Найкращий зовнішній жорсткий диск SSD на 2020 рік: коли швидкість суттєва

Що стосується продуктивності, то замість твердотільного накопичувача немає. Ці пристрої можуть похвалитися експоненціально більшою швидкістю, ніж традиційні жорсткі диски, при цьому більш компактними та довговічними. У цьому посібнику з найкращих зовнішніх жорстких дисків SSD ми розповімо, хто з наших улюблених може жити поза вашим комп’ютером. 


У нас є п’ять підборів, кожен приносить щось унікальне до столу. Ми трохи поговоримо про те, що нам подобається на кожному диску, поділимося зібраними номерами продуктивності та обговоримо запропоновані функції. 

Перш ніж перейти до нашого вибору, ми хочемо уточнити, що таке зовнішній SSD, і чому це кращий вибір, ніж традиційний зовнішній жорсткий диск.

Найкращий зовнішній жорсткий диск SSD 2020

Що таке зовнішній SSD? 

“SSD” означає твердотільний накопичувач, і, хоча вони зберігають дані, як і будь-який інший жорсткий диск, вони роблять це зовсім по-іншому. Традиційні жорсткі диски використовують один або кілька обертових дисків для зберігання даних, з головою, яка зчитує та записує інформацію на ці тарілки. Голівки магнітні, тому традиційні жорсткі диски вважаються «магнітними накопичувачами». 

Магнітні накопичувачі існують з 1888 року і використовуються у безлічі різних носіїв інформації. Все – від стрічок до дискети до жорстких дисків – більш технічна назва для традиційних жорстких дисків – використовуйте магнітні накопичувачі. 

Однак для жорстких дисків магнітне зберігання викликає кілька питань. Хоча магнітне зберігання було чудовим у 1957 році, коли був представлений перший жорсткий диск, ця форма зберігання потребує багато місця. 

Чим більша ємність накопичувача, тим більше пластів потрібно. Чим більше блюд потрібно, тим довше потрібно, щоб голова для читання і запису обійшла. Це не кажучи вже про проблеми з відмовою крутяться накопичувачі, оскільки пластини всередині неймовірно крихкі. 

Тут замінюються SSD-накопичувачі. Замість використання магнітного накопичувача, SSD-накопичувачі використовують суто електричні накопичувачі, звідси назва “твердотільний”. Дані не зберігаються на тарілках. Швидше, він зберігається на невеликих мікросхемах пам’яті. Це не тільки робить SSD менше, ніж традиційні жорсткі диски, але й робить їх більш надійними.

SSD-накопичувачі та флеш-накопичувачі

Близько десятиліття тому флеш-пам’ять – саме для цього використовуються SSD – була призначена для флеш-накопичувачів, SD-карт та оперативної пам’яті комп’ютера. Ці рішення для зберігання з малою ємністю орієнтовані на швидкість, а не на пропускну здатність, і через це вони не підходили для жодного справжнього комп’ютерного сховища. 

Однак за останні роки потужність флеш-накопичувача значно збільшилась, коли в 2018 році було впроваджено 100 ТБ SSD. Це зробило споживчу флеш-пам’ять у вигляді SSD-дисків значно дешевшою та доступнішою.

У поєднанні з введенням USB 3.1 – який має вдвічі більшу пропускну здатність USB 3.0 – виробники змогли помістити SSD у зовнішні корпуси з невеликим впливом на продуктивність.

Сьогодні є безліч зовнішніх SSD-дисків на вибір. Хоча вони мають відмінності в продуктивності порівняно один з одним, майже всі зовнішні SSD-диски працюють краще, ніж їхні HDD-аналоги. Якщо ви шукаєте найшвидший зовнішній накопичувач, SSD – це для вас. 

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска SSD

Хоча ми можемо знайти п’ять швидких зовнішніх SSD-дисків і об’єднати їх у список, але це не дасть великої різноманітності. Доступно безліч солідних виконавців, а тому просто бути швидким недостатньо для того, щоб зробити це. Натомість ми зосередилися на балансі швидкості, ціни, особливостей та якості складання. 

Крім того, ми включили деякі спеціалізовані зовнішні SSD, які мають недоліки в одній або декількох областях, але забезпечують функціональність, яку не робить жоден інший зовнішній диск. Хоча ці накопичувачі не найкращі зовнішні диски SSD, вони найкращі для деяких.

Найкращий зовнішній жорсткий диск SSD: Samsung T5

Що стосується балансуючих особливостей, ціни та швидкості, то Samsung T5 вдарив цвях на послідній голові. Привід майстерно створений і забезпечує найкращі показники, які ми бачили, і при цьому залишається за розумною ціною для SSD. 

Для швидкості ми зібрали числа за допомогою CrystalDiskMark. T5 працює з швидкістю послідовного зчитування 562,4 Мб / с і послідовною швидкістю запису 520 Мб / с, обидві вони вище рекламованої швидкості. Випадкові читання та записи також були суцільними, з очищенням T5 зі швидкістю 160,1 Мб / с та 195,7 Мб / с відповідно. 

samsun-t5-crystaldiskmark

Він також управляє цими швидкостями за розумною ціною. Модель 1 Тб коштує трохи більше 150 доларів, а 2 ТБ – менше 300 доларів. Ми рекомендуємо модель 500 ГБ, однак це така ж ціна за гігабайт, що і 1 ТБ, яку рідко можна побачити.

Порівняно з ADATA SD600, Samsung T5 – це явна угода. Як ви бачите в нашому огляді ADATA SD600, цей накопичувач приблизно однакова ціна за гігабайт, обмежена максимальною ємністю 512 Гб, гірше і не працює так само, як Samsung T5.

Інші причини, які нам подобаються у Samsung T5

T5 швидкий, але це не єдина причина, по якій він займає перше місце. Samsung зуміла створити привід, який не тільки привабливий, але і довговічний, на відміну від LaCie Rugged Mini (читайте наш огляд LaCie Rugged Mini). Він важить всього 51 грам і розміром 57,3 мм на 74 мм, що менше, ніж візитна картка.

samsung-t5-2

Враховуючи свою швидкість та розмір, Samsung T5 для локації працює. Якщо ви фотограф чи відеооператор, якому потрібно швидко скинути дані, T5 забезпечує ефективний шлях для цього. Крім того, швидкості достатньо, щоб ви могли повністю відредагувати диск. Випадкова швидкість читання і запису T5 робить ідеальним для витягування декількох патронів одночасно з великого файлу. 

Навіть у непрофесійній обстановці T5 світить. Це прекрасний спосіб розширити сховище для ноутбуків, а також підтримка Android – це також чудовий спосіб розширити сховище телефону або планшета. Ви можете дізнатися більше в нашому повному огляді Samsung T5.

SanDisk Extreme Portable

Samsung T5 може побоїтись, і це виглядає чудово, щоб завантажитися, але кілька крапель зіб’є металеву обшивку. Якщо ви шукаєте щось більш надійне, SanDisk Extreme Portable SSD – це для вас. Привід керує схожими характеристиками, ніж T5, укладаючись в менший корпус. 

sandisk-крайній-портативний-2

Він покритий покриттям з м’якої гуми, має рейтинг IP55 щодо стійкості до пилу та води. Крім того, SanDisk пропонує алюмінієвий варіант приводу ємністю 500 ГБ, що підвищує жорсткість і продуктивність. Алюмінієвий привід має інтерфейс контролера NVMe, який може похвалитися послідовною швидкістю читання до 1050 Мб / с.

Однак є деякі недоліки, саме тому Extreme Portable займає друге місце. Включене програмне забезпечення для шифрування SecureAccess застаріло і захищає ваші дані лише за допомогою AES-128 (прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це). 

Продуктивність нарівні з Samsung T5, і ми вважаємо якість збірки ще кращою, але можливостей бракує. Незважаючи на це, важко дискредитувати портативний жорсткий диск SanDisk Extreme. 

SanDisk – фахівець у галузі флеш-пам’яті, а також вітрини Extreme Portable. З послідовним зчитуванням і записом понад 500 Мб / с і випадковим зчитуванням і записом понад 150 Мб / с, Extreme Portable – один з найменших і найшвидших зовнішніх жорстких дисків навколо.

Інші причини, які нам подобаються портативний SSD накопичувач SanDisk Extreme

Переносність – це головна розіграша портативного SSD SanDisk Extreme. Корпус міцний, але в правому верхньому куті також є невеликий виріз, щоб ви могли швидко причепити його до карабіна, якщо ви хочете. Крім того, він має підключення USB 3.1, що спрощує його підключення. 

sandisk-крайній-портативний-1

На жаль, SanDisk не включає кабель USB-C-USB-A. У вікні ви отримуєте кабель USB-C-to-USB-C та адаптер USB-C-to-USB-A, який має невелику виїмку, яка відповідає кабелю. 

При такому підході є кілька питань. По-перше, адаптер додає додатковий об’єм до кабелю та ще одну точку потенційного виходу з ладу, але що ще важливіше, адаптер можна використовувати лише за допомогою кабелю, що надається, завдяки виїмці. 

SanDisk Extreme Portable, безумовно, має деякі недоліки, особливо з кабелем та програмним забезпеченням, що входить у комплект. Однак якість і швидкість складання не можна відмовити, що робить її одним з найкращих зовнішніх SSD. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді портативного порталу SanDisk Extreme.

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Якщо якість складання – це те, що ви хочете, постачайте мобільний SSD G-Drive G-Drive. Як і SanDisk Extreme Portable SSD, він має м’яку гуму, але верх і низ приводу посилені металом. Привід підсилений під зовнішньою м’якою гумою.

g-drive-mobile-1

Цей додатковий матеріал оснащений додатковим захистом. SSD G-Drive Mobile має IP67 за стійкість до пилу та води. Крім того, він може пережити падіння на бетон до 10 футів і впоратися з тиском до 1000 фунтів, не руйнуючись.

G-Technology також не скупилася на продуктивність, намагаючись зробити привід жорстким. Послідовна швидкість читання і запису нарівні з Samsung T5 і SanDisk Extreme Portable. Випадкова швидкість теж відмінна, тому що G-Drive Mobile SSD перевершує Extreme Portable, але тримається трохи на південь від T5. 

Мобільний SSD G-Drive підтверджує, що ви можете випити свій торт і з’їсти його, але це коштує дорого. Це дозволить вам отримати від 50 до 100 доларів більше, ніж SanDisk Extreme Portable і Samsung T5, залежно від обсягу, який ви купуєте. Однак, GD Drive Mobile SSD постачається з п’ятирічною гарантією, тоді як T5 і Extreme Portable пропонують лише три. 

Інші причини, які нам подобаються мобільний SSD G-Drive G-Drive

Хоча мобільний SSD G-Drive дорожчий за портативний SSD SanDisk Extreme та Samsung T5, він виправдовує свою ціну. Окрім п’ятирічної обмеженої гарантії, G-Technology пропонує одні з найкращих підтримок на жорсткому диску, які ми бачили. Існує відповідна база знань для всіх продуктів G-Technology, а також контактна форма. 

Зважаючи на орієнтацію G-Technology на медіа-професіоналів, додаткова підтримка має сенс. Якщо у вас виникне запитання, на нього буде відповідено оперативно, переглянувши наявні статті в базі знань або звернувшись по електронній пошті.  

Мобільний SSD G-Drive G-Drive є більш об’ємним та дорожчим, ніж аналоги Samsung та SanDisk, але він має перевагу в підтримці та якості складання. Якщо ці сфери важливі для вас, не забудьте прочитати наш огляд G-Drive G-Drive Mobile SSD.

 

Samsung X5

Якщо ви шукаєте продуктивність незалежно від вартості, Samsung X5 може почухати цей свербіж. Це одне з найдорожчих зовнішніх SSD-дисків, модель 2TB працює на рівні понад 800 доларів. Однак завдяки своєму підключенню Thunderbolt 3 та контролеру NVMe він пропонує деякі найшвидші доступні швидкості. 

samsung-x5

Він може забезпечити послідовну швидкість читання до 2800 МБ / с і послідовну швидкість запису до 2,3000 МБ / с, завдяки своєму підключенню Thunderbolt 3. Хоча Thunderbolt 3 все ще використовує роз’єм USB-C, він не той, як USB 3.1. Насправді він має чотири рази більшу пропускну здатність USB 3.1, що робить його ідеальним для надшвидких швидкостей передачі.

Samsung X5 – це, головним, більший брат з T5. Для захисту паролем вашого диска воно використовує те саме програмне забезпечення, яке шифрує ваші дані за допомогою AES-256. Як і T5, ви також можете використовувати це програмне забезпечення, щоб перевірити наявність оновлень мікропрограмного забезпечення та вимкнути захист паролем, якщо виберете. 

Інші причини, які нам подобаються у Samsung X5

Samsung X5 працює як спортивний автомобіль, але побудований як танк. Ти б не знав цього спочатку. Фактично, дизайн натхненний спортивними автомобілями, з гладким сріблястим верхом і червоними акцентами. Крім того, нижня частина диска має матову обробку, щоб запобігти її ковзанню. 

Хоча це не тендітно. Під кожухом є кілька шарів захисту, включаючи рамку, що підсилює привід зсередини, і радіатор, який зберігає мікросхеми пам’яті всередині. На основі тестування Samsung, при кімнатній температурі накопичувач залишиться нижче 45 градусів Цельсія і може витримати падіння двометрів завдяки рамці з магнієвого сплаву. 

Простіше кажучи, Samsung X5 – найкращий з найкращих. Однак це відповідає ціні. Він коштує майже 0,50 долара за гігабайт, з невеликою знижкою в міру збільшення тривалості. З цього приводу це по суті, найвищий покоління NVMe SSD від Samsung в корпусі Thunderbolt 3. Зважаючи на це, ціна не надто погана.

Мобільний паспорт Western Digital Wireless SSD

Бездротовий SSD Western Digital My Passport не настільки вражаючий, що стосується продуктивності. Він використовує USB 3.0 для передачі даних, який випереджає швидкість послідовного читання менше 400 Мб / с і майже такий же дорогий, як Samsung X5. Однак, як випливає з назви, це бездротовий зв’язок.

західний-цифровий-мій-паспорт-бездротовий-SSD

Ви можете отримувати доступ до своїх даних бездротово і передавати фільми з диска, але це не його ідеальна функція. Накопичувач передає власний WiFi-сигнал 802.11ac, що дозволяє фотографам та відеооператорам записувати та редагувати безпосередньо з та на привід без будь-якого зв’язку. Крім того, ви можете попередньо переглядати файли за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми, наприклад FiLMiC Pro.

Крім того, у My Passport Wireless SSD є вбудований зчитувач SD-карт, що дозволяє фотографам та відеооператорам розташування скидати медіа без необхідності використання комп’ютера. Це особливо корисно в умовах фотозйомки природи, де важлива мінімальна передача.

Інші причини, якими ми любимо бездротовий SSD західного цифрового мого паспорта

Зважаючи на те, що Western Digital орієнтується на професіоналів на місцях з бездротовим накопичувачем My Passport Wireless SSD, це повинно стати неприємним сюрпризом, що він може витримати побиття. SSD всередині захищений від ударів, вібрацій і падіння до метра, незалежно від того, працює він чи ні. Western Digital навіть включає захисний пристрій для падіння накопичувача в коробці. 

Завдяки бездротовій функціональності та жорсткій якості збірки, бездротовий SSD My Passport є великим, але Western Digital використовує додатковий простір для гарного використання. Також в комплекті є блок живлення потужністю 6 700 мАг, який забезпечує 1,5 А живлення при відключенні накопичувача і 0,9 А, коли він увімкнено. 

Мобільний паспорт SSD Western Digital My Passport – це вузькоспеціалізований зовнішній накопичувач, який відповідає ціні. Для деяких користувачів це просто завищений зовнішній диск з низькою ціною. Однак для тих, хто працює над локацією, це знахідка, побудована з набором функцій, що оптимізують портативність, потужність та робочий процес. 

Фінальні думки

Якщо ви шукаєте зовнішній SSD загального призначення, важко перемогти Samsung T5. Портативний SSD SanDisk Extreme забезпечує меншу форму, мобільний SSD G-Drive більш жорсткий, а Samsung X5 має більш високу швидкість, але баланс ціни, продуктивності, особливостей та комплектації є найсильнішим у T5.

Інші схиляються важче в тій чи іншій області, що, залежно від ваших потреб, може стати хорошою справою. Якщо жоден із вищезазначених дисків не є потрібним, перегляньте інші відгуки про зовнішній жорсткий диск. 

Який зовнішній SSD ви використовуєте? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map