Najlepší poskytovatelia webhostingu do roku 2020: cenovo dostupný, rýchly a ľahko použiteľný

Vitajte v príručke Cloudwards.net pre najlepších poskytovateľov webhostingu. V priebehu nasledujúcich približne 5 000 slov vás prevedieme hustým a často mätúcim svetom webhostingu a počas cesty dávame naše najlepšie tipy v konkrétnych kategóriách..


Budeme tiež definovať, čo je webhosting, odpovedať na často kladené otázky a hovoriť o tom, prečo je bezplatný webhosting všeobecne zlý nápad.

Tu je návod, ako to pôjde: po zistení toho, čo je webhosting, prechádzate radom kategórií, ktoré zodpovedajú tým, ktoré sme použili pri zostavovaní recenzií webhostingu. V každej kategórii poskytneme tri najlepšie výbery spolu s niekoľkými dôvodmi, ktoré sa nám páčia konkrétneho poskytovateľa. Nakoniec poskytneme celkovo našu najlepšiu webhostingovú službu.

Výber tohto poskytovateľa je však zložitý, pretože webový hostiteľ, s ktorým idete, závisí takmer výlučne od účelu vašich webových stránok. Hostinger je pre nás jasnou voľbou, pretože ponúka lacný, vysokovýkonný hosting s ľahko použiteľným rozhraním a vynikajúcou podporou. Ak však vaše webové stránky majú osobitné potreby, možno budete chcieť ísť s inou možnosťou.

Čo je to webhosting?

Predtým, ako sa zapojíte do najlepších webových hostiteľov, je dôležité pochopiť, čo je webový hosting. Po pripojení na webovú stránku počítač odošle žiadosti o určité súbory z tejto webovej stránky. Tieto súbory sa prenesú do vášho počítača, interpretujú ich prehliadač a prípadne sa premenia na obrázok, ktorý vidíte na monitore.

Aby však mohol prehliadač tieto súbory nájsť a preniesť, musí mať server, na ktorý sa môže pripojiť. Webhosting je služba ukladania a poskytovania súborov vašich webových stránok a weboví hostitelia dosahujú toho, že prevádzkou dátových centier naplnených servermi šitými na mieru tejto úlohe.

Je to dôležité rozlišovať, najmä ak ste vo svete webhostingu nováčikom. Zachytenie v obručiach registrácií domén, záznamov DNS a WordPress môže byť veľa. Je dôležité si uvedomiť, že najmä webhosting sa týka ukladania a poskytovania vašich webových stránok.  

Ak sa chcete dozvedieť viac o špecifikách, povedzme, WordPress a DNS záznamov, prečítajte si nášho stredného sprievodcu používaním WordPress a nášho sprievodcu, čo sú DNS záznamy..

Web Hosting vs. Tvorca webových stránok

Jedným z hlavných zmätkov, ktoré prichádzajú pre nováčikov v oblasti webhostingu, je rozdiel medzi webhostingom a tvorcom webových stránok. HostGator je webhosting, zatiaľ čo SquareSpace je tvorca webových stránok. HostGator má však aj tvorcu webových stránok, takže nie je ťažké zistiť, prečo dochádza k zámene (prečítajte si našu recenziu hostgátora a recenziu SquareSpace).

Ako je uvedené v našej definícii vyššie, webhosting je služba ukladania a poskytovania súborov vašich webových stránok. Tvorca webových stránok je na druhej strane jednoducho nástrojom na vytváranie webových stránok. Webhosting je exkluzívna služba, ktorá môže zahŕňať tvorcu webových stránok, ale väčšina tvorcov webových stránok zahŕňa hosting.

Veľa webových hostiteľov zahŕňa svojho vlastného tvorcu webových stránok, ako je GoDaddy’s GoCentral a 1&1 Tvorca webových stránok (prečítajte si naše hodnotenie GoDaddy GoCentral a 1&1 recenzia nástroja na tvorbu webových stránok). Z toho vyplýva, že zahrnutí tvorcovia webových stránok sú vo všeobecnosti menej pôsobiví ako povedzme, náš najlepší výber, Wix, ale sú stále k dispozícii, ak si kúpite hostingový balík s niektorými poskytovateľmi (prečítajte si našu recenziu Wix).

Ak ste sa v tomto sprievodcovi zmätili v súvislosti s webhostingom, názvami domén a WordPress a chceli by ste si dať do osobného portfólia alebo blogu, webhosting nestojí za problémy. V prípade niektorých aplikácií sú tvorcovia webových stránok vynikajúcimi službami, pretože svoj web môžete rýchlo vytvárať a spúšťať s minimálnymi znalosťami.

Webhosting zadarmo

Teraz, keď pochopíte, čo je webhosting a čo sú tvorcovia webových stránok, možno hľadáte bezplatné možnosti, najmä ak ste si všimli staviteľa webových stránok zdarma, ako je Jimdo (prečítajte si našu recenziu Jimdo). Tvorcovia webových stránok zdarma sú skvelými možnosťami, najmä ak dobre používate zahrnutú subdoménu, ale vyzývame vás, aby ste obísť bezplatný webhosting..

Tu na stránkach Cloudwards.net sa zvyčajne nehovoríme o tom, čo máte robiť. V tomto prípade, podobne ako v našom najlepšom bezplatnom sprievodcovi VPN, však musíme odporúčať bezplatný webhosting. Medzi populárne bezplatné webové hostiteľa patria InfinityFree, 000Webhost a Byethost, a preto ich v našich hodnoteniach webhostingu nenájdete..

Je to preto, že nie sú k ničomu, aj keď platíte. Aj keď sa pri bezplatnej možnosti očakáva zníženie výkonu, dôsledky uloženia niekoľkých dolárov, takmer vo všetkých prípadoch, sú priveľa. Okrem toho, že máte pomalšiu rýchlosť, by ste sa mali nechať na vlastných zariadeniach, ak by sa niečo pokazilo.

Navyše by ste mohli ohroziť seba aj svojich návštevníkov. Ako je vysvetlené, webhosting je proces ukladania a poskytovania vašich súborov, preto nie je neprimerané predstaviť si scenár, keď sa spolu s údajmi na vašom webe odovzdá niečo nebezpečné. Servery sú často menej zabezpečené pred externými hrozbami.

Nehovoríme, že sa to stane určite, ale existuje oveľa väčšia pravdepodobnosť, že sa tak stane. Web hosting stojí peniaze a zadarmo nie je nikdy zadarmo, takže je najlepšie vyhnúť sa webovým hostiteľom zadarmo. Zakúpením programu s renomovaným hostiteľom zvyšujete svoje šance na spustenie bezpečného, ​​rýchleho a funkčného webu.

Najlepší poskytovatelia webhostingu do roku 2020

 1. Hostinger – celkovo najlepšie
 2. Siteground – Najlepšie vlastnosti
 3. Hosting A2
 4. Dreamhost
 5. Kinsta – najlepšie pre WordPress
 6. WebHostingBuzz
 7. WestHost
 8. MDDHosting

S niektorými zásadami webhostingu, ktoré už nie sú v poriadku, je čas nahlásiť sa našim najlepším poskytovateľom webhostingu. V každej z kategórií vám poskytneme tri odporúčania, ktoré zodpovedajú kritériám v našich recenziách. Vo svete webhostingu je však veľa vzájomných rozhovorov, takže výber poskytovateľov nie je taký jednoduchý.

Pretože spoločnosti ako Endurance International Group vlastnia viac značiek webhostingu, ktoré sú do značnej miery rovnaké, do jednej kategórie nezahrneme dvoch takmer identických poskytovateľov. Napríklad Hostinger a Hosting24 sú v podstate rovnaké služby, takže do každej sekcie zahrneme iba jednu.

Jedinou výnimkou by bolo, keby existovali dostatočné rozdiely na to, aby boli dvaja poskytovatelia pod jednou strechou. Napríklad HostGator a Bluehost sú vlastníctvom spoločnosti EIG a zdieľajú mnoho podobností, sú však dosť rozdiely v aspektoch služieb, aby sa mohli potenciálne zobraziť v rovnakom kole..

Vlastnosti

Pre veľa webhostingov funkcie robia rozdiel. Nie je ťažké nájsť cenovo dostupný a rýchly hosting, takže funkcie sú často rozhodujúcim faktorom. Nie je prekvapením, že hostitelia webu, ktorých odporúčame ako prvé, sú vysoko hodnotení, pokiaľ ide o funkcie.

Je však ťažké stanoviť prísne kritériá. Napriek tomu, že hľadáme základné prvky, ako napríklad tvorca webových stránok a denné zálohy, vždy sú vítané ďalšie funkcie. Z tohto dôvodu je potrebné zvážiť celý zoznam funkcií – vrátane všetkého, čo má a čo nemusí – čo sme urobili pri výbere.

SiteGround

Funkcia SiteGround má toľko funkcií, že ani naša úplná kontrola funkcie SiteGround ich nemôže pokryť všetky. V tomto prehľade sme dali 95 zo 100, pokiaľ ide o funkcie, a to z dobrého dôvodu. Každý plán obsahuje prístup k tvorcovi webových stránok Weebly, ktorý, ako môžete prečítať v našej recenzii Weebly, je jedným z najlepších tvorcov webových stránok.

SiteGround-Slider1

Zohľadňujú sa aj ďalšie náležitosti. Každý plán obsahuje automatizované denné zálohy, ktoré zabezpečujú, že žiadna práca nebude stratená v súvislosti s počítačovou kriminalitou alebo niekoľkými zmeškanými stlačeniami kláves. Navyše získate certifikát SSL / TLS a integráciu Cloudflare (viac informácií nájdete v našej príručke Cloudflare)..  

To znamená, že pre používateľov systému WordPress sa zachovávajú najlepšie funkcie. Stále dostanete vyššie uvedené funkcie, ale získate aj programovanie WordPress, spravované aktualizácie programu WordPress a špecializované opakovania podpory WordPress. Aj keď to nie je prekvapujúce pre drahé spravované webové hostiteľov WordPress, skutočnosť, že SiteGround je tak lacný, ho robí žiarivým.

Hostinger

Hostinger – a jeho sesterská spoločnosť, Hosting24 – je lacný, ale napriek tomu má veľa funkcií. Sú zahrnuté základné informácie vrátane denných záloh, nástroja na tvorbu webových stránok a doživotného certifikátu SSL / TLS. To znamená, že za scénami sa odohráva niekoľko nezvyčajných funkcií.

Hostinger-Slider2

Tieto funkcie sú na serveri, aj keď ich neuvidíte, pomôžu načítať váš web tak rýchlo, ako to bude možné. Namiesto serverov Apache používa Hostinger LiteSpeed, čo je alternatíva Apache. Používa rovnakú štruktúru ako Apache, ktorá vám umožňuje prístup k funkciám, ako je ModSecurity, ale znížila sa réžia.

Menej režijné náklady znamenajú rýchlejšie načítanie na zdieľaných serveroch, o čom je Hostinger. V časoch načítania pomáha aj úplné ukladanie jednotiek SSD. Disky SSD neobsahujú rotujúce disky. Namiesto toho používajú pamäť Flash na ukladanie údajov, čo nielen umožňuje rýchlejšiu načítavanie a zapisovanie údajov, ale je menej náchylné na zlyhanie. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Hostinger.

Hosting A2

Podobne ako služba SiteGround, aj pri hostovaní služby A2 Hosting by bolo potrebné hovoriť o všetkých jej vlastnostiach niekoľko tisíc slov. Všetko je prítomné, keď sa rozoberajú náležitosti. Získate zálohy, certifikát SSL / TLS a nástroj na tvorbu webových stránok. Tvorca webových stránok je menej pôsobivý, pretože rovnako ako nápadne umožňuje iba jednostránkový dizajn, ale možnosť existuje (prečítajte si našu prekvapivo recenziu).

a2-client-area

To znamená, že nezvyčajné vlastnosti to nahradia. Niektoré z plánov A2 Hosting prichádzajú s funkciou „turbo“, ktorá sa môže pochváliť rýchlosťou až 20-krát rýchlejšou. Tým sa to rozširuje, ale prechod na turbo službu pomôže vášmu webu načítať rýchlejšie. Na serveri A2 Hosting sa na serveri nachádza menej používateľov, ako aj na jeho vyrovnávacej pamäti turbo, čo znamená, že vaše webové stránky budú rýchlejšie a konzistentnejšie.

Funkcie WordPress sú tiež vynikajúce. Dostanete nejakú verziu Jetpack – o ktorej sa môžete dozvedieť v našej príručke pre začiatočníkov k používaniu WordPress – so svojím plánom, ktorý zahŕňa aj analýzu webových stránok, zálohy a ďalšie. Viac informácií o tomto a ďalších funkciách hostenia A2 nájdete v našej recenzii hostenia A2.

stanovenie ceny

Web hosting je normalizovaný, pokiaľ ide o cenu, aspoň na povrchu. Keď sa pozriete na produktové stránky, malo by sa vám odpustiť, že ste si mysleli, že väčšina webových hostiteľov stojí približne rovnako, ale podrobnosti sú, bohužiaľ, špinavejšie. Vďaka viacročným zmluvám, zvláštnym zľavovým schémam a klamlivým stránkam produktov je tvorba cien zložitejšia ako pri iných online službách.

V tejto časti sa nezaoberáme iba cenou, ale aj trvaním zmluvy, viacročnými zľavami a čo je najdôležitejšie, ak prebieha klamlivé oceňovanie. Ak chcete vidieť posledný uvedený v akcii, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Arvixe.

Hosting24

Hosting24 – a hostinger, na to príde – vitríny, ktoré vám môžu ponúknuť viacročné zľavy pri zachovaní mesačných možností. Môžete si kúpiť takmer ľubovoľné trvanie, krátke ako mesiac alebo štyri roky. Aj keď ste za prácu s viacročným plánom odmenení, za zakúpenie mesačného plánu nie ste potrestaní.

Cena za mesiac je rovnaká v rámci plánov, takže napríklad prémiový webhosting bude vždy stáť 11,95 USD mesačne. To znamená, že čím dlhšie kupujete, tým vyššia je zľava, ktorú dostanete v pôvodnom období. Aj keď je bežné pre väčšinu webových hostiteľov, Hosting24 poskytuje výraznejšiu zľavu ako väčšina.

Napríklad najdrahšie zdieľané náklady na balík za štyri roky sú pod 40 dolárov, čo je v Bluehostingu zhruba polovica, ako jediný rok (prečítajte si našu recenziu Bluehost). Navyše môžete platiť ľubovoľným spôsobom, vrátane rôznych kryptomien, napríklad bitcoínov. Viac sa dozviete v našej recenzii Hosting24.

Dreamhost

DreamHost má veľa pravdy, pokiaľ ide o funkcie, rýchlosť, bezpečnosť a ďalšie, ale vlákno, ktoré prechádza touto službou, je transparentnosť, ktorá je dôležitá pri stanovovaní cien. DreamHost nie je len lacný, ale je tiež jasné, čo budete platiť, čo znamená, že neexistujú žiadne prekvapenia, pokiaľ ide o pokladňu..

Na každej stránke produktu môžete vybrať trvanie, ktoré vás zaujíma, a zobraziť aktualizáciu ceny v reálnom čase. Zdá sa, že je taký malý rozdiel, najmä v porovnaní s našimi recenziami VPN, ale schopnosť upravovať ceny bez zaviazania sa na stránku pokladnice je obrovská. Viete, čo platíte od začiatku do konca.

Bolo by to skvelé, aj keby DreamHost bola rovnaká cena ako zvyšok trhu, ale je lacnejšia. Vynechaním funkcií, ako je napríklad bezplatná doména v rámci mesačných plánov, je DreamHost schopný znížiť svoje sadzby o niekoľko dolárov lacnejšie ako zvyšok trhu. V našej recenzii DreamHost sa môžete dozvedieť viac o cenách, ako aj o všetkom, čo ponúka DreamHost.

1&1 IONOS

1&1 IONOS má problémy – podpora by mohla využívať prácu a bezpečnostné prvky nechávajú niečo, čo je potrebné, ale jej nedávny facelift urobil zázraky pre túto službu. Zahŕňa to cenu, ktorá je rovnako ako DreamHost nielen nízka, ale aj jasná. To znamená, že sa radí pod DreamHost, pretože cenu nemôžete upraviť na každej stránke produktu.

Aj tak, 1&1 IONOS zobrazuje cenu, ktorú pôvodne zaplatíte, ako aj to, čo zaplatíte pri obnovení. Namiesto toho, aby konali ako predaj, 1&1 je zrejmé, že platíte propagačnú sadzbu. Napríklad program Essential WordPress hovorí, že za prvých 12 mesiacov zaplatíte 1 dolár mesačne, potom 9 dolárov mesačne po.

Cena je tiež veľmi nízka. Napríklad základný zdieľaný plán je iba 4 USD mesačne a nevyžaduje zmluvu. To znamená, že si môžete kúpiť toľko alebo málo času, koľko chcete, bez obáv z vyššej ceny v krátkom čase. Viac informácií o cene a nových funkciách nájdete v našom 1&1 recenzia IONOS.

Jednoduchosť použitia

Jednoduché použitie je zaujímavá kategória, pretože rozsah je obmedzený na webhostingu. Namiesto toho, aby sme hovorili o programe WordPress alebo o nástroji na tvorbu webových stránok, zameriame sa na to, aké jednoduché je, aby si ho hostiteľ hostil pri zriaďovaní účtu, správe svojich služieb a zmene funkcií na vašom webe..

Začína to pri pokladni, ktorá je bodom sporu pre väčšinu webových hostiteľov. V tomto kole sme hľadali poskytovateľov, ktorí uľahčili prístup k pokladni na informačný panel. cPanel je plus, pretože je to jeden z najlepších spôsobov, ako spravovať vaše webové stránky, ako si môžete prečítať v našom najlepšom webhostingu pomocou sprievodcu cPanel..

Hostinger

Vždy sa nám páčil Hostingerov nezmyselný prístup k použiteľnosti, ale postrádal moc cPanel v jeho predchádzajúcej podobe. Našťastie bolo prepracované rozhranie, ktoré zachováva ideológiu zameranú na používateľa a zároveň rozširuje funkčnosť. Získate všetky funkcie bežnej implementácie cPanel, ale je prepracovaný tak, aby používateľov dával prvé miesto.

hostinger-review-cpanel

Hostinger vás navyše prevedie týmto procesom hneď po kliknutí na položku „pokladňa“. Potom, čo odovzdáte svoje peniaze, vás nenechá starať sa o seba. Namiesto toho vás nasmeruje na ovládací panel s krokmi na inštaláciu, povedzme, WordPress. Ak by ste radšej spravovali svoje webové stránky, môžete preskočiť kroky nastavenia.

KINŠTA

Spoločnosť Kinsta sa radí vysoko v našom najlepšom webhostingovom sprievodcovi pre WordPress a ak si prečítate našu recenziu Kinsta, uvidíte dôvod. Je to rýchly poskytovateľ služieb bohatý na funkcie, ktorý má talent na zjednodušenie zložitého sveta webhostingu. Ako sme už spomenuli v našej recenzii, počas niekoľkých minút sme mali spustenú webovú stránku.

KINŠTA-Slider1

Ste presmerovaní cez bezobslužnú pokladňu na proprietárny ovládací panel bez toho, aby ste museli na svoju e-mailovú adresu vyhľadávať poverenia účtu. Ovládací panel nie je cPanel, ale na rozdiel od povedzme, LunarPages, je to dobrá vec (prečítajte si našu recenziu LunarPages). Kinsta robí správu vašich webových stránok rovnako výkonnou a zároveň dostupnejšou.

Kinsta je však oveľa viac, čo z nej robí vynikajúce nielen pre WordPress, ale aj jedného z najlepších webových hostiteľov všeobecne. Viac sa dozviete v našej recenzii v Kinste.

WebHostingBuzz

WebHostingBuzz umožňuje ľahkú navigáciu v jeho hustej zostave. Napriek tomu, že zobrazuje všetky podrobnosti každého z jeho plánov, nájdenie najvhodnejšej možnosti pre vás nie je ťažké. Navyše vás prevedie pokladňa na palubnú dosku, vďaka čomu je ľahké vstať a spustiť sa za pár minút.

WebHostingBuzz-Slider1

Ovládací panel sa väčšinou zaoberá fakturáciou, ale vidíte svoju šírku pásma, využitie disku a najbežnejšie používané položky cPanel. To uľahčuje správu vašich webových stránok bez toho, aby sa kopali do cPanelu, táto možnosť však našťastie stále existuje.

Typy hostenia

Existuje niekoľko spôsobov, ako hostiť vaše webové stránky. O rozdieloch medzi nimi sa môžete dozvedieť v našom prehľade typov hostenia, ale krátke je to, že spôsob, akým sú vaše webové stránky hosťované, má veľký vplyv na výkon. Weboví hostitelia zvyčajne neponúkajú všetky hlavné formy hostingu, čo sťažuje túto časť.

Poskytovateľov posudzujeme na základe typov hostenia, ktoré ponúkajú, a publika, ktorého sa týkajú. Navyše, táto sekcia je pre nás šancou hovoriť o tom, ako dobre je vyvážený každý plán, prechádzajúc iba cenou a funkciami.

Dreamhost

DreamHost ponúka trochu všetkého a za dobrú cenu, čo z neho robí zabiják pre toto kolo. Okrem bežnej línie zdieľaného, ​​VPS a vyhradeného hostingu môžete tiež zakúpiť cloud hosting, ale nie rovnakým spôsobom, ako by ste nakupovali od iných webových hostiteľov..

Namiesto toho, aby ste platili mesačne alebo rok, DreamHost vám účtuje poplatky iba za používanie servera. Účtuje sa vám zlomok centu za hodinu až 8 centov za hodinu, čo znamená, že platíte iba za to, čo používate. Navyše existuje maximálny mesačný limit, čo znamená, že pri vyrovnaní sa na konci mesiaca neexistujú žiadne prekvapenia.

Službu môžete naďalej využívať aj po tomto bode, ale pridáva sa vám kontrola, koľko vám môže DreamHost účtovať. Okrem toho existujú aj plány DreamPress, ktoré ponúkajú spravované slovo WordPress v cloude. Sú drahšie, ale oplatí sa im to, najmä ak ste to už urobili prostredníctvom nášho pokročilého sprievodcu používaním WordPress.

Hostinger

Vo svojej predchádzajúcej podobe bol Hostinger jednoducho lacným spoločným hostiteľom. Svoju zostavu však výrazne rozšírila a do rozsahu pridala aj cloud a VPS hosting. Hoci vyhradený hosting chýba, ponuky hostingera pokrývajú takmer každú základňu a robia tak za primeranú cenu.

Hlavným doplnkom je cloudový hosting, ktorý poskytuje vyššiu rýchlosť a bezpečnosť ako tradičné formy hostingu. Videli sme, že iní weboví hostitelia využívajú cloudový hosting veľmi efektívne – napríklad si prečítajte našu recenziu v Namecheap – ale plány Hostingera sa zdajú ešte robustnejšie. Je to preto, že okrem toho, že je lacný, vám Hostinger ponúka veľa špecifikácií za svoje peniaze.

Hosting A2

A2 Hosting má hustú zostavu, a hoci to spôsobuje problémy s použiteľnosťou, stále vám zostáva veľa možností. Chýba cloud hosting. Ponúka iba zdieľané, VPS a špeciálne možnosti, ale každá z týchto kategórií má podkategórie, ktoré rozširujú zostavu. To vám umožní vybrať nielen architektúru, ktorú používa vaša webová stránka, ale aj špecifiká architektúry.

Napríklad existujú tri typy hostingu VPS. Môžete si vybrať medzi základným, riadeným alebo nespravovaným. Prvá je riadená voľba s prístupom root, druhá je riadená bez root prístupu a tretia je nespravovaná s root prístupom. Táto flexibilita vám umožňuje zvoliť si hostingový balíček, ktorý je vhodný pre váš web, a dúfajme, že v procese ušetríte niekoľko kostí..

Rýchlosť a dostupnosť

Aj keď mnohé sekcie v našich recenziách upadajú do preferencie a izolovanej skúsenosti, rýchlosť a dostupnosť sú konkrétne. Táto sekcia je v našich recenziách webhostingu jeden z mála časov, keď môžeme ponúknuť údaje ako porovnanie medzi poskytovateľmi. To znamená, že rýchlosť webových stránok je zložitá, takže naše čísla by sa mali brať so zrnom soli.

Rýchlosť webových stránok testujeme spustením prázdnej webovej stránky WordPress na najvýhodnejšom pláne hostenia. Týmto spôsobom odstránime premenné, ako sú nekomprimované obrázky a zdĺhavý obsah, aby sme zlepšili výkonnosť webhostingu. Ak sa chcete dozvedieť viac o optimalizácii svojich webových stránok, prečítajte si nášho sprievodcu zlepšením časov načítania webových stránok.

Nástroje, ktoré používame, sú Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. Prvý z nich nám poskytuje spôsob, ako zistiť, ako bude konkrétny užívateľ zažiť web, zatiaľ čo druhý poskytuje spôsob, ako vidieť, ako bude server fungovať pri zaťažení. Keď sa skombinujeme, uvidíme nielen to, ako rýchlo sa web načíta, ale aj to, koľko prevádzky dokáže zvládnuť skôr, ako sa rozbije.

KINŠTA

Ako drahšia voľba WordPress by malo byť prekvapením, že spoločnosť Kinsta dosahovala dobré výsledky, pokiaľ ide o testovanie rýchlosti. Využil výkon služby Google Cloud a získal 96 zo 100 výsledkov testu Pingdom Speed ​​Test, ktorý je pôsobivý. Existuje dôvod, prečo veľké značky, napríklad FreshBooks, použite Kinsta (prečítajte si našu recenziu v FreshBooks)..

KINŠTA-review-speed-test

Kinsta sa posunula ďalej k zaťaženiu, rovnako dobre. Nielen, že to bolo odolné, pretože sme poslali 50 virtuálnych používateľov na server v priebehu piatich minút, ale tiež si zachovalo takmer rovnaký čas odozvy. Náš test odoslal viac ako 9 000 žiadostí a spoločnosť Kinsta ich dokázala zvládnuť rýchlosťou 31 za sekundu.  

Hosting24

Ak si chcete uložiť niekoľko kostí, Hosting24 prináša rovnako vynikajúci výkon. Získala tiež 96 zo 100 z Pingdom Speed ​​Testu a počas nášho testu nárazového zaťaženia držala krok so všetkými požiadavkami. To znamená, že čas odozvy počas testu vplyvu na zaťaženie bol menej konzistentný, takže vaši používatelia môžu mať rôznu rýchlosť.

hosting24-review-speed-test

Pre rozdiel v cene však kompromis stojí za to a stále si zaslúži druhé miesto. Hosting24 je schopný dosiahnuť túto rýchlosť za také nízke ceny pomocou serverového softvéru LiteSpeed, ktorý je platenou alternatívou k Apache. Znižuje to režijné náklady, ktoré vyžaduje Apache, čo znamená, že na prevádzkovanie servera je vyhradených menej prostriedkov a na vaše webové stránky je pridelených viac.

Hosting A2

Hosting A2 má celkovo vynikajúce výsledky testov, ale ak využijete jeden zo svojich plánov turbo, uvidíte najväčší nárast výkonu. Získali skóre 96 zo 100 z testu Pingdom Speed ​​Test, s iba malým množstvom času venovaného načítavaniu údajov zo servera. Väčšinu našich testovacích rýchlostí sme vlastne dosiahli pomocou rozlíšenia DNS.

a2-hosting-review-speed-test

Ešte pôsobivejšie sú výsledky pôsobenia zaťaženia. A2 Hosting bol schopný zvládnuť každého používateľa s ľahkosťou, odchýliť sa ešte menej ako Kinsta od času odozvy. Aj napriek tomu je A2 Hosting v tomto kole na treťom mieste, pretože uvidíte len tie výhody výkonnosti, ktoré vyplývajú z plánov turbo. Sú však lacné, takže by sa vám nemalo dávať zľavy A2 Hosting.

zabezpečenia

Bezpečnosť webových stránok je dôležitá nielen pre vás a vaše údaje, ale aj pre vašich návštevníkov. To, čo robí webové stránky zraniteľnými, je, že môžu byť napadnuté z viacerých uhlov. Útočník by mohol na web načítať škodlivý softvér, aby chytil vašich používateľov v botnete, alebo by sa vaša doména mohla ukradnúť pre použitie v botnete alebo by sa vaša doména mohla ukradnúť pre použitie v systéme phishing.

Bez ohľadu na to je dôležité, aby bol váš web v bezpečí. Existuje niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť, vrátane certifikátu SSL / TLS, ktorý šifruje spojenie medzi vašim webovým serverom a používateľom a skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru. Zálohy sú tiež dôležité, pretože v podstate môžete útok zneplatniť návratom k predchádzajúcej verzii svojho webu.

SiteGround

Funkcia SiteGround sa umiestnila na prvom mieste v oblasti funkcií a pretože funkcie a zabezpečenie sú navzájom úzko prepojené, nie je prekvapujúce, že sa tu prvýkrát prejaví. Na webeGround pôsobivé nie je to, že obsahuje bezpečnostné funkcie, ktoré hľadáme, ale že ich zahŕňa vo všetkých programoch bez ohľadu na cenu, ktorú platíte..

To zahŕňa certifikát SSL / TLS, denné zálohy a firewall webovej aplikácie ModSecurity. Navyše sú zavedené systémy na detekciu a prevenciu neoprávneného vniknutia, ktoré chránia servery pred škodlivým softvérom. Neexistuje žiadna kontrola súborov vašich webových stránok, ale aj tak ste chránení.

Dreamhost

DreamHost obsahuje všetko, čo SiteGround robí, vrátane integrácie Cloudflare a distribuovanej ochrany pred útokmi odmietnutia služby, ale ide o krok ďalej s platenou službou odstraňovania škodlivého softvéru. Je to platená služba, takže sa DreamHost musí uspokojiť za druhé miesto, ale nástroj je lacnejší ako konkurenčné nástroje, ako napríklad SiteLock, pričom prichádza s niekoľkými ďalšími funkciami.

DreamShield automaticky prehľadáva vaše webové stránky každý týždeň a odstraňuje malware, ktorý nájde. Monitoruje tiež reputáciu vašich webových stránok a zaisťuje, že spoločnosť Google alebo akýkoľvek vyhľadávací nástroj nemá vašu doménu na čiernej listine.

PAGEL

Pagely by sa na tomto zozname objavila oveľa viac, ak by to nebolo pre astronomicky vysokú cenu. Jej firemná klientela môže tieto sadzby zaplatiť a ako vidíte v našej recenzii Pagely, platia im z nejakého dôvodu, ale väčšina webových stránok bude chcieť ísť s inou možnosťou. Napriek tomu sú bezpečnostné prvky také vynikajúce, že stojí za zmienku.

Zabezpečenie prichádza vo viacerých formách s programom Pagely, vrátane spravovaných aktualizácií jadra a doplnkov pre vaše webové stránky WordPress, automatických záloh na Amazon S3 (prečítajte si našu recenziu Amazon S3) a správy SSL / TLS. Navyše môžete zadarmo využívať PressArmor, ktorý je proprietárnym nástrojom na zabezpečenie siete.

súkromia

Zdá sa, že ochrana osobných údajov nie je predmetom záujmu väčšiny webových hostiteľov, ako to dokazujú značky EIG, ako napríklad Site5 (prečítajte si našu recenziu lokality 5). Niektorí weboví hostitelia však poskytujú záblesk nádeje zodpovedným zaobchádzaním s výkonom vašich údajov.  

To prichádza niekoľkými spôsobmi. Prvým je ochrana súkromia domény, ktorá nahrádza informácie WHOIS, ktoré obvykle musíte zadať pri registrácii domény, informáciami o registrátorovi. Dôležitá je aj politika ochrany osobných údajov, pretože na spustenie webovej stránky musíte zaznamenať veľa informácií. Všetci weboví hostitelia zhromažďujú tieto informácie, takže spôsob, akým s nimi narába, robí rozdiel.

Dreamhost

DreamHost je webhostingová služba, ktorá vyvolala diskusiu o ochrane osobných údajov na webe. Zameriava sa na ochranu vašich informácií vrátane ochrany osobných údajov domény pri každej registrácii domény v predvolenom nastavení a na zachovanie jasných a ochranných zásad ochrany osobných údajov.

Navyše sa preukázal jeho postoj k súkromiu. V roku 2017 bola spoločnosť DreamHost požiadaná o poskytnutie informácií na webovej stránke anti-Donald Trump, ktorá je hosťovaná na jej serveroch. Ministerstvo spravodlivosti USA požiadalo, aby sa odovzdali nielen informácie o majiteľovi, ale aj približne 1,3 milióna IP adries a osobných údajov používateľov..

DreamHost vyhovel žiadosti a nakoniec prinútil súd prejednávať tento prípad, aby mu umožnil redigovať väčšinu osobných údajov. Aj keď tento výsledok stále nie je ideálny, skutočnosť, že DreamHost vstal, hovorí objemy.

WestHost

WestHost má tiež jasný postoj k súkromiu, rovnako ako jeho sesterská spoločnosť Midphase (prečítajte si naše hodnotenie Midphase). Aj keď má WestHost niekoľko problémov – o nich sa môžete dozvedieť v našej recenzii WestHost – ochrana osobných údajov je nepopierateľná, čo je pôsobivé vzhľadom na to, že je členom skupiny The Hut Group.

Rovnako ako v prípade DreamHost získate pri každej novej registrácii bezplatné súkromie domény. Bohužiaľ, ak máte existujúcu doménu, budete musieť zaplatiť poplatok 10 dolárov. Na to, aby sa to urobilo, stačí na to ochrana súkromia domény zadarmo a jasná politika ochrany osobných údajov. Spoločnosť WestHost objasňuje, že „nepredáva osobné údaje používateľa tretím stranám“.

MDDHosting

MDDHosting je jednou z neobvyklých webových služieb, ktoré sme preskúmali, a sústreďuje svoju zostavu na cloud hosting. Ako vidíte v našej recenzii MDDHosting, to sa oplatí, pokiaľ ide o rýchlosť, ale v iných oblastiach to nie je nijako obmedzené. Bezpečnosť a funkcie sú vynikajúce, ale súkromie je ešte pôsobivejšie.

MDDHosting bohužiaľ nezahŕňa súkromie domény zadarmo, ale sadzba 5 dolárov, ktorú účtuje, je polovičná ako väčšina webových hostiteľov. Zásady ochrany osobných údajov sú však jasné a tvrdia, že spoločnosť MDDHosting sa zaväzuje chrániť vaše súkromie, čo znamená, že vaše informácie umožňujúce identifikáciu osôb sa nebudú predávať ani zdieľať s tretími stranami..

podpora

Webhosting je komplexný, a preto sa musia objaviť problémy. Aj keď problémy sú bežné, riešenia nie vždy. V tomto poslednom kole budeme hodnotiť naše tri najlepšie webhostingové služby, ktoré ponúkajú vynikajúcu podporu.

Mimo priateľského a pohotového personálu podpory sú dôležité možnosti kontaktu. Radi by sme videli živé rozhovory, ale dôležitá je aj telefonická a e-mailová podpora. Okrem toho je nevyhnutná stabilná informačná základňa a fórum.

Hostinger

Hostinger a Hosting24 vynikajú výnimočným live chatom. Bez ohľadu na to, kde sa na webe nachádzate, malá živá chatová bublina s občasnými odoslaním upozornení s otázkou, či potrebujete pomoc. Po otvorení živého rozhovoru sa môžete rýchlo spojiť s agentom, ktorý na vašu otázku rýchlo a dôkladne odpovie.

a2-hosting-review-speed-test

Vaše živé rozhovory sa navyše uchovávajú, čo znamená, že sa môžete v prípade potreby vrátiť späť a odkazovať na predchádzajúce konverzácie. Toto obíde jeden z hlavných problémov živého chatu a robí tradičnú e-mailovú podporu menej atraktívnou. Ak nechcete používať priamy rozhovor, existuje rozsiahla informačná základňa, ktorá pokrýva všetko od riešenia problémov až po návody.

SiteGround

Podpora je integrovaná do hlavného panela vášho účtu na stránkach SiteGround. Aj keď tvár nie je taká pekná ako na hostinge, nastavenie je rovnako funkčné. Prechod na kartu podpory priamo z hlavného panela účtu vám umožní nájsť zdroje podpory bez toho, aby ste opustili všetko, čo robíte.

Siteground-review-Knowledgebase

Táto sekcia je odizolovanou verziou databázy znalostí. Celá vec je vynikajúca, rovnako ako live chat, ktorý môžete otvoriť na hlavnom paneli svojho účtu. Živé opakovania chatu sú rovnako rýchle ako v prípade hostingu. SiteGround siaha tak ďaleko, že zahŕňa aj obrázok a životopisy opakujúcich, a hoci to vlastne nezlepšuje podporu, je to pekný dotyk.

Dreamhost

DreamHost má tiež rušivý live chat, podobne ako hostinger, okrem toho, že je to nepríjemnejšie. Kvalita pomoci, ktorú dostanete, je vynikajúca, aj keď to neovplyvňuje skúsenosti s podporou. DreamHost nie je taký prístupný ako Hostinger alebo SiteGround, ale opakovatelia zabezpečujú, aby bol váš problém vyriešený v celom rozsahu..

Dreamhost-review-contact

Za to však zaplatíte. Podpora prostredníctvom e-mailu a chatu je bezplatná, pokiaľ ste najprv ochotní prejsť vedomostnou základňou, ale telefonická podpora je platená. Sadzba 10 dolárov za hovor však nie je zlá, ak máte vážny problém, pretože personál DreamHost zabezpečí, aby hovor vyriešil váš problém..

Najlepšie hosting webových stránok

Výber najlepšieho webhostingu je ťažké. Ako sme už naznačili, domnievame sa, že hostinger funguje pre väčšinu webových stránok najlepšie, existujú však aj iné možnosti. DreamHost ponúka vynikajúce súkromie a funkcie, Namecheap je lacnejší ako väčšina ostatných a WebHostingBuzz umožňuje nákup vyhradeného hostingu aj pre najtenšie peňaženky (prečítajte si našu recenziu Namecheap a hodnotenie WebHostingBuzz).

Existuje veľa možností, ale aj tak je v tomto sprievodcovi vlákno. Neodporúčali sme jednu značku vlastnenú spoločnosťou EIG, a to nie je z nedostatku pokusov. Páči sa nám integrácia spoločnosti Bluehost s programom WordPress, rozsiahla zostava programov HostGator a mŕtve jednoduché rozhranie aplikácie iPage (prečítajte si našu recenziu v službe iPage)..

Neodporúčali sme im, pretože sú tak či onak šikmí. Výber najlepšieho webhostingu pre vás nie je o jedinej de facto možnosti. Je to skôr o pohľade na všetky prvky, ktoré sú skvelým hostiteľom a o ich použití na vašich webových stránkach.

Pre väčšinu ľudí bude účet Hostinger vyhovovať, pretože je veľmi rýchly, ľahko použiteľný a lacný pri zavádzaní systému. Ak sa však domnievate, že pre váš web je vhodný iný hostiteľ, pravdepodobne je lepšie ísť s touto možnosťou.

Záverečné myšlienky

Existuje veľa webových hostiteľov, ale dúfame, že sa vám tieto možnosti budú zdať lepšie zvládnuteľné, keď ste sa pomocou tohto sprievodcu dostali. Hostinger sa pre nás radí na prvé miesto v zozname. Je to však úzka bitka, keď sa k otázkam DreamHost a SiteGround dostanú otázky..

Napriek nášmu maximálnemu úsiliu neexistuje najlepší poskytovateľ webhostingu, jednoducho lepší. Hostinger je pre väčšinu najlepší, ale hosting A2 by mohol byť lepší, ak ste napríklad vývojár a chcete ušetriť pár dolárov na nespravovanom serveri VPS. Podobne je služba Pagely drahá, ale je zameraná na veľké podniky a siete s viacerými webovými stránkami postavené na platforme WordPress spôsobom, ktorý dokáže málo webových hostiteľov..

Z tohto dôvodu chceme vedieť, ktorý webový hostiteľ používate. Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch s poskytovateľom, s ktorým ste šli, spolu s dôvodmi, prečo. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Najlepšie webhostingové FAQ

Nižšie sú uvedené niektoré odpovede na otázky týkajúce sa hostenia webov.

Čo je to webhosting?

Webhosting je služba na ukladanie a správu súborov vašich webových stránok. Poskytovateľ webhostingu ukladá vaše webové stránky na server a tieto údaje prenáša na používateľov, keď idú na vaše webové stránky.

Koľko stojí hosting??

Cena webhostingu sa môže líšiť v závislosti od vašich potrieb. Vo väčšine aplikácií v malom meradle môžete očakávať, že budete platiť kdekoľvek od 10 do 20 dolárov mesačne.

Čo je zdieľaný hosting?

Zdieľaný hosting je najbežnejším typom webhostingu. Namiesto toho, aby bol váš web jediným webovým serverom na serveri, zdieľate server s inými webovými servermi, čo výrazne zvyšuje náklady na zdieľaný hosting..

Ako začať podnikať v oblasti webhostingu?

Je ťažké začať podnikať v oblasti webhostingu, ak nemáte peniaze na otvorenie dátového centra. To znamená, že webhosting môžete predávať s plánom predajcu s väčším poskytovateľom. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu hosťovaním najlepších predajcov.

Čo je šírka pásma pri webhostingu?

Šírka pásma je maximálne množstvo dát, ktoré je možné preniesť v sieti. Vyššia šírka pásma znamená, že môžete preniesť viac údajov. Pri webhostingu je vaša šírka pásma zvyčajne celková suma dát, ktoré ste preniesli za mesiac.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map