Найкращий зовнішній жорсткий диск для Mac у 2020 році: Арсенал для Apple

Маки мають декілька проблем, головним чином у підтримці програмного забезпечення та загальній потужності, але для цього є маса причин. Дизайн мінімалістичний і привабливий, дисплеї абсолютно чудові, і ви можете придбати багато комп’ютера за відносно невеликий пакет. Однак цей невеликий пакет ускладнює розширення вашого сховища. 


Наразі 13-дюймовий MacBook Pro має до 2 ТБ пам’яті, 15-дюймовий – до 4 ТБ, а iMac вміщує до 3 ТБ. Якщо ви хочете розширити своє сховище, всередині місця не так багато, тож вам доведеться виходити зовні. У цьому посібнику з найкращого зовнішнього жорсткого диска для Mac ми покажемо вам наші улюблені вибори. 

Загалом ми оцінюємо Samsung T5 як наш найкращий вибір, що не повинно стати сюрпризом, вважаючи, що це найкращий зовнішній жорсткий диск, який ми розглянули. Якщо цей накопичувач занадто дорогий або він просто не схожий на те, що ви хочете, читайте далі для наших інших виборів. 

Найкращий зовнішній жорсткий диск для Mac 2020

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска для Mac

У зовнішніх жорстких дисках Mac немає нічого особливого, принаймні, у більшості сучасних опцій. Оскільки FireWire майже мертвий та порти USB типу A припиняються, більшість зовнішніх жорстких дисків готові до використання з macOS або Windows поза коробкою. Найбільша різниця – файлова система, з якою постачається накопичувач.

Як ви бачите в нашому способі форматування зовнішнього посібника з жорсткого диска, macOS використовує іншу файлову систему, ніж Windows. Файлові системи – це те, що використовує операційна система для розпізнавання та організації даних на диску. У Windows та macOS є власні файлові системи за замовчуванням, але є деякі, наприклад, exFAT, які працюють у всіх операційних системах. 

Зазвичай зовнішні жорсткі диски відформатовані до exFAT або NTFS, останній з яких є файловою системою Windows за замовчуванням. Якщо накопичувач відформатований до NTFS, він все ще працюватиме з macOS, але його потрібно буде переформатувати на EXFAT або HFS Plus, файлову систему за замовчуванням macOS. Якщо у вас зовнішній жорсткий диск, який не відображається, це може бути причиною.

Для цілей цього посібника це було головним питанням. Або диск повинен бути відформатований для exFAT поза коробкою, або він повинен містити просту утиліту для налаштування на macOS. Ми не сподіваємось, що більшість людей знають, що таке файлова система або, тим більше, чому одна важлива, тому чим ближче диск був до справжнього підключення та відтворення, тим краще. 

Це звужує поле деякими, але не сильно. Для подальшого зменшення наших можливостей ми звернулися до фактора швидкості та форми. Маки стосуються доступності та дизайну, тому лише зовнішній жорсткий диск повинен відповідати. 

Ми зосередили увагу на дисках, які виходять із шляху з точки зору дизайну та здатні не відставати від більшості внутрішніх пам’яток Macs. Ми також розглядали ціну та підтримку, але ці фактори були не такі важливі, як швидкість та фактор форми.

Кращий зовнішній жорсткий диск для Mac: Samsung T5

Samsung T5 – це все, що ми хочемо із зовнішнього жорсткого диска. Це швидко, скориставшись повноцінним накопичувачем та USB 3.1. Він також легкий, вагою всього 51 грам, і він компактний, розміри менші, ніж візитна картка. Для Mac немає кращого підходу, ніж Samsung T5. 

samsung-t5-2

Він підтримує macOS, а Samsung спрощує налаштування на платформі поза коробкою. Підключивши привід, ви знайдете на ньому три програми: одне для Windows, одне для macOS та одне для Android. Все, що вам потрібно зробити, це запустити додаток macOS, і ви будете на шляху. 

Під час налаштування Samsung встановлює свою утиліту накопичувача, яку можна використовувати на будь-якому з її дисків, включаючи X5 (детальніше про це читайте в нашому найкращому посібнику із зовнішнього жорсткого диска SSD). 

Утиліта використовується для перевірки оновлень, але що ще важливіше, вона використовується для захисту захисту паролем. T5 може бути зашифрований за допомогою AES-256, який захищає ваші дані у випадку втрати або викрадення накопичувача (докладніше читайте в описі шифрування на AES). 

Естетично, накопичувач також ідеально підходить для Mac. Незважаючи на те, що Samsung і Apple виводять його у сферу мобільних телефонів, T5 здається спеціально розробленим для Mac. 

Зовнішній вигляд відрізняється тим же покриттям з матового металу, що і комп’ютери Apple, з мінімалістичним дизайном. Один кабель USB-C-USB-C теж корисний, оскільки більшість MacBooks відмовилися від USB-A портів. 

Інші причини, які нам подобаються у Samsung T5

Коефіцієнт форми та налаштування – це високі показники для Samsung T5, але справжня причина придбання накопичувача – це швидкість. Це найшвидший зовнішній жорсткий диск, який ми перевірили, що працює з послідовними зчитуваннями і записом вище 520 Мб / с, а випадкове зчитування та запис – близько 200 Мб / с.. 

Випадкова продуктивність особливо вражає, показуючи, що накопичувач може легко обробляти кілька фрагментів великого файлу. Насправді це так швидко, що T5 часто використовується для високоякісної відеозйомки. 

Наприклад, нещодавно випущена камера Blackmagic Pocket Cinema 4K може записувати безпосередньо на зовнішній SSD. Samsung T5 – це популярний вибір засобів масової інформації з BMPCC 4K, настільки, що SmallRig має джгути, побудовані спеціально для нього. 

Незалежно від випадку використання, Samsung T5 – ідеальний вибір. Це швидкий, компактний, легкий і чудовий, який поєднує все, що ми любимо бачити з зовнішнього жорсткого диска. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Samsung T5. 

Western Digital My Book

Samsung T5 хороший для MacBook, тоді як Western Digital My Book, мабуть, кращий для iMac. Це настільний зовнішній жорсткий диск, тобто він знаходиться в об’ємному корпусі і вимагає зовнішнього живлення. Однак він пропонує рівень гнучкості, який зазвичай не забезпечують комп’ютери Apple.  

західно-цифровий-моя-книга-1

macOS готовий вийняти диск з коробки, але це не єдина причина, коли ми включаємо його у цей список. Це наш другий вибір через утиліти, які Western Digital пропонує з ним. 

Ви знайдете інсталяторів програм, які дозволяють імпортувати дані із хмарної резервної копії, включаючи такі послуги, як Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox та Amazon Drive, а також утиліту безпеки, яка дозволяє шифрувати ваші дані (читайте наш огляд OneDrive , Огляд Google Диска та огляд Dropbox). Наше улюблене додаток – це утиліти WD Drive. 

За допомогою утилітів Drive ви можете запустити діагностику, встановити таймер сну диска та відформатувати привід. Однак найважливішою функцією є її конфігурація RAID (прочитайте наш посібник з RAID). Ви можете налаштувати RAID на macOS, але iMacs не має простого способу додавання внутрішніх накопичувачів. Однак за допомогою декількох “Моїх книг” ви можете встановити RAID на macOS.  

Хоча Western Digital My Book – це не найшвидший чи компактний зовнішній жорсткий диск для Mac, він, мабуть, найбільш функціональний. Включені комунальні послуги більш ніж виправдовують скромну ціну. Western Digital пропонує також ємність до 10 ТБ, тому My Book також є хорошим рішенням для резервного копіювання Mac. 

Інші причини, які нам подобаються у західній цифровій моїй книзі

Порівнювати Мою книгу з Т5 за швидкістю – це жарт. Однак, порівняно з іншими спінінг-жорсткими дисками, My Book вражає. Ми відзначили швидкість послідовного читання та запису вище 200 Мб / с, що приблизно на 50 Мб / с швидше, ніж у більшості інших зовнішніх жорстких дисків. Випадкова швидкість читання була не великою, але швидкість випадкового запису була солідною – 11,54 Мб / с. 

Швидкість не надто стурбована, якщо “Моя книга” використовується у відповідному контексті. Все, що стосується накопичувача, створене для постійної настройки, з такими функціями, як RAID-конфігурації та ємністю до 10 ТБ. Western Digital My Book – це відмінний спосіб розширити сховище iMacs або створити резервну копію файлів, але це не найкраще рішення, якщо ви в дорозі. 

Якщо у вас встановлено настільний комп’ютер для Mac, то його варто переглянути. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Western Digital My Book. 

Seagate Backup Plus Portable

Портативний Backup Plus – це версія Моєї книги Seagate, але менший форм-фактор. Він постачається з 2,5-дюймовим внутрішнім приводом, на відміну від 3,5-дюймового, і не потребує зовнішнього живлення. Немає версії 10 ТБ, принаймні, не в компактному форм-факторі, але Seagate все ще пропонує до 5 ТБ. 

seagate-backup-plus-portable-1

Хоча для Mac це чудово, через налаштування. Всі накопичувачі Seagate, включаючи звичайний портативний Seagate, полегшують вставання та роботу (читайте наш огляд Seagate Portable). 

На накопичувач завантажено два додатки, один для Windows та інший для macOS, кожен із яких позначений “Почніть тут”. Натиснувши на macOS, ви запустите браузер для завершення налаштування. 

У своєму браузері ви можете зареєструвати накопичувач, завантажити Seagate Toolkit – який дозволяє відобразити інший накопичувач, створити резервну копію комп’ютера та інше – та придбати послуги відновлення. Крім того, у вас є можливість викупити будь-які пропозиції, що входять до вашого диска. У нашому випадку ми отримали два місяці роботи Adobe Creative Cloud Photography. 

Ми любимо веб-налаштування. Це спрощує реєстрацію та запуск диска незалежно від того, яку операційну систему ви використовуєте. Немає жодного переформатування або інструкцій користувача, які слід переглянути. Seagate обробляє всю брудну роботу за вас.

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

Поза безшовних налаштувань є два найвищих пункти для Seagate Backup Plus Portable. Перше – це якість збірки. 

Хоча не настільки міцний на портативі SanDisk Extreme Portable (читайте наш огляд SanDisk Extreme Portable), Backup Plus Portable є більш жорстким, ніж його аналоги в чорному ящику. Має гладкий матовий металевий верх, а спинка покрита матовим покриттям, що запобігає ковзанню. 

Інша висока точка – це інструментарій Seagate, який доступний для всіх жорстких дисків Seagate. Це дозволяє відображати дзеркальний диск, який зберігає копію того, що є на вашому комп’ютері, або резервну копію диска, який зберігає весь вміст у форматі, який програмне забезпечення може прочитати. 

Зважаючи на ціну, Backup Plus Portable – це чудовий інструмент для налаштування резервної копії 3-2-1, де ви використовуєте його з онлайн-сервісами резервного копіювання, такими як Backblaze (читайте наш огляд Backblaze). 

На жаль, є і деякі мінуси. А саме, Seagate Backup Plus Portable – це не дуже добре, коли справа доходить до швидкості, та працює з послідовними швидкостями нижче 130 Мб / с. Однак, Seagate пропонує надзвичайно багато можливостей за невеликі гроші, що саме по собі робить його гідним виглядати. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді портативного портату Seagate Backup Plus. 

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Портативний Backup Plus і моя книга борються за швидкість, але вони пропонують багато місця для зберігання за низькою ціною. Якщо ви більше переймаєтесь швидкістю, ніж потужністю, для вас G-Drive G-Drive Mobile SSD призначений для вас. Він поставляється за високою ціною, навіть більше, ніж у Samsung T5, але продуктивність того варта. 

g-drive-mobile-1

Установка є текучою, якщо трохи дивною. Коли ми підключили наш пристрій, він зареєстрував лише 4 Гб місця. На накопичувач було завантажено кілька монтажників разом із інструкціями. Спочатку це трохи балакає, але G-Technology таким чином налаштував привід. 

З вікна привід відформатований в HFS Plus, який, як було сказано вище, є файловою системою за замовчуванням для macOS. Якщо ви використовуєте лише Mac, ви готові перейти; просто запустіть майстра формату, і ви закінчили. Однак G-Technology також включає майстра встановлення HFS Plus для Windows, який був створений Paragon. 

Зауважте, що ми сказали “встановити”, а не “форматувати”. HFS Plus для Windows не потребує переформатування під час переміщення між macOS та Windows, а це означає, що ви можете використовувати накопичувач на обох платформах, зберігаючи ваші дані недоторканими. У творчих середовищах, де зовнішні накопичувачі можуть передаватися на кілька машин з різними операційними системами, ця функція є вирішальною. 

Інші причини, які нам подобаються мобільний SSD G-Drive G-Drive

SSD G-Drive Mobile не настільки швидкий, як Samsung T5, але він близький. Ми виміряли послідовну швидкість читання 562,8 Мб / с, послідовну швидкість запису 515,6 Мб / с, випадкову швидкість читання 177,9 Мб / с і випадкову швидкість запису 170,5 Мб / с за допомогою CrystalDiskMark. Ці результати не дивують, враховуючи, що знаходиться в GD Drive Mobile SSD. 

Під міцним корпусом насправді привід M.2 SanDisk X600, який є внутрішнім 2,5-дюймовим SSD, доступним для продажу. G-Technology – яка, як і SanDisk, належить Western Digital – переупакувала привід у корпус із оцінкою IP67, підсиливши його захистом від падіння до 10 футів та стійкістю до тиску до 1000 фунтів. 

Хоча він дорожчий, ніж Samsung T5, GD-накопичувач G-Drive Mobile SSD забезпечує переваги в якості збірки та можливостей. Якщо ви переходите між macOS та Windows, його використання не працює. Докладніше про накопичувач ви можете прочитати в нашому огляді G-Drive G-Drive Mobile SSD. 

LaCie Міцний міні

LaCie, як і G-Technology, орієнтована на творців. Приводи створені для жорсткості та гнучкості, що демонструється в режимі Rugged Mini. LaCie належить Seagate, тому ви ставитеся до того ж чудового процесу налаштування портативної копії Backup Plus. 

кружево-міцний міні-1

Для macOS все, що вам потрібно зробити, – це натиснути на програму «почати тут» для Mac. Після цього ви зможете зареєструвати диск та завантажити будь-які наявні пропозиції. З нашим Rugged Mini ми отримали місяць Cloud Cloud, який зазвичай працює за 60 доларів (прочитайте наше найкраще програмне забезпечення для редагування фотографій та найкращі посібники з програмного забезпечення для редагування відео, щоб дізнатися, чому ціна того варта). 

Крім того, накопичувач відформатований для роботи з macOS. Міцний Mini має традиційний спінінг, який передає дані через USB 3.0. Однак LaCie включає кабель USB-C у коробці. Хоча це не змінить доступну пропускну здатність, включення USB-C-кабелю чудово підходить для користувачів Mac, оскільки порти USB-A починають бракувати. 

Інші причини, якими ми любимо LaCie Міцний Міні

Будь-який привід із серії LaCie Rugged побудований як танк. Міцний Mini, зокрема, вражає тим, що це спінінг. Навіть в роботі привід може переносити падіння до чотирьох футів, стійкий до дощу і може переносити тиск до 2 205 фунтів. 

Це завдяки повністю металевому корпусу та емблематичному помаранчевому амортизатору, який його оточує. Коли ви бачите його, ви не помилитесь приводом LaCie. Однак цей захист коштує. 

Будучи одним із найгірших виконавців, яких ми бачили – близько 120 Мб / с на послідовному завершенні речей – LaCie Rugged Mini також є одним з найдорожчих. Модель 1 Тб коштує десь від 75 до 100 доларів і не відрізняється кращою ефективністю, ніж портативний Seagate Backup Plus Portable, який коштує приблизно на 40 доларів менше. 

Незважаючи на це, він створений для того, щоб побити і має деякі переваги для користувачів Mac, щоб завантажитися. Якщо це вам добре звучить, не забудьте прочитати наш огляд LaCie Rugged Mini. 

Фінальні думки

Samsung T5 – найкращий зовнішній жорсткий диск для Mac, але не варто знижувати інші наші вибори. Якщо ви шукаєте схожу швидкість, але інший форм-фактор, мобільний SSD G-Drive – чудовий вибір. Так само, якщо ви просто хочете заощадити гроші, отримуючи більшу ємність, ви можете скористатися портативом Seagate Backup Plus. 

На щастя, ви не обмежені нашими виборами. Хоча ми вважаємо, що п’ять варіантів, описаних вище, є найкращими варіантами для Mac, але інший диск може підійти саме вам, залежно від ваших потреб. Більшість варіантів наших зовнішніх оглядів жорсткого диска працюють з Mac, тому перегляньте там, якщо вам потрібні ще кілька варіантів. 

Який зовнішній жорсткий диск ви використовуєте для свого Mac? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map