Кращий зовнішній жорсткий диск для Xbox One в 2020 році: гра ввімкнена

Sony і Microsoft намагалися зробити все можливе, щоб не відставати від вимог сучасних ігор з точки зору процесорної потужності. Xbox One X і PS4 Pro розширили функціональність своїх базових систем замість нового покоління консолей, забезпечуючи підтримку ігор 4K, покращених текстур та іншого. 


Однак одна з областей, яку не було помічено в цьому процесі, – це зберігання. Наприклад, Xbox One X пропонує лише 1 ТБ. Хоча це було б вражаюче кілька років тому, ігри за останні кілька років стали значно більшими, завдяки чому внутрішній жорсткий диск на 1 ТБ виглядає пафосно порівняно.

На щастя, ви можете розширити сховище свого Xbox One за допомогою зовнішнього жорсткого диска. У цьому посібнику з найкращого зовнішнього жорсткого диска для Xbox One ми покажемо вам найкращі вибори для ігрової консолі Microsoft. Ми витягли накопичувачі з нашого найкращого посібника із зовнішнього жорсткого диска, щоб гарантувати найкращі показники швидкості, потужності та якості складання. 

Перш ніж перейти до нашого вибору, ми хочемо поговорити про те, як ми зробили вибір, а також про те, як ви можете використовувати зовнішній жорсткий диск зі своїм Xbox One.

Кращий зовнішній жорсткий диск для Xbox One 2020

Вибір найкращого зовнішнього жорсткого диска для Xbox One

Це все про ємність, коли вибираєте зовнішній жорсткий диск для Xbox One. Хоча ми не рекомендуємо вибирати один привід над іншим виключно на основі ціни за гігабайт, Microsoft любить включати масивні текстури в свої ігри, особливо ті, які були вдосконалені Xbox One X. 

Це робить ігри величезними. Для кількох орієнтирів Forza Motorsport 7 – 95 ГБ, Gears of War 4 – 103,3 ГБ, а Halo 5: Guardians – 107 Гб. У поєднанні з декількома меншими іграми – у випадку Xbox One X – приблизно від 20 до 25 Гб – ви вже на половині ємності внутрішнього жорсткого диска 1 ТБ.

Місткість – це те, що ми спочатку шукали, іноді ціною швидкості. Це тому, що USB-порти на Xbox One та Xbox One X мають лише USB 3.0, а не USB 3.1. Навіть якщо диск, який ви використовуєте, сумісний із зворотним доступом до USB 3.0, ви не зможете скористатися повною пропускною здатністю диска.. 

Це робить зовнішні SSD, такі як Samsung T5 або SanDisk Extreme Portable, набагато менш привабливими (читайте наш огляд Samsung T5 та огляд SanDisk Extreme Portable). 

Хоча вони можуть працювати з Xbox One, ви не зможете повністю скористатися їх швидкістю. Тим не менш, якщо у вас є наявний дохід і хочете якнайшвидшого завантаження, наш найкращий посібник із зовнішнього жорсткого диска SSD запропонує вам налаштувати. 

Зазвичай ми рекомендуємо найменший і найшвидший зовнішній жорсткий диск, але це не так для Xbox One. Оскільки консоль, ймовірно, має постійний дім, привід, який йде разом з нею, теж може мати постійний дім. Через це важливо збалансувати швидкість і місткість, тоді як розмір і форма форми заднім сидінням.

Як використовувати зовнішній жорсткий диск з Xbox One

Підключення зовнішнього жорсткого диска до вашого Xbox One дуже просте, хоча це може бути не видно спочатку. Після придбання накопичувача – переконайтеся, що це USB 3.0 – розпакуйте його та кабель та перейдіть до вашого Xbox One. Після цього виконайте наступні дії: 

  1. Підключіть зовнішній жорсткий диск за допомогою USB-кабелю, що входить у комплект. USB-порти в передній і задній частині Xbox One будуть працювати. 
  2. Після виявлення накопичувача виберіть «Формат пристрою зберігання даних».
  3. Дайте ім’я диска та виберіть “встановити тут нові речі”. 
  4. Нарешті, виберіть „пристрій зберігання формату“.

Зауважте, що якщо ви використовуєте зовнішній жорсткий диск з даними на ньому, усі ці дані будуть видалені, коли ви форматуєте диск для свого Xbox One. Ви можете дізнатися більше про це в нашому способі форматування зовнішнього посібника з жорсткого диска. 

З цього моменту всі майбутні ігри будуть встановлені на зовнішній жорсткий диск. Якщо з будь-якої причини ви хочете переміщати ігри та програми навколо, це можна зробити на сторінці налаштувань пам’яті. Щоб потрапити туди, виконайте наступні дії:

  1. Виберіть “налаштування”
  2. Перейдіть на вкладку «система»
  3. Виберіть “зберігання”

На сторінці пам’яті ви зможете побачити встановлені вами заголовки, а також наявне місце на внутрішніх та зовнішніх жорстких дисках. Якщо ви хочете переміщувати ігри та програми, поставте їх за допомогою прапорців, а потім натисніть «перемістити вибрані». Звідти ви можете вибрати, куди потрібно перемістити програми.

Кращий зовнішній жорсткий диск для Xbox One: Western Digital My Book

Що стосується сировинної ємності, зовнішнього жорсткого диска немає кращого, ніж Western Digital My Book. Хоча його великий форм-фактор та потреба у зовнішній потужності зазвичай є мінусами, для недоліків Xbox One це не так вже й важливо. Це вимагає трохи додаткових налаштувань, але ви можете отримати багато потужностей за дуже маленькі гроші за допомогою My Book. 

західно-цифровий-моя-книга-1

На відміну від щось на кшталт Seagate Portable (читайте наш огляд Seagate Portable), Western Digital My Book доступний до 10 ТБ. Це теж лише для версії з одним приводом. 

Western Digital також пропонує версію з подвійним накопичувачем, яка досягає 20 ТБ. Версія з подвійним накопичувачем постачається також з попередньо налаштованою RAID-0, що повинно покращити час завантаження (прочитайте наш посібник з RAID). 

Оскільки “Моя книга” є настільним приводом, вона може підтримувати набагато більші потужності. Портативні накопичувачі, які поставляються в 2,5-дюймовому форм-факторі, мають менше фізичного простору для розміщення тарілок, тобто ви не можете зберігати стільки даних на них. Крім того, вони, як правило, працюють гірше, ніж їх колеги на робочому столі, оскільки у голови читання / запису менше місця для переміщення. 

«Моя книга» вирішує це питання. Усередині тестованого нами накопичувача 6 ТБ знаходиться жорсткий диск Western Digital Red, який створений для зберігання в мережі. 

Через традиційний форм-фактор Western Digital може забезпечити більшу потужність і швидкість, зберігаючи ціну за гігабайт приблизно на зразок Western Digital Elements (читайте наш огляд Western Digital Elements).

Інші причини, які нам подобаються у західній цифровій моїй книзі

Більш великий розмір Western Digital My Book незграбний під час налаштування, але він окупається при використанні. Внутрішній привід Digital Digital Red працює на диво добре, враховуючи, що це спінінг-диск. 

Під час нашого тестування ми відзначили швидкість послідовного читання і запису вище 200 Мб / с, з відмінною швидкістю випадкового запису близько 12 Мб / с. Насправді Western Digital My Book склав наш список найшвидших зовнішніх жорстких дисків. 

Випадкові показники читання були не такими великими, що може викликати деякі проблеми з Xbox One. Зважаючи на випадкову швидкість запису, яку ми відзначали, сам диск не повинен обмежувати швидкість встановлення ігор. Деякі повільніші диски потребують часу для запису завантажених даних, що збільшить час встановлення. 

У західній цифровій моїй книзі немає такої проблеми, але це може означати дещо більш тривалий час завантаження. “Трохи” є ключовим словом тут. Ви віддаєте трохи швидкості під час гри, щоб отримати велику швидкість під час завантаження. Ви можете побачити наші повні результати тестування та прочитати повні думки в нашому огляді Western Digital My Book.

Seagate Backup Plus Portable

Seagate Backup Plus Portable – це зарезервований двоюрідний брат Західної цифрової моєї книги. Він недоступний у великій ємності, що досягає 5 ТБ, але він має більш досконалу естетику та менший форм-фактор. Він також управляє швидшими показниками випадкового читання, що може допомогти у завантаженні. 

seagate-backup-plus-portable-1

Варіантів Seagate Backup Plus Portable дуже багато, тому для цього запису ми включаємо їх усі. Існує стандартна версія, яка доступна в ємності 4 ТБ і 5 ТБ і є найдешевшою з групи в масштабі ціни за гігабайт. 

Тоді є версія Slim, яка доступна в ємності 1 ТБ та 2 ТБ і має менший форм-фактор. Нарешті, є версія Ultra Touch, яка постачається з тканого верху, підтримує USB-C та апаратне шифрування.. 

Додаткові функції у версії Ultra Touch не дуже актуальні для Xbox One, тому радимо заощадити там свої гроші. Версія Slim менша і має більше кольорів, але ціною ємності. З іншого боку, стандартна версія доступна в більшій ємності, але приблизно вдвічі більше ширини диска Slim. 

Що стосується швидкості, то Seagate Backup Plus Portable не настільки швидкий, як Western Digital My Book, але це дуже рідко виникає з Xbox One. Під час тестування його на Xbox One X нам не заважало накопичувач під час завантаження ігор, а продуктивність завантаження відповідала внутрішньому жорсткому диску Xbox One. 

Інші причини, якими ми любимо Seagate Backup Plus Portable

За межами Xbox One, Seagate Backup Plus Portable дуже вражає. Це тому, що він постачається з інструментарієм Seagate, який надає накопичувачу набагато більше функціональних можливостей, ніж просто зберігання нових файлів. Коли ви підключите його до ПК або Mac, ви перейдете через онлайн-налаштування, де ви можете зареєструвати накопичувач і завантажити Інструментарій. 

Після встановлення Toolkit запитає, чи хочете ви використовувати накопичувач для резервного копіювання машини чи дзеркало наявного жорсткого диска. Функція дзеркального відображення робить саме те, що випливає з назви. Кожен раз, коли ви щось зробите на дзеркальному дзеркалі, ця зміна відобразиться на вашому портативному пристрої Backup Plus. Резервні копії схожі, але ви можете вибрати конкретні папки та файли, які потрібно створити для резервного копіювання. 

Через це Seagate Backup Plus Portable – це не просто чудовий привід для Xbox One, він також є важливою частиною рішення для резервного копіювання 3-2-1, коли ви використовуєте диск із послугою онлайн резервного копіювання, як Backblaze (читайте наш Backblaze огляд). Ви можете побачити, як накопичувач вписується в цю конфігурацію, в нашому огляді Seagate Backup Plus Portable. 

Офіційний ігровий привід Seagate One Xbox

 

Seagate пропонує ряд накопичувачів спеціально для Xbox One та Xbox 360. Серед списку опцій – SSD, велике рішення форм-фактора та стандартний ігровий привід, для чого цей запис. 

Стандартний ігровий привід, по суті, звичайний портативний привід Seagate з деяким додатковим брендом. Тим не менш, він пропонує деякі переваги для Xbox One. 

Seagate-game-drive

По-перше, він готовий вийти з коробки. Замість того, щоб пройти процес налаштування накопичувача, як ми описали вище, все, що вам потрібно зробити, це підключити його і вибрати, як ви хочете зберігати свої ігри. Він також працює на консолях, тому ви можете переносити свою бібліотеку в будь-яку систему. 

Крім того, накопичувач має додаткову пропозицію, залежно від обсягу, який ви купуєте. Версія Game Pass, яка є тим же приводом з білим зовнішнім виглядом, постачається з місячним або двома місяцями Xbox Game Pass безкоштовно. 

Ігровий диск доступний ємністю 2 ТБ та 4 ТБ, що порівняно із Western Digital My Book не вражає. Однак Seagate також пропонує Game Drive Hub, який має 8 ТБ. Крім того, що пропонує більше пам’яті, Game Drive Hub також включає два USB 3.0 порти для підключення додаткових периферійних пристроїв.

Інші причини, які ми любимо Seagate Xbox One Game Drive

Окрім Game Drive та Hub Game Hub, Seagate пропонує також і SSD для Game Drive. Він доступний у ємністю 500 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ, але ми не рекомендуємо його використовувати на стандартному ігровому диску. Хоча ви побачите перевагу від продуктивності порівняно зі звичайним ігровим драйвом, ви, мабуть, не досягнете рекламованої швидкості 540 Мб / с.. 

Як ми побачили в нашому огляді ADATA SD600, SSD-накопичувачі на базі USB 3.0 обмежені у своїй швидкості, оскільки інтерфейс, через який вони передають дані, отримує макс. 

Продуктивність недостатня, порівняно з SSD на базі USB 3.1 (для прикладу читайте наш огляд G-Drive G-Drive Mobile SSD). Через це SSD ігрового накопичувача, хоча і вартує ціни, зав’язується підключенням. 

В цілому, головна нічия серії Game Drive – це естетика. Ви не отримуєте великої користі від продуктивності за звичайний привід Seagate Portable, незважаючи на те, що витратите близько 30 доларів більше. Однак це означає, що для Xbox One є переваги. Наприклад, Seagate зараз продає 5-тематичний привід Gear of War, який постачається з деяким вмістом у грі.

Основи Toshiba Canvio

Якщо ви хочете отримати багато місця для дуже невеликих грошей, основи Toshiba Canvio – це для вас. Хоча легковажна і трохи повільна, основи Canvio є найдешевшим диском, який ми розглянули на основі ціни за гігабайт. Це втілення функції над формою, але це в кінцевому підсумку економить гроші. 

тошиба-канвіо-основи-2

Це портативний привід, подібний до портативного та ігрового накопичувача Seagate Backup Plus та доступний до 4 ТБ. Однак ми рекомендуємо дотримуватися моделі 1 ТБ або 2 ТБ. Крім того, що вони працюють швидше, найбільшу цінність демонструють менші потужності. 

Модель 4 ТБ технічно дешевша за ціною за гігабайт, але загальна вища вартість показує зменшення прибутку, коли мова йде про продуктивність. 

Порівняно з накопичувачем Seagate, основи Toshiba Canvio Basics справді вигідніші для послідовного читання та запису, підтримуючи швидкість послідовного читання 147,3 Мб / с та швидкість послідовного запису 154,1 Мб / с.. 

Однак випадкова продуктивність – особливо випадкові читання – постраждала. Основи Canvio мали приблизно половину випадкової швидкості читання портативного Seagate.

Цей компроміс складається в випадковому виконанні запису. Подібно до Western Digital My Book, основи Toshiba Canvio повинні дуже швидко писати ігри на диск. Однак, цей компроміс збільшується в рази.

Інші причини, які нам подобаються основи Toshiba Canvio

Як і Western Digital My Book, основи Toshiba Canvio – це привід, який ми зазвичай не рекомендуємо. Це тому, що йому не вистачає важливих функцій, як утиліта резервного копіювання, незважаючи на те, що вона дешевша, ніж конкуренція. Однак для Xbox One ці додаткові функції не мають значення, що робить основи Canvio набагато привабливішими. 

Хоча він і портативний, ми рекомендуємо тримати основи Canvio в одному місці. Її можна транспортувати, але крихкий плащ може обробити лише краплю-дві, перш ніж зробити марною. Економія коштів відбувається звідкись, а в цьому випадку – від якості збірки. 

Незважаючи на це, основи Toshiba Canvio представляють багато додаткового сховища для ігор за дуже невеликі гроші. Якщо все, що вас цікавить, знижує свою потужність, це безпечна ставка. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді основ Toshiba Canvio Basics.

LaCie Міцний міні

LaCie Rugged Mini – це антитеза Основи Toshiba Canvio, коли справа стосується якості будівництва. Він побудований як танк, із суцільнометалевим корпусом та помаранчевим захисником. Якщо ви в дорозі і хочете взяти свої ігри з собою, LaCie Rugged Mini – це ваш ідеальний зовнішній жорсткий диск. 

кружево-міцний міні-1

Окрім стійкості до дощу, LaCie Rugged Mini здатний впоратися з краплею в чотири фути і до 2 205 фунтів тиску під час роботи. Хоча це не надто вражає порівняно з SSD, той факт, що LaCie може захистити стільки захистів на спінінг, не повинен залишатися непоміченим. 

LaCie фактично належить Seagate, тому всі позитивні матеріали з Seagate Backup Plus Portable також застосовуються і тут. Ви все ще маєте доступ до тієї ж настройки рідини та інструментарію Seagate. Хоча для Xbox One це не має великого значення, важливо, якщо ви коли-небудь вирішите змінити накопичувач для свого комп’ютера. 

Як і Toshiba Canvio Basics, накопичувач доступний до 4 ТБ, але це коштує за вартістю. Через додаткову якість збірки LaCie заряджає приблизно на 25 доларів більше, ніж інші портативні жорсткі диски. Додаткова вартість означає, що ви можете легко транспортувати всю свою бібліотеку ігор без ризику виходу з ладу.

Інші причини, якими ми любимо LaCie Міцний Міні

Якість складання, тому ви купуєте LaCie Rugged Mini. Інакше це досить вражаючий привід. Під час нашого тестування ми відзначили послідовну швидкість читання 133,9 Мб / с, послідовну швидкість запису 27,9 Мб / с, випадкову швидкість читання 1,1 МБ / с та випадкову швидкість запису 0,89 Мб / с.. 

Цікаво, що LaCie Rugged Mini орієнтований набагато більше на продуктивність читання, ніж на запис. Для Xbox One це означає, що ви торгуєте деякою швидкістю під час завантаження гри для швидшого завантаження. 

Незважаючи на те, що наші вище вибори дадуть вам загальну швидкість, LaCie Rugged Mini дуже відстає. Зважаючи на це, вам доведеться боротися з іграми, які потребують часу для завантаження, якщо ви зацікавлені в тому, щоб забрати його.

Для тих, хто планує зберігати свою ігрову бібліотеку нерухомою, LaCie Rugged Mini – це просто занижена ціна та низька продуктивність зовнішнього жорсткого диска. Однак якщо вам цікаво брати свої ігри в дорозі, немає підходящої заміни. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді LaCie Rugged Mini.

Фінальні думки

Для загальної продуктивності та потужності західний цифровий My Book – найкращий зовнішній жорсткий диск для Xbox One. Однак це відбувається ціною портативності. Якщо ви шукаєте щось, що можна перевезти, Seagate Backup Plus Portable може подряпати цей свербіж. Якщо естетика більше ваша гра, Sea Drive Game Drive – це відмінне рішення. 

Незалежно від обраного вами, диски вище будуть розширювати сховище вашого Xbox One, зберігаючи час завантаження низьким. Однак, є й інші варіанти. Якщо ви хочете трохи більше покуповувати, не забудьте прочитати наші інші огляди зовнішніх жорстких дисків. 

Який зовнішній жорсткий диск ви використовуєте зі своїм Xbox One? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me