HostGator vs GoDaddy: Bitka o Titanov v roku 2020

HostGator a GoDaddy sú dve najväčšie mená v webhostingu. Sú to krk a krk, ale z rôznych dôvodov. HostGator vykazuje niektoré silné atribúty, ale bojuje v iných oblastiach, zatiaľ čo GoDaddy by mohol vo všeobecnosti použiť mierne vylepšenia. 


GoDaddy má takmer desaťkrát toľko stránok ako HostGator, a to nemôže byť chyba. V tomto porovnaní HostGator verzus GoDaddy vám pomôžeme určiť, ktorá je pre vás najlepšia voľba. V priebehu piatich kôl umiestnime dve služby proti sebe a na konci vyhlásime celkového víťaza. 

Ako vidíte v našom porovnaní DreamHost vs Bluehost, tieto veci sú však často viac odľahlé. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich konkurentoch, pozrite si našu recenziu hostgátora a hodnotenie GoDaddy.

Nastavenie boja: HostGator vs. GoDaddy

Ako bolo uvedené, naše porovnanie sa uskutoční v priebehu piatich kôl. Tieto kolá sú funkcie, ceny, jednoduché použitie, rýchlosť a dostupnosť a bezpečnosť a ochrana osobných údajov. Vrámci medzi vami si môžu všimnúť, že tieto kolá zodpovedajú kritériám v našich recenziách, mínus pár sekcií. Je to zámerné, ale nevynechávame dôležité aspekty služieb. 

Je ťažké povedať, že typy hostingu sú napríklad také dôležité ako rýchlosť, preto sme zúžili niekoľko sekcií do iných oblastí. Jedinou výnimkou je podpora, ktorá z väčšej časti nie je vecou. HostGator a GoDaddy ponúkajú slušnú podporu, len nie na úrovni, povedzme, hostingera (prečítajte si našu Hostingerovu recenziu). 

Päť kôl znamená, že bude jasný víťaz. Každé kolo má hodnotu jedného bodu a zápas, ktorý má tri alebo viac bodov, vyhrá zápas. Aj keď je to skvelý spôsob, ako rýchlo zistiť, ktoré služby uprednostňujeme, odporúčame prečítať si každú časť a zistiť, prečo sme si vybrali jednu službu oproti druhej.. 

1

Vlastnosti

Funkcie sú pre webhosting čoraz dôležitejšie. Napríklad bezplatné reklamné kredity iPage sa nezhromažďujú na serveroch LiteSpeed ​​na Hosting24 (prečítajte si naše recenzie na iPage a Hosting24). Toto prvé kolo sa nebude zameriavať iba na funkcie, ktoré ponúkajú GoDaddy a HostGator, ale tiež sa zameria na to, aké užitočné a dôležité budú tieto funkcie pre váš web..

Hostgator

HostGator vlastní spoločnosť Endurance International Group a ak ste si prečítali našu recenziu spoločnosti Bluehost, znamená to, že existuje veľa funkcií. Ponúka sa všetko od integrácie balíka Google G Suite po CodeGuard až po SiteLock, ale mnohé z týchto doplnkov sú skryté za výplatami. 

Napríklad spoločné plány prichádzajú iba s niekoľkými doplnkami. Máte reklamné kredity vo výške 200 USD pre Bing a Google a prístup k všetkým inštalátorom prostredníctvom inštalačného programu Softaculous. Aj keď si nesťažujeme na reklamné kredity, napríklad pevné disky, serverový softvér LiteSpeed ​​a ukladanie do vyrovnávacej pamäte pomôžu zvýšiť návštevnosť reklám Google nad 100 dolárov.. 

Spravované plány WordPress však riešia mnohé zo zdieľaných problémov. Aj keď HostGator neurobil náš najlepší webhosting pre sprievodcu WordPress, existuje veľa vynikajúcich funkcií, vrátane denných záloh CodeGuard a zabezpečenia webových stránok SiteLock. Plány sú tiež plne spravované, čo znamená, že sa nemusíte starať o aktualizácie.

Ak chcete ísť s niečím jednoduchším ako WordPress, HostGator ponúka dvoch tvorcov webových stránok, hoci jeden je jednoznačne lepší. Tvorca webových stránok Gator, ktorý spoločnosť HostGator vyvinula in-house, je použiteľný, nebude to však náš najlepší sprievodca tvorcami webových stránok, ako môžete vidieť v našej recenzii Gator.. 

weebly rozhranie

Tvorca webových stránok, ktorý vytvoril tohto sprievodcu, je Weebly, ktorý tiež ponúka HostGator. Bezplatná verzia aplikácie Weebly je súčasťou každého zdieľaného plánu. Hoci počet strán a médií, ktoré môžete použiť, je obmedzený, v opačnom prípade je plne funkčný. Ak sa chcete dozvedieť viac, nezabudnite si prečítať našu Weebly recenziu. 

Choď oci

Hoci sa v iných oblastiach veľmi líšia, GoDaddy a HostGator sú podobné, pokiaľ ide o funkcie. Rovnako ako jeho konkurent, aj GoDaddy má veľa funkcií, ale na prístup k nim budete musieť stráviť veľa. Rozumieme rezervovaniu niektorých funkcií pre drahé plány, ale mnoho základných vecí je za výplatnou bránou. 

GoDaddy neponúka denné zálohy, skenovanie škodlivého softvéru alebo certifikát SSL / TLS so zdieľanými plánmi, pokiaľ nechcete platiť navyše. Zálohy sú $ 3 mesačne, certifikát je $ 7 a skenovanie škodlivého softvéru je ďalších $ 6. Len v doplnkoch by ste mohli platiť dvakrát toľko ako váš hostingový balík. 

Zdá sa, že ide o hotovosť, najmä v porovnaní s programom Namecheap, ktorý obsahuje tieto funkcie a zlacňuje balíky (prečítajte si našu recenziu v Namecheap). A čo je ešte horšie, je nedostatok nástroja na tvorbu webových stránok. Rovnako ako HostGator, GoDaddy má svoj vlastný webový tvorca. Ako si môžete prečítať v našej recenzii GoDaddy GoCentral, nie je to najlepšie, ale nie je to zlé.

Tvorcu webových stránok však nemôžete použiť, kým si nezakúpite konkrétny plán. Nie je súčasťou vášho hostenia a vzhľadom na to, že weboví hostitelia, ako je napríklad Small Orange integrovaný s Weebly zadarmo, je opomenutie GoDaddy chamtivé (prečítajte si našu recenziu v Small A Orange). 

To znamená, že rovnako ako v prípade hostgator sú plány WordPress riadené spoločnosťou GoDaddy pôsobivé. Prichádzajú so všetkými funkciami, ktoré zdieľané plány nemajú, ale zaplatíte peknú cent, aby ste ich dostali. Náklady sú v skutočnosti také vysoké, že je pravdepodobne lepšie ísť s hostiteľom, ako je napríklad Kinsta, pre WordPress (prečítajte si našu recenziu Kinsta).

Okolo jednej myšlienky

HostGator a GoDaddy sú nevýrazné, pokiaľ ide o funkcie, najmä pokiaľ ide o zdieľané plány. Pokiaľ však ide o tvorcu webových stránok, medzi nimi existuje jasný rozdiel. HostGator vám ponúka dve možnosti zadarmo, zatiaľ čo GoDaddy skryje jednu možnosť za výplatnou bránou. 

Ak však nemáte záujem o použitie nástroja na tvorbu webových stránok, na tomto rozdiele nezáleží. Je to pre nás dôležité, a preto dávame výhru serveru HostGator.

Okrúhly: Funkcie bod pre HostGator

Logo HostGator
Logo GoDaddy

2

stanovenie ceny

Je ľahké pozrieť sa na ceny poskytovateľov a zistiť, ktoré sú lacnejšie, ale webhosting je, bohužiaľ, oveľa komplexnejší. Ako môžete vidieť v našej recenzii spoločnosti Arvixe, webhostingové služby používajú veľa shenaniganov, aby sa cena javila nižšia, ako je. Táto sekcia sa nebude zameriavať iba na hodnotu každej služby, ale tiež sa zameriava na to, ako transparentná je služba v súvislosti s určovaním cien. 

Hostgator

HostGator, rovnako ako mnohí zo svojich súrodencov EIG, nemá jasno v stanovovaní cien (ďalšie príklady nájdete v recenzii HostMonster). Sadzby vyzerajú vynikajúco, keď sa pozeráte na produktovú stránku, ale pokladňa rozpráva iný príbeh. Uvedená cena je iba v prípade, ak si pred zakúpením zakúpite tri roky. 

Hoci ponúkanie zliav na viacročné plány nie je neslýchané, hostGator vás potrestá za to, že idete v kratšom trvaní. Ponúka jeden až jeden rok, rovnako ako jeden, tri a šesť mesiacov. Ak však pôjdete s posledným trvaním, cena je viac ako dvojnásobná. Najlacnejší zdieľaný plán, ktorý napríklad stojí menej ako 3 doláre, preskočí na takmer 11 dolárov. 

V porovnaní s lacným hostiteľom, napríklad 1&1 IONOS, HostGator je predražený, zdá sa však, že tak aj hostitelia za primeranú cenu, ako napríklad A2 Hosting (prečítajte si recenziu A2 Hosting a 1&1 recenzia IONOS). Zľavy sa navyše vzťahujú iba na rok alebo dlhšie. Ak máte záujem o troj alebo šesťmesačné plány, stále platíte rovnakú cenu, akú by ste platili pri mesačnom programe. 

Okno na vrátenie platby je veľkorysé. Máte 45 dní na to, aby ste si to rozmysleli, a hoci sme videli dlhšie okná z DreamHost, A2 Hosting a InMotion Hosting, HostGator poskytuje viac času ako väčšina (prečítajte si našu recenziu o hostení InMotion).

Choď oci

GoDaddy má tiež zlé ceny nielen preto, že jeho produktová stránka je klamlivá, ale aj preto, že trestá tých, ktorí chcú mať kratšie trvanie. Napríklad, najlacnejší zdieľaný plán je 3 doláre mesačne, ak si kúpite tri roky, ale obnovuje sa na 8 dolárov mesačne. Tieto sadzby sú štandardom pre lacný zdieľaný hosting, ale ak dostanete trojmesačné trvanie, cena vyskočí na 11 dolárov mesačne. 

Stačí povedať, že GoDaddy sa špecializuje na lacný webhosting. Plány sú drahé, chýbajú v nich prvky a sú mätúce. Dokonca aj v porovnaní s A2 Hosting je zostava plánu hustá a pri takej zvláštnej segmentácii funkcií je ťažké vedieť, ktorý plán by ste si mali kúpiť.. 

Preferujeme zostavu SiteGround. Ako vidíte v našej revízii SiteGround, vyvažuje zdĺhavú zostavu plánov zabezpečením základných funkcií, ktoré medzi nimi prechádzajú. Ako už bolo spomenuté, systém GoDaddy to nerobí, čo vedie k vyšším úrovniam medzi typmi hostingu a mätúcim procesom platby.. 

Zásady vrátenia platby sú navyše hrozné. GoDaddy ponúka štandardné 30 dní na vrátenie vašich peňazí, ale prečítanie jemnej tlače ukazuje, že toto okno platí iba v prípade, ak si zakúpite rok alebo viac hostingu. Ak idete s kratším trvaním, bez ohľadu na typ hostenia, máte iba 48 hodín na to, aby ste zmenili názor.

Druhé myšlienky

Nemilujeme žiadneho poskytovateľa, pokiaľ ide o stanovovanie cien, ale HostGator nás obťažuje menej ako GoDaddy. Aj keď stále nie sme fanúšikmi klamlivého stanovovania cien, hostGator nie je príliš urážlivý. GoDaddy, na druhej strane, sa blíži úrovni podvádzania Arvixe. To v kombinácii s hroznou politikou vrátenia hostiteľa ešte viac posúva náskok.

Kolo: Cenový bod pre HostGator

Logo HostGator
Logo GoDaddy

3

Jednoduchosť použitia

Aj keď boli prvé a dve kolá vyrovnané, tretie kolo ukazuje odchod týchto dvoch hostiteľov. Tiež nie je ťažké použiť – prečítajte si našu recenziu FatCow pre príklad webového hostiteľa, ktorý je – ale ten jednoznačne má výhodu. V tomto kole sa pozrieme na to, aké ľahké je prejsť platbou a aké ľahké je spravovať váš web.

Hostgator

HostGator bol jednou z prvých značiek EIG, ktorá implementovala riadený ovládací panel, ktorý sme videli od spoločností Bluehost, HostMonster a JustHost (prečítajte si našu recenziu JustHost). Rovnako ako v prípade, keď sme tieto služby preskúmali, ovládací panel je vynikajúci, ale dostať sa do problémov je bezproblémové. 

Na to existujú dva dôvody. Prvým je, že existujú hostiny pre hostgatora a tvorcu webových stránok Gator, a to napriek tomu, že Gator môžete používať so svojím hostiteľským balíkom. HostGator vás navyše neposiela z pokladnice na ovládací panel. Namiesto toho vám pošle viac e-mailov, z ktorých jeden má vaše prihlasovacie údaje, takže musíte nájsť kartu, aby ste našli, kam sa prihlásiť. 

Vygenerované heslo je iba to: vygenerované. Jeho odoslanie e-mailom sa týka tiež, ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi zabezpečením e-mailu. Skutočnosť, že e-maily sa môžu posielať prostredníctvom nezašifrovaného pripojenia, ak zlyhá handshake, znamená, že by mohli byť odhalené vaše prihlasovacie informácie, čo je problém, s ktorým sme mali problémy v našej kontrole LunarPages.

Stručne povedané, mali by ste zmeniť svoje heslo, pokiaľ možno pomocou jedného z našich najlepších správcov hesiel, ako je napríklad Dashlane (prečítajte si našu kontrolu Dashlane).. 

Problémy pri pokladni však rýchlo vyrieši ovládací panel. HostGator používa rovnaký modifikovaný cPanel, aký sme videli s Bluehostom, čím sa dostal na náš najlepší web hosting so zoznamom cPanel..

hostgator-review-cpanel

Najdôležitejšie informácie sa zobrazia ako prvé, pričom niektoré z možností výklenku sa presunú do tmavých rohov rozhrania. Vďaka tomu je ovládací panel vynikajúci pre začiatočníkov, ktorí získavajú morské nohy pomocou webhostingu, a tiež umožňuje používateľom energie prístup k potrebným možnostiam..

Choď oci

GoDaddy sa v podstate nedá ťažko používať – ​​používa cPanel, web a dashboard sú moderné a existuje veľa možností využitia energie – ale stále sa toho veľa deje. Ako webový hostiteľ, ktorý sa stal registrátorom domény, sa GoDaddy nepremiestnil, aby uspokojil svojich zákazníkov na hostiteľskej strane, a tak priniesol mätúci a neohrabaný zážitok.. 

Ako už bolo spomenuté, zostava plánov je hustá, takže je ťažké nájsť, čo potrebujete. Navigácia nepomáha. GoDaddy má pre každú službu niekoľko stránok produktu s rôznymi spôsobmi prístupu k nim. Tieto metódy však nie sú konzistentné, takže ak si vyberiete konkrétny typ hostingu, môže vám ponúknuť novú zostavu plánov alebo inú stránku produktu.. 

Je to mishmash služieb, ktoré nespolupracujú, takže celkový zážitok je neohrabaný. To sa odráža na ovládacom paneli, ktorý kladie väčší dôraz na domény, ktoré ste si zaregistrovali, ako na váš hosting. Štandardné možnosti, ktoré sme videli od poskytovateľa, ako napríklad Site5, nie sú k dispozícii (prečítajte si naše hodnotenie lokality5). 

Godaddy-review-cpanel

Jedinou úspornou milosťou je cPanel, ku ktorej sa dostanete kliknutím na „spravovať“ vedľa vášho hostiteľského balíka. Je to štandardná verzia cPanel, ktorá je lepšia ako nič, ale videli sme služby, ako je WestHost, aby sme sa bližšie zoznámili (prečítajte si našu recenziu WestHost). cPanel je pozitívny jav, ale dostať sa tam môže viac problémov, ako to stojí za to.

Okrúhle tri myšlienky

HostGator má pri registrácii niekoľko nesprávnych krokov, ale videli sme, že dokonca aj weboví hostitelia zameraní na podnikanie, ako napríklad Pagely (prečítajte si našu Pagely recenziu). Na druhej strane jeho ovládací panel nie je na špičkovej úrovni. GoDaddy má ešte viac problémov pri registrácii a poskytuje iba štandardnú verziu cPanel pre vaše problémy.

Kolo: Zjednodušený bod použitia pre HostGator

Logo HostGator
Logo GoDaddy

4

Rýchlosť a dostupnosť

Naše testovanie rýchlosti pozostáva z dvoch meradiel: Test rýchlosti pingdomov a zaťaženie. Spúšťame webovú stránku s použitím najvýhodnejšej dostupnej zdieľanej možnosti, inštalujeme prázdnu kópiu programu WordPress a zhromažďujeme čísla z našich referenčných hodnôt. Medzi nimi môžeme vidieť nielen to, ako rýchlo web reaguje na konkrétneho používateľa, ale aj to, ako zvláda zaťaženie.. 

Počas tohto kola porovnáme výsledky, ktoré sme získali pri serveroch HostGator a GoDaddy počas našich recenzií, a diskutujeme o tom, aká záruka na dostupnosť, ak existuje, existuje..

Hostgator

HostGator sa počas testu rýchlosti pingdomov choval zle. Ocenenie získalo 83 zo 100, čo zprvu znie slušne, je však dôležité pamätať na to, že web, ktorý testujeme, nemá žiaden obsah, takže očakávame skóre 90 alebo vyššie. Problémy s bežnou webovou stránkou sa dajú vyriešiť pomocou našej príručky na zlepšenie časov načítania webových stránok. 

hostgator-review-speed-test

Pri prehľadávaní údajov sme si všimli, že väčšinu času pripisovali rozlíšenie DNS a SSL handshake. Metrika „čakať“ na druhej strane príliš nezohľadnila. V tomto čísle sa uvádza, ako dlho trvá, kým server začne odosielať údaje, čo z neho robí najpriamejšie číslo, ktoré sa používa pri hovorení o rýchlosti webhostingu.

Dopad zaťaženia bol lepší, ale nie o veľa. Za päť minút odoslala na server 50 virtuálnych používateľov a server HostGator mal dosť času na variabilitu v čase odozvy. Nie je to na úrovni GreenGeeks (prečítajte si našu recenziu GreenGeeks), ale videli sme konzistentnejších výkonných umelcov.

hostgator zaťaženie nárazom

To je však uložené zárukou dostupnosti. HostGator vám zaručí, že budete mať 99,9% dostupnosti a našťastie to nie je iba marketing. Ak váš balík klesne pod 99,9% dostupnosti, hostGator vám dá celý mesiac hosťovania zadarmo. Platí to pre všetky služby okrem vyhradených, ktoré používajú samostatnú zmluvu, v ktorej dostanete pomerný kredit. 

Choď oci

GoDaddy dosiahol oveľa lepšie výsledky ako HostGator pri teste rýchlosti Pingdom, ale stále nebol taký rýchly ako Hostinger alebo Pagely. Získal skóre 90 zo 100, čo si vyžadovalo málo času na pripojenie k serveru a vyriešenie požiadaviek DNS. Čakacia doba bola dlhšia, ale dá sa to vylepšiť kompresiou a ukladaním do vyrovnávacej pamäte. 

Godaddy-review-speed-test

Načítanie dopadu však nebolo skvelé. GoDaddy sotva držal krok s miernym zaťažením, čo malo za následok vysoký počet chýb HTTP. Tieto chyby naznačujú, že na zdieľanom serveri je hostených príliš veľa webových stránok a nie je pre ne dostatok zdrojov. Ako ukazuje nasledujúci graf, väčšina virtuálnych používateľov mala čas odozvy 0 milisekúnd, čo znamená, že sa web nenačítal. 

Päťdesiat používateľov nie je veľa, a hoci očakávame niekoľko chýb, pretože sa test blíži počtu používateľov, GoDaddy sa zlomil pred 15. To znamená, že mať hŕstku používateľov na vašom webe by mohlo spôsobiť jeho nepoužiteľnosť pre kohokoľvek iného, ​​kto sa chce pripojiť.. 

Godaddy-review-load-vplyv

Rovnako ako v prípade hostgator je aj záruka na dostupnosť GoDaddy 99,9%, ale je oveľa konkrétnejšia. 5-percentný kredit na hosťovanie dostanete iba v prípade, že doba prevádzkyschopnosti klesne pod 99,9 percenta. Záruka navyše nepokrýva údržbu, bez ohľadu na to, či je naplánovaná alebo nie, výpadky e-mailov alebo výpadky týkajúce sa určitých programovacích prostredí. 

Toto je len niekoľko príkladov. Zmluvné podmienky hovoria, že výpadky určuje výlučne GoDaddy, takže vždy bude na vzduchu, či dostanete kredit. Existuje záruka, ale nenavrhovali by sme sa na ňu spoľahnúť. Vzhľadom na to, koľko ustanovení je uvedených v záruke, je nepravdepodobné, že by sa GoDaddy vyplatil.

Kolo štyri myšlienky

Toto kolo je ťažké. GoDaddy je rýchlejší webový hostiteľ hneď po vybalení, ale časy načítania hostgátora sa môžu zlepšiť pomocou rýchlejších serverov DNS. HostGator navyše dokázal udržať krok s používateľmi počas nášho testu vplyvu na zaťaženie a systém GoDaddy nebol. Medzi zárukou dostupnosti a všetkým ostatným získava HostGator svoje štvrté víťazstvo.

Kolo: Rýchlosť a doba pohotovosti pre HostGator

Logo HostGator
Logo GoDaddy

5

Bezpečnosť a súkromie

Aj keď HostGator už toto porovnanie získal, stále sa budeme zaoberať bezpečnosťou a ochranou súkromia, pretože pre HostGator je to obzvlášť slabá stránka. GoDaddy nie je o moc lepší, ale treba starostlivo preskúmať znepokojivý zoznam reklamných partnerov v politike ochrany osobných údajov spoločnosti EIG.. 

Hostgator

Spoločnosť EIG, ktorá vlastní hostGator, má jednu z najhorších zásad ochrany osobných údajov, aké sme kedy videli. Zhromažďuje všetky informácie, ktoré môže, a používa tieto informácie v záujme zisku s reklamnými partnermi, ako sú Facebook, Google, WP Beginner, Verizon a Bing. Vďaka kombinácii s nedostatkom súkromia v bezplatnej doméne je hostgator jedným z najnepriaznivejších webhostingov na svete.

Ak sa zaujímate o ochranu svojich osobných údajov, mali by ste sa obrátiť na poskytovateľa, ako je DreamHost (prečítajte si našu recenziu DreamHost). Bezpečnostné funkcie hostgatora sú však bohaté. Všetky plány prichádzajú s bezplatným certifikátom SSL / TLS a vzhľadom na zoznam partnerov spoločnosti EIG v oblasti zabezpečenia webových stránok je ľahké získať aj ďalšie služby..

Stále však chýbate skenovanie škodlivého softvéru, denné zálohy a brána firewall webových aplikácií. Aj keď tieto funkcie sú na niektorých drahých plánoch, tí, ktorí používajú najlacnejší zdieľaný hosting, budú musieť zaplatiť príplatok. Ak si to nemôžete dovoliť, odporúčame vám zálohovať vaše webové stránky manuálne pomocou našich najlepších zálohovacích služieb online. 

Pokiaľ ide o funkcie zabezpečenia na strane servera, je ťažké povedať, čo ponúka HostGator. Podobne ako všetci hostitelia webových stránok EIG, s ktorými sme sa stretli, aj opakovaní podpory, o ktorých sme hovorili v súvislosti s bezpečnostnými prvkami, boli tajní. Mohli by sme špekulovať, že HostGator používa ModSecurity a BitNinja, ale to by malo byť len to, špekulácie. 

Choď oci

GoDaddy nie je o nič lepšie, pokiaľ ide o bezpečnosť alebo súkromie. Vaše informácie sa stále zhromažďujú a predávajú reklamným partnerom, nemôžeme však s istotou povedať, kto sú. Oveľa nepríjemnejšia je však absencia bezplatného súkromia domény vzhľadom na to, že si spoločnosť GoDaddy vybudovala svoje meno pri registrácii domén. 

Ochrana osobných údajov v doméne, ak neviete, nahrádza informácie, pomocou ktorých zaregistrujete svoju doménu. Keďže je záznam verejne vyhľadávaný, je hlavným cieľom zberu údajov, nevyžiadanej pošty a niekedy aj prenasledovania. Videli sme niektoré služby, napríklad Midphase, vrátane bezplatných služieb, takže nie je dôvod, prečo by GoDaddy nemohol (prečítajte si našu Midphase recenziu). 

Bezpečnosť je zrkadlovým obrazom hostgátora. Všetko je ponúkané, ale za jeho získanie budete musieť zaplatiť príplatok. Nemôžeme tiež potvrdiť žiadnu z bezpečnostných funkcií na strane servera, takže hoci máme podozrenie, že existuje napríklad distribuovaná ochrana pred útokmi odmietnutia služby, nemôžeme s istotou povedať. 

Kolo päť myšlienok

Neznalosť je blažená a to je, bohužiaľ, to najlepšie, čo môžeme pre toto posledné kolo zhromaždiť. Nezaujímame sa o súkromie ani o bezpečnosť ani jednej zo služieb, ale s istotou poznáme zoznam partnerov, ktorých má HostGator. Aj keď GoDaddy mohol mať ten istý zoznam, nemôžeme však s istotou povedať, čo stačí na to, aby stlačil jedno víťazstvo v. 

Kolo: Miesto bezpečnosti a ochrany osobných údajov pre GoDaddy

Logo HostGator
Logo GoDaddy

6

Konečné rozhodnutie

HostGator so štyrmi nábojmi pod opaskom hravo vyberie GoDaddy. To znamená, že mnoho kôl bolo blízko, čo vysvetľuje, prečo si GoDaddy a HostGator sadajú vedľa seba v našich recenziách webhostingu. Pretože sú to konkurenti, sú si hrozne podobní. 

víťaz: HostGator

Aj keď je HostGator medzi nimi výhercom, nie je to najväčší webový hostiteľ. Odporúčame, aby ste si prečítali nášho najlepšieho sprievodcu webhostingom, aby ste zistili poskytovateľov, ktorí si v porovnaní s hostiteľmi HostGator alebo GoDaddy stierajú tabuľu. 

Súhlasíte s tým, že HostGator je lepšou možnosťou? Je na GoDaddy niečo navyše? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map