У цій статті ми порівнюємо два інструменти управління проектами: Wrike та Trello. Обидва – серед наших фаворитів. Wrike завжди справляється в наших творах, і ми використовуємо Trello за кулісами тут, на Cloudwards.net. Ми побачимо, що виходить на перше місце у цьому порівнянні Wrike vs. Trello.


Трелло є великим гравцем, і Атласіан його відірвало пару років тому за круті 425 мільйонів доларів. Він розташований на межі управління завданнями та проектами, його простий набір функцій та простота використання є основними плюсами (читайте наш огляд Trello).

Wrike – це складний інструмент, який пропонує менеджерам безліч функцій і призначений для більш детального планування. Він претендує на понад 18 000 задоволених клієнтів, серед яких є гучні бренди, такі як Mars, L’Oreal і Tiffany, а також раніше недоброзичливий супергігант Google (читайте наш стовпець State of the Cloud, щоб побачити, наскільки злий Google став).

Wrike і Trello застосовують різні підходи, при цьому Wrike є більш орієнтованим на бізнес, а Trello – простим і зрозумілим. 

Ви можете прочитати більше про те, що ми думали про Wrike в нашому огляді Wrike. Якщо ви думаєте надати “Трелло”, перегляньте посібник для початківців Trello, щоб допомогти розпочати роботу..

Налаштування боротьби: Врік проти Трелло

Ми будемо порівнювати Вріка і Трелло протягом декількох раундів, кожен з яких дивиться на іншу область. Незалежно від того, хто виграє найбільше раундів, буде присуджено поєдинок. Якщо це навіть в кінці, це буде бальне рішення, на основі якого виграйте свої раунди з більш широкими відривами.

Ми спочатку порівняємо функції, подивившись, що інструменти роблять, оскільки це важливо. Звідти ми порівняємо їх за ціною, щоб побачити, що простіше у вашому гаманці. Якщо ви не хочете витрачати багато коштів, прочитайте наш огляд Freedcamp, щоб отримати ще один вдалий вибір.

Після цього ми розглянемо простоту використання, оскільки це матиме великий вплив на те, наскільки корисний інструмент для вас на практиці. І нарешті, ми розглянемо безпеку та конфіденційність, які є основними мотивами при роботі в хмарі.

Trello – це простий інструмент для використання, тому ми очікуємо, що в ньому буде сильна третя, але ми з нетерпінням чекаємо того, що станеться в іншому місці. Wrike технічно сильний, але це не робить можливості чи безпеку та конфіденційність не робити попередніх висновків.

Все-таки Wrike повинен бути легким фаворитом. Це один із найкращих інструментів, який виграв у нашому порівнянні Wrike vs. Asana. Давайте підемо і почнемо перший тур.

Особливості

Особливості – це те, де ми говоримо про те, що робить програмне забезпечення та що воно може принести вашому проекту. Більшість програмного забезпечення для управління проектами базується на завданнях, але крім цього, речі можуть бути дуже різними, різними способами впорядкування та перегляду предметів, які вам потрібно зробити.

Окрім структури вашого проекту та способів перегляду даних, ми розглянемо варіанти комунікацій, підтримувані платформи та додаткові елементи, такі як функції відстеження часу або автоматизації..

Щоб отримати хороший приклад інструменту з незвичайними функціями, подивіться наш огляд Airtable. Поки що, давайте розглянемо Wrike детальніше.

Скрип

Wrike дозволяє створювати завдання та підзадачі. Ви можете призначити їх людям і створити залежності, щоб переконатися, що ваш проект вчасно виконаний. Залежності є корисним способом відстежувати проект і дозволяти легко вирішувати проблеми, пов’язані з розкладом.

wrike-залежності

Він має власну систему генерації звітів та функцію перевірки, яка дозволяє коментувати файли, в тому числі в конкретних точках відео. Якщо ви робите багато відеороботів, буде корисним наш найкращий хмарний сховище для відео.

Можна полегшити створення завдань, встановивши форми, що корисно, якщо ви хочете, щоб ваш персонал створював завдання із заданою структурою. Після створення завдання кожен може побачити, що потрібно зробити та хто йому призначений, а також відповідну інформацію, яку ви бажаєте включити. Це все зроблено, без того, щоб хтось телефонував на зустріч або надсилав повідомлення вручну.

Місце для пам’яті починається від 2 Гб і піднімається до 100 Гб на його верхньому плані, з обширним обмеженням розміру вкладених 4 ГБ Цього повинно бути багато, але якщо вам потрібно більше, подивіться наш найкращий Інтернет-сховище для керівництва команд.

wrike-інтеграції

Wrike пропонує інтеграцію в різні категорії. Вони включають параметри зв’язку, такі як Microsoft Outlook, Gmail та Slack, а також багато інших.

У Wrike також є настільні та мобільні додатки, тому ви не обмежуєтеся працювати в браузері.

Trello

Trello – рада канбану. Це дозволяє створювати завдання та сортувати їх у стовпці. Стовпцям можна надати різні назви, щоб визначити ваш робочий процес. Наприклад, просте налаштування може мати “робити”, “робити” і “зроблено”.

деталь-трелло-картка

Ви можете зробити стовпці, які представляють членів команди, щоб побачити, хто має справу з певним завданням. Таким чином, кожен у вашій команді може бачити, хто призначений робити що, що потрібно зробити і що закінчено. Це прекрасний спосіб інформувати всіх про те, що відбувається.

Окрім того, що є корисним для менеджерів, це дає всій команді велику картину того, що всі роблять.

Завдання можуть включати контрольний список підзадач, але немає управління залежністю. Не всім цього потрібно. Завдання можуть бути позначені різними кольоровими категоріями та наклейками, які ви можете налаштувати.

трелло-наклейки

Хоча це все добре, це все, що стосується Трелло. Однак, є кілька дзвіночків.

Ви можете завантажувати файли та додавати їх до завдань, але у вільному плані вони можуть бути розміром лише 10 Мб. Це досить обмежує, але розмір ліміту збільшується до 250 МБ, коли ви платите за послугу. Однак ви не можете обмежувати кількість вкладених файлів, тому ви отримуєте необмежену кількість пам’яті.

Trello може інтегруватися з іншими платформами через свої “потужності”. Їх дуже багато, і вони поділяються на категорії, такі як управління файлами та інструменти для розробників. Розробники також можуть скористатися API Trello для розширення платформи.

Крім своєї браузерної версії, Trello має спеціальні програми для основних настільних і мобільних платформ. Вибачте, шанувальники Linux.

Думки круглі

Врік розпочав цей раунд з удару, висадивши шквал ударів і залишивши Трелло з усіх сил. Trello чудовий у тому, що робить, але це не робить багато іншого, і широкий набір функцій Wrike ставить його в іншу лігу.

У Trello є необмежений об’єм пам’яті, але більший розмір вкладених файлів Wrike краще, якщо ви працюєте з великими файлами і зможете оновити сховище. Наша найкраща стаття в облачному сховищі буде корисною, якщо ви плануєте це зробити.

Цей раунд бачить, що Врік комфортно стартує та випереджає.

Переможець: Wrike

Ціна

Далі ми розглянемо ціни. Вам потрібно знати, що переваги вашого програмного забезпечення перевищують витрати. На щастя, обидві платформи мають безкоштовні пропозиції, так що ви можете протестувати їх перед тим, як зробити їх. Це не надто дорого, але Wrike коштує дорожче на своїх рівнях.

Скрип

Wrike має безкоштовний рівень для до п’яти користувачів. Його платні плани починаються від 9,80 долара на користувача на місяць і збільшуються звідти. У нього також є план життя, який, можливо, варто використати, якщо у вас є велика організація і плануєте її інтегрувати протягом усього часу.

Багато хто з поглядів і більш вдосконалених функцій Wrike розблоковуються, коли ви рухаєтесь вгору зі шкалою цін, тому варто уважно подивитися, що вам потрібно, і вибрати план відповідно. Наприклад, вам знадобиться принаймні Професійний план, щоб отримати підзадачі, і вам потрібен бізнес-рівень або вище, щоб використовувати функції відстеження часу Wrike.

Trello

Trello має корисний вільний рівень, який дозволяє отримати доступ до його основних функціональних можливостей. Його бізнес-план додає функції та збільшує ліміт вкладень, а рівень підприємства додає ще більше функцій, включаючи більш широкий вибір параметрів безпеки.

Ви отримуєте лише одне живлення на вільному рівні. Однак ви не обмежуєтесь, як тільки ви платите, тож якщо ви плануєте розширити Trello та інтегрувати його в інші інтернет-сервіси, це шлях.

Рівень: Ціна за користувача в місяць:
БезкоштовноБезкоштовно
Бізнес-клас9,99 дол
Підприємство20,83 дол. США (але зменшується з кількістю користувачів)

Круглі дві думки

Обидві платформи пропонують безкоштовний рівень, але Wrike досить обмежений, і основні функції розгортаються на кожному рівні. Trello надає вам основи безкоштовно, а потім надає більше всього із своїми платними варіантами, а також покращеною безпекою та підтримкою.

Ви можете все-таки обернути це і вказати, що те, що ви платите за Wrike, виходить за рамки того, що пропонує Trello.

Ми вважаємо за краще безкоштовне пропозиція Trello, але Wrike – це набагато складніший інструмент і пропонує більше, коли ви піднімаєте його рівні. Хоча Wrike стає дорожчим, він робить це, пропонуючи більше, ніж Trello. Ми не переконані, що бізнес-рівень компанії Trello є покращенням щодо професійного плану Wrike за аналогічною ціною..

Ми оголосили цей раунд краваткою. Тим, хто не потребує розширених функцій, варто вибрати для Trello. Якщо ви готові заплатити верхній долар, перегляньте наш огляд Aha для ще одного високоякісного, але дорогого інструменту.

Переможець: Краватка

Простота використання

Далі ми розглянемо простоту використання. Усі функції світу не допоможуть вам, якщо ви не можете зрозуміти, як ними користуватися, тому ми дізнаємося, яке програмне забезпечення робить кращу роботу – зробити себе доступним і допомогти вам розібратися..

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами не просто пропонує потужність, воно надає вам допомогу та допомагає вивчити її більш досконалі функції. Подивіться наш огляд LeanKit для прикладу інструменту, який допоможе вам навчитися за допомогою відмінного зразкового проекту.

Wrike має сильну репутацію, але простота використання не є його сильною стороною, тому Trello, з його простим компонуванням та зручністю перетягування, є улюбленим.

Скрип

Початок роботи з Wrike простий, з легким процесом реєстрації, який слід запросити колег приєднатися до вашої команди. Після цього ви можете налаштувати робочу область. Якщо хочете, ви можете почати з чистого аркуша, але радимо скористатися одним із шаблонів Wrike.

wrike-запрошення

Вони дозволяють вам використовувати Wrike різними способами. Вони роблять хорошу роботу, показуючи, що можна зробити, тому їх варто переглянути, щоб отримати кілька ідей, коли ви вперше починаєте.

Якщо ви хочете використовувати шаблони для прискорення роботи, прочитайте наш огляд Podio, щоб дізнатися про платформу, яка дозволяє вам налаштувати їх під свої потреби.

Щойно ви почнете користуватися Wrike, ви побачите, що його інтерфейс міцний та інтуїтивний, з великою кількістю інформації, доступної вам. Однак можна заблукати під час навігації. Він має чудову систему довіри, коли ви застрягли, але вам доведеться спочатку вирішити справи.

Trello

Трелло займає кілька хвилин, щоб розібратися, і це так просто, що вам ніколи не знадобиться документація. Якщо ви можете перетягувати речі, ви можете їх використовувати.

Його дизайн інтуїтивно зрозумілий, а його меню та кнопки легко знайти. Більшість не пояснюють себе, а у багатьох є текст, що описує те, що вони роблять. Найголовніше – це швидко, без жодної затримки інтерфейсу, яку ми іноді бачимо в інструментах на основі браузера.

Якщо ви потрапите в біду, ви знайдете, що Trello пропонує безліч допомоги та підтримки. У його базі знань є сотні статей, а також сторінка спільноти, що рясніє запитаннями та відповідями інших користувачів. Якщо вам потрібно звернутися за допомогою, ви можете зробити це там або зв’язатися зі службою підтримки Trello безпосередньо через надану форму.

Три круглі думки

Як і ціновий раунд, це важко назвати, тому що Врік і Трелло пропонують такі різні речі. Trello простіший у використанні, але порівняння здається несправедливим, коли Wrike робить набагато більше.

Ми повинні вручити цей раунд Трелло. Wrike – складний інструмент, який має криву навчання. Трелло цього не робить, і важко оглянути це тут. Це робить прості речі та є тим інструментом, якому ви можете довіряти будь-кому користуватися, не потребуючи занадто великої технічної підтримки.

Це змушує кожного вийти у фінальний раунд. Трелло тримає своє, і все не може бути ближчим.

Якщо ви цінуєте простоту використання, але не хочете йти на компроміс із владою, перегляньте наш улюблений інструмент управління проектами в нашому огляді monday.com.

Переможець: Trello

Безпека & Конфіденційність

Тепер, коли ми переглянули легкі речі, ми глибше копаємось і дивимось на безпеку та конфіденційність. Ми хочемо бачити широкий вибір варіантів користувачів, а також сертифікацій та надійних технологій, що використовуються для надання послуг. У нашому огляді Wrike добре відзначився, але давайте подивимось, чи може Trello зняти його та виграти конкурс.

Обидві платформи роблять багато для захисту вашої онлайн-безпеки. Що найкраще, все ж залишається побачити. Давайте розпочнемо.

Скрип

У Wrike є великий набір функцій та параметрів користувачів, які допоможуть захистити вас від кіберзлочинності. Однак, багато з них стають доступними лише на його плані Enterprise.

На цьому рівні пропонується двофакторна аутентифікація. Ви також отримуєте єдиний вхід SAML 2.0, керування користувачами та дозволи доступу, спеціальні правила паролів та аудиторські звіти.

wrike-активність-звіти

Під кришкою Wrike настільки ж сильний з TLS v1.2, який використовується для шифрування даних під час транзиту та 256-бітовим AES для зберігання даних. Якщо ви не впевнені, що це таке, прочитайте наш опис статті шифрування.

Він відповідає ЄС-США. Щит конфіденційності, а також Загальне Положення про захист даних. Він також має сертифікати ISO та SOC.

Як і в більшості областей, Уріке є що запропонувати, але це залежить від планів. Це означає, що ви можете заплатити за більш вдосконалені функції, якщо вони вам потрібні, але вам потрібно уважно ознайомитися з наявними на кожному рівні.

Trello

Trello дає двофакторну аутентифікацію як стандартну, навіть у вільному плані. Більше функцій є у його платних планах, таких як одиночний вхід Google, запрошення з обмеженим доменом та налаштування, що стосуються дозволів.

трелло-запросити

Якщо ви стурбовані тим, що хтось вкрав вашу інформацію про вхід, ви можете переглянути список сеансів на сторінці налаштувань Trello. Ви також можете завантажити файл, який містить інформацію, яку зберігає Trello про вас. У нашому способі захисту статті конфіденційності є способи переконатися, що ви не просочуєте більше інформації, ніж ви планували.

Trello має сертифікат SOC 2 та відповідає стандартам ЄС. та швейцарські-США. щити конфіденційності. Він використовує веб-сервіси Amazon як основу, із TLS та AES 128-бітним шифруванням для передачі даних. Додатки шифруються за допомогою 256-бітового AES.

Він має систему постійного резервного копіювання і обіцяє швидко відновити доступ до ваших даних у разі відключення. Якщо ви хочете обробити резервне копіювання самостійно, у нашій кращій статті про послуги резервного копіювання є багато корисної інформації.

Круглі чотири думки

Ми думали, що цей раунд стане легким для Wrike, але при більш детальному розгляді Trello пропонує більше, ніж ми очікували. Двофакторну автентифікацію приємно мати, наприклад, у вільній пропозиції, навіть якщо Wrike пропонує цю функцію, якщо ви заплатите за неї. Прочитайте статтю про двофакторну автентифікацію, щоб дізнатися більше про неї.

Однак, чим більш сильний вибір варіантів, щоб користувачі могли контролювати те, як вони користуються послугою, робить Wrike кращим вибором в цілому. Він також має більш сильне шифрування та корисні функції аудиту, щоб стежити за тим, що ваша команда розробляє.

Wrike проходить у фінальний раунд, тому що це такий хороший вибір для людей, які знають безпеку. Трелло, однак, не підводив себе.

Якщо ви шукаєте альтернативи, які також відрізняються безпекою та конфіденційністю, перегляньте наш огляд Smartsheet.

Переможець: Скрип

Вирок

З двома раундами до Вріке та одним з Трелло, Врік забирає виграш, відразу в кінці змагань. Однак було близько, але Трелло добре погодився. Wrike має кращі функції та більш високу безпеку, завдяки чому перемога над більш зручним у користуванні підходом Trello.

Обидва інструменти мають своє використання, широкий набір функцій Wrike добре підходить для розширеного управління проектами та команд, які хочуть зробити довгострокові інвестиції в інструмент. Це може допомогти в таких речах, як відстеження часу та покращення робочого процесу.

Трелло краще для тих, хто потребує простого способу планування та призначення завдань, а також дати всім огляд того, що робить команда. Він дозволяє вам бачити, коли все готово, а також слідкувати, що вам потрібно зробити.

trello-create-board

У Врік і Трелло є безкоштовні плани, а також випробування їхніх платних функцій, тож якщо ви хочете спробувати їх, вам нічого не завадить взяти їх на себе, щоб побачити, що вони пропонують.

Якщо ви використовували будь-який інструмент, ми хочемо почути, що ви думали. Повідомте нас, чи є у вас що-небудь додати до нашої оцінки порівняння. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me