Найкращий зовнішній жорсткий диск 2 Тб на 2020 рік

Вибираючи зовнішній жорсткий диск, потрібно враховувати ємність. Перевищення витрат на місця для зберігання, яке ви ніколи не будете використовувати, не є цікавим, і дізнатися, що вам потрібно більше місткості через кілька місяців, дратує. 


Для більшості людей ми рекомендуємо зовнішній жорсткий диск розміром 2 Тб, який забезпечує достатню кількість пам’яті для резервного копіювання, а також підходить для кількох додаткових файлів. 

У цьому посібнику з найкращого зовнішнього жорсткого диска 2 Тб ми збираємось показати вам наші улюблені, витягуючи з нашого найкращого посібника із зовнішнього жорсткого диска. У нас є п’ять варіантів на вибір, кожен з яких пропонує щось унікальне. Перш ніж перейти до наших виборів, давайте розберемося, як ми їх зробили. 

Найкращий зовнішній жорсткий диск 2 Тб 2020

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска 2 Тб

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска 2 Тб був подібним до того, як ми вибрали найкращий зовнішній жорсткий диск розміром 1 Тб. У 2 ТБ є достатньо місця для зберігання додаткових файлів, які переповнюються на вашому ноутбуці, або для сегментації певних типів носія. Однак ємність не найкраще підходить для резервного копіювання повної системи. 

Як ми бачили, використовуючи необмежені сервіси резервного копіювання в Інтернеті, такі як Backblaze (читайте наш огляд Backblaze), ви часто отримуєте набагато більше даних, ніж ви спочатку очікували протягом декількох років. Звичайно, це залежить від вашого випадку використання, але якщо ви завзятий торрентер або програмний наркоман, 2TB не збирається скорочувати його для резервного копіювання системи.. 

Плюс 2T – це межа зберігання для більшості твердотільних накопичувачів. Якщо ви не знаєте, SSD-диски працюють набагато краще, ніж традиційні диски жорсткого диска. Оскільки в цьому посібнику ми не орієнтуємося лише на резервну копію, ми включили улюблені SSD, витягуючи з найкращого посібника із зовнішнього жорсткого диска SSD. Незважаючи на те, що дорогі, SSD-накопичувачі окупаються, коли справа доходить до продуктивності. 

Окрім вибору між розширеним сховищем та резервним копією, ми також вважали фактори, які роблять будь-який зовнішній жорсткий диск гідним вашої уваги. Це включає якість збірки, загальну швидкість та надійність, включену гарантію та такі функції, як апаратне шифрування. 

Розмір у 2 ТБ – це місце, де зустрічаються портативні та настільні рішення. Хоча це не так багато місця для тих, хто постійно завантажує файли, це може бути резервним рішенням, якщо ви вмісте з програмним забезпеченням, яке у вас є. 

Оскільки середнє місце між ними, 2 ТБ, як правило, є найкращою ємністю для більшості людей. Вибір, який ви в кінцевому підсумку виберете, залежатиме від того, що ви робите з цим.

Найкращий зовнішній жорсткий диск 2 Тб: Samsung T5

Samsung T5 – це найбільш важливий зовнішній жорсткий диск. Він знизив конкуренцію в нашому найкращому зовнішньому жорсткому диску для керівництва Mac, а також у нашому найшвидшому посібнику із зовнішнього жорсткого диска. Samsung T5, від продуктивності до якості складання та особливостей, пропонує все це, що робить його ідеальним вибором для накопичувача 2 ТБ. 

samsung-t5-1

Хоча моделі 1 ТБ і 2 ТБ не відрізняються значно за ціною за гігабайт, це не означає, що більша ємність – це погана справа. Коштуючи менше 300 доларів, 2 TB Samsung T5 все ще дорогий, але він дешевший, ніж деякі його SSD конкуренти, наприклад, G-Drive G-Drive Mobile SSD, до якого ми торкнемось за хвилину. 

Ви також отримуєте багато за свої гроші, принаймні, в плані ефективності. Сам привід – це не так багато, що в даному випадку хороша річ. Він невеликий, всього 57,3 мм на 74 мм – менше, ніж візитна картка – і важить трохи більше 51 грама. Одноколірний зовнішній вигляд – чорний струмінь, що стосується моделі 2 ТБ – також добре компліментує привід. 

Корпус повністю металевий, лише зламаний пластиковими торцевими кришками для USB-C штекера та інформації про привід. Хоча не такий жорсткий, як LaCie Rugged Mini (читайте наш огляд LaCie Rugged Mini), Samsung T5 може впоратися з кількома краплями. Твердотільний інтер’єр означає, що вам також не доведеться турбуватися про втрату даних у разі падіння.

Інші причини, які нам подобаються у Samsung T5

Якість складання та ціна – це високі бали для Samsung T5, але вони швидко затьмарюються його продуктивністю. Це найшвидший зовнішній жорсткий диск, який ми перевірили, демонструючи швидкість послідовного читання і запису набагато вище 500 Мб / с, а випадкове зчитування та запис – близько 200 Мб / с.. 

Незважаючи на те, що ви можете досягти кращої продуктивності на зразок Samsung X5, T5 перебуває у власній лізі за ціною.

На додаток до відмінних швидкостей передачі, T5 поставляється із частиною Samsung T5, яку ми бачили на зовнішньому жорсткому диску. Коли ви вперше підключите його, накопичувач запропонує встановити програмне забезпечення для управління Samsung. Там ви можете перевірити наявність оновлень мікропрограмного забезпечення та задіяти апаратне шифрування (прочитайте наш опис шифрування). 

Ця функція, яка отримала назву “режим безпеки”, буде скремблировать ваші дані за допомогою AES-256, лише дозволяючи вам розшифрувати її за допомогою встановленого вами пароля. Програмне забезпечення нічого не робить, але шифрування нам достатньо. Докладніше про те, чому ми любимо програмне забезпечення та накопичувач, ви можете дізнатися з нашого огляду Samsung T5. 

SanDisk Extreme Portable

SanDisk Extreme Portable навіть менший, ніж Samsung T5, важить менше 39 грамів і розміром 96 мм на 49 мм. Мається на увазі їхати куди завгодно, обладнати отвір, щоб кинути привід на карабін і повний пило- та водонепроникність. 

sandisk-крайній-портативний-1

Привід має значення IP55 для води та пилу. Якщо ви не знаєте, стандарт IP-коду був розроблений Міжнародною електротехнічною комісією. Перше число відповідає захисту від пилу, а друге – захисту від води. Щодо пилу, стандарт ІР – до шести, а для води – до восьми. З технічної точки зору, для води є рейтинг 9K, але це рідко можна побачити. Для Extreme Portable це означає, що він захищений від шкідливого пилу, але потрапляння пилу не повністю запобігається. Контакт із шкідливим пилом є нормальним, і він не повинен перешкоджати роботі приводу, але достатня кількість його зробить привід марним.. 

Водозахист менш вражаючий. Extreme Portable не може бути повністю занурений, але він може обробляти струменями води з насадкою 6,3 мм (приблизно чверть дюйма) протягом принаймні 15 хвилин. Загалом, Extreme Portable може працювати з більш важкими середовищами, навіть якщо він не може бути повністю занурений у воду.  

Інші причини, які нам подобаються портативні програми SanDisk Extreme

SanDisk Extreme Portable не працює так само, як Samsung T5, але він близький. Швидкість послідовного читання була схожа на 564,8 Мб / с, але швидкість послідовного запису зазнала падіння на 20 Мб / с. Випадкові читання та записи також були на 20 Мб / с повільнішими. Незважаючи на це, Extreme Portable ганьби будь-який зовнішній жорсткий диск. 

Особливо важливий, Extreme Portable також трохи відстає від T5. SanDisk включає спрощену версію SecureAccess, яка є інструментом шифрування, який захистить ваші дані за допомогою AES-128. 

AES-128 використовує менший розмір ключа, ніж AES-256, що повинно зробити його менш захищеним. Однак на практиці відмінності між AES-128 та AES-256 мінімальні. 

В цілому, SanDisk Extreme Portable є більш компактним, ніж T5, і може впоратися з елементами краще, але він торгує швидкістю та можливостями. Тим не менш, це один з найкращих зовнішніх SSD. Якщо ви зацікавлені, не забудьте прочитати наш огляд SanDisk Extreme Portable. 

G-Technology G-Drive Mobile SSD

Мобільний SSD G-Drive G-Drive – це місце, де зустрічаються портативний SanDisk Extreme Portable і Samsung T5. Поставляється з ще кращою якістю складання, а з точки зору продуктивності можна переходити до Т-5. Однак об’єм накопичувача може відповідати як Extreme Portable, так і T5, і він також має більш високу ціну.. 

g-drive-mobile-1

Тим не менш, мобільний SSD G-Drive вражає. Це IP67 для захисту від пилу та води. Що стосується пилу, це означає, що привід повністю захищений від шкідливого пилу, незалежно від місця його приземлення. Водозахист не настільки високий в масштабі, але він кращий, ніж Extreme Portable. Мобільний SSD G-Drive може занурюватися до одного метра води протягом 30 хвилин. 

Хоча він має розмір, щоб відповідати. На 50 мм на 95 мм мобільний SSD G-Drive більший і важить вдвічі більше, ніж у Samsung T5. При цьому розмір і вага Samsung T5 і SanDisk Extreme Portable настільки низькі, що трохи зайвого не зірве вас. 

Більше питання стосується ціни. Хоча SSD для мобільних пристроїв G-Drive набагато дорожче, ніж T5 або Extreme Portable, все одно ви будете отримувати від 60 до 100 доларів більше на моделі 2 ТБ, залежно від місця його придбання. Тим не менш, ви платите за захист, який T5 і Extreme Portable не пропонують.

Інші причини, які нам подобаються мобільний SSD G-Drive G-Drive

На основі продуктивності, SSD G-Drive Mobile дуже наблизився до T5. Ми відзначили послідовну швидкість читання і запису в межах 5 Мб / с від T5, з оцінкою 562,8 Мб / с і 515,6 Мб / с відповідно. Випадкові читання та записи також були суцільними, швидкість випадкового читання перевищувала T5. Хоча випадкова швидкість запису була приблизно на 20 Мб / с повільнішою. 

Продуктивність приходить з невеликим сюрпризом, враховуючи, що привід всередині G-Drive Mobile SSD є внутрішнім M.2 SSD. По суті, ви купуєте корпус USB 3.1, який може спричинити побиття, а SanDisk X600 ляснув всередині. Однак це не погано, і це допомагає високому ціновому знаку набагато більше сенсу. 

Версія M.2 коштує близько 320 доларів самостійно, завдяки чому 40 доларів за преміальний корпус здаються крадіжками. Ви закінчите витрачати більше на G-Technology G-Drive Mobile SSD, ніж деякі конкуренти, але додаткові витрати окупаються. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді G-Drive G-Drive Mobile SSD. 

Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це більш досконала версія Seagate Portable (читайте наш огляд Seagate Portable). Він не доставляє пухирчасті швидкості, але за ціною, яку ви бажаєте, не потрібно. У портативному режимі Backup Plus ємність важливіша за швидкість, і для цього це чудовий вибір. 

seagate-backup-plus-portable-1

Існує кілька варіантів переносу Backup Plus, кожен з яких має дещо інші функції. У 2 ТБ у вас є вибір між двома моделями: Slim та Ultra Touch. Версія Slim – це не що-небудь особливе, крім того, що є, ну, струнким. Його більш стрункий корпус робить його більш портативним порівняно з моделями 3 ТБ і 4 ТБ, але це однаковий привід в цілому. 

Версія Ultra Touch є дорожчою, але вона також має більше функцій. На відміну від тонкої та звичайної версії, версія Ultra Touch працює з USB-C. Він не використовує USB 3.1, але ви все одно можете підключити його до порту USB-C. Крім того, він оснащений апаратним шифруванням, що приємно бачити, незважаючи на те, що він обмежений, ніж програмне забезпечення Samsung.

Незалежно від того, яку версію ви вибрали, у вас буде асортимент кольорів, у кожному з яких є тканий верх. Хоча ми є частковими щодо продуктивності, естетика все-таки має значення, і портативний Backup Plus Portable це розуміє.

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це збалансований привід наскрізь. Його ціна не вимоглива, якість складання – відмінна, а продуктивність пристойна. Однак очікування потрібно придушити після перегляду трьох SSD-дисків. 

Він не працює майже так само, як ці диски, тактову частоту послідовного читання і запису близько 130 Мб / с, а випадкові зчитування та записи – близько 1,5 Мб / с. Вистава не велика, але і непогана. 

Замість того, щоб концентруватися на певному аспекті зберігання, як-от Western Digital My Book (читайте наш огляд Western Digital My Book), Backup Plus Portable працює добре у всіх сценаріях. 

Це поповнено його особливостями, що надходять у формі інструментарію Seagate. Інструментарій дозволяє створити резервну копію чи дзеркальне відображення наявного диска за обраним вами графіком. Хоча утиліти резервного копіювання є загальними (для прикладу читайте наш огляд ADATA SD600), вони рідко бувають повнофункціональними.

Ви можете дізнатися більше про інструментарій у нашому портативному огляді Seagate Backup Plus.

Основи Toshiba Canvio

Основи Toshiba Canvio – це саме те, що є основним. Незважаючи на те, що майже в усіх відношеннях не вражає, це вражаюче швидко, особливо враховуючи ціну. Хоча він не може конкурувати з подібними Samsung або G-Technology, Toshiba Canvio Basics є власним порівняно з іншими зовнішніми жорсткими дисками blackbox, і робить це за чудовою ціною. 

тошиба-канвіо-основи-1

Він доступний до 4 ТБ, але модель 2 ТБ показує найкращу ціну за гігабайт. На момент написання цього повідомлення це коштувало в Амазонії низьких трьох центів за гігабайт, що неймовірно. У порівнянні з моделлю 1 ТБ, значення є зрозумілим. Це лише на 15 доларів дорожче, забезпечуючи вдвічі більший обсяг пам’яті. 

Продуктивність – це те, де привід виділяється, хоча, незважаючи на все, що працює проти цього. Canvio Basics – це традиційний жорсткий диск, який передає дані через USB 3.0. Крім того, він використовує лише SATA-300, забезпечуючи кілька точок вузького місця в ланцюзі.

Незважаючи на це, він зміг забезпечити послідовну продуктивність понад 150 Мб / с, хоча і потрапив у випадкові показники. Випадкові зчитування були набагато гіршими, ніж Backup Plus Portable, але випадкові записи були набагато кращими. 

Як і західні цифрові елементи, основи Canvio мають спеціальність у швидкості, що може бути хорошою справою залежно від випадку використання (читайте наш огляд Western Digital Elements). 

Інші причини, які нам подобаються основи Toshiba Canvio

За ціною ви купуєте місце для зберігання в Toshiba Canvio Basics, і це все. Ви не отримуєте утиліти резервного копіювання або апаратне шифрування за допомогою нього. Натомість ви заощаджуєте кілька кісток, відмовляючись від функцій, які бачили диски від Seagate та Western Digital. 

Незважаючи на це, за ціною привід Toshiba Canvio Basics – це дуже багато, особливо при 2 Тб. Якщо ви шукаєте багато місткості за дуже мало грошей, це привід для вас. Тільки попередити про його недоліки. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді основ Toshiba Canvio Basics.

Фінальні думки

Найкращий зовнішній HD 1TB: Samsung T5 – це серйозно вражаючий зовнішній жорсткий диск, незважаючи на те, що він досить дорогий. При 2 Тб він пропонує багато місця для зберігання та швидкість пухиря, що робить його найкращим зовнішнім жорстким диском у 2 ТБ. 

Зважаючи на це, наші інші варіанти не слід ігнорувати. Мобільний SSD G-Drive G-Drive забезпечує більш високий захист за вищою ціною, а шаблон продукту = “link” id = 36063 текст = “Backup Plus Portable”] пропонує чудовий дизайн, хоча і меншу швидкість. 

Загалом, обраний вами диск буде залежати від вашого випадку використання. Якщо вам цікаво переглядати 4K фільми або грати в ігри, SSD-диски будуть служити вам добре. Однак якщо ви просто хочете виконати якусь роботу або розширити сховище, один із жорстких дисків заощадить ваші гроші. Якщо ви не знайшли щось, що вам подобалося вище, не забудьте прочитати наші інші огляди зовнішнього жорсткого диска. 

Який зовнішній жорсткий диск 2 Тб ви використовуєте? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map