Xero vs Wave: з’ясування найкращого на 2020 рік

Xero і Wave – це добре відомі, справні хмарні програми для бухгалтерського обліку. Вони включають основні функції бухгалтерського обліку, такі як виставлення рахунків та платежів, узгодження банків та звітність. У цьому Xero проти хвилі головою до голови ми побачимо, що виходить вгорі.


Відмінність з’являється при порівнянні додаткових варіантів, таких як основні засоби та проекти або щомісячна плата, і їх вивчення допоможе вибрати кращу послугу для вашого бізнесу.  

Для більш глибокого аналізу кожної програми читайте наш огляд Xero та Wave review. Ви також можете переглянути наше найкраще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку для ознайомлення з ними та їх конкурентами.

1

Рахунок-фактура

Багато підприємств починають досліджувати хмарне бухгалтерське програмне забезпечення після того, як зрозуміли, що їм потрібен кращий метод виставлення рахунків та відстеження платежів, ніж банківський рахунок в Інтернеті. Хоча всі облікові програми на основі хмари дозволяють виставляти рахунки клієнтам, їх функції не однакові. Нижче представлена ​​діаграма, що порівнює Xero та Wave, яка показує, що вони включають.

Послуги: XeroWave
Надсилайте періодичні рахунки-фактури
Автоматично додавати пізні збори
Надсилайте нагадування про оплату
Інтеграція з інвентарем (включено)
Рахунок за відпрацьовані години (за найвищим планом)
Налаштування рахунків-фактур (завантаження шаблонів)

Жодна служба не має стандартної форми рахунків-фактур з полем для термінів, таких як 1 відсоток або чистий 30. На відміну від Wave’s, Xero також не має місця додавати замітки для своїх клієнтів, тому ви не можете вручну вказувати умови. Для деяких підприємств це не буде великою справою, але для інших потрібен варіант.

Багато підприємств воліють мати стандартний зовнішній вигляд для клієнтів у всіх комунікаціях, включаючи рахунки-фактури.

За допомогою Wave ви можете додати логотип, вибрати кольори та додати чи видалити стовпці.

Xero дозволяє вам налаштовувати рахунки-фактури, завантажуючи шаблон Excel, але рядки у вашому шаблоні повинні бути відображені до наявних рахунків служби. Це менш універсальний і громіздкий спосіб зробити це, ніж метод Wave.

Якщо ваш бізнес щомісяця виставляє рахунки за одні і ті ж товари чи послуги, то повторювані платежі є приємною функцією економії часу. Xero і Wave мають це, і вони спрощують налаштування.

Ви знайдете “повторюваний рахунок-фактура” у спадному меню “Продажі” на головній інформаційній панелі Xero. Після введення рахунку-фактури ви можете вибрати частоту повторення та дату закінчення.

Повторне отримання рахунків-фактур

У Wave хвиля, що повторюється, виставляється також у головному меню під заголовком “Продажі”. Клієнти можуть вирішити зберігати свою кредитну карту та автоматично оплачувати періодичні рахунки-фактури. Якщо вони це роблять, Wave просто надсилає їм квитанцію.

Xero пропонує відстеження інвентарю до 4000 предметів із призначеними SKU та необмеженими необмеженими предметами. Якщо ви продаєте щось із свого інвентарю, ви можете вибрати його зі спадного меню на рахунку-фактурі. Сервіс оновлює кількість на руках та буде стежити за вами.

У Wave немає вбудованих параметрів інвентарю. Якщо ви хочете порівняти Xero з іншою бухгалтерською програмою з інвентарем, радимо прочитати наш огляд FreshBooks або, ще краще, наш огляд OneUp.

Компанії, які виставляють рахунки за годину або потребують перерахування витрат на клієнтів, оцінять, що і те, і інше можна зробити з Xero. Це навіть дозволяє запитувати депозити за проектами. Читачі з Великобританії, можливо, хочуть перевірити наш огляд FreeAgent.

У Wave немає функцій проектів, тому його рахунки-фактури не дозволяють вам виставляти рахунок за погодинну роботу або витрати. Це також не включає відстеження часу.

Після того, як ви надіслали рахунок-фактуру, важливо залишатися на початку колекції. Нагадування про автоматичну оплату є неоціненними, і Xero і Wave мають їх.

Xero надає чотири варіанти, коли потрібно надіслати нагадування: сім, 14, 21 або власна кількість днів, що минули. Вибір має бути здійснено через меню «налаштування» і стосуватиметься всіх клієнтів.

У Wave є сім варіантів нагадування про оплату. Нагадування можна встановити на вкладці рахунків-фактур та після збереження рахунку-фактури, що більш інтуїтивно зрозуміло, ніж це в Xero.

На жаль, ви не можете встановити рахунок-фактуру, щоб додати пізні платежі в будь-якій програмі.

Навіть із нагадуванням про оплату, вам потрібно буде стежити за простроченою дебіторською заборгованістю.

На інформаційній панелі Wave ви побачите непогашені та прострочені рахунки-фактури вгорі зліва, нагадуючи вам щоразу, коли ви входите в систему, щоб слідкувати за клієнтами. Він також має звіт про старість дебіторської заборгованості, розбитий за клієнтом, і тривалість часу прострочення рахунків-фактур.

Інформаційна панель хвилі

Інформаційна панель Xero представляє ту саму інформацію в правій частині екрана входу.

Xero-Dashboard

Загалом, ми віддаємо перевагу більш простому процесу виставлення рахунків у Wave, тому, якщо вам не потрібно відстежувати інвентар, він виграє цей раунд.

Раунд: рахунок-фактура для хвильового обліку

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

2

Рахунки

У Xero замовлення на купівлю можна конвертувати в рахунки. Послуга розраховує та додає позицію податку з продажу відповідно до ставки, яку ви вводите під час створення своєї компанії.

Завершено-рахунок-з-податку з продажу

Проста форма оплати рахунків у хвилі має стандартні поля і дозволяє призначити рахунок рахунку, щоб перерахувати рахунок. Однак він не містить позицію для податку з продажу.

Якщо ваш бізнес сплачує одні й ті ж рахунки щомісяця, Xero надає вам можливість встановити прапорець, щоб зробити рахунок повторно після його створення. У Wave немає варіантів оплати рахунків, що означає, що ви постійно і знову вводите повторювані рахунки.

Рахунки розбиваються на головному екрані рахунків Xero за статусом. Вони можуть бути чернетки, очікують затвердження, очікують оплати або прострочені. Нижче вони представлені на гістограмі.

Рахунки-головний екран

Xero також має два звітні кредиторські зобов’язання. Один – це зведений звіт, згрупований у загальні відріки минулих строків, а другий – детальний звіт постачальника. Звіт про заборгованість за віком компанії Wave має аналогічний вигляд і надає звіт про покупки від продавця, щоб відстежувати основні рахунки.

Стар-кредиторська заборгованість

Оскільки він має функцію, що повторюється, та податок з продажу, Xero є переможцем у категорії векселів. У нашій статті FreshBooks vs Xero Xero виграв суперника в цій категорії, оскільки це один з найкращих в галузі.

Раунд: вексель за Xero Бухгалтерський облік

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

3

Звіти

Звіти та фінансова звітність направляють вас у прийнятті бізнес-рішень високого рівня. Без них вам доведеться експортувати багато даних у Excel, якщо ви хочете зрозуміти це. І Xero, і Wave надають звіти, але Xero дає більше.

Xero збирає дані, які ви вводите, у налаштовані звіти, що дають вам більш глибоке розуміння різних аспектів вашого бізнесу. Окрім пробного балансу та головної книги, він відстежує інформацію про основні засоби у п’яти звітах, фонд оплати праці в 12 звітах та основну інформацію про продажі та кредиторську заборгованість. Звіти про оплату праці також виконують деякі функції з кадрових ресурсів.

Звіти-головний екран

Параметри налаштування включають додавання або видалення стовпців із звіту, зміну способу відображення чи групування інформації та застосування фільтрів.

Окрім вибору діапазону дат, звіти Wave не можуть бути налаштовані. Його 12 звітів охоплюють потреби, від старіння дебіторської заборгованості до доходу клієнта, але не дають глибокого розуміння. Малий бізнес їм би добре обслуговувався, але зростаючому чи великому бізнесу потрібно більше.

Звіти-Екран-Постріл

Фінансові звіти, які часто просять банки або позикодавці, представляють високий рівень Вашого бізнесу. Звіт про прибутки та збитки розраховує ваш чистий дохід, баланс підсумовує ваші активи та зобов’язання, а у звіті про рух грошових коштів відображаються ваші грошові кошти протягом періоду. Xero і Wave дають вам усі три, але у попереднього також є звітність про власний капітал.

Звіт про власний капітал часто не використовується для аналізу, але він може бути корисним, якщо ви хочете переглянути внески власників та зняття коштів з бізнесу. Якщо ви поділитесь правом власності, плюс до цього звіту є плюсом.

Що стосується звітів, Xero виграє. У ньому більше звітів, ніж у Wave, включаючи звітність про власний капітал, і вони настроюються.

Раунд: Точка звітності для бухгалтерського обліку Xero

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

4

Ціноутворення

Xero дотримується галузевої конвенції щодо пропонування трьох планів ціноутворення, щоб відповідати потребам користувачів. Для основних функцій Wave є безкоштовним. Згідно з його веб-сайтом, компанія заробляє достатню суму з оплати заробітної плати та торгівлі, щоб вона могла надавати користувачам вільний доступ до всього іншого. З цієї причини ми не будемо обговорювати хвилю, поки не перейдемо до функцій, за які вона заряджається.

Щомісячні плани ціни Xero починаються з Early. Він коштує 9 доларів на місяць, але обмежує користувачів надсилати п’ять рахунків-фактур і котирувань, вводити п’ять рахунків і узгоджувати 20 банківських операцій. Xero дає вам можливість відстеження рекламних ресурсів незалежно від плану, на якому ви працюєте, але, якщо вам це не знадобиться, Wave – кращий варіант на цьому рівні.

План ціноутворення середнього рівня для Xero, «Росте» коштує 30 доларів на місяць і знімає ліміти транзакцій. Ви також можете обробити заробітну плату до п’яти працівників.  

За $ 60 на місяць, преміум-план Xero, створений, здається, не варто збільшувати ціни. Він додає лише обробку заробітної плати для додаткових п’яти працівників, мультивалюти та проекти.

Обмежена обробка заробітної плати в Xero добре задовольнятиме потреби малого бізнесу.

У Wave, користувачі в державах податкової служби сплачують 35 доларів США на місяць базовий збір плюс 4 долари на одного працівника за обробку заробітної плати. Базова плата в цих штатах включає збір та подачу державних і федеральних податків. Користувачі в штатах, де ця послуга недоступна, сплачують базовий збір у розмірі 20 доларів на місяць.

Дозволяючи клієнтам клацати посилання та оплачувати рахунки в Інтернеті, часто допомагає компаніям отримувати швидшу оплату. Хвиля стягує 2,9 відсотка від загальної транзакції кредитною карткою плюс 30 центів за транзакцію. Сервіс стягує 1 відсоток трансакції за платежі, здійснені безпосередньо з банківського рахунку. QuickBooks Online не стягує плату за їх обробку (читайте наш огляд QuickBooks Online).

Xero не пропонує інтегровану обробку торговців. Натомість вам доведеться використовувати провайдера платежів, наприклад PayPal або Stripe. Це означає, що вам доведеться пережити проблеми зі створення окремого облікового запису, і ви будете отримувати власні збори..

Переможець у ціновій категорії – Wave. Він здебільшого безкоштовний і послуги, які він платить за інтеграцію з ним.

Раунд: Точка ціни для хвильового обліку

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

5

Зручність у користуванні

Мало чим відрізняти Xero і Wave у зручності користування. Вони обидва мають чітко позначені меню, легку навігацію та просту налаштування облікового запису. Немає підтримки по телефону, але обидва мають онлайн-бібліотеки довідкових статей.

У статті «Хвиля» не містяться відео чи скріншоти, що ускладнює візуальним учням вивчення нових процесів. Xero має відео у розділі “Xero 101” на своїх веб-сайтах та пропонує часті вебінари. Обидва пропонують підтримку чату та електронної пошти.

Ніщо не відрізняє жодну програму від іншої в цій категорії, хоча перевірте, як Xero та QuickBooks Online порівнюють, щоб отримати уявлення про землю..

Раунд: зручність для користувачів Немає чіткого переможця, бали для обох

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

6

Додаткові функції

Xero створив своє програмне забезпечення для підприємств, що здійснюють інвентар та основні засоби. Якщо ви відстежували основні засоби в електронній таблиці, потрібно завантажити один крок у програмне забезпечення. Після додавання Xero розраховує амортизацію та відстежує продажі за вас. Wave не має можливостей основних засобів.

Панель з фіксованими активами

У Wave також немає функції проектів. Xero включає відстеження часу, можливість позначити витрати, які ви сплатили клієнтом, як підлягають оплаті, і дозволяє збирати депозити за проектами. Зважаючи на це, FreshBooks надає набагато більше у своєму модулі проектів.

Проекти-приладова панель

Xero перемагає Wave у вдосконалених функціях, але варто зазначити, що не кожному бізнесу потрібні ці варіанти. Хоча креативний бізнес, який виробляє проекти та виставляє рахунки щогодини, може захотіти Xero, але бізнес, який працює інакше, може віддавати перевагу вільному варіанту Wave.

Раунд: Додаткові функції Без чіткого переможця, очки для обох

Логотип Xero Accounting
Хвиля обліку логотип

7

Вирок

Найбільш переконливою причиною вибору Xero over Wave є те, якщо ваш бізнес веде та продає інвентар та потребує відстеження основних фондів. Звіти про інвентаризацію Xero будуть тримати вас за версією обороту та переупорядкувати кількість. Інтегровані основні засоби позбавляють від необхідності бронювати окремі записи журналів для амортизації.

Xero дає змогу виставляти рахунки за відпрацьовані години, її інвентар синхронізується з рахунками-фактурами та включає проекти. Оскільки у Wave немає цих функцій, вам доведеться перейти з Xero, якщо вони є у вашому списку “обов’язкових”.

Однак, якщо ваш бізнес не вимагає їх, існують лише незначні відмінності між двома службами. Хвилі без ціни – неможливо перемогти. Навіть якщо ви доплатите за обробку заробітної плати, вона все одно може бути дешевшою, ніж Xero.

Ви пробували Xero, Wave або обидва? Кому ти віддав перевагу? Повідомте про ваш досвід у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map