Топ-10 безкоштовних рішень для зберігання хмарних продуктів для вашого бізнесу в 2020 році

Ми говорили про переваги резервного копіювання для малого бізнесу, але хмарне сховище може пропонувати підприємцям так само багато. Однак, більшість найкращих постачальників файлів для синхронізації файлів і спільного доступу постачаються з здоровенними цінниками, тому ми склали цей список найкращих безкоштовних хмарних сховищ для бізнесу. Зрештою, зберігання даних стає вторинною проблемою, якщо ви не працюєте.


Ми знищили наш список найкращих варіантів зберігання до 10, але, перш ніж дійти до цього, ми розглянемо, що робить найкращим безкоштовне хмарне сховище для бізнесу та критерії, якими ми користувалися для вибору.

Якщо вам потрібна швидка відповідь, Box – наш найкращий вибір. Окрім безкоштовного сховища, він пропонує потужну безпеку, функції управління користувачами, які дозволяють налаштувати роль користувача, інтеграцію сторонніх розробників, настільний клієнт та мобільний додаток, гладкий та простий досвід користування та інтуїтивно зрозумілий макет.

Найкраще безкоштовне хмарне зберігання для бізнесу 2020 року

Що є найкращим безкоштовним хмарним сховищем для бізнесу?

Перш ніж ми почнемо, ви повинні знати, що ви хочете створити резервне копіювання, а не сховище, тому прочитайте наше пояснення про різницю між хмарним сховищем та резервним копією в Інтернеті. Це перший крок до отримання найкращого безкоштовного хмарного сховища для ваших потреб.

Щоб вибрати 10 найкращих варіантів безкоштовного хмарного зберігання для бізнесу, ми розглянули декілька найважливіших факторів, яких бажає будь-який власник бізнесу від постачальника послуг хмарного зберігання. Вони включають зберігання, безпеку, простоту використання, синхронізацію, масштабованість, інтеграцію з іншими програмами, резервне копіювання та обмін.

Всі перераховані тут служби мають безкоштовний план і підходять для малого бізнесу. У нашій бібліотеці зберігання даних ви знайдете сервіси, які працюють і для малого бізнесу, але у них відсутні безкоштовні плани. Це означає, що вони підходять і для великих компаній.

1. Найкраще безкоштовне хмарне зберігання для бізнесу: ящик

Box – це хмарне рішення для зберігання даних, яке вважає багатьма компаніями Fortune 500 клієнтами завдяки своєму бізнес-плану, розробленому з урахуванням співпраці. Насправді Box займає третє місце після Dropbox та Google Drive у наших найкращих хмарних службах зберігання даних для співпраці.

Ви можете отримати індивідуальний план Box 10GB безкоштовно та безпечно отримати доступ до свого вмісту з будь-якого місця, але ви обмежуєтеся завантаженням файлів розміром до 250 МБ.

Однак, Box допомагає підвищити продуктивність, полегшуючи редагування та завантаження документів Microsoft Office у свій обліковий запис. Він також забезпечує інтеграцію з Google Docs, DocuSign та іншими сторонніми додатками у своїй бібліотеці.

Для розширення співпраці Box дозволяє вам ділитися посиланнями з ліцензованими користувачами, надсилаючи запрошення електронною поштою або генеруючи посилання та надсилаючи їм, доки ви маєте право ділитися поза вашою організацією. Крім того, він дозволяє встановлювати паролі та термін придатності для посилань, що означає хороший контроль вмісту.

Ви можете бути впевнені, що ваші файли залишатимуться в безпеці, оскільки Box використовує 256-бітний AES для шифрування їх на серверах та протокол TLS для захисту їх під час передачі.

Хоча він не має вбудованого приватного шифрування, Box переносить ваш ключ шифрування на той самий рівень шифрування. Однак, ви можете використовувати Boxcryptor, щоб додати ключ шифрування для отримання більшої конфіденційності. Прочитайте наш огляд Box, щоб дізнатися більше про його безпеку та інші функції.

Box, однак, має вбудовану програму для заміток під назвою Box Notes, яка є одним з наших найкращих додатків для заміток (читайте наш огляд Box Notes). Це дозволяє додавати нотатки поряд із файлами. Веб-клієнт має інтуїтивно зрозумілий макет, і ви можете налаштувати його, додавши свій логотип та URL робочої області. Ви також можете користуватися настільним клієнтом або отримувати доступ до файлів у дорозі за допомогою мобільного додатка.

Мінуси вільного плану – це те, що ви не можете захистити паролем спільні файли, синхронізація не працює так швидко, оскільки їй не вистачає синхронізації на рівні блоків, а деякі функції недоступні.

2. pCloud

Ця компанія, що базується в Швейцарії, дає вам до 10 Гб безкоштовного хмарного сховища, але вам доведеться набирати друзів та вихваляти послугу в соціальних мережах, щоб отримати повну суму.

Зважаючи на це, безкоштовний обліковий запис pCloud не включає паролі та терміни придатності для спільних посилань, про які ми детальніше обговорюємо в нашому огляді pCloud. Він також не має нульового шифрування знань, навіть за свої преміальні плани, тому вам доведеться доплачувати за інструмент криптовалюти pCloud. Безкоштовні користувачі отримують відшкодування, оскільки ви можете підписатися на Crypto, не підписуючись на платний план.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Безкоштовний план пропонує хороший досвід із прекрасними функціями, яких ми не бачили в інших безкоштовних планах зберігання хмарних областей, таких як вбудований відеоплеєр, потокове відео високої чіткості та музичний плеєр, який можна використовувати для створення списків відтворення із програмою. mp3-файли, які ви зберігаєте.

pCloud – це розумна послуга з гідною частиною безкоштовного сховища та гладким інтернет-інтерфейсом. Крім того, його добре розроблені мобільні та настільні додатки доповнюють веб-сайт для безперебійної інтеграції у ваш робочий процес.

Розмір файлів не обмежений, і ви отримуєте параметри спільного доступу, тому ви можете надсилати великі файли або ділитися з іншими користувачами, навіть якщо вони не використовують pCloud. З його акуратним, інтуїтивним інтерфейсом, захищеним розташуванням сервера та пристойними параметрами потокового відео, це добре варто подивитися.

3. Sync.com

Sync.com переймає найкращі хмарні сховища для спільного використання та найкращі хмарні сервіси з нульовим знанням.

Хоча безкоштовний план Sync.com дає лише 5 Гб, він виділяється тим, що не має обмежень. Як і pCloud, ви можете додати більше пам’яті через реферальну програму Sync.com зі швидкістю 1 Гб за реєстрацію, яка обмежує 10 Гб. Ви можете надіслати електронною поштою компанію, щоб зняти ковпачок, як тільки ви натиснете його. Детальніше про це читайте в нашому огляді Sync.com.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Двофакторна автентифікація-Slider-5

Попередній

Далі

Порівняно з Microsoft OneDrive, Sync.com не обробляє стільки платних функцій зі свого безкоштовного плану. Однак, найважливіша особливість – це шифрування нульових знань, яке ви отримуєте безкоштовно. Він поширюється і на файли спільного доступу, які ви можете захистити паролем, незалежно від того, що ви платник. Якщо ви хочете додати обмеження для завантаження або термін дії, вам потрібно буде оновити.

Неважко зрозуміти, чому Sync.com та pCloud схожі, і чому вам важко вибрати один за іншим. Наша стаття Sync.com проти pCloud допоможе.

4. Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive пропонує багато подібних функцій для інших провайдерів, але вона повністю інтегрована з Windows та пакетом Microsoft Office. Ви можете не тільки зберігати файли за допомогою OneDrive, але й обмінюватися, синхронізувати, створювати резервні копії та захищати їх.

Його безкоштовний план пропонує мізерні 5 Гб пам’яті, які не наближаються до 10 ГБ Box або 15 Гб Диска Google, але він щедріший, ніж 2 Гб, які ви отримуєте з Dropbox.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Повзунок папки синхронізації OneDrive

Запуск програми OneDrive

OneDrive Створення спільного доступу до файлів посилань

OneDrive Word Online

Попередній

Далі

Хоча ви не отримаєте Microsoft Office 365 з безкоштовним планом, ви скористаєтеся передовою технологією синхронізації OneDrive, щоб ви могли мати свої файли там, де і коли вони вам знадобляться. Він також пропонує провідний в галузі мобільний додаток для доступу до файлів в автономному режимі, так що ви можете редагувати та коментувати в дорозі, а також високоякісний веб-досвід із багатим редагуванням та попередніми переглядами в додатках Office.

Великим недоліком вільного плану OneDrive порівняно з Box є те, що ви не маєте розширених функцій безпеки, таких як захищені паролем посилання, виявлення та відновлення програмного забезпечення та закінчення термінів посилання. Вони обмежені преміальними планами, а також інструментами з підвищення продуктивності, такими як збільшення лімітів спільного доступу до файлів, багатосторінкове сканування та офлайн-доступ до папок з мобільних пристроїв.

5. Диск Google

Диск Google – одна з важких ваг у хмарному сховищі, частково тому, що він пов’язаний із програмами G Suite. Його безкоштовне зберігання становить 15 Гб, і кожен користувач Google вже отримує переваги від інтеграції з Диском Google, включаючи можливість збереження вкладень з Gmail.

При цьому кожен бажаючий може зареєструвати безкоштовний план, незалежно від того, чи є у них адреса Gmail, створивши обліковий запис Google. Завдяки 15 Гб місця в тому, що він ділиться іншими службами Google, такими як Google Photos та Gmail, тому залежно від того, скільки потрібно зберігати, він може швидко звикнути.

Веб-інтерфейс Диска Google

Папка синхронізації Диска Google

Документи Google Диска Google

Посилання на створення Диска Google

Налаштування мережі Google Drive

Попередній

Далі

У ньому також є мобільні додатки для користувачів Android та iOS, а настільний додаток «резервне копіювання та синхронізація» дозволяє синхронізувати файли з ПК у хмарі. Як і OneDrive, він також надає інструменти в Інтернеті для обробки текстів, презентацій та електронних таблиць, що дозволяє легко обмінюватися файлами з іншими користувачами..

Різниця між Google Drive і OneDrive полягає в тому, що перший не знімає нічого з безкоштовного досвіду, який отримують користувачі, який платить, а другий обмежує доступ користувачів до преміальних функцій, таких як інструменти підвищення продуктивності та розширена безпека. Це означає, що ви можете користуватися Google Документами та отримувати доступ до його бібліотеки сторонніх інтеграцій безкоштовно.

Нещодавно було виявлено, що Google використовує алгоритми для сканування ваших файлів на Google Диску на предмет спаму, вірусів та “невідповідного” вмісту, про який ми розповідаємо в нашому огляді на Диску Google. Для бізнесу це може бути не найкраще, що стосується безпеки та конфіденційності, тому якщо це ваш пріоритет, розгляньте Sync.com, який пропонує шифрування нульових знань, але менший обсяг пам’яті.

6. Dropbox

Dropbox – одна з найпопулярніших хмарних служб зберігання даних. Як і OneDrive, він пропонує інтеграцію Office 365, але ви отримуєте мізерні 2 Гб безкоштовного зберігання, що є одним з найменш щедрих безкоштовних планів хмарного зберігання. З цього приводу ви можете додати ще 125 Мб, поділившись, чому ви любите Dropbox та 500 Мб за те, щоб когось посилати на службу.

Його веб-інтерфейс простий у використанні та впорядкований, але він дійсно стає власним, коли ви поглибите його чудові функції, такі як папка Dropbox, яка діє як групова робоча область, “запити файлів”, що дозволяє вам попросити іншого користувача завантажити файл до вашого облікового запису та версію файлу.

Інтернет-файли Dropbox Slide1

Слайдер папки папки синхронізації Dropbox

Слайд4 запиту файлів Dropbox

Слайдинг слайдів синхронізації Dropbox5

Попередній

Далі

Dropbox також підтримує цілий ряд платформ, включаючи Android, iOS, Windows, macOS, Linux і навіть Amazon Kindle, що надає йому широку привабливість, як і підтримка сторонніх інтеграцій..

За допомогою веб-версії ви можете редагувати файли, не завантажуючи їх. Ви також можете створювати резервні копії та синхронізувати файли, зберігаючи їх у папці Dropbox із програми на робочому столі, завантажуючи їх з мобільного пристрою або використовуючи камеру пристрою для сканування документів у Dropbox.

Якщо ви випадково видалили файл зі свого Dropbox, його можна відновити за допомогою “відновлення файлів”, але лише якщо документ було видалено протягом останніх 30 днів. Ви також можете повернути файл до будь-якої версії, збереженої в Dropbox за останні 30 днів, використовуючи функцію історії версій.

Спільний доступ до файлів також легко робити з Dropbox, оскільки ви можете створювати спільні посилання, як і з Google Диском, незалежно від того, чи мають ваші одержувачі облікові записи Dropbox. За допомогою попереднього перегляду файлів кожен, хто відвідує ваші спільні посилання, може переглядати файли та додавати коментарі, а інформація про переглядача дозволяє вам бачити, хто зараз переглядає будь-який спільний файл.

Файли захищені під час переходу між серверами та програмами Dropbox та в спокої. Крім того, ви можете використовувати двофакторну автентифікацію та сторінку захисту облікового запису для контролю активних веб-сесій, пов’язаних пристроїв та сторонніх додатків з доступом до вашого облікового запису.

7. МЕГА

MEGA одного разу надав будь-якому користувачеві, який зареєструвався на акаунт, безкоштовно 50 Гб хмарного сховища на все життя, без реферальної програми. Хоча компанія розрізала 50 Гб на дві частини, тож ви все одно отримаєте 50 ГБ під час реєстрації, але 35 ГБ закінчується через 30 днів, а вам залишається 15 Гб для збереження.

На цьому все не закінчується, тому що ви можете повернутися до 50 Гб, виконавши набір простих завдань. Завантаживши клієнт MEGAsync на свій комп’ютер, ви отримаєте 20 Гб і встановите додаток MEGA на свій смартфон, 15 Гб, щоб повернути вас до початкових 50 Гб. Хоча є улов. Ці нагороди закінчуються через 180 днів, і ви не можете виконати завдання знову.

мега-веб-інтерфейс

Однак, як і на Sync.com, ви можете запросити друга і заробити вражаючих 10 Гб, якщо цей друг встановить настільний клієнт MEGAsync або мобільний додаток, і ви можете запросити необмежену кількість друзів. Сумно, що 10 Гб також закінчується, але не пізніше 365 днів.

Програма досягнень MEGA позбавляє вас спокійних хмарних послуг, оскільки, хоч ви можете завантажити багато файлів у MEGA, ви можете їх втратити, не відстаючи від своїх рефералів. У якийсь момент ви можете змусити себе зареєструватися для профільного рахунку. Якщо так, MEGA не варто платити за те, що набагато вигідніші пропозиції у хмарному сховищі.

Прочитайте наш огляд MEGA, щоб детально ознайомитися з іншими проблемами, які ми маємо з сервісом.

8. Коофр

Більшість людей знайомі з основними іменами у хмарних сховищах, такими як Dropbox, Google Drive та OneDrive, але Koofr, який базується в Словенії, є сильним конкурентом і в області зберігання. Він відомий безпечним сервісом, спрямованим на збереження невеликих файлів та обмін ними. Це також швидко, але не вистачає пропозицій сторонніх додатків.

Koofr пропонує лише 2 ГБ зі своїм безкоштовним планом, що достатньо, якщо ви хочете протестувати послугу. Він пропонує необмежений розмір файлу та необмежений обмін, але це не добре для співпраці, тому для кращих варіантів зверніться до кращого хмарного сховища для співпраці..

koofr-desktop-app-welcome

Це швидко, користувацька робота хороша, і вона з’єднується з іншими хмарними службами зберігання даних, такими як Dropbox, OneDrive, Google Drive та Amazon Drive, тому ви можете отримати доступ до вмісту з одного інтерфейсу. Він не інтегрується з G Suite або Microsoft Office, однак, якщо ви хочете редагувати файли, вам доведеться робити це за межами Koofr.

Як і у pCloud, ви можете відтворювати .mp3 файли в Koofr, але ви не можете створювати списки відтворення або додавати пісні до черги. Також не вистачає програми для створення приміток, можливості редагування фотографій (хоча ви можете попередньо переглядати фотографії та документи), і ваш комп’ютер повинен бути в Інтернеті, щоб ви могли отримати доступ та ділитися файлами з ваших локальних папок на іншому пристрої.

Доступна папка синхронізації, як Dropbox, тому все, що ви помістите у хмару, буде завантажено у папку синхронізації та навпаки. Коли ви копіюєте файл або папку в папку для синхронізації, він також синхронізує їх до хмари. Безкоштовний план не пропонує вибіркової синхронізації, щоб вимкнути синхронізацію для певних файлів або папок, але ви можете ввімкнути мережевий диск Koofr замість цього.

Koofr пропонує настільний додаток для Windows, macOS та Linux, а також мобільний додаток для Android та iOS.

Це дозволяє обмінюватися файлами з користувачами в додатках, але не члени отримують запрошення приєднатися лише після їх додавання. Посилання не захищені паролем, коли ви ділитесь ними на веб-сайтах соціальних мереж, але ви можете встановлювати терміни придатності на годину, день або тиждень. Користувачі, які не платять, отримують ті ж функції, що й платні.

Koofr може не пропонувати блок-синхронізацію, сторонні інструменти для співпраці або потужну інфраструктуру підтримки, але все ж пристойний сервіс із жорсткою безпекою, який захищає ваші файли за допомогою протоколу TLS / SSL та розміщує їх у захищених GDPR-сумісних центрах обробки даних для захисту конфіденційності.

9. SecureSafe

SecureSafe – це послуга хмарного зберігання даних на базі Цюріха, яка має на меті одночасно надійно зберігати невеликі файли та паролі, створюючи цифрові сховища, як ви можете прочитати в нашому огляді SecureSafe.

Його вільний план забезпечує 100 МБ пам’яті та безпечний пароль для 50 паролів, тому він не пропонує багато місця. Він також не пропонує варіанти співпраці або спільного доступу, тому він не є конкурентоспроможним для основних хмарних служб зберігання даних, коли мова йде про стандартні функції.

налаштування безпечного-безпечного робочого столу

При цьому, у нього є хороший контроль вмісту для спільного використання файлів, але він не має спільного доступу до папок і не синхронізується автоматично, тому вам доведеться вручну синхронізувати або дочекатися початку інтервалу. Він не пропонує синхронізації на рівні блоку, але завантаження не відстає, тому швидкість синхронізації не повільна.

Основна перевага SecureSafe – це його безпека. Сильне шифрування, приватне шифрування в кінці, двофакторна аутентифікація та надійні центри обробки даних потрапляють у цей список, хоча місця для зберігання небагато.

Служба не зберігає ваші паролі, тому вона є нульовим знанням, і має багатошарову криптографічну архітектуру, яка відкрита і перевірена третьою стороною. У нього навіть є менеджер паролів, який дозволяє імпортувати паролі у файл .csv або додавати їх вручну, але це не відповідає найкращим менеджерам паролів.

Ви можете отримувати доступ та переглядати текстові, .pdfs та відеофайли, але не документи Office, а також завантажувати відео чи документи за допомогою мобільного додатка для Android чи iOS. Настільний клієнт працює на Windows 7 і вище та Mac, але, на жаль, не на Linux. Якщо вам потрібно хмарне сховище для Linux, ми зібрали чудові альтернативи в нашому кращому хмарному сховищі для Linux.

10. Воелклі

Woelkli пропонує безкоштовний план пам’яті 1 Гб, що є половиною того, що пропонує Dropbox, але достатньо, щоб відчути послугу і побачити, чи відповідає вона вашим потребам.

Woelkli – це чудовий хмарний сервіс для зберігання, який простий у використанні, безпечний та швидкий. На основі Nextcloud, який допомагає вам створити та підтримувати власне хмарне сховище, Woelkli має потужні можливості безпеки, такі як шифрування нульових знань, а також набір інтеграцій та вбудованих додатків, що робить його чудовим для співпраці.

woelkli-web-клієнт

Веб-клієнт і мобільний додаток Woelkli привабливі та інтуїтивно зрозумілі, але його настільний клієнт може використовувати роботу. Однак, це швидко синхронізується та дозволяє обмінюватися файлами з іншими користувачами з Інтернету, настільних або мобільних клієнтів. За допомогою веб-клієнта ви можете запрошувати інших користувачів і встановлювати дозволи та параметри, навіть коли ви створюєте посилання. Про це ви можете прочитати в нашому огляді Woelkli.

Ви також можете скопіювати посилання та надіслати його електронною поштою або поділитися безпосередньо з настільного клієнта та скористатися аналогічними параметрами у веб-клієнта, але для прямого доступу ви повинні мати контакти на Nextcloud. Мобільний додаток також дозволяє створювати посилання, копіювати та вставляти або запрошувати користувачів або групи. Крім того, ви можете використовувати будь-яке сумісне додаток, щоб надіслати спільне посилання зі свого смартфона.

Woelkli не інтегрується з офісним пакетом Google або Office Online, але він працює з Інтернет-редактором OnlyOffice та Інтернет-офісом Collabora, які можуть працювати для вас залежно від потрібного формату. Мінусом є те, що вам доведеться заплатити, щоб інтегрувати їх у службу.

Він також не може відтворювати аудіофайли, але ви можете відтворювати відео та зберігати в ньому багато мультимедійних файлів.

Версія файлів доступна, тому ви можете повернути файли до попередніх версій, якщо вони пошкоджені або ви допустили помилку.

На відміну від більшості безкоштовних хмарних сервісів зберігання тут, Woelkli має інтегровану програму для нотаток, доступну від свого веб-клієнта, але вона є основною. Woelkli також пропонує додаток для контактів, щоб зберегти ваші додатки та додаток із завданнями для створення, редагування та синхронізації завдань, встановлення нагадувань або додавання коментарів та обміну між користувачами в одному обліковому записі для багатьох користувачів.

Фінальні думки

Знайти безкоштовне сховище у хмарі легко, але знайти хороший сервіс важко. Багато хто з обмеженнями, тому ваш вибір буде залежати від ваших потреб.

Нам подобається Box на першому місці завдяки потужній безпеці, функціям управління користувачами, сторонніми інтеграціями для співпраці та обміну можливостями. Це означає, що якщо ви цінуєте конфіденційність стільки, скільки заощаджуєте гроші, ви, ймовірно, захочете спробувати Sync.com, який дає вам безкоштовно шифрування нульових знань.

Хороша новина – ви можете спробувати всі ці послуги хмарного зберігання безкоштовно і вирішити самостійно. Повідомте нас, на якій службі ви користуєтесь, і повідомте про свій досвід використання її в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Box бізнес логотип

Box огляд

Починає від 580 доларів на місяць
Безкоштовний план доступний Усі плани

Відвідайте коробку

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map