Backblaze для огляду бізнесу – оновлено 2020 рік

Backblaze для огляду бізнесу

Ми рекомендуємо Backblaze для бізнесу майже для будь-якого малого бізнесу. Це швидкий, простий у використанні і, перш за все, дешевий. Однак це не зовсім без його недоліків, як ви можете прочитати в нашому повному огляді Backblaze for Business.


резервне копіювання бізнесу

Backblaze був улюбленим серед приватних користувачів, тоді як Backblaze B2 є популярним вибором IaaS для розробників. Backblaze для бізнесу об’єднує резервне копіювання Backblaze та хмарне зберігання B2, але вимагає оплати цих додаткових продуктів. Завдяки Backblaze for Business ви також можете створювати робочі групи та керувати ними.

У цьому огляді ми зосередимось головним чином на цій адміністративній функції, окрім традиційного інструменту резервного копіювання Backblaze.

Простий досвід користувача Backblaze та велике ціноутворення робить його одним з найкращих онлайн-резервних копій для малого бізнесу на ринку. Однак це має деякі недоліки, зокрема відсутність справжнього приватного шифрування, обмежена версія версій та неможливість резервного копіювання NAS або серверних пристроїв, не вимагаючи, крім іншого, платити за B2..

Це означає, що якщо ви не заперечуєте проти деяких помилок Backblaze, ви можете використовувати його для реалізації плану резервного копіювання бізнесу. Безкоштовна 15-денна пробна версія допоможе вам вирішити, чи справді це те, що вам потрібно. Якщо ви ще не впевнені в роботі Backblaze, дотримуйтесь нас, коли ми детально розберемося в цьому огляді Backblaze for Business. 

Якщо вам просто потрібно захистити свій домашній комп’ютер, зверніться до нашого огляду Backblaze, щоб перевірити, чи відповідає послуга вашим потребам.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Backblaze для бізнесу

Особливості

Основна перевага Backblaze перед деякою конкуренцією полягає в тому, що він забезпечує необмежену кількість резервного простору. Завдяки цьому він знаходиться у верхній частині нашого найкращого необмеженого онлайн-списку резервного копіювання. Backblaze for Business надає ті самі функції, які доступні для домашніх користувачів. Якщо ви власник облікового запису або призначений адміністратор, у вас буде кілька додаткових можливостей.

Наявність однакових особливостей пов’язана з тим, що Backblaze використовує точно такий же клієнт для ділових та домашніх користувачів. Це перевага для власників малого бізнесу, які шукають просте рішення для резервного копіювання, яке працює у фоновому режимі та не потребує багато часу на підтримку. Це допоможе вашим працівникам зосередитись на продуктивності, а не на управлінні процесом резервного копіювання.

Backblaze досягає цієї простоти, використовуючи необмежений хмарний простір для резервного копіювання всього. Він створює резервні копії файлів на основі розширення, а це означає, що документи, зображення, фінансові звіти, електронні листи та більшість інших необхідних файлів автоматично створюються резервними копіями. При цьому системні та тимчасові файли за замовчуванням виключаються.

Можна створити резервну копію одного комп’ютера за ліцензією, але ви можете використовувати його і для резервного копіювання зовнішніх накопичувачів, якщо вони підключені через комп’ютер через USB або FireWire. Зважаючи на це, майте на увазі, що ваші зовнішні жорсткі диски потрібно підключати до комп’ютера та сканувати Backblaze не рідше одного разу на 30 днів, щоб зберегти їх резервними копіями.

Якщо це здається вам, як вимикач угод, зверніться до кращого онлайн-резервного резервного копіювання зовнішніх жорстких дисків, щоб побачити, як Backblaze порівнюється з іншими службами для резервного копіювання зовнішнього диска.. 

Зовнішня підтримка не поширюється на пристрої NAS, розділи Boot Camp або віртуальні машини. Якщо ви цього хочете, перегляньте наш список найкращих онлайн-резервних копій для пристроїв NAS.

Backblaze також не може створювати резервні копії на зовнішні диски (на відміну від резервного копіювання), що б класифікувало його як гібридне резервне копіювання в хмарі. Якщо ви цього хочете, вам доведеться розглянути службу суперника, наприклад CrashPlan. Детальніше про його використання для малого бізнесу читайте в нашому огляді CrashPlan.

Версія Backblaze зберігає видалені файли та попередні версії лише протягом 30 днів. Знову ж таки, ми віддаємо перевагу підходу CrashPlan, який дозволяє користувачам визначати власну політику версій, яка може зберігати нові версії файлів кожні 15 хвилин та тримати їх на невизначений термін. Це також дає можливість зберігати видалені файли нескінченно.

Особливості зворотного засклення

Однак, Backblaze має деякі цікаві особливості, які компенсують відсутні. Наприклад, Backblaze дозволяє обмінюватися своїми файлами, генеруючи посилання, яке ви можете скопіювати та вставити в соціальну мережу. Ще одна цікава особливість – це можливість успадкування резервних станів.

Це означає, що якщо ви перенесли Backblaze на новий комп’ютер або встановили нову операційну систему, ви можете завантажити стан резервного копіювання, щоб відновити резервну копію там, де ви зупинилися.

Крім того, якщо увімкнути функцію відображення у веб-клієнті, ви можете скористатися функцією “Знайти мій комп’ютер”. Це зручно, якщо ви втратите ноутбук або хтось його вкраде.

Крім цих функцій, Backblaze має всі стандартні функції резервного копіювання. Сюди входить планувальник резервного копіювання, який дозволяє запускати резервні копії за вашою зручністю; швидке дроселювання, що дозволяє контролювати швидкість завантаження та завантаження; і безперервне та додаткове резервне копіювання. 

Постійне резервне копіювання означає, що Backblaze буде постійно контролювати ваші файли щодо змін. Після виявлення зміни він завантажить лише змінені частини файлів за допомогою алгоритму передачі на рівні блоку. Це “поступовий” фрагмент рівняння.

Backblaze має мобільні додатки як для Android, так і для iOS, але вони дозволяють лише отримувати доступ до файлів і ділитися ними, а не створювати резервні копії мобільних даних. Ділові користувачі, які прагнуть створити резервну копію своїх мобільних пристроїв, повинні врахувати IDrive або інші послуги з нашої найкращої онлайн-резервної копії для мобільних пристроїв. 

Що стосується управління обліковим записом, ви можете створити робочі групи за допомогою веб-інтерфейсу Backblaze. Про це ми поговоримо більше, коли обговоримо простоту використання. Функції безпеки включають шифрування в режимі спокою та напівприватне шифрування, але ми детальніше розглянемо ці функції в нашому розділі “безпека”.

Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з функціями та послугами резервного копіювання в Інтернеті, зверніться до нашої бібліотеки резервного копіювання бізнесу.

Ціноутворення

На відміну від інших бізнес-послуг, Backblaze for Business не стягує додаткову плату порівняно з тим, що платять домашні споживачі. Вартість резервного копіювання бізнесу та особистого резервного копіювання однакова: 6 доларів на місяць за необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера.

Це дуже багато для одного комп’ютера, і ціна CrashPlan становить 10 доларів за комп’ютер. Це стає краще, якщо ви підписуєтеся на річну або дворічну угоду. Якщо ви заплатите заздалегідь за рік резервного копіювання, ви заплатите всього 60 доларів. Якщо ви їдете на два роки, ціна падає до 110 доларів, а це означає, що ви платите менше ніж 60 доларів за комп’ютер на рік.

При цьому Backblaze має недолік, який, природно, виникає при наданні необмеженої резервної копії. Він не забезпечує підтримку необмеженої резервної копії пристрою. Якщо ви хочете, щоб замість необмеженого місця для резервного копіювання, вам слід дати IDrive Business або Carbonite for Business. Дивіться наші відгуки про IDrive for Business та Carbonite для Office.

Якщо ви вже знаєте, що ці два не підходять, ви можете переглянути інші варіанти в наших оглядах в Інтернеті.

Однак обидва пропонують плани передплати, які надають різні обсяги резервного простору, а це означає, що ви можете вибрати один, виходячи з ваших потреб. Наприклад, IDrive Business пропонує 250 ГБ, 500 ГБ, 1,25 ТБ та більше.

backblaze-бізнес-ціна-ціна-котирування

Незалежно від того, чи допоможуть такі плани заощадити гроші, порівняно з Backblaze, залежить від того, скільки пристроїв працівників потрібно захистити та скільки резервного простору потрібно. Якщо у вас є лише кілька комп’ютерів для захисту, Backblaze, ймовірно, стане кращою справою. Перш ніж приймати рішення про це, ви можете скористатися його 15-денною безкоштовною пробною версією для тестування послуги.

Простота використання

Якщо вам подобається, що процес резервного копіювання є простим, ви не можете помилитися з Backblaze. Завдяки своїй здатності автоматично створювати резервне копіювання на основі типу файлу, клієнту не потрібно багато вводу від вас.

Інші сервіси резервного копіювання бізнесу – включаючи CrashPlan, IDrive та Carbonite – вимагають зробити резервну копію на основі розташування файлів, що, як правило, є більш ручним і виснажливим процесом. Тим більше, що у вас є резервне копіювання багатьох файлів у різних місцях.

Backblaze сканує ваш жорсткий диск під час встановлення та відзначає кожен файл, який слід створити резервну копію. Після завершення інсталяції та натискання кнопки «гаразд» процес запуску резервного копіювання починається, і це все. Під час накопичення та створення нових файлів вони будуть автоматично додані до вашого резервного плану.

зворотне вимкнення даних

Це означає, що якщо ви не задоволені автоматичним вибором резервного копіювання, ви можете відкрити меню налаштувань, яке дозволяє виключати типи файлів і папок. 

backblaze-бізнес-робочий стіл-клієнт

Як і більшість сучасних онлайн-резервних рішень, Backblaze використовує настільний клієнт для управління процесом резервного копіювання. Клієнти доступні для Windows та MacOS, але не для Linux. Вболівальники Linux повинні порадитись з нашими найкращими онлайн-резервними копіями для збору Linux для деяких варіантів.

Тим не менш, настільний клієнт Backblaze простий у використанні. Він не засмічений налаштуваннями та функціями, як і багато інших резервних клієнтів. На панелі основного клієнта є лише три кнопки: “призупинити резервне копіювання”, “параметри відновлення” та “налаштування”.

Крім виключення файлів, налаштування дозволяють покращити продуктивність резервного копіювання, налаштувати графік резервного копіювання, ввести приватний ключ, переглянути файли, заплановані для резервного копіювання, а також переглянути ваші звіти та проблеми.

backblaze-бізнес-групи

Веб-клієнт також простий у використанні, що зручно, оскільки ви будете використовувати його для управління робочою командою. Управління обертається навколо бізнес-груп. 

backblaze-створення групи

Як адміністратор, якщо ви створюєте свою бізнес-групу як керовану групу, ви можете отримати доступ до облікових записів співробітників, щоб скинути паролі та навіть отримати доступ до їх файлів. Однак ваші працівники повинні погодитися на цей доступ під час приєднання до групи.

На інформаційній панелі управління групою ви також можете придбати ліцензії на Інтернет-резервне копіювання Backblaze та хмарне сховище Backblaze B2. Backblaze B2 – це недороге хмарне інфраструктурне рішення як послуга, яке конкурує з Amazon S3, Google Cloud і Azure.  

backblaze-група-запрошення

Останній крок створення вашої групи – це надіслати запрошення працівникам приєднатися до вашої бізнес-групи. Ви можете надіслати запрошення електронною поштою або просто скопіювати та вставити посилання на запрошення. Якщо у вас є віддалені права управління та моніторингу, ви можете зробити масову безшумну установку для своїх членів.

Якщо ви вирішите надсилати запрошення, вам буде надано можливість затвердити індивідуальне членство до офіційного додавання користувачів. Крім того, запрошеним користувачам доведеться дати адміністраторам дозвіл на управління своїми обліковими записами.

Запрошені працівники, які вже мають обліковий запис Backblaze, за який вони платять, отримають відшкодування, якщо вони заплатили заздалегідь..

Загалом, групова система проста у використанні та відповідає прямому дизайну Backblaze. Немає детальних інструментів звітування, які ви знайдете у конкуруючих службах, але принаймні ви можете перевірити основні статистичні дані щодо використання, щоб забезпечити захист пристроїв вашого працівника.

backblaze-бізнес-мобільний

Такий же простий підхід прикрашає мобільний додаток. Це дозволяє переглядати резервні файли, бачити ті, які ви завантажили, та отримувати доступ до налаштувань. Меню налаштувань дає змогу запам’ятовувати інформацію про вхід, налаштовувати вхід із відбитками пальців та включати завантаження, коли ви не перебуваєте на Wi-Fi. Функції є голими кістками, і немає можливості ділитися файлами чи ініціювати відновлення з програми.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Як ми вже говорили, резервне копіювання Backblaze грунтується на типі файлу. Через це він позначає багато файлів для резервного копіювання, виключаючи системні та тимчасові файли. Якщо ви не виключаєте файли самостійно, початкове резервне копіювання, зрозуміло, може зайняти деякий час. Насправді це, мабуть, займе кілька днів, а то й декілька тижнів.

backblaze-inital-резервний час

Щоб отримати уявлення про те, скільки часу ви будете чекати, натисніть кнопку на настільному клієнті, яка говорить: “скільки часу займе моя резервна копія?” Після того, як ця перша резервна копія не виходить, кілька функцій допомагають прискорити подальше резервне копіювання, але ми розповімо більше про них у наступному розділі. 

За замовчуванням клієнт Backblaze запускає цей процес за допомогою підходу безперервного резервного копіювання, а це означає, що файли створюються резервними копіями, як тільки ви створюєте їх. Однак безперервне резервне копіювання може виявитись надто голодним. У цьому випадку ви можете змінити графік резервного копіювання.

Параметри планування не такі багаті, як конкурентоспроможні сервіси, такі як IDrive та CloudBerry Backup. Наприклад, ви можете запускати резервні копії один раз на день у визначений час або лише після натискання кнопки «резервна копія зараз»..

Однак все-таки більшість користувачів виграють від постійного резервного копіювання. Якщо вам потрібні деякі більш вдосконалені варіанти планування, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup.

Для відновлення файлів потрібно увійти до веб-інтерфейсу. У настільному клієнті є кнопка «параметри відновлення», але вона відображає лише ваші параметри та відкриває веб-клієнт у вашому браузері.

backblaze-web-Restore-start

Після входу у свій веб-клієнт ви можете вибрати файли, які потрібно відновити, перейшовши на вкладку «переглянути / відновити файли» або натиснути кнопку «відновити» з огляду. Зауважте, що браузер файлів знаходиться внизу сторінки.

backblaze-веб-відновлення-методи

Далі ви можете вибрати метод відновлення зі списку. Типовий спосіб повернути свої файли – це завантажити їх у zip-файл. Вам не потрібно чекати в Інтернеті, поки Backblaze готує цей поштовий файл для вас, оскільки він надішле вам сповіщення електронною поштою, коли файл буде готовий.

Відновлення zip-файлів також обмежується 500 ГБ за запит, максимум 20 запитів у будь-який момент часу. Якщо у вас є більше, послуга відновлення кур’єрів Backblaze може бути кращим варіантом для відновлення файлів. 

За допомогою цієї опції ви можете попросити Backblaze зберігати всі ваші файли на флеш-пам’яті USB, маючи максимум 256 ГБ місця, або на зовнішньому жорсткому диску 8 ТБ та надішліть вам цей пристрій на пошту. Це зручно, але опція відновлення кур’єра вимагає платити за пристрій заздалегідь. Однак якщо ви надішліть пристрій протягом 30 днів, ви отримаєте повне повернення коштів.

Крім того, якщо ви підписалися на Backblaze B2, ви можете архівувати свої файли там як знімок. Ваші знімки будуть доступні у вашому B2, навіть якщо ви видалите файли зі свого облікового запису. Це корисно, якщо вам потрібно звільнити місце на жорсткому диску.

Швидкість

Скільки часу триватиме ваше перше резервне копіювання, залежить від вашого постачальника послуг Інтернету та того, наскільки ви близькі до сервера. Ваш зв’язок буде кращим, чим ближче до центрів обробки даних Backblaze в Каліфорнії та Арізоні.

Зазвичай ми використовуємо папку 1 Гб для тестування швидкості передачі, але це було неможливо з Backblaze, оскільки вона автоматично створює резервну копію ваших даних. Через це нам довелося розраховувати на передбачення Backblaze. Однак ми також виключили деякі файли, поки у нас не було встановлено меншу резервну копію для перевірки прогнозу Backblaze.

Спочатку ми перевірили посилання від настільного клієнта, який перевіряє, скільки часу займе резервне копіювання. Він сказав, що наша резервна копія закінчиться менше ніж за день. Зважаючи на те, що у нас було 2,62 ГБ файлів, це заспокоює. Інший інструмент повідомив нам, що ми зможемо завантажити 107 Гб за день. Це те, що ми очікували, враховуючи швидкість завантаження 9,9 Мб / с.

Якщо ваша резервна копія не працює так швидко, як хотілося, ви можете збільшити кількість запущених резервних копій, щоб швидше завантажувалося. Якщо це не допомагає, Backblaze рекомендує виключити небажані файли та файли, які вам не потрібно робити резервну копію з вибору. Після завершення початкового резервного копіювання алгоритм передачі на рівні блоків допоможе з подальшим завантаженням.

Backblaze також виконує стиснення файлів без втрат, щоб зменшити їх розмір перед передачею. Копіювання файлів на рівні блоку та стиснення економлять час та пропускну здатність. З іншого боку, якщо Backblaze займає занадто велику частину вашої пропускної здатності, ви можете зменшити її швидкість передачі.

Безпека

Хмарний захист Backblaze має майже всі функції, які ми любимо бачити. Ми говоримо «майже», оскільки воно має приватне шифрування із закруткою. Приватне шифрування вимкнено за замовчуванням, тому вам потрібно його включити. Якщо цього не зробити, Backblaze збереже ваш ключ шифрування.

Що б ви не вибрали, його приватне шифрування не є повністю приватним, оскільки вам потрібно надіслати свою парольну фразу на Backblaze, коли ви хочете відновити зашифровані файли. Причиною тому є те, що Backblaze відновлює ваші файли через Інтернет замість використання клієнта настільного комп’ютера (до якого ви можете надати свою парольну фразу, не надсилаючи її на Backblaze).

При цьому компанія стверджує, що “ваша парольна фраза ніколи не зберігається на диску, і вона відкидається після її використання”.

Backblaze використовує HTTPS, в який вбудований SSL, для захисту ваших файлів у дорозі. Це допомагає захистити вас від підслуховувачів, використовуючи людину посередині та подібні кібератаки (є й інші небезпеки громадського Wi-Fi). Якщо ви не знайомі з протоколом SSL, прочитайте наше порівняння SSL проти TLS, щоб дізнатися більше про нього.

Коли ваші файли доходять до серверів Backblaze, вони шифруються за допомогою 128-бітного алгоритму шифрування AES. AES – стандартне шифрування, яке використовується сьогодні. Його 128-розрядна версія ніколи не була зламана, наскільки ми знаємо, але ми все ще надаємо більше очок сервісам, які використовують її важчий, 256-бітний двоюрідний брат.

backblaze-2fa-налаштування

Backblaze також пропонує двофакторну підтримку аутентифікації, яку, як адміністратор, ви можете включити для всіх своїх співробітників. Двофакторна автентифікація допомагає захистити ваш обліковий запис, якщо хтось із ваших співробітників використовує слабкий пароль, який зламався або вкрав. 

Навіть у цьому випадку зловмисні особи все одно не зможуть отримати доступ до файлів цього працівника, оскільки для двофакторної автентифікації потрібен додатковий код безпеки під час входу з незнайомого пристрою. Співробітник може отримати цей код через SMS або додатки, такі як Google Authenticator або Authy.

Інша приказка щодо безпеки Backblaze – це її обмежена версія версій. Backblaze зберігає попередні версії файлів протягом 30 днів, що робить його трохи менш здатним боротися з атаками, які надходять із програмного забезпечення, ніж онлайн-сервіси з більш масштабними політиками версій, такими як IDrive та CrashPlan.

На це нічого не знущаються, оскільки атаки, які витягують програмне забезпечення, в основному націлюють бізнес та працюють, шифруючи файли. Коли вони шифрують ваші файли, вони вимагають сплатити викуп за їх розшифрування. З версією в режимі відтворення, коли ви видалите зловмисне програмне забезпечення, яке стоїть за атакою, ви можете просто відкатати свої файли до попередніх незашифрованих версій.

Конфіденційність

Backblaze, що вимагає надіслати приватний ключ для відновлення файлів, не найкраще для вашої конфіденційності. Backblaze стверджує, що видаляє його згодом, але ви повинні прийняти його слово. Крім того, Backblaze є американською компанією, і вона повинна дотримуватися американських хмарних законів та правил. Вони не входять до числа найкращих хмарних законів про конфіденційність, і над цим також є проект PRISM. 

Відповідно до своєї політики конфіденційності, Backblaze збирає особисту інформацію, яку ви надаєте під час реєстрації – що дозволяє двофакторну автентифікацію (ваш номер телефону), а також при спілкуванні з електронною поштою або службою підтримки Backblaze. Крім того, Backblaze збирає метадані, що допомагає вдосконалити свою продукцію.

Політика стверджує, що Backblaze не “орендує, не торгує та не ділиться вашою адресою чи електронною поштою (sic) з будь-якою іншою компанією з метою їх збуту без вашої згоди”

Backblaze може використовувати інформацію, яку він збирає, для налаштування облікових записів в Інтернеті; експлуатувати свою платформу; покращити макет, зміст та навігацію своєї продукції; зрозуміти, як користувачі використовують його продукти; надсилати маркетингові комунікації та інше.

Backblaze ділиться вашою інформацією з сторонніми постачальниками послуг, які допомагають їй запустити свою платформу. До таких сторонніх послуг належать Facebook, Slack, Twitter, Stripe, Salesforce, Google Analytics, FreshBooks, HubSpot, MailChimp та інші. 

Backblaze може також розголошувати вашу інформацію третім сторонам, коли цього вимагає закон, ухвала суду чи інший судовий дозвіл. Продажі, передачі чи злиття також запропонують Backblaze поділитися вашою інформацією з відповідною третьою стороною.

Захист конфіденційності Backblaze

Backblaze дотримується ЄС-США. та Швейцарія-США. Рамки конфіденційності, що означає, що Backblaze дотримуватиметься законів у вашій країні чи регіоні, якщо ви передаєте особисту інформацію з Європейського економічного простору чи Швейцарії в США, або навпаки.

Крім того, Backblaze дотримується Загального регламенту захисту даних, який є суворим законодавством ЄС щодо конфіденційності користувачів в Інтернеті. Ви маєте такі права, які відповідають Загальному регламенту захисту даних:

 • Ви можете отримати доступ до особистої інформації, яку Backblaze збирає про вас.
 • Ви можете виправити, оновити або вимагати видалення своїх даних у своєму обліковому записі, увійшовши у свій обліковий запис.
 • Якщо ви є резидентом ЄЕП, ви можете заперечити проти обробки вашої особистої інформації, попросіть Backblaze обмежити її обробку або вимагати перенесення її, коли це технічно можливо..
 • Так само, якщо Backblaze зібрала та обробила вашу особисту інформацію за вашою згодою, ви можете будь-коли відкликати свою згоду.
 • Ви можете надіслати скаргу органу захисту даних щодо збору та використання вашої особистої інформації Backblaze.
 • Ви також маєте право вийти з маркетингових комунікацій Backblaze.

Ще одна корисна річ, яку слід зазначити, це те, що Backblaze “зберігатиме вашу особисту інформацію протягом періоду, необхідного для виконання цілей, визначених у цьому Повідомленні про конфіденційність, якщо не вимагається або заборонено більш тривалий термін зберігання”.

Використовуючи Backblaze спеціально для ділових цілей, майте на увазі, що адміністратор може мати доступ до вашого облікового запису та контролювати його. Однак, така поведінка очікувана. Однак у політиці конфіденційності ми нічого не турбувались, і у вас є певні права, які допомагають вам контролювати свою конфіденційність.

Підтримка

backblaze-довідковий розділ

Якщо ви зіткнулися з проблемою резервного копіювання, найшвидший спосіб знайти відповідь – це потрапити в онлайн-базу знань. База знань Backblaze містить статті, які відповідають особистому резервному копіюванню, резервному копіюванню бізнесу та хмарному сховищу B2. 

Нам подобається, як ви можете з першого погляду побачити найпоширеніші запитання щодо товару. Вони також розділені на категорії, щоб полегшити пошук потрібної відповіді. Якщо ви не можете, ви можете шукати всю базу знань.

Якщо ви не знайдете відповіді, можете звернутися до служби підтримки. Ти не можеш це зробити по телефону, навіть якщо ти бізнес-користувач. З цього приводу ви можете використовувати підтримку чату в прямому ефірі, яка працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 12:00 та 13:00. до 17:00. PST.

Якщо ваш бізнес вимагає постійного доступу до підтримки в реальному часі, IDrive, безумовно, кращий варіант, завдяки його телефонній підтримці у будні та цілодобова підтримка в реальному часі. 

Якщо ви думаєте, що можете зачекати пару годин, щоб відповісти на технічну підтримку, Backblaze відповідає на електронні квитки щодня тижня. Знову ж таки, це не 24/7 охоплення.

Ми надіслали запит до служби підтримки та отримали відповідь через 13 годин. Тим не менш, Backblaze дозволяє перевірити стан електронних квитків в Інтернеті, що приємно.

Вирок

Backblaze – це чудовий вибір, якщо ви бізнес-користувач, який прагне захистити свої робочі файли таким чином, що не вимагає часу та зусиль. Це завдяки здатності Backblaze робити резервну копію на основі типу файлу та необмеженого простору резервного копіювання. Це робить зайвим тегувати файли для резервного копіювання вручну, як це стосується, скажімо, CrashPlan.

Крім того, що простий та приємний сервіс у використанні, Backblaze має велику цінність. Лише 6 доларів на місяць або 5 доларів, якщо ви платите за рік наперед, ви отримуєте необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера. Це має сподобатися малому бізнесу, окремим бізнес-користувачам та стартапам, які потребують своїх грошей в інших місцях. 

Backblaze також має пристойну безпеку, але ми хотіли б її більше, якщо б вона мала належне шифрування в кінці. 

З цього приводу вам не доведеться турбуватися про свої права на конфіденційність або неприховані кроки, підтримувані підозрілими положеннями політики конфіденційності, тому що ми не могли знайти в ньому нічого незвичайного..

Є й інші недоліки, які можуть мати значення для деяких бізнес-користувачів, в тому числі відсутність резервного копіювання мобільних пристроїв, резервного копіювання NAS та підтримки Linux. Окрім того, потрібно вставляти зовнішні накопичувачі кожні 30 днів, щоб зберігати їх в режимі резервного копіювання, а версія має обмежуватися 30 днями. 

Якщо це речі, які вас не цікавлять, Backblaze for Business – це надійний вибір резервного копіювання в Інтернеті, який повинен допомогти вам захистити свої дані без зайвих клопотів..

Що ви думаєте про Backblaze для бізнесу? Чи є в ньому те, що потрібно для вашого бізнесу? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map