Wrike vs Basecamp: Два торгових удари з великими іменами в 2020 році

Історія побачила деякі епічні розправи: Алі проти Фрейзьє, Макенро проти Коннорс, Карді Б проти Нікі Міная. Ми додамо ще одне зіткнення до списку у цьому порівнянні Wrike vs. Basecamp, переможець якого найбільше зацікавить менеджерів проектів.


Компанія Wrike запустила в 2006 році і має понад 18 000 компаній у своїх книгах, включаючи гучних клієнтів, таких як Google, L’Oreal та Mars. Це багатофункціональна платформа, яка є одним з найкращих програмного забезпечення для управління проектами.

Basecamp – велике ім’я, яке може похвалитися приголомшливими 3 мільйонами підписок. Він був створений у 2004 році командою, що стоїть у рамках програми Ruby on Rails.

Обидва інструменти були представлені в наших стаціонарних статтях раніше. Wrike виграв наш матч Wrike vs. Asana, але програв у monday.com проти Wrike. Це навряд чи ганьба, тому що monday.com – найкраще. Basecamp програв битву за Асану проти Basecamp, тож ми будемо шукати боротьбу.

Ми також детально розглянули обидві служби в наших оглядах, тому, якщо ви хочете дізнатися більше про них, прочитайте наш огляд Wrike та огляд Basecamp.

Налаштування боротьби: В’єрк проти Басекампа

Wrike та Basecamp ведуть боротьбу не з кулаками чи зброєю, а з можливостями, варіантами та якістю дизайну. Ми будемо порівнювати їх протягом чотирьох раундів, і в кожному з них буде оголошено переможець. Загальним переможцем стане інструмент, який забирає найбільше раундів.

Ми відкриємо, порівнявши їх за функціями, щоб побачити, який інструмент робить найбільше. Особливості лежать в основі того, що програмне забезпечення може принести вашій команді. Тоді ми розглянемо ціну, щоб побачити, яка найкраща ціна. Багато платформ пропонують кілька варіантів, тому важливо визначити, що найкраще.

У зручності використання ми визначимо, що працює з найменшою суєтою і робить все, щоб допомогти вам розпочати роботу. У раунді безпеки та конфіденційності ми розглянемо, яким ви можете найбільше довіряти вашим даним, а також пропонуєте найбільш широкі варіанти контролю доступу до своїх проектів..

1

Особливості

У цьому раунді ми порівняємо інструменти щодо функціональності, щоб побачити, що найкраще підходить для вашої команди. На додаток до способу подання завдань, ми любимо бачити багато пам’яті, інтеграцію з іншими платформами та комунікаційні функції. Цікаві додаткові результати також будуть хорошими.

Якщо вам потрібен інструмент, який має незвичайні розширення, подивіться наш огляд Airtable. Вона включає в себе провідник 3D-моделей, автоматичний переклад і навіть дизайнер сторінки.

Скрип

Wrike дозволяє створювати завдання та призначати їх членам команди. Завдання можна розділити на підзадачі, і ви можете додати залежності, так що ви можете переконатися, що ваш графік проекту здійсненний. Залежно від залежностей ви можете помітити вузькі місця та побачити, який ефект буде мати, якщо одне завдання буде відкладено.

Погляньте на наш огляд Easy Projects, щоб дізнатися про інший варіант, який спрощує роботу із залежностями.

Wrike – це хороша платформа для обміну файлами, з вільним планом 2 ГБ місця. Це коштує до 100 Гб для користувачів Enterprise. Якщо вам потрібно більше, прочитайте нашу кращу статтю онлайн-сховищ для команд.

Ви можете залишати коментарі до файлів, у тому числі посеред відео. Це корисно, якщо ви хочете організувати власні відеопроекти. Однак відео займає багато місця, тому вам також може знадобитися наш найкращий хмарний накопичувач для великих файлів.

wrike-інтеграції

Wrike інтегрується з великою кількістю послуг. Ви можете використовувати його з Adobe Creative Cloud, Slack, Salesforce, Dropbox та багатьма іншими. Нова функція “Wrike Integrate”, яку ми ще не пробували, дозволяє створювати власні інтеграції.

У Wrike також є API, тому ті, хто кодує, можуть передавати його у власні програми чи веб-сайт. Якщо ви хочете створити власний веб-сайт, вам може допомогти також порівняння розробників веб-сайтів Wix та Weebly.

wrike-календар

У Wrike є кілька переглядів, таких як його потік, діаграма Ганта і календар. Ще одна корисна особливість – створення звітів. Існують різні типи звітів, наприклад, ті, які показують, які завдання прострочені або не призначені. Wrike спрощує їх створення.

Міжнародні користувачі оцінять її вибір мов. Доступно понад десяток, що включає дев’ять офіційних перекладів та декілька дописів користувачів.

Окрім роботи в браузері, Wrike має клієнтів для настільних і мобільних пристроїв для Windows, macOS, Android та iOS, тому її можна використовувати на більшості пристроїв.

Basecamp

Basecamp має хороші функції спільного використання файлів і зв’язку, а також просте створення завдань. Це важливий вибір для загального використання в офісі.

Це дозволяє створювати списки справ, наповнені завданнями. Ви можете призначати людям завдання, залишати замітки та давати їм терміни. На відміну від Wrike, він не має підзадач або залежностей. Якщо вони вам не потрібні, прочитайте наш огляд Podio, щоб дізнатись про інший інструмент, який спрощує все.

Існує календар, який допоможе спланувати свій графік, і він інтегрується з службами календаря від Apple, Microsoft та Google.

basecamp-багаття

Її чати з «багаттям» – чудовий спосіб підтримувати спілкування всіх. Ви можете ділитися звуками та відео, хоча у нас були проблеми з відео під час тестування. Окрім Campfire, ви можете спілкуватися з товаришами по команді через дошку оголошень Basecamp.

Basecamp попереджає людей про зміни, які вносяться іншими особами, тож добре повідомляти всіх про те, що робить команда.

У ньому є гідний вибір інтеграцій, включаючи Zapier, який дозволяє обмінюватися даними з сотнями програм. Також є інтеграція для створення звітів, розробки програмного забезпечення, відстеження часу та обліку. Якщо ви користуєтеся інструментом управління проектами, який фокусується на фінансовій стороні, прочитайте наш огляд Mavenlink.

Ви отримуєте з ним багато місця. Його 500 Гб хмарного сховища набагато більше, ніж пропонує Wrike, навіть на плані Enterprise. Якщо вам потрібно більше, наш кращий обласний накопичувач зберігає варіанти.

Як і Wrike, у Basecamp є додатки для Windows, macOS, Android та iOS, які доповнюють його версію браузера.

Думки круглі

У Basecamp є багато місця для зберігання і Campfire добре підходить для командних чатів. Wrike є більш серйозним інструментом, оскільки управління залежностями корисне для розширеного планування проектів.

Хоча ми вважаємо, що Basecamp дружніший і йому не вистачає можливостей, Wrike вважає більш детальним і надає більше можливостей у більшості областей. Він також має більш досконалу структуру з підзадачами та залежностями. Мовні варіанти роблять його корисним і для міжнародних користувачів.

Круглий: Особливості точки для Wrike

Логотип Wrike
Basecamp логотип

2

Ціна

Далі ми розглянемо ціну, щоб побачити, який інструмент пропонує найкращу цінність. Крім низьких цін, ми любимо бачити довгу безкоштовну пробну версію, безліч способів оплати, знижок та різних планів. В останньому турі Basecamp прийняв кілька важких ударів, тому буде бажати повернутися в змагання. Давайте подивимось, що Wrike пропонує насамперед.

Скрип

У Wrike є безкоштовний план для до п’яти користувачів, і існує безпрограмна 14-денна пробна версія, якщо ви хочете спробувати інші її функції, не занурюючись у свій бюджет. Якщо ви хочете використовувати його додаткові плани, ви сплачуєте щомісячну плату за кожного користувача, яка збільшується в міру просування по рівнях.

Ціни є договірними на рівні підприємства, але ви можете отримати довічну угоду про використання одноразового платежу, якщо ви попросите гарненько.

Wrike – це не надто дорого, але це і не найдешевший інструмент на ринку, і з обмеженнями користувачів на більш дешеві плани, це обійдеться вам дорожче, оскільки кількість вашої команди збільшується.

Basecamp

Команди Basecamp сплачують плату в розмірі 99 доларів США на місяць, незалежно від розміру команди. Це велика цінність, якщо ваша команда велика, але менша, якщо вона маленька.

Basecamp є безкоштовним для викладачів, тому якщо ви хочете більше організувати свій клас чи колектив, це саме той. Некомерційні організації також отримують 10-відсоткову знижку. Студенти, можливо, також захочуть прочитати наш огляд FunctionFox, оскільки вони можуть отримати доступ до нього безкоштовно.

Basecamp має тривалий 30-денний пробний термін, що дає вам час ввести зуби, щоб переконатися, чи підходить вона для вашої команди. Basecamp робить це простим, з чим запропонувати всім, за винятком команд із кількома співробітниками, які вважають його дорожчим за інші варіанти.

Круглі дві думки

Wrike дешевше, ніж Basecamp, але тільки якщо у вас невелика команда. Його вільний рівень фантастичний для невеликих команд, які його пробують, і його професійний план недорогий. Якщо у вашій команді більше 10 чоловік або хочете використовувати більш просунуті плани, Basecamp дешевше. Її фіксовану платіжну систему також набагато простіше визначити та керувати нею.

Потенційна економія за допомогою Basecamp більша. Він також має щедру безкоштовну пробну версію і безкоштовний для освітян, тому виграє в цьому раунді.

Раунд: ціна на Basecamp

Логотип Wrike
Basecamp логотип

3

Простота використання

У цьому раунді ми розглянемо, який інструмент найпростіший у використанні, а найбільший – доступний. Допоможе міцний інтерфейс, відсутність помилок та хороші варіанти допомоги та підтримки.

Якщо ви хочете простий інструмент, перегляньте наш огляд Trello, щоб дізнатися про варіант на основі канбана.

Скрип

Wrike – це один із найсучасніших інструментів у категорії управління проектами, але зареєструватися та розпочати роботу з ним легко. Процес запуску дозволяє запрошувати товаришів по команді та проводить вас через налаштування робочої області.

wrike-шаблони

Створення робочої області швидко і просто. Wrike включає в себе безліч категоризованих шаблонів, які допоможуть вам рухатися. Це можуть бути прості дошки канбану, системи для продажу квитків, управління подіями або багато іншого. Шаблони містять власні відеоролики, щоб показати вам, як ними користуватися, що є приємним штрихом.

Потім ви можете легко додавати завдання. У головному вікні Уріка відображаються ваші завдання зліва та деталі завдання справа.

wrike-залежності

Управління залежністю часом буває складно, але Врік справляється з цим добре. У ньому є спеціальна кнопка для створення зв’язків між завданнями. Інтерфейс Wrike включає в себе безліч опцій та елементів керування. З цим можна багато зробити, але для того, щоб розібратися, потрібен час. Навігація не завжди проста, і спочатку можна заблукати.

Коли ви застрягаєте, Wrike надає вам багато допомоги, з детальною базою знань та швидкою, чуйною підтримкою клієнтів.

Basecamp

Basecamp – це інструмент, який подобається, з м’якою палітрою кольорів та життєрадісними зображеннями, які використовуються протягом усього часу. Його дизайн зрозумілий, і ви можете використовувати його, не застрягаючи.

basecamp-реєстрація

Ми бачили, що випадкові проблеми з спливаючими елементами не зникають, хоча органи контролю не відповідають. Зважаючи на це, ми зазвичай можемо вирішити їх, увійшовши в систему або натиснувши їх, і вони були не надто часто.

Basecamp надає вам велику допомогу, майстри ведуть вас через завдання крок за кроком і створюють повідомлення автоматично для вас. Це може заощадити ваш час, якщо в повідомленнях буде сказано, що ви хочете. Також є безліч сповіщень та електронних листів. Ви можете вимкнути їх, якщо вам забагато, але якщо вам потрібно буде постійно інформувати, Basecamp, безумовно, допомагає.

basecamp-команда

Ми знайшли його окремі додатки добре розробленими, привабливими та зручними у використанні, але ми не були такими захопленими на верхньому екрані, який виглядав у порівнянні з рештою платформи. Якщо ви неодноразово створюєте подібні проекти, ви можете налаштувати власні шаблони, щоб включити всі спільні ваші проекти та використовувати їх як вихідну точку.

basecamp-boost

Basecamp має приємні дотики, такі як його “підсилення”. Ви можете натиснути на ракету, щоб показати вдячності товаришам по команді. Це хороший спосіб побудувати мораль. Прочитайте наш огляд Асани для прикладу іншого інструменту, який намагається прикрасити ваш день своїми милими «урочистостями». Посібник для початківців Асани також допоможе вам розпочати роботу.

Якщо ви застрягли, Basecamp на своїй довідковій сторінці має багато рекомендацій та навчальних посібників. Його трихвилинна відповідь на підтримку найкраща в класі з Ер, Wrike.

Три круглі думки

Basecamp доброзичливий і привітний, але його помилки стримують цей тур. У Уріка крутіша крива навчання, але є гарний вибір шаблонів. Обидва мають чудову сторінку підтримки та довідки, коли ви застрягли. В цілому, Basecamp є більш доступним, тому він виграє в цьому раунді.

Обидва ці інструменти хороші у використанні, але якщо це ключова сфера для вас, погляньте на інструмент, який застосовує його в нашому огляді monday.com.

Круглий: точка простоти використання для Basecamp

Логотип Wrike
Basecamp логотип

4

Безпека & Конфіденційність

Далі ми розглянемо безпеку та конфіденційність. Коли уряди та технічні керівники роблять усе можливе, щоб шпигувати за вашими даними, важливо використовувати інструмент, який забезпечує безпеку ваших даних. Шифрування, сертифікація та параметри є ключовими в цьому раунді.

Давайте подивимось, який інструмент найбільше захищає вас від кіберзлочинності.

Скрип

Wrike – це один з найкращих інструментів, коли справа стосується безпеки. Він має великий вибір функцій, використовує шифрування високої якості та дає багато корисних варіантів контролю доступу до ваших проектів.

Він має двофакторну автентифікацію через додаток Google Authenticator, що дозволяє більш безпечно входити в систему. Наша краща стаття з двофакторними програмами аутентифікації розповідає про це більше.

Компанія Wrike має кілька сертифікатів безпеки, включаючи ISO 27001, SOC 1 та SOC 2. Він має окремий центр обробки даних для клієнтів ЄС, який відповідає ISAE 3402.

Тут використовується найновіша технологія шифрування. Дані в дорозі отримують TLS v1.2 з 256-бітним AES та довжиною ключа 2048-бітного сервера. Дані в спокої, такі як вкладення, захищені 256-бітовим шифруванням AES. Якщо ви хочете дізнатися про додаткові та додаткові дані, прочитайте наш опис шифрування.

Wrike дозволяє встановити політику доступу до мережі, щоб ви могли запобігти доступу до ваших проектів непризнаних IP-адрес. Це ускладнює те, що хтось, що знаходиться поза вашою організацією, не може прорватися. Це також може перешкодити вашому персоналу отримувати доступ до даних з дому, якщо ви хочете запобігти цьому.

Користувачі підприємств отримують більше функцій захисту. Ви можете налаштувати дозволи, щоб вирішити, хто може робити з файлами, а також контролювати, як учасники команди запрошуються до ваших проектів.

Ви також отримаєте контроль над політикою щодо паролів вашої команди. Ви можете вимагати надійних паролів і змушувати людей регулярно їх змінювати, тому баланс між зручністю та безпекою повинен вирішуватися.

Якщо члени команди борються з паролями, покажіть їм, як налаштувати міцну статтю про паролі для кількох покажчиків.

Basecamp

Крім власних серверів, Basecamp використовує веб-сервіси Amazon та Google Cloud Storage для зберігання ваших файлів. Можливо, ви хочете прочитати одну з наших статей про стан Хмари, щоб допомогти оцінити, чи можна довіряти великим гравцям, які керують вашими проектами.

Дані в дорозі надсилаються через HTTPS за допомогою AES-128-CBC. Версія TLS не вказана на її веб-сайті, але ми бачили, що TLS 1.2 згадується в інших місцях. Для файлів використовується сильне шифрування AES-256 / SHA-256. Ніхто не буде пробиватися через це поспіхом.

Basecamp також відповідає стандартам ЄС-США. Щит конфіденційності і говорить, що він не надаватиме ваші дані, якщо юридично не буде змушений це робити. Він повідомить вас про це, якщо це законно зможе. Якщо ви переймаєтесь переносом, ви також можете переглянути нашу найкращу функцію VPN.

Basecamp сумісний з PCI, але хоча його центри обробки даних проходять аудит SOC, це не так.

Його сервери захищені фізично біометричними замками, а персонал присутній цілодобово. Це робить щогодини резервного копіювання, тож якщо аварія сталася в одному з центрів обробки даних, ви не втратите свої файли. Ваші дані видаляються через 30 днів після закриття облікового запису.

Basecamp бере участь у програмах, пов’язаних з помилками, дозволяючи хакерам з білими капелюшками покращити її безпеку та підключити отвори, перш ніж хтось їх знайде.

Двофакторна автентифікація доступна через Google, як і у Wrike, тому ви можете безпечніше входити в систему і через Basecamp.

Круглі чотири думки

Обидва інструменти роблять багато для безпеки, з сильним шифруванням, дотриманням систем конфіденційності та систем для захисту ваших даних. Однак Wrike йде далі і пропонує клієнтам безліч варіантів контролю за взаємодією своїх користувачів з веб-сайтом. Він виграє цей раунд комфортно.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для Wrike

Логотип Wrike
Basecamp логотип

5

Вирок

За два тури за штуку ми маємо прийняти рішення. Простота використання та цінові раунди дійшли до Basecamp, але в ньому було не багато. Wrike зручно сприйняв функції, а тим більше безпеку та конфіденційність. Wrike приймає загальний конкурс.

Переможець: Wrike

Wrike і Basecamp – це різні інструменти з різними підходами. Wrike є більш детальним та діловим і підійде менеджерам, які хочуть проаналізувати результати роботи команди та упорядкувати робочі процеси.

Basecamp чудовий як місце загальних зборів та інструмент спілкування. Це добре допомагає зберігати вашу інформацію в одному місці та полегшувати спільний доступ до неї та доступ до неї. Він відчуває себе більш спокійно, і це підійде для деяких команд.

Однак в цілому Wrike – наш улюблений інструмент, завдяки його додатковим можливостям він виділяється серед натовпу управління проектами.

Обидві платформи пропонують безкоштовну пробну версію, тож продовжуйте тестувати їх, щоб побачити, чи погоджуєтесь ви з нами. Якщо ви використовували будь-який або хочете щось розповісти нам про них, будь ласка, зробіть це в коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map