Найкращий зовнішній жорсткий диск 4 Тб на 2020 рік

Якщо ви продаєте зовнішній жорсткий диск з метою резервного копіювання комп’ютера, 4 ТБ – ідеальний розмір. Хоча це може здатися надмірним – скромний завантажувач може поборотись заповнити 1 ТБ – більша ємність з часом виявиться корисною. У цьому посібнику з найкращого зовнішнього жорсткого диска 4 Тб ми збираємось показати вам наші улюблені. 


Ми брали нотатки з нашого найкращого зовнішнього посібника з жорсткого диска, але ми не просто переносили вибори до цього керівництва. Зовнішні SSD-диски, які домінують у полі з точки зору продуктивності та переносимості, не зробили її до більш високої потужності, зробивши їх непридатними для резервного копіювання. Натомість варіанти, які ми вибрали, зосереджуються на сильній потужності над швидкістю. 

Незважаючи на це, у нас є кілька солідних виконавців, серед яких наш головний вибір, Western Digital My Book. Перш ніж перейти до наших варіантів, поговоримо про те, як ми їх створили.

Найкращий зовнішній жорсткий диск 4 Тб 2020

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска 4 Тб

На відміну від нашого найкращого зовнішнього жорсткого диска потужністю 1 Тб та найкращого посібника із зовнішнього жорсткого диска 2 Тб, ми не зосереджуємося на швидкості в цьому випадку. Хоча продуктивність важлива, 4 ТБ – це ємність, коли ви починаєте потрапляти на справжню територію резервного копіювання, викидаючи портативність та швидкість у вікно на користь більше місця. 

Ви можете отримати найкраще з обох світів, якщо бажаєте придбати кілька накопичувачів меншої ємності, але це лише ваш єдиний варіант. Як ми побачили в нашому найкращому посібнику із зовнішнього жорсткого диска SSD, флеш-накопичувачі, такі як Samsung T5, виходять на 2TB (читайте наш огляд Samsung T5). На цій потужності більшість портативних SSD теж коштують понад 300 доларів, що дуже важко продати. 

Через це ми будемо зосереджуватися на зовнішніх накопичувачах жорсткого диска – пристроях, які використовують спінінг-диск для зберігання даних – замість того, щоб миготіти їх мікросхемі. Архівним рішенням не потрібна надзвичайна швидкість, тому це не надто велике занепокоєння. Однак накопичувач повинен бути досить швидким, щоб підтримувати запис великої кількості даних одночасно. 

Хоча ми дивилися на ефективність читання – вам потрібно буде отримати свої дані в якийсь момент – ми були більше стурбовані ефективністю запису. Якщо диск має повільну ефективність запису і ви намагаєтеся використовувати його для резервного копіювання, це означає, що буфер буде заповнюватися дуже швидко, сповільнюючи швидкість передачі даних до сканування. 

Зважаючи на це, деякі аспекти, які ми зазвичай вважаємо, вже не є актуальними. Форма-коефіцієнт та портативність не є великими міркуваннями, і не є жорсткістю. 

Загальна якість збірки все ще важлива – привід повинен бути принаймні покритий пристойним пластиком – але надійна конструкція щось подібне до G-Technology G-Drive Mobile SSD не настільки важлива (читайте наші G-Technology G-Drive Mobile Огляд SSD). 

Набагато важливіші, ніж якість складання, – це функції. Як архівні рішення на жорстких дисках 4 Тб потрібно включити програмне забезпечення, яке дозволяє робити резервну копію вашої системи. Захист паролем, підтримка RAID та апаратне шифрування не є важливими, але їх приємно бачити. 

Кращий зовнішній жорсткий диск 4 Тб: Western Digital My Book

Якщо ви шукаєте надійний зовнішній жорсткий диск великої ємності, важко перемогти Western Digital My Book. Незважаючи на те, що прядильний диск всередині цього виключав його з найнадійнішого посібника із зовнішнього жорсткого диска, він все-таки заробив місце в нашому найшвидшому списку зовнішніх жорстких дисків. Це не так швидко, як зовнішні SSD, але “Моя книга” ганьби будь-який інший зовнішній жорсткий диск. 

західно-цифровий-моя-книга-1

Послідовна продуктивність значно вище номіналу, швидкість читання та запису “Моєї книги” перевищує 200 МБ / с. Навіть для зовнішнього жорсткого диска на настільних ПК ця продуктивність вражає. 

Зазвичай ми очікуємо, що від 150 Мб / с до 170 Мб / с для настільних рішень і від 130 МБ / с до 150 МБ / с для портативних, що ставить Мою книгу щонайменше на 30 Мб / с вище, ніж конкуренція в послідовній продуктивності. 

Випадкова ефективність не така вражаюча. “Моя книга” сповільнилася у випадкових зчитуваннях, спрацьовуючи із швидкістю менше 0,6 Мб / с. Однак виконання випадкових записів було суттєвим. Він набрав близько 12 Мб / с для випадкових записів, показуючи, що “Моя книга” зосереджена на резервному копіюванні даних понад усе. 

Особливості, які також підтримують. Western Digital включає в себе безліч безкоштовних утиліт, які можна використовувати разом із Моєю книгою. Стандарти враховуються, включаючи утиліту для резервного копіювання, але Western Digital включає в себе і деякі дивні кульки. За допомогою пакета утиліт ви можете встановити пароль, налаштувати розширені параметри зберігання та навіть налаштувати масив RAID (прочитайте наш посібник із RAID). 

Інші причини, які нам подобаються у західній цифровій моїй книзі

Хоча цей посібник зосереджений на накопичувачах 4 ТБ, можливо, ви захочете розглянути інші можливості, якщо вас цікавить “Моя книга”. Модель з одним приводом переходить від 3 Тб до 10 ТБ. Ми не рекомендуємо 3TB накопичувачі – прочитайте наш найкращий посібник із зовнішнього жорсткого диска 3TB, щоб дізнатися, чому – але більш високі ємності є надійними. 

Хоча цікавіша модель з подвійним приводом. Western Digital пропонує варіант “Моєї книги”, який має два накопичувачі замість одного, і він доступний у ємності 12 ТБ, 16 ТБ та 20 ТБ. Крім того, два накопичувачі поставлені заздалегідь налаштовані в RAID-0, що дозволяє знімати дані через них для ще кращої продуктивності. 

Плюс це дешево. Моя книга з одним приводом виходить на захід в Digital Digital My Book, що за 10 ТБ пам’яті є шаленою справою. При цьому версії з двома приводами є досить дорогими, варіант 20TB коштував 700 доларів. Тим не менш, модель з двома приводами поставляється з RAID-0 і офіційною підтримкою USB 3.1 Gen 1. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Western Digital My Book. 

 

Seagate Розширення робочого столу

Якщо вам подобається Western Digital My Book, але ви хочете заощадити ще більше грошей, то Seagate Expansion Desktop для вас. Він не працює так само добре, як “Моя книга”, а також не є у варіанті з двома приводами, але ви можете отримати більшість функцій трохи менше.

Seagate-extension-desktop

На 4 ТБ розширювальний стіл коштує на 20 доларів дешевше, ніж “Моя книга” на момент написання, знижуючи ціну за гігабайт до двох центів від двох з половиною копійок Моєї книги. Ви отримуєте однакову кількість місця для пам’яті та багато однакових функцій, але у вас процес торгівлі. 

Seagate рекламує максимальну швидкість 160 Мб / с, що має на увазі послідовну продуктивність. Однак, виходячи з досвіду роботи з нашими накопичувачами Seagate – для прикладу прочитайте наш огляд Seagate Portable – можна очікувати менше. Робочий стіл розширення буде краще, ніж його портативний аналог, але не на рівні Western Digital My Book. 

На щастя, ви отримуєте багато однакових функцій. Як і у випадку з усіма накопичувачами Seagate, у вас є доступ до інструментарію Seagate. Хоча не настільки надійний, як утиліти Western Digital, Toolkit має багато функціональних можливостей. За допомогою нього можна створити резервну копію чи дзеркальне відображення наявного жорсткого диска, а також налаштувати графік та тип резервного копіювання.

Інші причини, якими нам подобається робочий стіл розширення Seagate

Робочий стіл розширення Seagate звичайний, коли справа доходить до вигляду. Цілком чорний ящик стоїть на боці з унікальним пірамідним дизайном на одній стороні. Поза межами самого накопичувача все, що ви отримуєте, – це 18-дюймовий кабель USB 3.0, адаптер живлення та посібник із швидкого запуску. 

Вам, мабуть, це не знадобиться. Seagate пропонує надзвичайно текучу настройку для всіх своїх продуктів, включаючи LaCie Rugged Mini (читайте наш огляд LaCie Rugged Mini). 

Після підключення накопичувача ви знайдете попередньо завантажену програму, яка направить вас на веб-сайт Seagate. Там ви зможете зареєструвати накопичувач, завантажити інструментарій та придбати план відновлення даних порятунку, якщо ви цього хочете.. 

На щастя, вам не доведеться пройти цей процес, якщо цього не хочете. Seagate дозволяє зручно користуватися приводом так, як ви вважаєте за потрібне, надаючи інструменти для підтримки вашого продукту. Хоча вона не працює так добре або не має стільки функцій, як “Моя книга”, робочий стіл розширення Seagate все ще є великою справою. 

Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це зменшена версія розширення Desktop, але з ще більшими можливостями. Seagate також продає портативний привід для розширення, але, оскільки він працює не так добре, як настільна версія і є дорожчим, ми опускаємо це з цього посібника. 

seagate-backup-plus-portable-2

Замінивши його Backup Plus Portable, який не тільки дешевше, але й має більше функцій. Seagate продає три версії накопичувача, але лише одна доступна в 4 ТБ. Привід доступний в ємністю 1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ і 5 ТБ, при цьому перші два пропонуються в моделі Slim, а другі два – у стандартному форматному коефіцієнті. 

Є також версія Ultra Touch, яка, на жаль, доступна лише до 2 ТБ. Тим не менш, якщо ви вирішили, що вам не потрібно додаткове місце для зберігання, привід Ultra Touch – чудовий варіант. Це такий же привід за зовнішнім виглядом та продуктивністю, але він постачається з шифруванням AES-256 та підтримкою USB-C (читайте наш опис шифрування).

Що стосується функцій, які ви отримуєте у всіх версіях, Seagate все ще включає Toolkit, який дозволить створити резервну копію або дзеркальне відображення на локальній машині. Крім того, Seagate зазвичай включає якусь пропозицію з дисками, які вона продає. 

Наприклад, наш портативний Backup Plus Portable отримав безкоштовно два місяці Adobe Creative Cloud Photography (прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для редагування фотографій). 

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

Швидка швидкість, Backup Plus Portable не вражає, зайнявши після розширення робочий стіл. Ми відзначили швидкість швидкого читання 129,6 МБ / с, послідовну швидкість запису 136,9 Мб / с та випадкове читання та запис 1,3 МБ / с.. 

За кожною метрикою, яку можна уявити, це стандартна продуктивність, незважаючи на те, що швидкість випадкового читання була швидшою, ніж західна цифрова книга My Book. 

Продуктивність не є основною точкою продажу портативного Backup Plus. Особливості, дизайн та ціна є. Завдяки портативному портату Backup Plus Seagate пропонує привід, який виглядає краще, ніж конкуренція – з великою кількістю кольорових варіантів, кожен з яких має безкоштовний плетений верх з тканини – при цьому коштуючи ту ж ціну або навіть дешевше. 

Ви торгуєте кількома мегабайт в секунду, але на такому рівні продуктивності це не має великого значення. Особливості, якість складання та ціна роблять Seagate Backup Plus Portable вартим цього. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді портативного портату Seagate Backup Plus.

Західні цифрові елементи

Західні цифрові елементи отримують основу того, що таке жорсткий диск. Це диск, який не орієнтований на продуктивність чи особливості, а швидше ємність. Хоча це не ідеально в порівнянні з нашими найкращими виборами, все ж слід враховувати елементи, особливо якщо ви хочете портативний диск.

західно-цифрові елементи-1

Порівняно з, скажімо, SanDisk Extreme Portable, якість складання – жарт. Однак, якщо вони ставляться перед іншими зовнішніми жорсткими дисками чорної коробки, це дуже добре (читайте наш огляд SanDisk Extreme Portable). 

Пластиковий кожух укріплений більш важкою пластмасою, на дні є чотири гумові прокладки для захисту від вібрації, а привід не дає вигину, на відміну від ADATA SD600 (читайте наш огляд ADATA SD600). 

Найбільша ємність, в якій Елементи є, становить 4 ТБ. Ємність тут важлива, тому що це все Елементи дійсно подаються до столу. 

У програмі Western Digital My Book відсутні функції, такі як програмне забезпечення для резервного копіювання та захист паролем. Якщо ви на ринку цих функцій, вам буде краще за допомогою Western Digital My Passport

Однак простота приводу Elements приваблива. Він працює з вікна з Windows і потребує простого переформатування за допомогою macOS (читайте наш спосіб форматування зовнішнього посібника з жорсткого диска). Все, що вам потрібно зробити, – це підключити кабель USB, що входить у комплект, для передачі файлів.

Інші причини, які нам подобаються в цифрових елементах Вестен

Будучи приводом, орієнтованим на основи зберігання даних, Western Digital Elements не чудово підходить до продуктивності. Однак, як і її більший брат, Western Digital My Book, вона особливо зосереджена на резервній копії. 

Наше тестування дало послідовну швидкість читання 131,3 Мб / с і послідовну швидкість запису 127,4 Мб / с, що не вражає порівняно з іншими нашими параметрами. Однак випадкова ефективність відображає Мою книгу. Ми відзначили випадкові зчитування 0,55 Мб / с та випадкові записи 10,11 МБ / с. 

Це означає, що запис нових даних на диск буде набагато швидшим, ніж читання даних з нього. Наші випадкові результати виходять із тесту, який мав глибину черги у вісім із вісьмома одночасними нитками, показуючи, що західні цифрові елементи можуть впоратися з кількома завданнями одночасно. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Western Digital Elements.

Основи Toshiba Canvio

Про основу Toshiba Canvio легко не помітити. На відміну від наведених вище варіантів, він не побудований добре, він не має жодних функцій, і це не так вже й легко для очей. Однак, незважаючи на всі знаки, спрямовані вниз, основи Canvio є вражаючим приводом. Він забезпечує надійні показники, при цьому дешевше, ніж конкуренція.

тошиба-канвіо-основи-1

Почнемо з якості збірки. Не дивно, що Toshiba використовує повністю пластикову кожух, але вона більш легковажна, ніж Western Digital Elements та Seagate Backup Plus Portable. Тосіба, здається, теж знає, наскільки хитра вона. Замість того, щоб накопичувати привід у формованому пластиковому корпусі, він укомплектований міцним держателем для бульбашок, подібно до упаковки стандартних жорстких дисків. 

Це портативний привід, але не той, який ви повинні брати з собою занадто часто. Випавши його кілька разів, швидше за все, це зробить його марним, тому не забудьте ставитися до цього обережно. Незважаючи на це, легко розглядати якість збірки, якщо враховувати ціну. 

Основи Canvio в 4 Тб коштують близько 90 доларів, залежно від того, де ви їх придбаєте, що є крадіжкою. Хоча робочий стіл розширення Seagate коштує на 10 доларів або більше, він не пропонує портативність, яку робить Canvio Basics. Робочий стіл розширення також не працює.

Інші причини, які нам подобаються основи Toshiba Canvio

Здавалося б, основи Canvio – це лише версія Toshiba із західних цифрових елементів, і хоча це правда щодо якості складання та особливостей, це не відповідає дійсності. Canvio Basics протирає підлогу іншими зовнішніми жорсткими дисками, демонструючи послідовну швидкість близько 150 Мб / с.

Ця продуктивність нарівні з робочим столом розширення. Зовнішні жорсткі диски з факторною формою зазвичай працюють краще, оскільки всередині диска є більше місця для того, щоб голова для читання і запису рухалася навколо та менше платів в цілому. Те, що основи Canvio можуть досягти цих рівнів – і за доступною ціною – неймовірне. 

Однак випадкова ефективність не велика. Основи Toshiba Canvio з усіх сил намагалися створити випадкові записи 5 Мб / с у нашому тесті за допомогою глибини черги у вісім із вісімма нитками. Однопоточні тести дали набагато кращі результати, близько 7 Мб / с. Ви можете побачити більше наших результатів тестування в нашому огляді основ Toshiba Canvio Basics.

Фінальні думки

Якщо ви продаєте зовнішній жорсткий диск розміром 4 ТБ з наміром створити резервну копію, важко перемогти Western Digital My Book. Він пропонує довгий перелік функцій, високу місткість та чудову швидкість за розумною ціною. Однак, є й інші варіанти. 

Розширювальний робочий стіл знижує деяку швидкість, але компенсує це нижчою ціною. Крім того, портативний Backup Plus набагато повільніше, але постачається із зручністю переносимості. Якщо жоден із наведених вище варіантів не схожий на вашу гру, не забудьте прочитати наші інші відгуки про зовнішній жорсткий диск. 

Який зовнішній жорсткий диск 4 Тб ви використовуєте? Чому ви вибрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map