Carbonite Backup Safe Pro огляд – оновлено 2020 рік

Carbonite Backup Safe Pro огляд

Carbonite Backup Safe Pro – чудовий постачальник резервних копій для бізнесу, хоча є кілька застережень, які можуть відвернути вас. Найважливішою є його ціна, яка набагато вище, ніж у конкурентів. Ознайомтеся з нашим повним оглядом, щоб побачити, чи варто це.


резервне копіювання бізнесу

Якщо ви шукаєте рішення, яке допоможе вам створити резервну копію бізнес-комп’ютерів, і ви розглядаєте питання Carbonite Safe Backup Pro, ви знаходитесь у потрібному місці. Під час цього огляду ми детально розглянемо його.

У карбоніту є ще один продукт, який називається “Карбоніт безпечний”, і хоча ім’я є незмінно схожим, продукти не однакові. Carbonite Safe – версія продукту, яка пропонує необмежену резервну копію для домашніх користувачів, які не мають багатьох комп’ютерів. Якщо ви тут натрапили на пошуки домашньої версії, перегляньте наш огляд Карбоніту для отримання додаткової інформації про нього.

З іншого боку, Carbonite Safe Backup Pro дозволяє створювати резервні копії необмежених комп’ютерів, зовнішніх накопичувачів та пристроїв NAS. Також доступні плани передплати, які містять резервну копію Windows Server.

В цілому, Карбоніт має багато речей, але багато з них теж неправильно. Хороша частина полягає в тому, що він може створювати резервні копії багатьох різних платформ, а також у ньому є сильна політика версій, підтримка нагород, чітка політика конфіденційності та хороший набір функцій безпеки хмарних областей, включаючи приватне шифрування.

Але погана частина, ймовірно, змусить тих читачів, які пам’ятають про свої фінанси, шукати в іншому місці. Ціни на карбоніт випереджають своїх конкурентів, і хорошої частини цього недостатньо, щоб виправдати його. Якщо ви шукаєте не менш спроможне рішення, але таке, яке не розбавить ваш гаманець настільки сильно, прочитайте нашу кращу онлайн-резервну копію для малого бізнесу..

Крім того, версія версії не працює на Mac, немає резервного копіювання мобільних пристроїв, швидкість завантаження повільна, а алгоритм шифрування – не стандартний.

Це було коротко, але читайте, якщо ви хочете отримати детальну інформацію про те, як працює карбоніт. Якщо ви думаєте, що вам потрібне інше рішення, прочитайте наші огляди в Інтернеті щодо резервного копіювання бізнесу щодо альтернатив. Інакше ми почнемо з особливостей Carbonite.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Carbonite Backup Safe Pro

Особливості

Carbonite Safe Backup Pro має більшість функцій, яких ви очікуєте від надійного онлайн-рішення для резервного копіювання для бізнесу. Це включає автоматичне резервне копіювання комп’ютерів, зовнішніх жорстких дисків та пристроїв NAS, а також фізичних та віртуальних серверів. 

Ви можете дізнатися про NAS в нашому, що таке NAS. Про інші непідприємницькі послуги, які пропонують NAS, читайте наші кращі резервні копії в Інтернеті для кола NAS.

За допомогою плану Carbonite Safe Backup Pro Core можна створити резервну копію необмежених комп’ютерів, зовнішніх накопичувачів та пристроїв NAS. Для резервного копіювання серверів вам потрібно буде використовувати план підписки “Power” або “Ultimate”, який включає резервну копію безпечного резервного сервера Carbonite. Ми детально описуємо всі плани в розділі ціноутворення нижче.

Зауважте, що вам потрібно підключати зовнішні накопичувачі та пристрої NAS кожні 30 або 60 днів, щоб Карбоніт не вилучав їх із резервної копії. 

Ми припускаємо, що користувачі Carbonite Safe Backup Pro мають обмеження в 60 днів, виходячи з наданої таблиці. Якщо ви видалите свої файли за допомогою програмного забезпечення Carbonite, Carbonite видалить ваші файли через 72 години.

Карбоніт працює в Windows та Mac, але не в Linux. Якщо у вас є комп’ютери Linux для захисту, IDrive for Business охоплює вас, і ви можете прочитати більше про це в нашому огляді IDrive for Business. Для альтернативних ідей прочитайте нашу найкращу статтю резервного копіювання в Інтернеті для Linux. 

Безпечне резервне копіювання сервера

Карбоніт Safe Server Backup підтримує:

 • Linux Server
 • Windows Server
 • Microsoft SQL Server
 • Сервер Microsoft Exchange
 • Сервер Microsoft SharePoint
 • Сервер Oracle
 • Hyper-V

Однак, VMWare не підтримується. Безпечне резервне копіювання сервера також включає резервну копію зображень із голими металами, що дозволяє створювати зображення вашого комп’ютера чи сервера. Крім того, безпечне резервне копіювання сервера дозволяє створювати резервні копії як на дисках, так і в хмарі, а значить, ви отримуєте переваги гібридної резервної копії. Ви можете дізнатися, як його налаштувати в нашому гібридному посібнику з налаштування резервного копіювання для SMB. 

Коротше кажучи, гібридна резервна копія корисна, оскільки створює інший рівень захисту ваших файлів та прискорює їх відновлення, оскільки її швидше відновити з локального пристрою, ніж із хмари. Крім того, гібридна резервна копія необхідна для виконання правила резервного копіювання 3-2-1, і ми рекомендуємо це зробити.

Карбоніт також включає основні функції, які ми любимо бачити, пропоновані сервісами резервного копіювання в Інтернеті. Це включає в себе версії, але не для клієнта Mac. 

Версія карбоніту

Версія корисна, тому що вона дозволяє повертати небажані зміни файлів та пошкодження файлів. Це також інструмент, який допомагає боротися з викупним програмним забезпеченням, що стає все більш поширеною проблемою для бізнесу.

Політика версії Carbonite є дещо складною, але вона завжди зберігає принаймні три копії ваших файлів. Крім цього, він зберігає одну версію файлу за кожний з попередніх семи днів, одну для кожного попереднього трьох тижнів і одну для кожного попередніх двох місяців.

Карбоніт також зберігає видалені файли, але лише протягом 60 днів, що трохи розчаровує, враховуючи, що є сервіси, які зберігають їх довше або на невизначений термін. Однією з таких послуг є Acronis Backup, і ви можете прочитати детальніше про неї в нашому огляді Acronis Backup.

Якщо ви не хочете відновити файли через Інтернет і, можливо, довго чекати, скористайтесь послугою Carbonite Courier Recovery, щоб доставити ваші дані до вас. Користувачі Safe Backup Pro також отримують доступ до його прискореної версії. 

Інші основні функції включають приватне шифрування, постійне резервне копіювання, планування резервного копіювання та копіювання файлів на рівні блоку для швидкого завантаження. Однак немає можливості резервного копіювання даних із мобільного телефону. Якщо ви цього хочете, знову зверніться до IDrive for Business або до кращого онлайн-резервного резервного копіювання для мобільних пристроїв. Щоб дізнатися більше про резервне копіювання бізнесу, відвідайте нашу бібліотеку резервного копіювання бізнесу.

Carbonite Safe Backup Pro Огляд

Карбоніт резервного копіювання Safe Pro логотипwww.carbonite.com

Починає від $ 2400 на місяць для 250 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Відновлення голого металу

Управління користувачами

Встановити ролі користувача

Встановіть правила резервного копіювання бізнесу

Настроювана звітність

Доступ до резервного копіювання користувача

Монітори підключених пристроїв

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
128-розрядний Blowfish

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
30

Ціноутворення

На відміну від Carbonite Safe, Carbonite Safe Backup Pro не пропонує необмежений план резервного копіювання. Натомість ви отримуєте резервне місце в залежності від плану, який ви можете розширити на 100 Гб за 99 доларів на рік, до 10 ТБ.

Ви можете використовувати всі три плани для резервного копіювання необмежених комп’ютерів, зовнішніх накопичувачів та пристроїв NAS. Крім того, у всіх планах є швидка послуга відновлення кур’єра, автоматичне резервне копіювання відео та відповідність HIPAA.

Основний план не дозволяє створювати резервні копії серверів, але два інші плани. За допомогою плану живлення ви можете створити резервну копію одного віртуального або фізичного сервера, тоді як план Ultimate поширюється на необмежену кількість серверів. Ви можете порівняти плани тут.

Усі плани вимагають заплатити за рік наперед. Ви можете отримати п’ятивідсоткову знижку, якщо зареєструєтесь протягом двох років або 10 відсотків, якщо зареєструєтесь за три. Незалежно від того, що ви вибрали, ви все одно платите здоровенну суму. Через це вам слід скористатися безкоштовним 30-денним пробним рішенням Carbonite, щоб побачити, чи варто те, що ви отримуєте, ваших доларів.

При цьому очевидно, що карбоніт дорожчий, ніж його конкуренти. Наприклад, IDrive стягує $ 74,62 на рік за 250 ГБ з необмеженими комп’ютерами і включає підтримку резервного копіювання сервера. Це на 200 доларів менше на рік, ніж у карбоніту. Отримати 2 ТБ з Карбонітом обійдеться вам більше ніж в 2000 доларів, але за допомогою IDrive ви отримаєте 2,5 ТБ за 599,62 долара.

CrashPlan для малого бізнесу та Backblaze для бізнесу – це також економічно вигідні альтернативи. CrashPlan надає вам необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера за 10 доларів на місяць, тоді як Backblaze робить те саме за 6 доларів. Детальніше про них читайте в наших оглядах CrashPlans for Small Business та Backblaze for Business. Загалом, якщо ви хочете платити менше і отримувати більше, Carbonite – це не найкращий варіант.

Простота використання

Як і більшість інших онлайн-резервних рішень, яким вдалося піднятися вище всіх інших, Carbonite представляє загально полірований досвід, який не повинен створювати проблем при налаштуванні резервного копіювання..

Після створення облікового запису в Carbonite, перший крок – завантажити клієнта з веб-сайту та встановити його на комп’ютер або сервер, на жорсткому диску якого ви хочете створити резервну копію.. 

Установка займає всього пару хвилин, і вам більше не доведеться повозитися з Карбонітом, якщо цього не потрібно. Це тому, що Carbonite автоматично вибирає файли для резервного копіювання на основі типу.

карбоніт-безпечний робочий стіл-клієнт

Carbonite Safe Backup Pro використовує той самий настільний клієнт, що і Carbonite Safe, що може викликати кілька проблем для бізнес-користувачів. Ділова версія не забезпечує необмежену кількість резервного простору, тому ви можете швидко закінчитись завдяки автоматичному вибору.

Щоб цього не сталося, перед завершенням встановлення потрібно вимкнути автоматичне резервне копіювання з “розширених налаштувань”.

Додаток для настільних ПК простий і показує всю необхідну інформацію з першого погляду. Перегляд за замовчуванням показує стан вашої резервної копії, і він містить посилання, що відкривають налаштування, отримують доступ до відновлення та ініціюють процес відновлення.

карбоніт-безпечний веб-клієнт

Якщо ви вирішите відновити все, ви будете керуватися процесом настільним клієнтом. В іншому випадку веб-клієнт запустить, чи не вибираєте ви обрати файли для відновлення або отримати доступ до них. Ми розповімо докладніше про процес резервного копіювання та відновлення в наступному розділі.

карбоніт-безпека-резервне копіювання

Веб-клієнт простий, зрозумілий і показує всі захищені комп’ютери, сервери та користувачів у нижній частині екрана для полегшення огляду. Звідти ви можете керувати політикою резервного копіювання, наприклад, вимагати від користувачів резервного копіювання своєї папки користувача.

карбоніт-безпечний-запросити користувачів

Є також варіанти запросити користувачів та інших адміністраторів, щоб створити резервну копію своїх комп’ютерів, щоб допомогти вам. Крім того, ви можете розгорнути Carbonite на багатьох комп’ютерах за одну дію.

Крім того, ви можете виключити резервне копіювання певних типів файлів, що полегшує управління обмеженим простором резервного копіювання, переконуючись, що він не заповнюється речами, які вам не цікаві.

карбоніт-безпечний мобільний-клієнт

У Carbonite також є додатки для Android та iOS, які дозволяють отримувати доступ до резервних файлів із комп’ютера. Ви також можете зберігати файли для доступу в офлайн, але крім цього, програма не пропонує багато. Це робить його непростішим порівняно зі своїм конкурентом IDrive, додаток якого дозволяє створювати резервні копії даних смартфона, включаючи медіа, дані програми, тексти, контакти та дані календаря.

Загалом, Carbonite простий у використанні, але не такий простий, як CrashPlan для малого бізнесу або Backblaze для бізнесу, які не обмежують ваше місце для зберігання.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Як ми вже згадували, резервне копіювання розпочнеться автоматично після встановлення клієнта. Вам не потрібно витрачати час на вибір файлів і папок для резервного копіювання. 

Це тому, що Carbonite автоматично сканує ваш жорсткий диск і вибирає файли для резервного копіювання на основі типу файлу. Вибрані типи файлів включають документи, фотографії, музику, поштові файли, файли фінансових даних та відео. Зауважте, що окремі файли розміром більше 4 Гб, а також системні, додаткові та тимчасові файли не вибираються автоматично.

Резервне копіювання за замовчуванням безперервне. Це означає, що, коли створюються нові файли або змінюються існуючі файли, Carbonite завантажить їх у хмару майже в реальному часі. Якщо ви думаєте, що це може зайняти занадто багато ваших системних ресурсів, ви можете вимкнути його та повернутись до резервних копій раз на день, якщо ви хочете. Ви також можете доручити Carbonite не запускати резервну копію протягом певних годин.

Клієнти інших служб, наприклад Acronis Backup, мають більш багатий набір можливостей планування. Вони включають щоденне, щотижневе та щомісячне резервне копіювання, а також конкретні умови, які ви можете встановити.

карбоніт-безпечний - відновлення-вибір

Щоб розпочати відновлення, вам потрібно натиснути кнопку «повернути мої файли» від настільного клієнта. Далі ви можете вибрати конкретні файли, щоб відновити або відновити все. Якщо ви вирішите відновити все, Карбоніт проведе вас шляхом прямого відновлення. Зрештою, ви можете обрати файли до їх оригінального чи нового місця.

Якщо ви вирішите відновити конкретні файли, відкриється веб-клієнт, і ви можете вибрати файли з нього для відновлення. При цьому кілька разів веб-клієнт показав, що наш список резервних файлів порожній. В цілому, у нас не було багато проблем, але відновлення конкретних файлів із настільного клієнта було б гарним доповненням. 

Ми пройшли процеси резервного копіювання та відновлення за допомогою машини Windows, тому залежно від того, резервне копіювання Mac чи сервера, резервне копіювання та відновлення може працювати трохи інакше.

Служба відновлення курбоніту карбоніту

Якщо ви не хочете довго чекати – і, можливо, доведеться, залежно від розміру резервної копії – ви можете скористатися послугою Carbonite Courier Recovery, щоб доставити ваші файли до вас. Для цього ви працюєте зі спеціалістом з карбоніту, щоб вибрати файли, які потрібно відновити. Потім ці файли завантажуються на DVD або зовнішній диск і надсилаються вам поштою.

Перевага послуги полягає в тому, що відновлення кур’єра потенційно набагато швидше, ніж відновлення через Інтернет. При цьому, за 175,99 доларів США, послуга набагато дорожча, ніж аналогічні послуги, пропоновані конкуренцією, і вона доступна лише для американських клієнтів. 

Вам також потрібно буде надіслати пристрій назад або вам буде стягнуто плату: 130 доларів за пристрої, які мають менше 3 ТБ місця, або 300 доларів, якщо їх більше. Крім того, з вас буде стягнуто 10 доларів за кожен шнур, який ви не повернете.

Ті користувачі, які вирішили самостійно керувати приватним ключем, не зможуть скористатися послугою відновлення кур’єра, якщо вони не завантажать приватний ключ. Цього можна очікувати, оскільки Carbonite не може відновити файли в розшифрованому вигляді без нього. 

Швидкість

Незалежно від того, яку службу резервного копіювання ви не вибрали, початкове резервне копіювання займе зовсім небагато часу. Це може розтягнутися на дні, тижні чи більше, залежно від того, скільки даних ви хочете захистити.

Ми перевірили можливості передачі файлів Carbonite, виконавши тести резервного копіювання та відновлення, використовуючи нашу тестову папку на 1 ГБ. Ми проходили тести з Москви, Росія, через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 38,04 Мбіт / с і швидкістю завантаження 15,87 Мбіт / с. Ось наші результати:

Перша спробаДруга спробаСредня
Час завантаження:00:16:3300:12:2200:14:28
Час завантаження:01:02:9800:58:4601:01:12

З нашою швидкістю – і без жодних накладних витрат – теоретично, ми повинні розраховувати на резервну копію папки 1 Гб приблизно за чотири хвилини та 10 секунд, і ми повинні відновити її приблизно за 10 хвилин та одну секунду. Результати, як видно з таблиці, ніде не близькі до тих, які ми очікували.

Справедливості, шифрування та інші процеси, які виконуються під час резервного копіювання, сповільнюють процес. Зважаючи на це, це швидкість резервного копіювання, але ми не можемо сказати те саме для процесу відновлення. Відновлення пройшло набагато більше часу, ніж ми очікували, і це без процесів, які сповільнюють шифрування.

Немає можливості ввімкнути багатопотокове резервне копіювання, щоб збільшити швидкість завантаження передач, але Carbonite використовує алгоритм копіювання файлів на рівні блоку, який пришвидшить завантаження після початкового, переносячи лише змінені частини файлів..

Безпека

Карбоніт робить гідну роботу із забезпечення хмарної безпеки, використовуючи 128-бітове шифрування Blowfish. Це не AES, це шифрування за замовчуванням у цій галузі, але воно все ще здатне. Його 64-розрядна версія не є безпечною, але 128-розрядна версія, яку використовує Carbonite, не була зламана, наскільки нам відомо. 

З цього приводу, Брюс Шнайер, творець Blowfish, рекомендував перейти до свого наступного алгоритму – Twofish. Зважаючи на це, ми вважаємо за краще, щоб карбоніт використовував 256-бітний AES.

Крім шифрування в режимі спокою, Carbonite використовує TLS (читайте більше в нашому SSL порівнянні з TLS порівнянням) для захисту файлів під час транзиту на сервери Carbonite. Ці сервери зберігаються в загартованих засобах передачі даних, призначених протистояти віртуальним атакам, стихійним лихам та фізичним нападів.

Їх заходи захисту включають камери відеоспостереження, цілодобові охоронці, біометричні картки доступу та безпеки. Крім того, ваші файли зберігаються на серверах RAID-6 у кліматичному режимі з блоками безперебійного живлення та генераторами на місці.

Якщо ви хочете підвищити свою безпеку та конфіденційність, ви також можете вибрати приватне шифрування – іноді його називають нульовим знанням – під час встановлення Carbonite (дізнайтеся більше про це в нашому, що є нульове знання в хмарній статті). 

За замовчуванням Carbonite утримує ваш ключ шифрування для вас. Таким чином, якщо ви забудете свій пароль, ви можете подати запит на скидання. Карбоніт зберігає ваш приватний ключ у захищеному центрі обробки даних, але це не так приватно, як під час керування ним. 

Це означає, що, можливо, Carbonite може розшифрувати та передати ваші файли правоохоронним органам, як-от для горезвісної програми PRISM NSA (зауважте, що компанія не була пов’язана з АНБ).

карбоніт-безпечний-ключ-ключ

Якщо ви все-таки керуєте своїм ключем, зазначений вище сценарій буде неможливим, оскільки лише ви зможете розшифрувати свої дані. При цьому Carbonite не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його забудете. Ви можете використовувати один з кращих менеджерів паролів для вибору малого бізнесу, щоб не забувати пароль.

Карбоніт також підтримує двофакторну автентифікацію, яку ви можете доручити асоційованим особам за допомогою свого облікового запису. Двофакторна автентифікація допомагає захистити ваш бізнес, гарантуючи, що помилки пароля не дозволять зловмисникам викрадати облікові дані користувачів. 

Двофакторна автентифікація працює, вимагаючи унікального коду безпеки, крім звичайних облікових даних, коли ви входите з незнайомого комп’ютера. Зважаючи на це, вам слід створити надійний пароль в першу чергу.

Конфіденційність

Політику конфіденційності Carbonite легко читати і чітко вказувати, які типи даних вона збирає, включаючи дані, які надають користувачі, такі як ваше ім’я, адреса, номер телефону, електронна пошта, кредитна картка та інша інформація, необхідна для реєстрації та придбання продукту Carbonite.

Крім того, Carbonite зберігає ваші імена файлів, розміри та розширення, а також метадані. Метадані включають тип вашого пристрою, тип браузера, IP-адресу, постачальника послуг Інтернету, посилаються на сторінки, що виходять із них, ОС, а також дати та часові позначки.

Карбоніт обробляє зібрані вами дані для різних цілей, таких як розсилка маркетингових матеріалів (за згодою користувача чи замовника), полегшення резервного копіювання, відновлення даних, надання технічної підтримки, архівування та дотримання закону.

Служба каже, що не продаватиме особисту інформацію маркетологам чи іншим постачальникам, і не має доступу до даних, що зберігаються клієнтами. Однак, Carbonite іноді ділиться цією інформацією з третіми сторонами. 

Сюди входять сервіси, які допомагають Карбоніту надавати свою продукцію, разом з діловими партнерами, рекламними мережами, постачальниками аналітичних послуг, а також послуги оплати та доставки.

Зауважте, що “Карбоніт несе відповідальність за обробку персональних даних, які він отримує, а згодом передає сторонній стороні, яка виступає агентом від свого імені”. Цей пункт є частиною обох країн ЄС. Щит конфіденційності та швейцарські США. Рамки захисту конфіденційності. Карбоніт дотримується обох.

Це корисно, враховуючи Carbonite, що “У результаті дані, зібрані нами, включаючи Особисті дані, можуть передаватися або отримувати доступ до дочірніх компаній та філій Carbonite в інших країнах світу незалежно від клієнта чи країни проживання.”

Деякі з цих країн можуть не мати рівня захисту конфіденційності, який гарантують закони вашої країни. У цьому випадку Carbonite обіцяє забезпечити належний рівень захисту відповідно до згаданих щитів конфіденційності.

Обмін даними карбоніту

Крім того, згідно з чинним законодавством про захист даних, клієнти та користувачі мають такі права щодо персональних даних, якими обробляється Carbonite:

 • Право на доступ до персональних даних, що зберігаються Карбонітом
 • Право вимагати виправлення персональних даних, які є неповними, неправильними, непотрібними або застарілими
 • Право вимагати видалення персональних даних, які є неповними, неправильними, непотрібними або застарілими протягом розумного періоду часу.
 • Право вимагати обмеження обробки персональних даних з певних причин
 • Право на отримання копії персональних даних від Carbonite в структурованому, захищеному, широко використовуваному та машиночитаному форматі
 • Право відкликати згоду на обробку персональних даних у будь-який час, якщо ці дані обробляються виключно на згоді, а не на будь-якій іншій правовій основі
 • Право звертатися до відповідного регулятора захисту даних стосовно роботи з персональними даними Карбонітом

Карбоніт також відповідає Загальному регламенту щодо захисту даних або GDPR, коротше – це закон ЄС, який регулює конфіденційність в Інтернеті для громадян ЄС. Детальніше про це читайте в нашому посібнику з GDPR.

Загалом, політика конфіденційності Carbonite є чіткою і не має застережень, які б викликали тривогу, як це роблять деякі хмарні служби.

Підтримка

безпека карбоніту

Якщо ви зіткнулися з проблемою, першим порядком бізнесу є потрапляння в базу знань Carbonite. У ньому ви знайдете спеціальний розділ для Carbonite Safe Backup Pro. Звідти ви можете вибрати розділ для резервного копіювання Windows, Mac або сервера. Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, скористайтеся панеллю пошуку, щоб швидко знайти відповідні статті. 

Зважаючи на це, наші пошуки регулярно повертали непов’язані статті. Самі статті, однак, як правило, добре написані та прості у дотриманні.

Якщо база знань не допомагає, ви завжди можете зв’язатись із службою підтримки Carbonite, яка за свою роботу отримала 64 нагороди. Крім того, Carbonite стверджує, що її агенти з питань бізнесу та ескалації мають сертифікати Microsoft Technology Associate, що є приємним сенсом. 

Ви можете зв’язатися із службою підтримки за телефоном, чатом та електронною поштою. Підтримка телефону та чату доступна сім днів на тиждень, але лише з 9:00 до 20:00. EST у будні дні та з 9:00 до 17:30. EST у вихідні дні. 

Підтримка електронної пошти доступна цілодобово, а як каже Carbonite, її середній час відгуку – 24 години. Протягом тижня ми надіслали пару електронних листів і отримали відповіді приблизно через день. Це повільно порівняно з більшістю служб, на що зазвичай потрібно менше шести годин.

Підтримка Carbonite хороша, але IDrive пропонує підтримку 24/7 в реальному чаті для миттєвого вирішення проблеми, і це краще.

Вирок

Карбоніт має багато переваг, включаючи приватне шифрування, потужну підтримку та потужну версію, а також необмежену кількість резервних копій комп’ютера, NAS та сервера. Однак його цінові плани не можуть конкурувати з іншими послугами, які надають те саме. Це стосується як витрат на підписку, так і ціни на відновлення кур’єра. Якщо ви хочете отримати більше за менші, ви можете зробити краще.

Крім цього, Carbonite має дуже низькі швидкості завантаження, його версія не працює на Mac, і він не використовує AES для шифрування файлів у спокої. Крім того, його мобільний додаток дозволяє лише отримувати доступ до файлів резервної копії, а фактично не створює резервну копію мобільних даних.

Що ви думаєте про Carbonite Safe Backup Pro? Чи є його висока ціна стримуючим фактором, чи ви вважаєте, що карбоніт того вартий? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map