10 najlepších riešení cloudového úložiska pre vaše podnikanie v roku 2020

Hovorili sme o výhodách zálohovania pre malé podniky, ale cloudové úložisko musí podnikateľom ponúknuť toľko. Väčšina najlepších poskytovateľov synchronizácie a zdieľania podnikových súborov sa dodáva so statnými cenovkami, a preto sme zostavili tento zoznam najlepších bezplatných cloudových úložísk pre firmy. Koniec koncov, ukladanie údajov sa stáva sekundárnym problémom, ak dôjde k poruche.


Zúžili sme náš zoznam najlepších možností ukladacieho priestoru až na 10, ale predtým, ako sa k tomu dostaneme, sa pozrieme na to, čo robí najlepší bezplatný ukladací priestor v cloude pre podnikanie a kritériá, ktoré sme použili pri výbere.

Ak potrebujete rýchlu odpoveď, Box je náš najlepší výber. Okrem bezplatného úložného priestoru ponúka silné zabezpečenie, funkcie správy používateľov, ktoré umožňujú prispôsobenie rolí používateľa, integrácie tretích strán, desktopový klient a mobilnú aplikáciu, hladký a priamy užívateľský zážitok a intuitívne rozloženie.

Najlepšie bezplatné cloudové úložisko pre podnikanie 2020

Čo robí najlepšie cloudové úložisko zadarmo pre firmy?

Než začneme, mali by ste vedieť, že možno budete chcieť zálohovať a nie ukladať. Prečítajte si preto naše vysvetlenie rozdielu medzi úložiskom v cloude a online zálohovaním. Toto je prvý krok k získaniu najlepšieho bezplatného cloudového úložiska pre vaše potreby.

Pri výbere našich 10 najlepších možností ukladania v cloude pre podnikanie sme zvážili niekoľko kritických faktorov, ktoré by akýkoľvek vlastník firmy požadoval od poskytovateľa úložiska v cloude. Zahŕňajú úložisko, bezpečnosť, jednoduché použitie, synchronizáciu, škálovateľnosť, integráciu s inými aplikáciami, zálohovanie a zdieľanie.

Všetky tu uvedené služby majú bezplatný plán a sú vhodné pre malé podniky. V našej knižnici obchodných úložísk nájdete služby, ktoré fungujú aj pre malé podniky, ale nemajú bezplatné plány. Sú teda vhodné aj pre väčšie spoločnosti.

1. Najlepšie bezplatné cloudové úložisko pre firmy: Box

Box je riešenie cloudového úložiska, ktoré počíta mnoho spoločností z rebríčka Fortune 500 ako klientov vďaka svojmu obchodnému plánu, ktorý je navrhnutý s ohľadom na spoluprácu. V skutočnosti je Box na treťom mieste za Dropbox a Disk Google v našich najlepších službách cloudového úložného priestoru na spoluprácu.

Program 10 GB Box Individual môžete získať zadarmo a bezpečne na prístup k obsahu odkiaľkoľvek, obmedzíte sa však na nahrávanie súborov až do 250 MB.

Box vám však pomôže zvýšiť vašu produktivitu uľahčením úprav a nahrávania dokumentov balíka Microsoft Office na váš účet. Poskytuje tiež integráciu s dokumentmi Google, DocuSign a ďalšími aplikáciami tretích strán vo svojej knižnici.

Na zlepšenie spolupráce vám Box umožňuje zdieľať odkazy s licencovanými používateľmi tak, že pošlete pozvánku prostredníctvom e-mailu alebo vygenerujete odkaz a pošlete im ho, pokiaľ máte oprávnenie zdieľať mimo svoju organizáciu. Okrem toho vám umožňuje nastaviť heslá a dátumy vypršania platnosti odkazov, čo znamená dobrú kontrolu obsahu.

Môžete si byť istí, že vaše súbory zostanú v bezpečí, pretože Box používa 256-bitové šifrovanie AES na ich šifrovanie na serveroch a protokol TLS na ich ochranu počas prenosu..

Box síce nemá natívne súkromné ​​šifrovanie, ale šifrovací kľúč zabalí na rovnakú úroveň šifrovania. To znamená, že môžete použiť Boxcryptor na pridanie šifrovacieho kľúča na zvýšenie súkromia. Ak chcete získať viac informácií o jeho zabezpečení a ďalších funkciách, prečítajte si našu recenziu v kolónke.

Box má aplikáciu pre natívne bankovky s názvom Box Notes, ktorá je jednou z našich najlepších aplikácií na vytváranie poznámok (prečítajte si našu recenziu v poznámkach k poznámkam). Umožňuje vám pridávať poznámky k súborom. Webový klient má intuitívne rozloženie a môžete ho prispôsobiť pridaním svojho loga a adresy URL pracovného priestoru. Môžete tiež použiť klienta pre stolné počítače alebo pristupovať k svojim súborom na cestách pomocou mobilnej aplikácie.

Nevýhodou bezplatného plánu je, že nemôžete chrániť heslom zdieľané súbory, synchronizácia sa nespustí tak rýchlo, pretože chýba synchronizácia na úrovni bloku a niektoré funkcie sú neprístupné..

2. pCloud

Táto spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku vám poskytuje až 10 GB bezplatného ukladacieho priestoru v cloude, ale na získanie plnej sumy budete musieť najať priateľov a rozšíriť službu na sociálnych sieťach.

Bezplatný účet pCloud nezahŕňa heslá ani dátumy vypršania platnosti zdieľaných odkazov, o ktorých sa podrobnejšie venujeme v našej kontrole pCloud. Taktiež nemá šifrovanie s nulovými znalosťami ani so svojimi prémiovými plánmi, takže za nástroj pCloud Crypto musíte platiť navyše. Bezplatní používatelia získajú odplatu, pretože sa môžete zaregistrovať na server Crypto bez prihlásenia na odber plateného plánu.

Súbory webového rozhrania pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Share File Link

Odkazy na stiahnutie pCloud

Klient pCloud Drive

predchádzajúca

Ďalšie

Bezplatný plán ponúka dobré skúsenosti s praktickými funkciami, ktoré sme nevideli v iných bezplatných plánoch ukladania v cloude, ako je napríklad vstavaný videoprehrávač, streamovanie s vysokým rozlíšením a hudobný prehrávač, ktorý môžete použiť na vytváranie zoznamov skladieb pomocou. Súbory mp3, ktoré máte uložené.

pCloud je inteligentná služba so slušným množstvom voľného miesta a úhľadným online rozhraním. Navyše, jeho dobre navrhnuté mobilné a stolné aplikácie dopĺňajú webovú stránku pre bezproblémovú integráciu do vášho pracovného toku.

Veľkosť súborov nie je obmedzená a získate možnosti zdieľania, takže môžete posielať veľké súbory alebo zdieľať s ostatnými používateľmi, aj keď nepoužívajú program pCloud. Vďaka elegantnému, intuitívnemu rozhraniu, zabezpečeným umiestneniam servera a slušným možnostiam streamovania sa oplatí pozrieť.

3. Sync.com

Sync.com preberá korunu v našich recenziách za najlepšie cloudové úložisko na zdieľanie a najlepšie cloudové služby s nulovými znalosťami.

Aj keď program Sync.com vám ponúka zadarmo iba 5 GB, vyniká tým, že nemá žiadne obmedzenia. Podobne ako pCloud, môžete prostredníctvom sprostredkovacieho programu Sync.com pridať viac ukladacieho priestoru rýchlosťou 1 GB za registráciu, ktorá je obmedzená na 10 GB. Po zasiahnutí môžete spoločnosti zaslať e-mail s odstránením uzáveru. Prečítajte si ďalšie informácie v našej recenzii Sync.com.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

predchádzajúca

Ďalšie

V porovnaní s programom Microsoft OneDrive spoločnosť Sync.com nevyčleňuje z bezplatného plánu toľko platených funkcií. Najdôležitejšou vlastnosťou je šifrovanie s nulovými znalosťami, ktoré získate zadarmo. Rozširuje sa aj na zdieľanie súborov, ktoré môžete chrániť heslom bez ohľadu na to, či ste platiacim odberateľom. Ak však chcete pridať limity na sťahovanie alebo dátumy vypršania platnosti, budete musieť inovovať.

Je ľahké pochopiť, prečo sú stránky Sync.com a pCloud podobné a prečo by ste si ich mali ťažko vybrať. Pomôže vám náš článok Sync.com verzus pCloud.

4. Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive ponúka mnoho podobných funkcií iným poskytovateľom, je však plne integrovaný do systému Windows a balíka Microsoft Office. Súbory môžete ukladať nielen pomocou OneDrive, ale môžete ich tiež zdieľať, synchronizovať, zálohovať a zabezpečovať.

Jeho bezplatný program ponúka neuveriteľných 5 GB úložného priestoru, ktorý sa nepribližuje 10 GB alebo 15 GB na Disku Google, ale je veľkorysejší ako 2 GB, ktoré získate pomocou Dropboxu.

Súbory webového rozhrania OneDrive

Posuvník priečinka OneDrive Sync

Spúšťač aplikácií OneDrive

OneDrive vytvára zdieľanie súborov prepojenia

OneDrive Word online

predchádzajúca

Ďalšie

Hoci program Microsoft Office 365 nezískate s bezplatným programom, budete používať pokročilú technológiu synchronizácie OneDrive, takže môžete mať svoje súbory kdekoľvek a kedykoľvek ich potrebujete. Ponúka tiež špičkovú mobilnú aplikáciu na prístup k súborom offline, takže môžete editovať a komentovať na cestách a prvotriedny webový zážitok s bohatými úpravami a ukážkami v kancelárskych aplikáciách..

Veľkou nevýhodou bezplatného plánu OneDrive v porovnaní s programom Box je, že nedostanete pokročilé bezpečnostné funkcie, ako sú odkazy chránené heslom, detekcia a obnovenie ransomwaru a ukončenie platnosti zdieľacích odkazov. Tieto sú obmedzené na prémiové plány, rovnako ako nástroje na zvýšenie produktivity, ako sú vyššie limity zdieľania súborov, viacstránkové skenovanie a offline prístup k vašim zložkám z mobilných zariadení..

5. Disk Google

Disk Google je jedným z ťažkých dát v úložisku typu cloud, čiastočne preto, že je prepojený s aplikáciami balíka G Suite. Príspevok na ukladanie zadarmo je 15 GB a každý používateľ Google už ťaží z integrácie s Diskom Google vrátane možnosti ukladať prílohy z Gmailu..

Každý si môže bezplatný program zaregistrovať bez ohľadu na to, či má adresu Gmail, vytvorením účtu Google. Úlovok s 15 GB priestoru je ten, že je zdieľaný s ostatnými službami Google, ako sú napríklad Fotografie Google a Gmail, takže v závislosti od toho, koľko musíte ukladať, sa môže rýchlo využiť.

Webové rozhranie služby Disk Google

Priečinok synchronizácie Disku Google

Disk Google Dokumenty Google

Odkaz na vytvorenie Disku Google

Nastavenia siete Disku Google

predchádzajúca

Ďalšie

Má tiež mobilné aplikácie pre používateľov systému Android a iOS a stolná aplikácia „zálohovanie a synchronizácia“ vám umožňuje synchronizovať súbory z počítača do cloudu. Rovnako ako OneDrive poskytuje aj online kancelárske nástroje na spracovanie textu, prezentácie a tabuľky, takže zdieľanie súborov s ostatnými používateľmi je také jednoduché..

Rozdiel medzi Diskmi Google a OneDrive spočíva v tom, že prvý z nich neodstraňuje nič z bezplatnej skúsenosti, ktorú platia používatelia, zatiaľ čo druhý obmedzuje prístup používateľov k prémiovým funkciám, ako sú nástroje produktivity a pokročilé zabezpečenie. To znamená, že môžete bezplatne používať Dokumenty Google a prístup do svojej knižnice integrácií tretích strán.

Nedávno sa zistilo, že spoločnosť Google používa algoritmy na kontrolu súborov v službe Disk Google na prítomnosť spamu, vírusov a „nevhodného“ obsahu, o ktorých diskutujeme v našej recenzii na Disku Google. Pre podniky, ktoré nemusia byť z hľadiska bezpečnosti a ochrany osobných údajov najlepšie, takže ak je to vaša priorita, zvážte použitie stránky Sync.com, ktorá ponúka šifrovanie s nulovými znalosťami, ale menšiu kapacitu úložiska.

6. Dropbox

Dropbox je jednou z najpopulárnejších služieb úložiska v cloude. Rovnako ako OneDrive, ponúka integráciu balíka Office 365, ale získate skromný 2 GB bezplatného úložného priestoru, čo je jeden z najmenej veľkorysých plánov bezplatného ukladacieho priestoru v cloude. To znamená, že môžete pridať ďalších 125 MB zdieľaním toho, prečo máte radi Dropbox a 500 MB za to, že ste niekoho odkázali na službu.

Jeho webové rozhranie sa ľahko používa a zefektívňuje, ale po vstupe do jeho šikovných funkcií, ako je napríklad Dropbox Paper, ktorý funguje ako skupinový pracovný priestor, sa to naozaj stáva jeho vlastným, čo vám umožňuje požiadať iného používateľa o odovzdanie súbor na váš účet a verziovanie súborov.

Dropbox online súbory Slide1

Posuvník na synchronizáciu priečinkov Dropbox

Požiadavka na súbor Dropbox Slide4

Selektívna synchronizačná snímka Dropbox5

predchádzajúca

Ďalšie

Dropbox tiež podporuje množstvo platforiem, vrátane Android, iOS, Windows, macOS, Linux a dokonca Amazon Kindle, čo mu dáva širokú príťažlivosť, rovnako ako jeho podpora pre integrácie tretích strán..

Pomocou webovej verzie môžete upravovať súbory bez ich sťahovania. Môžete tiež zálohovať a synchronizovať svoje súbory tak, že ich uložíte do priečinka Dropbox z aplikácie pre stolné počítače, nahráte ich z mobilného zariadenia alebo pomocou fotoaparátu zariadenia na skenovanie dokumentov do Dropboxu..

Ak omylom odstránite súbor zo svojho Dropboxu, môžete ho obnoviť pomocou „obnovenia súboru“, ale iba ak bol dokument odstránený počas posledných 30 dní. Pomocou funkcie histórie verzií môžete tiež vrátiť súbor do ľubovoľnej verzie uloženej v Dropboxe za posledných 30 dní.

Zdieľanie súborov je ľahké aj pomocou Dropboxu, pretože môžete vytvoriť zdieľané odkazy, ako by ste mali s Diskom Google, bez ohľadu na to, či vaši príjemcovia majú účty Dropbox. Vďaka ukážkam súborov môže každý, kto navštevuje vaše zdieľané odkazy, prezerať ukážky súborov a pridávať komentáre. Informácie o prehliadači vám umožňujú zistiť, kto práve zobrazuje zdieľaný súbor..

Súbory sú chránené pri prenose medzi servermi a aplikáciami Dropboxu av pokoji. Okrem toho môžete pomocou dvojfaktorového overenia a stránky zabezpečenia účtu sledovať aktívne webové relácie, prepojené zariadenia a aplikácie tretích strán s prístupom k svojmu účtu..

7. MEGA

MEGA raz dala každému užívateľovi, ktorý sa zaregistroval na účet, bezplatných 50 GB cloudového úložiska na celý život bez sprostredkovacieho programu. Spoločnosť však rozdelila 50 GB na dve časti, takže pri registrácii budete mať stále 50 GB, ale po 30 dňoch vyprší platnosť 35 GB, čo vám ponechá 15 GB.

To však nie je miesto, kde to končí, pretože sa môžete vrátiť k 50 GB dokončením sady jednoduchých úloh. Stiahnutím klienta MEGAsync do svojho počítača získate 20 GB a inštaláciou aplikácie MEGA do sietí smartfónov s kapacitou 15 GB sa dostanete späť na pôvodných 50 GB. Je tu však háčik. Platnosť týchto odmien vyprší o 180 dní a úlohy nemôžete vykonať znova.

mega-web rozhranie

To znamená, že rovnako ako v prípade stránky Sync.com môžete pozvať priateľa a zarobiť impozantných 10 GB, ak tento priateľ nainštaluje stolného klienta MEGAsync alebo mobilnú aplikáciu, a môžete pozvať neobmedzený počet priateľov. Bohužiaľ, že 10 GB vyprší tiež, ale až po 365 dňoch.

Program úspechu spoločnosti MEGA vás okradne o cloudové služby, ktoré by cloudové služby mali poskytovať, pretože aj keď môžete do MEGA nahrať veľa súborov, môžete ich stratiť tým, že nebudete držať krok so svojimi odporúčaniami. V určitom okamihu sa môžete cítiť nútení prihlásiť sa na účet. Ak je to tak, MEGA nestojí za to platiť, pretože v cloudovom úložisku sú omnoho lepšie ponuky.

Prečítajte si našu recenziu MEGA a získajte podrobný prehľad o ďalších problémoch so službou.

8. Koofr

Väčšina ľudí pozná najlepšie mená v cloudových úložiskách, ako sú Dropbox, Google Drive a OneDrive, ale Koofr so sídlom v Slovinsku je silným konkurentom aj v priestore úložných služieb. Je známa svojou bezpečnou službou zameranou na ukladanie a zdieľanie malých súborov. Je tiež rýchly, ale neponúka dostatok aplikácií pre aplikácie tretích strán.

Spoločnosť Koofr ponúka iba 2 GB bezplatného plánu, čo je dostatočné, ak chcete službu vyskúšať. Ponúka neobmedzenú veľkosť súboru a neobmedzené zdieľanie, ale nie je to dobré pre spoluprácu, preto si pre lepšie možnosti pozrite naše najlepšie cloudové úložisko..

koofr-desktop-app-welcome

Je to rýchle, používateľské prostredie je dobré a spája sa s ďalšími službami cloudového úložiska, ako sú Dropbox, OneDrive, Disk Google a Amazon Drive, takže môžete pristupovať k obsahu z jediného rozhrania. Nie je možné ho integrovať s balíkom G Suite alebo Microsoft Office, takže ak chcete upravovať súbory, musíte to urobiť mimo Koofr.

Rovnako ako v prípade pCloud, môžete prehrávať súbory .mp3 v aplikácii Koofr, nemôžete však vytvárať zoznamy skladieb ani pridávať skladby do frontu. Tiež jej chýba aplikácia na zapisovanie poznámok, možnosť upravovať fotografie (aj keď si môžete prezerať fotografie a dokumenty) a počítač musí byť online, aby ste mohli pristupovať a zdieľať súbory z miestnych priečinkov na inom zariadení..

K dispozícii je synchronizovaný priečinok, ako je Dropbox, takže všetko, čo vložíte do cloudu, sa stiahne do synchronizačného priečinka a naopak. Keď skopírujete súbor alebo priečinok do synchronizačného priečinka, synchronizuje ho tiež s cloudom. Plán zadarmo neponúka selektívnu synchronizáciu na vypnutie synchronizácie pre konkrétne súbory alebo priečinky, ale môžete namiesto toho povoliť sieťovú jednotku Koofr.

Koofr ponúka desktopovú aplikáciu pre Windows, MacOS a Linux, ako aj mobilnú aplikáciu pre Android a iOS.

Umožňuje zdieľať súbory s používateľmi v aplikáciách, ale nečlenovia dostanú pozvánky na pripojenie až po ich pridaní. Odkazy nie sú chránené heslom, keď ich zdieľate s webovými stránkami sociálnych médií, ale môžete nastaviť doby vypršania platnosti hodinu, deň alebo týždeň. Neplatiaci používatelia majú rovnaké funkcie ako platiaci.

Koofr nemusí ponúkať synchronizáciu na úrovni blokov, nástroje tretích strán na spoluprácu alebo silnú podpornú infraštruktúru, ale stále ide o slušnú službu s prísnym zabezpečením, ktorá chráni vaše súbory pomocou protokolu TLS / SSL a umiestňuje ich do bezpečných dátových centier kompatibilných s GDPR. na ochranu súkromia.

9. SecureSafe

SecureSafe je služba cloudového úložiska založená v Zürichu, ktorej cieľom je bezpečné ukladanie malých súborov a hesiel súčasne vytvorením digitálnych trezorov, ako to môžete prečítať v našej recenzii SecureSafe..

Jeho bezplatný plán poskytuje 100 MB úložného priestoru a bezpečné heslo pre 50 hesiel, takže neposkytuje veľa miesta. Nenabízí ani možnosti spolupráce ani zdieľania, takže nie je konkurencieschopná so službami cloudového úložiska hlavného prúdu, pokiaľ ide o štandardné funkcie..

secure-SAFE-desktop-nastavenia

Znamená to, že má dobré ovládacie prvky obsahu na zdieľanie súborov, chýba mu však zdieľanie priečinkov a neanalyzuje sa automaticky, takže musíte manuálne synchronizovať alebo počkať, kým sa interval nespustí. Neponúka ani synchronizáciu na úrovni blokov, ale nahrávanie sa nezaostáva, takže rýchlosť synchronizácie nie je pomalá.

Hlavnou výhodou SecureSafe je jej bezpečnosť. Silné šifrovanie, súkromné ​​šifrovanie typu end-to-end, dvojfaktorové overenie a spoľahlivé dátové centrá ho dostanú na tento zoznam, aj keď v úložisku je málo miesta.

Služba neuchováva vaše heslá, takže má nulovú znalosť a má viacvrstvovú kryptografickú architektúru, ktorá je otvorená a bola testovaná tretími stranami. Má dokonca aj správcu hesiel, ktorý vám umožní importovať heslá do súboru .csv alebo ich pridať ručne, ale pre našich najlepších správcov hesiel sa to nezhoduje..

K textovým súborom, súborom PDF a video súborom, ale nie k dokumentom balíka Office, môžete pristupovať a prezerať si ich. Pomocou mobilnej aplikácie pre Android alebo iOS môžete nahrávať videá alebo dokumenty. Desktop klient pracuje na Windows 7 a vyššie a Mac, ale, bohužiaľ, nie na Linuxe. Ak potrebujete cloudové úložisko pre Linux, v našom najlepšom cloudovom úložisku pre Linux sme zaviedli skvelé alternatívy.

10. Woelkli

Woelkli ponúka bezplatný 1 GB úložný plán, čo je polovica toho, čo ponúka Dropbox, ale dosť na to, aby ste sa cítili pre službu a zistili, či vyhovuje vašim potrebám.

Woelkli je vynikajúca služba úložiska v cloude, ktorá sa ľahko používa, je bezpečná a rýchla. Spoločnosť Woelkli, založená na platforme Nextcloud, ktorá vám pomáha vytvárať a udržiavať vlastné cloudové úložisko, má silné bezpečnostné možnosti, ako napríklad šifrovanie s nulovými znalosťami a sadu integrácií a natívnych aplikácií, vďaka ktorým je skvelá na spoluprácu.

woelkli-web-client

Webový klient Woelkli a mobilná aplikácia sú atraktívne a intuitívne, ale jeho klient pre stolné počítače by mohol využiť prácu. To znamená, že sa synchronizuje rýchlo a umožňuje vám zdieľať súbory s ostatnými používateľmi z webových, stolných alebo mobilných klientov. S webovým klientom môžete pozvať ďalších používateľov a nastaviť oprávnenia a možnosti, aj keď vygenerujete odkaz. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii Woelkli.

Môžete tiež skopírovať odkaz a poslať ho e-mailom alebo zdieľať priamo z desktopového klienta a použiť podobné možnosti ako vo webovom klientovi, musíte však mať kontakty na Nextcloud, aby ste ich mohli priamo zdieľať. Mobilná aplikácia vám tiež umožňuje vytvoriť odkaz a skopírovať a prilepiť alebo pozvať používateľov alebo skupiny. Navyše môžete pomocou ľubovoľnej kompatibilnej aplikácie poslať odkaz na zdieľanie z vášho smartfónu.

Woelkli sa neintegruje s kancelárskym balíkom spoločnosti Google ani s programom Office Online, ale spolupracuje s programom OnlyOffice Online Editor a Collabora Online Office, ktorý pre vás môže pracovať v závislosti na požadovanom formáte. Nevýhodou je, že za integráciu so službou musíte zaplatiť.

Nemôže prehrávať ani zvukové súbory, ale môžete s nimi prehrávať videá a ukladať s nimi veľa multimediálnych súborov.

Verzia súborov je k dispozícii, takže súbory môžete vrátiť späť k predchádzajúcim verziám, ak sú poškodené alebo ste urobili chybu.

Na rozdiel od väčšiny bezplatných služieb cloudového ukladania tu má Woelkli integrovanú aplikáciu poznámok prístupnú zo svojho webového klienta, je však základná. Woelkli tiež ponúka aplikáciu kontaktov na ukladanie aplikácií a aplikáciu na úlohy, ktorá umožňuje vytvárať, upravovať a synchronizovať úlohy, nastavovať pripomenutia alebo pridávať komentáre a zdieľať medzi používateľmi v rovnakom účte viacerých používateľov..

Záverečné myšlienky

Nájsť cloudové úložisko je jednoduché, ale nájsť dobrú službu je ťažké. Mnohí prichádzajú s obmedzeniami, takže váš výber bude závisieť od vašich potrieb.

Box sa nám páči na špičkové miesto vďaka jeho silnému zabezpečeniu, funkciám správy používateľov, integráciám tretích strán pre možnosti spolupráce a zdieľania. To znamená, že ak si ceníte súkromie a šetríte peniaze, pravdepodobne budete chcieť vyskúšať server Sync.com, ktorý vám poskytne bezplatné šifrovanie s nulovými znalosťami..

Dobrou správou je, že môžete vyskúšať všetky tieto služby cloudového úložiska zadarmo a rozhodnúť sa sami. Dajte nám vedieť, na ktorej službe sa usadíte, a informujte nás o svojich skúsenostiach s používaním služby v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Logo firmy Box

Preskúmanie boxu

Začína sa od 580 dolárov mesačne
Plán zadarmo k dispozícii Všetky plány

Navštívte Box

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map