Найкращий зовнішній жорсткий диск 2020 року: наше найкраще зберігання обладнання

В останні кілька років жорсткі диски стали значно дешевшими. Механічні жорсткі диски досягли свого найвищого продуктивності, а зберігання флешів стало менш дорогим у виробництві, тобто зараз ви можете отримати швидке, недороге, багато терабайтне зовнішнє зберігання за дешевим. У цьому посібнику з найкращих зовнішніх жорстких дисків ми будемо демонструвати наших улюблених.


Однак це складне завдання, оскільки найкращий для вас зовнішній жорсткий диск базується на тому, для чого ви його використовуєте. У цьому посібнику ми збираємось дати три найкращі вибірки у чотирьох категоріях: функції, ціни, швидкість та ефективність, гарантія та підтримка. Наприкінці ми надамо наш найкращий вибір, а також наші фаворити для Xbox One та PlayStation 4. Якщо вам подобається, ви можете перейти до нашої таблиці порівняння.

Кращий зовнішній жорсткий диск

Contents

Samsung T5

Ми протестували новітні та найкращі зовнішні жорсткі диски, і Samsung T5 – найкращий для більшості людей. Це швидкий, портативний та надзвичайно міцний. Огляд Samsung T5samsung-t5-1249,99 дол 179,97Економте $ 70.02 (28%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці$ 184,99(77 відгуків) Купуйте на Walmart$ 199,99(843 Відгуки) Купуйте в Best Buy

Типи зовнішніх жорстких дисків

Перш ніж брати участь у виборі, важливо поговорити про різні види зовнішніх накопичувачів. Такі фактори, як розмір, швидкість та інтерфейс, не є окремими змінними. Вони часто визначаються самим приводом. Так само, як дискети та жорсткі диски виконують одну і ту ж функцію різними способами, жорсткі диски та твердотілі накопичувачі роблять те саме.

Жорсткий диск

Найпоширеніший жорсткий диск, на який ви зіткнетеся, – це жорсткий диск. У нашому рейтингу зовнішнього жорсткого диска ми називаємо цей тип диска “спінінг”. Це тому, що дані, які ви зберігаєте, записуються та читаються із серії дископодібних тарілок, які розташовані всередині корпусу.

Ці диски обертаються навколо, і голка голки зчитує дані з різних точок на диску. Хоча це не однакова технологія, хороший спосіб подумати про спінінг на жорсткому диску – це як вінілова платівка. Голоси для читання і запису можуть переходити до різних точок на диску, щоб прочитати дані, які зберігаються там, або записати на них нові дані..

Такий підхід до зберігання має один головний плюс: це дешево. Спінінг-накопичувачі існують десятиліттями, рухаючись від чотирьох мегабайт у 1957 році до 16 терабайт у 2019 році. Ця інновація дозволила накопичувачам із збільшеною ємністю дешевшати і менше, що ідеально підходить для зовнішніх дисків.

Однак, датований технік має нерівні краї. Швидкість викликає головну проблему з прядильними дисками, оскільки потрібно, щоб голови накопичувача знаходили дані на диску. Довголіття – це ще одна турбота. Диски, що обертаються всередині, чутливі, а те, що вони крутяться, створює вібрації. З часом ці вібрації зроблять привід повільніше і, зрештою, приведуть до виходу з ладу.

Це ігнорування можливих проблем із пошкодженням накопичувача. Хоча зовнішні жорсткі диски зазвичай поставляються у здоровенному корпусі, кілька крапель під прямим кутом можуть зробити їх непридатними. Однак, щоб отримати багато місця для зберігання за невеликі гроші, найкраща пропозиція – зовнішні жорсткі диски.

SSD

Набагато сучаснішими є зовнішні SSD. Замість використання спінінг-дисків ці пристрої використовують модулі пам’яті, де дані спалахуються для зберігання. Дані, які ви записуєте на накопичувач, імплантуються в модуль пам’яті без рухомих частин, тому його називають “твердотільним накопичувачем”. 

У порівнянні з традиційним прядильним диском багато вдосконалень через немеханічний характер SSD. Найголовніше, що тарифи на трансферти покращуються. Хоча запис великих файлів на SSD порівняно з жорстким диском може призвести до подібних результатів, тверде зберігання має перевагу в швидкості запису в декількох місцях на модулях пам’яті. 

Це тому, що фізичної голови не потрібно рухати. Якщо на жорсткому диску потрібно прочитати інформацію з першої та четвертої пластинок, потрібно буде час, щоб голова перемістилася в обидва місця. За допомогою SSD ці локації можна швидко знайти, оскільки електричний струм – це єдине, що потрібно подорожувати.

Швидкість покращується через відсутність рухомих деталей, як і жорсткість, але довголіття має проблеми. Оскільки дані записуються безпосередньо в модуль пам’яті, записування та видалення даних у певній області знову і знову призведе до їх зношування. На щастя, це в основному вирішено за допомогою сучасних варіантів процесом, який називається вирівнюванням зносу. 

Однак найбільшою проблемою цього варіанту є ціна. Оскільки технології новіші, ціна одного вища, ніж жорсткий диск, майже в кожному сценарії. Крім того, доступ до великих жорстких дисків у споживчих додатках обмежений, оскільки великі ємності SSD в значній мірі орієнтовані на додатки підприємств.

Причини використання зовнішнього жорсткого диска

Майже у всіх випадках зовнішній жорсткий диск буде дорожчим, ніж внутрішній. Хоча це має сенс для тих, хто не хоче копати свій комп’ютер, є й інші причини, що зовнішні варіанти є вигіднішими для внутрішніх.

Переносність

Найбільш очевидною перевагою є мобільність. Внутрішні жорсткі диски заблоковані у вашій машині, тобто дані, які ви зберігаєте там, не можуть бути доступні, якщо ви не використовуєте хмарну службу зберігання даних, наприклад Sync.com.

Зовнішні жорсткі диски дають вам свободу приймати роботу на робочому столі ходом одним кабелем. Більшість виборців не потребують зовнішнього живлення, тобто ваші дані відключені лише через USB або Thunderbolt.

Фотографія та відеографія

Окрім зйомки файлів на ходу, диски USB та Thunderbolt використовують для фотографів та відеографів. Коли відбувається зйомка на місці, складно встановити базу операцій, і покладатися лише на метод зберігання камери може призвести до катастрофічних результатів. 

Зовнішній жорсткий диск вирішує цю проблему. Це дозволяє налаштувати ноутбук і скидати свої файли на диск протягом дня, забезпечуючи резервне копіювання файлів. Крім того, викидання до зовнішнього джерела замість вбудованого накопичувача ноутбука означає, що ви можете розпочати редагування на робочому столі негайно.

Резервне копіювання

І нарешті, корисно використовувати портативну пам’ять для резервного копіювання. Для цього є кілька причин. По-перше, якщо щось не вдається з вашим комп’ютером і змушує вас втратити доступ до своїх даних, зовнішні диски можна підключити до іншої машини. Що ще важливіше, це критичний інструмент резервного копіювання 3-2-1. 

Щоб було зрозуміло, це означає, що зовнішнє налаштування не є підходящою заміною служб резервного копіювання в Інтернеті, таких як Backblaze (читайте наш огляд Backblaze). Натомість це один крок у цьому процесі. 

Наявність локальної резервної копії на зовнішньому жорсткому диску та хмарній резервній копії з онлайн-сервісом резервного копіювання захистить вас від будь-яких катастроф, які можуть завдати шкоди, незалежно від того, чи він знаходиться вдома, або в центрі обробки даних, де працює ваша онлайн-служба резервного копіювання..

Вибір портативного сховища для ПК та Mac

Тепер, коли у нас є деякі основні принципи, ми переходимо до того, як ми зробили вибір. Основна проблема – врівноваження факторів, які створюють чудовий зовнішній жорсткий диск. Можливо, у вас є прекрасні трансфери та висока ціна, наприклад, або інший може запропонувати велику цінність, але низьку якість збірки. 

Перш за все, ми вважали цінністю. Хоча для нас неоднозначний термін, цінність полягає в тому, наскільки добре збалансовані показники, характеристики та ціна. Це означає, що Toshiba Canvio Basics, яка працює набагато гірше, ніж T5 від Samsung, має шанси на боротьбу через прекрасне співвідношення ціни та якості та гідну якість складання. 

Ціна та ефективність нехитрі, але функції стають безладними. Переглядаючи функції, ми майже всі задоволені. Це включає щось настільки мало, як включення декількох кабелів для різних з’єднань у коробці або таке велике, як поєднання утиліти резервного копіювання та захисту пароля з приводом. 

Крім цього, ми також розглядали терміни підтримки та гарантії. Практично всі зовнішні жорсткі диски мають обмежену гарантію, але вони відрізняються від варіанту до варіанту. Ми розглядали термін гарантії, наскільки легко було скористатись та умови, застосовані через “обмежений” пункт.

Як ми тестували

Ми перевіряли кожен привід, використовуючи один і той же процес, щоб переконатися, що вони на рівних умовах. Це почалося з замовлення на Amazon, тому ми не перевірили зразок вишні, розпакували його та підключили до комп’ютера. 

Після цього ми пропустили диск через орієнтири, просіли інформацію про упаковку та гарантію і приступили до написання огляду. Оминаючи зразки рецензентів, ми можемо протестувати диски, що надходять з того самого місця, де ви отримаєте свої, гарантуючи, що наші результати максимально узгоджуються з вашими..

Найкраще порівняння зовнішнього жорсткого диска

Особливості

Як згадувалося, функції зовнішніх жорстких дисків широкі. Іноді привід може не включати нічого іншого. Ви підключите його та перейдете до його використання. Хоча такий підхід прийнятний, є речі, які ми шукаємо, коли справа стосується особливостей. 

Найголовніше – ми шукаємо утиліти, які постачаються разом із накопичувачем, такі як інструмент резервного копіювання, захист паролем та шифрування. Крім цього, ми враховуємо загальну якість складання та те, що входить у поле в цьому розділі.

Samsung T5

Компанія Samsung не залишає жодного каменю перевернутим, коли мова йде про T5. З коробки ви отримуєте накопичувач, менший, ніж візитна картка, кабель USB Type-C до USB Type-C та кабель USB-C до USB-A. Обидва кабелі обмотані ремінцем на липучках, прикріпленим до приводу, що робить весь пакет легким для транспортування. 

Установка samsung-t5

Привід побудований та упакований на чудово, але найбільше виділяється його захист паролем. Під час налаштування диска вам буде запропоновано встановити утиліту, де ви зможете ним керувати. Там ви можете встановити пароль, який буде потрібен щоразу, коли привід підключається. 

Крім того, він підтримує Android поза коробкою, що мало хто працює. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Samsung T5.

Western Digital My Book

Моя книга Western Digital – це протилежність T5. Це велика і об’ємна, зосереджена на рішенні для резервного копіювання на робочому столі. Це означає, що він має доступ до повного спектру функцій Western Digital, а це означає, що він може перетворитися на щось більше, ніж просто великий зовнішній жорсткий диск.

західно-цифровий-моя-книга-1

За замовчуванням ви можете встановити пароль, але “Моя книга” стає власною, коли ви копаєтесь до інших утиліт. Вони включають інструмент резервного копіювання, інструмент безпеки та загальну утиліту, яка охоплює багато категорій. Завдяки партії ви можете зашифрувати свій пристрій, налаштувати розширені налаштування пам’яті за допомогою RAID (прочитайте наш довідник RAID) та створити резервну копію вашого диска. 

Дізнайтеся більше в нашому огляді Western Digital My Book.

Seagate Backup Plus Portable

Seagate унікальний тим, що має безліч функцій незалежно від того, який рівень накопичувача ви купуєте. Поза корпусом, який вартує додаткових витрат, Backup Plus Portable має доступ до тих же утиліт, що і звичайний Seagate Portable.

seagate-backup-plus-portable-1

Ці утиліти випускаються у вигляді інструментарію Seagate, який можна використовувати для резервного копіювання комп’ютера або дзеркального відображення наявного жорсткого диска. Крім того, вам буде запропоновано зробити це під час налаштування накопичувача, що означає, що вам не доведеться шукати утиліту після копіювання даних на неї. 

Хоча йому не вистачає деяких особливостей “Моєї книги” і T5, “Backup Plus Portable” – це недорогий, портативний і багатий на функції пакет. Детальніше про це читайте у нашому портативному огляді Seagate Backup Plus.

Ціна

Для зовнішніх жорстких дисків ціна складна не тому, що відбувається щось оманливе – прочитайте наші веб-сервіси хостингу, щоб побачити приклад, а тому, що потрібно враховувати потужність. У цьому розділі ми маємо не лише загальну ціну кожного диска, але і ціну за гігабайт, щоб ви могли більш точно порівняти диски. 

Крім того, потрібно враховувати швидкість передачі та стиль приводу. Наприклад, флеш-пам’ять завжди буде дорожчою, ніж механічні накопичувачі, але ми не хотіли їх виводити з обертання. Ми розглядаємо загальну вартість, яку ви отримуєте за гігабайт, а не лише ціну.

Seagate Portable

За гігабайт стандартний портативний привід Seagate є найдешевшим, який ми протестували. Однак при додаванні різниця між ним та іншими зовнішніми накопичувачами blackbox, такими як основи Toshiba Canvio і WD Elements, мінімальна. Різниця полягає в особливостях. 

Seagate Portable
Рейтинг редактора: 1 ТБ44,99 дол2 туберкульоз55,99 дол4 туберкульоз91,99 дол8 туберкульозу141,99 дол$ 44,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon99,99 дол 55,99Заощадите $ 44,00 (44%) Показати відгуки Купуйте на Амазонці119,99 дол 91,99Заощадите $ 28,00 (23%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці$ 256,53(333 відгуки) Купуйте на Walmart$ 141,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Як і у випадку з Backup Plus Portable, ви можете використовувати Seagate Toolkit, тобто резервні копії та дзеркала дзеркал – це чесна гра. Принципи Canics Basics and Elements не мають функцій, тому, хоча портативний Seagate подібний до таких накопичувачів майже в усіх відношеннях, його функції ставлять його на крок вище за них. Детальніше читайте в нашому огляді Seagate Portable. 

Western Digital My Book

Як уже згадувалося, My Book – це резервне копіювання на робочий стіл рішення, що означає, що вона надходить у велику потужність. Із збільшенням місця на зберігання ціна за гігабайт зменшується, що робить Мої книги безумною ціною. Якщо все, що вам стосується місця для зберігання, ніщо не дешевше, ніж «Моя книга». 

Western Digital My Book
Рейтинг редактора: 3 туберкульоз89,99 дол4 туберкульоз$ 97,506 ТБ129,99 дол8 туберкульозу149,96 дол10 ТБ197,00 дол$ 89,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon99,99 дол 89,99Економте 10,00 доларів (10%)(668 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 97,50Показуйте відгукиКупуйте на Amazon118,96 $ 99,99Економте 18,97 дол. США (16%)(20 відгуків) Купуйте на Walmart119,99 дол 99,99Заощадите 20,00 доларів (17%)(1680 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 129,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon159,99 дол 129,99Економте $ 30,00 (19%)(294 Відгуки) Купуйте в Best Buy299,99 дол 149,96Економте $ 150.03 (50%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці$ 209,99 $ 159,99Економте $ 50,00 (24%)(1029 відгуків) Купуйте на Best Buy299,99 дол 197.00Заощадите $ 102,99 (34%) Показати відгукиКупуйте на Amazon$ 289,99(117 відгуків) Купуйте в Best Buy

Це багато в чому через форм-фактор. На відміну від інших наших виборців, Мою книгу не можна легко перевозити, особливо враховуючи, що вона потребує зовнішньої сили. По суті, це лише 3,5-дюймовий HD в корпусі USB 3.0, що значно знижує вартість. 

SanDisk Extreme Portable

Незважаючи на те, що дорожче, ніж кожен варіант Blackbox на ринку, SanDisk Extreme Portable виділяється як один з дешевих портативних SSD-дисків. Це ще більше вражає, враховуючи, що він працює майже так само, як і T5 і G-Technology G-Drive Mobile SSD, при цьому менший і водостійкий.. 

SanDisk Extreme Portable
Рейтинг редактора: 250 Гб72,99 дол500 Гб$ 89,001 ТБ156,39 дол2 ТБ329,99 дол99,99 дол 72,99Заощадите $ 27,00 (27%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці109,99 дол 72,99Заощадите $ 37,00 (34%)(2 відгуки) Купуйте на Walmart$ 99,99(95 відгуків) Купуйте в Best Buy169,99 дол 89.00Економте $ 80,99 (48%) Показати відгукиКупуйте на Amazon129,00 $ 89.00Економте $ 40,00 (31%)(7 відгуків) Купуйте на Walmart$ 129,99(671 Відгуки) Купуйте в Best Buy$ 156.39Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 261,29(6 відгуків) Купуйте на Walmart$ 249,99(211 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 329,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon549,99 дол 446,46Заощадите $ 103,53 (19%) Показати відгукиКупіть на Walmart$ 449,99(154 Відгуки) Купуйте в Best Buy

Те, що вона компенсує в якості збірки, не має функцій. Привід постачається з програмою, яка шифрує ваші дані під назвою SecureAccess. Однак це “легка” версія платного програмного забезпечення. Це акуратний інструмент, але захист паролем чи утиліта резервного копіювання буде добре. Незважаючи на це, це чудова цінність, про яку ви можете дізнатися більше в нашому огляді.

Швидкість та продуктивність

Ми тестуємо наші жорсткі диски за допомогою чотирьох орієнтирів. Дві використовуються для швидкості передачі, а інші два використовуються для перевірки помилок. Між чотирма ми сподіваємось отримати максимально цілісне уявлення про ефективність роботи диска. 

Важливо зазначити, що ми не враховуємо ціну. Як і очікувалося, SSD витирали підлогу із жорстких дисків через те, як вони зберігають дані. Це не означає, що традиційний спінінг – це поганий вибір, особливо якщо ви намагаєтеся заощадити гроші. 

Samsung T5

T5 був швидшим, ніж більшість дисків, які ми перевірили майже в кожній категорії. Його били G-Drive та SanDisk у послідовних зчитуваннях та мобільний SSD у випадкових зчитуваннях. Однак це було швидше, ніж у послідовному та випадковому записі та під час нашої передачі папок 2,3 Гб.

samsun-t5-crystaldiskmark

Щодо помилок, їх не було. Під час тестування нам було відкрито CrystalDiskInfo для контролю стану накопичувача, включаючи температуру та швидкість помилок. Навіть під час інтенсивного сканування помилок, накопичувач залишався прохолодним та послідовним, як би важко він не працював. 

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Ефективність стає помітною, коли існує так багато показників, які слід врахувати. Хоча наш перший вибір, T5, у деяких категоріях вийшов кращим, ніж GD Drive Mobile SSD, але він не переміг у всіх. Мобільний SSD був швидшим у випадкових та послідовних зчитуваннях та відставав, коли справа стосувалася нашої передачі 2,3 Гб. 

g-drive-mobile-crystaldiskmark

Хоча ми не обчислили похибки – ми письменники, а не статистики – ми говоримо про частки секунди. Все інше було просторовим, тобто не було помилок після глибокого сканування. З цього приводу ми помітили щось цікаве щодо диска, коли він був у CrystalDiskInfo. 

Він проявився як SanDisk X600 M.2 SSD. Зважаючи на те, що обидва є власником Western Digital, існує велика ймовірність того, що Mobile SSD – це лише M.2 X600 у міцній шасі. Детальніше про це читайте в нашому огляді SSD для мобільних пристроїв G-Drive. 

SanDisk Extreme Portable

Диск SanDisk обіграв T5 та G-Drive Mobile SSD у послідовних зчитуваннях, але він відставав у всіх інших категоріях. Однак, це лише трохи відстало. Наприклад, T5 працює на 160,1 мегабайт в секунду при випадкових зчитуваннях, а SanDisk – на 159 Мбіт / с..

ssandisk-крайній-портативний-огляд-crystaldiskmark

Що цікаво, це те, що він працював набагато інакше, ніж GD Drive Mobile SSD, незважаючи на те, що GD Drive Mobile SSD має SanDisk SSD всередині. Різниця не величезна, але вона була ближче до загальної версії T5. При цьому пропозиція SanDisk коштує приблизно на 50 доларів дешевше, ніж G-Drive Mobile SSD на 2 ТБ, тому невелика різниця у продуктивності не є великою справою.

Гарантія та підтримка

Наш останній раунд зосереджений на гарантії та підтримці. На відміну від наших кращих постачальників VPN, які часто пропонують виняткову підтримку, виробники обладнання надають вам майже ніякої підтримки. Однак це не знімає їх з гачка. Ми шукаємо диски, у яких є компанії, які виходять за межі країни та надалі, надаючи підтримку шляхом самодопомоги та прямого контакту. 

У цьому розділі ми також розглядаємо гарантійний термін. Окрім того, як це триває, ми розглянемо умови та як легко ними скористатися. 

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Мобільний SSD G-Drive – єдиний тестований нами диск, який надає п’ятирічну обмежену гарантію. Це частково виправдовує високу ціну, оскільки більшість зовнішніх SSD пропонують лише три роки. Крім того, не так багато умов. Якщо є проблеми, спричинені технологією G, ви її відновите або заміните безкоштовно. 

g-drive-mobile-база знань

Технологія G-Technology забезпечує належну базу знань для своїх продуктів, що рідко спостерігається у виробників зовнішніх жорстких дисків. Там ви знайдете завантаження, характеристики продукту, поширені запитання та посібники із запуску. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися з електронною поштою, але ресурсів самодопомоги має бути достатньо. 

Samsung T5

Samsung пропонує трирічну обмежену гарантію на накопичувачі T5. Як і більшість обмежених гарантій, він охоплює лише питання виготовлення накопичувача. Пошкодження, отримані від вас, процес доставки чи дистриб’ютора не шанується.

samsung-t5-2

Зважаючи на це, Samsung, завдяки своєму широкому асортименту, має певну підтримку, яку ми бачили. Незважаючи на те, що в документах є мало технічної підтримки, ніж те, що ви отримуєте в коробці, є три способи зв’язку, що є першим для будь-якого виробника обладнання, якого ми бачили. Ви можете запланувати ремонт будинку, надіслати електронну пошту до відділу продажу або зателефонувати в службу підтримки.

Seagate Backup Plus Portable

Портативний пристрій Seagate Backup Plus і весь диск Seagate з цього приводу мають чудову підтримку. Ви отримуєте лише дворічну обмежену гарантію, що має сенс, оскільки це дешевший, прядильний диск, але існує безліч варіантів підтримки. Окрім статей бази знань, є автоматичні засоби усунення несправностей, а також підтримка телефону та електронної пошти.

seagate-backup-plus-portable-2

Крім того, Seagate пропонує підписки на порятунок майже нічого. Ця послуга схожа на поліс страхування ваших даних, тобто Seagate намагатиметься відновити їх у випадку пошкодження ваших даних. На $ 14,99 протягом трьох років ми не можемо скаржитися. Однак, ви також повинні використовувати онлайн-сервіс резервного копіювання.

Найкращий зовнішній жорсткий диск

З урахуванням речей, Samsung T5 – найкращий портативний SSD. Це дорого, але виправляє всі недоліки, виявлені у його зовнішніх SSD-конкурентів. Він доступний у використанні. На відміну від ADATA SD600, який доступний лише до 512 Гб, T5 постачається ємністю 1 ТБ та 2 ТБ (читайте наш огляд ADATA SD600). 

samsung-t5-1

Це в поєднанні з безкомпромісними швидкостями передачі робить T5 виглядати набагато привабливіше. Починаючи від $ 150, накопичувач дорого коштує, але ви не збираєтеся знайти такої чудової продуктивності в такому невеликому пакеті ні за що менше. 

Плюс, функції чудові. Це єдиний з розглянутих нами дисків, який підтримує Android поза коробкою, він пропонує захист паролем і постачається з кабелями для підключення USB Type-C та USB-A. Він також портативний, важить лише 51 грам і менше, ніж візитна картка.

Це повний пакет, захищений міцним металевим корпусом і забезпечений трирічною гарантією. Якщо ви шукаєте швидкість, портативність та місткість, T5 надає. 

Найкращий зовнішній жорсткий диск PS4

Не існує ексклюзивних варіантів для PS4, поза брендовим варіантом від Seagate. На відміну від Xbox One, якого ми торкнемося далі, ігри PS4 не такі великі, що роблять акцент на портативності. Незважаючи на те, що існує маса варіантів, ми хочемо вигукувати елементи WD Elements. 

західно-цифрові елементи-2

Це не було головним посібником, але ви можете побачити в нашому огляді Western Digital Elements, що це надійний диск, особливо якщо ви хочете багато місця для зберігання. Варіант 4TB дозволить вам соромитися 100 доларів, і хоча це трохи повільно, ціна ставить будь-який зовнішній SSD на ринок ганьби. 

Якщо ви хочете покращити швидкість і не заперечуєте зменшення ємності, портативний SSD, такий як G-Drive Mobile SSD або T5, завантажить ваші ігри швидше. Що стосується місткості та ціни, то ми маємо віддавати його приводу Elements для PS4. 

Найкращий зовнішній жорсткий диск Xbox One

З Xbox One можна використовувати будь-який диск, підключивши його до одного з USB-портів. На відміну від PS4, однак, ємність зберігання є головною проблемою. Корпорація Майкрософт із задоволенням використовує нестиснені текстури, що дозволяє провідникові заголовки займати 100 Гб або навіть 200 ГБ місця. Через це ідеальний варіант з низькою вартістю, наприклад, Western Digital My Book. 

Xbox One і Xbox One X теж менше, ніж PS4 Pro, тому ви можете дозволити собі додаткове місце біля консолі. Це означає, що “Мої книги” мають безліч функцій, які не мають значення при підключенні до консолі, а саме шифрування та резервного копіювання.. 

Плюс до цього потрібна додаткова потужність. Якщо вам потрібно лише трохи додаткового місця, портативний SSD дозволить швидше завантажувати ігри. Xbox One X, зокрема, досить швидкий сам по собі, тому тут менше турбує, ніж це стосується PS4 Pro. 

Фінальні думки

Samsung T5 виділяється як найкращий варіант не тільки за своєю швидкістю та якістю збірки, але й за своїми компактними розмірами, відмінною підтримкою та багатьма функціями. При цьому його ціна висока, особливо для тих, хто не потребує божевільних швидкостей передачі. Якщо це ви, простий привід для чорних ящиків, наприклад портативний Seagate або Western Digital Elements, творитиме чудеса. 

Зрештою, це зводиться до ваших потреб. Якщо вам цікаво створити резервну копію машини, WD My Book стане ідеальною. Якщо ви хочете, скажімо, використовувати зовнішній диск як кеш Adobe Premiere Pro, проте Samsung T5 буде працювати краще. 

Який зовнішній жорсткий диск ви використовуєте? Чому ти вибрав його? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Найкращі питання про зовнішній жорсткий диск

Як створити резервну копію комп’ютера на зовнішньому жорсткому диску

Ви можете створити резервну копію комп’ютера на зовнішньому жорсткому диску вручну або за допомогою програмного забезпечення. Якщо ви робите це вручну, перетягніть файли та папки, які потрібно створити для резервного копіювання на диску. Якщо ви хочете використовувати програмне забезпечення, доступні такі інструменти, як Google Backup, Paragon Backup та EaseUS Todo Backup. 

Як відформатувати зовнішній жорсткий диск

У Windows ви можете відформатувати, натиснувши правою кнопкою миші диск у Файловому провіднику та вибравши “Формат”. На macOS ви можете форматувати за допомогою утиліти Disk, яку ви можете знайти, шукаючи в Spotlight. 

Як розділити зовнішній жорсткий диск

Для Windows та macOS спочатку потрібно відформатувати диск. У Windows можна розділити зовнішній жорсткий диск, натиснувши клавішу Windows + X та вибравши “Керування дисками”. Там правою кнопкою миші клацніть зовнішній жорсткий диск і виберіть “новий простий том”. На macOS відкрийте Disk Utility, шукаючи Spotlight і виберіть вкладку “розділ”. 

Як використовувати зовнішній жорсткий диск на PS4

Підключіть накопичувач за допомогою USB-порту вашого PS4 та увімкніть його. Перейдіть до меню налаштувань та виберіть “пристрої”, потім “USB-накопичувач”. Там знайдіть свій зовнішній жорсткий диск і виберіть “формат як розширене сховище”. Зауважте, що це зробить все на диску. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map