IDrive для огляду бізнесу

Крім того, IDrive for Business оснащений функціями, пристойною швидкістю завантаження та ще багатьма смакотами. У цьому вичерпному огляді IDrive for Business перевірте, чи це добре підходить для вашого бізнесу.


резервне копіювання бізнесу

Ведення бізнесу може бути нервовим, тому вам не потрібні додаткові проблеми, якщо ви зможете допомогти йому. Створення резервної копії для ділових пристроїв гарантує, що збої на жорсткому диску чи природні дії не стануть такими великими проблемами. Завдяки різноманітним і гнучким можливостям резервного копіювання, дуже мало варіантів онлайн-резервного копіювання може конкурувати з IDrive for Business.

IDrive не забезпечує необмежену кількість резервних копій, як це робить його близький конкурент CrashPlan for Small Business, але дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв. Це включає не лише резервні копії комп’ютера, але й смартфон, зовнішній жорсткий диск, NAS та резервні копії сервера. 

Це, у поєднанні з низкою відмінних функцій, допомагає зробити IDrive одним із найкращих онлайн-резервних копій для малого бізнесу..

У цьому огляді IDrive for Business ми поговоримо про деталі IDrive for Business, щоб побачити, чи підходить він для резервного копіювання вашої компанії. Почнемо з того, які функції він надає.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для IDrive for Business

Особливості

IDrive знаходиться у верхній частині наших кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, але цей список зосереджений на приватних резервних рішеннях. Тут ми поглянемо на IDrive for Business, який включає в себе всі функції, доступні в приватних планах, та додаткові смаколики.

Як і всі інші сервіси резервного копіювання, IDrive for Business допомагає вам захистити свої дані у випадку аварії, крадіжки або крадіжки на жорсткому диску. Якщо така подія трапиться, ви будете в безпеці, знаючи, що ваші дані зберігаються у хмарі. 

Немає необмеженої кількості резервних копій, і якщо ви цього хочете, ви можете прочитати наш найкращий необмежений список онлайн-резервних копій для ідей. Однак ви можете створювати резервні копії необмежених пристроїв.

idrive-business-особливості

Єдина підписка IDrive for Business дозволяє створювати резервні копії необмежених комп’ютерів. Крім того, ви можете створити резервну копію стільки зовнішніх жорстких дисків, і накопичувачів NAS (скільки вам потрібно) (ознайомтеся з нашим керівництвом NAS, якщо ви не знайомі з ними). Фактично, ми класифікуємо це як одне з найкращих онлайн-резервних копій для наявних варіантів NAS.

Ви також можете створити резервні копії мережевих дисків. Це поширюється на сервери, включаючи:

  • Windows Server
  • Linux-сервер
  • Microsoft SQL Server
  • Сервер Microsoft Exchange
  • Сервер Microsoft SharePoint
  • Сервер Oracle
  • Hyper-V
  • VMWare

Ви також можете використовувати IDrive для створення резервних копій на локальних пристроях, що додає ще один рівень захисту вашим даним і дозволяє відновити резервні копії набагато швидше, ніж якби ви робили це через Інтернет. Такий підхід називається гібридним резервним копієм, який добре поєднується з правилом резервного копіювання 3-2-1. Якщо ви зацікавлені, ознайомтеся з нашим способом налаштування гібридної резервної копії для посібника з малих та середніх клієнтів.

IDrive може створити образ диска, що дозволяє створити точну копію вашого жорсткого диска. Ви можете використовувати це зображення для відновлення операційної системи на комп’ютері, з якого він створений, але ви не можете використовувати його для клонування жорсткого диска на нове обладнання. Якщо ви цього хочете, прочитайте наші рекомендації щодо резервного копіювання в Інтернеті щодо найкращого програмного забезпечення для обробки зображень.

Тим, кому потрібно захистити свої мобільні пристрої, буде приємно знати, що IDrive дозволяє створювати резервні копії даних смартфонів для Android та iOS. 

Більшість інших інструментів онлайн-резервного копіювання дозволяють отримати доступ до резервних файлів за допомогою мобільного пристрою, а менша кількість інструментів підтримує резервне копіювання фотографій. Однак IDrive дозволяє створювати резервні копії контактів, медіа та календарів на Android і iOS, а також тексти, журнали викликів, музику та дані додатків на Android.

IDrive також може створювати резервні копії облікових записів Facebook та Instagram, що корисно, якщо ваш бізнес передбачає проведення соціальних мереж.

Що стосується інших можливостей резервного копіювання, IDrive перевіряє всі поля. Це включає безперервне резервне копіювання, розширені можливості планування, копіювання файлів на рівні блоку та повідомлення про резервне копіювання. Ми розповімо докладніше про ці аспекти, коли ми розглянемо базовий процес резервного копіювання нижче.

Версія IDrive

Можливість версії файлів IDrive дозволяє відновити попередні 30 версій будь-якого файлу. Це допомагає захистити ваші дані бізнесу від небажаних редагувань та пошкоджень файлів. Крім того, IDrive використовує Знімки, які надають історичний огляд ваших файлів, що дозволяє легко виконувати оперативні відновлення.

Щоб додатково захистити від втрати даних, ви можете скористатись програмою IDrive для відновлення з катастрофами з голими металами або коротко BMR. Це дозволяє створити резервну копію всього жорсткого диска – включаючи операційну систему та конфігурації додатків – на сервер на місці. Трансфери використовують технологію CTB IDrive для поступових резервних копій, щоб зменшити час, необхідний для завантаження нових та змінених файлів.

Якщо ви хочете скопіювати резервну копію BMR у свій хмарний обліковий запис, ви можете це зробити, використовуючи реплікацію хмари. IDrive також нескінченно зберігає видалені файли, тож ви можете очищати їх лише вручну з відро для сміття або запускати автоматичне очищення архіву.

Крім того, IDrive, на відміну від багатьох інших резервних служб, не видаляє дані з резервної копії, навіть якщо ви видаляєте їх зі свого пристрою. Це означає, що він підтримує справжнє архівування. Це корисно, якщо вам потрібно звільнити місце на своїх пристроях.

Якщо у вас є бізнес, який не може дозволити собі довго чекати, щоб створити початкову резервну копію або відновити файли, ви отримаєте користь від IDrive Express. IDrive Express – це послуга резервного копіювання та відновлення кур’єрської служби IDrive.

З його допомогою IDrive надішле вам зовнішній накопичувач для завантаження ваших даних. Після відправлення їх назад технічні працівники IDrive завантажують ваші дані у хмару для вас, як правило, протягом двох-п’яти днів. Ви також можете скористатися послугою для відновлення файлів, що займе, знову ж таки, приблизно два-п’ять днів. Кур’єрська служба безкоштовна до трьох разів на рік для ділових користувачів.

Клієнт настільного комп’ютера IDrive багатий функціями, що робить його хорошим вибором для підприємств, які потребують багатьох настроюваних можливостей резервного копіювання. Ми розглянемо це в розділі «простота використання» нижче.

Крім функцій резервного копіювання, IDrive має деякі хмарні можливості зберігання даних, зокрема спільний доступ до файлів та синхронізацію файлів. Це допомагає йому бути спроможним інструментом для підвищення продуктивності праці. Це означає, що якщо ви хочете виділити спеціальну послугу з підвищення продуктивності у хмарі, вам слід ознайомитись з нашою найкращою програмою EFSS. Також є функція тимчасової шкали, яка попередньо переглядає фотографії, створені з мобільного пристрою.

У наступному розділі ми поговоримо про ціноутворення IDrive. Однак якщо ви хочете дізнатися більше про резервне копіювання бізнес-хмар та функції, прочитайте нашу бібліотеку зберігання бізнес-хмар.

 IDrive для огляду бізнесу

IDrive for Business Logowww.idrive.com

Починає від 622 доларів на місяць для 250 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Відновлення голого металу

Управління користувачами

Встановити ролі користувача

Встановіть правила резервного копіювання бізнесу

Настроювана звітність

Доступ до резервного копіювання користувача

Монітори підключених пристроїв

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування

Ціноутворення

IDrive Business має декілька рівнів, які дають вам ступінь масштабованості та контролю витрат для вашого бізнесу. Перші шість планів вимагають заплатити за рік або два наперед, що дає 25-відсоткову знижку. Ви можете платити щомісяця, починаючи з плану 1,25 ТБ і вище.

Масштабованість, яку ви отримуєте за допомогою IDrive, чудово підходить для малого бізнесу, але вона не може порівнятись із інструментом хостингу файлів із хмарними файлами, який дозволяє вам заплатити саме за обсяг пам’яті, який використовуєте. 

Однією з таких послуг є Backblaze B2, яка чудово поєднується з рішенням центру управління резервними копіями, наприклад CloudBerry Backup. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді CloudBerry Backup та в огляді Backblaze B2.

Аналогічно, компанії, які потребують необмеженого резервного копіювання, не вважають IDrive привабливим, оскільки у нього немає необмеженого плану. Найбільше резервного простору, який ви можете отримати за допомогою однієї підписки IDrive Business, становить 12,5 ТБ.

Якщо вам потрібно лише захистити кілька комп’ютерів, у яких є багато даних для резервного копіювання, ви можете заощадити гроші, перейшовши на Backblaze for Business або CrashPlan, оскільки обидва пропонують необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера. Детальніше про них ви можете прочитати в наших роздільних відгуках Backblaze for Business та CrashPlan.

Однак, якщо ви хочете захистити багато пристроїв, включаючи сервери та мобільні пристрої, IDrive, ймовірно, стане кращим.

Також важливо зазначити, що IDrive забезпечує однакові квоти на зберігання як для резервного копіювання, так і для синхронізації в Інтернеті. Це означає, що підписуючись, скажімо, на план 1,25 ТБ, ви отримуєте 1,25 ТБ для резервного копіювання та стільки ж для синхронізації. Якщо ви маєте намір використовувати хмарні можливості синхронізації IDrive, це підвищить його значення на велику запас.

Простота використання

Завдяки IDrive for Business ви не зможете створити резервну копію файлів одним натисканням кнопки, як це можна зробити із Backblaze. Однак, у вас буде доступ до додаткових функцій.

idrive-bussines-desktop-client

Настільний клієнт IDrive працює в Windows та Mac, але не в Linux. Якщо ви хочете підтримати пінгвінів, вам слід розглянути одну з послуг нашої найкращої онлайн резервної копії для Linux. 

Клієнт не найпривабливіший на ринку, але він зрозумілий і простий у використанні. Для цього потрібно вибрати файли та папки для резервного копіювання, але принаймні для цього ви використовуєте структуру дерева. Деякі інші рішення для резервного копіювання навіть не мають цього, тому вибір файлів стає справою. IDrive також автоматично вибирає загальні папки для резервного копіювання.

idrive-business-web-client

Зверху на настільному клієнті IDrive надає інформаційну панель на базі браузера, що зручно, якщо ви далеко від комп’ютера. Навігація по ньому легко за допомогою меню зліва. Ви можете використовувати його для перегляду просторів резервного копіювання та синхронізації, бачити, чим ви поділилися з іншими, чим інші поділилися з вами, часові шкали фотографій та інформаційну панель.

idrive-business-dashboard

Інформаційна панель дозволяє створювати робочі групи та користувачів, а також додавати користувачів до робочих груп. Ви можете додати їх як постійних користувачів або надати адміністративні дозволи. Після цього ви зможете отримати доступ до резервних файлів, а також до ваших колег. 

налаштування idrive-business-dashboard

Крім того, ви можете віддалено керувати всіма резервними комп’ютерами, що включає такі параметри, як перевірка та зміна резервних копій, встановлення розкладу та ввімкнення сповіщень та сповіщень. Ви також можете заблокувати або розповсюдити будь-які з цих налаштувань до будь-якої групи.

Повний список варіантів занадто обширний, щоб потрапити сюди, але достатньо, щоб сказати, що вам не бракує ніяких елементів управління адміністратором.

Також є новий тонкий настільний клієнт, який призначений для використання разом із веб-клієнтом. Він показує лише інформацію про резервну копію голих кісток, але це хороший вибір, якщо ви не хочете користуватися звичайним клієнтом.

Ви також можете отримати доступ та відновити резервну копію за допомогою додатків IDrive для Android та iOS. Крім того, мобільні додатки IDrive дозволяють створювати резервні копії контактів, фотографій, відео, SMS та багато іншого. Це допомогло досягти найкращого місця в нашому найкращому онлайн-резервному резервному доступі для мобільних пристроїв. Крім того, ви можете використовувати додаток для автоматичного резервного копіювання фотографій та відео з телефону.

Як тільки ви це зробите, ви можете переглянути свої фотографії за допомогою функції «шкали часу», а також виявити в них обличчя. Ви також можете тегувати файли для доступу в автономному режимі. Додаток простий і не матиме жодних проблем.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

idrive-business-select-файли

У цьому розділі ми використовували Windows для ілюстрації процесів резервного копіювання та відновлення. Залежно від платформи, на якій ви працюєте, підхід може дещо відрізнятися.

Як ми вже згадували, настільний клієнт вимагає від вас вручну вибрати файли та папки для резервного копіювання. Це може бути проблемою, якщо ви не організовані, але IDrive полегшує навантаження, автоматично вибираючи папки фотографій, документів, музики, робочого столу та відео для резервного копіювання.. 

файли idrive-business-виключити

Якщо ви хочете вибрати папки, але виключати певні файли та папки, вам слід змінити цей вибір у меню налаштувань..

idrive-бізнес-графік

Далі ви можете негайно запустити резервну копію, натиснувши кнопку «резервна копія зараз», або ви можете запланувати її. Ви можете сказати, щоб він працював у визначені дні у встановлений час або перейшов на погодинний графік. Якщо встановити погодинний графік, ви можете вказати час зупинки резервного копіювання. Ви також можете включити сповіщення електронною поштою та на робочому столі.

Хоча планувальник має достатньо варіантів, ми хотіли б мати можливість встановлювати конкретні години для резервного копіювання, а також щотижневі та щомісячні варіанти. Acronis Backup надає їх усі, і ви можете прочитати більше про те, як обробляє операції з резервного копіювання в нашому огляді Acronis Backup..

У будь-якому випадку радимо ввімкнути постійний захист даних у меню налаштувань. Він автоматично створює резервні копії змінених або доданих файлів розміром менше 500 Мб. 

Інші рішення для резервного копіювання не встановлюють таких обмежень розміру на постійне резервне копіювання, тому це помилка для IDrive. Зауважте, що постійне резервне копіювання не застосовується до системних та тимчасових файлів.

idrive-business-Restore-select

Як і в режимі резервного копіювання, відновлення файлів вимагає вибору файлів і папок із структури каталогу. Після цього ви зможете відновити їх до початкового чи нового місця розташування.

Швидкість

Початкова резервна копія комп’ютера може зайняти багато часу. Як довго залежить від різних факторів: відстань від серверів IDrive в США, пропускна здатність та наскільки добре IDrive управляє передачами файлів.

Щоб побачити, скільки часу займає резервне копіювання, ми виконали кілька тестів завантаження та завантаження за допомогою папки, стиснутої 1 ГБ, складеної з різних типів файлів. Ми провели тести, використовуючи WiFi-з’єднання з Москви, Росія, зі швидкістю завантаження 36,55 Мб / с та швидкістю завантаження 25,82 Мб / с..

Перша спробаДруга спробаСередня
Час завантаження:00:45:3400:38:4800:42:11
Час завантаження:00:40:0900:45:2500:42:47

З цією швидкістю, ми повинні очікувати, що завантаження закінчиться за три хвилини і 55 секунд, без накладних витрат. Час завантаження в середньому склало 42 хвилини та 11 секунд. Навіть з урахуванням шифрування та інших процесів, що беруть участь у передачі, розбіжність занадто велика. 

Можна сказати те саме про процес завантаження, який в середньому зайняв 42 хвилини і 47 секунд, коли він повинен був бути ближче до п’яти хвилин і 32 секунди. Хоча початкові резервні копії зазвичай займають багато часу, такі результати не обіцяють, що IDrive використає вашу пропускну здатність до повного потенціалу. 

Однак, передачі повинні працювати набагато швидше після початкового резервного копіювання, завдяки алгоритму передачі на рівні блоків. Якщо ви виявите, що IDrive забирає занадто багато вашої пропускної здатності, ви можете придушити його або встановити його для автоматичного керування з’єднанням для оптимізації вашого досвіду роботи. 

Безпека

Якщо безпека хмари важлива для приватних користувачів, це тим більше для власників бізнесу, які схильні мати справу з чутливою інтелектуальною власністю та фінансовими записами. Хороша новина полягає в тому, що IDrive не пропускає ритму, коли мова йде про функції безпеки.

IDrive використовує 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої на серверах. Це той самий алгоритм, який використовують фінансові установи та військові для захисту інформації. Перед тим як дійти до сервера, дані також шифруються під час транзиту за допомогою протоколу TLS / SSL. Ви можете дізнатися більше про них у нашому порівнянні SSL та TLS.

За замовчуванням IDrive утримуватиме ваш пароль шифрування, розміщуючи його на окремому сервері, звідки він зберігає ваші дані. Перевагою цього є те, що компанія може скинути ваш пароль, якщо ви коли-небудь забудете його. 

Мінус полягає в тому, що це відкриває можливість того, що хтось може отримати доступ до цього ключа шифрування, будь то працівник-шахрай або хакер, який зумів отримати доступ до сервера.

Це також означає, що, якщо це буде застосовано законом, IDrive може бути змушений ділитися вашими даними з державними програмами спостереження, такими як PRISM. Щоб уникнути цього, ви можете створити і утримувати свій ключ шифрування самостійно, якщо ввімкнути приватне шифрування під час першого налаштування IDrive. 

Ви не зможете це зробити, як тільки запустите резервну копію. Якщо ви хочете дізнатися більше про приватне шифрування, прочитайте нашу статтю з поясненням нульових знань у хмарі.

Сильне шифрування не допоможе, якщо хтось спробує вкрасти або зламати ваш пароль. Це може бути досить просто, якщо у вас слабкий. Не забудьте зробити жодну з найпоширеніших помилок пароля. Натомість слід створити надійний пароль та включити двофакторну автентифікацію від веб-клієнта.

Двофакторна автентифікація допомагає захистити свої облікові дані, вимагаючи ввести одноразовий маркер при спробі входу з невідомого пристрою. Зазвичай ви отримуєте такий жетон через SMS або електронну пошту.

IDrive захищає своїх серверів у загартованих центрах обробки даних, розроблених для захисту від проникнення, стихійних лих та віртуальних атак. 

Заходи включають системи гасіння пожежі, системи контролю температури з окремими зонами охолодження, підняті підлоги та стелажі, побудовані для протистояння землетрусам. Вони також мають захищений доступ, цілодобове спостереження, датчики руху та сигналізацію про порушення.

Ще одна корисна особливість – можливість віддаленого відключення синхронізації для пристроїв у вашому обліковому записі. Таким чином, якщо ноутбук загублений або вкрадений, ви можете переконатися, що той, хто має цей пристрій, не матиме доступу до будь-якого синхронізованого вмісту. Однак це не зробить нічого для інших файлів на вашому комп’ютері.

Конфіденційність

IDrive базується в США, країні, яка не має найкращих хмарних законів про конфіденційність. Тоді пощастило, що IDrive має приватне шифрування, що є найкращим способом захисту вашої конфіденційності. Незважаючи на те, що воно має приватне шифрування, найкраще подивитися, які, якщо такі є, лазівки є в політиці конфіденційності. 

Як і більшість інших хмарних сервісів, IDrive збирає особисті дані, які ви їм надаєте, які можуть включати ваше ім’я, прізвище, дійсні дані кредитної картки, пароль та електронну пошту та службову поштову адресу. Але це нічого не піднімає брови.

Зверху до попередньої інформації IDrive збирає ваші “метадані”, що є фантастичним ім’ям для інформації, що включає інформацію про ваше з’єднання, тип браузера, IP-адресу та тривалість сеансу.. 

Метадані та особисті дані, які Ви надаєте, збираються з метою вдосконалення та оновлення послуги, виявлення ваших потреб, персоналізації вашого досвіду роботи та надання оголошень про товар.

Після того, як IDrive збирає інформацію, вона говорить, що вона не «добровільно ділиться ідентифікаційною інформацією з будь-якою третьою стороною без явної згоди користувача або за винятком випадків, коли це вимагає чинне законодавство штату та федерації».

З огляду на це, він може обмінюватися інформацією з третіми сторонами за вашою згодою, якщо ви вирішите скористатися стороннім сервісом для доступу до IDrive. 

Крім того, IDrive може використовувати певні сторонні компанії та приватних осіб для аналізу та вдосконалення його використання. Таке використання може включати – але не обмежуватись цим – керування базами даних, веб-аналітикою, обробкою платежів та вдосконаленням функцій.

IDrive може розкривати інформацію для дотримання законів чи правил, запобігання шахрайству чи зловживанням, захищати безпеку будь-якої людини від смерті чи каліцтва чи захищати її майнові права.

Якщо IDrive бере участь у злитті, придбанні чи продажу, він може передати вашу інформацію відповідній стороні, але він повідомить вас електронною поштою про будь-яку зміну контролю.

Ви маєте контроль над інформацією, яку ви надаєте IDrive. Ви маєте право змінювати, виправляти чи видаляти будь-яку особисту інформацію, яку ви надали IDrive зі свого облікового запису. IDrive зберігає вашу інформацію до тих пір, поки у вас є активний обліковий запис або потрібна послуга. 

Якщо ви більше не хочете користуватися послугою, ви можете видалити свій обліковий запис через налаштування облікового запису або попросити IDrive більше не використовувати вашу інформацію для надання вам послуги.

Крім того, IDrive відповідає стандартам ЄС-США. та Швейцарія-США. Рамки захисту конфіденційності, які здійснюють обробку, використання та збереження особистої інформації, переданої з країн-членів Європейського Союзу та Швейцарії до Сполучених Штатів. Зауважте, що IDrive виконує подальші трансфери з ЄС та Швейцарії до США.

Зацікавлені читачі з ЄС із задоволенням дізнаються, що IDrive також відповідає Загальному регламенту ЄС про захист даних, який допомагає захищати конфіденційність онлайн-даних користувачів. Він також визначає набір прав на конфіденційність в Інтернеті, доступних громадянам ЄС. Детальніше про це у нашому посібнику по GDPR.

Підтримка

IDrive – одна з небагатьох сервісів резервного копіювання в Інтернеті, яка забезпечує цілодобову підтримку бізнес-та приватних користувачів. Основним каналом підтримки є чат у прямому ефірі, і ми змогли миттєво звернутися до представника служби підтримки о 12:45 в понеділок. Вона також включає підтримку електронної пошти.

Перш ніж надсилати запит про допомогу по електронній пошті, ви можете зв’язатися з представником служби підтримки IDrive по телефону. Підтримка телефону не є цілодобовою, але працює з 6:00 до 14:30. PST, з понеділка по п’ятницю.

idrive-бізнес-підтримка

IDrive також має базу знань з підтримкою зі статтями щодо усунення несправностей, навчальних посібників та поширених запитань. Він навіть включає відеоуроки. У розділі поширених запитань є детальні відповіді та скріншоти, які допоможуть вам слідувати далі.

В цілому IDrive має достатню підтримку, яка гарантує навіть найвимогливішим компаніям своєчасно вирішити свою проблему.

Вирок

Якщо ви ведете бізнес, який вимагає резервного копіювання декількох комп’ютерів, пристроїв NAS, смартфонів, зовнішніх накопичувачів і навіть серверів, питання IDrive for Business не викликає жодних сумнівів. Він дешевший, ніж план резервного копіювання бізнесу Carbonite і забезпечує кращу підтримку платформи.

Справжнє архівування, резервне копіювання кур’єра, невизначене збереження видалених файлів та резервне копіювання голими металами – лише деякі функції, які IDrive пропонує. Крім того, він підтримує цілодобову підтримку чату, а також підтримку електронної пошти та телефону.

IDrive не може створювати резервні копії за типом файлів, повільно переносить файли та має постійне резервне копіювання, обмежене файлами розміром 500 Мб і менше. Якщо бути справедливим, резервне копіювання за типом файлу не є звичайним для служб, які не є необмеженими. Через це створити резервну копію файлів за допомогою IDrive не так просто, але у користувачів не повинно виникнути жодних проблем.

Якщо ви опинилися в групі користувачів, які потребують необмеженого резервного копіювання або вам просто потрібне інше рішення, зверніться до наших відгуків про хмарні сховища бізнесу щодо альтернативних ідей.

Однак в цілому зрозуміло, що IDrive належить до верхньої частини списку для найкращого онлайн-резервного копіювання для бізнесу, і ми не вагаємось дати цю послугу нашою рекомендацією..

Чи рекомендуєте ви IDrive для бізнесу? Ми хотіли б почути вашу думку, тим більше, якщо вона відрізняється від нашої. Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me