SiteGround vs DreamHost: Grinding Battle for 2020

SiteGround a DreamHost sú dvaja z najlepších dostupných poskytovateľov webhostingu. Obaja ponúkajú dlhý zoznam funkcií, konkurencieschopné ceny a fantastickú rýchlosť, pričom každé miesto zarábajú v našom najlepšom webhostingu pre malé podniky a najlepší webhosting pre sprievodcov WordPress. Aj keď sú obidva vynikajúce služby, v tomto porovnávaní SiteGround a DreamHost môže byť iba jeden víťaz.


Budeme hádzať poskytovateľov do ringu, aby sme ich vytrhli z viacerých kôl. Na rozdiel od porovnaní Dreamhost a Bluehost alebo SiteGround vs HostGator sa však o zápase nerozhodlo skôr, ako zazvoní zvonček. Ako dve služby v hornej časti webhostingového trhu, bude táto zaujímavá. 

Keďže to bude tak blízko, odporúčame vám prečítať si okrem tejto príručky aj našu samostatnú kontrolu SiteGround a kontrolu DreamHost. Za účelom plytkého porovnania si stiahneme ďalšie služby, ale zameriavame sa hlavne na našich konkurentov. Naše recenzie pokrývajú viac podrobností o tom, ako sa porovnávajú s celým trhom webhostingu. 

Nastavenie boja: SiteGround vs. DreamHost

Poskytovateľov zvyčajne posudzujeme v priebehu ôsmich kôl. Aj keď je to skvelé na to, aby ste sa dostali do špecifík jednej služby, pri porovnaní dvoch možností to predstavuje určité problémy. Okrem toho, že ide o zdĺhavú cestu, nie je spravodlivá, pretože typy hostingu nemajú rovnakú váhu ako povedzme rýchlosť pre väčšinu používateľov.. 

Z tohto dôvodu sme zúžili osem kritérií v našich recenziách na päť. SiteGround a DreamHost budú súťažiť v týchto piatich kolách: vlastnosti, ceny, jednoduchosť použitia, rýchlosť a bezpečnosť. Každé kolo stojí za bod a naším víťazom bude podľa toho, ktoré z nich má na konci tri alebo viac bodov. 

Na začiatku každého kola sa trochu porozprávame o tom, čo hľadáme, a potom uvidíme, ako dobre služby spĺňajú naše očakávania. Potom uvedieme niekoľko konečných úvah o tom, ako tieto dve porovnajú a vyhlásia víťaza. 

Je však dôležité prečítať si každú sekciu, najmä ak je porovnávanie také tesné. Aj keď urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme našli najlepšie služby pre väčšinu ľudí, nemôžeme však nájsť najlepšie služby pre všetkých. SiteGround a DreamHost sú dvaja výnimoční poskytovatelia, takže ten, s ktorým idete, bude do veľkej miery závisieť od osobných preferencií.

1

Vlastnosti

Funkcie môžu spôsobiť alebo zlomiť webhostingu. Preč sú dni vymrštenia v niekoľkých reklamných kreditoch a bezplatnej doméne a deň, keď sa to volá. Balík funkcií by mal celkovo vylepšiť vaše stránky – napríklad služby, ako je napríklad prezentácia služby Hostinger (prečítajte si našu recenziu hostingera). To znamená, že je bezpečný, rýchly a prístupný.

SiteGround

SiteGround poskytuje presne to, čo sa nám vo funkciách páči. Nielenže zahŕňa celý balík, ale SiteGround ho zahŕňa aj v rámci plánov, na rozdiel od služieb Bluehost a HostGator (prečítajte si naše recenzie Bluehost a HostGator). 

Bez ohľadu na to, či ide o dedikovaný server $ 250 + alebo zdieľaný plán 4 $, máte prístup k rovnakým základným funkciám vrátane bezplatného certifikátu SSL / TLS, denných záloh a jednoduchej integrácie cloudflare.. 

Existuje niekoľko funkcií špecifických pre daný plán, ale základy pokrývajú celý rozsah. Napríklad plány GrowBig a ďalšie úrovne nad nimi prichádzajú spolu s automatizovanými zálohami na požiadanie. 

Niektoré z najpôsobivejších funkcií pochádzajú z programov WordPress. Cenová štruktúra odzrkadľuje spoločné plány, takže vyššie náklady na spoločnosť Kinsta sa zdajú príliš vysoké (prečítajte si našu recenziu spoločnosti Kinsta). Používatelia programu WordPress majú prístup k programovaniu WordPress, spravovaným aktualizáciám WordPress a internému doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte s názvom SuperCacher. 

Ak nechcete používať WordPress, venoval sa vám aj program SiteGround. Zahŕňa vo vašom pláne verziu pripojenia Weebly. Ako môžete čítať v našej recenzii Weebly, je to jednoducho jeden z najlepších tvorcov webových stránok v okolí, ktorý je vybavený radom krásnych šablón, ľahko použiteľného rozhrania a integráciou tretích strán..

weebly možnosti blogu

Zahrnutá verzia zvyčajne beží 5 dolárov za mesiac, čo vám umožňuje používať bezplatnú verziu Weebly vo vašej doméne. Ak potrebujete rozšírené mediálne funkcie alebo ďalšie funkcie elektronického obchodu, môžete svoj plán kedykoľvek upgradovať.

Dreamhost

DreamHost, rovnako ako SiteGround, obsahuje väčšinu funkcií v rámci svojich plánov. Na vrchole veci sú však funkcie špecializovanejšie. Napríklad vyhradené servery sú vybavené dodatočnou ochranou DDoS a prístupom root, zatiaľ čo cloud hosting vám umožňuje používať ľubovoľný OS, ktorý sa vám páči. Väčšina týchto funkcií sa však zameriava na vývoj. 

Na spoločnom konci vecí, kde väčšina ľudí pristane, sa DreamHost o to postará za vás. Váš plán zahŕňa úplné úložisko SSD, bezplatný certifikát SSL / TLS a denné zálohovanie. Existujú aj ďalšie bezpečnostné funkcie, ktorých sa dotkneme v piatom kole. 

Rovnako ako SiteGround má DreamHost aj niektoré funkcie špecifické pre WordPress. Hoci DreamHost nie je tak špecializovaný ako Pagely, robí z neho cenu vyššiu ako priemerná cena (prečítajte si našu recenziu v Pagely). 

To zahŕňa inscenáciu WordPress, neobmedzenú CDN a platenú verziu Jetpack. Najdrahší spravovaný plán WordPress sa dodáva aj so službou DreamCare, ktorá vám poskytuje špecializovaný tím odborníkov na WordPress, ktorý vám pomôže s pokročilým riešením problémov..

Používatelia, ktorí nepoužívajú WordPress, majú našťastie k dispozícii nástroj na vytváranie svojich stránok. DreamHost zahŕňa Remixer, interný tvorca webových stránok, do svojich plánov. Remixer nemá kotlety na to, aby sa dostal na vrchol, ale je to solídna ponuka, najmä preto, že tvorcovia webových stránok vyvinutých webhostingom zvyčajne cicajú (príklad si prečítajte v našej GoDaddy GoCentral recenzii).

Dreamhost-review-remixér

Rozhranie je minimálne, s blokovým štýlom, ktorý sa podobá Webnode (prečítajte si našu recenziu Webnode) a výberom témy, vďaka ktorej bude hrdosť na SquareSpace (prečítajte si našu recenziu na SquareSpace). 

Aj keď je to všetko v poriadku a dobré, najpôsobivejšou časťou Remixera je to, že svoje stránky môžete exportovať priamo do WordPress. To znamená, že môžete využiť vynikajúce témy a jednoduché rozhranie na vytvorenie svojho webu, pričom využijete silu WordPress na jeho správu..

Okolo jednej myšlienky

Naše prvé kolo nie je ľahké a ani nasledujúce kolo nebude ľahké. SiteGround a DreamHost sú niektoré z najobľúbenejších služieb, pokiaľ ide o funkcie, vďaka ktorým je jeden z nich solídny výber.

WebGround však získavame výhru, pretože obsahuje lepší nástroj na tvorbu webových stránok a prináša základné funkcie WordPress za menej peňazí. Aj tak sa toto kolo mohlo hojdať v oboch smeroch.

Kolo: Funkcie poukazujú na funkciu SiteGround

Logo SiteGround
Logo DreamHost

2

cena

Ceny sú pre webových hostiteľov náročnou témou. Ako vidíte v našej recenzii spoločnosti Arvixe, odvetvie je dobre oboznámené s klamstvom. Počas celého procesu platby si nárokuje jednu cenu, kým nenastane čas na zadanie platobných údajov. Zdá sa, že niektorí hostitelia zámerne sťažujú pochopenie ich cenovej schémy, takže keď príde čas na objednávku, môže vás nikel-a-desetník rozmazať.. 

Nemáme na to nezmysly čas a predpokladáme, že ani vy nemáte. Toto kolo sa zameriava nielen na skutočnú cenu každého hostiteľa, ale aj na to, ako jasne weboví hostitelia túto cenu oznamujú. Ďalej posúdime dostupné trvanie a záruky vrátenia peňazí. 

SiteGround

SiteGround má veľmi lacné spoločné plány. Cena sa však príliš nelíši od ceny iných webových hostiteľov. Napríklad 1&1 IONOS – čo, ako môžete prečítať v našom 1&1 recenzia IONOS, má niektoré z najlacnejších cien okolo – beží rovnakou rýchlosťou ako SiteGround. Zoznam funkcií SiteGround je však oveľa pôsobivejší. 

Zdieľané plány sú slušné, ale plány WordPress vynikajú najviac. Sú to rovnaké ceny ako štandardné zdieľané plány s rovnakými úrovňami, ale majú funkcie špecifické pre WordPress, vrátane SuperCacher a inscenovania. Tieto funkcie sa zvyčajne nachádzajú iba na nákladne spravovaných hostiteľoch WordPress, pričom DreamHost je jedným z nich. 

Transparentnosť je tiež prítomná. Rovnako ako všetci hostitelia, služba SiteGround ponúka úvodnú sadzbu, ktorá po obnovení preskočí. Aj keď toľko zľavy Hosting24 nie je (prečítajte si našu recenziu Hosting24), je to okolo toho, čo by sme očakávali od väčšiny hostiteľov. Našťastie to bolo jasne oznámené počas celého procesu platby. Okrem toho vám program SiteGround umožňuje ísť mesačne bez trestu, čo je zriedkavé. 

Pre všetky vyššie ceny, záruka vrátenia peňazí cíti fádne. SiteGround ponúka štandardné 30 dní na zdieľaných plánoch, čo je v poriadku, ale nie pôsobivé v porovnaní s InMotion Hosting (prečítajte si našu recenziu InMotion Hosting). Služba SiteGround okrem toho umožňuje iba 15 dní na hosťovanie v cloude a na vyhradený hosting nemá lehota na vrátenie platby vôbec..

Dreamhost

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, nie je hostiteľ transparentnejší ako Dreamhost. Na každej stránke produktu je jednoduchý prepínač, ktorý zobrazuje mesačné a ročné sadzby, z ktorých posledná je uplatniteľná na tri roky. Cena sa zmení iba v prípade, že idete mesačne alebo nie, takže je ľahké vedieť, čo platíte.

Aj keď je to dosť pôsobivé, DreamHost je lacnejší ako väčšina ostatných služieb. Vezmite napríklad aplikáciu iPage. Ako môžete vidieť v našej recenzii iPage, inzeruje plány za približne 2 doláre mesačne. Túto sadzbu však získate, iba ak si zakúpite tri roky hostingu a po obnovení sa skokom na 8 dolárov mesačne. 

Na rozdiel od DreamHost je rozdiel jasný. Ak pôjdete s dlhým trvaním, ušetríte trochu viac peňazí, ale mesačná cena nie je zlá. Okrem toho utratíte za obnovenie iba 6 dolárov mesačne. Aj keď to nemusí vyzerať na prvý pohľad, Dreamhost je jedným z najlacnejších poskytovateľov webhostingu v okolí. 

Ak vyskúšate plán a zmeníte názor – aj keď o tom pochybujeme – aj vy ste krytí. DreamHost ponúka 97 dní na vrátenie platby, čo je napadnuté iba zárukou vrátenia peňazí A2 Hosting (prečítajte si našu recenziu hostenia A2). Okno na vrátenie platby sa navyše vzťahuje na akékoľvek trvanie. To znamená, že ak sa rozhodnete ísť mesačne, máte stále 97 dní na to, aby ste dostali všetky svoje peniaze späť.

Druhé myšlienky

Ešte raz máme blízko kolo, ale nie tak blízko ako prvé. SiteGround je určite lepšie ako FatCow, pokiaľ ide o tvorbu cien, ale v porovnaní s DreamHostom klesá (prečítajte si našu recenziu FatCow). DreamHost je lacnejší, poskytuje väčšiu flexibilitu v trvaní a je dodávaný s veľkorysejšou zárukou vrátenia peňazí.

Kolo: Cena bodu za Dreamhost

Logo SiteGround
Logo DreamHost

3

Jednoduchosť použitia

Niektorých webových hostiteľov je zbytočne ťažké používať – ​​prečítajte si príklad našej recenzie na LunarPages – čo robí toto kolo veľmi dôležitým. Testovali sme SiteGround a DreamHost od pokladnice po nastavenie, aby sme zistili, aké ľahké je kúpiť plán a uviesť váš web do prevádzky..

SiteGround

Web SiteGround je klamlivo jednoduchý. Existuje iba niekoľko rôznych produktov – na rozdiel od GoDaddy (prečítajte si našu recenziu GoDaddy) – čo uľahčuje vyhľadanie typu hostingu, ktorý potrebujete kúpiť. Okrem toho je ľahké porovnávať úrovne na každej stránke produktu. Namiesto toho, aby ste sa utopili v technických detailoch, SiteGround zobrazuje množstvo úložného priestoru, ktorý každá vrstva podporuje, a koľko návštevníkov sa v ňom môže ubytovať.. 

Tieto informácie sa prenášajú do pokladnice. Je to bezbolestný proces bez akýchkoľvek nepríjemných doplnkov alebo zdĺhavých nastavovacích procesov (prečítajte si našu recenziu v Namecheapu, aby ste si ju mohli overiť). Funkcia SiteGround sa počas procesu platby ľahko používa, ale klamstvo nastane po tom, čo ste nastavili svoje poverenia. Vtedy sa veci trochu menia. 

Informačný panel účtu, ktorý spravuje vaše fakturačné informácie a služby, je zastaraný. Aj keď estetika nie je taká dôležitá, sú tu. Navigácia trpí, pretože SiteGround spája prominentné nastavenia s irelevantnými nastaveniami, čo sťažuje hľadanie toho, čo hľadáte.

Siteground-review-cpanel

Trvalo nám chvíľu, kým sme našli cPanel, ktorý okamžite diskvalifikoval SiteGround z nášho najlepšieho webhostingu s sprievodcom cPanel. cPanel sám o sebe je v poriadku, aj keď nie tak pekný ako JustHost (prečítajte si našu recenziu JustHost). Rovnako ako informačný panel účtu, aj cPanel je obmedzený na stred obrazovky a zobrazuje celkovú estetiku..

Dreamhost

DreamHost sa ľahko používa od pokladnice po nastavenie. Ako je uvedené v druhom kole, na stránke produktu môžete prepínať ceny, čo vám uľahčí výber plánu a trvania, bez toho, aby ste sa museli zaviazať k platbe. Akonáhle ste tam, DreamHost vám zabezpečí, že ste na ceste čo najrýchlejšie. 

Proces platby je rozdelený do troch krokov, z ktorých každý obsahuje iba niekoľko možností. V priebehu každého kroku sa na obrazovke pohybujú dynamické prvky. Aj keď to síce vlastne ešte neuľahčuje používanie DreamHost, určite je to krajšie. Je zrejmé, že DreamHost sa stará o úroveň kvality, ktorú len málo služieb dokáže udržať. 

Po potvrdení platby vás DreamHost prevedie priamo na stránku s vytvorením hesla a obíde nepríjemné a datované postupy odosielania vašich poverení v e-maile.. 

Dreamhost-review-control-panel

Po dokončení sa však môžete prihlásiť. Na rozdiel od lokality SiteGround však služba cPanel nie je k dispozícii. Namiesto toho DreamHost používa proprietárny ovládací panel, ktorý kombinuje správu účtov a webových stránok do jednej oblasti. Vďaka tomu je ľahké preskočiť do rôznych oblastí bez potreby otvorenia viacerých kariet. 

To znamená, že to nie je bez zavinenia. DreamHost nielen kombinuje správu webových stránok a účtov v jednej oblasti, ale kombinuje aj všetky ostatné služby. To znamená, že ľavá strana ponuky používaná na navigáciu obsahuje viac položiek, ktoré sú irelevantné, podobne ako Midphase (prečítajte si našu recenziu Midphase). Za týmito položkami sú reklamy na nákup služby. Neporušuje to zážitok, napriek tomu je však nepríjemný. 

Okrúhle tri myšlienky

Kým SiteGround a DreamHost sú niektorí z našich obľúbených poskytovateľov, majú mäkké stránky a toto kolo ich predstavilo. Obidva sa dajú ľahko použiť prostredníctvom pokladnice, ale pokiaľ ide o správu účtov, majú problémy. Pre SiteGround je to známy, ale datovaný prístup, zatiaľ čo pre DreamHost je to čerstvý, ale nie úplne premyslený systém..

Je to blízko a bohužiaľ je to z nesprávnych dôvodov. Avšak vzhľadom na moderné riadenie webových stránok DreamHost si to zaslúži výhru. Mimoriadne možnosti sú nepríjemné, ale akonáhle sa dostanete k zemi, je ľahké ich ignorovať.

Kruh: Jednoduchosť použitia pre DreamHost

Logo SiteGround
Logo DreamHost

4

Rýchlosť a dostupnosť

Štvrté kolo je najobjektívnejšie, aké máme. Namiesto porovnania toho, čo sa nám páčilo a nepáčilo, môžeme porovnať výsledky. Testovali sme každú službu spustením webovej stránky s najvýhodnejším plánom a inštaláciou prázdnej kópie programu WordPress. Potom sme stránku prešli testom rýchlosti Pingdom a dopadom zaťaženia, aby sme získali výsledky. 

SiteGround

SiteGround je jedným z najrýchlejších webových hostiteľov, ktorých sme testovali. V našom teste Pingdom, ktorý meria rýchlosť jedného používateľa, dosiahol 96 zo 100 – porazil ho iba Pagely. Ako vidíte nižšie, naša rýchlosť načítania bola takmer tri sekundy, čo nie je to, čo by sme očakávali od stránok bez obsahu.. 

Siteground-review-speed-test

Z grafu môžeme zhromaždiť, že veľa času vyplynulo z rozlíšenia DNS, ktoré SiteGround nemá kontrolu nad. V tomto konkrétnom teste trvá dokončenie žiadosti o DNS dlho, čo by nemalo byť problémom pre väčšinu ľudí. 

Dôležitejšou metrikou je čas čakania – ako dlho prehliadač čakal na príjem údajov zo servera – ktorý bol veľmi nízky. Je to pravdepodobne vďaka niekoľkým vrstvám ukladania do vyrovnávacej pamäte servera SiteGround. 

Dopad zaťaženia predstavil viac výkonnosti SiteGround. Testovali sme stres server odoslaním 50 virtuálnych používateľov do piatich minút a server SiteGround ľahko vydržal tlak. Pokiaľ ide o čas odozvy, nedošlo k žiadnym významným zmenám a všetky žiadosti boli splnené. 

Siteground-review-loadimpact

Počas nášho pôsobenia v službe sme nezaznamenali žiadne prestoje. Ak sa však vyskytne nejaký prípad, SiteGround ťa pokryje. Na ochranu vašich stránok pred akýmkoľvek výpadkom existuje 99,9-percentná záruka dostupnosti. Ak by váš web niekedy klesol o viac ako 0,1 percenta mesačne, dostanete mesiac bezplatného hostenia. Navyše, za každý plný percentuálny bod pod 99 percent dostanete ďalší mesiac. 

Dreamhost

DreamHost mal dobré, aj keď nie pôsobivé výsledky. Pingdom bol slušný, DreamHost sa nastavil na 90 zo 100. Skutočná doba načítania bola nízka – menej ako jedna sekunda – ale to preto, že rozlíšenie DNS netrvalo dlho. Väčšina času načítania bola venovaná času čakania.

Dreamhost-review-speed-test

Vo všeobecnosti to znamená, že chýba medzipamäť na strane servera. Namiesto toho DreamHost vyhľadáva obsah v adresári a zobrazuje ho v čerstvom stave, namiesto toho, aby ho podával z vyrovnávacej pamäte. Niektoré drahšie plány majú zabudovanú vyrovnávaciu pamäť, ale testujeme webhostiteľov tak, ako sú nám odovzdané. Ak však budete postupovať podľa krokov v našom sprievodcovi zlepšením doby načítania webových stránok, výkonnosť DreamHost by sa mohla výrazne zlepšiť. 

Dopad zaťaženia nebol zlý, ale opäť sme videli lepšie. Hoci to nebolo také nekonzistentné ako GreenGeeks (prečítajte si našu recenziu GreenGeeks), DreamHost sa snažil udržať konzistentný čas odozvy ako SiteGround. To znamená, že splnil každú požiadavku, čo naznačuje, že na serveri je veľa zdrojov na zvládnutie mierneho zaťaženia. 

Dreamhost-review-load-vplyv

Čo sa týka dostupnosti, DreamHost má zaujímavú politiku. Na rozdiel od bežnej 99,9-percentnej záruky, DreamHost garantuje 100 percent. Záruka však nie je taká veľkorysá ako SiteGround. Za každú hodinu, keď je služba vypnutá, dostanete kredit na jeden deň hostenia. V nasledujúcom období hostenia je však limit 10 percent. To znamená, že DreamHost nepokrýva žiadne prestoje po troch hodinách mesačne.

Kolo štyri myšlienky

Pri správnej optimalizácii by DreamHost mohol fungovať rovnako dobre ako služba SiteGround. Vzhľadom na výkonnosť po vybalení sa však toto kolo stratí. SiteGround nielenže dosahuje okamžitú lepšiu výkonnosť, ale poskytuje aj štedrejšiu záruku vrátenia peňazí.

Kolo: Rýchlosť a doba prevádzkyschopnosti pre SiteGround

Logo SiteGround
Logo DreamHost

5

Bezpečnosť a súkromie

Naše posledné kolo sa zameriava na bezpečnosť a súkromie, ktoré je zvyčajne témou našich recenzií VPN. Aj keď sa nehovorí o vlastnostiach a rýchlosti webhostingu, súkromie a bezpečnosť sú tu rovnako dôležité ako kdekoľvek inde. V tomto kole sa pozrieme na to, do akej miery SiteGround a DreamHost chránia vaše informácie a stránky. 

SiteGround

SiteGround je vybavený bezpečnostnými prvkami, čo je prekvapujúce vzhľadom na jeho výkon v prvom kole. SiteGround automaticky chráni vaše stránky izolovaním jeho adresára, čím zaisťuje, že infikovaná stránka na vašom serveri neničí veľa. Potom ste chránení bránou firewall pre webové aplikácie, automatizovanými dennými zálohami, certifikátom SSL / TLS zdarma a anti-bot systémom AI-drive. 

Nie všetko je však zahrnuté zadarmo. Ako vidíte v porovnávaní SiteGround vs. InMotion, zaostalo to kvôli nedostatočnému skenovaniu škodlivého softvéru. K dispozícii je nástroj – SG Site Scanner -, ktorý bude denne kontrolovať zraniteľné miesta na vašom webe, ale pobeží vás tiež okolo 20 dolárov ročne.. 

Ochrana osobných údajov je slušná, ale videli sme lepšie. SiteGround neponúka bezplatné súkromie domény (prečítajte si našu recenziu služby WestHost pre službu, ktorá poskytuje), ktorá by chránila informácie o registrácii vašej domény pred údajmi.. 

Na druhej strane je politika ochrany osobných údajov vynikajúca. SiteGround hovorí, že „nebude … žiadnym spôsobom predávať, prenajímať, zdieľať alebo inak sprístupňovať informácie umožňujúce identifikáciu osôb na komerčné účely.“ To znamená, že tu nejde o nejasné praktiky značiek Endurance International Group (príklad si prečítajte na stránke Recenzie5).. 

Dreamhost

Pokiaľ ide o bezpečnosť a súkromie, je DreamHost v lige ako takej. Namiesto toho, aby ste požadovali zakúpenie dodatočnej ochrany, DreamHost obsahuje väčšinu toho, čo potrebujete zadarmo. To zahŕňa denné zálohy, bezplatný certifikát SSL / TLS a ModSecurity, čo je firewall webovej aplikácie pre servery Apache.. 

Chýba však skenovanie škodlivého softvéru. DreamHost ju ponúka vo forme DreamShield, ale to vám prinesie ďalšie 3 doláre mesačne. Na rozdiel od funkcie SiteGround prehľadáva iba vaše stránky týždenne. To znamená, že dodatočné náklady nie sú opodstatnené. DreamShield tiež vyčistí všetok malware, ktorý nájde, zatiaľ čo SG Site Scanner vás o tom jednoducho upozorní. 

Ochrana súkromia je miesto, kde DreamHost príde na svoje, zarobiť perfektné skóre v našej recenzii. Ochrana súkromia domény je zahrnutá zdarma pri každej zaregistrovanej doméne. Zásady ochrany osobných údajov sú nevýrazné a DreamHost odráža predstavu, že vaše údaje nepredá. Nemusíte si však prečítať dokument, aby ste videli, ako sa DreamHost venuje súkromiu. 

V roku 2017 požiadalo ministerstvo spravodlivosti USA (DOJ), aby DreamHost odovzdal informácie o webe, ktorý hostil: disruptj20.org. Skôr než tak urobil, Dreamhost bojoval až po najvyšší súd vo Washingtone D.C. DOJ si vyžiadal informácie o majiteľoch a približne 1,3 milióna IP adresách, ktoré navštívili túto stránku.

Kým spoločnosti DreamHost bolo stále nariadené odovzdať niektoré informácie, súd uznal, že vláda „nemá právo prezerať si informácie obsiahnuté na webových stránkach spoločnosti DreamHost“.

Kolo päť myšlienok

Pokiaľ ide o bezpečnostné funkcie, SiteGround a DreamHost sú vyrovnané. Všetko obsahuje bezplatný nástroj na skenovanie škodlivého softvéru, a to dokonca len pár dolárov za mesiac. 

Rozdiel v tomto kole spočíva v súkromí. SiteGround nie je zlé, pokiaľ ide o ochranu osobných údajov, najmä v porovnaní s väčšinou webových hostiteľov. DreamHost sa však skutočne vyznačuje jasným nasadením na ochranu používateľských údajov. 

Kolo: Miesto bezpečnosti a ochrany súkromia pre DreamHost

Logo SiteGround
Logo DreamHost

6

Záverečné myšlienky

Ako sme už povedali, víťazom bude služba, ktorá získa tri alebo viac bodov. Je tu však trochu chaotický. Najmä kolá a jedna tretina by mohla ísť do ktorejkoľvek služby, čo by zmenilo výsledok. Ak však bude všetko, víťazom je DreamHost, aj keď iba tenší okraj. 

víťaz: DreamHost

Ak však prehliadate naše recenzie, uvidíte, že DreamHost skutočne hodnotíme pod položkou SiteGround. Je však nižšia iba o najmenšie množstvo. V izolácii sme presvedčení, že DreamHost je vynikajúca voľba. Na rozdiel od zvyšku trhu webhostingov však SiteGround svieti viac. Bez ohľadu na to, ktorú službu si vyberiete, neurobíte to zle. 

Ktorá služba je podľa vás lepšia? Chystáte sa držať DreamHost alebo ísť s SiteGround? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map