Трелло проти Асани: управління завданнями та проектами в 2020 році

Якщо ви хочете працювати в хмарі, ніколи не було широкого спектру програмного забезпечення, яке допомогло б вам це зробити. Команди всіх розмірів процвітають в Інтернеті. У міру їх зростання з ними зростає завдання організації речей. Якщо ви задалися питанням, з яким програмним забезпеченням керувати своїми проектами, у цій статті ми розглянемо два наших улюблених: Асана та Трелло.


Послуги є гігантами програмного забезпечення для управління завданнями. Ми збираємося порівняти Трелло з Асаною, щоб побачити, що вони можуть запропонувати, а який з них вийде на перше місце.

Trello – це цифрова дошка kanban, яка дозволяє легко відстежувати завдання (читайте наш огляд Trello). Асана також пропонує управління завданнями, але йде далі з функціями управління проектами. Чи буде повноцінний підхід Асани краще, ніж спрощений дизайн Trello – це питання, на яке ми збираємось відповісти.

Критерії

Ми розглянемо кілька областей для порівняння платформ. Спочатку будуть функції, де ми побачимо, наскільки добре вони справляються із управлінням завданнями та що ще вони надають. Ми також розглянемо, наскільки добре вони полегшують обмін та командну роботу.

Вам подобається використання програмного забезпечення. Якщо його приємно використовувати, тоді команда буде щасливішою з нею. На щастя, обидва додатки легко взаємодіяти. Вони мають добре розроблені інтерфейси користувачів, які чітко представляють інформацію.

Трелло має більш простий макет, але Асана також має приємні дотики до інтерфейсу.

Оскільки ви, ймовірно, працюєте з кількома онлайн-програмами, ми розглянемо, як вони інтегруються з даними інших платформ. Ми також перевіримо ціну, хоча це не особливо дорого.

Як порівнюють Асану та Трелло

Трелло і Асана мають багато спільного. Вони дозволяють створювати завдання та упорядковувати їх у списках. Ви також можете класифікувати завдання, полегшуючи їх управління. Вони дозволяють вам відстежувати, хто призначений до чого, і створювати підзадачі. Ви можете запрошувати користувачів у свою команду і також автоматично оновлювати всіх змін, що стосуються їх.

Trello – це система управління завданнями, яка дозволяє відстежувати потік роботи, рухаючись зліва направо. Увійти в нього легко і просто, оскільки більшість його інтерфейсів є зрозумілими.

Асана є одним з найкращих програмного забезпечення для управління проектами і дозволяє перевірити залежності. Він краще працює з більшими проектами, в яких взаємозв’язки між завданнями складніші.

Трелло більш простий і легкий для початку, але Асана має більше можливостей. Якщо Trello робить все необхідне, його доступність робить його хорошим вибором, але якщо ви почнете вражати його обмеження, Асана стає привабливішою.

Навіть якщо ви не знайдете Trello обмежувальним, можливо, варто перевірити Асану, щоб побачити, чи можуть її функції полегшити ваш робочий день.

Особливості

Основний робочий процес Trello – це перетягування та перенесення завдань зі стовпця в стовпчик, щоб показати, на якому етапі знаходиться кожен. Це в основному рада канбану, і це добре, що вона робить. Ви можете налаштувати його за допомогою власних стовпців та міток та отримувати сповіщення, коли трапляються важливі для вас речі.

Обидві платформи дозволяють коментувати конкретні завдання, тому розмови можна вести в одному місці. Це дозволяє вам легко відслідковувати і означає, що ви можете занурюватися або виходити з різних дискусій під час участі у кожному завданні. Ви також можете побачити, що всі говорили про це, якщо ви приєднаєтесь до частини шляху.

Асана дозволяє організовувати завдання та групувати їх так само, як це робить Трелло. Одна відмінність полягає в тому, що групування розділів полегшує відстеження, де ви знаходитесь у великих проектах. У Trello, якщо у вас багато стовпців на дошці, важче буде відфільтрувати те, що не стосується вас.

Асана також дозволяє переглядати все у форматах календаря та шкали часу. Кожен корисний по-своєму, щоб отримати огляд того, що відбувається. Календар дозволяє планувати свій час і бачити, що потрібно робити, коли. Тимчасова шкала дозволяє краще ознайомитись із послідовністю завдань, що залишаються у вашому проекті, і як все поєднується разом.

Переможець: Асана

Управління залежністю

Однією з областей, в якій Асана справляється краще, ніж Трелло, є управління залежністю. Це означає, що ви можете вказати, які завдання потрібно виконати, перш ніж розпочати інші. Це дозволяє вам помітити потенційні вузькі місця та уникнути ситуацій, коли люди чекають, коли інші закінчать, перш ніж вони зможуть щось зробити.

Асана дозволяє вам керувати цими відносинами на часовій шкалі і бачити, як вони поєднуються разом.

асани-залежності

Версія Trello щодо управління залежностями поставляється завдяки зміцненню відносин на картці “Hello Epics”. Це дозволяє додавати стосунки батько-дитина до завдань і переглядати, скільки дітей було виконано, переглядаючи батьків.

треллозалежності

Підхід Асани є більш потужним, а також доступний за замовчуванням, тож ми переможець у цій категорії.

Переможець: Асана

Обмін та робота в команді

Безкоштовна версія Trello дозволяє вам мати стільки людей, скільки вам потрібно, у вашій команді. Asana обмежує вас до 15 членів команди у своїй безкоштовній версії, хоча платні клієнти не мають таких обмежень.

Trello дозволяє ділитися вкладеннями з іншими людьми з обмеженнями в 10 МБ або 250 МБ залежно від плану, який ви маєте. Ліміт Асани – 100 Мб, тому Трелло отримує очки тут.

Обидва сервіси дозволяють приєднати скільки завгодно файлів, що робить їх чудовими способами обміну файлами в Інтернеті.

Переможець: Trello

Простота використання

Обидва програми розроблені добре, за допомогою інтерфейсу користувача чітко зрозуміти, як зробити більшість справ. Ми вважаємо, що вишуканий підхід Асани є більш привабливим, ніж великі кольорові блоки Trello, але ви можете відчувати себе інакше. Погляньте на скріншоти і вирішіть самі.

Святкування Асани завжди викликає посмішку на обличчя і, хто знає, може дати членам команди додаткову мотивацію до того, щоб зробити справи. Це ніколи не зашкодить зробити більш приємний бізнес організації.

асана-святкування

Дизайн Trello інтуїтивно зрозумілий. Багато з того, що є в інтерфейсі, є зрозумілим, чітко позначені кнопки працюють так, як ви очікували. Перетягування та відкидання завдань добре працює. Як згадувалося в нашому посібнику для початківців Trello, ми використовуємо його тут на Cloudwards.net, і більшість з нас не потребують консультацій з посібником..

трелло-колони

Зі збільшенням розміру проекту, з простим макетом Trello можна ускладнити роботу. Можливо, вам доведеться прокрутити коло, щоб знайти потрібний стовпець, і вам доведеться перетягувати завдання через кілька непов’язаних стовпців до потрібного місця.

Підхід на базі розділу Асани є кращим у цьому відношенні, що дозволяє вам легко знайти сферу, яка вас цікавить, навіть якщо проект розділений на багато етапів.

асана-порядок денний-шаблон

Ми надаємо Trello кивок для зручності використання, хоча жодної платформи важко зрозуміти. Асана – наш улюблений дизайн. Окрім вигляду плавніше, він містить безліч чітко позначених кнопок і елементів керування, які дають вам безліч варіантів, не важко пересуватися..

Обидві платформи прості у використанні, але якщо вам потрібна підтримка, вам належить добре. Trello має сотні статей у своїй довідковій системі та форум, у якому інші користувачі допоможуть вам. Існує також контактна форма, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Асана дає вам прекрасну екскурсію щодо її можливостей під час першого використання, що швидко набирає швидкість. Меню довідки пропонує багато хороших навчальних посібників з тексту та відео. Також є зручний посібник із комбінацій клавіш. Як і Трелло, в Асани є активний форум, де на запитання відповідають швидко.

асана-допомога

Хоча підтримка хороша в обох випадках, ми даємо голос Асані, оскільки її довідкову кнопку легше знайти, а її розширені поради є легшими. Ми також знайшли його довідкові сторінки швидше та швидше їх переглядати.

Переможець: Асана

Ціна

Кожна платформа дозволяє вам розпочати роботу безкоштовно і має багато що запропонувати користувачам, які не платять. Асана просить вас надати дані кредитної картки під час реєстрації, але є можливість пропустити цей крок, якщо уважно подивитися.

Якщо ви все-таки підписуєтесь на платний пакет, обидва пропонують безліч додаткових функцій.

Золотий пакет Trello складає 45 доларів на рік, що розумно. Для цього ви отримуєте збільшений ліміт вкладення в 250 Мб. Ви також можете використовувати весь спектр живлення від Trello, які є важливими, якщо ви хочете використовувати свої дані на інших платформах.

Існують також косметичні бонуси для ваших дощок, такі як додаткові наклейки та власні фони. Вони дозволяють вам налаштувати Trello за допомогою власного брендингу, який може допомогти вашій команді відчути себе як вдома та забезпечити відчуття ідентичності.

трелло-наклейки

Пропозиція премії Асани коштує дорожче на 9,99 доларів на місяць, але банк не зламає. Він надає додаткові можливості, включаючи його часові шкали та залежність від завдань.

Він також знімає обмеження розміру команди в 15 користувачів, що дозволяє вам запросити до своїх проектів стільки людей, скільки ви хочете. Ті, хто керує великими командами, також оцінять пріоритетну підтримку клієнтів, яку надає план.

Пропозиція премії Асани коштує дорожче на 9,99 доларів на місяць, але банк не зламає. Він надає додаткові можливості, включаючи його часові шкали та залежність від завдань.

Він також знімає обмеження розміру команди в 15 користувачів, що дозволяє вам запросити до своїх проектів стільки людей, скільки ви хочете. Ті, хто керує великими командами, також оцінять пріоритетну підтримку клієнтів, яку надає план.

Переможець: Асана

Інтеграція додатків сторонніх розробників

Асана та Трелло пропонують безліч варіантів, якщо ви хочете працювати з іншими службами та програмами. Вони дозволяють обмінюватися даними, а також робити різні речі з програмним забезпеченням. Можливість роботи з наявними подібними даними може заощадити багато часу при роботі з будь-якою послугою.

Це також дозволяє вам скористатися функціями багатьох хмарних сервісів і насолоджуватися сильними сторонами кожного з них.

Підхід Trello до інтеграції – це його потужність. Існує понад 30, і вони дозволяють вам працювати безпосередньо з даними, які ви зберегли на сервісах, починаючи від Twitter і Джира. Якщо ви хочете їх повною мірою використати, вам потрібно буде підписатися. Вони доступні для користувачів, які не платять, але одразу можна використовувати лише один, що є досить обмежуючим.

Асана також пропонує безліч варіантів. Її інтеграція дозволяє підключатися до багатьох додатків. Деякі з них передбачають використання таких служб, як Zapier та Dossier, як посередників. Інші вбудовані в Асану, такі як підтримка Dropbox та Google Drive. Також є розширення Chrome, яке дозволяє додавати URL-адреси як завдання.

Якщо вам важко вибрати між Асаною та Трелло, колишня інтеграція Zapier дозволяє вам працювати з обома ними та отримувати найкраще з обох світів. Якщо ви вперше налаштовуєте Асану, прочитайте посібник для початківців Асани, щоб отримати поради щодо того, як розпочати роботу.

Тут немає чіткого переможця. Обидва інструменти підтримують багато сторонніх додатків, тому перевагу ви, скоріше за все, залежатиме від послуг, якими ви хочете користуватися. У більшості випадків ви виявите, що вони доступні.

Переможець: Краватка

Вирок

Трелло і Асана – чудові інструменти. Якщо ви хочете скористатися одним із них, це не є поганим вибором. Ви навіть можете використовувати їх разом, якщо хочете (хоча ви можете використовувати Zapier або IFTTT, коли це робите). Для зручності використання Trello – наш бажаний варіант. Ми рекомендуємо його, якщо вам потрібні лише основи.

Якщо вам потрібно більше можливостей, Асана – це шлях. Існує кілька речей, які це робить, що Трелло не робить. Якщо вам потрібна одна з них, Асана – це зрозумілий вибір. Ми вважаємо, що краще і для великих проектів.

Асана – наш загальний переможець, тому що ми віддаємо перевагу її естетиці та більше любимо працювати з нею. Його додаткові особливості також роблять його більш універсальним.

Однак, обидва інструменти варто спробувати, якщо ви організовуєте проект в Інтернеті. Якщо ви створюєте віртуальну команду, або у вас її вже є і хочете вдосконалити її, погляньте на наші найкращі програмні засоби для віртуальної команди. Програми, про які ми говоримо, можуть вам допомогти.

Ми сподіваємось, що ми дали вам гарне уявлення про те, яка платформа найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви використовували будь-який із них, ми будемо раді дізнатися про ваш досвід. Якщо ви спробували і те, і інше, повідомте нам, що вам більше подобається і чому. Якщо вони позитивно вплинули на ваш робочий процес або ви відчуваєте, що вони можуть зробити краще, скажіть нам у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map