Огляд бізнесу BigMIND – Резервне копіювання багатих функцій – оновлено 2020 рік

Огляд бізнесу BigMIND

BigMIND Business, який походить зі стайлі Zoolz, – це багатофункціональне та доступне резервне рішення для бізнесу. У ньому більше дзвіночків, ніж у більшості конкурентів, хоча це також примітно тим, чого йому не вистачає. Прочитайте наш повний огляд BigMIND Business для деталей.


резервне копіювання бізнесу

Ласкаво просимо до нашого огляду BigMIND Business. Можливо, ви знайомі з BigMIND Home, іншим продуктом Zoolz, який ми розглянули, як, як говорить назва, продукт для домашніх користувачів. Якщо ви такий користувач, і ви тут помилково, прочитайте наш огляд BigMIND Home.

Якщо ви в потрібному місці, але прив’язані до часу, ось короткий випадок. BigMIND Business багатий можливостями, включаючи аналіз фотографій AI, обмін і зберігання файлів. Крім того, його функції резервного копіювання включають гібридне резервне копіювання, необмежену резервну копію зовнішніх пристроїв та мобільне резервне копіювання, а також резервне копіювання з хмарних служб зберігання даних, Facebook та Instagram, серед інших.

Такий набір функцій, як ви могли здогадатися, не обходиться без звичайного партнера: вища ціна. BigMIND Business не такий дешевий і не пропонує багато місця для зберігання. Крім того, у ньому немає телефонної підтримки та спілкування в чаті. Єдиний канал підтримки – це електронна пошта, і потрібен певний час, щоб отримати відповідь. Немає також безперервного резервного копіювання, хоча б корисної функції.

Вам не доведеться довго чекати початкового резервного копіювання – або, принаймні, не так довго, як у деяких інших служб – тому що перекази BigMIND Home швидко проходять. Це завдяки глобальній мережі Amazon, яку він використовує: AWS.

Якщо ці недоліки не спричинили ваш інтерес до BigMIND Business, дотримуйтесь нас, розбираючись детальніше нижче. В іншому випадку, проконсультуйтеся в кращому рейтингу резервного копіювання бізнесу.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для бізнесу BigMIND

Особливості

BigMIND Business має багатий набір функцій. Це цікаво тим, що на відміну від більшості резервних сервісів, деякі з цих функцій мають найкращі хмарні сервіси зберігання даних. Перш ніж ми перейдемо до них, ми розглянемо стандартні функції резервного копіювання.

Особливості бізнес-стандарту BigMIND

Ці функції допомагають відновити важливі бізнес-файли, якщо один з ваших комп’ютерів несправно працює (див. Нашу статтю про те, як довго триватиме ваш жорсткий диск), пошкоджується або хтось його вкраде.

BigMIND Business може створювати резервні копії даних з комп’ютерів під керуванням Windows та Mac, баз даних Microsoft SQL та серверів Windows. За допомогою однієї підписки на BigMIND Business ви можете створювати резервні копії необмежених комп’ютерів, але кількість серверів, на які можна зробити резервне копіювання, залежить від вашого плану підписки. Детальніше про це в наступному розділі.

Втім, ми хотіли б бачити підтримку серверів та комп’ютерів Linux. Підтримка інших баз даних, Hyper-V та VMware також відсутня. Acronis Backup підтримує все це, тому, якщо ви цього хочете, прочитайте наш огляд Acronis Backup. В іншому випадку, якщо ви хочете підтримати Linux, прочитайте найкращу онлайн-резервну копію для Linux (хоча вона стосується домашніх рішень).

Крім резервного копіювання комп’ютера, ви можете створити резервну копію стільки зовнішніх жорстких дисків, і накопичувачів NAS (скільки завгодно) (прочитайте наш посібник NAS, щоб дізнатися більше). Насправді домашня версія BigMIND зробила найкращу онлайн-резервну копію для кола NAS. BigMIND Business також дозволяє створювати резервні копії смартфонів та планшетних пристроїв для Android та iOS.

BigMIND також дозволяє виконувати гібридне резервне копіювання за допомогою технології Hybrid +. Це дозволяє зберегти копію своїх даних на локальному диску, крім хмари. Якщо ви вирішите це зробити, вам сподобається ще один шар захисту. Це також допомагає швидко відновити файли, оскільки їх швидше відновити з локального пристрою.

За допомогою гібридного резервного копіювання ви також реалізуєте правило резервного копіювання 3-2-1. Ви можете прочитати більше про переваги гібридного резервного копіювання та про те, як його налаштувати в нашому посібнику з резервного резервного копіювання для SMB..

утримання великого розуму-бізнесу

Інші стандартні функції резервного копіювання включають планувальник резервного копіювання, необмежену версію, невизначене збереження видалених файлів, адміністрування на основі ролей та звітів. Безперервне резервне копіювання недоступне. Нижче ми розповімо про ці функції нижче в категоріях «простота використання» та «резервне копіювання та відновлення».

Особливості бізнесу BigMIND

послуги bigmind-business-feat-feat

Якщо ви користуєтесь хмарними послугами зберігання, BigMIND Business теж охоплює це. Ви можете створювати резервні копії даних із служб зберігання даних – таких як Dropbox, Google Drive, One Drive та Box – у своєму акаунті BigMIND. Перші три – відомі імена в галузі хмарного зберігання, але якщо ви не знайомі з останнім сервісом, прочитайте наш огляд Box, щоб дізнатися більше.

Про альтернативні послуги, які мають цю функцію, прочитайте наше найкраще порівняння служб управління хмарою та хмарою.

Якщо у вашому бізнесі проводиться медіа-кампанія за участю Facebook та Instagram, ви також можете підключити BigMIND до цих облікових записів, щоб зберегти ваші особисті фотографії та відео.

обмін великим розумом - бізнес-подвиг

BigMIND Business також дозволяє обмінюватися завантаженими файлами з колегами та налаштовувати певні варіанти контролю вмісту. Це можна зробити, надіславши посилання електронною поштою або створивши його, щоб можна було скопіювати та вставити.

В обох методах ви можете ввімкнути захист паролем, завантажити сповіщення, зробити те, що посилання закінчується в певну дату або зробити його лише для перегляду. Це сильний рівень захисту контенту і такий, що засмучує певні спеціальні послуги хмарного зберігання. 

bigmind-business-feat-clouddrive

Аналогічно, BigMIND дозволяє завантажувати файли за допомогою його функції хмарного диска, але зауважте, що хмарний диск використовує ваш резервний простір для зберігання файлів.

Якщо ви працюєте з фотографіями, BigMIND має кілька функцій, які полегшать цю роботу. BigMIND аналізує завантажені зображення та дає змогу шукати їх на основі типу камери, роздільної здатності, місця розташування, датової зйомки, домінуючого кольору та іншого. Якщо цього недостатньо, ви також можете додати власні теги даних, щоб упорядкувати свої фотографії.

Крім того, BigMIND використовує функцію виявлення фотографій для сканування ваших зображень на різні об’єкти, щоб ви могли шукати по них за допомогою фраз, таких як “чашка”, “друг” тощо. Люди.

Якщо у вас є багато сканованих документів, які вам потрібно шукати, ви можете використовувати оптичне розпізнавання символів BigMIND або короткий термін OCR. OCR перетворює документи в дані для пошуку та витягує будь-який текст із зображень JPEG та TIFF. Це дозволяє вам шукати файли за вмістом.

BigMIND не має підтримки для Linux і постійного резервного копіювання, і він не може створювати резервні сервери, крім Windows. Наявність цих функцій для вас, мабуть, важливіше, ніж додаткові функції BigMIND. 

Крім цього, BigMIND має потужний набір функцій, які задовольнять більшість бізнес-користувачів. Якщо ви хочете дізнатися більше про резервне копіювання бізнесу, прочитайте нашу бібліотеку резервного копіювання бізнесу.

Огляд бізнесу BigMIND

Бізнес-логотип BigMINDwww.zoolz.com

Починає від $ 1125 на місяць за 100 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Відновлення голого металу

Управління користувачами

Встановити ролі користувача

Встановіть правила резервного копіювання бізнесу

Настроювана звітність

Доступ до резервного копіювання користувача

Монітори підключених пристроїв

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
15

Ціноутворення

Перш ніж ви вирішите підписатися на BigMIND Business, щоб захистити свій бізнес, ви можете скористатись його 15-денною безкоштовною пробною версією, щоб побачити, чи вимагає вона розставання з вашими грошима. BigMIND Business пропонує три плани: Starter, Standard Premium та Smart Archive.

Перші три плани пропонують зберігання гарячої хмари, тоді як останній пропонує лише холодне зберігання. Якщо ви користуєтесь гарячим сховищем, процес відновлення розпочнеться автоматично. Це те, про що ми говоримо, коли ми говоримо “хмарне резервне копіювання”. З іншого боку, зберігання в холодному режимі дешевше і підходить для архівації даних. Недолік полягає в тому, що процес відновлення потребує трьох – 12 годин.

План Starter отримує 250 ГБ резервного простору та дозволяє створити резервну копію лише одного сервера та мати 10 користувачів. Це $ 15 на місяць, але ви можете платити за рік, щоб отримати знижку. План також містить функції управління користувачами та політикою, а також основний аудит (ви можете переглянути дії за останні 30 днів).

Стандартний план додає необмежену підтримку мережевих та зовнішніх накопичувачів до списку функцій. Крім того, ви можете створити резервну копію 250 ГБ даних, захистити 10 серверів і мати 100 користувачів. Щоб насолодитись цим, вам доведеться витрачати 39 доларів на місяць.

План Premium не збільшує ваш резервний простір, але він збільшує максимальну кількість серверів до 50, а кількість користувачів до 500. Ви також отримуєте доступ до повного аудиту резервного копіювання та eDiscovery, за допомогою якого ви можете шукати документи слова та словосполучення.

Плани Standard та Premium також дозволяють збільшити простір для резервного копіювання, додати резервне копіювання SQL та мобільні пристрої для резервного копіювання. Ви можете додати більше місця з кроком в 100 Гб, до 10 ТБ. При стандартному плані ціна становить 8 доларів за приріст, тоді як план Преміум коштує 10 доларів.

Обидва плани також дозволяють додавати до 100 серверів Microsoft SQL за 10 доларів на сервер та до 1000 мобільних пристроїв за 1 долар на пристрій.

Останній план, Smart Archive, підтримує однакову кількість серверів та користувачів, але забезпечує 1 ТБ холодного сховища. Як ми вже згадували, зберігання в холоді є повільним і найкраще працює для архівування файлів, які вам не потрібно часто відновлювати. Цей план поверне вам 40 доларів на місяць. Якщо вам потрібно більше місця, ви можете додати 1 ТБ за 40 доларів на місяць, до 10 ТБ.

BigMIND пропонує безліч функцій, але це робить його одним з більш дорогих бізнес-рішень на ринку. Крім того, він не пропонує багато резервного простору, не кажучи вже про необмежену кількість резервних копій. 

Якщо ви цього хочете, вам слід звернутися до CrashPlan for Small Business або Backblaze for Business. CrashPlan стягує 10 доларів за комп’ютер на місяць, тоді як Backblaze стягує 6 доларів за комп’ютер на місяць. Детальніше про їх пропозиції ви можете прочитати в нашому огляді CrashPlan for Small Business та огляді Backblaze for Business.

Якщо вам не потрібно необмежену кількість резервних копій і ви шукаєте рішення, подібне до BigMIND, розгляньте IDrive for Business. Отримавши 2,5 ТБ за допомогою BigMIND Business, ви повернете 2039,90 доларів на рік, тоді як стільки ж резервного простору з IDrive for Business обійдеться вам у 599,62 долара на рік. Якщо ви хочете дізнатися більше про IDrive, прочитайте наш огляд IDrive for Business.

Загалом, ціна BiGMIND Business не є великою, якщо враховувати лише отримане резервне місце. Залежно від ваших потреб, додаткові функції BigMIND можуть зробити його ціни більш приємними, але це залежить від того, чи потрібні вам ці функції.

Простота використання

bigmind-business-desktop-client

Настільний клієнт BigMIND працює в Windows та Mac. У головному вікні відображається ваш статус резервної копії, час останньої резервної копії, час до наступної резервної копії та кількість місця для резервного копіювання. Видатні кнопки внизу дозволяють вибрати дані для резервного копіювання, налаштувати налаштування та розпочати процес відновлення. Загалом, це легко і просто у використанні.

Ви також можете ініціювати резервне копіювання чи відновлення за допомогою кнопки меню у верхньому лівому куті. Він також дозволяє шукати файли або запускати веб-клієнт BigMIND Business.

bigmind-business-web-client

Його головний вигляд – приладова панель, і, подібно до настільного клієнта, вона показує всю релевантну інформацію, необхідну для отримання огляду всього резервного копіювання вашого бізнесу.. 

У верхній частині вікна відображається стан підключених пристроїв. Нижче у вас є різні області, які показують, скільки ви використовували сховище, резервне копіювання та відновлення трафіку, клієнтський локатор та потік активності.

Крім того, панель пошуку вгорі дозволяє знаходити свої файли, вказуючи ім’я файлу та категорію, розмір файлу та дату.

bigmind-business-відкрий

Ви також можете скористатися опцією «виявити» у меню зліва, щоб переглянути свої файли за категоріями або пристроями. Це ж меню дозволяє керувати користувачами та серверами, змінювати політику, налаштовувати налаштування, генерувати звіти та перевіряти резервну копію.

сервери bigmind-business-users-users

Ви можете запросити користувачів електронною поштою, зареєструвати їх самостійно або запросити основну кількість користувачів за допомогою файлу CSV. Додавання серверів також просто: Вам потрібно лише натиснути кнопку “Додати сервер”, щоб створити маркер сервера, після чого можна завантажити BIGMind.

bigmind-business-поліси

Політика дозволяє віддалено вибирати дані для резервного копіювання, керувати налаштуваннями та встановлювати привілеї для користувачів. Ви можете вибрати типи файлів, які потрібно створити для резервного копіювання, увімкнути гібридне резервне копіювання, визначити привілеї, налаштувати графік та інше. 

На сторінці аудиту відображаються дії всіх користувачів, тоді як сторінка звіту може генерувати різноманітні звіти, включаючи виставлення рахунків, використання пропускної здатності, попередження та інше.

В цілому веб-клієнт привабливий і простий. Нам особливо подобається, наскільки зрозуміла та приваблива сторінка для додавання користувачів та серверів. З деякими іншими послугами він може відчувати себе обмеженим і виглядати як щось із 20 років тому.

Ви також можете використовувати мобільний клієнт для завантаження даних, включаючи журнали викликів, контакти, фотографії, повідомлення, відео та інші типи файлів. Як і настільний клієнт, він не має постійного резервного копіювання, але ви можете запланувати створення резервних копій при підключенні до Wi-Fi, під час зарядки або в певний час, день або рівень заряду акумулятора.

Крім того, якщо у вас не вистачає місця, ви можете доручити програмі очистити на телефоні відео та зображення, які ви створили резервні копії..

Єдина задача, яку ми маємо з цим, – це вибір даних для резервного копіювання. Коли ви заходите в додаток, ви бачите функцію “виявити”, але немає кнопки, яка додає дані до резервного копіювання. Швидше, вам потрібно натиснути кнопку меню у верхньому лівому куті та ввести “вибір даних”. Це не велика справа, але це все-таки погіршує досвід користувачів.

Окрім цих функцій, мобільний додаток також дозволяє вам підключатися до соціальних додатків, таких як Facebook та Instagram, та створювати резервні копії даних, які ви маєте на них. Він також може підключитися до хмарних служб зберігання даних.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

bigmind-business-backup-data-select

BigMIND Business вимагає вибору типів файлів або конкретних файлів і папок, які ви хочете створити для резервного копіювання. Перший називається «розумним вибором» і дає змогу тегувати офісні документи, фінансові файли, документи тощо. 

Останній метод вимагає пройти вашу файлову систему та вибрати вручну файли та папки. Нам подобається, що є два методи, які додають гнучкості.

Спосіб вибору типу даних є зручним, але зауважте, що він вибирає кожен файл обраного типу. Це може стати проблемою, оскільки BigMIND не забезпечує необмежену кількість резервного простору.

bigmind-business-backup-file-filter

Щоб цього не допустити, можна додати фільтр файлів. Це дає змогу створювати резервні копії лише файлів і папок у визначеному шляху, включати або виключати файли за допомогою розширення чи вираження, а також виключати файли, що перевищують певний розмір або старші певної дати.

bigmind-business-backup-виключити

Якщо це не вирішує, ви можете додати правило автоматичного виключення. Після завершення вибору можна створити резервну копію для роботи за графіком.

bigmind-business-backup-розклад

За замовчуванням резервне копіювання працюватиме кожні дві години. Ви можете змусити його працювати так часто, як кожні п’ять хвилин, або рідко, як 24 години. Якщо ви хочете бути більш конкретними, ви можете встановити графік. З його допомогою ви можете вказати, у які дні резервне копіювання зможе запускатися разом із його часом початку та закінчення.

Немає безперервного резервного копіювання, і резервне копіювання кожні п’ять хвилин – це найближче до вас. Це головний недолік, оскільки безперервне резервне копіювання запускає процес резервного копіювання, як тільки ви змінюєте або додаєте нові файли до плану резервного копіювання. З огляду на це, нам подобається, як просто та легко налаштувати резервний план.

Щоб почати процес відновлення, вам потрібно натиснути велику кнопку “відновити” у головному вікні. Після цього з’явиться нове вікно, яке дає можливість вибрати те, що ви хочете відновити. Можна навіть відновити з іншого облікового запису.

bigmind-business-recovery-start

У будь-якому випадку, як тільки ви виберете свої файли та папки, натисніть кнопку «наступний». Наступне вікно дозволяє налаштувати параметри відновлення. Ви можете відновити файли до їх оригінального чи нового місця, увімкнути багатопотокове завантаження для швидшого відновлення, вказати розташування гібриду плюс, відновити файли з діапазону дат та керувати параметрами заміни існуючих файлів. 

bigmind-business-recovery-options

Як тільки ви натиснете “наступний”, процес резервного копіювання розпочнеться. Це просто і має всі необхідні варіанти, тому ми не маємо з цим жодної сили. Окрім згадуваного про відсутність безперервного резервного копіювання, ми виявляємо, що BigMIND Business є компетентним щодо резервного копіювання та відновлення файлів..

Швидкість

Початкові резервні копії можуть зайняти багато часу. Скільки часу залежить від таких факторів, як відстань до серверів BigMIND, пропускна здатність та ваш Інтернет-провайдер. Ви можете переглядати дні, тижні чи більше резервного часу. Однак у BigMIND Business це не повинно бути.

розташування сервера bigmind-bussiness-server

Це тому, що BigMIND покладається на глобальну інфраструктуру AWS, в якій є центри обробки даних по всьому світу. Завдяки цьому найближчий сервер не повинен бути далеко від вас. Якщо ви проживаєте у Великобританії чи Європі, ваші дані будуть розміщені в одному з п’яти регіонів Європи. 

Це працює так само для користувачів з Австралії та Нової Зеландії з Азіатсько-Тихоокеанським регіоном. Тим часом, дані для глобальних та американських клієнтів розміщуються в одному з семи регіонів Північної Америки. Тут також були розміщені наші дані. Однак, якщо ви хочете перенести свої дані в інший регіон, ви можете зв’язатися з BigMIND, щоб полегшити це. 

Ми перевірили, як працюють передачі BigMIND, виконавши резервні копії та відновлення тестів, використовуючи нашу тестову папку на 1 ГБ. Ми провели свої тести з Москви, Росія, через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 36,99 Мбіт / с і швидкістю завантаження 29,39 Мбіт / с. Ось наші результати:

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:08:2200:05:4800:07:05
Час завантаження00:15:4600:17:1200:16:29

З нашою пропускною здатністю нам слід очікувати резервного копіювання папки 1 Гб приблизно за три хвилини та 52 секунди, тоді як нам слід відновити її приблизно за чотири хвилини та 52 секунди. Це теоретично і без додаткових накладних витрат. 

Однак, процес резервного копіювання має накладні витрати з точки зору шифрування та інших процесів, які, як правило, сповільнюють його. Якщо додати той факт, що наші дані були в США, результати хороші. 

Крім того, зауважте, що BigMIND завантажував у своєму «розумному» режимі, де зв’язок збалансований, щоб не заважати вашій роботі. Однак ви можете переключити режим на “турбо” для збільшення швидкості. Ви також можете ввімкнути багатопотокове резервне копіювання для подальшого збільшення швидкості.

Резервне копіювання після початкових також буде працювати швидше завдяки алгоритму копіювання файлів на рівні блоку, який прискорює їх, передаючи лише змінені частини файлів.

Це було для резервного копіювання. Однак процес завантаження тривав чотири рази, ніж ми очікували, і це без будь-яких процесів, які запускаються під час резервного копіювання. Навіть маючи це на увазі, однак, BigMIND набагато швидше, ніж, скажімо, Carbonite Safe Backup Pro, на завантаження якого нам знадобилося більше години.

Безпека

BigMIND Business використовує 256-бітове шифрування AES та протокол SSL для захисту файлів у дорозі. Однак вам потрібно ввімкнути SSL самостійно, перейшовши на вкладку «підключення» в налаштуваннях та встановивши прапорець «використовувати SSL». SSL – і автентифікація передових серверів BigMIND Home за допомогою публічних сертифікатів – допомагає запобігти атакам “людиною в середині”.

Як тільки ваші файли потрапляють на сервери BigMIND, 256-бітове шифрування AES перебирає їх. BigMIND Business за замовчуванням управляє вашим ключем шифрування. Це означає, що він може потенційно розшифрувати ваші файли, якщо захоче. 

Крім того, немає жодного способу ввімкнути приватне ширше шифрування, яке дозволить вам керувати вашим ключем шифрування (дізнайтеся більше про це у нашому, що є нульовим знанням у хмарному поясненні).

BigMIND Business зберігає всі ваші файли на багатьох пристроях на багатьох пристроях, щоб гарантувати їх захист від несправності обладнання та безпеку від будь-яких катастроф. Це схоже на налаштування RAID. Дані центри переглядаються не рідше одного разу на рік для забезпечення достатнього контролю безпеки.

Ще одна корисна особливість, яку надає BigMIND Business, – це двофакторна аутентифікація. Він захищає ваш обліковий запис, вимагаючи код на додаток до ваших облікових даних для входу. Це гарантує, що зловмисники, яким вдалося вкрасти ваш пароль, не зможуть отримати доступ до вашого облікового запису. 

Щоб використовувати двофакторну автентифікацію, потрібно ввімкнути її з налаштувань облікового запису в клієнті BIGMind. Навіть із увімкненою двофакторною автентифікацією, радимо створити надійний пароль, щоб уникнути помилок пароля.

Як правило, BigMIND перевіряє всі встановлені прапорці безпеки, тому ви можете бути впевнені, що ваші файли будуть у безпеці.

Конфіденційність

BigMIND Business забезпечує приватне шифрування, але воно забезпечує лише конфіденційність даних, які ви створюєте. Політика конфіденційності обробляє особисті дані, які ви надаєте Genie9, материнській компанії Zoolz.

Штаб-квартира Genie9 знаходиться в Лондоні, Великобританія. Великобританія досі дотримується Загального регламенту захисту даних, який захищає конфіденційність даних в Інтернеті. Поки ще не видно, якими будуть наслідки Brexit.

Закони про конфіденційність Великої Британії є сильнішими, ніж у США, але BigMIND Home використовує глобальну інфраструктуру AWS, яка має багато своїх серверів у США. Це ставить дані за законами США, які не входять до числа найкращих хмарних законів про конфіденційність, тому ми перевірив політику конфіденційності на предмет будь-якого підозрілого.

Що збирає Genie9

При реєстрації в Genie9 потрібно надати інформацію, яка може містити назву компанії, галузь, кількість працівників, номер телефону, назву, місто, штат, країну, поштовий індекс, ім’я користувача та підтверджену електронну адресу.

Не дивно, що ви також надаєте інформацію про файлову систему, включаючи назви файлів та каталогів. Genie9 також може зберігати вашу IP-адресу, коли ви надсилаєте цю інформацію. Ви також можете дозволити компанії збирати від вас преференції та демографічну інформацію.

Як Genie9 використовує зібрані дані

Політика говорить, що зібрана інформація використовується для запуску та вдосконалення своїх послуг та надання підтримки. Ви також можете отримати рекламу товарів, акцій та заходів. З цього приводу, Genie9 не надаватиме та не продаватиме особисту інформацію користувачів третім сторонам.

Однак Genie9 може знадобитися надати особисту інформацію користувачів третім сторонам для надання конкретних послуг користувачеві. Треті сторони будуть зобов’язані дотримуватися Принципів конфіденційності безпечної гавані США та ЄС або засвідчити, що вони дотримуються захисту конфіденційності, рівній Genie9. 

Користувачі можуть відмовитись від передачі їх особистих даних таким третім сторонам. Крім того, якщо ви виявите, що ви не задоволені тим, як Genie9 обробляє інформацію про ваш бізнес, ви можете зв’язатися з компанією, щоб видалити свою інформацію та скасувати обліковий запис. Це можна зробити і, увійшовши до свого облікового запису.

Ще одна річ, що слід зазначити, що політика каже, що Genie9 “не буде переглядати файли, які ви створюєте резервні копії”. Однак метадані – такі як розширення та розміри файлів – видимі технічній підтримці.

Загалом ми не знайшли нічого в політиці, яка б нас призупинила. Це добре, якщо ви не маєте приватного шифрування. Крім того, Genie9 дотримується GDPR. Це гідний набір методів захисту для захисту вашої конфіденційності, але було б набагато краще, якби воно включало приватне шифрування.

Підтримка

підтримка бізнесу

Найшвидший спосіб отримати технічну підтримку – це зайти в довідковий центр BigMIND, який містить кілька категорій, що містять статті з відповідями на найпоширеніші проблеми. Щоб знайти потрібну відповідь, ви можете скористатися панеллю пошуку. 

Самі статті добре написані та прості у виконанні завдяки скріншотам та пронумерованим крокам. Деякі також мають відео, щоб допомогти вам.

bigmind-business-zoolz-wiki

Якщо це не допомагає, можна звернутися в службу технічної підтримки через форму запиту. Агент підтримки чату повідомив нам, що технічна підтримка має на меті працювати 20 годин на день, кожен день тижня. Ми перевірили це, подавши запитання вранці в п’ятницю, і отримали свою відповідь через два дні. Не чудовий результат від будь-якого розтягування уяви.

Зауважте, що згаданий агент чату є торговим представником, тому ви не можете розраховувати на підтримку чату зі своїх технічних проблем. Крім цього, відсутня підтримка телефону. Це основні недоліки, враховуючи, що очікуються обидві форми підтримки ділових користувачів, які можуть втратити гроші, якщо вони не вирішать свої проблеми вчасно..

Вирок

Без сумніву, BigMIND Business – це сильна послуга. Він має багато функцій, включаючи деякі, які не є стандартними для резервного обслуговування. Це включає можливість обміну файлами, зберігання файлів безпосередньо у хмарі, пошук фотографій за різними критеріями та використання AI фото аналізу. Крім того, його стандартні функції включають необмежену кількість зовнішніх пристроїв та гібридне резервне копіювання.

Незважаючи на це, його недоліки включають плату більше за обмежений простір резервного копіювання, його відсутність безперервного резервного копіювання та обмежену підтримку. Якщо ви думаєте, що у вас не виникне жодних проблем або що ваш приклад використання простий, обмежена підтримка може не стати серйозним недоліком. Однак якщо вас відклали, зверніться до наших відгуків про резервну копію бізнесу щодо альтернативної послуги.

Що ви думаєте про BigMIND Business? Ви користувались нею і чим поділитися? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map