Трелло проти Джира: врегулювання суперечки Братів і сестер у 2020 році

Якщо ви хочете допомогти в організації своїх проектів, там є багато програмного забезпечення, яке допоможе вам. У багатьох платформ є плюси і мінуси, тому важко обирати між ними. У цьому порівнянні Трелло проти Джира ми розглянемо два з них.


Трелло та Джира належать Атласіану, тому це змагання між стабільними партнерами. Ми раніше розглянули ці інструменти окремо. Якщо ви хочете побачити, що ми думали, перегляньте наш огляд Trello та огляд Джири.

Вони також були представлені в наших порівняльних статтях. Подивіться, як діяв Трелло в наших битвах “Врік” проти “Трелло” і “Трелло” проти “Асани”. Джира також був у кількох головах, таких як Асана проти Джири та monday.com проти Джири.

Простота використання та простота Trello відрізняються від розширених функцій та більшої уваги до розробників, а не до постійних офісних користувачів, які пропонує Джира. Це битва між яблуками та апельсинами, і ми не маємо уявлення, хто вийде на вершину.

джира-питання

Джира та Трелло – це не єдиний вибір, однак перегляньте наш список найкращого програмного забезпечення для управління проектами, щоб побачити більше.

Налаштування боротьби: Трелло проти Джира

Ми порівняємо Трелло та Джиру протягом чотирьох раундів. Хто б виграв, найбільше виграє конкурс. Якщо він зв’язаний в кінці, ми подивимося, хто висадив більш важкі удари і виграв його раунди більш переконливо.

У першому раунді розглянемо функції та порівняємо те, що кожна платформа робить для тебе з точки зору її структури та речей, які вона пропонує. Далі ми розглянемо ціну і порівняємо не тільки те, що вони коштують, але і скільки вони надають.

У третьому раунді ми розглянемо простоту використання, оскільки, окрім пропонування функцій, програмне забезпечення має бути доступним та безпроблемним. Нарешті, ми оцінимо безпеку та конфіденційність, щоб переконатися, що ви можете довіряти платформам своїм важливим бізнес-даним.

1

Особливості

Спочатку ми порівняємо претендентів за функціями. Ми хочемо побачити цілий ряд способів перегляду та контролю ваших даних, а також зберігання файлів, варіантів зв’язку та інтеграції з іншими платформами. Оригінальні ідеї також наберуть бали.

Одна платформа, яка має вражаючий набір розширень, – Airtable. Ознайомтеся з його незвичайними додатками в нашому огляді Airtable.

Trello

Trello – це дошка kanban, яка дозволяє створювати стовпчики та перетягувати елементи між ними. Незважаючи на простоту, з цим можна багато зробити. Погляд на приклади “натхнення” дасть вам всілякі ідеї.

трелло борт

Ви можете запросити інших членів та поділитися своїми дошками. Дошки можна оприлюднити, тому Trello – це прекрасний спосіб обміну інформацією з клієнтами.

Він має багато розширень, які він називає «живлення». Вони додають різних поглядів, дозволяють вам підключатися до інших платформ тощо.

трелло-дворецький

Потужність “дворецького” дозволяє автоматизувати завдання. Розумне використання його може заощадити багато часу, особливо якщо у вас є завдання, які потрібно регулярно створювати або призначати. “Дворецький” може зробити багато важкої роботи для вас.

Ви можете прикріпити файли до карток. Додатки обмежені на 10 МБ у вільному плані, але це збільшується до 250 МБ для оплати користувачів. Якщо вам потрібно більше місця, прочитайте нашу кращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

деталь-трелло-картка

Картки можуть містити контрольні списки підзадач, але у ванільній версії немає залежностей. Однак ви можете додати їх через додаткові джерела живлення. Розширення TeamGantt дозволяє додавати погляди та стосунки Ганта. Якщо це все, що вам потрібно, перевірте справжню річ в нашому огляді TeamGantt.

Окрім версії браузера, Trello має додатки для настільних ПК для Windows та macOS, а також мобільні додатки для Android та iOS.

Джира

Джира базується на “питаннях”, а не на завданнях, але як і в іншому програмному забезпеченні для управління проектами, вони є складовими ваших проектів..

джира-канбан

Як і Trello, він має вид на борту канбану. Існує також перегляд “scrum”, який дозволяє орієнтувати на проблеми, які потрібно виконати в “спринтах”.

Якщо вам потрібно створити звіти або діаграми, Джира вас охопив. Ви можете генерувати понад 20 типів, включаючи кругові діаграми, діаграми та часові звіти.

джира-звіти

Ви можете додати підзадачі, і вони також включають залежності, але у нас виникли проблеми з їх роботою.

Зв’язок здійснюється за допомогою програмного забезпечення Confluence від Atlassian. Джира має звичку підштовхувати вас до інших атлаських служб, і перехід часто буває непростим. Трелло це теж робить, як, наприклад, зі своєю спільнотою підтримки, але не так часто, тому він відчуває себе менш нав’язливим.

У Джири є мобільні додатки для Android та iOS, тому ви можете користуватися нею в будь-якому місці.

Думки круглі

Основний набір функцій Trello є основним. У нього багато джерел живлення, і існує маса способів розширити його, але в його стандартній формі він досить обмежений.

Джира має всілякі дзвіночки та пропонує безліч функцій. Не все працює ідеально, але ви можете налаштувати та налаштувати речі на зміст серця. Його генератор звітів також корисний.

Перша кров йде до Джири, вигравши її більш широку характеристику. Trello простіший, але його додаткові джерела пропонують безліч додаткових додатків. Однак, Джира робить більше в налаштуваннях за замовчуванням.

Якщо ви шукаєте інструмент, багатий на функції, прочитайте наш огляд Wrike. Wrike – одна з наших улюблених платформ. Він має більш орієнтований на бізнес підхід, ніж «Trello», і це більш химерний продукт, ніж Джира.

Раунд: Особливості точки для Джира

Логотип Trello
Джира логотип

2

Ціна

Далі ми розглянемо ціну. Дешевше, але ми також шукаємо гнучкість, вартість та різноманітність варіантів оплати. Довгі безкоштовні випробування добре мати, як і якийсь безкоштовний план.

Якщо ви намагаєтесь контролювати свій бюджет, прочитайте про зручну для гаманця платформу в нашому огляді Freedcamp.

Trello

Трелло має вільний план, який включає більшість основних його функцій і дозволяє використовувати одне живлення на платі. Це достатньо для тих, хто хоче швидкої системи управління завданнями або потребує лише чогось основного, щоб поділитися зі своєю командою.

Підпишіться на платний план, і ви отримаєте більше потужностей на платі, і розмір ваших вкладень збільшиться з 10 МБ до 250 МБ. Також є пріоритетна підтримка.

Особи можуть отримати додаткові можливості, зареєструвавшись на Trello Gold, який коштує 3,75 долара на місяць на користувача із щорічним виставленням рахунків. Він надає розширені варіанти налаштування, такі як наклейки, а також більше джерел живлення та великих додатків.

трелло-наклейки

Якщо ви підписуєтесь на план підприємства, то за 20,83 долара США на місяць ви отримуєте всілякі розширені функції безпеки та адміністрування.

Оплата здійснюється кредитною карткою, інші варіанти доступні, якщо ваша команда платить понад 5000 доларів на місяць.

Джира

У Джирі є розроблена система ціноутворення: одна для тих, хто використовує її як звичайну послугу на основі передплати, і одна для людей, які самі розміщують її.

Самостійний хостинг складніший, і для цього вам знадобляться міцні технічні навички. Замість того, щоб платити щомісяця, ви сплачуєте разову плату за використання програмного забезпечення. Для невеликих команд це дешево – всього 10 доларів, якщо вас 10 чи менше. Понад це, це повітряні кулі до 2500 доларів. Це звучить дорого, але це разова вартість і виходить дешевше, ніж платити 10 доларів на місяць для 25 користувачів всього за один рік.

Якщо ви будете самостійно розміщувати хостинг, вам потрібно буде оплатити власні витрати на сервер, а також забезпечити власний простір. Наша найкраща стаття в облачному сховищі буде корисною.

Круглі дві думки

Trello – прекрасний вибір, якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент. Інші інструменти мають безкоштовні пропозиції, але Trello є одним з найфункціональніших, і якщо ви задоволені тим, що він робить, немає примусу до оновлення..

Причин для цього є чимало причин, оскільки його цікаві налаштування та різноманітні джерела харчування роблять його набагато потужнішим інструментом, ніж це здається на перший погляд.

Джира також хороша цінність. Пропозиція на основі передплати недорога, але у неї немає вільного рівня. Якщо ви хостите самостійно хостинг, вам потрібно заплатити заздалегідь, але вам слід заощадити гроші в середньому та довгостроковому періоді.

Однак пам’ятайте про додаткові витрати на самостійний хостинг. Ваш власний сервер обійдеться вам у гроші, тому подивіться нашу дешеву статтю веб-хостингу. Зберігання також залежить від вас. Якщо вашому серверу не вистачає місця, прочитайте статтю про найкращі веб-сховища для команд.

Вам також потрібно потурбуватися про власну безпеку. Ознайомтеся з нашим веб-сайтом із безпеки, щоб отримати поради щодо безпеки. Якщо ви хочете відстежувати свої витрати, також прочитайте нашу кращу статтю з програмного забезпечення для бухгалтерського програмного забезпечення.

Цей раунд є важким викликом, оскільки Trello – один з найкращих безкоштовних інструментів, але Джира – це фантастичне значення для великих команд. Ми називаємо це краваткою, оскільки обидві платформи мають свої переваги.

Раунд: Ціна Без чіткого переможця, очки за обидва

Логотип Trello
Джира логотип

3

Простота використання

Тут ми розглянемо простоту використання та розглянемо, яка платформа є більш доступною, що дозволяє вам робити проблеми без проблем. Якщо щось складне у використанні, також оцінюються рекомендації та підтримка. У нашому огляді Trello добре оцінив цю категорію, але давайте подивимось, як вона порівнюється безпосередньо з Джирою. Про наш інструмент читайте в нашому огляді ClickUp.

Trello

Trello простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий, і це не займе багато часу, щоб зрозуміти це. Її інтерфейс чистий, і більшість його елементів керування є зрозумілими. Його більш вдосконалені функції та плагіни зазвичай мають чіткі вказівки щодо їх використання.

У більшості випадків ви просто перетягуєте картки між стовпцями, щоб змінити їх статус. Ви можете клацати картками, щоб коригувати дані про них, залишати коментарі, призначати їх користувачам, надавати їм мітки та робити інші речі.

Trello настільки простий, що може привести вас до недооцінки лише того, скільки розширених функцій у нього є. Переглядайте джерела живлення, і ви можете експериментувати зі всілякими розширеннями, які наближають його основні функції до того, що пропонують більш просунуті платформи. Його “дворецьке” живлення особливо добре для автоматизації речей і його легко налаштувати.

Одне чудове місце, щоб почати його використання – це посібник для початківців Trello. Це допоможе вам засвоїти основи. У ньому також є кілька корисних комбінацій клавіш, які допоможуть вам працювати швидше, як тільки ви отримаєте справу.

Ще один інструмент, який добре працює у використанні, але пропонує ширший набір поглядів та функцій, – monday.com. Про це читайте в нашому огляді monday.com.

Джира

Джира – це складний інструмент з безліччю варіантів, екранів та поглядів. Існує багато способів його налаштувати та налаштувати речі так, як вам потрібно. Однак, не всі вони інтуїтивно зрозуміли, і ми знайшли собі консультацію щодо питань, де вона не потрібна на інших платформах.

Його навігація була заплутаною, з аналогічними назвами сторінок, і ми відчували тривалі затримки при натисканні, іноді чекаючи більше 10 секунд для завантаження. Це ускладнює вивчення та бачення того, що там.

Ми знайшли кілька інших незначних проблем, таких як помилки у компонуванні та речі, які не з’являються вперше, коли ми їх випробували.

джира-підзадачі

Підзадачі та залежності також створювали нам проблеми, на відміну від більшості платформ, що включають їх.

Цей раунд не є силою для Джири. Під час нашого огляду ми виявили декілька проблем, але, якщо чесно, вони можуть мати проблеми з прорізуванням зубів із нещодавно доданими функціями. Нам буде цікаво подивитися, як воно покращилося наступного разу, коли ми подивимось на нього.

Три круглі думки

У цьому раунді був лише один переможець. Trello простий у використанні, а Джира – ні. У Trello доступність прибита. Його інтерфейс зрозумілий, а керування інтуїтивно зрозумілі. Ми використовуємо його тут на Cloudwards.net і рідко з цим виникаємо проблеми.

У Джири є досить багато проблем у користуванні, але, як ми вже згадували, вони можуть бути виправлені, оскільки його останні зміни зміниться. Розробники, які складають велику частину своєї аудиторії, також будуть менше турбуватися про простоту використання, ніж інші.

Але все-таки це круглий трелло, і він вирізняється, щоб створити просту у користуванні та високофункціональну платформу.

Раунд: Точка простоти використання для Trello

Логотип Trello
Джира логотип

4

Безпека & Конфіденційність

Тут ми порівняємо Трелло та Джиру щодо безпеки та конфіденційності. Вони мають ту саму материнську компанію, тож нам цікаво, чи поділяють вони технічну ДНК. Обидві платформи, особливо Джира, відкидають вас на послуги Atlassian, тому ми цікавимося, чим ще вони поділяються під капотом.

Trello

Хоча Trello доступний для користувачів, він не так пристосований до потенційних злочинців і містить безліч функцій, щоб захистити вас від небезпеки.

Навіть у вільному плані ви можете використовувати двофакторну автентифікацію, щоб захистити свій обліковий запис, якщо ваш пароль порушений. Прочитайте, як налаштувати міцну статтю про пароль, щоб важче було здогадуватися в першу чергу.

Trello використовує веб-сервіси Amazon для своєї інфраструктури і має сильне шифрування, щоб уникнути ваших даних з чужих рук. 128-бітний TLS використовується для передачі даних, а 256-бітний AES використовується для даних, що зберігаються на його серверах.

Найсучасніші функції зарезервовані для користувачів платних та корпоративних підприємств. Є запрошення з обмеженим доменом, якщо ви не хочете, щоб члени вашої команди запрошували того хлопця, якого вони зустріли у відпустку, щоб переглядати ваші дошки.

Ви також можете деактивувати облікові записи команд, зберігаючи їхні дані, що корисно, якщо хтось виїжджає і ви хочете передати свою роботу комусь іншому.

Ви можете обмежити типи вкладень, які користувачі можуть завантажувати, обмежити потужність, яку вони можуть додавати, і контролювати те, що вашій команді дозволено робити. Це прекрасний спосіб запобігти виникненню проблем та безпечно привести нових користувачів.

Trello також має зовнішні сертифікати, включаючи SOC 2 Type 1 та PCI DSS. Він також сприймає вашу конфіденційність серйозно і відповідає ЄС-США. та швейцарські-США. щити конфіденційності. Він пропонує щедрості помилок, що дозволяє громаді знаходити та виправляти проблеми.

Джира

У Джира є детальний веб-сайт, який відкрито щодо його безпеки та конфіденційності. Як і Trello, він відповідає ЄС-США. та швейцарські-США. щити конфіденційності. Він використовує TLS v1.2 для шифрування даних під час руху. Однак нам не вдалося знайти інформацію про те, як зашифровані дані зберігаються.

Двофакторна автентифікація доступна, але вимагає оплаченого розширення, яке коштує 10 доларів на користувача. Прочитайте нашу статтю про двофакторну автентифікацію, щоб дізнатися більше про цю функцію.

Знову, як і Trello, він має сертифікати SOC 2 Type 2 та PCI DSS, а також ISO 27001 та ISO 27018.

Він знову відповідає Trello у підтримці програм для отримання помилок. Він також повідомляє про минулі порушення безпеки, хоча останній був у 2010 році, що не надто хвилює.

Ми зловили його службу підтримки, переглядаючи дані нашого проекту, коли ми їм задавали звичайні запитання, неприйнятні для служби, що управляє вашими приватними даними. Це прикро, тому що, окрім цього, ми були щасливі з Джирою в цій місцевості.

Якщо ви хочете дізнатися більше про збереження своїх даних, прочитайте наші поради щодо захисту вашої статті конфіденційності для отримання порад.

Деякі з практик безпеки Джири не обов’язково переносяться, якщо ви самостійно розміщуєте хостинг, тож ви вирішуватимете, чи керувати ними.

Круглі чотири думки

Хоча ми не були задоволені інцидентом підтримки Джири, ми не впевнені, наскільки це стосується порівняння двох інструментів, які належать одній компанії. Зрештою, вони можуть ділитися обслуговуючим персоналом.

Обидві платформи мають сильне шифрування, сертифікати та безліч варіантів щодо того, як користувачі можуть отримати доступ до ваших даних.

Trello має двофакторну автентифікацію для всіх і робить її розширені функції простою у використанні. Коли ми враховуємо нашу проблему підтримки з Джирою, Трелло виходить далі попереду та виграє заключний раунд.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для Trello

Логотип Trello
Джира логотип

5

Вирок

Протягом чотирьох раундів, Джира виграв у особливостях, і їх було багато. Trello простіший, але є безліч способів розширити його через свої джерела живлення. Обидва дешеві, але пропонують різні способи оплати.

Безпека та конфіденційність – ще одна близька сфера, але двофакторна автентифікація Trello є великим плюсом, і проблема конфіденційності Джири знову стає головою, тому Trello перемагає там. За зручністю використання, проте, Trello випереджає вулиці. З цього приводу розробники, які думають про Джиру, не будуть турбувати складність і навіть можуть сподобатися.

Це робить його два раунди до одного, з одним нічиєю, і робить Trello переможцем. Як простий у використанні інструмент, ви не можете його обіграти, і він має дивовижну кількість за якістю капота. Існує маса способів його розширення, якщо ви хочете докласти зусиль. Ознайомившись з основами, варто переглянути його потужність, щоб побачити, що вони можуть запропонувати вашій команді.

Переможець: Trello

Хоча ми зробили Trello нашим переможцем, обидва інструменти хороші в тому, що вони роблять, а той, який ви виберете, визначатиметься більше вашими потребами, ніж усе інше. Якщо ви хочете чогось простого, Trello – найкращий вибір. Якщо вам потрібно щось більш просунуте, це Джира.

Jira важче використовувати поза коробкою, але вона включає в себе безліч функцій, які розробникам сподобається. Це дозволяє розбивати проекти на розділи та керувати інформацією про проблеми проекту. Її варіант самостійного розміщення також підійде технічно спроможним командам. Якщо ви хочете самостійно влаштувати, прочитайте наш огляд Redmine, щоб дізнатися про ще один варіант.

Якщо ви спробували Трелло чи Джиру або маєте думку про те, як вони порівнюють, будь ласка, повідомте про це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map