Управління завданнями та управління проектами: організованість у 2020 році

Існують всілякі програми, спрямовані на те, щоб допомогти вам більше організуватися. Ви можете використовувати його для планування всього, від покупки до великих проектів. Ми розглянемо два типи програмного забезпечення, порівнявши управління завданнями та управління проектами.


Ці категорії мають спільні риси, але програмне забезпечення для управління проектами виходить далеко, ніж інструменти для управління завданнями. Давайте поговоримо про те, що може робити кожен тип програмного забезпечення, а потім розглянемо приклади. Будемо сподіватися, що це допоможе вам зрозуміти, що більше відповідає вашим потребам.

Що робить програмне забезпечення для управління завданнями?

Програмне забезпечення для управління завданнями, на диво, дозволяє створювати завдання. Ви можете часто групувати ці завдання за списками. Коли завдання закінчені, ви можете позначати їх як такі, можливо, отримуючи задовольняючий звук “ding”, як це робиться з Wunderlist (читайте наш огляд Wunderlist).

wunderlist-intro

Крім того, ви часто можете ділитися завданнями з друзями чи колегами. Ви можете встановити терміни та отримувати сповіщення, коли вони близькі.

Зазвичай ви можете обмінюватися даними з іншими програмами, хоча програмне забезпечення для управління проектами часто іде далі, надаючи вам обмін даними на багатьох інших платформах.

речі-огляд-контрольний список

Переваги програмного забезпечення для управління завданнями полягають у тому, що воно дозволяє вам бачити, що вам потрібно зробити, і планувати речі відповідно. Програмне забезпечення для управління завданнями часто настільки просте, що його легко відхилити як тривіальне, але на практиці лише акт про те, що потрібно зробити, може зробити роботу набагато простішою. 

Для когось цього буде достатньо, а оскільки управління завданнями простіше, це, мабуть, найкращий спосіб розпочати роботу. Якщо ви хочете заглибитися в речі, вам знадобиться програмне забезпечення для управління проектами.

Що робить програмне забезпечення для управління проектами?

Програмне забезпечення для управління проектами зазвичай робить все, що може зробити програмне забезпечення для управління завданнями та багато іншого. Однак це не обов’язково робить його кращим. Якщо вам потрібно лише управління завданнями, спеціальні програми з швидкими, чіткими інтерфейсами зроблять те, що ви хочете, без суєти.

Окрім того, що дозволяє створювати списки завдань, програмне забезпечення для управління проектами дозволяє створювати відносини між ними. Це може просто означати переміщення їх зі стовпця в стовп на дошці канбану, але це може означати створення залежностей між ними в діаграмі Ганта. 

Якщо ви це зробите, ви зможете побачити, як затримка виконання одного завдання може вплинути на весь проект. Якщо це здається корисним, прочитайте наш посібник із використання діаграми Ганта.

понеділок

Ви також отримуєте кілька способів перегляду завдань у програмному забезпеченні для управління проектами. Зазвичай існує перегляд списку, який найбільш схожий на те, що показують інструменти управління завданнями. Часто також є дошка канбану, поряд з календарем і часовою шкалою.

Інтеграції є загальними, і майже всі інструменти управління проектами дозволяють обмінюватися даними з іншими платформами. Вони можуть включати комунікаційні платформи, такі як Slack або платформи зберігання, щоб ви могли завантажувати файли.

Хоча більшість інструментів дозволяють завантажувати файли у вигляді вкладених файлів, допоможе виділене рішення для зберігання даних. Прочитайте нашу найкращу статтю в хмарному сховищі для посібника про те, що доступно.

wrike-інтеграції

Ви можете часто обмінюватися інструментами з іншими платформами управління проектами, щоб ви могли скористатися їх різними можливостями. Інтеграція з сервісом Zapier, який дозволяє обмінюватися даними з потенційно тисячами платформ, є популярною.

Програмне забезпечення для управління проектами часто виглядає складнішим у використанні і більше візуально працює. Досконаліші інструменти мають криву навчання, але найпростіші з них, як правило, легко підібрати.

Є і кросовер. Деякі інструменти відзначають декілька полів управління завданнями та кілька полів управління проектами. Варіантів дуже багато.

Найкраще програмне забезпечення для управління завданнями

Wunderlist

Wunderlist – це інструмент управління завданнями, який дозволяє створювати завдання та відзначати їх під час роботи над ними. Ви сортуєте їх за списками та можете ділитися ними з іншими, якщо ви працюєте над груповим проектом.

wunderlist-main

Він доступний майже в будь-якому місці. Ви можете запустити його в браузері або завантажити програми для Windows, macOS, Android, iOS та Chrome OS. Він також має розширення для браузера.

Основні його функції є чудовими, що дозволяє створювати завдання та додавати їх до названих списків. Коли ви поставите галочку, пролунає звук «дінг», який буде винагороджувати вас за добре виконану роботу. Як і більшість програм управління завданнями, він орієнтований на цю основну функціональність і робить планування легким та приємним.

Ви також можете створювати підзадачі, встановлювати терміни та отримувати сповіщення, коли це потрібно зробити. Ви можете вибрати з веселого вибору фонових фотографій і завантажити файли, а також зробити голосові записи, коли вам набридне вводити текст.

Якщо вам потрібно зберігати аудіофайли за межами Wunderlist, перегляньте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі великих файлів.

Є ще кілька особливостей. Ви можете ділитися завданнями з іншими платформами, такими як Trello та Slack. Zapier також доступний для підключення до багатьох інших платформ. Якщо у вас є технічні відбитки, ви можете передати його на свій власний веб-сайт або додаток за допомогою API. 

Wunderlist – це швидкий і чуйний, що допомагає вам з ним спілкуватися, оскільки ви не чекаєте його після внесення змін. Він включає в себе приємні функції користування, такі як комбінації клавіш, що дозволяють вам використовувати його ще швидше. 

Хоча це просто, у нього є база знань та команда підтримки, яка може відповісти на запитання, якщо ви застрягнете, що може трапитися, якщо ви зважитеся використовувати його більш досконалі функції.

Його безпека також є найвищою якістю, 256-бітове шифрування SSL захищає ваші дані. Прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб дізнатися більше про небезпеки в Інтернеті.

Це безкоштовно, але вам потрібно ввійти в нього за допомогою облікового запису Microsoft. Очікується, що Microsoft поступово припинить його на користь свого іншого додатка – Todoist, але наразі Wunderlist – це видатний додаток зі списку завдань, яким ви можете користуватися безкоштовно.

Ми насолоджувались використанням Wunderlist і рекомендуємо його всім, хто хоче почати роботу з програмним забезпеченням для управління завданнями. Прочитайте наш огляд Wunderlist для отримання більш детальної інформації.

Речі

Речі – ще один простий інструмент, який має кілька основних функцій, які він добре справляє. Він доступний лише для macOS та iOS. Шанувальники Apple, можливо, захочуть також ознайомитися з найкращим управлінням проектами для керівництва Mac. Прочитайте наш огляд Речей, щоб отримати докладнішу інформацію про програмне забезпечення.

Речі дозволяють створювати завдання, сортувати їх за списками та ділити списки між проектами, за якими ви можете групуватися. Це також дозволяє створювати повторювані завдання. Це хороший вибір, якщо ви хочете систематично ставитися до речей, оскільки завдання, які ви робите регулярно, можна створювати автоматично. 

Це може бути великим заощадженням часу, якщо у вас довгий список робочих місць, які повторюються щотижня чи місяця. Це означає, що ви можете встановити повний графік роботи, не вимагаючи зайвих робіт. Він також може надсилати вам нагадування про збереження резолюцій або досягнення особистих цілей.

Можливо, ви хочете бігати щотижня, наприклад, або готувати новий вид їжі. Речі можуть допомогти вам нагадати, що вам потрібно зробити.

речі-огляд-зразок

Things – це старомодний додаток, який ви купуєте прямо, а потім отримуйте все, включаючи хмарні функції, безкоштовно. Версія для настільних комп’ютерів не є дешевою за 49,99 доларів, але версія iPhone 9,99 доларів набагато вища. Ці ціни добре порівнюються з програмним забезпеченням і з щомісячною платою.

Якщо вам потрібна допомога в її більш вдосконалених функціях, вона має ґрунтовну базу знань, а її команда підтримки надала детальну корисну відповідь на наш запит..

У нього є кілька помилок, і ми побачили незначні помилки в його інтерфейсі, що трохи знімає блиск. Це хороший вибір, якщо ви хочете просту програму, за яку не потрібно платити абонентську плату.

Тодоїст

Todoist іде далі, ніж його суперники з управління завданнями, і включає багато шаблонів, щоб дати вам початок при першому його використанні.

Крім того, що дозволяє ділитися завданнями з Календарем Google, він дозволяє використовувати Zapier для доступу до багатьох інших програм та має понад 50 прямих інтеграцій..

Його система карми дозволяє накопичувати бали за відмітку завдань. Ви отримуєте бонуси за різні речі і можете втратити карму, якщо завдання прострочені. Якщо ви хочете пограбувати своєю роботою чи життям, Тодоїст – відмінний вибір і мотивує тих, хто любить змагатися проти себе чи інших.

todoist-шаблони

Це дозволяє підібрати власну тему з декількох добре названих кольорів, включаючи мандарин та конюшину. Є також функції завантаження файлів, коментарі та аналітичні функції.

Її плани включають безкоштовну пропозицію, яка дозволяє використовувати її основні функції та два платні плани, що дають вам більш досконалий функціонал на кілька доларів на місяць. Ви можете спробувати його преміум-функції і з двомісячним пробним періодом, якщо ви надасте реквізити кредитної картки. Педагоги та некомерційні організації отримують знижки. Ви отримуєте пріоритетну підтримку в його преміум-планах, а також на рахунки команди.

Todoist – одна з найбільш повнофункціональних систем управління завданнями. Скористайтеся всім, що він пропонує, і ви опинитесь, як випливаєте із спокійної води управління завданнями в океан чоппірів програмного забезпечення для управління проектами.. 

Вміти масштабувати це зовсім не обов’язково, і Тодоїст може подобатися тим, хто хоче почати просто і мати місце для подальшого зростання..

Він доступний для багатьох пристроїв, для додатків для Windows, macOS, Android та iOS. Також доступні розширення веб-переглядача та плагіни електронної пошти. Також є носячі програми та сторонні додатки Linux. Це дає йому такий широкий обсяг, як ви могли хотіти.

Десь посередині

Вам потрібно десь намалювати лінію, і хоча ви можете посперечатися, куди вона має йти, ми вважаємо, що Trello – це той інструмент, який знаходиться найближче до неї. Він має цілеспрямований підхід, заснований на канбані, а також кілька функцій, які дозволяють вам вийти за рамки цього, якщо ви вирішите це зробити.

Trello

Trello – хороший приклад платформи, яка сидить на межі управління проектами та управління завданнями. Основні його функції більше схожі на програмне забезпечення для управління завданнями, але воно має кілька розширень, що може перетворити його на більш просунуту платформу управління проектами.

Trello – це інструмент на основі канбану. Якщо ви раніше цього не використовували, ознайомтеся з нашими інструкціями щодо користування канбанською дошкою. Завдання, які ви створюєте, додаються до названих стовпців, і ви переміщуєте їх зі стовпця в стовпець, щоб відобразити їх статус. Якщо все зроблено правильно, вони повинні протікати зліва направо. Стовпці можуть бути названі для представлення людей або різних етапів у вашому виробничому процесі.

Trello, як і більшість програмного забезпечення для управління завданнями, базується на єдиному погляді. Його колегія kanban дає вам більше можливостей для управління речами, ніж простий список. Ви також можете додати різні представлення даних за допомогою розширень Trello.

У ньому багато таких, і якщо ви використовуєте декілька з них, ви можете перетворити його в інструмент, еквівалентний більш досконалому програмному забезпеченню для управління проектами. Він також має унікальні функції, такі як “butler”, що дозволяє автоматизувати робочі процеси. 

трелло-дворецький

Ви можете створювати кнопки, які автоматично маніпулюють завданнями, тому якщо у вас є завдання, які потрібно регулярно виконувати, ви можете налаштувати Trello миттєво виконувати їх.

З його регульованим фоном, наклейками та смайлами ви маєте багато можливостей для налаштування, і багато підприємств використовують Trello для загальнодоступних списків, таких як меню або розклади. Ви також можете використовувати його для організації місця на заходах. Це гнучка система.

Більшість його функцій безкоштовні, з додатковими налаштуваннями, більшими розмірами файлів та більш високою безпекою на своїх платних планах.

Детальніше про це читайте в нашому огляді Trello. Після цього посібник для початківців Trello допоможе вам дізнатися, що з цим робити.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами

Існують всі види програм управління проектами, починаючи від більш серйозних, орієнтованих на бізнес додатків, таких як Wrike і Mavenlink, і закінчуючи більш спокійними інструментами, такими як Асана і Podio. 

monday.com

monday.com – наш улюблений інструмент управління проектами і вийшов на перше місце у нашому списку найкращих програмного забезпечення для управління проектами. Він поєднує в собі професійний набір функцій з видатним інтерфейсом, який дозволяє легко зрозуміти його більш досконалі функції.

monday.com не має підзадач чи залежностей, але це вибір дизайну. Це вважає їх злими. Натомість він дає вам широкі можливості для налаштування даних своїх завдань. 

Програмне забезпечення управління завданнями дозволяє створювати завдання, які часто складаються з трохи більше, ніж рядка тексту. Програмне забезпечення управління проектами дає вам декілька полів, але за допомогою monday.com ви можете вибрати, які дані потрібно включити до кожного елемента. Це означає, що ви можете використовувати його для всіляких речей, якщо правильно їх налаштувати.

понеділок

monday.com надає шаблони, щоб допомогти вам розпочати роботу, і він спрямовує вас до правильного використання.

Він має багато переглядів, включаючи дошку kanban та журнал діяльності. Існує подібна до Ганта хронологія, а також календар. Також включені перегляд карти, відстеження часу та перегляд діаграми.

monday.com інтегрується з багатьма платформами, такими як Slack і Trello, і ви можете використовувати сервіс Zapier для обміну даними з іншими програмами.

Її інтерфейс видатний, із всілякими маленькими анімаціями, які допоможуть вам працювати з ним та зрозуміти, що зміниться, коли ви натиснете на речі.

Його функції безпеки є прекрасними, використовуються 256-бітове шифрування AES та доступна двофакторна аутентифікація. Ви також можете покращити свою безпеку за допомогою реєстрації з обмеженим доменом, автентифікацією Google та налаштуваннями спеціального пароля.

Ви отримуєте фантастичну підтримку. Ми надіслали запитання через його контактну форму і отримали відповідь всього за чотири хвилини. Він має велику базу знань та ефективну функцію миттєвої допомоги, яка допомагає швидко знаходити статті.

Найбільшим недоліком є ​​відсутність вільного плану, але точка входу в 25 доларів на місяць для команд з п’яти є відмінною ціною.

В цілому, monday.com – наш найкращий вибір інструменту управління проектами, завдяки поєднанню зручності та потужності, що робить його хітом.

Детальніше про це читайте в нашому огляді monday.com та отримайте поради щодо його початку у посібнику для початківців monday.com.

Асана

Асана – прекрасний вибір, якщо ви хочете полегшити себе у світі управління проектами. Його інтерфейс яскравий і веселий, і він знає, як вас мотивувати. Відмітьте завдання, і є ймовірність, що ви запустите одне з його святкувань, яке надішле миле, барвисте тварина, що летить по екрану.

асана-святкування

Окрім того, що користуватися цікаво, Асана отримує потрібні серйозні речі. Це дозволяє створити стільки проектів, скільки ви хочете, за своїм вільним планом. Ви також можете безкоштовно використовувати панель, список списків та календарів Kanban. Ви також можете відстежувати хід проекту, вести розмови з товаришами по команді та завантажувати файли.

Хоча його безкоштовний план хороший, його платні плани, які починаються від $ 9,99 на місяць, також пропонують приємні функції. Для них можна використовувати його Гантт-вигляд часової шкали та створювати форми для збору інформації. Якщо ви віддаєте перевагу спеціалізований інструмент на основі Ганта, перегляньте натомість наш огляд TeamGantt.

Тимчасова шкала дозволяє створювати взаємозв’язки між завданнями. Тут управління проектами починає випереджати управління завданнями з точки зору корисності, але це додає шару складності, який може стати на шляху, якщо ви цього не хочете..

Інтеграція Асани дозволяє вам використовувати її з іншими службами, включаючи Trello та Jira, про які ви можете прочитати в нашому огляді Jira. Ви можете завантажувати файли розміром до 100 Мб. Наші найкращі онлайн-сховища для команд допоможуть вам, якщо цього недостатньо.

Наш огляд Asana детально висвітлює цей інструмент, а посібник для початківців Asana допоможе новачкам у програмі. Це чудовий вибір для початківців, але він також пропонує владу завдяки своєму управлінню залежностями.

Прочитайте, як вона порівнюється з деякими з інших наших улюблених інструментів у нашому порівнянні monday.com проти Асани та Вріке проти Асани..

Скрип

Wrike – це ще один великий нападник, який добре справляється з нашими списками та порівняннями. Наприклад, воно опинилося в нашому списку найкращого програмного забезпечення для управління проектами для малого бізнесу. Ви також можете побачити, як він порівнює безпосередньо суперників у наших матчах Wrike vs. Trello та Wrike vs. Basecamp.

Він має управління залежністю та підзадачі, що дозволяє встановлювати зв’язки між своїми завданнями. Це означає, що ви можете переконатися, що ваш графік здійсненний, а також відстежити вплив затримок.

wrike-залежності

Ви можете персоналізувати свою робочу область за допомогою вибору тем, а також накладати календарі з різних проектів, щоб побачити, як графіки поєднуються разом.

Він має функцію перевірки, яка дозволяє коментувати файли, в тому числі під час відео. Якщо зберігати багато файлів, його інтеграція з Dropbox та Google Drive виявиться корисною. Він також інтегрується з іншими службами, такими як Salesforce, Slack та Adobe Creative Cloud.

Якщо ви хочете перенести свій графік, залежні дозволяють вам це робити, не випадково роблячи речі нездійсненними. Якщо завдання залежать одне від одного, Wrike повідомить вам, чи планується щось починати до того, як попередні завдання будуть виконані.

Генерація звітів Wrike дозволяє виробляти інформацію про частини вашого бізнесу. Ви можете перевірити прострочені та непризначені завдання, щоб переконатися, що кожен із команди має щось робити.

У Wrike є доступний безкоштовний рівень, але найкращі його функції – у платних планах, які починаються від 9,80 долара на користувача на місяць. Окрім браузера, він доступний для Windows, macOS, Android та iOS.

Wrike – це один із найсильніших інструментів, коли мова йде про безпеку в Інтернеті. Він має двофакторну аутентифікацію, про яку ви можете дізнатися більше в нашій статті про двофакторну автентифікацію.

Якщо ви все збираєтеся отримати повнофункціональну програму для управління проектами, яка може допомогти вам у великих проектах, Wrike – чудовий вибір. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wrike.

Фінальні думки

Інструменти управління завданнями та проектами – це серйозна справа, а вибір правильного може допомогти вашій продуктивності. Варіантів дуже багато, і це може бути дивовижно. Різні категорії програмного забезпечення роблять різні речі, хоча між ними є багато кросовер.

Окрім читання наших відгуків, найкращий спосіб дізнатися про програмне забезпечення – це використовувати його. Майже всі інструменти, які ми охоплювали, мають безкоштовну пробну версію, і багато хто також має безкоштовний план. Прочитайте наш список найкращого безкоштовного програмного забезпечення для управління проектами для прикладів.

Якщо ви спробували будь-яке із перерахованих тут програмного забезпечення або щось інше рекомендувати, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map