Найкращий зовнішній жорсткий диск на 1 Тб на 2020 рік: прості рішення для зберігання

Що стосується розмірів зовнішнього жорсткого диска, 1 ТБ – це приємне місце. Достатньо просто місця, щоб ви могли ходити файли в дорозі, не переходячи на повну резервну територію. Розміри файлів стають все більшими, що робить зовнішній диск 1 ТБ мінімальним для зберігання додаткових даних. 


Незалежно від того, чи хочете ви розширити сховище свого ноутбука або зняти кілька фільмів на ходу, ми збираємося найкращі зовнішні жорсткі диски розміром 1 Тб. Ми взяли з себе найкращий зовнішній посібник із жорсткого диска, щоб переконатися, що ми пропонуємо лише найкраще з найкращих. 

Якщо ви шукаєте трохи більше пам’яті, або для додаткових файлів, або для повноцінного резервного копіювання, обов’язково прочитайте наші найкращі зовнішні жорсткі диски 3 ТБ та найкращі посібники зовнішнього жорсткого диска 4 ТБ. Там ви знайдете варіанти, які краще підходять для резервного копіювання, тоді як тут ми зосередимось головним чином на розширеному сховищі.

Найкращий зовнішній жорсткий диск 1 Тб

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска 1 Тб

У виборі найкращого зовнішнього жорсткого диска 1 ТБ є більше факторів, ніж здавалося б спочатку. Очевидно, для того, щоб ми включили накопичувач, йому потрібно було пропонувати ємністю 1 ТБ. Однак, враховуючи таку кількість сховищ, нам довелося враховувати інші фактори. А саме ми розглядали мету приводу. 

Зовнішні жорсткі диски ємністю 1 Тб – не найкраще рішення для резервного копіювання. Хоча вони можуть бути використані для цієї мети, ми не зосереджувалися на цьому. Ви можете створити резервне копіювання, скажімо, ноутбука із зовнішнім жорстким диском 1 Тб, але він швидко зробиться непотрібним, якщо оновити комп’ютери або завантажити більше файлів. 

Замість сирого потенціалу ми зосередилися на швидкості, відкидаючи такі варіанти, як Western Digital My Book (читайте наш огляд Western Digital My Book). Зовнішній жорсткий диск з 1 ТБ пам’яті набагато корисніший для зйомки файлів на ходу, будь то перегляд деяких фільмів, пограти в якісь ігри або виконати якусь роботу. 

Через менталітет “бери свої речі на ходу” ми дивилися на твердотілі накопичувачі більше, ніж на жорсткі диски. Жорсткі диски працюють гірше і, швидше за все, виходять з ладу, що робить SSD чітким вибором для 1-ТБ-накопичувача. Однак, SSD-диски дорогі, тому ми включили кілька жорстких дисків, які, на нашу думку, варті того. 

Крім того, такі функції, як апаратне шифрування та захист паролем, дуже високо враховуються. Якщо припустити, що ви їдете на приводі в дорозі, важливо мати аварійну безпеку, якщо вона загублена або вкрадена. І в цьому випадку розмір має значення.

Кращий зовнішній HD від 1 Тб: Samsung T5

Samsung T5 посіла перше місце в нашому найкращому зовнішньому жорсткому диску SSD та найкращому зовнішньому жорсткому диску для керівництва Mac, тому не дивно, що і тут він посідає перше місце. Він робить все, що ми хочемо зробити із зовнішнього жорсткого диска, поєднуючи швидкість, якість складання та функції в пакет із доступними цінами. 

samsung-t5-1

Він доступний до 2 ТБ, але модель 1 ТБ – це справді найприємніше місце. Ви платите близько 0,16 долара за гігабайт, що не є поганою ставкою для SSD. Він також поставляється в реактивному чорному кольорі, тоді як 250 ГБ і 500 Гб версії накопичувача мають світло-синій колір. Хоча обидва виглядають непогано, ми частково ставилися до затемненої моделі. 

За ціною продуктивність відмінна. Ми відзначили швидкість послідовного читання і запису значно вище 500 МБ / с, а випадкові швидкості читання і запису – близько 200 Мб / с. T5 демонструє живлення USB 3.1, залишаючи пил SSD, які використовують USB 3.0, наприклад ADATA SD600 (читайте наш огляд ADATA SD600).

Ще більш вражаючим є той факт, що Samsung може запакувати стільки продуктивності в такий невеликий пакет. Т5 легкий, як пір’я, або, точніше, такий же легкий, як приблизно 6000 курячих пір’я. Він важить всього 51 грам і розмір менше, ніж візитна картка, на 57,3 мм на 74 мм. 

Інші причини, які нам подобаються у Samsung T5

Незважаючи на те, що Т5 не є тендітним. Він не настільки захищений, як щось на зразок LaCie Rugged Mini (читайте наш огляд LaCie Rugged Mini), але це може побити. Привід укладений у цільнометалевий кожух, який може переносити кілька крапель. Будучи SSD, T5 також не ризикує розбитими блюдами. 

Крім того, Samsung включає в себе програмне забезпечення для управління дисками з T5. Коли ви підключите його до комп’ютера, вам буде запропоновано встановити програмне забезпечення, що дозволить вам встановити пароль і перевірити наявність оновлень програмного забезпечення.. 

Якщо ввімкнено режим захисту, ваші дані шифруються за допомогою AES-256 до введення пароля. Ви можете дізнатися більше про це в нашому описі шифрування. 

На щастя, ви можете вимкнути режим безпеки, якщо не хочете завжди вводити свій пароль. Наскрізь, Samsung T5 – це визначення вражаюче. Він компактний і легкий, але входить в найкращі показники, які ми бачили. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Samsung T5.

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Мобільний SSD G-Drive G-Drive трохи більший і трохи міцніший, ніж Samsung T5. Хоча це має схожі показники. Швидкість послідовного запису була трохи повільнішою, тоді як випадкова швидкість читання була трохи швидшою, але в цілому продуктивність майже однакова. 

g-drive-mobile-1

Нічия на G-Drive Mobile SSD – це якість збірки. Це IP67 за захистом від пилу та води, що, коротше, означає, що він захищений практично від усього. “6” – це найвищий показник вмісту пилу, тобто привід може повністю контактувати з шкідливим пилом – наприклад, тирсою та металевим пилом – і все ще функціонує чудово. 

Однак вона не настільки висока в масштабі води. Стандарт стандарту IP доходить до восьми для води, а G-Drive Mobile SSD оцінює “7”. Тим не менш, ця оцінка означає, що її можна занурити до одного метра води протягом 30 хвилин. Якщо ви не плануєте закинути їзду в океан на годину, вам буде добре. 

Цей додатковий захист приходить за додаткову плату. Модель 1 Тб коштує приблизно на 20 доларів дорожче, ніж T5, або, для більш прямого порівняння, на 0,03 долара більше за гігабайт. Хоча вартість того варта, T5 досить міцний для більшості застосувань. 

Якщо ви не передбачите, що вам потрібен додатковий захист G-Drive Mobile SSD, немає великої причини вибирати його над T5 з точки зору продуктивності. Це відмінний привід 1 Тб, загалом лише трохи дефіцит Т5 за вартістю. Це означає, що якщо ви віддаєте перевагу загальній естетиці G-Drive Mobile SSD, це не набагато дорожче.

Інші причини, які нам подобаються мобільний SSD G-Drive G-Drive

Мобільний SSD G-Drive насправді не використовує привід, розроблений G-Technology. Якщо ви не знаєте, G-Technology належить Western Digital і підтримується як рішення для зберігання творчих ресурсів приблизно так само, як HGST спрямовано на резервне копіювання підприємств. У Western Digitalalso належить SanDisk, і ось що знаходиться в GD Drive Mobile SSD. 

По суті, ви купуєте SSD SanDisk X600 M.2 в надійному корпусі USB 3.1. У цьому контексті насправді ціна не надто погана. Привід 1TB X600 на Amazon коштує близько 130 доларів, тому додаткові 50 доларів або близько того купують зручність використання диска зовні, а також жорсткий корпус.

Загалом, G-Technology G-Drive Mobile SSD – це вражаючий зовнішній диск з ціною, яка повинна відповідати. Незважаючи на особливості, це може зайняти побої та підтримувати швидкості, гідні нашого найшвидшого списку зовнішніх жорстких дисків. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді G-Drive G-Drive Mobile SSD.

SanDisk Extreme Portable

Портативний портал SanDisk Extreme говорить все, що потрібно знати в назві. Він побудований максимально компактно, при цьому забезпечує високу швидкість і якість збірки. На щастя, все це робить. Він легший, менший і тонший, ніж навіть Samsung T5, і навіть включає невеликий гачок для прикріплення його до карабіна. 

sandisk-крайній-портативний-2

Крім того, він може працювати в досить шалених умовах. Привід працює від 32 до 95 градусів за Фаренгейтом (від 0 до 32 градусів Цельсія), що дозволяє внутрішнім підніматися до 158 градусів за Фаренгейтом (70 градусів Цельсія). Крім того, він стійкий до ударів і вібрації, захищений від води та пилу. 

Однак це не так захищено, як GD Drive Mobile SSD. Це рейтинг IP55, тобто він може працювати після контакту зі шкідливим пилом, але не при тривалому контакті. Для води її можна розпорошувати з усіх боків шлангом з потужним живленням – з насадкою не більше 12,5 мм або приблизно на половину дюйма – але його не можна повністю занурити.. 

Хоча трохи менш захищений, SanDisk Extreme Portable дешевше, ніж GD Drive Mobile SSD. Модель 1 Тб – це трохи більше 150 доларів, демонструючи, що це найкраща ціна за гігабайт поза діапазоном. Якщо ви хочете отримати максимальне значення, 2 ТБ має вищу ціну за гігабайт, але це коштуватиме вам майже 300 доларів, коли все сказано і зроблено.

Інші причини, які нам подобаються портативні програми SanDisk Extreme

SanDisk Extreme Portable працює краще, ніж будь-який зовнішній жорсткий диск, який ми перевірили – прочитайте наш огляд Toshiba Canvio Basics на одному прикладі – але не так, як Samsung T5 або G-Drive Mobile SSD. 

Послідовна швидкість була приблизно на 20 Мб / с повільнішою, як і випадкові швидкості. Це означає, що ми порівнюємо це з найкращим з найкращих. Швидкість SanDisk сама по собі дуже вражає. 

SanDisk не дає вам драйву, і все-таки залишаєте його. Попередньо завантажена на ньому копія SanDisk SecureAccess. Хоча програмне забезпечення датоване, SecureAccess дозволить вам зашифрувати дані на своєму диску за допомогою AES-128, захистивши його паролем. Ми більше віддаємо перевагу системі Samsung, але в цілому SanDisk не поганий. 

Між G-Drive Mobile SSD, T5 та Extreme Portable мало різниці, що стосується продуктивності та функцій. Найбільша різниця полягає у форм-факторі, тому якщо вам подобається зовнішній вигляд та розмір портативу SanDisk Extreme Portable, це привід для вас. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді портативного порталу SanDisk Extreme.

Західні цифрові елементи

Західні цифрові елементи – це основи зберігання. Це не вражаючий або кричущий жорсткий диск, який спостерігає цілком пластиковий зовнішній вигляд із закрученим диском всередині. Замість того, щоб говорити про найшвидшу швидкість або найміцніший зовнішній вигляд, привід Elements – це все про збереження ваших даних найпростішим можливим способом.

західно-цифрові елементи-1

Це також відповідає ціні, що також добре, що добре. Починаючи з лише $ 50 за модель 1TB і доходячи від $ 100 за 4TB, Western Digital Elements є одним з найдешевших зовнішніх жорстких дисків. Найкраще також 1 ТБ або 2 ТБ, оскільки ємність 3 ТБ і 4 ТБ краще підходить для Western Digital My Book. 

Ти просто купуєш місце для зберігання. Як випливає з назви, накопичувачі елементів – це основи зберігання, тому додаткові додатки не включаються. На 1 ТБ ми не надто розчаровані відсутністю інструменту резервного копіювання, але захист паролем був би непоганим. Незважаючи на це, Western Digital робить інструмент діагностики безкоштовно доступним на своєму веб-сайті. 

Якщо ви шукаєте дешевий привід, який може забезпечити велику потужність, Western Digital Elements – це для вас. Вам потрібно буде ставитися до цього обережно, на відміну від варіантів, описаних вище, але гроші, які ви економите, можуть коштувати. 

Інші причини, які нам подобаються західні цифрові елементи

Західні цифрові елементи з урахуванням швидкості здуваються наведеними вище параметрами, але це не погано для недорогого спінінг-диску. Наше тестування дало послідовну швидкість читання 131,3 Мб / с, послідовну швидкість запису 127,4 Мб / с, випадкові зчитування 0,55 Мб / с і випадкові записи 10,11 МБ / с.. 

У справжній західній цифровій моді більше уваги на випадкових записах, ніж на читанні. На практиці це означає, що накопичувач буде добре працювати, записуючи нові дані на тарілки, але буде важко шукати ці дані внизу лінії. Загалом, це накопичувач, орієнтований на резервне копіювання, тому майте це на увазі, якщо вам потрібен швидкий доступ до своїх файлів.

Навіть з його недоліків, Western Digital Elements вражає своєю ціною. Він не забезпечує швидкості руху, але швидкість передачі все ще є прийнятною. Крім того, він не має міцної якості збірки, але вам не потрібно брати його в похід із собою. В цілому, це надійний привід дешевого. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Western Digital Elements.

Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це як розширена версія західних цифрових елементів. За формою та функцією він схожий на звичайний портативний Seagate, але має кілька значних удосконалень (читайте наш огляд Seagate Portable). А саме, дизайн набагато привабливіший, і він постачається з декількома утилітами.

seagate-backup-plus-portable-2

Спочатку давайте поговоримо про дизайн. Існує кілька варіантів переносу Backup Plus, але для цілей цього посібника мова піде про Slim та Ultra Touch, які є єдиними версіями, які пропонують модель 1 ТБ. Версія Slim – це те, чого ви очікуєте. Це зменшена версія звичайного приводу, яка пропонується в різних кольорах, кожен з тканим верхом. 

Версія Ultra Touch трохи дорожча, але вона оснащена функціями для виправдання ціни. Зазвичай вам доведеться використовувати роз’єм USB-A з портативним Backup Plus, але версія Ultra Touch включає в себе адаптер USB-C. Крім того, версія Ultra Touch постачається з апаратним шифруванням та захистом паролем. 

Але це не означає, що версія Slim – це недійсні функції. Seagate включає Toolkit з усіма його накопичувачами, включаючи кожен варіант Backup Plus Portable. Всередині інструментарію ви знайдете інструменти для резервного копіювання та дзеркального відображення наявних дисків, що дуже корисно. Крім того, ви можете встановити автоматичний графік резервного копіювання, щоб дані не втрачалися.

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

Хоча вражаючими функціями та якістю збірки, портативний Backup Plus не чудовий, коли справа стосується швидкості. Він показує інший фокус, ніж західні цифрові накопичувачі, вечір випадкових читання та запису. Хоча це призведе до дещо кращої ефективності в певних сценаріях, це в цілому гірше. 

Однак це корисно. Під час нашого тестування ми відзначили швидкість послідовного зчитування 129,6 Мб / с, послідовне записування 136,9 Мб / с, випадкове зчитування 1,31 МБ / с і випадкове записування 1,31 МБ / с. Випадкова ефективність – головне питання. Незважаючи на те, що більше, ніж Elements приводить, швидкість випадкового запису може створити вузьке місце. 

Незважаючи на це, за цією ціною відбудеться деякий компроміс. Портативний пристрій Seagate Backup Plus є лише дещо дорожчим, ніж Western Digital Elements, а пакується в набагато більше функцій. Ви можете дізнатися більше про накопичувач у нашому огляді Seagate Backup Plus Portable. 

Фінальні думки

Більшість зовнішніх жорстких дисків пропонуються у варіанті 1 ТБ, але ми вважаємо, що п’ять варіантів вище є найкращими. Хоча дорогий, Samsung T5 протирає підлогу з точки зору продуктивності, якості складання та особливостей. Western Digital Elements та Seagate Backup Plus Portable також є твердими накопичувачами, але лише в розрізі ціни. 

З різних причин вам може знадобитися інший привід. Якщо жоден із наведених вище варіантів не викликав зацікавлення, обов’язково прочитайте наші інші відгуки про зовнішній жорсткий диск. 

Який зовнішній жорсткий диск розміром 1 Тб ви використовуєте? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map