Najlepší softvér pre riadenie projektov pre Mac v roku 2020

Existuje mnoho nástrojov, ktoré vám pomôžu zorganizovať sa, ale výber toho správneho nie je ľahká úloha. Majitelia počítačov Mac budú chcieť používať softvér, ktorý vyhovuje tejto platforme, a preto im pomôžeme nájsť najlepší softvér na správu projektov pre počítače Mac..


Odporúčame niektoré z našich obľúbených tipov pre platformu, pričom našim najlepším výberom je Asana.

Nižšie nájdete niekoľko poskytovateľov, ktorí odvádzajú skvelú prácu v operačnom systéme Apple, ale skôr ako sa k tomu dostaneme, pozrime sa na naše kritériá.

Najlepší softvér pre riadenie projektov pre Mac 2020

Čo robí softvér pre riadenie projektov najlepším pre Mac

Mac sú dobre navrhnuté a robustné, s atraktívnym a ľahko použiteľným softvérom. Budeme uprednostňovať platformy, ktoré to odzrkadľujú. Výhodou bude aj rozhranie, ktoré uľahčuje prístup ku kľúčovým funkciám. 

Počítače Mac majú tiež vynikajúcu podporu, takže budeme hľadať platformy, ktoré ponúkajú pomoc rýchlo. Budeme tiež chcieť nájsť spôsob, ako sa do softvéru ľahšie dostať. Sprievodca je ľahko použiteľný a nenecháva používateľov visieť uprostred nich.

Plus, ktoré vám pomôžu začať. Zameriame sa na to, ako dobre fungujú nástroje, a venujeme menšiu pozornosť funkciám, ktoré si vyžadujú nastavenie, napríklad rozšírenia..

Mať vyhradenú aplikáciu pre MacOS je plus, ale nie je nevyhnutný, pretože väčšina softvéru na riadenie projektov funguje v prehliadači dobre. Preveríme si však aplikácie makier našich nástrojov a zistíme, či ponúkajú výhody oproti svojim ekvivalentom v prehliadači.

Naším najvyšším výberom pre majiteľov počítačov Mac je Asana, a to najmä kvôli svojmu dizajnu, ľahkému použitiu a dobrému výberu funkcií. Pozrime sa na to teraz.

Najlepšie softvér pre riadenie projektov pre Mac: Asana

Vďaka veselému a užívateľsky prívetivému dizajnu, ktorý sa nachádza na vrchole výkonnej platformy, je Asana skvelou voľbou pre majiteľov počítačov Mac.

Dizajn Asany okrem toho, že je vizuálne príťažlivý, uľahčuje prácu. Vždy je jasné, čo robiť ďalej a tlačidlá a ovládacie prvky sú usporiadané správne. K dispozícii je tiež dobrý výber návodov a pomocných materiálov. Príručka pre začiatočníkov Asany sa oplatí skontrolovať, či ste v softvéri nováčikom.

Ak potrebujete získať priamu podporu, máte možnosti. Asana na nás odpovedala do siedmich hodín, keď sme jej položili otázku. To nie je zlé, ale pre platformu s rýchlejšou, devätnásťminútovou dobou odozvy si prečítajte našu recenziu zo skupiny Taskworld.

Asan-oslava

Asana odmeňuje lekárov vzrušujúcimi animáciami. Kreslené zvieratá lietajú po obrazovke, keď dokončujete úlohy. Je tu narwhal, jednorožec a ružová vec, ktorú sme ešte celkom neidentifikovali. Možno to dokážete zistiť.

Táto služba má bezplatný plán, ktorý vám umožňuje vytvárať viac projektov a používať jej základné vlastnosti, ako sú zoznam a zobrazenia kanban. Ak sa rozhodnete pre inováciu, náklady začínajú 9,99 dolárov na používateľa mesačne. Platené plány zahŕňajú riadenie závislosti a zobrazenie Ganttovho časového prehľadu. Prečítajte si náš článok o tom, ako používať článok Ganttovho diagramu.

Asana integrácie

Asana sa dobre integruje s inými platformami. Môžete importovať zo súborov .csv, aby ste mohli začať pomocou existujúcej tabuľky. Využíva službu Zapier na zdieľanie údajov s mnohými aplikáciami vrátane Trello, o ktorých sa zmienime nižšie. Môžete si prečítať, ako porovnávajú Trello a Asana v našej funkcii Trello vs. Asana.

Asana má výber šablón. Sú celkom jednoduché, ale na začiatku vám pomôžu. Každá z nich obsahuje štartovaciu úlohu s textom, ktorý vysvetľuje, ako ich používať.

Existujú mobilné aplikácie, ak chcete používať Asanu na cestách. Nemá špeciálnu aplikáciu pre MacOS, ale v prehliadači funguje dobre. Ak sa pokúšate vybrať alternatívny prehliadač pre systém MacOS, prečítajte si jednu z našich možností prehliadača Google Chrome.

Asana je zábavná, použiteľná a užitočná. Je tiež zadarmo, ak nepotrebujete jeho pokročilejšie funkcie. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii Asana.

Trelly

Trello je ľahko použiteľný nástroj založený na kanbane. Mnoho platforiem projektového riadenia obsahuje dosku kanban, ale Trello je okolo nej. Jeho zameraný prístup je vynikajúci, ak chcete niečo jednoduché, čo môže každý použiť.

Jeho základným pracovným postupom je vytváranie kariet, ktoré predstavujú úlohy. Tieto karty potiahnete medzi stĺpcami a označíte ich stav. Stĺpce môžu byť „robiť“, „robiť“ a „robiť“, alebo by ste mohli ísť ďalej a prinútiť ich, aby reprezentovali čokoľvek iné, napríklad ľudí alebo výrobné fázy..

Špeciálna aplikácia systému MacOS spoločnosti Trello je dobre vyrobená a funguje rovnako ako verzia prehliadača. Ak ste zvedaví, či môžete dôverovať aplikácii založenej na prehľadávači s vašimi údajmi, pozrite si nášho sprievodcu anonymným prehliadaním, kde nájdete pomoc..

Bezplatná ponuka spoločnosti Trello je jednou z najlepších a zaujíma miesto v našom zozname najlepších softvérových produktov na riadenie projektov zadarmo. Jeho základné funkcie nestojí nič, ale existujú platené plány, ktoré vám poskytujú ďalšie kozmetické funkcie, ako napríklad viac emodži a vlastné nálepky.

Trello vám dáva veľa priestoru na zmenu jeho vzhľadu. Okrem nálepiek, ktoré sme práve spomenuli, si môžete vybrať pozadie zo širokého výberu z nich alebo nahrať vlastné na platené plány.

Cena Trello

Ak sa zaregistrujete pre svoju platenú verziu, pre tímy to bude stáť 9,99 dolárov za používateľa alebo mesačne pre jednotlivcov, ktorí chcú iba kozmetické vylepšenia, 5 dolárov za mesiac..

Mnoho spoločností používa spoločnosť Trello na prezentáciu informácií verejnosti alebo svojim zákazníkom. Vlastné pozadie je skvelé, ak chcete, aby to vyzeralo dobre. Ľudia ho používajú na najrôznejšie veci, vrátane jedál v reštauráciách a plánov sedenia udalostí. Mnoho ďalších príkladov nájdete na stránke Trellovej inšpirácie.

Trelly-sluha

Má veľa rozšírení, ak chcete ísť ďalej, ako v predvolenom nastavení. Doplnok „butler“ vám umožňuje vytvárať tlačidlá, ktoré automaticky vykonávajú bežné úlohy. To vám môže ušetriť veľa času, ak ho nastavíte správne.

Trello je ľahké začať a nič nestojí, takže je to vynikajúca voľba pre prvý nástroj riadenia projektu. Jedinou nevýhodou je, že je to základné, ale stále s tým môžete urobiť veľa. Prečítajte si viac v našej recenzii Trello. Príručka pre začiatočníkov nášho Trella sa tiež oplatí vyskúšať.

ClickUp

ClickUp má výrazný, výrazný dizajn s tmavošedou farebnou schémou, ktorá je doplnená inou farbou, ktorú môžete upraviť v preferenciách.

Jeho tri základné pohľady sú zoznam, tabuľka a čas. Má zobrazenie v rámčeku, ktoré vám umožňuje rozdeliť obrazovku podľa toho, čo robia rôzni ľudia. K dispozícii je tiež Ganttov diagram, ktorý ukazuje, ako sa všetko zmestí dohromady.

Je ľahké vytvárať projekty a pridávať k nim úlohy. Každá úloha môže mať svoj vlastný kontrolný zoznam podúloh a môžete tiež vytvárať závislosti. Existuje mnoho šablón rozdelených do viac ako 20 kategórií, takže začiatok nemôže byť jednoduchší.

Prostredníctvom jeho integrácie môžete zdieľať údaje s inými platformami. Ako pri mnohých nástrojoch, môžete integráciu Zapier použiť na prepojenie s viac ako 1 000 ďalšími aplikáciami.

ClickUp obsahuje aplikáciu na vytváranie poznámok, ktorá je užitočná na písanie malých pripomienok a úloh. Ak sa vám táto funkcia páči, prečítajte si v našom článku o najlepších aplikáciách na vytváranie poznámok ďalšie možnosti.

Aplikáciu ClickUp si musíte stiahnuť z jej webových stránok. Nie je v obchode s aplikáciami. Je to v podstate to isté ako verzia prehliadača, s možno niekoľkými animáciami. Je to elegantná aplikácia, ktorá dobre zapadá do systému MacOS.

Kliknite na položku Zabezpečenie

ClickUp má silné zabezpečenie a umožňuje vám používať dvojfaktorové overenie, o ktorom sa môžete dozvedieť v našom článku o dvojfaktorovom overovaní. Je tiež v súlade s EU-U.S. rámec ochrany súkromia a všeobecné nariadenie o ochrane údajov.

Program ClickUp má vynikajúci bezplatný program a jeho platené plány začínajú na 5 $ na používateľa mesačne. Je to lacné a zahŕňa neobmedzené úložisko.

clickup-support

Ak uviaznete, má veľkú databázu znalostí. Nachádza sa tu viac ako 200 článkov a približne 100 videí na kanále YouTube ClickUp. Ak sa chcete priamo spojiť, máte k dispozícii telefonickú podporu, kontaktný formulár a priamy rozhovor. 

Pri odosielaní otázok sme našli niekoľko drobných chýb. Trvalo 15 hodín, kým sme odpovedali na jeden z našich dopytov, a deň a pol na druhý, čo nie je zlé, ale nie je to najrýchlejšie, čo sme videli. Wrike a Basecamp sú najrýchlejšie. Ak si ceníte rýchlu podporu, porovnajte ich v našom článku Wrike vs. Basecamp.

ClickUp je pekný, funkčný a ľahko použiteľný. Je tiež lacný a má bezplatný plán, vďaka čomu je skvelou voľbou pre majiteľov počítačov Mac a všetkých ostatných. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii ClickUp.

Wrike

Spoločnosť Wrike sa viac zameriava na podnikanie ako väčšina nástrojov v tomto zozname. Je to úhľadný, vysokokvalitný softvér, ktorý môže vášmu tímu veľa priniesť. V našom článku Wrike vs. Asana môžete vidieť, ako sa porovnáva s uvoľnenejším nástrojom.

wrike-activity-správy

Rovnako ako u väčšiny nástrojov tu môžete vytvárať úlohy, rozdeliť ich na podúlohy a vytvárať medzi nimi vzťahy. Správa závislostí vám umožňuje zistiť potenciálne oneskorenia vo vašom projekte a konať, aby sa problémy vyriešili skôr, ako sa vyskytnú.

Wrike má veľa názorov na prácu. Okrem zoznamu, tabúľ a tabuliek má aj Ganttov diagram, analýzu, prúd a časový harmonogram. Jeho zobrazenie kanban používa pevné stĺpce, ktoré nemôžete premenovať, ale inak to funguje dobre.

S bezplatným účtom získate 2 GB úložného priestoru, ktorý sa podľa plánu spoločnosti Wrike zvýši na 100 GB. Ak potrebujete viac, prečítajte si náš najlepší článok o úložisku v cloude.

Spoločnosť Wrike má silný výber šablón, ktoré sa oplatí prezrieť. Sú zoskupené do kategórií a aj keď ich neplánujete používať, môžu vám poskytnúť niekoľko nápadov, ako používať Wrike. Táto služba sa tiež dobre integruje s niekoľkými ďalšími platformami vrátane Adobe Creative Cloud.

Nesprávny plán

Wrike má bezplatný plán, ktorý môžu využívať tímy až pre päť ľudí. Okrem toho začína na 9,80 dolárov na používateľa za mesiac, čo je dobrá hodnota za to, čo ponúka.

Má vynikajúcu bezpečnosť, má dvojfaktorové overenie a mnoho pokročilých funkcií, ako napríklad heslo a riadenie prístupu do siete. Tie pomôžu vášmu tímu vyhnúť sa počítačovej kriminalite.

Podpora spoločnosti Wrike je vynikajúca a poskytuje nám najrýchlejšiu spoločnú odpoveď na naše otázky, ktoré sme videli v kategórii projektového riadenia. To je dobré, pretože Wrike má viac učebných kriviek ako mnoho nástrojov v tomto zozname.

Jeho aplikácia pre MacOS si našla trochu poľovania. Museli sme sa prihlásiť do verzie prehliadača a pozrieť sa do adresára aplikácie. Po nastavení sme zistili, že je takmer identická s verziou prehliadača. Spoločnosť Wrike má tiež mobilné aplikácie, ak ich chcete používať na cestách. 

Wrike je vysoko kvalitný nástroj a napriek tomu, že je zložitejší ako niektorí jeho konkurenti, odporúčame ho každému, kto má vážne problémy s riadením projektu. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii Wrike.

monday.com

monday.com je náš celkový obľúbený nástroj na riadenie projektov tu na Cloudwards.net. Začalo to na prvom mieste v našom kole toho najlepšieho softvéru pre riadenie projektov.

Pondelok-board

Jeho rozhranie je jedným z najlepších a poskytuje vám malé rady a ukážky toho, čo všetko robí. Ak sa chcete učiť robením a experimentovaním, uľahčuje to.

Registrácia je jednoduchá. Stačí zadať e-mailovú adresu a skopírovať šesťciferný kód späť do aplikácie a začať. Potom vás prevedie rýchly sprievodca nastavením.

monday.com nemá podúlohy alebo závislosti, ale poskytuje vám obrovskú kontrolu nad štruktúrou vašej úlohy. Väčšina nástrojov na správu projektov vám umožňuje vytvárať úlohy, ktoré zahŕňajú pevnú množinu údajov, ale do obsahu svojho srdca môžete pridať polia pomocou stránky monday.com.. 

Nie je to jediný nástroj, ktorý vám to umožní urobiť, ale ponúka najlepšiu kombináciu použiteľnosti a sily, ktorú sme pri tom videli..

monday.com Šablóny

Existuje tiež veľa šablón, ktoré môžete začať používať, a monday.com vám pri výbere poskytuje veľa pokynov. Je to užitočné, pretože v niektorých nástrojoch je možné urobiť určité odhady. monday.com zobrazuje viac podrobností o tom, čo dostávate.

Jeho klient pre stolné počítače nás prekvapil tým, že bol ohodnotený na 12 pre vulgárnosť a hrubý humor. Nič z toho sme nenašli, boli sme prekvapení, keď sme videli niekoľko chýb rozhrania. Úvodný sprievodca mal problémy so zvislým posúvaním, čo znamená, že v hornej časti obrazovky sme nevideli inštruktážny text. Potom, čo sme zadali naše údaje, uviazli.

Zdá sa, že monday.com má v poslednej dobe nejaké problémy s infraštruktúrou, čo spôsobuje prerušenie služieb, takže dúfajme, že to bude čoskoro vyriešené. V každom prípade odporúčame, aby sa majitelia počítačov Mac držali verzie prehliadača.

monday.com začína tímom piatich používateľov mesačne na 25 dolárov a ak si chcete vyskúšať, má 14-dennú skúšobnú verziu.

Prečítajte si o tom viac v našej monday.com recenzii. Ak chcete vidieť, ako sa formuje oproti iným platformám, prečítajte si naše porovnania monday.com vs Asana a monday.com vs. Wrike.

Ďalšie možnosti

Existuje veľa možností pre softvér pre riadenie projektov pre počítače Mac. Tu je niekoľko ďalších platforiem, ktoré stoja za vyskúšanie.

Airtable

Aplikácia MacOS spoločnosti Airtable je inteligentná a ústretová s kvalitným pocitom. V skutočnosti je to lepšie používať ako verzia prehliadača.

Okrem toho ponúka rovnakú funkčnosť, ktorá obsahuje veľa šablón, s ktorými môžete začať. Môžete si tiež vytvoriť vlastné šablóny, aby ste ušetrili prácu na viacerých projektoch.

airtable bloky

Vynikajúce „bloky“ spoločnosti Airtable vám umožňujú pridať do svojich projektov pokročilé funkcie. Môžu automatizovať veci ako rozpoznávanie a preklad obrázkov a majú obrovský potenciál urobiť prácu za vás.

Airtable má bezplatný program a jeho platené plány začínajú na 10 USD na používateľa mesačne. Prečítajte si viac v našej recenzii Airtable.

Základný tábor

Basecamp má priateľský a atraktívny dizajn, ktorý osloví majiteľov počítačov Mac. Našli sme niekoľko nedostatkov s jeho rozhraním v našom preskúmaní Basecampu, ale od posledného preskúmania sa zlepšilo.

Basecamp-boost

Basecamp odvádza skvelú prácu pri predstavovaní vás. Sprievodcovia vyskakovacími oknami zavádzajú jeho vlastnosti a ľudský dotyk osloví majiteľov počítačov Mac.

Jeho aplikácia pre MacOS, ktorú si môžete stiahnuť z jej webovej stránky, je obzvlášť dobrá, s peknými animáciami, ktoré dopĺňajú jej základné vlastnosti. Je to jeden z mála nástrojov, kde sa vo verzii prehliadača vylepšuje aplikácia pre MacOS.

Vďaka svojim silným možnostiam tímovej komunikácie a plochému cenovému plánu je Basecamp skvelou voľbou pre tímy, ktoré chcú mať všetko na jednom mieste. Ako bonus je zadarmo pre pedagógov.

LeanKit

Majitelia počítačov Mac, ktorí si vybrali svoju platformu, aby predviedli jej elegantný vzhľad, by teraz mali odvrátiť svoj pohľad. LeanKit bol zasiahnutý do tváre škaredou paličkou. Tí menej znepokojení povrchným by však mali vyzerať bližšie.

leankit-KANBAN

LeanKit, ako už názov napovedá, sa zameriava na princípy štíhlej správy. Je založená na doske Kanban, ale je rozdelená do oblastí pre rôznych ľudí alebo tímy. Poskytuje prehľad celého vášho projektu a zároveň umožňuje manažérom zamerať sa na svoju vlastnú časť a jednotlivcom zamerať sa na svoje vlastné úlohy.

Napriek tomu, že je LeanKit neatraktívny, je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa zameriavajú na to, aby sa veci dosiahli. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii LeanKit.

Záverečné myšlienky

Manažment projektu znie nudne a nudne, ale existuje veľa ľahko použiteľného softvéru, ktorý vám pomôže zorganizovať sa. Nie je to len pre podnikanie. Nástroje na správu projektov vám môžu pomôcť zorganizovať domáce úlohy, váš športový tím alebo akýkoľvek kreatívny projekt, ktorý máte na cestách.

Všetko, čo sme tu preskúmali, má bezplatnú skúšobnú verziu, takže na začatie nemusíte platiť nič. Všetky tieto nástroje majú čo ponúknuť a stojí za to preskúmať, či vám vyhovuje.

Ak ste sa pokúsili použiť niektorú z týchto platforiem na počítačoch Mac, dajte nám vedieť, ako sa vám darilo a zdieľajte akýkoľvek softvér na správu projektov, ktorý odporučíte, v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map