простота використання

Настільний клієнт CrashPlan працює в Windows, Mac та Linux. Вам доведеться покладатися на веб-клієнта, оскільки CrashPlan вже не підтримує мобільні додатки для Android та iOS. Встановити клієнту потрібно лише кілька хвилин, після чого вам буде запропоновано ввійти.

крап-план-робочий стіл-клієнт

Однак це не важко використовувати, але операції з резервним копіюванням із CrashPlan можуть бути простішими. CrashPlan створює резервну копію на основі розташування файлів, що означає, що вам потрібно вручну позначити папки та файли для резервного копіювання. Це потребує більше часу та збільшує шанс забути тег на файл. 

Якщо резервна копія CrashPlan створена за типом файлу, вам не доведеться турбуватися про те, додали ви свої документи, зображення, відео та інші файли до свого резервного плану, оскільки все буде захищено. Так працюють Backblaze та Carbonite.

Крім цього, CrashPlan не забезпечує структуру дерева, що дозволяє швидше тегувати файли та папки. Натомість вам потрібно переглядати папки, що не зручно.

Сам настільний клієнт добре виконаний і досить інтуїтивно зрозумілий, у верхній частині розташовані кнопки “домашня”, “завантаження” та “налаштування”. На головній панелі вікна відображається ваш онлайн резервний набір. Тобто файли та папки, які ви вибрали для резервного копіювання. Ви також побачите ваше резервне місце призначення.

крап-план-веб-клієнт

Щоб отримати доступ до CrashPlan, поки ви не знаходитесь на комп’ютері, потрібно увійти до веб-клієнта CrashPlan. Він також має функції контролю облікових записів, які дозволяють перевіряти статистику користувачів та відстежувати відновлення файлів з виду панелі інструментів. 

Також існують представлення даних, які дозволяють відстежувати та деактивувати резервні копії пристроїв, додавати та дезактивувати користувачів, завантажувати клієнтські програми та створювати звіти, щоб бути в курсі відмов резервного копіювання.. 

Ці функції управління є прекрасним доповненням для власників бізнесу. Єдине, що ми маємо кавгу – це те, що дизайн не відчуває себе привабливим та сучасним. Однак це, мабуть, не так важливо для підприємців, які цінують хороші управлінські можливості за зовнішнім виглядом.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Як ми вже згадували, CrashPlan вимагає, щоб ви вручну тегували файли та папки для резервного копіювання. Якщо ви не хочете створювати резервні копії певних типів файлів, ви можете виключити їх у меню налаштувань.

крап-план-додавання-резервне копіювання

По-перше, ви хочете додати резервне призначення, щоб CrashPlan знав, куди робити резервну копію ваших файлів. За замовчуванням це хмара CrashPlan, але ви також можете вибрати місцеві диски як місце для резервного копіювання. 

збої-плану-вибору-резервного копіювання файлів

Перевага цього другого підходу полягає в тому, що ви можете відновити дані з локальних накопичувачів швидше, ніж через Інтернет. Створюючи резервну копію на локальному диску, ви все ще будете створювати резервну копію до хмари, що додає ще один рівень захисту.

Крім цього, CrashPlan може створити резервну копію зовнішніх накопичувачів. Вам потрібно приєднати їх через USB або FireWire, щоб вибрати їх для резервного копіювання. З цього приводу ви не можете робити те ж саме для пристроїв NAS (якщо вам це потрібно, прочитайте нашу кращу онлайн-резервну копію для статті NAS).

Після завершення плану резервного копіювання та початкового резервного копіювання програма CrashPlan запуститься в режимі безперервного резервного копіювання. Рекомендуємо дозволити CrashPlan запускатися в цьому режимі, оскільки він негайно завантажить файли, які ви додали або змінили в місцях, вибраних для резервного копіювання..

краш-план-ресурс-дроселювання

Однак, постійне резервне копіювання також може використовувати багато ресурсів вашої системи та перешкоджати іншій роботі. Щоб пом’якшити це, ви можете обмежити, яку потужність обробки CrashPlan може використовувати під час активної роботи на комп’ютері.

крап-план резервного копіювання

Ви також можете повністю відключити безперервне резервне копіювання та перейти на заплановані резервні копії. Це дозволяє вам вибрати час, коли резервні копії починаються та закінчуються, і в які дні вони можуть працювати.

Однак у більшості випадків безперервне резервне копіювання не повинно бути проблемою, тому вам слід увімкнути, щоб він найкраще захищав бізнес-файли.

Відновлення файлів за допомогою CrashPlan

краш-план-відновлення-запуск

CrashPlan дозволяє використовувати пару варіантів для відновлення файлів із його хмари. Перший – використовувати клієнт настільного ПК, натиснувши кнопку «відновити файли». Це відкриє спливаюче вікно, яке дозволяє вам переходити через збережені папки та файли, а потім вибирати те, що ви хочете відновити з сервера.

збої-відновлення-файли

Після вибору файлів для відновлення у вас є кілька варіантів, які можна налаштувати перед початком процесу відновлення. Ви можете відновити файли до їх початкового місця розташування, «робочий стіл» або «завантаження», або ви можете вибрати певне призначення. Якщо файл уже існує в цьому місці, ви можете переписати або перейменувати новий. Крім того, ви можете надати оригінальні чи поточні дозволи файлам.

Інші параметри відновлення використовують веб-клієнт CrashPlan. Вам потрібно перейти до подання «пристрої» та натиснути значок відновлення, пов’язаний із пристроєм, з якого ви хочете відновити. Це дозволяє відновити файли на комп’ютері, який не є вашим, без необхідності завантажувати клієнт CrashPlan. Крім того, якщо ви адміністратор, ви можете отримати доступ до файлів, які створили резервні копії інших користувачів.

Зауважте, що ви можете відновити до 250 Мб лише за допомогою веб-клієнта, а це означає, що для великих відновлень використання настільного клієнта – ваш єдиний варіант.

Оскільки немає мобільного додатка, ви не можете отримати доступ до своїх файлів або розпочати процес відновлення з нього. Також немає служби кур’єрського відновлення. Відновлення кур’єру означає, що постачальник може зберігати ваші файли на пристрої та надсилати їх вам. Це допоможе відновити цей діапазон у сотнях гігабайт.

Швидкість

Резервне копіювання комп’ютера – розумне, але це може зайняти багато часу. Цей час може розтягнутися на дні або тижні, залежно від кількох факторів, включаючи ваш Інтернет-провайдер, відстань від серверів CrashPlan в США та Австралії та наскільки добре ваша служба резервного копіювання керує передачею файлів.

Щоб перевірити швидкість завантаження та завантаження програми CrashPlan для малого бізнесу, ми провели кілька простих тестів на завантаження та завантаження, використовуючи стиснуту папку об’ємом 1 ГБ, що складається з різних типів файлів. Ми провели тести, використовуючи підключення WiFi за межами Белграда, Сербія, зі швидкістю завантаження 9,4 Мб / с та швидкістю завантаження 44,19 Мб / с..

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження:00:36:1200:35:5800:36:05
Час завантаження:00:04:2500:03:4200:04:04

Завантаження папки 1 Гб через наше підключення зайняло в середньому 36 хвилин і п’ять секунд, що набагато довше, ніж 15 хвилин і 11 секунд, щоб пройти без накладних витрат. 

Швидкість завантаження все ж відповідала тому, що ми очікували. В середньому це займало чотири хвилини і чотири секунди проти очікуваних трьох хвилин і 14 секунд.

Це не найкращі результати, але й не найгірші. Про сервіс, який набагато швидше, читайте наш огляд хмари Acronis True Image.

крап-план пропускної здатності-дросель

CrashPlan дозволяє вам зменшити швидкість передачі файлів, щоб обмежити, яку пропускну здатність використовує процес резервного копіювання. Крім того, CrashPlan навіть дозволяє налаштувати клієнта, щоб він збільшував швидкість, коли ви далеко від комп’ютера.

Після завершення початкового резервного копіювання наступні резервні копії повинні працювати швидше завдяки алгоритму копіювання файлів на рівні блоку, який позначає лише ті частини файлів, які змінилися з часу останньої резервної копії або перенесення в хмару.

Безпека

CrashPlan for Small Business використовує AES 256-бітне шифрування для того, щоб переглядати ваші дані, перебуваючи в спокої на своїх серверах. Це шифрування відбувається до того, як ваші файли покинуть ваш комп’ютер, але за замовчуванням CrashPlan утримує ваш ключ шифрування для вас. Це гарантує, що компанія може скинути ваш пароль, якщо ви коли-небудь забудете його.

Однак це також означає, що зловмисні працівники або хакери, які отримують доступ до сервера, на якому зберігаються облікові дані користувачів, могли переглядати вашу інтелектуальну власність, звіти та інші бізнес-дані..

аварійний план безпеки

Якщо ви хочете переконатися, що цього не відбудеться, ви можете встановити приватний ключ шифрування з панелі налаштувань безпеки клієнта настільного ПК.

Шифрування AES вважається досить безпечним, і не було відомо про його злому. Насправді, за підрахунками, потрібно, щоб суперкомп’ютер мільярди років зламав грубу силу, щоб зламати ключ AES.

Це не можна сказати про ваш особистий пароль, оскільки шифрування не захистить ваш пароль, і його легко зламати (див. Статтю про помилку пароля, щоб дізнатися про найпоширеніші помилки під час створення пароля). Ось чому ви повинні переконатися, що ви встановили надійний пароль.

На додаток до цього, ви повинні ввімкнути двофакторну автентифікацію, яка допомагає захистити свої облікові дані. Це робиться так, вимагаючи ввести одноразовий код на додаток до інформації для входу під час доступу до CrashPlan з невідомого комп’ютера.

Версія, функція, про яку ми згадували раніше, також пропонує міру захисту від викупового програмного забезпечення, що викликає все більшу стурбованість для бізнесу. 

З версією в грі, вам не доведеться платити гроші за викуп за непошкоджені копії ваших файлів. Натомість ви можете просто повернутися до попередніх версій своїх файлів, як тільки ви видалили зловмисне програмне забезпечення, яке спричинило проблему.

Що стосується безпеки центру обробки даних, CrashPlan використовує цілодобовий нагляд за своїми об’єктами на додаток до інших гарантій проти вторгнення. Споруди також обладнані для протидії несправності, незалежно від несправності пристрою, відключення електроенергії, пожежі, землетрусу чи іншої катастрофи..

Крім того, Code42, головна компанія CrashPlan, є сертифікованою організацією ISO 27001, а центри обробки даних CrashPlan проходять щорічну аутентифікацію SOC 2 Type 2. Крім того, якщо ви працюєте з медичними файлами та звітами, ви будете раді дізнатися, що CrashPlan відповідає HIPAA.

Конфіденційність

Щоб забезпечити максимальний захист вашої конфіденційності, слід увімкнути приватне шифрування. Це означає, що ми перевірили, як Code42 обробляє вашу конфіденційність. 

CrashPlan збирає особисті дані, які ви їм надаєте, включаючи інформацію, яку ви вводите на веб-сайті CrashPlan або надсилаєте в електронному вигляді. Він може включати інформацію, наприклад, ваше ім’я, адресу, електронну пошту чи телефон. Він також збирає дані, коли ви відвідуєте одне з заходів CrashPlan, під час телефонних дзвінків з торговими представниками або при зверненні до служби підтримки клієнтів..

Крім того, CrashPlan автоматично збирає дані, які можуть включати конкретний пристрій, який ви використовуєте, версію операційної системи, програмне забезпечення веб-браузера та вашу IP та MAC адресу. 

CrashPlan також збирає статистику щодо вашої діяльності на веб-сайті, інформацію про те, як ви завітали та використовували веб-сайт, місце розташування на вашій країні чи місті, а також інші технічні дані, зібрані за допомогою файлів cookie, пікселів та тегів. CrashPlan також збирає інформацію про те, як ваш пристрій взаємодіяв зі своїм веб-сайтом, включаючи доступ до сторінок та натискання посилань.

Дані, зібрані таким чином, називаються метаданими, і більшість сервісів використовують це для покращення своїх веб-сайтів та резервного сервісу, тому це є незвичайним..

Крім того, CrashPlan отримує інформацію від третіх сторін. Приклади такої інформації включають контактну інформацію, відвідування подій, роль роботи та публічний профіль зайнятості та інформацію про інтереси вашого товару чи послуги. 

Він також отримує інформацію про вас з рефералів чи комерційних джерел. Однак у цьому випадку CrashPlan надішле електронний лист із повідомленням про те, що він отримав ваші персональні дані, тип отриманих даних та джерело, а також посилання на його заяву про конфіденційність.

Збір даних CrashPlan

CrashPlan збирає дані про вас декількома способами, але про них це відкрито. Збір інформації про вас від третіх сторін не є звичайним явищем, але принаймні CrashPlan сповістить вас про це електронною поштою.

Іноді зібрані дані можуть бути ідентифіковані з вами. Code42 використовує такі персональні дані для надання продуктів і послуг, а також аналізу частоти, тривалості та типів використання свого веб-сайту для поліпшення роботи користувачів. 

Крім того, він використовує його для оновлення та розширення своїх записів новою інформацією та аналізу цих записів для виявлення потенційних клієнтів, розуміючи вашу роль у вашій організації. Він також може зв’язатися з вами спеціально розробленою рекламою товарів і послуг, яка може зацікавити вас на основі попереднього досвіду щодо клієнтів із подібними характеристиками. 

Обмін даними CrashPlan

Code42 обмінюється лише вашими особистими даними як необхідними для ведення свого бізнесу. Він не продає та не ділиться вашою інформацією іншим, за винятком певних випадків. У цих випадках можуть бути пов’язані філії Code42, які допомагають їй підтримувати свої послуги. Ці афілійовані особи оброблять ваші особисті дані відповідно до заяви про конфіденційність Code42.

Це аналогічно з діловими партнерами. Code42 ділиться з вами вашими персональними даними, щоб виконати запити про товари та інформацію. Крім того, Code42 може поділитися вашою інформацією з компаніями та приватними особами, які надають послуги від її імені. Однак їм заборонено використовувати особисті дані для будь-яких інших цілей.

Крім того, Code42 ділиться особистими даними, які він зберігає, у разі передачі бізнесу, коли цього вимагає законодавство та за Вашою згодою. У такому випадку Ви отримаєте повідомлення про це та зможете вирішити не надавати цю інформацію. Також будь-яка інформація, яку ви публікуєте на сторінках спільноти або в блозі Code42, є загальнодоступною.

Штаб-квартира Code42 знаходиться у Сполучених Штатах, але іноді може передавати ваші дані на міжнародному рівні. Це робиться під захистом ЄС-США. та Швейцарія-США. щит конфіденційності.

Якщо ви знаходитесь на певних територіях, таких як Європейський економічний простір, у вас є такі додаткові права на конфіденційність:

  • Право не надати згоду або відкликати згоду на певні персональні дані
  • Право доступу: Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних
  • Право стирання: За певних обставин ви маєте право на стерти особисті дані
  • Право на заперечення проти обробки: Ви маєте право вимагати від Code42 припинити обробку ваших персональних даних. Це буде зроблено, якщо він обробляє ваші персональні дані для маркетингу або якщо він покладається на свій законний інтерес для обробки ваших особистих даних, якщо тільки це не виявить вагомих законних підстав для продовження обробки
  • Право на переносимість даних: Ви маєте право отримати особисті дані, які ви погодилися надати Кодексу 42 або які були надані йому для виконання з вами договору.
  • Право на виправлення: Ви маєте право вимагати виправлення будь-яких недостовірних або неповних персональних даних
  • Право обмежувати обробку: Ви маєте право вимагати обмеження обробки ваших персональних даних за певних обставин
  • Право подати скаргу до органу захисту даних: Якщо ви хвилюєтесь щодо цих практик конфіденційності, включаючи обробку ваших персональних даних, ви можете повідомити про це органу захисту даних, який уповноважений вислухати ці проблеми

Ці права коротко забезпечують відповідність Code42 Загальному регламенту щодо захисту даних або GDPR. GDPR – це закон ЄС, який зміцнює конфіденційність онлайнових даних користувачів. Крім того, CrashPlan надає приватне шифрування, а в декларації про конфіденційність чітко видно, які дані він збирає, як ними користується та як він обмінюється вашими даними.

Підтримка

Ви можете зв’язатися з командою підтримки CrashPlan за допомогою телефону, електронної пошти та чату в прямому ефірі. Наявність підтримки телефону та чату має сподобатися власникам малого бізнесу, які потребують негайної підтримки.

Однак телефонна підтримка доступна з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 19:00. CST Підтримка чату доступна в ті самі дні, але з 7:00 до 17:00. CST Якщо ви зіткнулися з проблемою в нічний або вихідний дні, вам доведеться або почекати, розібратися самостійно або надіслати запит електронної пошти.

план аварійного плану

Підтримка електронної пошти доступна 24/7. Ми надіслали запит о 17:50 за тихоокеанським часом і отримали відповідь через чотири години. Зауважте, що ми задали просте запитання про процес дедупликації. CrashPlan підтримує триажну команду, яка збільшує більш важливі квитки для швидшого реагування.

сайт підтримки збоїв

Якщо ви хочете забруднити руки, можете зайти на сайт підтримки CrashPlan, на якому є статті як для CrashPlan для малого бізнесу, так і для підприємств. Статті про малий бізнес містять посібник для адміністраторів, керівництво користувача та поширені запитання. Якщо ви не знайдете те, що шукаєте там, можете скористатися функцією пошуку, щоб знайти відповідь.

CrashPlan також зберігає сторінку спільноти, що може бути хорошим способом вирішення ваших проблем. Однак більшість тем застарілі і не мають багато відповідей. Загалом, CrashPlan надає значну підтримку, яка повинна зробити роботу для більшості бізнес-користувачів.

Вирок

CrashPlan для малого бізнесу – не ідеальне рішення. Найбільша його помилка в тому, що він не використовує свою необмежену здатність резервного копіювання для спрощення користувацького досвіду з використанням типу файлів, а не резервного копіювання розташування файлів. Крім того, у ньому немає програми для мобільних пристроїв, це означає, що ви не можете використовувати його для резервного копіювання мобільних даних або доступу до резервної копії в дорозі.

Також немає послуги з відновлення кур’єра, і жива підтримка не доступна у вихідні та ночі. Крім цих скарг, CrashPlan має багато плюсів. 

Безлімітний обсяг пам’яті, що дає змогу створити резервну копію всього, що потрібно, за 10 доларів на комп’ютер – це гарна угода. Приватне шифрування допомагає захистити вашу конфіденційність, а CrashPlan також має деякі найпотужніші установки версій та збереження видалених файлів будь-якого онлайн-рішення для резервного копіювання, яке ми коли-небудь перевіряли..

В цілому ми вважаємо, що CrashPlan – це чудова послуга, незважаючи на деякі недоліки. Які ваші думки щодо CrashPlan? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me