Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск у 2020 році

Резервне копіювання iPhone – це розумний хід, оскільки він може захистити вас, якщо ви втратите iPhone або якщо в якийсь момент він пошкодиться. Хоча власна служба резервного копіювання iCloud від Apple чудова, це означає, що всі ваші дані підконтрольні Apple (див. Наш огляд iCloud).


Якщо це не здається вам привабливим або у вас не вистачає місця для iCloud, тоді ви захочете дізнатися, як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск. Це пов’язано з переміщенням раніше прихованих файлів резервної копії iPhone зі свого ПК Windows або Mac на зовнішній жорсткий диск.

Вам знадобиться зовнішній жорсткий диск з достатньою кількістю пам’яті, щоб можна було виконати цю роботу, тому погляньте на інвестиції в один з найкращих варіантів зовнішнього жорсткого диска, перш ніж розглянути резервне копіювання файлів iPhone.

Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск

Минув час, коли потрібно було створити резервну копію iPhone за допомогою ПК або Mac. Завдяки магії iCloud, ви можете робити резервні копії даних iPhone, не потребуючи іншого обладнання.

Це має свої переваги, не останнє з яких – це можливість робити регулярні резервні копії, не підключаючи iPhone. Однак найбільшою проблемою такого підходу є зберігання. Для резервного копіювання до iCloud використовується обмежене сховище iCloud. Чим більше файлів резервного копіювання, тим менше місця у вас є для предметів першої необхідності, включаючи фотографії вашої камери, хоча ви можете замість цього перенести свою колекцію фотографій до найкращого веб-сховища для фотографій..

Ось чому резервне копіювання на зовнішній жорсткий диск може бути кращим методом. Він більше залучається і вимагає повернення до резервних копій iPhone для старої школи за допомогою iTunes або, якщо ви використовуєте macOS Catalina, ви можете використовувати Finder.

iTunes-Mac

Якщо ви створили резервну копію свого iPhone за допомогою ПК або Mac, ви можете перемістити файли на зовнішній диск.

Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск в Windows

Щоб створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск в Windows, вам потрібно буде встановити iTunes. Підключіть iPhone до ПК та відкрийте iTunes після його встановлення.

Як тільки ваш iPhone підключений до ПК, розблокуйте iPhone і натисніть на нього «довіру», щоб дозволити підключитися до вашого ПК. Тоді ваш iPhone повинен з’явитися на вкладці «пристрої» у лівому меню iTunes.

Виявлено iTunes-iPhone

Клацніть піктограму iPhone у верхньому лівому куті екрана iTunes. Він розташований поруч із спадною меню медіа (тобто “музика”). Це відкриває меню інформації про пристрій для вашого iPhone.

Щоб виконати вручну резервну копію вашого iPhone на ПК, натисніть «створити резервну копію зараз» у розділі «Резервне копіювання та відновлення вручну»..

iTunes-iPhone-Початок-Керівництво резервного копіювання

На ваш iPhone знадобиться деякий час, щоб створити резервну копію на вашому ПК. Після її завершення вам доведеться вручну скопіювати файли резервного копіювання на зовнішній диск. 

Розташування файлів резервного копіювання iPhone: C: \ Користувачі \ Ім’я користувача \ AppData \ Роумінг \ Apple Computer \ MobileSync \ Резервне копіювання, замінивши “ім’я користувача” на ваше власне ім’я Windows. Ви також можете ввести “% appdata% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup” у Провіднику файлів Windows, щоб перенести вас безпосередньо в папку.

iTunes-резервне копіювання папки

Використовуючи стовпець «Змінено дату», знайдіть нову резервну копію для вашого пристрою. Клацніть папку правою кнопкою миші та натисніть «копіювати». Потім можна приєднати зовнішній жорсткий диск, відкрити його у File Explorer, клацнути правою кнопкою миші та “вставити” папку резервного копіювання у відповідне місце. Вам потрібно буде робити це кожного разу, коли ви виконуєте вручну резервну копію iPhone на ПК.

Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск в Windows

 1. Відкрийте iTunes та підключіть свій iPhone.
 2. Клацніть піктограму пристрою у верхньому лівому куті, а потім натисніть «створити резервну копію зараз».
 3. Після завершення процесу перейдіть до папки резервного копіювання iTunes (“% appdata% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup”).
 4. Знайдіть останню папку резервного копіювання, клацніть правою кнопкою миші, натисніть «копіювати» та вставте її на зовнішній жорсткий диск.

Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск на Mac

Процес створення резервного копіювання iPhone на зовнішній жорсткий диск на Mac досить схожий для користувачів з macOS Mojave або старих операційних систем, які, як і Windows, використовують iTunes для резервного копіювання iPhone. Якщо ви використовуєте Mac з macOS Catalina, процес відрізняється, замість цього використовується Finder.

Якщо у вас є macOS Mojave або старші, підключіть свій iPhone та відкрийте iTunes. Клацніть піктограму пристрою iPhone у верхньому лівому куті. Якщо на вашому пристрої Mac працює MacOS Catalina, відкрийте Finder із док-станції додатка внизу екрана.

iTunes-Mac-Device-Icon

Клацніть «створити резервну копію зараз» у розділі «резервна копія та відновлення вручну» у меню інформації про ваш пристрій. Для користувачів Каталіна кнопка «створити резервну копію зараз» вказана в розділі «резервні копії».

iTunes-Mac-Begin-Manual-Backup

Цей процес потребує певного часу, особливо якщо це резервне копіювання пристрою вперше. Після цього можна приступати до копіювання файлів на зовнішній диск.

Незалежно від того, використовуєте ви iTunes чи Finder, типовим місцем для файлів резервного копіювання iPhone є “~ / Бібліотека / Підтримка програм / MobileSync”, які не відображатимуться в Finder. Клацніть піктограму пошуку у верхньому правому куті екрана Mac та введіть місце резервної папки. Знайдіть останню папку резервного копіювання, клацніть правою кнопкою миші та натисніть «копіювати». 

iTunes-Mac-резервне копіювання-папка

Перейдіть до свого зовнішнього диска, вказаного в розділі “Розташування” у лівому меню Finder, і вставте туди папку резервного копіювання. 

Як і у Windows, робити це вам потрібно буде щоразу, коли ви виконуєте резервну копію iPhone в Mac вручну.

Як створити резервну копію iPhone на зовнішній жорсткий диск на Mac

 1. Підключіть свій iPhone до Mac. Маки під керуванням macOS Mojave або старші повинні відкрити iTunes. Маки з macOS Catalina повинні відкрити Finder.
 2. Клацніть на iPhone у верхньому лівому куті (iTunes) або ім’я вашого пристрою у розділі “Розташування” (Finder), а потім натисніть “створити резервну копію зараз”, щоб розпочати резервну копію вручну..
 3. Клацніть піктограму пошуку у верхньому правому куті екрана Mac, знайдіть «~ / Бібліотека / Підтримка програм / MobileSync» та двічі клацніть папку, щоб відкрити її в Finder.
 4. Клацніть правою кнопкою миші найновішу папку оновлення, натисніть «Скопіювати», а потім вставте її на зовнішній жорсткий диск.

Фінальні думки

Хоча це не простий процес, резервне копіювання iPhone на зовнішній жорсткий диск може забезпечити контроль над резервними копіями iPhone. Це також може допомогти вам відновити сховище iCloud або перенести резервні копії iPhone на хмарну службу резервного копіювання, як Carbonite, в довгостроковій перспективі (див. Наш огляд Carbonite).

Залежно від розміру вашої пам’яті iPhone, для створення резервних копій потрібен буде достатньо великий зовнішній жорсткий диск. Пристрій пам’яті 1 Тб – це мінімальний розмір, який ми рекомендуємо, тому не забудьте ознайомитись із найкращим зовнішнім списком зовнішнього жорсткого диска розміром 1 Тб. Якщо ви переживаєте за підтримку Mac, перегляньте наш огляд найкращого зовнішнього жорсткого диска для Mac.

Ви віддаєте перевагу резервне копіювання iPhone вручну? Поділіться своїми порадами та рекомендаціями щодо резервного копіювання iPhone у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map