Wrike vs. Asana: Що краще в 2020 році?

Вибір інструмента для управління проектами є критичним вибором, який вплине на ефективність вашої команди. Тут є багато хороших інструментів, і хоча між ними може бути важко вибрати, конкуренція означає, що існує багато сильних варіантів. У цьому порівнянні Wrike vs Asana ми переглядаємо двох наших фаворитів.


Вони прекрасні платформи, тому це має бути тісна конкуренція. Давайте обговоримо, як ми їх розділимо.

Налаштування бою: Врік проти Асани

Wrike – це один із найсильніших інструментів, що займає друге місце в нашому останньому складі найкращого програмного забезпечення для управління проектами. Це професійно, з широким набором функцій та міцною безпекою.

Асана – це дружній інструмент, який ми високо оцінили за зручність використання, як ви можете прочитати в нашому огляді Асани. У своїх асанах є такі клієнти, як NASA та The New York Times, у Wrike – Google, Mars та Tiffany.

Вони – це найкращі інструменти, які їм дуже сподобаються, але коли справа доходить до них, ви підпишетесь лише одним. Ми сьогодні проведемо їх кроками, щоб побачити, хто найбільше заслуговує на ваші долари.

Ми зосередимось на кількох ключових областях, які впливають на вибір інструменту для вашого бізнесу, включаючи функції, які визначають, чим може займатися програмне забезпечення, та ціну, яку ми вважаємо за краще, якщо всі інші рівні.

Простота використання також важлива, оскільки функції не корисні, якщо ви не можете зрозуміти, як вони працюють. Ми також поглянемо на безпеку, тому що ви не хочете, щоб ваші конкуренти забивали на ваш веб-сайт і отримували свої жирні лапи у своїх планах.

Почнемо з функцій, щоб побачити, який сервіс пропонує найширший спектр функціональних можливостей.

1

Особливості

Особливості є критичними при виборі інструменту управління проектами. Функція, яка економить ваш час, може коштувати набагато більше, ніж ціна послуги, тому звернення уваги на те, що там, може значно змінити ваш підсумок.

Однією з причин того, що інструменти управління проектами є настільки ефективними, це те, що вони дозволяють людям переглядати ключову інформацію в міру необхідності, не переживаючи проблему викликати зустріч. Кожен може отримати доступ до того, що там, у встановлені вами межі, і менеджери можуть отримати огляд того, як відбувається все в проекті.

Ви також можете складати плани та легко перевіряти, чи вписуються вони у розклад кожного. Якщо ваш графік зміниться, хороший інструмент може допомогти вам оновити все, не спускаючись у пекло паперу.

Що стосується Вріка проти Асани, то їх розділяти не багато. У наших відгуках обидва набрали 90 відсотків у цій галузі, тому перший тур вже закінчиться.

Скрип

Wrike має сильний вибір функцій, починаючи зі своєї основної структури на основі завдань, яка включає підзадачі та управління залежностями. Таким чином, ви можете побачити, що потрібно закінчити на кожному кроці шляху.

wrike-календар

Різноманітність поглядів допомагає вам побачити, як ідуть справи. Є потік у блозі, а також календар. Ви також можете створити форми, які дозволяють членам команди створювати завдання, заповнюючи їх.

Wrike дозволяє завантажувати файли та коментувати їх. Ви навіть можете залишати коментарі в конкретних моментах у відео, що робить його чудовим вибором, якщо ви працюєте з ними.

У ньому є генератор звітів з декількома попередніми налаштуваннями, а також сфера для його налаштування для виведення необхідного. Він також має функції відстеження часу та управління ресурсами. Ви можете бачити, скільки часу витрачається та чи ефективно це робиться.

Якщо вам цікаво використовувати платформу з функціями відстеження часу, перегляньте наш огляд FunctionFox, щоб дізнатися про іншу послугу, яка пропонує їх.

wrike-інтеграції

Wrike надає багато інтеграцій, зокрема Salesforce, Slack, Adobe Creative Cloud та декілька послуг зберігання. Місце для зберігання становить від 2 Гб до 50 Гб залежно від вашого плану, який щедрий, але не настільки, як Асана, що дає вам необмежений простір.

Якщо ви хочете скористатися зовнішньою службою, прочитайте нашу кращу статтю в мережі Інтернет для команд, щоб ознайомитись із тим, що там є.

У Wrike є додатки для настільних ПК для Windows та macOS, тому якщо ви віддаєте перевагу простоті та надійності даних інтерфейсу, який базується на веб-переглядачі, вам надається задоволення. Також є мобільні додатки, тож ви можете планувати речі в поїзді для роботи.

Це не так багато, що він не робить, що робить його чудовим вибором для управління вашими проектами. Асана закінчила свою роботу.

Асана

Асана виглядає барвисто і привітно, але функцій не вистачає. Як і у Wrike, ви можете створювати завдання та підзадачі, а також залежності, які показують, як вони поєднуються разом. У Асани також є необмежений об’єм пам’яті з великим обмеженням розміру файлу в 100 МБ.

асани-залежності

Асана впорядковує завдання в перегляді списку або у вигляді канбану, що дозволяє перетягувати завдання зі стовпця до стовпця. Також є перегляди календаря та часової шкали, тому ви можете легко спланувати все.

Він має безліч інтеграцій, включаючи Zapier, який виступає посередником багатьох застосунків. Ви також можете обмінюватися даними з Salesforce, Jira та Trello. Прочитайте наш посібник для початківців Trello, якщо ви хочете дізнатися більше про нього.

Ви можете повідомити свою команду про те, як працює проект, встановивши його статус та створивши звіти. Це добре для того, щоб зберігати всіх на одній сторінці.

асана-статус

Версія його браузера доповнюється мобільними програмами для Android та iOS, але, на відміну від Wrike, у неї немає настільних додатків.

Оскільки безлімітне сховище є очевидною сильною стороною, барвистий зовнішній вигляд Asana не означає, що він не вистачає функцій. Він пропонує багато, з повною залежністю та кількома корисними поглядами для планування ваших проектів.

Думки круглі

Якщо справа доходить до цього, функції ви сплачуєте за допомогою програмного забезпечення для управління проектами. Цей раунд є близьким закликом, оскільки Врік і Асана сильні в цій галузі.

Однак, за його відстеженням часу та управління ресурсами, ми вважаємо, що Уріке має перевагу. Схоже, Wrike йде далі і пропонує більше глибини і в інших областях. Хоча Асана має необмежений обсяг пам’яті, що є великим плюсом.

В цілому Wrike закінчує перший круглий, але Асана виглядає впевнено, рухаючись у наступний раунд.

Круглий: Особливості точки для Wrike

Логотип Wrike
Асана логотип

2

Простота використання

Зручне програмне забезпечення допоможе мінімізувати витрати на навчання, дозволяючи людям швидко набирати швидкість. Простота використання завжди цінна, але вона стає важливішою, оскільки кількість вашої команди збільшується, особливо якщо у вас є багато користувачів, які не впевнені в технології.

Асану приємніше виглядати, ніж Wrike, і вона має цікаві функції, але це не означає, що її легше використовувати. Хоча Врік здається складнішим, він добре оцінить, чи зможе він досягти цієї складності, не перешкоджаючи проблемам.

Скрип

Великий, багатий на особливості та залякуючи новачків, Wrike вирішив свою роботу в цій галузі. Завдяки тому, щоб зробити складні функції простими у використанні, це ознака сильної дизайнерської команди, і Wrike заслуговує на заслугу за те, що він користується своїм багатством функцій і перетворює їх у зручний інтерфейс.

Створити залежності досить просто, що добре, оскільки іноді це може бути складно на платформах, які містять цю функцію. Якщо ви хочете побачити, як завдання впливатимуть один на одного, Wrike допоможе вам це зробити.

wrike-залежності

Якщо сортування розкладу та усунення вузьких місць є причиною пошуку інструменту управління проектами, перегляньте наш огляд TeamGantt, щоб дізнатися про іншу платформу, яка робить це добре.

Навігація Wrike може бути складною, і легко розгубитися, знайшовши ноги. Ми виявили себе цікавими, як робити речі, починаючи. Ми ніколи не зациклювалися надовго, але є крива навчання.

Один із способів Wrike допомагає вам потрапити в нього через шаблони. Вони дозволяють вам налаштувати його на такі речі, як запуск продукту, управління проектами або система довідкової служби. Перегляд шаблонів може допомогти вам зрозуміти, як налаштувати речі, навіть якщо ви плануєте піти своїм шляхом пізніше.

wrike-шаблони

Загалом, Wrike не є складним у використанні, але вам доведеться час від часу замислюватися над цим, і вам доведеться інколи звертатися до довідкових сторінок. Однак вони чудові, тому не варто змушувати вас використовувати його.

Асана

Асана виходить зі свого шляху, щоб зробити себе приємним у використанні. Його святкування є великим хітом для нас, і ми впевнені, що це буде на багатьох робочих місцях по всьому світу. Не кожен інструмент відзначає ваші успіхи, надсилаючи різнокольорових тварин, що літають по екрану.

асана-святкування

Асана вітає вас з хорошим туром, який показує вам, що там, і як ним користуватися. Після цього, як і Урік, у нього є багато шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу.

asana-проект-шаблони

Він використовує м’які кольори, а інтерфейс чіткий і багато в чому не пояснює себе. Оскільки немає кривої навчання, здається, що вона була розроблена з урахуванням усіх.

Але справа не лише у виступах. Чудовий дизайн Асани дозволяє зрозуміти, що робити далі, коли ніхто не подумає. Більшість із них є зрозумілою для себе, тому вам рідко знадобляться її довідкові сторінки, коли ви хочете спробувати щось нове.

Круглі дві думки

Wrike – це фантастичний інструмент для використання, але він не може перемогти Асану за зручність. Інтерфейс Asana простий та ефективний; навігація дозволяє вам переходити туди, куди ви хочете, і керування, що робить те, що ви очікуєте, і дозволяє легко знаходити те, що вам потрібно. Асана проходить цей раунд, залишаючи речі на одному рівні.

Якщо юзабіліті – це головна точка продажу для вас, подивіться на наш улюблений інструмент управління проектами в нашому огляді monday.com.

Раунд: Точка простоти використання для Асани

Логотип Wrike
Асана логотип

3

Ціна

Ціноутворення завжди є фактором, особливо якщо у вашій команді багато людей. Інструмент, що покращує ваш робочий процес, може бути набагато ціннішим, ніж те, за що ви платите. Якщо це економить ваш час, це економить ваші гроші, але ви повинні скористатися його можливостями та отримати якомога більше цінності від цього.

Якщо ви не метушитеся про ціну і хочете побачити, що може запропонувати преміальний інструмент, прочитайте наш огляд Aha.

У Асани та Вріка є безкоштовні та недорогі нижчі яруси, тож що їх буде відокремлено – це те, що пропонується на кожному рівні. Найкращі плани Уріка є ціннішими, але це не буде проблемою, якщо вони запропонують більше. Якщо ні, то Асана отримає тут кивок.

Скрип

Вільний рівень Wrike хороший, але він має обмежувальний розмір команди в п’ять користувачів. Ви можете використовувати його як список завдань, але це гідний спосіб відчути його. Сервіс також пропонує 14-денну пробну версію, якщо ви хочете спробувати функції своїх платних планів.

Якщо ви хочете зареєструватися на одному з таких, це коштує $ 9,80 на місяць для до 15 користувачів, причому ціна збільшується з кожним вищим рівнем.

Асана

У Асани також є безкоштовний план, але ви можете використовувати його для більших команд, ніж Wrike, з обмеженням 15 користувачів. Крім цього, у нього є план Преміум за 9,99 доларів на місяць та Бізнес-план за 19,99 дол. Його вільний план є корисним, дозволяє отримати стільки проектів, скільки вам подобається, і це прекрасний спосіб занурити пальці ніг у воду. Ви також можете випробувати його преміум-функції протягом декількох днів, якщо ви вимагаєте безкоштовної пробної версії.

Платежі зазвичай здійснюються за допомогою кредитної картки, але вона пропонує придбання рахунків-фактур командам від 20 років і вище, що дозволяє їм здійснювати оплату банківським переказом або чеком.

Більшість його поглядів на безкоштовну пробну версію, а її часові шкали, основні етапи та залежність від завдань стають доступними на рівні Premium. Підтвердження, розширена інтеграція та функції безпеки підвищені.

Раунд 3 Думки

Хоча найвищий рівень Wrike є найдорожчим з двох платформ, сервіс має безкоштовну пропозицію та два рівні, які за ціною відповідають компанії Asana. Тим часом, Асани дозволяють збільшити кількість команд, але це дає перевагу.

Хоча Wrike, як правило, має більш широкий вибір функцій, Асана пропонує речі на нижчих рівнях. Наприклад, перевірка пропонується на рівні компанії Asana Business, але Wrike не включає її до моменту її маркетингового рівня.

Найдешевший варіант Wrike – це на 19 копійок менше на місяць, ніж Asana, але наступний рівень на 5 доларів дешевший для Asana. Це просто носу Асани спереду.

Однак це близько. Оскільки Асана є дещо дешевшим і має одну-дві речі на нижчих рівнях, які не має Врік, вона виграє третій тур. Однак, Wrike як і раніше виглядає сильно в нашому фінальному раунді.

Якщо у вас є бюджет, перегляньте наш огляд Freedcamp, щоб побачити послугу, яка пропонує багато за низькою ціною.

Раунд: цінова точка для Асани

Логотип Wrike
Асана логотип

4

Безпека & Конфіденційність

Безпека та конфіденційність важливі при використанні інструменту управління проектами. Якщо ви розміщуєте важливі для бізнесу дані в Інтернеті, ви повинні бути впевнені, що можете довіряти службі, яка ним керує.

На щастя, більшість програмного забезпечення для управління проектами, на які ми дивимось, містять функції, щоб заспокоїти вас у цій галузі. Вони можуть включати шифрування, відповідність правилам конфіденційності та функціям, які допоможуть вам контролювати доступ до свого облікового запису.

Wrike – улюблений у цій галузі, який набрав 94 відсотки за безпеку та конфіденційність у нашому огляді Wrike, але давайте подивимось, як це оцінюється в прямому порівнянні з Асаною.

Скрип

У Wrike є найкращі функції безпеки. Крім двофакторної аутентифікації, про яку ви можете прочитати в нашому посібнику з аутентифікації з двома факторами, у неї є безліч варіантів для тих, хто є в її головних планах.

Власне налаштування пароля дозволяє переконатися, що члени вашої команди обирають надійні паролі. Погляньте на нашу кращу статтю про менеджерів паролів, якщо відстеження їх усіх виявляється справжнім справою.

Існує політика доступу до мережі та діапазон контролю доступу для зберігання файлів та запрошень. Він також займає повні щоденні резервні копії та використовує сервери в різних місцях, щоб запобігти втраті даних.

Він має сертифікати SOC та ISO та спеціальний центр даних для клієнтів ЄС. Він використовує TLS 1.2 з 256-бітним шифруванням AES для транспортування даних та 256-бітним AES для зберігання даних, тому ваші дані повинні бути надзвичайно безпечними від кіберзлочинності.

Це відповідає ЄС-США. Щит конфіденційності та його сервери ЄС відповідають Загальному регламенту захисту даних. Це звучить для нас всеосяжно.

Асана

Асана пропонує багато заспокоєння щодо конфіденційності, і це відповідає GDPR та ЄС-США. Щит конфіденційності.

Це також не надто шахрайство щодо безпеки із шифруванням TLS 1.1, яке використовується для передачі даних. Він має сертифікацію SOC і також бере участь у програмах, пов’язаних з помилками, що дозволяє експертам допомагати шукати проблеми та покращувати її безпеку. Погляньте на нашу статтю безпеки веб-сайту, щоб дізнатися, як найкраще захистити власний веб-сайт.

Як і Wrike, ви отримуєте контроль над налаштуваннями пароля користувача. Ви можете вибрати критерії надійності пароля і вимагати від користувачів входу в систему за допомогою Google або SAML. Ви також можете експортувати свої дані, якщо хочете вивести їх із платформи, тому ви не заблоковані.

Користувачам Асани не потрібно надто турбуватися про безпеку, але Wrike загалом виглядає сильніше.

Круглі чотири думки

З передріччям Асани, Врік вийшов у фінальний раунд, потребуючи віддати все. Це доставлено. Асана в цьому районі не сутуль, але, хоч і відзначає кожну скриньку, Врік іде далі.

Асана впевнена в безпеці та конфіденційності, але більш широкий спектр функцій Вріка бачить, що в цьому раунді виходять більш важкі удари. Wrike отримує чітку перемогу, коли дзвін дзвонить так, як коліна Асани починають виглядати хиткими.

Обидві ці платформи гарні для безпеки в Інтернеті. Ще один інструмент, який добре оцінює цю область, подивіться наш огляд Smartsheet.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для Wrike

Логотип Wrike
Асана логотип

5

Вирок

При двох раундах за рішенням рішення йде на провід. З більш широкими полями перемоги у своїх виграшних раундах арбітр піднімає руку Вріка в повітря, а натовп піднімає банани (сміливо це робіть у розділі коментарів нижче).

У Wrike є чудовий набір функцій і деякі найкращі варіанти безпеки навколо. Легкий підхід Асани сподобається багатьом, і це варто подумати (це улюблений інструмент вашого письменника для особистих проектів). Однак для ділового використання Wrike виграє.

Хоча Асана переоцінила ціновий раунд, вибирати між ними не так вже й багато, і жоден не є досить дорогим, щоб бути недорогим. Перевага Asana в тому, що з цим легше розпочати роботу, і тим, хто хоче використовувати платформу більш випадково, не вкладаючи часу на вивчення її вдосконалених функцій, може віддавати перевагу.

Оскільки вони обидва мають безкоштовні рівні та безкоштовні випробування своїх більш дорогих планів, це ніщо не заважає вам поставити їх на тестування. Ви можете налаштувати або один, і експериментувати з їх шаблонами протягом півгодини, але освоєння кожної функції займе більше часу.

Якщо ви спробували один чи обидва ці інструменти, ми будемо раді почути вашу думку щодо них у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me