Wrike vs Jira: Які особливості сяють найяскравішими у 2020 році?

Вибір інструменту управління проектами є світ. Ми розглянемо два чудових варіанти у цьому порівнянні Wrike vs. Jira.


У нашому огляді Wrike ми похвалили Wrike за широкий набір функцій та досконалість у захисті ваших даних та якості обслуговування. У нашому огляді Джира ми відчули, що його особливості були найбільш сильними, але його спільнота також була перевагою.

Обидва інструменти схиляються до більш серйозної сторони управління проектами. Якщо ви шукаєте дружнішу альтернативу, перегляньте наш огляд Асани. Посібник для початківців Асани допоможе вам розпочати роботу.

Однак у цій статті ми побачимо, як Врік і Джира порівнюють і з’ясовують, яка найкраща платформа в цілому.

Налаштування бою: Врік проти Джира

Wrike вузько пропустив перше місце в нашому останньому складі найкращого програмного забезпечення для управління проектами. Це повернуло собі кудо, вигравши в нашій статті Wrike vs. Asana.

Джира є новачком подібного роду змагань, тому його роботу вирішать, якщо з нього вийде щось із Wrike. Порівняння між собою може призвести до несподіванок, тому все може статися.

У цьому поєдинку ми будемо порівнювати платформи протягом чотирьох раундів. Ми зосередимось на різній області в кожному раунді і підрахуємо їх в кінці, щоб знайти переможця. У разі вирівнювання, це буде балове рішення, виходячи з того, яка платформа виграла свої раунди за найбільшою відривкою.

Ми порівняємо їх за функціями, ціною, простотою використання та безпекою та конфіденційністю. Щодо функцій, ми хочемо побачити, який інструмент дає вам найбільш і найкращі способи організації вашого проекту. За ціною ми шукаємо не тільки найдешевший варіант, а й різноманітні способи оплати та вартість, яку пропонують різні плани.

Для зручності використання ми розглядаємо зручність роботи та те, наскільки швидко ваша команда зможе впоратися з платформою. Нарешті, для безпеки та конфіденційності ми вивчимо, що кожен інструмент робить для захисту ваших даних від усіх, крім вас та вашої команди.

1

Особливості

Що програмне забезпечення може зробити для вас важливо, тому чим більше функцій, тим краще тут. Це сильна зона для обох платформ, але це найбільша сила Джири, тому це буде ключовим для надій Джири отримати перемогу в цьому конкурсі.

Ми оцінили Wrike вище в нашому огляді, але не дуже, і ми порівнюємо їх безпосередньо тут.

Скрип

Wrike має набір основних функцій управління завданнями, які ми шукаємо, з підзадачами та керуванням залежностями, що дозволяє вам переконатися, що ваш графік є досяжним, і стежте за вузькими місцями, які загрожують сповільнити вас.

wrike-залежності

У ньому є специфічні для користувача теми, тому ви можете налаштувати свою робочу область і почувати себе як вдома під час входу.

Його система перевірки дозволяє коментувати файли, в тому числі в конкретних точках відео, як і найкраще програмне забезпечення для редагування відео.

Він має систему генерації звітів, яка дозволяє виробляти всіляку корисну інформацію. Існує кілька пресетів та макетів, які дозволяють вам їх налаштувати.

Ви також можете використовувати Wrike, щоб відстежувати, які з ваших завдань проекту нікому не призначено і які прострочені. Таким чином, ви можете перевірити, чи все прогресує, і внести зміни, необхідні, щоб утримати всіх на меті.

wrike-інтеграції

Він має широкий вибір інтеграцій у ряді категорій. Ви можете використовувати Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox або Evernote. Ви можете інтегруватися з іншими платформами, такими як Github і навіть його суперник Jira. Варіанти комунікаційного спілкування включають Slack та HipChat. Інтеграція Zapier також є, що дає вам доступ до даних у тисячах програм.

Ви отримуєте 2 Гб пам’яті у своєму вільному плані, який складає понад 100 ГБ на найвищому рівні. Якщо вам здається, що вам потрібно більше, перегляньте нашу кращу статтю в Інтернеті для зберігання команд, щоб дізнатися про кілька корисних варіантів.

Для нього також є настільні та мобільні додатки, тому ви можете використовувати їх на більшості пристроїв, а також у браузері.

Джира

Jira пропонує декілька способів перегляду вашого проекту, наприклад, дошки Scrum та подання kanban. В якості будівельних блоків він використовує «питання», а не «завдання», і їх можна класифікувати за типом.

Ви можете створювати підзадачі, але потрібно ввімкнути цю функцію в налаштуваннях, і це не так просто, як це могло б бути. Ми також боролися за те, щоб залежність працювала, незважаючи на документацію, яка говорить про те, що пропонується функція.

джира-підзадачі

Користувачі Jira добре обслуговуються, коли справа стосується розширення платформи. Для цього доступно понад 3000 додатків. Він також інтегрується з HipChat, який належить його материнській компанії Atlassian.

Ми були менш захоплені її вбудованими можливостями комунікації. Джира використовує злиття Атласіяна, і ми вважали, що інтеграція з цим могла бути більш гладкою. Якщо вас зацікавила платформа, яка зосереджена на командному спілкуванні, прочитайте наш огляд Basecamp.

Jira пропонує 250 Гб пам’яті, що набагато більше, ніж навіть план компанії Wrike Enterprise, і має бути адекватним майже для всіх. Якщо цього недостатньо, перегляньте наш огляд LeanKit, щоб побачити платформу з необмеженим простором для зберігання.

Як і Урік, Джира має потужні можливості створення звітів, і ми вважаємо, що його варіанти кращі, принаймні, коли мова йде про візуалізацію, оскільки вона має понад 20 типів діаграм і графіків.

джира-звіти

Його можливість відстеження часу є корисним способом відстеження витрат і переконатися, що ви не витрачаєте занадто довго на що-небудь. Для інструменту, який спеціалізується на подібних речах, подивіться наш огляд FunctionFox.

Також доступні мобільні додатки, тому ви можете використовувати їх у дорозі.

Думки круглі

Обидві платформи пропонують управління залежністю, але Wrike працював нам набагато краще. Завдяки більшій потужності для зберігання та гарному створенню звітів, ми спокусилися дати Джирі кивок, але, хоча він пропонує кілька хороших функцій, ми, як правило, віддаємо перевагу тому, що дає нам Wrike. У Wrike також є настільні додатки.

Це так близько, що ми не можемо їх розділити, тому ми зробимо цей раунд краваткою. Обидва є сильними в цій галузі, але далеко не однакові, тому якщо ви роздумуєте про їх використання, слід переглянути, що вони пропонують, і побачити, що найбільше відповідає тому, що вам потрібно.

Раунд: Особливості Немає чіткого переможця, бали для всіх

2

Ціна

Обидві платформи пропонують звичайне хмарне ціноутворення, але Джира відрізняється тим, що він також дозволяє самостійно розміщувати його та сплачувати єдину плату за використання його програмного забезпечення. Якщо вас зацікавив підхід “зробі сам”, варто також переглянути наш огляд Redmine.

Зважаючи на те, що Wrike та Jira – це багатофункціональні пропозиції, орієнтовані на використання в бізнесі, вони напрочуд гарні.

Скрип

У Wrike є безкоштовний план, який дозволяє спробувати його до п’яти користувачів. Його платні плани починаються від 9,80 долара на користувача на місяць і збільшуються звідти, маючи більше можливостей на кожному рівні. Безкоштовна 14-денна пробна версія дозволяє протестувати її більш досконалі функції, не вимагаючи реєстрації кредитної картки.

Вільний рівень включає базове керування часом та обмін файлами, використовуючи перегляди його табло та електронних таблиць. На професійному рівні ви отримуєте управління підзадачами та доступ до діаграм Ганта. Ділові користувачі отримують відстеження часу та звіти. Доведення надається на рівні маркетингу, тоді як Enterprise-клієнти отримують аудит та низку додаткових функцій безпеки.

Джира

Джира пропонує кілька варіантів ціноутворення, які відображають способи використання ним. Його хмарні параметри є більш прямими порівнянні з Wrike. Щомісячна плата за кожного користувача починається від 10 доларів для перших кількох користувачів, але це знижується до 1 долара, коли ваша команда отримує понад 250 користувачів. Очевидно, що для великих команд Джира – це велике значення. Не погано і для малих команд.

Його плани не є багаторівневими, тому ви отримуєте всі його функції для цих цін. Хоча не існує безкоштовного плану, є безкоштовна семиденна пробна версія, яку ви можете використовувати без кредитної картки.

Якщо ви плануєте самостійне розміщення, тоді ви сплачуєте одноразову плату. Для команд 10 чи менше – це 10 доларів, але це повітряні кулі до 2500 доларів у 25 користувачів. Це потрібно багато заплатити заздалегідь, але виходить дешевше, ніж щомісячні плани більшості платформ, якщо порівнювати витрати за рік, і оскільки це одноразова плата, це стає лише кращою вартістю, чим довше ви користуєтесь ним.

Круглі дві думки

Wrike має багато що запропонувати і починається безкоштовно. Хоча більшість його найкращих функцій є в платних планах, і вам потрібно буде платити за цінові рівні, щоб скористатися всім можливим..

У Джири немає вільного рівня, але його платні плани мають велику цінність у порівнянні з Wrike. Плюс того, що збільшується чисельність вашої команди, зробіть і економію.

Можливість самостійного розміщення також корисна і те, що мало хто пропонує, тому якщо ви хочете це зробити, Джира – це один з найкращих варіантів. Сплата гонорару для великих команд може здатися дорогим, але, оскільки це одноразова плата, ви можете довго заощадити.

Оскільки вони обидва мають безкоштовні випробування, ви можете перевірити їх самостійно, якщо хочете побачити, що вони можуть зробити.

Цей раунд проходить до Джири, зробивши рахунок 1-0 після попереднього нічиї. Залишилося лише два раунди, Вріке краще зробити хід незабаром.

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для управління проектами, яке може допомогти контролювати бюджет, перегляньте наш огляд Mavenlink, щоб дізнатися про продукт із сильними фінансовими особливостями.

Раунд: Цінова точка для Джира

3

Простота використання

Юзабіліті є головним фактором при виборі інструменту управління проектами. Ви хочете, щоб технології спрощували справи, а не витрачали свій цінний час на навчання. У нашому огляді Wrike добре оцінив зручність, але Джира цього не зробив.

Кращі інструменти в цій категорії роблять велику роботу, роблячи себе простими у використанні. Перегляньте наш улюблений інструмент управління проектами в нашому огляді monday.com, щоб побачити приклад.

Джира має перевагу в один раунд, переходячи в третій раунд, тому Вріке потрібно займатися бізнесом, щоб залишитися в грі. Давайте подивимось, як складаються ці дві платформи.

Скрип

Почати з Wrike легко. Процес його реєстрації простий, і ви можете запросити колег приєднатися.

wrike-запрошення

Управління завданнями просте, а додавання залежностей просте, що не у випадку з кожною платформою, яка пропонує цю функцію. Вона включає в себе безліч шаблонів, за допомогою яких ви можете швидко налаштуватись і їх варто переглядати, щоб дізнатися, що ви можете зробити з платформою.

wrike-шаблони

Інтерфейс багато запакується, і ви можете часом загубитися, але є багато вказівок, коли ви застрягнете. Потрібен час, щоб зрозуміти, як все працює, але зважаючи на те, що там, це не дуже засмучує.

Wrike – складний інструмент, але все працює так, як очікувалося, і він робить хорошу роботу, роблячи те, що пропонує.

Джира

Дизайн Джири сильний, і в ньому є навчальний посібник, щоб навчити вас основ. Окремі компоненти читаються, а макет чіткий.

джира-тур

У ньому є екскурсія, яка показує основи управління завданнями, і він дає поради та рекомендації після цього, але незабаром вам залишиться продовжувати роботу.

У ньому є гарний вибір шаблонів, які дозволяють налаштувати його для різних цілей. Ви можете швидко почати роботу з її дошками Scrum та переглядами kanban, а також налаштувати їх для відстеження помилок або управління проектами.

джира-канбан

Однак ми знайшли кілька проблем. При натисканні на інструмент були тривалі затримки. Ми бачили, як функції з’являються і зникають. Подібно названі сторінки призвели до того, що ми втрачалися кілька разів.

Досвід, без сумніву, полегшить використання, але так багато платформ у цій категорії виходять зі шляху, щоб навчити вас ними користуватися, і багатьом вдається зробити процес простим і приємним. Ми знайшли Джиру за кривою тут.

Джира добре розроблений, окремі компоненти добре працюють. Хоча затримки та інтерфейс інтерфейсу є відрахуванням балів. Як вже згадувалося, у нас також були проблеми з тим, як працювати.

Три круглі думки

Незважаючи на складність Уріка, користуватися рідко неприємно або страшно. Jira добре розроблений і має гарні шаблони, але затримки та проблеми з інтерфейсом утрудняють його зручність використання. Wrike комфортно виграє цей раунд, і Джира ніколи не дивиться на розбіжність.

Ще один інструмент, який допомагає в цій галузі зрозуміти, це World of Taskworld, про який ви можете прочитати в нашому огляді Taskworld.

Це залишає речі за один штуку, йдучи у вирішальний заключний раунд. Далі ми починаємо технічні, переглядаючи безпеку та конфіденційність.

Раунд: точка простоти використання Wrike

4

Безпека & Конфіденційність

Ви не можете бути занадто обережними, коли йдеться про захист своїх даних. На щастя, поінформованість з питань безпеки зростає, і більшість платформ пропонують функції, які допоможуть вам у їх вирішенні.

Ця область є надзвичайно важливою, якщо ви зберігаєте важливі для бізнесу дані в хмарі. Якщо ви використовуєте це для планування чогось більш повсякденного, ви можете не так турбуватися про безпеку, але це все одно платить за безпеку. Прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб дізнатися більше про те, як погані хлопці можуть зловживати інформацією, до якої вони потрапляють.

Якщо ви стурбовані безпекою та конфіденційністю, прочитайте наш огляд Aha, щоб дізнатися про інструмент, який найкраще захищає ваші дані.

Скрип

Wrike – один із найвищого рейтингу інструментів управління проектами щодо безпеки та конфіденційності через сильний вибір функцій.

Він має розширене шифрування: TLS v1.2 використовується для передачі даних, а AES 256-бітний, що використовується для зберігання даних, що робить практично неможливим доступ будь-кого до ваших даних. Якщо ви хочете дізнатися більше про них, прочитайте наш опис шифрування.

Він також пропонує двофакторну автентифікацію через Google Authenticator. Детальніше про цю особливість ви можете прочитати в нашій статті про двофакторну автентифікацію.

Існує кілька варіантів захисту, які включають налаштування пароля, контроль політики доступу до мережі та засоби доступу до файлів. Його найкращі функції безпеки розблоковуються на рівні Enterprise, тому враховуйте ваші потреби безпеки під час вибору плану.

Джира

Jira має широкий спектр функцій безпеки та конфіденційності. Він має кілька сертифікатів, включаючи SOC 2, ISO 27001, ISO 27018 та PCI DSS. Він також бере участь у тестуванні на проникнення та програмах аудиту безпеки.

Його веб-сайт є скарбницею інформації про безпеку та конфіденційність, що містить усілякі деталі. Це корисно, якщо у вас є конкретні вимоги відповідності.

Він також відповідає системам, пов’язаним з конфіденційністю, наприклад, ЄС-США. та швейцарські-США. рамки захисту конфіденційності та Загальне Положення про захист даних, про яке ви можете дізнатися більше в нашому посібнику щодо GDPR.

Як і у випадку з Wrike, доступна двофакторна автентифікація, але вам потрібно буде заплатити додаткові 10 доларів за користувача за базовану в браузері версію за допомогою Jira.

Ви можете отримати хороший вибір параметрів безпеки в Джирі через Atlassian Access. Однак для цього потрібна підписка, і налаштування задіяне. Однак, якщо ви зіткнулися з проблемою, ви отримаєте єдиний вхід SAML та керування паролем, а також інші речі.

Якщо управління паролем доставить вам головні болі, може допомогти наша найкраща стаття про менеджера паролів.

На жаль, незважаючи на те, що робив все правильно на технічному рівні, Джира відпустив себе, коли ми застали його команду підтримки робити знімки даних наших проектів, не питаючи нас. Хоча юридичні угоди дають право робити все, що завгодно, згода на перегляд даних проекту повинна бути явною в будь-який час, на наш погляд.

Це великий мінус і ускладнює надання кредиту Джирі в цій категорії.

Круглі чотири думки

Це було б дуже близько, тому що обидва продукти пропонують чудові функції, однак проблема підтримки Джири означає, що ми повинні передати її Wrike. Ми сподіваємось, що наш досвід був одноразовим, оскільки, окрім цього, Джира сильна у цій галузі. Врік теж сильний, і його не зловили, щоб робити щось назустріч.

Це робить рахунок два раунди Wrike, один Jira та один нічия.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для Wrike

5

Фінальні думки

Wrike закінчує наш випадок як заслужений переможець. Він відповідав Джирі своїм потужним набором функцій і випереджав її своєю зручністю та чудовою увагою до деталей щодо безпеки та конфіденційності. Це один з наших улюблених інструментів на Cloudwards.net, і ми рекомендуємо його всім, хто хоче планувати свій бізнес в Інтернеті.

Однак у Джири є її використання, тому її не слід списувати. Сьогодні це було проти сильного суперника. Декілька його проблем здаються нам вирішуваними, тому, хто знає, може бути, він буде краще підготований до конкуренції з важкою вагою проекту наступного разу, коли ми переглянемо його.

Це також має перевагу в ціні, особливо для більших команд та тих, хто хоче платити за це вперед.

Переможець: Wrike

Якщо ви спробували Wrike або Jira, повідомте про ваш досвід у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map